36. Dotazník

28.5.2013 v Čtenáři 46

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Jaký máš názor na očkování miminka hned po porodu? Jestli můžu jako matka odmítnout veškerá očkování pro něj, nebo jsou nějaká povinná či důležitá? Existuje vůbec neočkované dítě? Děkuji za odpověď.

Pokud jsou mé údaje aktuální, tak hned po porodu už se dnes děti neočkují. Dnes se to dělá později. Která očkování se musí a která ne, to je na konzultaci s člověkem z oboru. Neočkované děti jsou, dá se to vybojovat, ale je to boj krutý, se soudem a právníkem. Jen je trochu potom potíž s umístěním do školky, ale i to se nakonec nějak dá.

2. Může se pomocí psychotroniky zjistit přítomnost rakoviny v těle?

Čistě teoreticky by to mohlo jít, ale na to jsou mnohem jednodušší a přesnější metody. Stačí si zajít za někým, kdo měří na EAV. Ten vám to poví zcela přesně.


3. Chtěla jsem se zeptat na ty „špacíry“ – jestli bys nechtěla udělat nějakou seznamku pro ty, kdo nejsou z okolí Brna (já jsem třeba z Ostravska) a chtěli by taky jít na procházku s podobně smýšlejícími lidmi. Mohlo by se to více rozšířit…:)

Nemám to v plánu, ale jak říkám: Jestli se najde někdo, kdo by chtěl zorganizovat vlastní špacír a pozvat tam čtenáře této stránky, milé ráda mu vyvěsím pozvánku. Nikdo takový se však zatím nenašel, ona je to také trošku starost a zodpovědnost.

4. Měla bych dotaz k tomu očkování.. Před rokem (tehdy mi bylo 14/15) jsem byla donucena se nechat očkovat proti rakovině děložního čípku. Myslím, že mi doktorka dala Cervarix nebo ten Silgard či podobný hnus. Nechtěla jsem to, ale máma zaplatila celkem velkou sumu za tři injekce, abych byla v budoucnu „zdravá.“ Ano, ty injekce byly tři! Každá po měsíci a vím, že mi z toho nebylo zrovna dvakrát dobře. Chtěla bych se tě tedy zeptat, jestli mi to v budoucnu může způsobit nějaké komplikace. Docela se bojím, protože když mě máma čekala, tak ji právě operovali kvůli tomuhle a řekli jí, že mě nedonosí, ale povedlo se 🙂 Jsem zdravá a myslím, že mám silnou imunitu, moje nejhroší onemocnění je rýma a kašel tak jednou/dvakrát do roka, ale stejně se bojím, aby si tělo s tím svinstvem z těch injekcí dokázalo třeba v budoucnu poradit. Asi neexistuje nějaký zaručený způsob, jak by se to zkrátka dalo z těla odstranit… Děkuji ti moc za tvůj čas a práci, kterou věnuješ těmto stránkám a nám, čtenářům 🙂 Moc si tě vážím a přeji ti co nejvíce úspěchů v životě.

Když jsi to v pořádku rozchodila, nemělo by se už nic stát. Pokud bys to chtěla dostat z těla ven, konkrétně na zátěže z očkování existují komerčně prodávané energo-informační preparáty od Joalis. Neustále se poslední dobou v tomto opakuji, ale navštiv detoxikačního praktika. Na odstraňování toxinů jejich metoda funguje velmi dobře. Souběžně s tím by se měla vydetoxikovat i játra.

5. Věříš horoskopům?

Pokud máš na mysli ty, co se běžně najdou na zadních stranách časopisů, tak rozhodně ne.

6. Chtěla jsem se zeptat, bohužel musím brát antikoncepci, dítě si dovolit nemůžu. Nedávno jsem se dočetla, že jsou prý menstruační pauzy zbytečné a jen zatěžují organismus, protože při práškách to není „pravá menstruace“. Nevíš co je na tom pravdy? Prý stačí prášky vynechávat jednou za tři měsíce, přijde mi to hloupé…

Já ženské cyankáli nikdy nebrala, takže k tomu nemám co říct. Pokud tě trápí narušení cyklu, používej kondomy, nebo se jednoduše kroť. Je to rozhodně milionkrát zdravější.

7. Ahojky 🙂 zajímalo by mě, jaký máš názor na pohádku „Princ egyptský.“ díky 🙂

Technicky velmi dobře udělané a líbí se mi skladby.

8. Jen takový dotaz… Co je to za symbol? Socha sedícího draka, který drží před sebou bílou kouli. Viděla jsem to doma u svého přítele. Byla jsem z té sochy docela nervozní.

Umělecky pojatá příšera. Všichni draci jsou destruktivní, jedno jestli něco drží, nebo ne.

9. Jaký máš názor na spinovanou vodu? Myslíš si, že to je podvod, nebo to opravdu funguje?

O spinované vodě jsem napsala samostatný článek. ,,Co říkám na spinovanou vodu?“

10. Američtí vědci praví, že lidé věří tomu, co jim vědci říkají. Věříš mi? 😀

Já to říkám už leta.

11. Včera jsem sázela v zanedbané zahradě nějaké kytičky, na malém kousku zahrady jsem vytrhala „plevel“ a zasadila tam nějaké mrchy. Byla to docela práce, protože naše zahrada je nějakým způsobem uměle „navozená“ nebo co, takže jsem tam našla spoustu střepů ze skla (!!!), umělých obalů a tak. Taky jsem tam zastrčila malou solární lampičku. Zapomněla jsem ale varovat víly, atd. Udělala jsem jim nějakou škodu/průšvih?

Nevím sice co to znamená ,,sázet mrchy“, ale obecně platí, že před zásahem do zahrady by se to mělo vílám v duchu oznámit, aby překvapeně nekoukaly, co se to děje s jejich domovem.

12. Jak si představuješ ideální svět? Jde vůbec vytvořit pro všechny lidi trvale?

Jáj 🙂 To by bylo na samostatnou knihu. Pro začátek by stačilo zrušit stát, daně a peníze. Zlikvidovat všechny politiky a členy tajných spolků. Dát lidem volné energie, aby nemuseli ničit planetu a platit za dodávky proudu a v neposlední řadě bych jim obnovila původní schopnosti, aby si mohli i jídlo zmaterializovat a nic kvůli tomu neničit. V takovém světě by bylo dost místa pro všechny a navždy.

13. Jak si představuješ nebe?

Nepředstavuji si ho 🙂

14. Co říkáš na to, že někteří lidé mají rádi sex jako SadoMaso? 😀

Když u toho nikomu dalšímu neubližují, ať si dělají co chtějí. Je to koneckonců jejich problém a kdyby s tím něco chtěli udělat, tak už to dávno řeší.

15. Alue, máš úžasný vlasy. Co používáš, aby se ti nezacuchávaly? Případně ještě, jak s nimi spíš. Někdo si je dává do uzlu, culíku, někdo si je prostě jenom hází nahoru na polštář, aby se mu nepletly v noci do obličeje?

Předem děkuji za pochvalu, je to milé. 🙂 Vlasy na noc pletu do klasického copu a používám malinké gumičky, aby mě netlačily do zad. Proti cuchání mám kondicioner Gliss Kur – oranžový. Zkoušela jsem už kondicionerů i různých šamponů strašně moc, ale žádný mi tolik nevyhovuje.

16. Jedeš pořád na zimní čas, nebo jsi už hodila flintu do žita? 🙂

Zrovna nedávno jsem to přestala sledovat a nakonec to nějak přešlo samo.

17. Co říkáš na dready?

Zblízka to vypadá hnusně, drží se tam šupinky kůže, které se nedají vyčesat a kolikrát z hezké holky to udělá oškubance. Nebrat.

18. Alue, prosím ráda bych věděla jaký máte názor na magii. Je dobré se s ní zabývat? Od mala mě to zajímá, ale ještě jsem neměla odvahu se do toho více ponořit. Nejsem nejmladší, ale ještě mě to nepustilo. Chtěla bych pomáhat, chránit. Ale mám docela strach. Děkuji

Magie existuje pouze jedna, a to černá. Magii v žádném případě nedoporučuji, velice si s ní ublížíte. Pokud chcete pomáhat lidem, dejte se na práci s energií, anděly a podobné neškodné hermetické záležitosti.

19. Co si myslíš o Černobylu a o městě Pripjat? Myslíš, že tam jsou nějací zmutovaní lidé nebo třeba že Rusáci něco tají?

? – To asi patří do dotazníku na nějaké jiné stránky.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel V 2013-05-28 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, dnes už dost lékařů k "povinnému očkování" má jiný přístup než dříve. Ale stále ještě se spoléhá na strach rodičů a výčitky typu:"Maminko chcete aby vám dítě onemocnělo?" apod. Ovšem celá situace má řešení. Je to na delší povídání a vysvětlování. Dost info je na ROZALIO.cz. Nebo rád odpovím mailem. Máme doma šestiměsíčního klučinu a je neočkovaný a zdravý a tak tomu i bude :-). V praxi léčitele jsem už viděl i dítě co bylo proočkované skrz naskrz a přece mělo černý kašel. Pěkný den. Pavel V

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-05-28 06:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla bych moc ráda, kdybys zveřejnila článek o duších zrání a proměny – ty "recyklátoři" živin. Píšeš o nich v tomto článku: http://karolinaloskotova.blog.cz/1205/urovne-rozvinuti-elementarnich-bytosti-podrobny-graf-dle-marko-pogacnika-doporucuji

Ikona diskutujiciho Blue 2013-05-28 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12. Děkuji za odpověď. Mile překvapila :-) Tak trochu to měla být pobídka na celý článek (zajímaly mě i vztahy mezi lidmi), ale i tohle mi zatím stačí. Já na ten Alušpacír budu muset ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-28 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jestli nemám děravou paměť, tak na tuhle otázku je odpověď někde v dalším díle, to bysme se opakovaly.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-05-28 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Já čím jsem starší, tím mám ty mezery větší :-) Obzvlášť když pozoruji některé lidi.

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-05-28 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To by bylo super kdybys o tom udělala článek! :-)

Ikona diskutujiciho casopis-slunecnice 2013-05-28 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Někde jsem četla o  tom, že se zubní pasta dá vyrobit smícháním kokosového oleje a jedlé sody. Myslíš, že to funguje?

Ikona diskutujiciho sepťa 2013-05-28 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad otázka (3.) :

Ikona diskutujiciho Domča 2013-05-28 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-05-28 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

napises Knihu o idealnom svete ?

Ikona diskutujiciho Crony 2013-05-28 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o sekání zahrady, trav obecně?

Ikona diskutujiciho Durino 2013-05-28 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nesúhlasím s tebou ohľadom drakov. Čínsky drak je symbol vznešenosti a šťastia, sily, statočnosti a odvahy.Je toho o mnoho viac. Netreba si mýliť čínskeho draka s európskym. Európsky je symbol deštrukcie a zla.

Ikona diskutujiciho Fauli 2013-05-28 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue prosímťa poraď mi niečo na akné , veľmi by mi pomohlo ak by si mi niečo poradila. Je to lokálne.

Ikona diskutujiciho mk 2013-05-28 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím všechny! jak se tu nakouslo to očkování.. jak se, prosím tě, alue, stavíš k pravidelným zdravotním prohlídkám, ať už jde o zubaře, gynekologii nebo odběruchtivé "obvoďáky"? docházíš nebo pozvánky ignoruješ? musela ses někdy dohadovat, zda ten či onen odběr jsi ochotna podstoupit? děkuju a přeju všem hezký den

Ikona diskutujiciho Sigil 2013-05-28 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by stálo za zmínku v souvislosti se spinovanou vodou použití klasické keltské spirály. Používám řadu let, nijak zvlášť jsem účinky nesledoval ale je znát minimálně rozdíl v chuti. Někteří hrnčíři, asi si říkají keramici, je dělají i přímo do nádob, to mám zase v práci. Podle mne jsou tvarové zářiče velmi užitečná věc. Pokud se používají adekvátně. Nakonec, je to jako s potravou, co roste v našem pásmu je pro nás přijatelnější a užitečnější stajně tak je dobré využívat věcí které používali naši předkové.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-28 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrávaš (tipuješ) nejaké tipovacie hry typu Lotto? Podľa mňa to ani nemá zmysel, vyhrať 1.či 2. poradie v lote je extrémne ťažké, to je väčšia pravdepodobnosť že vás trafí blesk, ja som v lote nikdy nič nevyhral a v ostatných "tipovačkách" som viac prehral než vyhral. Prečo žiadna veštica nedokáže predpovedať presné čísla, ani žiadna bytosť nechce/nevie prezradiť čísla do lotta, či typy na futbalové zápasy?

Ikona diskutujiciho *_NoRmaL_* 2013-05-28 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka: jak vypadá svět mezi anděly,když je někdo vidí pořád jaký to je ,je to lepší a cítí se potom člověk líp ?

Ikona diskutujiciho Squeaer 2013-05-28 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když pořád píšeš jak jsou draci zlí a destruktivní tak o nich napiš článek a vysvětli v něm nich svůj názor. Protože dle mého mínění je v tomhle hodně špatnej.

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-05-28 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, psala jsi, že magii v žádném případě nedoporučuješ, a že lepší je práce s energií, komunikace s anděly, a další hermetické metody. Ale hermetismus se přece skládá ze tří svatých věd, tedy z magie, astrologie a alchymie, nebo ne?

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-05-28 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě doplním jednu věc: Práce s energií a komunikace s anděly podle tebe není magie??

Ikona diskutujiciho Mike 2013-05-28 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue co řikáš na to že podle Tibetských budhistů kteří v astále cestovali do budoucnosti má po roku 2012 nastat úpadek financí a kolaps systému a v roce 2015 má nastat přechod do "zlatého věku"?

Ikona diskutujiciho Daisy 2013-05-28 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško mohu se zeptat jaký názor máš na Chlorellu a doporučuješ její užívání? Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Moonscream 2013-05-29 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ANTIKONCEPCE: Hele já mám nitroděložní tělísko (nehormonální) – je to stejně spolehlivý jako antikoncepce. Asi to taky nebude nic moc, mít v těle měděnej drát, ale řekla bych že je to lepší než prášky 😉 Minimálně mi po tom není blbě, po práších mě bolela hlava, měla jsem výkyvy nálad, furt jsem brečela a navíc na to musíš furt myslet. JO a je to i pro nerodičky 😉

Ikona diskutujiciho Amiel 2013-05-29 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho onni 2013-05-29 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tim ockovanim to uz nastesti neni tak akutni, lze ockovani odlozit, aby nebyo ockovane uplne male dite, a povinna je jen ta hexavakcina, kterou by se mozna dalo domluvit i v te slabsi verzi (presne nevim). Pravnika ani soud k tomu nepotrebujes 😉 spis nejakeho normalniho doktora. S tou skolkou – no to uz zalezi, ale z pravniho hlediska absence ockovani neni duvod, proc dite odmitnou.

Ikona diskutujiciho Eva 2013-05-29 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče očkování, tak zajímavý je příběh čtenářky, která to řešila i s ombudsmanem a který se objevil v Regeneraci: http://www.e-stranka.cz/regenerace/2002/05/ockovani.htm V podstatě je to precedens a ta paní musela ustoupit, protože jí hrozili pokutami a odebráním dětí. Problém je, že je to v současnosti uzákoněné a postavit se za svůj názor, který není v souladu se zákony, je obrovský stres (vím z vlastní zkušenosti) – obzvlášť když vás vaše okolí nepodporuje nebo se na to tváří rozpačitě. Podle mého názoru má ale cenu protestovat i přesto, že pak budete nuceni ustoupit. Je třeba, aby stát věděl, kolik lidí s očkováním nesouhlasí a proč.

Ikona diskutujiciho martina 2013-05-29 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nádherný obrázek

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-29 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško! Tenhle dotaz je vzhledem k mému věku mírně nadčasový, ale nedalo mi to a asi nebudu jediný, kdo by to chtěl vědět… A sice: Pokud dva zamilovaní při sexu nechtějí, aby hned bylo výsledkem otěhotnění, jaký je tvůj pohled na antikoncepci? A co bys doporučila? Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-05-29 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Mája 2013-05-29 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Právě o tom přemýšlím. Práce s energií atd.,patří taky k magii. Záleží na tom proč to chceš dělat. Škodit můžeš i při práci s energii. Nebo ne.

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-05-29 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když všechno probíhá v jednom okamžiku, je tedy možné, že historie, např. starého Egypta, tedy jejich obyvatelé existují ve stejném čase jako my ? Stane se vždycky to, co se má stát nebo si život řídíme pouze my sami ?

Ikona diskutujiciho Andy 2013-05-29 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jak vnímáš Eckharta Tolle? Četla jsi od něj nějakou knihu?

Ikona diskutujiciho ILÍK 2013-05-29 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Eileen 2013-05-29 23:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda poezii? 🙂

Ikona diskutujiciho Toník 2013-05-30 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neznáš nějaký lék na alergii?:)

Ikona diskutujiciho Zay 2013-05-30 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáš zkušenosti s Bachovými kapkami? 🙂 Popřípadě ze kterého obchodu, hledala jsem po internetu, ale prodává to spousta lidí. 🙂

Ikona diskutujiciho JARČA 2013-05-30 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím , ohledně toho očkování http://orgo-net.blogspot.cz je článek Jak jsme neočkovali a v odkazech mají stránky Sloboda v očkování.

Ikona diskutujiciho Andy 2013-05-30 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po staletí bylo sebeukájení považováno za něco škodlivého pro lidskou duši. Dnes většina sexuologů a psychologů masturbaci naopak doporučuje jako psychicky prospěšnou věc. Alue, jaký je tvůj názor na toto téma z takovéhotoho ezotericko-duchovního hlediska?

Ikona diskutujiciho Andy 2013-05-30 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: http://www.gematrix.org/ napiš jméno, pak stiskni tlačítko Calculate Gematria

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-30 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: … ok, takže odpověď vynechám.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-30 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tej poslednej otázke- to je predsa docela známa vec že v Černobyle žijú zmutovaný ľudia, niektorí od tiaľ nikdy neodišli a jedli rádioaktívne plodiny, a netýka sa to len mesta Pripjat, ale aj iných miest kde padol rádioaktívny dážď.  Rodili sa tam zmutované deti s veľkými hlavami, ale tie už nežijú, zmutovaný ľudia tam sú stále ale už vyzerajú normálne. Ale sú tam zmutované líšky ktoré skáču po dvoch nohách ako klokany.

Ikona diskutujiciho sirah 2013-05-30 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,četla jsi poslední knihu Jima Humbla- Převrat v léčení nemocí a zkoušela jsi CDS?

Ikona diskutujiciho maja 2013-05-30 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ktosi 2013-05-31 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, rada by som vedela aký máš názor na prístroj DIACOM (malo by to byť skenovanie tela nejakou frekvenciou). Pripadne máš s ním nejaké skúsenosti? Ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Crony 2013-05-31 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím cos psala o pejskařích a kočičkářích, ale co když člověk úplně stejně miluje psy a kočky a doma má oboje? 🙂

Ikona diskutujiciho Amiel 2013-06-03 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Děkuji 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek