41. Dotazník

21.6.2013 v Čtenáři 42

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Mě by zajímalo, kolik výtisků své knihy Svět za oponou jsi už prodala.
V podstatě už šly skoro všechny z domu, takže mě velmi brzy čeká druhé vydání.

2. Používala by jsi hormonální antikoncepci?
K tomu mě nikdo nikdy nepřinutí. Mám radši svoje zdraví.


3. Jaký máš názor na antikoncepci celkově?
Nemám na ni ,,názor“, ale VÍM, že velice poškozuje přirozené cykly těla. Menstruace je geniální způsob, jak tělo detoxikuje, zbavuje se barya a jiného. Když žena nemenstruuje, zadržuje v sobě zbytečné toxiny a zkracuje si život. Spouta lidí má za to, že muži umírají dříve, protože víc v sobě drží emoce… To ano, ale druhé tajemství je ženská menstruace. Nejenom že je tato krev životadárná, ale odnáší s sebou i to, co muž z těla přirozeně nikdy nedostane.
O tom, jak se kolikrát po špatně zvolených pilulích z hezké štíhlé holky stane opuchlá dojnice, jak jí začnou gynekologické a jiné zdravotní problémy, už radši nemluvím.
Lidé si už neváží ani ženství, ani menstruace, ani svého zdraví. Milování ztratilo posvátnou hodnotu, protože dneska si dáme piluli a ,,můžeme“ všichni s každým, kolikrát chceme. Přijde mi to padlé na hlavu.

4. Jaká je tvá nejoblíbenější kniha? A tvá nejoblíbenější příběhová kniha?
Mám kopy oblíbených, vybrat jednu by bylo nevypovídající. Příběhové ani moc nečtu, radši mám naučné, biologické a encyklopedie.

5. Znamená něco, když zahlédnu zrcadlo ve snu?
Podle snáře to bude nemoc, stačí si vyggoglit on-line snář a zadat si to.

6. Ahoj, poslední dobou se mi doma hrozně špatně v noci spí, pořád si polštář přehazuji na druhou stranu a hýbu postelí. Je možné, že sousedi mají wifinu a nevypínají ji na noc, neporadila bys mi, jak ten zdroj vypátrat? Sousedů máme v baráku 5 a další barák se 6 rodinami je přilepen na naši zeď. Díky moc za radu.
Obejdi sousedy a zeptej se. To bude nejrychlejší a nejlevnější, ale pochybuji, že ji kvůli tobě vypnou. Dá se pod postel a okolo ní nasypat co nejvíc šungitu a obskládat velkými orgonity. Nepomůže to sice úplně, ale určitě se to záření zmírní.

7. Bohužel došlo k tomu, že jsem byla pokřtěna. Jdou nějak odvolat destruktivní energie a všechno, co se na mě během křtu nalepilo? Můžu si nějak znovu otevřít třetí oko?
Dá se to odblokopat, já to dělávám lidem zadarmo, ale na dálku to nejde.

Na třetí oko jsou i na internetu různé cviky a meditace. Jestli fungují, nemohu zaručit.

8. Jakým cizím jazykem kromě angličtiny ještě mluvíš, nebo bys mluvit chtěla?
Učím se německy, pár vět a slov dám japonsky, umím azbuku, něco maličko rusky i řeknu, ale nepokecám si. Rovněž si nepokecám v japonštině. Umím se akorát představit, něco napočítat a na něco se zeptat.
Když se mi podaří zmáknout dobře tu němčinu, hned po ní mě zajímá ruština. Nějaký základ mám a mluvit nejstarším jazykem na světě, je čest.
Kdybych byla joooo extra nadšená do jazyků, tak po ruštině mě zajímá ještě francouzština, ale asi bych ji nikdy nevyužila tolik, jako ostatní jazyky. Angličtina a němčina jsou pro mne nejpraktičtější a nejvíc je potřebuji, takže stačí ještě pár let dělat němčinu a budu spokojená i tak.
Japonština, to bylo jenom takové období, kdy mě to zajímalo. Tu se učit nehodlám, ale umím v ní i jednu písničku, která se mi líbí.

9. Je nějaká země, kam by ses chtěla podívat, poznat její kulturu…? 🙂
Zajímá mě opravdu HODNĚ míst, ale jelikož nejsem cestovní typ, většinu z nich asi neuvidím.
Rusko, Japonsko (no teď už se tam nepodívám určitě), Anglie, Nový zéland, Francie (a tady je to nadějné, pozor), Itálie (snad někdy, to tak daleko není), celkově jižní Amerika (ta severní mi může víte co…), Finsko. Jednou bych ráda jela na kanárské ostrovy. Třeba na tři týdny se slunit, vezmu s sebou komp, statného jinocha a po večerech můžu psát knihy, zatímco mi bude masírovat nohy… Sákra, už aby to bylo… Počkat, ne, zůstanu tam takhle radši rok. Na Havaji by se mi asi taky moc líbilo.

10. Co mám dělat, když se pohybuji v kruhu lidí, kteří se vyjadřují hrozně (ale opravdu až nechutně) špatně a já prostě sprostá slova od základu nenávidím. Pohybují se okolo tebe taky takoví lidé? A když, vnímáš je nebo jak to děláš? Protože já pak s nikým nekomunikuji, jsem vyvrhel třídy, jelikož nemluvím sprostě a nechápu jejich pubertální humor…Tak jak to máš ty?
Já se s blbými lidmi nikdy nebavím, takže když byl špatný školní kolektiv, mnohem radši jsem byla bokem, než chytat cizí pochybné moresy. A v mém životě? Když potkám hulváta, rychle ho zase odpálkuji a vypařím se, pokud to jde. Já mám jenom slušné kamarády.
Takové lidi je nejlepší ignorovat a když si něco zkusí, rychle usadit, aby si nedovolovali. Až školu vyjdeš, tak se tomu asi zasměješ. Napravovat je nemá smysl, na to si každý musí přijít sám.
Směj se tomu, protože většina inteligentnějších a výjimečných dětí je sice v kolektivu bokem, neoblíbená, ale pak přijde život a tihle lidé kolikrát totálně vytřou zrak všem, kteří se jim kdysi ve škole smáli.
Nenech si tím kazit náladu, vem to jak to je.

11. Ahoj Aluško, jak píšeš to, že je televize destruktivní sama o sobě a veškerá elektronika, myslíš, že vadí i vypnutá? Mám v pokoji televizi, je to taková velká těžká a stará a já na ni nekoukám, ale zatím ji nikdo neodnesl a asi ani nehodlá a já na to nemám dost síly. Prostě tady jen leží, je vypnutá z elektriky a zakrytá dekou. (nesnáším ve své blízkosti, hlavně v noci, cokoli co odráží. Zrcadla i obrazovky.)Myslíš, že i tak je nebezpečná?
Kdyby byla vypnutá, ale stále zapojená v elektrice, vyzařuje elektrosmog, což dobré není. Když v elektrice není, je to jenom bedna plná šrotu, z té si těžkou hlavu určitě dělat nemusíš.

12. Jak bys definovala pojmy pravda, láska, svoboda, dobro? Každý se tváří, že ví, o čem mluví, ale často se stává, že tím myslí různí lidé různé věci. Zajímalo by mě, co si pod tím představuješ ty. Nejlepší by bylo, kdybys to porovnala s křesťanským pojetím těch pojmů nebo i pojetím v jiných myšlenkových proudech, které znáš…ale stačí to i bez porovnávání:)
Éééé…? Mám za to, že význam těchto slov je jasný. Kdyby ne, použijeme slovník.

13. Myslíš si, že je katolická víra manipulativní?
To si nemyslím, to vím naprosto jistě.

14. Jaký máš názor na darování krve a co se děje v těle člověka do kterého je dána cizí krev?
Není to tak úplně bez následků. Lidé, kteří od někoho dostali krev, tak dostali i všechen jedovatý koktejl, který v sobě dotyčný měl, tím pádem má dvojnásobné množství všeho. Virů, toxinů, bakterií. Rapidně se těmto lidem pak zhorší zdraví a špatně se to dává dohromady.

15. Jak je to s telekinezí a levitací? Dá se naučit a opravdu můžeme levitovat? 🙂
V životě jsem nepotkala člověka, co by se to ,,NAUČIL.“

Když to ,,prostě umí“ sám od sebe, tak ano… Ale cvičit to? Učit se to? … :)))))

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ausila 2013-06-21 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Můj přítel je katolík, je pokřtěný, je na to moc hrd… Nesouhlasí ale se vším, vybírá si, co mu připadá zbytečné dodržovat a o všem, co mu někdo říká, přemýšlí sám rozumem. S anděly komunikovat umí. Podle mě rozhodně není nijak destruktivní, naopak je to nejhodnější, nejspokojenější a nejpozitivnější člověk, jakého znám.

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-21 07:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokážeš si představit jet někam jako au-pair?

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-21 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda pohledy? Slyšela jsi někdy o projektu postcrossing?

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-21 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12 uhodil hřebíček na hlavičku. Tenhle koment nejspíš neprojde až na blog, takže jen pro tvé oči, Alue:

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-21 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké typy otázek máš v těchto dotaznících nejraději a jaké naopak máš nejméně ráda?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-06-21 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když tě někdo pokřtí, je to dobré, nebo ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-21 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: už bylo

Ikona diskutujiciho Belis 2013-06-21 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak pročistit tělo od anikoncepce?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-21 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odp. č. 15- Našel jsem nějaké návody, jak se naučit telekinezi. Považuji to za stejnou výzvu jako naučit se mluvit s anděly. Před nějakou delší dobou jsem se rohodl být navždy optimistou :). Cítím naději, že se to dá naučit- nestrácejte naději, lidi! Dám vědět, jak to dopadne ;). Zdravím Aluš a přeji hezký den!!

Ikona diskutujiciho Babe 2013-06-21 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Proč něco definovat? Teda aspoň mě slova v některých věcech dost omezují.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-06-21 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zaujímalo by ma čo si myslís o skupine Rammstein? je to moja oblubená, viem že sa tam spievaju dosť hnusné veci, ak nepoznás tak si text radsej ani neprekladaj…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-06-21 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A k tomu Rammsteinu – skus si vypočuť pesničky: "sonne" a "Ich tu dir weh" …

Ikona diskutujiciho reflections 2013-06-21 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to nepatrí k dotazníku, ale… Obrátený pentagram je, pokiaľ viem, taktiež pozitívny symbol, však? Alebo nie?

Ikona diskutujiciho Vladimír 2013-06-21 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ach jo, skvělá manipulace, ale jinak o prdu. V nicku "hledač pravdy"… Opravdu není o čem diskutovat – drž se, Alue! :-)

Ikona diskutujiciho Žabák Kvak 2013-06-21 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze předpokládat, že by zde začal ve větším rozsahu zveřejňovat své příspěvky (nick) Tomáš Marný, který byl doposud aktivní na OSUD.cz    ?

Ikona diskutujiciho Lianna Ellusive 2013-06-21 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snáře jsou k ničemu. Každý je originál a symboly jsou hluboce personalizované. Pokud někdo svému snu rozumět chce, musí se snažit sám:-).

Ikona diskutujiciho Anna 2013-06-21 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do budúceho dotazníka.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-21 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázke čo je sloboda, pod slobodou si predstavuje každý niečo iné, napríklad niekto si myslí že je slobodný keď žije v demokracii, niektorí zas tvrdia že sa cítili slobodnejší za komunizmu. Skutočná sloboda neexistije, je to len ilúzia, stav mysle.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-06-21 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to přirozená ochrana proti početí, tzv.symptotermální, není zas tak složitá (i když my jsme to tenkrát zkoušeli s tím, že kdyby to nezafungovalo, tak by to býval nebyl velký problém… ale prý to funguje dobře. Ale ať už funguje nebo ne, díky tomu, že jsem se vůbec zajímala o alternativy, jsem se dozvěděla, jak vlastně početí funguje. A opravdu mi přijde strašné rvát do sebe každý den hormony kvůli těm pár dnům, kdy žena může otěhotnět. Jenže když spousta lidí chce sexovat, kdykoliv chtějí, to je pak těžké. Opravdu, jako ta "pilule". Můžu se přecpávat, vezmu si piluli na zkažený žaludek, můžu se nevázaně kdykoliv s kýmkoliv bavit, vezmi si piluli proti těhotenství. A pak je člověk plný zbytečných pilulí, které mají kdo ví jaké vedlejší účinky…

Ikona diskutujiciho andrea 2013-06-21 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alusko prosim te chtěla bych se te zeptat,natocis také video jak muzem mluvit ze skritky elfi s gnomi atd…ja vim jen ze snimi muzem mluvit jen s cistym srdíčkem a ukážou se jen tomu kdo je cisty,rada na tebe koukam na tve videa protože si tak cistoucka a mila mas v sobe blazenost lasku a mne vždycky pomuze když se kouknu na tve video dodava mi to energiji a hodne mi to pomaha mam na mysly duchovne,ja tet hodne vnimam takove velke tlaky cele telo mi jako vybruje az mi to nahani strach,o sebe alusko ty tlaky citime proto ze se mame zmenit ja vim ze tet do stvoreni proudi vice bozske energie zijeme v bozim soude vis lidi porad nadavaj na počasí atd,ale prece lidstvo musí preci pochopit ze počasí ridi bytostni zivlu,a plni bozi vuli když nekde hori nebo jsou povodne,tak dostanou prikaz a plni svůj úkol nebo jejich praci když by to nesplnili zahynuliby…ale lide neveri vnic teda vetcina nadavaji na boha co zmuze buh proti lidskemu rozhodnuti lide dostali od boha svobodnou vuli,vse je jim doprano.kdyz chteji valcit,maji valku.kdyz chteji trpet,trpi.buh je spravedlivy vsem prejeto co chteji a nemůže to byt jinak….třeba to lidstvo pochopi.andrea

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-21 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nějaký druh vynalézání (=vynálezy) vůbec dobrý? Je to k něčemu- snažit se vynalézat nové věci, nebo už vše máme v přírodě?

Ikona diskutujiciho Míra 2013-06-21 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho derewi 2013-06-21 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Máš" žebříček hodnot? Pokud ano, uveď prosím některé z nich (klidně i všechny).

Ikona diskutujiciho Kač 2013-06-22 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na knihy Harry Potter?? Je na nich něco špatného?? :))

Ikona diskutujiciho pampeliška 2013-06-22 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čeho vzniká migréna? Dá se nějak léčit přírodní cestou??

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-22 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Zajímalo by mne co jsi zkoušela a jestli bys mohla a chtěla o tom napsat něco víc, třeba i jako článek. Tohle téma totiž zajímá dost lidí a i já se ráda dozvím něco (možná) nového.

Ikona diskutujiciho Kač 2013-06-22 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neznáš nějakou stránku (nebo knihu…), kde by bylo napsáno s určitou pravdivostí jak vlastně ve skutečnosti probíhala historie lidstva?? Tím myslím i třeba středověk atd…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-22 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Najlepšie je nesexovať (pokiaľ nechcete otehotnieť), neprejedať sa a nemusíte brať žiadne pilule. Keď chce niekto sexovať kedy sa mu zachce či prejedať sa, samozrejme za to musí zaplatiť i nejakú daň, antikoncepčné pilule sú svinstvo, keď už jediná nezávadná ochrana je kondóm, čo sa týka toho zkazeného žalúdka kedysi boli dostať také šumivé nápoje v prášku volalo sa to tuším Lumiskra alebo Iskra.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-22 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: No těch možností je výrazně víc než jen antikoncepce nebo Brufen. Například metody přírodní medicíny např. klasická homeopatie nebo tradiční čínská medicína a spousta dalších metod, které disharmonii organismu v podobě bolestivé menzes krásně srovnají, stačí hledat…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-22 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcel by som sa opýtať na vec ktorej nerozumiem. Písala si že najlepšia číselná rezonancia ľudského mena by mala byť 5 alebo 9. A že 666 je zlá rezonancia. Ale keď sa to 666 spočíta, vyjde 18 a ďalej 9 čo je už dobrá rezonancia. Tak tomu nechápem.

Ikona diskutujiciho Kač 2013-06-22 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na Daniela Landu-jeho hudbu, názory apod.?? :))

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-06-22 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Zrovna tyhle pojmy jsou relativně přímočaré (resp. snadno intuitivně zmapovatelné a tedy diskutovatelné), ale často se setkávám s překážkou, že lidé nemají dostatečnou pojmovou strukturu abychom se mohli bavit o některých věcech. Pak se dostaneme do pře třeba jen proto, že vlastně každý mluvíme o něčem úplně jiném, i když stejnými slovy. Ten druhý si to třeba vůbec neuvědomuje, takže on se dohaduje s jeho vlastní představou toho, co jsem řekla (mám problém se vyjadřovat jednoduše, to musím uznat. Však vidíte, jak píšu) zatímco já se to pokouším uvést na pravou míru.

Ikona diskutujiciho Mizerný matematik 2013-06-22 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Počítáš to blbě. Musíš spočítat šest na šest na šestou. Vyjde ti numero který je špatný už od pohledu.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-06-23 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:Stačí si zadat do vyhledávače "symptotermální metoda" a vyjedou stránky, kde jsou informace určitě přesnější, než bych tady mohla napsat já. Já si to hodně zjednodušila, k čemuž bych nechtěla nabádat i jiné :-) Stručně řečeno jde o to naučit se poznat, jak funguje tvůj organismus a kdy nastává ovulace. Takové to počítání a la ovulace uprostřed cyklu je totiž značně nepřesné, každá žena to může mít jinak. Symptotermální metoda to zjišťuje jednoduše: teplotou (lze měřit normálně v puse podrobnějším teploměrem), což jsem dělala já, a případně zjišťováním dalších symptomů plodného období (hlen a čípek). Vzhledem k tomu, že schopnost oplodnění vajíčka po ovulaci je prý cca 24 hodin! a spermie vydrží tak 2-3 dny, výjimečně i 5, z toho nám vychází tak 1 týden, kdy žena může otěhotnět. Já myslím, že týden bez sexu snad lze vydržet, ne?? :-) Teplota je před ovulací níže (v mém případě kolem 36.4-6), během ovulace lze někdy zaznamenat ještě snížení (ale kromě toho některé ženy, včetně mě, mohou ovulaci cítit, jsou to takový zvláštní tlak v podbřišku) a během tří dnů po vystoupá teplota výše než před ovulací (v mém případě 36.8-37). Když nedojde k menstruaci, tak jedním z prvních příznaků těhotenství je právě to, že teplota zůstává takto vysoko. Když se začne snižovat, velmi brzo nastane menstruace. U mě to funguje bezchybně každý měsíc už pár let :-)))

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-06-23 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:Souhlasím. Jen s tím sexováním moc nesouzním, nemyslím, že sexovat se musí jen kvůli oplodnění, případně máte-li už třeba dvě děti, tak většina žen bude hledat způsob, jak "milovat"-fyzicky-svého muže, aniž by z toho bylo další dítě. Dítě je zcela jistě dar, ale ještě nejsem tak daleko, abych otázku zabezpečení rodiny (tj. mě, manžela a dítěte) nechala na "osudu". Pokud zjistím, že mi příroda dala možnost milovat ho bez možnosti otěhotnění, tak ji využiji. Raději než se krmit roky antikoncepcí :-)Lepší způsob, jak posílit vztah partnerů, obzvlášť v manželství, než milování já neznám. Vzájemná láska a tolerance je samozřejmě základ.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-23 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Ach ano! :D HAHAHA! Víš, já jsem výsledek této metody, akorát maminka to tehdy špatně spočítala.

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-06-23 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moje kamarádka má už teď, v 7. třídě, 4 na vysvědčení z matiky. Nevíš, jak bych jí mohla pomoct?

Ikona diskutujiciho Andrejka 2013-06-23 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bys prosím rozvést tu ruštinu? Nějaké detaily (jaktože je nejstarší jazyk a podobně).

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-24 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Heidy 2013-06-24 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,myslíš že bys mi mohla poradit jak vyzrát na migrénu? A jaký máš názor na odběr krve?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-25 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Migrénu dám, odběry krve už ale byly.. celkem nedávno.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-06-26 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Někdy se holt člověk může snažit jak chce něčemu zabránit, ale UPčko (universal power :-)) si stejně prosadí svou. Pak už jen nezbývá nic jiného než přijmout s láskou, co ti bylo dáno. Tak doufám že jsi byla s láskou přijata :-))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek