4. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (2.)

8.5.2010 v Návody 13

Tento článek je součást rozsáhlého seriálu:

Přejít na první díl Zde: 1. / Vesmírné Zákony a Principy / Úvod + I. Zákon Kauzality

_______________ 4. DÍL _______________

alue.cz

Jednoduché řešení, jak nikoho neokrádat je: Po nikom neřvat, před nikým se nelitovat, nikomu nenadávat, nikoho nemlátit, nikoho nelitovat. – Když vám někdo ublíží a okrade vás o energii, běžte do přírody, tam si postěžujte vrbě a pak obejměte strom.

Nic útočníkovi nevracejte, nenadávejte mu, ten člověk se sám vytrestá svým špatným chováním, protože Vesmír bude vyrovnávat disharmonie, které tento člověk způsobí. – Vůbec se do jeho problémů proto nemusíte motat, nechte to na Vesmíru.

Nasávání energie z přírody není krádež, pokud strom poprosíte.

(viz. článek: Jak správně nasávat energii ze stromů?)

Braní energie z člověka je povolené, jen pokud vám dotyčný člověk vědomě energii dobrovolně pošle, v jiném případě je to krádež.

Jak už víte, krádež hmotného předmětu, nebo ublížení jiné bytosti je pro Vesmír úplně to samé, nerozeznává druhy energií.

Proto se vám může stát, že když někoho okradete, nikdo vás okrást nemusí, ale můžete si třeba ošklivě zlomit nohu. – To vás vystresuje a vy přijdete o energii, kterou jste někomu vzali. Nemusí to tedy být oplácení úplně stejnou mincí, Vesmír je velice nápaditý a vždy ví, jak energie vyrovnat.

Uvědomte si:

Díky 3. Zákonu Rezonance a přenosu energií, funguje 1. Zákon, tedy zákon Kauzality. – Zákon příčiny a následku. Co zaseješ, to sklidíš. Vesmír je dokonale propojený.

Energetické zákony fungují také při vytváření naší reality. – Už víte, že realita je taková, jací jste vy sami. Naťukla jsem to při výkladu 1. Zákonu Kauzality.

Když jsem veselý člověk, vytvářím okolo sebe energii, která si k sobě přitahuje energie na stejné úrovni. – Když jsem veselá, budou se mi dít situace, při kterých budu ještě veselejší, než jsem a k tomu si ještě přitáhnu k sobě lidi, kteří budou mít smysl pro humor a budou se rádi veselit se mnou.

Je to zákon Rezonance. – Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

Když jsem nemocný člověk a budu se neustále litovat a říkat, jak je mi hrozně a jak mi na tu nemoc nic nepomáhá, přitáhnu si k sobě lidi, kteří budou také nemocní a budou skuhrat se mnou a moje nemoc se bude zhoršovat, protože moje vědomí bude upnuté na nemoc. Když rezonujete na nemoci, tak jste nemocní. A čím silnější je rezonance nemoci, tím horší to je.

Čím více se bojíte, že zažijete zemětřesení, tím větší je pravděpodobnost, že ho zažijete.

Čím více se bojíte, že se vybouráte v autě, tím větší je pravděpodobnost, že se vybouráte.

Čím více se bojíte, že vás opustí váš partner, tím větší je pravděpodobnost že vás skutečně opustí, protože budete majetničtí a žárliví. S takovým člověkem nikdo dlouho nevydrží.

Čím více toužíte po pejskovi, tím větší je pravděpodobnost, že si ho jednou budete smět pořídit.

Pamatujte:

Na co myslím, to přitahuji.

Jaký jsem, to si k sobě přitahuji.

Co říkám, to k sobě přitahuji.

Proto se při meditacích / astrálním cestování / komunikaci s andělem doporučují věci typu: ,,Myslete jen na toho krásného anděla, myslete jen na tu bílou zářivou energii, myslete jen na pocit lásky, štěstí a bezpečí.“

– Proč? Protože když se budete bát, že vám do kontaktu s andělem vleze nějaká temná bytost, tak se můžete vsadit, že vám do toho vleze.

Když se večer před spaním bojíte temných bytostí, tak vám garantuji, že přijdou a budou vás děsit.
Čím více se bojíte, tím více za vámi budou chodit a tím horší to celé bude. – Ale to není vina těch bytostí, za to si můžete jenom vy sami, že jste si je k sobě přitáhli. Buď jste strašpytlové, nebo jste o nich před spaním mluvili, nebo jste si je představovali, nebo jste je vyvolávali.

Všechno, co se děje ve vašem životě je VAŠE DÍLO, protože realitu tvoříte VY a ne nějaký Pánbůh na mráčku, ne váš Anděl. VY to celé ovládáte, není možné to hodit na nějakou světelnou bytost, protože její poslání není táhnout vás na tragači, ta vám má jen pomáhat. Ten tragač je Vaše dílo, takže Vy se s tím máte umět poprat.

Když jste nemocní, nemyslete na nemoc, ale myslete na uzdravení.

Když chcete mluvit s andělem, mluvte s andělem. Nemyslete na temné bytosti.

Když chcete řídit auto, tak ho řiďte a nemyslete stylem ,,Co kdybych se vyboural? Co bych dělal? To auto bylo drahý.“

V základním popisu Zákonu Rezonance jste si přečetli následující větu:

SLOVA OBLÉKAJÍ MYŠLENKY V MATRIXU VIBRACÍ, POSÍLÍ JI A ZJEDNODUŠÍ CESTU VE SVĚTĚ HMOTY MATRIXU A JEDNÁNÍ.

Tím se dostáváme k další podkapitole tohoto zákonu a to jsou slova.

(Více o síle slova je také popsáno v článku ,,O síle slova/ Proč může být mantra nebezpečná?„)

,,Slova oblékají myšlenky“ znamená, že slovo je nástroj, kterým dáváme průchod svému myšlení. Myšlenka v hlavě má sama o sobě sílu, když ji vyslovíte, tak její sílu znásobíte.

,,Matrix vibraci“ znamená, že svět, ve kterém žijeme, není hmotný, ale je to spousta energií, různě hutných, které dávají dojem reality. Tomu říkáme ,,Matrix„.

Druhá půlka věty je Vám doufám jasná, tu nepotřebujete vykládat.

– Slovo je hutnější myšlenka, kterou je možné do určité míry ovlivnit realitu. – Ovlivnit realitu jde dokonce jedním slovem. Někdy pokud opakujete pořád to samé dokola, začne se vyslovené dít.

Příklad:

Jak ovlivnit jednou větou realitu? – Představte si, že příjdete k matce tří dětí, nasadíte hrozný výraz a řeknete jí, že všechny tři děti právě přejelo auto před domem a že jsou mrtvé. – Myslíte si, že takové tvrzení zůstane bez odezvy? Vždyť tím můžete tu matku i zabít.

Další příklad:

Když jednou řeknete: ,,Jsem já to ale idiot.“, nic moc se nestane. Ale pokud řeknete pětkrát denně, že jste hlupáci, tak se jednou stane, že s vámi vaše okolí bude jednat jako s žáky z pomocné školy, nebo dostanete úraz hlavy, díky kterému se skutečným postiženým stanete. – Proto si máme dávat pozor na to, co říkáme a jak často to říkáme.

Pamatujte si:

Vše co vidíme, je energie. Ani hmota není skutečná hmota, ale je to 6x stlačená energie.


Metrová krychle betonu je 1x1x1 metr krychlový.


Když to převedeme na energii, tak jedna metrová betonová krychle je 6x6x6 stlačená energie do rozměru jednoho metru.


Proto hmota znamená 666. – Čím více hmoty máte, tím více na ní rezonujete a tím více jste pod kontrolou čísla 666, což symbolicky znamená temné síly.

Proto jsou milionáři škrti, kteří když mají milion, tak chtějí dva, když mají dva, tak chtějí deset, když mají deset, tak chtějí víc a pořád víc. – Čím více hmoty mají, tím více jí chtějí a tím více zabředávají do hmoty a materie.

Je proto důležité udržet rovnováhu. – Hmoty by každý měl vlastnit tolik, aby mu stačila na klidný život bez strádání, ale nikdy ne tolik, aby mu hmota zaplnila deset domů a on ji v životě nevyužil. – Proto se zbavujte nepotřebných krámů.


POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: 5. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (3.)

Přejít na:

1. dil: 1. / Vesmírné Zákony a Principy / Úvod + I. Zákon Kauzality

2. díl: 2. / Vesmírné Zákony a Principy / II. Zákon Duality

3. díl: 3. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (1.)

Kitt C. / Vlastní tvorba / Jaro

Další díla čtenářů najdete ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho septik 2010-05-08 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Woooow už jsem ani nečekal, že se dozvím něco nového, ale tohle mě dostalo. Moc děkuju:-)

Ikona diskutujiciho Alchemi 2010-05-08 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No krásný článek a hlavně VÝSTIŽNÝ.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-05-08 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi krásný a povedený článek – děkuji za něj 🙂

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-05-08 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… akorát je trochu demotivující, že veškerá hmota znamená 666. Jakoby být hmotný nebo žít v tomto světě znamenalo něco zlého…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-08 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Spíš to ber jako ,,všeho moc škodí". Lidé se tu rodí, aby něco našli. Ne aby vlastnili deset domů a stále jim to bylo málo. Je to o rovnováze.

Ikona diskutujiciho Janča 2010-05-08 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím tě Alue a můžu říct jenom  - ANO !!!

Ikona diskutujiciho Barbora Sejrková 2010-05-08 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, moc hezky napsaný. Většinu z toho mám někde v paměti, ale nikdy nezaškodí si to připomenout 😉

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-05-08 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já dnes v lese tak moc nadával,že všechno dělám sám.A přitom vím,jak to funguje.

Ikona diskutujiciho světlo 2010-05-08 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,bez komentáře,super..Zkus také výhledově napsat návod na tom,jak to udělat aby se jednou provždy podařilo nastolit indiferentní smyslové vnímání ( t.j. zastavit rozlišování-vše je jeden celek).Zkus zde uveřejnit návod na to,jak zastavit myšleknové proudy v hlavě(t.j. produkty rozumu)aby myš pořád nehonila Lenku.Vím jak toho lze dosáhnou,protože v tom stavu jsem.Nabízím Ti tohle téma k rozboru a realizaci.Je to stav naprosté spokojenosti,nicnehledání a pouze na základě jen vlastní vůle si člověk vytváří vlastní realitu bez jakýchkoli rušivých vlivů,jednoduše se jen přechází ze stavu blaženosti do činnosti a zpět,nikde se neulpívá a přednost má blažená,klidná,volná mysl.Píšeš,že kříž je destruktivní s umučeným Kristem určitě,ne však už egyptský kříž.Zapni svoji kreativitu.S Úctou Petr.

Ikona diskutujiciho Ravius 2010-05-08 23:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš pěkný logo. Jinak k článku-budu si to snažit zapamatovat.

Ikona diskutujiciho Morgan le Fay 2010-05-09 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)

Ikona diskutujiciho Léňa 2011-01-22 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozumím tomu proč nasávání energie ze stromu popřípadě z kamenů není krádež. Tak či tak si něco beru – a to něco se odněkud musí vzít a zákonitě to pak někde jinde musí chybět. Alespoň já to tak cítím. Dělám to tak, že když jsem bez energie – mám pocit že je aktuální "nedostatek" (nemusel mi ji zrovna někdo krást, většinou jde pouze o moji myšlenku, která ujela jinam než měla), tak si jednoduše představím jak ta zbylá energie co v sobě mám ve mně proudí zrychleně a koluje a koluje a tím se sama "namnoží". Respektive nenamnoží se samozřejmě, je to pořád ta samá, ale pak  mám pocit, že mi nic neubylo a že jsem plná-spokojená-klidná jako kdykoliv předtím. Nevím jak to líp popsat. Takové "perpetum mobile" – jakoby netřeba "dobíjet" zvenčí.

Ikona diskutujiciho moncaa 2014-02-23 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi libi ten obrazek. Je uzasny! x)))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek