38. Dotazník

7.6.2013 v Čtenáři 42

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Poznáš a robievaš nejaké cvičenia na zlepšenie myslenia a pamäte?

Mozek je orgán, který se musí cvičit, jinak zakrní. Každé myšlení, vynalézání a tvoření ho cvičí, takže v tomto problémy opravdu nemám.

2. Čo robíš keď potrebuješ vyčistiť myseľ?

Projdu se venku, ideálně v lese.

3. Alue, co děláš s takzvaným plevelem? Tedy s tím co se ti do zahrady nehodí? Mám vytrhávat plevel, ale já to dělat nechci.Vždyť chcou ty květiny jen žít 🙁

Plevelu se hezky omluv, že roste na špatném místě a řekni mu, ať usne. Pak ho klidně vytrhej.


4. Zkusila jsi někdy kouřit Marihuanu?

Jednou jo, protože jsem byla zvědavá, co to dělá. Ale neudělalo to nic. Asi to nebylo materiálem, ale mnou, protože neumím kouřit. Kuřte marihuanu, když to neumíte… Ale jako zkušenost pro zasmání mi to stačilo. Určite s tím nehodlám začít a ani se to nebudu učit.

5. Co říkáš na lidi, kteří jsou až moc věřící a nechají kvůli tomu své dítě napospas nemoci, přičemž si myslí, že jim při léčbě jejich dítěte pomůžou pouhé modlitby?

Jasný důkaz toho, co dělá z lidí církev a jak jim vymývá mozky.

6. Alue, jak to děláš když se někam například jdeš večer bavit, když říkáš, že nikdy neponocuješ a nepřesahuješ hranici bdění do 00:00 hod? Děkuju.

Buď se prostě vrátím v normální dobu jako normální člověk, nebo použiju svůj laserový zrak jako nenormální člověk. Kterým zastavím čas a pak se došourám domů libovolně. Samozřejmě nesmím zapomenout před ulehnutím do postele svým laserovým zrakem zase ten čas rozjet.

7. Ahoj, četla jsi Harryho Poterra? Chatrč od WM. Paul Younga, Líného rodiče od Toma Hodkinsona a Respektovat a být respektován? Jaký máš popřípadě názor či pocit z těchto knih?

Ano, Ne ale kamarádka jo a prý to pro ni byla nuda, Ne, Ne. Naštěstí je ten Potter otázka minulosti asi před osmi až šesti lety.

8. Ahoj chcem sa opýtať jednu vec. Počula som , že keď je v domácnosti mačka, dievča ktoré v nej žije, nemôže otehotnieť. V rodine máme jednu známu, ktorá ma mačky už vela rokov a jej dcéra ešte nemá deti. Myslíš, že je to pravda?

To se říká kvůli toxoplasmě, kterou kočky na začátku svého věku někdy mají, ale tu nemutovanou prodělají jednou, krátkodobě a už to není problém. Mutovaná problém je, ale ta není z koček, ale chemtrailů. Neplodnost bych proto na kočku rozhodně neházela, každý je sám zodpovědný za své zdraví. Bude to možná součást přeživší mystifikace, kdy se v minulosti kočky díky taktice církve pokládaly za společnice čarodějnic, společnice nečistých sil a podobné ptákoviny. Také je otázka, jestli tvá známá vůbec dítě chce a co pro své zdraví dělá.

9. Zdravím, alue. jsem o 9 let starší a určitě jsem nepřistupoval k výběru potravin tak zodpovědně jako ty, tak budu mít játra před prvním čištěním jistě zanešenější. v nějaké diskusi jsem četl, že v případě větších kamenů může dojít ke kolice. dá se tomu předejít např. vhodnou stravou nebo pomoct magnetoterapií? rozbíjet to v nemocnici beru jako poslední možnost, čím míň tam budu chodit, tím šťastnější jsem.

Všechny jaterní očisty nejsou stejné! Pokud je některá natolik nedokonalá, že při ní může nastat kolika, vůbec se do ní nepouštěj! Ta je úplně špatně! – Pokud chceš játra čistit opravdu, napiš mi e-mail do poradny. Tohle je složitější, zde v dotazníku nic nevyřešíme.

10. Ahoj Alue, Byla jsi někdy zamilovaná?

No, ještě nebýt ve 20ti letech, to už bych se bála, že jsem nějaká vadná 😀

11. Ahoj, nemáš nějaký zaručený tip co dělat při bolestech močového měchýře? Trápí mě to často, je to k nevydržení:( Brusinky jím pravidelně, neprochladávám, nevím co s tím…

Jde o bakteriální infekci. Způsobuje to několik druhů, které je nutné zjistit. Navštiv detoxikačního poradce.

12. Ahoj, používáš na vlasy nějaký kondicionér?

Oranžový Gliss Kur.

13. Co si myslíš o tom, že i v dnešní době musí dlouhovlasý kluci čelit kritice a tlaku okolí (rodina, škola, práce), aby se nechali oškubat?

Oni ti dlouhovlasci si to dělají sami. Dlouhé vlasy jsou vnějším znakem toho, že se daný člověk neztotožňuje s danými společenskými normami jako ostatní. Proto je mají většinou metloši, huliči, nebo lidé zapálení do přírody, duchovna, toužící po něčem vyšším a lepším. Společnost proto na tyto znaky reaguje stejně, jako na každou jinou odlišnost. Snaží se to potlačit a eliminovat. U žen je tento znak vnímám jinak.

14. Ahoj, nevíte o něčem proti pískání v hlavě. Ne v uchu, ale v hlavě. Trvá to asi rok. K doktorům se mi nechce, poženou mě na spoustu vyšetření a nezjistí nic. Děkuji

Pískání v hlavě je pravděpodobně zdravotní problém. Navštiv detoxikačního poradce, když nechceš k doktorovi.

15. Co si myslíš o Evě Farné?

Neposlouchám ji, nemám názor.

16. Co si myslíš o BDSM? Samozřejmě se neptám, jestli Tě to láká/neláká, ale zda to má nějaký esoterický/psychologický podtext, když někdo vyžaduje bolest a psychickou nadvládu, nebo naopak chce bolest působit a být dominantní. Je to přirozené? Když to tak někdo má, má to potlačovat, nebo vyhledávat?

Je to znak psychických problémů. Dotyčný by se sebou měl rychle začít něco dělat, normální to není.

17. Co si myslíš o tom, že vlasům údajně šampony škodí, že je lepší mýt je jen sodou a jablečným octem? Je to lepší? Z vlastní zkušenosti vím, že to pomáhá a vlasy jsou dokonce hezčí, než při mytí normálním šamponem…

Každému vyhovuje něco jiného. Kdybych si já měla umývat vlasy octem, tak z nich mám za chvilku oškubaný smeták. Jednou jsem to zkoušela a stačilo mi to. Už nikdy více. Pro dlouhé vlasy je to sebevražda, to už radši jenom vodou.

18. Nevíš, jestli jsou v těch levných 100% džusech z koncentrátu vitamíny, jestli jsou zdravé, nebo ne?

,,Levný 100% džus z koncentrátu”, je nějaký nesmysl. Za prvé, co je levné, to nikdy nemá 100%. Za druhé, když je něco z koncentrátu, znamená to, že je to základní zhuštěný roztok zředěný dodatečně vodou a většinou hodně doslazený. Za třetí, z prvních dvou bodů vyplývá, že něco co je z koncentrátu, nemůže být 100% džus a už vůbec ne s vitamíny. Spíš přeslazený patok, ve kterém je ovoce tak 4-14%, pokud se ještě dobře pamatuji, co píšou na obalech. A když už je to ,,opravdu 100%”, tak za předpokladu že tomu věříme, je fakt, že byl džus ,,pasterovaný”. Pasterizace je zahřátí, aby se zničily případné patogeny, takže z těch vitamínů toho moc nepřežije. Jestli chceš džusy, nakup pomeranče a prostě si je vymačkej. Vyjde tě to na poměr vitamínů levněji.

19. Nevíš, co mám dělat, když dlouhodobě nemohu spát? Děje se mi to už asi 3 roky. Musím se v posteli 4 hodiny převalovat nebo koukat do stropu, než usnu… Zvýšená fyzická činnost během dne nepomáhá, zkrácení doby spaní a jiné způsoby vyvolání únavy také ne, psychické problémy nemám, Tvé dva návody v rubrice Návody jsem zkusila (a mnoho dalších také), prosila jsem anděly, dokonce jsem je u sebe občas cítila, jak se mě snaží uspat, zkoušela jsem meduňku i jeden homeopatický sirup doporučený mou dětskou lékařkou, ale nepamatuji si, jak se jmenoval.. A nic nepomáhá. Co mám dělat? vadí mi, že musím v posteli denně asi 12 hodin, jinak se nevyspím a dost z toho je promarněný čas… 🙁

Navštiv detoxikačního poradce a nech si změřit Gordius Aquaticus. Způsobuje tebou popsanou nespavost. Kdyby tam nebyl, poradce už bude vědět, codalšího má zjistit a co na to nasadit.

20. Někde jsem četla, že by se ženy neměly věnovat pravidelně nějakému sportu, kvůli hormonům. 4x týdně posiluji a v neposilovací dny chodím běhat nebo dělám jiné kardio. Vážně je to špatné?

To je parádní nesmysl. Je všeobecně známo, že denní minimum, které tvé tělo potřebuje, je jedna hodina pohybu/cvičení denně. Počítá se mezi to i úklid domu, nebo rychlejší chůze z/do školy/práce. Pokud krom toho ještě miluješ sport a ráda posiluješ, tak pokračuj. Za prvé budeš mít pevnější kosti, za druhé máš lepší psychiku díky endorfinům, za třetí máš zdravější srdce, za čtvrté máš více okysličenou krev, což skýtá řadu výhod. Nemnoží se v tobě tolik patogenů jako v jiných lidech, nebudeš mít hemoroidy ze sedavého životního stylu, máš rychlejší bazální metabolismus, což znamená, že rychleji pálíš tuky, tím přecházíš obezitě. Dostatek pohybu také velmi zvyšuje přirozenou imunitu těla. Kdo ti radí naopak sedět doma, musel se zbláznit.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-07 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško! Musím se ti přiznat, že mám často hódně otázek, na které bych se tě chtěl zeptat. To spektrum je tak široké, že by bylo sobecké tě pořád zatěžovat všelijakými otázkami. Často mám navíc potíže s jejími formulacemi. Chtěl bych se tě tedy zeptat na jednu velice zásadní otázku: Když se člověk naučí komunikovat s jemnohmotnými konstruktivními (déva stromů, andělé, víly, nosorožci, …), jsou schopni mu odpovědět na všechny jeho otázky? Děkuji mockrát 🙂

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-07 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm džusům.. u nás prodávají jeden za 15kč/litr, je na něm velkým písmem napsáno, že obsahuje 100% ovocnou složku a že je z koncentrátu..

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-06-07 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V reakci na 6. otázku, Alue, nemohla by jsi nám prosím vysvětlit, jak aktivovat vlastní laserový zrak? Věřím, že tato otázka bude nyní zaměstnávat mysl mnohých Tvých čtenářů:-).

Ikona diskutujiciho Naso 2013-06-07 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybys dovolila mohl bych reagovat na 19?. Díky. Zkus správně dýchat 4 ženy z 10ti mají problém s nesprávným dýcháním, dýchej do bříška jako mimčo. A pokud nemůžeš psychicky usnout zkus astrálně cestovat, v momentě kdy cestuješ, tak se tvé tělo uvolní ještě víc než při klasickém spánku a odpočine si stejně dobře. Samozřejmě v tom může být i ošklivá bakterie na kterou bych si nechal udělat test. Mě kdysi pomáhalo kreslení, je jedno co jedno jak ale vykreslit mysl, to me vždycky dostatečně unavilo abych mohl usnout. Teď mám spíše opačný problém, furt bych chtěl spát a spát:)

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-06-07 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zasílám rady pro všechny, které trápí parazity v těle jako mě. Byla jsem na měření a bylo mi nabídnuta léčebná kúra v podobě různých kapek a chemických léků a v ceně několika tisíc Kč a s nejistým výsledkem. Pátrala jsem a zjistila, že stejnou, možná i větší službu a zadarmo, udělá urinoterapie a hladovění. Takže pokud jste na tom jako já, doporučuji sehnat literaturu (např. Malachov, Cingroš, Partyková) a využít těchto metod. V.

Ikona diskutujiciho kaca 2013-06-07 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se zeptala jak ovlivní člověka jeho příchod na tento svět císařským řezem?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-07 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vraví sa že ľudia (duše) si vyberajú viac či menej tažké životy, aby urýchlili vývoj  duše. Tak by ma zaujímalo, prečo si niekto vyberie napríklad život boháča, ktorý sa len niekde váľa vo vile a užíva si bezproblémový život, alebo si vyberie život dieťaťa, ktoré zomrie krátko po narodení, takto sa predsa nemôže nič naučiť a taký život nemá zmysel. Alebo keď si niekto (napr. Hitler) vyberie život v ktorom ubližuje iným a zabíja, takto predsa tiež nemôže nijak rozvinúť svoju dušu, tak prečo si niekto vyberie takýto život?

Ikona diskutujiciho Dominika 2013-06-07 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A řekla bys mi něco víc o tom svém laserovém zraku?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-07 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Babe 2013-06-07 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč tu nikde nemáš návod jak zastavit čas laserovým zrakem?? :D

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-07 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cha, další balvan je Tvůj za šíření informací o laserovém zraku a možnosti vrácení se v čase :D

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-07 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzali to vážně, Aluško. Neumí přemýšlet a baští všechno, co vypustíš z prstů.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-07 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ano Gri, dostáváš balvan za demenci. Gratuluji.

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-07 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tvá reakce byla adekvátní, já si jen tak říkám, jestli si uvědomuješ, kolik tvých čtenářů není schopno kriticky filtrovat, co píšeš, a jestli by u nich nějakým způsobem nešel tenhle nešvar napravit. Ber to třeba jako otázku do dalšího dotazníčku. 🙂

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-07 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Co prosím? Stejně jako Ty jsem to nemyslela vážně a rozhodně ani nijak špatně, tak mě prosím neurážej.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-06-07 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad otázka 1: Absurdně účinná mi přišla cvičení, jež navrhuje Rudolf Steiner. Nezdají se složitá, jedno zkouším přes měsíc a šíleně mi to vylepšilo paměť a vybavování, přibrala jsem si další a pozoruji změny ve schopnosti koncentrace už po 14 dnech.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-07 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ok, beru zpátky, pardon. Vyznělo mi to jinak, než jsi myslela.

Ikona diskutujiciho g. 2013-06-07 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Mohla bys o tom prosím napsat víc?

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-06-07 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

genialny humor vznikol z laservych oci.aj oddelenie rubrika humoru by mohla byt.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-07 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: rubriku na blbosti už mám, je pod názvem ,,srandičky".

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-06-07 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi, že každý, kdo tu něco napsal o laserovém zraku to vážně nemyslel, tak není potřeba se hroutit…

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-06-07 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Tak je tu "praktický výcvik myšlení", což je maličká brožurka, pak je to trochu roztroušeno přes jeho další práce, akorátže milej chlapík byl zřejmně grafoman, taky to nemám všechno načtené a už vůbec ne pochopené.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-07 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 13. Jak to myslíš, že si za to můžou sami? Mají se teda, podle tebe, metalisté vykašlat na metal, místo toho začít hrát sladký popík nebo disco a nechat si udělat účesy typu alá kluci z One Direction?

Ikona diskutujiciho Hikari 2013-06-07 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když si duše vybírá nový život tak ví už jak třeba zemře a nějaké jiné podrobnosti z vybraného života? 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-06-07 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik knížek přečteš průměrně za měsíc?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-07 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ale přiznám se, že jsem si chvíli říkal, co to píšeš :D. Přecejen: astrální cestování, andílci…

Ikona diskutujiciho Katherine 2013-06-08 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue 🙂 Mam jeste jeden dotaz. Nedavno jsem cetla, ze lide, kteri jsou nachylni ke schizofrenii by se meli vyhybat kockam jelikoz ony prenaseji nejakou bakterii – zpusobujici infekci toxoplazmozy nebo neco podobneho, ktera to vyvola a napadne sedou mozkovou kuru…Videla jsem, ze mnoho lidi (hlavne deti) maji sve imaginarni kamarady prave, jako kocky – ty na ne mluvi atd. Cim myslis, ze ta schizofrenie je? A je pravda, ze mohou byt kocky nebezpecne? Ptam se jelikoz toto jeste zrejme neni 100% potvrzene a skoro tretina lidi na svete v sobe ma urcitou slozku ze ktere se pozdeji muze schizofrenie vytvorit.

Ikona diskutujiciho Naso 2013-06-08 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško k laserovemu zraku. Ti lidé to možná vzali vážně z tvé strany, protože když jsem poslouchal Anastazii. Tak se také vyjadřuje o laserovem zraku, ale popisuje ho tam jako nahlížení a vnuknutí myšlenek apod. Jinak čas se dá opravdu zpomalit má s tím každý zkušenost :). Např: Když šáhneš holou rukou na rozpálenou pánev tak ti to potom připadá jako hodiny, když šáhneš na rozpálenou "ženskou" tak je to jako pár sekund. (Sranda musi být). Jinak mě osobně se podařilo několikrát prolézt časoprostorem tak, že jsem šel trasu a běžně to trvá cca 20minut a měl jsem to ujitý za 12minut. Prostě taková jednoduchá "nereálná" věc.

Ikona diskutujiciho Míša 2013-06-08 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám dotaz, co se týče znamének a podobně. V poslední době se o tom zase dost mluví a píše. Myslíš, že může být škodlivé vyříznutá znaménka, se kterým nic není? Dříve jsem na to nacházela spousty kritických článků, ale teď to vypadá, že to pro změnu všichni schvalují …

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-08 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký názor máš na krištálové lebky? V telke na History kanále dávali dokument (tuším sa volal Lovci záhad, už neviem) v ktorom tie lebky skúmali a zistili že boli vyrobené moderným elektrickým náradím, takže niesu staré a sú teda falošné, aj tak sa chcem spýtať čo si o tých lebkách myslíš ty?

Ikona diskutujiciho někdo 2013-06-09 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, Alue. Nedoporučila bys mi nějakou přírodní metodu, jak se zbavit lupů?

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-06-09 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s hmyzem, když je zabiješ? Hmyzáci, mám dojem, nemají duši jako lidé a zvířata, nebo ne? 🙂

Ikona diskutujiciho Astrid 2013-06-09 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Enloan 2013-06-09 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na čtečky e-knih (např. kindle), omlouvám se pokud to tu už někde bylo.

Ikona diskutujiciho EdC 2013-06-09 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Jak který hmyz. U takových včel funguje něco jako "duch úlu", a nezkoušej ho naštvat tím, že bys nějakou dělnici zabil.

Ikona diskutujiciho Bakary 2013-06-10 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, setkala jsi se někdy s duchem, který by voněl syntetickou vůní? Proč se tak někteří nevtělení projevují a co od lidí chtějí?

Ikona diskutujiciho Ena 2013-06-10 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, často vidím v místnosti nebo v přírodě jiskry světla, taková kulatá světýlka, nejčastěji jsou zlatá-žlutá, někdy různobarevná. vidím je jen periferním zrakem, na vteřinu, dvě. Co by to mohlo být? Energie nebo bytosti? Děkuji.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-06-11 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji za humor a Dufam ze se este povede

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-06-12 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:Na lupy zabírá masáž hlavy starší urinou.

Ikona diskutujiciho Eliska 2013-06-13 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prekvapila ma odpoved na otazku cislo 16 – nazor na BDSM. Predsa ked sa stretnu dvaja ludia, ktorym taketo praktiky vyhovuju a nikomu dalsiemu tym neskodia, preco by to malo byt nenormalne? Tiez nesuhlasim s tym, ze je to priznakom psychickych problemov, tento nazor maju obvykle ludia, ktori tuto problematiku hlbsie neskumali a vela o nej nevedia. Ano, moze to platit o niektorych "BDSM pozitivnych", ale urcite nie o vsetkych. A takisto sa psychicky vyrovnani i nevyrovnani ludia najdu aj vo "vanilkovej sfere".

Ikona diskutujiciho ena 2013-06-13 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, jestli ti vadí oxid siřičitý ve víně. Dá se u nás vůbec sehnat nesířené víno? (já jsem slyšela jen o jednom vínu z Francie) A pokud si dám víno sířené, dá se pak nějak pomoct tělu s detoxikací? A jaké víno piješ?:-) díky moc

Ikona diskutujiciho i 2013-06-16 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám vlasy do půli zadku… myji si je metodou z otázky č. 17. Nejdřív sodou,octem jen opláchneš… nikdy jsem neslyšela, že by to někomu nevyhovovalo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek