39. Dotazník

14.6.2013 v Čtenáři 31

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Myslíš, že na léčení oči pomáhají i oční cviky?

Oční cviky především. Doporučuji knihu Dobrý zrak bez brýlí, napsal ji František Vícha. Tam jsou tyto cviky popsané, je nejenom o sledování slunce.

2. A je pravda, že brýle stav očí ještě zhoršují, protože si na to zvyknout a “povolí”?

Ve výše zmíněné knize je tento princip také podrobně vysvětlený. Dobrou funkci oka zajišťují svaly, které musí být cvičené. (Stahující se duhovka, okohybné svaly, ale také šíjové) Pokud se dlouhodobě pohybují pouze v omezeném obdélníčku (sklo brýlí) a ještě k tomu jsou zbaveny úkolu neustálého zaměřování na různé objekty, svaly ochabují a ztrácejí funkci. Díky tomu se zrak postupem času zhoršuje, až má člověk na stáří popelníky a je úplně slepý. Naštěstí jsou některé případy, kdy se vada zraku v mládí zlepší i s brýlemi, protože ztrácení zraku má přímou souvislost s bloklou psychikou. Když člověk něco nechce vidět, ztrácí zrak. Když se srovná, zrak se napravuje bez ohledu ma brýle. Ty však regeneraci zpomalují tím, že brání jeho správné funkci. Oko se musí namáhat, aby bylo zdravé, stejně tak jako všechny ostatní orgány lidského těla.


3. Kolik doporučuješ mít v domácnosti orgonitů a je dobré ho nosit i u sebe?

Minimálně dva po obou stranách počítače, další dva u postele nalevo a napravo u hlavy. Dobré je rozmístit je do kruhu podél celého bytu/domu. Třeba na okna a vršky skříní. Dle potřeby je u každého počet orgonitů jiný.

Malinké orgonitky na těle mají minimální efekt, ale zase nejsou úplně k ničemu. Něco málo zastanou. Pokud jsou někomu příjemné, jen ať je nosí. Je to pořád lepší, než nedělat nic.

4. Druhý můj dotaz se týká havajské čistící techniky Ho´oponopono. Myslíš, že jejím odříkáváním se dají vyčistit bloky v člověku nebo ve světě? Děkuji ti za odpověď a přeji krásný den. V.

Podrobně jsem se tím nikdy nezabývala, ale působí to na mě jako obdoba afirmací. Proč ne…

5. Co si myslíš o polyfázovém spánku? (Jde o to, že se spí víckrát za den, kdy půlhodina spánku odpoledne nahradí 2 hodiny spánku v noci. Prý to funguje na tom principu, že potřeba spánku neroste lineárně – po 6 hodinách stačí půl hodiny spánku, ale po 12 hodinách potřebujeme o mnoho víc, než hodinu spánku… Většinou se spí v blocích 6+0,5, 4+2 x 0,5, nebo dokonce spát jen čtyřikrát za den půlhodiny, takže clekem dvě hodiny). Dřív se to prý dělalo pořád a četla jsem i to, že je to pro nás přirozenější, než spát 8 hodin denně.

Přirozenější? Tím chce někdo tvrdit, že člověk ví lépe než příroda, kdy a jak dlouho má spát? Příroda nám říká, kdy máme jít spát tím, že jednoduše zapadne slunce. Když vyjde, máme vstávat. Další studie nejsou potřeba, stačí se podívat ven z okna… Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? 🙂

6. Ahoj, jak jsi posledně říkala že jelikož nenastalo převibrování půjde to teď z kopce, mohla by jsi tento svůj názor nějak rozvést? Popřípadě je tu nějaká možnost že se ještě zachráníme?

To je otázka. Nechci nikoho intoxikovat svým pesimitem v této věci, takže to raději rozebírat nebudu. Já to nevidím dobře, ale dělám co můžu, abych nějak přispěla k dobrému východisku.

7. Jazyky které se píšou latinkou prý vnímáme levou mozkovou hemisférou (“ta špatná”:D) a japonštinu čínštinu atd. (to co se píše znaky) prý levou takže nemá to nějaký destruktivní účinek když tak “cvičíme” levou mozkovou hemisféru a není lepší se narodit jako japonec nebo číňan? 😀 (možná trochu stupidní otázka ale měj s ní prosím trpělivost :D)

Jde o to, že latinka je soubor znaků, které čteme logikou. – Levá půlka mozku je špatná, jen když nám dominuje a ovlává naši mysl, jinak ji ale potřebujeme, protože bychom měli problém fungovat v aktuálně nastaveném systému. Zase bych to tak neextremizovala.

Naopak znaky japonců a číňanů jsou obrázky. Čili čte se ne přes soubor značek, ale čte se v obrazech, takže to děláme intutivní půlkou mozku. Vtipné je to, že žlutí lidé jsou technologický národ. Velmi inteligentní, velmi vynalézavý. Nejvíc mu jde vždy něco obšlahnout a dotáhnout to k technické naprosté dokonalosti. Ty znaky jsou možná jejich způsob, jak si stimulovat i intuitivní půlku mozku, aby to více harmonizovali.

Když už to mám napsat takto blbě ale stručně, nejlepší je narodit se jako běloch. Všechny antény a chromozomy jsou tam kde mají být, poloviny mozku jsou vyrovnanější. Ostatní lidé už to mají pozměněné a není to ono.

8. Existujú vlkolaci? Teda ľudia, ktorý sa pod vplyvom mesiaca menia na vlkov?

Velmi výjimečně došlo v minulosti k podobnému posednutí, ale je to jinak, než jak se to běžně u vlkodlaků povídá. Tyhle data ale na internet nepatří, to si na triko nevezmu.

9. Milá Aluško,vím že se to sem nehodí, ale tahle otázka mi vrtá hlavou, asi před týdnem jsme byli na haldách a měli jsme si vykopat (rozbitím kamenu) nějakou žulu a podobné, a mě tak napadlo, jestli se na mně bytosti, tím myslím víly a podobné, nebudou zlobit. Jestli jsem jim tím nějak moc neublížila díky za odpověd Wivien

Jestli mlátíš do velkého kusu kamene a snažíš se ho rozbít, měla bys kámen předtím poprosit a vysvětlit mu svůj záměr. Je v něm skřítek také. Pokud jenom vybíráš kamínky ležící na zemi, je to v pořádku.

10. Myslíš, že zvýšená tvorba (né zas nějak moc) ušního mazu něco znamená? Jestli jo, co?

Může tam být zánět, či nějaká infekce (Z ucha teče, lupe v něm, lechtá, pobolívá, maz může někdy páchnout). Pokud ne, je to příliš toxickým organismem. Čím více je tělo uvnitř špinavé, tím více se potí, tím více smrdí a tím více vyrábí hlenů, mazů a tím více to leze ven i z uší. Toxický organismus potřebuje změnu stravy a pravidelné komplexní detoxikování.

11. Jak jsi psala o těch destruktivních jménech, co si myslíš o jméně Tereza?:)

TEREZA: 450 – Rezonance je jedna z nejlepších, jaká může být. Kombinace čísel 5, 4 a 0 jsou nejvyšší a nejlepší čísla ve vesmíru. To si nemyslím, to vím jistě.

12. Prečo myslíš že biela mágia neexistuje? Nieje spôsob ako by sa mohla použiť na dobré účeli? Napríklad nejaké liečenie, ak o to niekdo požiada, prípadne dá dovolenie.

Magie je pakt s démony a temnými energiemi. A z něj nikdy nic dobrého nevzejde. Je to velmi jednoduché.

13. Alue, zajímalo by mě, jaký máš názor na laky na nehty?

Černé jsou hnusné, červené příliš agresivní, ale růžové a průhledné se mi líbí. U ženy to podtrhuje pěstěný vzhled a slabé nehty vypadají nalakované zdravější, i se méně lámou.

14. Máš řidičák a auto?

To jsem pořád plánovala a plánovala, až jsem pochopila, že teď to k ničemu nepotřebuji. Raději vrazím peníze do toho, co potřebuji doopravdy.

15. Máš v plánu napsat něco o bytostech zajišťující rozklad a recyklaci živin? Píšeš o nich v článku: Úrovně rozvinutí elementárních bytostí Díky 🙂

Pokud bys k tomu chtěla vědět více, můžeš si pořídit krásnou knihu Marko Pogačnika, o které ten článek je. Já se osobně nikdy tímto typem bytostí nezabývala.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho gon 2013-06-14 05:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimavy clanek. I ja bych mel dotaz Alue sama rikas ze magie je spatna tak co orgonety a atlanske prteny tyhle dve veci nas spojuji s davnou atlantydou a jejich magickym systemem. Jen samotny orgonet manipuluje s energii v okoly,nebo ne?

Ikona diskutujiciho anika 2013-06-14 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená gesto překřížení ukazováčku přes prostředníček? četla jsem v jedné knize že se tím posiluje síla myšlenky, ale v našich pohádkách se často objevuje že se tím ruší to, co vyslovím (třeba sliby). Nevíš, jak to je ve skutečnosti?

Ikona diskutujiciho Ausila 2013-06-14 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té pětce.. To by tak měli mít všichni živočichvé, že když zapadne slunce, usnou a ráno s jeho východem se probudí, ne? Ale oni to tak nemají..

Ikona diskutujiciho 1234 2013-06-14 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi se Ti nebude chtít, ale kdyby.. Jak je Andrea podle numerologie?

Ikona diskutujiciho Tauri 2013-06-14 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, proč nedošlo k převibrování, jak nám bylo slíbeno? Můžou snad za to temnáři? Myslíš, že je to s tím tak špatný? Vždyť na ten okamžik jsme každý čekal..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-14 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aké sú ešte dobré čísla, okrem 5,4 a 0 ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-14 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odporučila by si nosiť náramky bionic band, powerbalance, (nebudem teraz riešiť že tie náramky sú podvod) ktoré sľubujú že telo naladia na frekvenciu 7 až 9 Hz, teda Schumannovu rezonanciu ktorá je vraj pre človeka najlepšia a je to vraj frekvencia Zeme? Počul som ale že frekvencia Zeme sa zvyšuje a už je vraj vyššia než 12 Hz, tak ma zaujíma či je dobré udržovať sa takto pomocou nejakých náramkov na tej frekvencii 7-9 Hz. Prípadne či vieš o inom spôsobe ako sa naladiť na tú správnu frekvenciu, pretože tým že žijeme v betónovej džungli plnej wifi žiarenia, sme odrezaný od prirodzenej frekvencie a proste nemáme takú frekvenciu akú by sme mali mať.

Ikona diskutujiciho Elea 2013-06-14 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ako vplýva tetovanie na telo? myslím hlavne ženské, niekde som čítala, že znižuje vibrácie a keď si duša dieťatka vyberá matku tak niektoé to môže odpudzovať

Ikona diskutujiciho Míša 2013-06-14 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se vyjádřila k prvním otázkám. Mám vady očí, které nejde vyléčit. Zrak se mi nemůže zlepšit. Když jsem brýle nosila jen třeba na člení a do školy a zbytek dne je neměla, zrak se mi neustále zhoršoval. Teď jsem se je naučila nosit stále a celkem se to ustálilo. Nevím taky, co myslíš tím obdelníčkem – ano, sklo má nějaký tvar, ale nad ním a pod ním je místo, kde člověk také vidí okolní svět. Řekla bych, že tohle zaměřování je ještě namáhavější.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-06-14 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, prepáč ak si to už niedke písala, ale nevšimla som si to…

Ikona diskutujiciho Jan Keller 2013-06-14 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi jmény a čísly, funguje to nějak podobně i na příjmení? Protože každý Keller kterýho znám je dost exot.

Ikona diskutujiciho Hikari 2013-06-14 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Pavla? (nebo pája) :D

Ikona diskutujiciho Alice 2013-06-14 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké číslo má jméno Alice a taky přezdívka, kterou používám: Angelique a co znamenají? Díky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Crony 2013-06-14 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak moc nás ovlivnuje naše jméno? Jako když si psala že Tereza je jméno dobré, čím ovlivnuje člověka který ho má?:)

Ikona diskutujiciho P. 2013-06-14 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj :)taky mě zajímá jak moc konstuktivní nebo destruktivní energii "vyzařuje" moje jméno.. Petra 🙂 díky

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-06-14 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Magie je pakt s démony a temnými energiemi. A z něj nikdy nic dobrého nevzejde. Je to velmi jednoduché."

Ikona diskutujiciho Další jméno na paškál 3:) 2013-06-14 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Dana? :D

Ikona diskutujiciho Elis 2013-06-15 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by som sa ťa opýtať, či mi náhodou nevieš odporučiť nejakú metódu kompletnej detoxikácie organizmu. Z rôznych tvojich príspevkov, som si poskladala, že moje ubohé telo to už fakt potrebuje. Keď som sa ale rozhliadla v mojom okolí (Košice) nenašla som žiadnu detoxikačnú metódu, ktorá by nevyzerala len ako reklamný ťah…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-15 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebudu v dotaznících vypisovat hodnoty jmen. To už by pak nebyly dotazníky.

Ikona diskutujiciho junior-star 2013-06-15 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na to udělej nějaký článek :D

Ikona diskutujiciho Simona 2013-06-15 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: A nechceš udělat článek s hodnoty jmen?:) Myslím, že by jsi tím dost lidí potěšila :D

Ikona diskutujiciho Bublina 2013-06-15 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebojíš se, že se ti Moristek jednou z  večerních toulek nevrátí? Nemyslím to špatně, jen že mně takto už pár koček zmizelo nebo je přejelo auto 🙁

Ikona diskutujiciho Seji 2013-06-15 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Souhlasím, to by bylo úžasný.

Ikona diskutujiciho Jetel 2013-06-15 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 12 bych ale chtěl vznést protest. Dle mého názoru záleží za jakým účelem, a jaký typ magie provedeš. pokud např. užiješ "dar" v kombinaci s poděkováním za výsledek(tvé přání), neřekl bych, že dojde k nějakému problému. Ano, nedostanu přesně co chci, ale rozhodně to posune pravděpodobnost do vyšších čísel. Nic o paktech s démony jsem ještě nezažil.

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-15 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli to není příliš drzá otázka – kde sis nechávala tisknout svou knihu a kolik Tě stál jeden výtisk?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-16 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Tie hodnoty mien si môže každý sám vypočítať, dôležité je len vedieť ktoré čísla sú dobré a ktoré nie. I keď ja si skôr myslím že všetky mená a čísla sú neutrálne a neexistujú dobré alebo zlé mená.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-16 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tá hodnota mien sa počíta tu: http://www.gematrix.org/?word=tereza

Ikona diskutujiciho Susan 2013-06-16 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli bys nám čtenářům nedala nějaký tip na velmi zajímavou knihu, která tě oslovila, ale ještě ses o ní nezmínila na blogu. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-16 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Na všechny zajímavé knihy píšu vždy doporučení na web.

Ikona diskutujiciho zoe 2013-06-24 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue..máš hezky jemné jméno Alue:-)Mám otázku..dříve jsem nepřemýšlela,ani nějak neslyšela o konci světa,o andělech a jiných bytostech,až pořádně tady u Tebe.Kdybych věděla dříve,co má nastat,tak  svůj život změním,protože i já bych chtěla být v lepším světě.Kolikrát se mi chce brečet,když někdo napíše,že už je pozdě.Takže si připadám jako zatracenec,což mě bolí.Žila jsem svůj smutný život a nic jsem o to nevěděla..fakt mě to mrzí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek