42. Dotazník

25.6.2013 v Čtenáři 60

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Keď sa ti nepáči že si Angelina Jolie dala zo strachu o život odstrániť prsia, aký máš potom názor na ženy čo si dávajú spraviť umelé silikónové prsia – to je oveľa hlúpejšie než to čo spravila Angelina.

Porovnávat, jestli je hloupější žena, která není spokojená sama se sebou a ohrožuje díky tomu své zdraví, nebo žena, která se nechá ,,preventivě” znetvořit, to by bylo na delší diskuzi.

Plastiku prsou, kdy se použijí silikony, však v některých extrémních případech schvaluji. Když vám na hrudníku například naroste jedno prso velikosti 4 a druhé je ploché, potom máte rozumný důvod pro plastiku. Avšak jedno prso velké a jedno malé, když je takto výrazný rozdíl, způsobuje nakažení určitým virem, ale teď už si bohužel nevzpomenu na jeho název. Dalo by se to tedy i v určité fázi léčit.

Rozhodně však neschvaluji zvětšování, když jsou prsa jinak normální a v pořádku. Je to hazard se zdravím.

2. Chcem sa opýtať ako nabíjať kryštály a orgonity. Ja nabíjam horský kryštál a orgonit tak že ich dám na slnko, no orgonit zo včelieho vosku sa mi na okne na slnku roztopil. Ty si písala že kryštály sa na slnku nemajú nabíjať, ale pýtal som sa aj iných ezoteričiek a tie tiež nabíjajú na slnku.

Orgonit se, pokud vím, nenabíjí. A krystal také ne. Ten se dává pod ledovou tekoucí vodu. Krystal nemá baterie, není na něm co nabíjet. Slunce nemá rád, pochází z podzemí, kde je tma. Je potřeba uvažovat nad věcmi, které děláme… Mimochodem, já nejsem esoterička. Už je to zprofanované slovo a připadá mi to jako náboženství. Nechci být řazena mezi takové, kteří nabíjí krystaly na slunci a říkají tomu ,,esoterika” …


3. A čo si myslíš o slnečnej vode, sú ľudia čo si dávajú vodu na slnko.

Voda nenávidí slunce, protože se na něm ohřívá, vznikají mikroorganismy a voda se kazí. Jak říkám, lidé prostě nepřemýšlí nad tím, co dělají. Kdo by rád věděl více, měl by si přečíst seriál o Vodě, je v rubrice ,,Příspěvky čtenářů”, napsal to tomáš marný. (Přednáška o vodě (3 díly) – ZDE)

4. Prečo sa čuduješ, že niekto ešte verí pojmu genetika? Neexistuje teda? Nededíme po rodičoch isté vrodené vlastnosti, schopnosti a predispozície?

Po rodičích přebíráme vzhled a povahu na základě zákonu rezonance. Nějaké geny jsou absolutně podružné. Není to ani moc dávno, co jsem zde na Aluška.org publikovala článek, kdy vědci zjistili, že geny se mění podle toho, jak myslíme a jak žijeme. Tedy ne že geny něco určují, ale my způsobem života určujeme a měníme své geny. BINGO, vědci konečně ,,objevili” něco, co už se ví dávno. (viz. článek: Psychika ovlivňuje naše geny)

5. Alue prosím tě, znáš nějakou alternativní přírodní léčbu na sníženou funkci štítné žlázy? Vážně se mi nechce každý den polykat prášek, tak jestli není zdravější a přírodní způsob, jak to uzdravit/léčit. (vím že to nejde úplně, prostě něco místo prášků)

Je nutné denně užívat biologický jód. Je přirozeně obsažen v mořských řasách, rybách, v mořských plodech, chobotnicích a v hovězí svíčkové. Před chemickým práškem varuji, kdo bral léky na štítnou žlázu, naopak si ji tím o to víc odrovnal a ještě k tomu se tím zanášejí a likvidují játra.

6. CO si myslíš o pihách? Nebo o lidech co pihy mají?:D

Proč bych si něco měla o nich myslet? Není to přece jedno?

7. Ahoj. 🙂 Ten dotaz se šungitem mi připomenul nesrovnalost, která mi zrovna v téhle době vyvstávala na mysli. V jednom z prvních článků o minerálech jsi (už před nějakým časem) psala, že černé kameny jsou “špatné”, destruktivní, a neměly by se vůbec ze Země vytahovat. Zajímalo by mne, jak to teda je/není.

No vidíš to, asi výjimka potvrzující pravidlo. – Avšak řeč v tehdejším článku byla o polodrahokamech, používaných k ,,léčbě”, jsou to většinou různě zabarvené křemeny. Šungit je však uhlíková hornina.

8. Co si myslíš o bioinformačních přípravcích od firmy Diochi a firmy Energy? Máš s nimi nějaké zkušenosti?

Nemám žádné. Na Diochi jsem slyšela párkrát chválu, ale potvrdit to nemůžu.

9. Co je to vlastně lidská SNAHA? Vrátí se člověku to, když se o něco snaží? Je rozdíl mezi snahou a úsilím? Do jaké míry a jak se má člověk o něco snažit/usilovat, aby se výsledek stále víc přibližoval jeho cíli? Může být snaha marná nebo přílišná? A jak se to pozná? Díky a přeji slunce v duši a radost ze všeho dobrého 🙂

…? Nevím, jaký by měl být rozdíl mezi snahou a úsilím, to jsou podle mého češtinářského cítění synonyma. A to jestli se někdo snaží moc nebo málo, to je na dikuzi, která bude případ od případu jiná. Nerozumím, kam tento dotaz mířil.

10. Ahoj, co říkáš na filmy s B. Spencerem a T. Hillem ? Teda myslím tím starší filmy, protože už delší dobu spolu nehrajou. A jak by jsi je hodnotila jako dvojici, myslíš, že k sobě sednou ? A líbili se ti ve filmu, když byli každý ,,sólo” ? A líbí se ti další italské komedie a tzv. spageti westerny a můžeš napsat jaké?

Já jsem viděla jenom starší filmy s oběma, které mám ráda. Solovky neznám, ani mě moc nezajímají. Já se normálně na tento druh filmů nekoukám, ale tihle dva to mají jiné, u nich si fakt odpočinu.

11. A z jiného soudku, co si myslíš o současné české filmové tvorbě ? Byla jsi na nějakém českém filmu v kině za posledních několik let a oslovili tě nějak ?

Já do kina prakticky nechodím. Naposledy jsem byla na Době ledové, bylo to tuším vloni. A český film, to jsem byla před delší dobou v kině na Lidicích, ale tedy, bylo to fakt odporné. Bohužel jsem netušila, do čeho jdu. ,,A na co že to jdeme?” – ,,Ále, takový dojemný film z historie.” Fujtajbl, už nikdy víc. Kdyby mi někdo řekl dopředu, co se tam bude doopravdy dít, radši počkám venku někde v hospodě 😀

12. Ahoj Aluško:-), máš zkušenosti s toaletní vodou divoká růže od Lavery, nebo s nějakou jinou toaletkou či parfémem s divokou růží? Sháním kvalitní parfém, ale chci tu typickou vůni růžových keřů a co nejdelší výdrž, tak se zkouším ptát, když jseš do nich taky takovej blázen jako já.:-D Díky. Měj se krásně.:-)

Jestli myslíš ten jejich parfém za 400, tak to není vyloženě špatné, ale voní to úplně stejně, jako všechny ostatní výrobky od Lavery v růžovém provedení. Prakticky v té vůni není žádný rozdíl. Takže jestli ti od nich růžové věci voní, klidně si to kup.

13. Co podle tebe způsobuje bouřky?

… Uch. Já bych si to dohledala na wikipedii… Ale no dobře:

Vyleze skřítek Bouřníček na hříbek, zafouká a zatancuje dešťový tanec. Pak se pošťourá v uchu, v nose, povyskočí, pětkrát oběhne hříbek pravotočivě dokola a když se mu to povede, začne bouřka…

(Tak. A teď jsem schválně zvědavá, kdo to vezme vážně.)

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Renata 2013-06-25 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen se přidám k tomu dotazu na Diochi. Používám je už roky, zachránilo to od kortikoidů jedno dítě u ekzému a druhému to celkem  dobře pomáhá na migrény, ale co mě se týče, je to katastrofa.  Při jakékoliv léčbě něčeho dlouhodobějšího (migrény, mykózy) mám dva týdny úporných migrén jako reverzi a ke zlepšení ne a ne dojít. Snad jedině na krátkodobý věci – virózy apod…tam ten účinek trochu je, ale… Je zvláštní, že u dětí to působí opravdu zázračně a u mě je to šílenost. A víru v ně opravdu mám – tak vírou to nebude :-)

Ikona diskutujiciho Antoinette 2013-06-25 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by tedy moc zajímalo, co se děje s duší člověka, pokud je člověk v dlouhodobém bezvědomí např. lidé po těžkých nehodách atd. Je duše přítomna v těle a nebo jej opustila? A pokud se člověk náhodou probere, znamená to, že se duše člověka vrátila zpět?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-25 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když skřítek Bouříček omylem oběhne hříbek levotočivě, tak jsou povodně ? :)))

Ikona diskutujiciho Vika 2013-06-25 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jak se jmenují ostatní padlí andělé

Ikona diskutujiciho Jakub 2013-06-25 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolím si dotaz k filmu Lidice. To Vás nenapadlo, o co půjde? Bohužel málokterý film bude mít jasnější obsah než tento :-).

Ikona diskutujiciho Luz 2013-06-25 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož se zabýváš hodně i otázkami zdraví, zajímalo by mě, jestli nevíš, jestli existuje nějaká (bežně dostupná) prevence proti tvoření kamínků na mandlích. Třeba co by se mělo a nemělo jíst nebo pít. Začalo se mi to objevovat v letošním roce, je to docela protivné (vyleze ven tak jednou za měsíc, ale nepříjemný je hlavně vždycky ten pocit podráždění v krku několik dní předtím). Nechci si nechat vytrhnout mandle, prý to potom hrozně bolí!

Ikona diskutujiciho Kristína 2013-06-25 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už ti niekedy niekto povedal, že sa svinsky podobáš na Kirsten Dunst?

Ikona diskutujiciho Mike 2013-06-25 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to se čtečkou. Je taky destruktivní?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-06-25 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je pravda, že abychom předešli rakovině musíme jíst semínka? :-)

Ikona diskutujiciho megu 2013-06-25 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jaký máš názor na t, když si chtějí ženy prsa zmenšit, protože jsou moc velké?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-06-25 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Já někde četla, že Satan je vlastně označení pro šest padlých andělů či spíš démonů. Jako jsou jejich jména, se ke mě ještě nedoneslo. A zatím to ani nepotřebuji znát.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-25 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: … a tak to je.

Ikona diskutujiciho Terka 2013-06-25 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zaujalo mě, že nesouměrnost prsou může být způsobena virem. Samotnou mě napadlo, že v tom může být něco víc než jen "nějak to prostě narostlo". Nemohla by sis, prosím, vzpomenout, jak se ten virus jmenuje? Moc by mi to pomohlo. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Lucka 2013-06-25 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych dotaz ohledně vody. Zmiňovala jsi tu někde, že běžně piješ levitovanou vodu. Chci se zeptat dá se nějak vyrobit? Popřípadě sehnat?

Ikona diskutujiciho diana 2013-06-25 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těma Lidicema se mi stalo totéž. A ještě kdysi před tisíci lety s filmem Rocky. Prý super film, pojď se mnou, jdu už po třetí, jmenuje se to Roky. Rok sem rok tam, šla jsem. Já ale box a násilí nesnáším a prodívala jsem se to přes prsty. Nemusím. Lidice totéž. Jasně že se dá odhadnout,že to nebude pohádka, ale jak hnusně a bezútěšně to bylo pojaté, to jsem nečekala. Jakoby jen týrání lidí s empatií. Proč to dělají? Že jako "abychom nezapomněli"? Nevěřím. Spíš to vzal do ruky nějakej úchyl sadista, co se v tom vyžívá. Když mám možnost, těmto věcem se vyhnu.

Ikona diskutujiciho Gray 2013-06-25 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha. To mne nenapadlo. :-) Děkuji za odpověď k šungitu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-25 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo sa tak často stáva, že napríklad opitý vodič do niekoho vrazí autom a zabije nevinného, ten opilec prežije, alebo niekto chce niekomu pomôcť a doplatí na to, prečo sú zákony vesmíru také nespravodlivé?

Ikona diskutujiciho Baky 2013-06-25 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je v pořádku mít imaginárního tátu? Není to pouze "plýtvání energií"? Nemůže se mi na něj někdy napojit nějaká zlá bytost a zneužít mé slabosti?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-06-25 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co si myslíš o mase?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-25 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-25 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem se chtěla zeptat zda jsi četla Poselství od protinožců a popřípadě co na to říkáš. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-25 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Voda nenávidí slunce? proč je potom v přírodě utvořena právě, tak že slunce svítí na vodu??a jakto, že například domorodci, kteří žijí v Africe či Austrálii pijí pouze vodu na, kterou slunce svítí a dožívají se celkem vysokého věku narozdíl od nás?myslela jsem, že život v přírodě je zdravý i z tohoto hlediska, když je to tak venku už prostě dáno.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-25 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Běž do přírody a podívej se. VODA NIKDY NEPRAMENÍ NA SVĚTLE. Když odstíníš pramen, tak studánka vyschne. Kudy voda teče, to už je věc gravitace a navíc když je v pohybu, nikdy se nekazí a je stále studená. Kazí se, když se zstaví.

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-06-25 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem viděl skřítka, jak běhá kolem hříbku, ale netušil jsem, že to byl Bouřeníček! :-O

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-25 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, já jsem to myslela tak, že někdy je někde voda v přírodě  tak, že na ní slunce opravdu svítí a přesto je v pohodě a to jsem měla na mysli právě tu tekoucí vodu, například řeku a to kudy voda teče tedy s tou gravitací. Jen jsem měla pocit, že ty to právě myslíš jako všeobecně na všechnu vodu, ať tekoucí či netekoucí..:DTak jsem to špatně pochopila;-)Děkuji.

Ikona diskutujiciho Janis 2013-06-25 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Na Dunst? Tak s ňou má možno tak spoločný ten typický "úsmev", či skôr arogantný úškrn 🙂 A zo známych tvárí sa podobá asi najviac na Elle Fanning.

Ikona diskutujiciho BigSmile 2013-06-26 01:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, abych byla v minulém životě vílou či jinou 'přírodní bytostí'? A může se duše zvířete vtělit do člověka či naopak?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-26 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes měl můj spolužák poznámku, na kterou jsem mu nebyl schopný odporovat. Zněla asi takhle:"…jenomže mě prostě vadí, jak všichni poslouchají metal, rock,… jak používají mp3ky, I-pody, počítače a toto jsou produkty Ameriky- a mi vadí, jak místo toho, aby za to děkovali, tak na USA nadávají." No, spoustu lidí na ni nenadává, to spíš sedí v lavici vedle mě- megavlastence. Ale v něčem má pravdu… Miluji hudbu jazz a swing, mp3ku mám a večer svítím žárovkou. A jsou to "produkty" lidí, co žili v Americe a vymysleli to. Jsou opravdu všechny věci a vynálezy z té Ameriky tak blbé?

Ikona diskutujiciho Ter 2013-06-26 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mých snech se poslední dobou často objevují démoni a mívám hrozný strach. Doopravdy mi ty příšery vlezly do snu nebo je to jenom má fantazie? Díky za odpověď:)

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-06-26 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-26 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Já to pak v dalším dotazníku rozvádím, takže k tématu bych   evrátila pak někdy jindy, spíš článkem. Takhle je v tom akorát binec.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-26 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A prečo dnes blokuješ všetky moje komentáre?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-26 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: První trochu přemýšlej. Uvědom si, že to co vyplodíš, po tobě čtu i já a jsou i témata zde dost nevhodná.

Ikona diskutujiciho Kač 2013-06-26 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš ráda styl oblékaní?? Elegantní, ležérní, sportovní a nebo mix?? :)) Co si myslíš o tom, když někdo hodně rád oblečení nakupuje, jen na tom není nějak vyloženě závislý. Jen ho to baví… :))

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-26 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Aha tak díky za odpoveď, už som skoro myslel že mám chybu v počítači :). Nenapadlo by ma že sa ťa môžu dotknúť také nevinné komentáre. Neviem čo je nevhodné na otázke prečo nepoužívaš krstné meno, ale už sa to nebudem pýtať, viem že to nemáš rada. A tie ostatné veci sa mi tiež nezdali nevhodné, inde by s tým nebol problém, ale tak opýtať sa na všetko možné sa môžem aj inde, len neviem či nájdem niekoho kvalifikovaného aby mi na to odpovedal, tvoje odpovede mi prišli celkom fajn ale teraz si ma trochu sklamala.

Ikona diskutujiciho Anabeth 2013-06-26 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, videla si film Titanic? A pokiaľ áno, aký máš naňho názor?

Ikona diskutujiciho Tiff 2013-06-26 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že existuje "pravá láska"? Niečo ako že tí dvaja sú si súdení?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-26 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…teraz s odstupom času i ja sám uznávam že moje komentáre neboli najvhodnejšie 🙂

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-26 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz 9: Ahoj Aluško! Promiň, s podobnými dotazy už určitě nebudu otravovat. Máš toho spoustu; musím prostě taky používat mozek… Můj komentář č.28 ale nechávám platným, tamto by mě zajímalo :). Přeji ti krásný den! Doufám, že se budu mít tu čest s tebou někdy setkat :D

Ikona diskutujiciho Vika 2013-06-27 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Já zase nepotřebuji moc vědět, že ty to nepotřebuješ znát 🙂 No nic, chtěla jsem si jenom doplnit svou mozaiku a doufala jsem, že se něco dozvím. Nevěřím tomu, že je to souhrnný název. Vždyť i každý anděl má své jedinečné jméno…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-06-27 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak stále tvrdíš, že mozog dáta neukladá do seba, ale prijíma a vysiela ich z vesmíru, tak sa chcem opýtať či sa dá ten príjem zosilniť, nejakou "anténou na hlavu".

Ikona diskutujiciho Neetarell 2013-06-27 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen takový hloupý dotaz: Nenacházíš se náhodou dnes ( čtvrtek 27.)v Praze? Okolo jedenácté jsem  v tramvaji směrem na Národní třídu viděla slečnu, která tě neskutečně připomínala. Byla to skutečně Alue, nebo její pražské dvojče? 🙂

Ikona diskutujiciho Sara 2013-06-27 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevíš zda se dají nahradit prášky na alergii, popřípadě čím?:) Nebo jak se vůbec zbavit alergie? Například na roztoče..?:)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-27 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Tak to jsem já fakt nebyla.

Ikona diskutujiciho T. 2013-06-27 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo, či je možné vyliečiť autizmus, schizofréniu a podobné choroby/syndrómy, či nie. Trvalo a bez liekov. Ak áno, ako?

Ikona diskutujiciho Enloan 2013-06-27 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k dotazu číslo 5, já mám také sníženou funkci štítné žlázy, ale je to (prý) vinou autoimunitního onemocnění, zabrala by tahle léčba i na to?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-06-29 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já věděla, že je to skřítek :D

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-29 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško :). Vím, že jsem napsal, že se nebudu ptát na blbosti, ale měl bych jeden zásadní dotaz: Odkud bereš jistotu, že jsou tvé vědomosti správné a pravdivé? Např., že je Země dutá, že dějiny jak je známe jsou smyšleny (nebo mohou být), že je Slunce rezonátor a né žhavá koule, atp.? Ptám se proto, protože se často rozcházíš v názorech např. takové Lúmennky. Díky a přeji hezký den!

Ikona diskutujiciho Míra 2013-06-29 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-29 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Je mi úplně jedno, co si kdo píše na své blogy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek