43. Dotazník

30.6.2013 v Čtenáři 51

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Budeš někdy dělat třeba přednášky ve školách nebo něco takového? Vím, že je to podle toho, co tady píšeš asi hloupá otázka, ale v noci se mi zdálo, že jsi dělala přednášku v naší škole a měla jsem ten sen myslím už podruhý. Tak mi to nedá a musím se zeptat 🙂

Nic podobného aktuálně nemám v plánu. 🙂

2. Jak jsi psala, že je škodlivé nosit na sobě kovy: Vadí i když je kovový přívěsek na normální šňůrce?

Ne, to ničemu nevadí. Vadí kov obejmutý okolo těla.

3. Když je třeba na oblečení nebo na šperkách spirála, tak jak je to dobře a jak špatně? Když je vidět ta pravotočivá strana a levotočivou má člověk na sobě nebo obráceně?

Když je to na oblečení, tak záleží na člověku, který to dělal. Jestli šel zvenku dovnitř, nebo vznitřku ven. Typické je, že lidi dělají spirály ze středu ven, ale ty jsou destruktivní. Takže buď se doptat u výrobce a když si nejsi jistá, prostě to na sobě nenos a vyber si něco méně sporného.


4. Ahoj existuju upíri? (ja viem, že áno, ale chcem počuť tvoju odpoveď)

Já mám dojem, že to už v dotazníku bylo… Existují fyzičtí i energetičtí.

5. A ak aj áno dalo by sa s nimi niako skontaktovať? Ja viem, že je to ťažké, ale ak by sa dalo bola by som veľmi rada. A ak by som sa s nimi stretla, ako by to asi prebiehalo?

To raději nechtěj. Radím ti dobře.

6. Môže sa obyčajný človek stať upírom alebo vlkolakom?

Podle toho kdo to je, co dělá a o jaký typ zrůdy jde. Energetičtí upíři jsou například dneska skoro všichni běžní lidé.

7. Napadlo tě někdy, jak by ses zachovala, kdyby ses dozvěděla, že tě chtějí odstranit elity?

Na takovou otázku fakt odpovídat nebudu. Dík moc za zpříjemnění dne.

8. Chci komunikovat s andělem ale když by se mi ukázal…..jak poznám že to není démon? Démoni přece můžou podobu anděla na sebe brát taky ne? Nebo jak to je?

Psala jsem článek o tom, jak se pozná, že člověk mluví s andělem. ZDE: Jak poznám, že hlas se kterým mluvím, je anděl?

9. Už delší dobu mi vrtá hlavou, jak jsi jednou psala o tom, že je reiki pro člověka škodlivé. Když se trochu porozhlídnu po internetu, nenajdu skoro nikoho, kdo by se věnoval různým druhům alternativní medicíny apod. a nepraktikoval by přitom i reiki. Většinou jsem se setkala s názorem, že reiki pomáhá, ale víc věřím tobě.

Jak je ale možný, že nikdo nepřišel na to, že reiki působí i potíže? Je možný, aby všichni ti lidé byli podvedení a nevěděli o tom? …po tom, co jsem si přečetla tvé články, už nikomu takovému nevěřím.

K tomu je potřeba připomenout: Já nepsala o reiki jenom jednou, já o tom píšu celkem často a vyloženě článků, které se škodlivostí reiki zabývají, tu mám více.

Dále, není pravda, že by se o škodlivosti reiki nevědělo. Ví se to, akorát že já jsem na internetu jedna z prvních a vysloveně první známý publikující, který se nebál to napsat a říct bez cenzury.

Když to někdo řekl nebo napsal přede mnou, většinou šlo o někoho neznámého, třeba příspěvek ve fóru. Je rozdíl, když o tom pojedná někdo, u koho ani nevíš jak se jmenuje a někdo známý, kdo se v tom orientuje už dlouho. Takový příspěvek má prostě jinou váhu, protože víš kdo za tím je, kdo to psal, jaké má zkušenosti.

Navíc tady panuje hodně strach. Lidé se bojí říct pravdu, když masa věří v pravý opak. Obrátí se totiž pak proti tobě celá masa a bude po tobě šlapat. Však mi chodily každý den nenávistné naštvané dopisy asi dva roky, po publikování prvního článku o reiki. Všechno reikisti, reiki mistři. Totálně naštvaní, dopálení, protože nějaká Aluška otravná jim kazí kšefty, a odhání ovečky z jejich revíru.

Já nemám nic proti tomu, živit se ,,duchovní” službou lidem. Práce jako práce, je to taky obor, každý něco musí jíst. Ale zásadně jsem proti tomu, vydělávat na tom, že někdo ubližuje jiným lidem. Takže jak brojím proti farmacii, brojím i proti reikistům, nebo proti náboženstvím… Tohle všechno totiž žije z utrpení a to já podporovat prostě nebudu.

Málokdo má na to nervy a málokdo takový nápor nenávisti ustojí. Tak jsem to schytala já, protože jsem na podobné dopisy zvyklá a jsem proti nim díky tomu navíc imunní. Mě může poplivat jakýsi reikimistr a mám ho u ….. ale někdo jiný by se tím trápil, pak by znejistěl, pak by si to i vyčítal. Proto se o tom mlčelo, ale není pravda, že by to nikdo nevěděl.

Teď mi spílá jenom sem tam někdo, protože už jsem na internetu na tohle téma známá a o mém postoji k této věci se všeobecně tak nějak ví. Už se s tím počítá, že si občas kopnu. A to pomohlo vyzvednout na povrch ohlasy lidí, kterým reiki ublížilo. Ti mi také píšou a jejich zkušenosti jsou velmi cenné.

10. Milá Alue, chtěla bych se moc zeptat. Mám dojem, že v některém z minulých dotazníků zazněla otázka o barvách oblečení a reakcí energii. Chtěla bych se zeptat, jestli může moje povlečení způsobovat nějaké problémy nebo ne, když je z jedné stany bílé a z druhé strany černé. A pokud ano, z jaké strany bych měla spát? 🙂

Povlečení bych se nezbavovala, jenom barvy samy o sobě tě nezabijí. Jestli ale máš běžně málo energie, spi s bílou stranou směrem k tělu. Černá energii stahuje a bere.

11. Až budeš mít vlastní dítě (teda jestli budeš mít) budeš chtít rodit v porodnici? Nebo budeš radši rodit doma? A nebo jsi nad tím ještě vůbec nepřemýšlela?

Doma, do vody, s porodní bábou. Doktoři a porodnice mi můžou víte co… 🙂

12. Ahoj, jaký máš názor na Teal Scott?

Je to velmi špatné. Další manipulace s lidmi, ale to je na článek, nebo i na sérii článků. Které určitě chci do budoucna sepsat. To všeobecné přijetí osoby, která to nemluví sama za sebe, všechno čte a zezadu se jí tam točí destruktivní energie, která působí na diváka, mě fascinuje.. Máme oči, ale stejně nic nevidíme.

13. Ahoj Alue, prosím jaký máš názor na přístroj Oberon? Nedávno jsem na něm byla se syny (13let) a dost mě vyděsilo, co toho v těle v jejich věku mají? Nechce se mi tomu ani věřit. Máš prosím nějaký jednoduchý recept, jak se zbavit parazitů(roupy, hlísti), plísní atd.? Děkuji za odpověď a přeji krásný den 🙂

Já na Oberonu nebyla, ale znám na něj ze všech stran jen samou chválu. Nenech se ukolébat věkem svých dětí, dneska to totiž není o věku. Prolezlí jsou všichni. Doporučuji knihu od Gennadije Malachova, Jak se zbavit parazitů. Popisuje tam hromadu návodů, jak si pomoct doma sám.

14. Ahoj Aluško, chtěla jsem se zeptat jestli má pentagram ještě jiný význam než satanův symbol. Často je objevuje v různých ezoterických a magických obrázcích. Mě osobně nahání ten znak husí kůži. Jak to s ním je?

Ve správné poloze je to symbol člověka. To je, když jednou špičkou ukazuje nahoru a na dvou špičkách stojí. Když stojí na špici, je to znamení Satana. Když někdo nosí pentagram na těle, měl by si na jeho polohu dávat velký pozor. Stačí, aby byl špatně nastaven a ukazoval špičkou dolů. A už nás nechrání, ale vysává a proklíná.

15. Ahoj Alue, jsou ti draci pro nás nějak nebezpeční ? A kde sídlí jejich planeta?

Zatím nebezpeční nejsou. Byly tady snahy je sem importoval, ale naštěstí se to nepovedlo. Pochází z planety M51.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-06-30 06:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K Tvému povzdechu nad Teal – ne každý dokáže rozlišovat energie. Já ne, leda zpětnou analýzou pocitů. Jedním ze způsobů, jak vnímám to, co ostatní nazývají špatným nebo destruktivním, je empatický dojem smutku a poraněnosti, kdy dotyčnou osobu, věc, místo mám touhu obejmout, zahrnovat láskou a pochopením a utěšovat, dokud to nebude "dobrý". Právě z Teal Scott mám dojem, že skutečně pracuje na své zátěži z minulosti, s čímž hluboce sympatizuji a nedokázala bych ji kvůli tomu odsoudit… To, že máloco z jejího materiálu je originální, je věc jiná. Její obrazy, na druhou stranu… i když ty nové jsou takové divné, zmatené.

Ikona diskutujiciho Renata 2013-06-30 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde nějak bez antibiotik vyléčit angína?

Ikona diskutujiciho light7 2013-06-30 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už je řeč o dracích. Co naši pozemští draci jako např. hadi…jsou taky destruktivní? Když má někdo hada v teráriu např. užovku, přenáší na svého majitele nějakou destruktivní energii?

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-06-30 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sranda je, že když člově hledá něco o té M51, najde buď film, nebo planetu z Power Rangers :D

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-06-30 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajima me aký máš názor na SSSR?  Vim že vtedy boli ľudia viac kontrolovani, ale ked si nechcela robiť nič nelegálne tak si sa nemala čoho báť nie?  A vtedy tu bolo oveľa kvalitnejšie jedlo, koľko ľudí si pestovali vlastné BIO potraviny… Alebo všetci mali prácu, všetci mali peniaze, drogy neexistovali, 10-ročne deti nefajcili, bolo tu oveľa menej utrpenia… Dnes sa koľko ľudí rozhodne pre samovraždu lebo napríklad nemá prácu ale ked tu bol socializmus tak na Slovenskujjedno. Mlieko stálo 1 korunu… Aký máš na to názor? Ja si ešte pamätám ako môj otec nosil každý deň domov 3 mlieka… Alebo Slovensko bolo sebestačné na 90% dnes je na 40% a všetky potraviny sa dovážajú z USA a tam dÁvajú otupovacie látky.. Nebolo to vtedy lepšie?

Ikona diskutujiciho Daniela 2013-06-30 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, článek o Teal by mě potěšil. Nedávno jsem viděla pár jejich videí a líbilo se mi to. Ale něco mi tam nesedí. Navíc se mi zdá, že se na to někdy moc připravuje a je to takové moc naplánované ty videa a moc si u toho na sobě zakládá. Připadá mi v tom až moc "smyslná" a svůdná… a nehodí se mi to k tomu. Ale to o čem mluví, se mi líbí.

Ikona diskutujiciho Daniela 2013-06-30 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jedna věc – pravotočivou a levotočivou spirálu poznám, ale jak je to s tím kreslením od středu? Taky je tak totiž kreslím. Když kreslím pravotočivou od středu, takže vlastně jedu rukou doleva, proto je to asi špatně, že?

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-06-30 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-30 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: K Teal Scott, ona měla velmi těžké dětství, proto je na ní možná nějaká negace, vypráví o tom např. ve skype-video rozhovoru s Jurajem z Nové Země: http://www.youtube.com/watch?v=IfQ4WwqsqYA Mě osobně Teal Scott velmi zaujala, a to co říká, s tím naprosto souzním… Aluško, když stejné přitahuje stejné a mě Teal Scott oslovuje, znamená to, že tedy také vyzařuji negativní energii?

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-06-30 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, můžeš říct, kdo zabil Jana Tleskače a proč ?

Ikona diskutujiciho El 2013-06-30 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, má nějaký hlubší význam takto rozpoložené prsty na rukou? http://www.zazzle.pt/mao_do_rock_and_roll_modelos_de_papel_de_carta-199470906109833321

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-30 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-06-30 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nechci sem tahat horory nebo tak, ale je možné že by existovala a dala se vyvolat krvavá Mary? Ale v žádném případě to zkoušet nebudu, jen se ptám jestli si myslíš že je to pravda :D

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-06-30 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Nelegální bylo i vyjadřovat se o tehdejším režimu jinak než pochvalně nebo mít bratrance, který emigroval. Rozhodně to nebyla doba, kdy by mohl člověk žít bez obav o svůj osud, závistivců a udavačů byla všude spousta a ti mohli člověka zničit, i když nic špatného neudělal. Všichni byli povinní chodit do zaměstnání – spíš než práce to bylo zabíjení času, aby lidé neměli čas na přemýšlení. Pokud se člověk někomu znelíbil, bylo možné postarat se o to, aby žádné zaměstnání nedostal, a pak ho za to zavřít. Drogy jsou staré jako lidstvo samo, existovaly už velice dávno před příchodem komunismu. Utrpení bylo dost, lidé byli vězněni a často vyslýcháni za použití surových metod, i když neudělali nic skutečně špatného, jen byli systému nebo nějakému jinému člověku nepohodlní. Mléko stálo korunu, ale porovnej tehdejší platy s dnešními a vyjde ti to skoro nastejno.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-06-30 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té dvanáctce :-) Tak se nám vybarvuje ten "divný pocit" okolo Teal… Ono je fakt, že po rozumové stránce Teal povětšinou ladí s tím, k čemu spousta lidí, kteří na sobě pracují, dospěla sama. A když rozum a zkušenosti říkají jasné Ano, pak člověk snadno přeslechne ten slabý hlásek intuice, který odněkud z hloubky vznáší nějakou nejasnou námitku.

Ikona diskutujiciho ena 2013-06-30 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o duchovní učitelce Thu Hien?

Ikona diskutujiciho Vika 2013-06-30 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já jsem viděla rozhovor přes skype s

Ikona diskutujiciho ena 2013-06-30 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je možné nějak zrušit zasvěcení do merkaby?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-06-30 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobře že se nepovedlo sem draky importovat,když jsem četla že existují dostala jsem strach .

Ikona diskutujiciho ena 2013-06-30 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co si myslíš o Oshovi? a co je podle tebe osvícení? Myslíš že se člověk má snažit dosáhnout osvícení?

Ikona diskutujiciho . 2013-07-01 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, máš tady asi chybu. M51 není planeta, ale vírová galaxie v Honících psech, tuším…

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-07-01 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co myslíš tím, že HIV a AIDS jsou uměle vytvořené? Můžeš se o tom prosím více rozepsat? Děkuji, V.

Ikona diskutujiciho Corny 2013-07-01 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, snad můžu mít i takovýhle dotaz 🙂 Podívej se prosím na fotky v tomto albu http://terezdemo.rajce.idnes.cz/Gymnastika hlavně od asi té 30. Jak jsou děti v té jámě s molitanama, objevuje se tam plno orbů, někdy i krásně barevných. Z jakého důvodu jich tam je tolik a na některých fotkách žadný? Proč se na fotkách vůbec ukazují a co to vlastně znamená?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-01 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Nie.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-01 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: No ja viem isto že vtedy mali ludia ovela viac penazí ako dnes.

Ikona diskutujiciho Barbora 2013-07-01 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, chtěla bych se Tě zeptat, zda znáš nějaký ověřený recept na léčbu strií, pokud už jsi někde o tom psala, tak se omlouvám a prosím jen o nasměrování 🙂

Ikona diskutujiciho Barbora 2013-07-01 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohl by mne někdo prosím navést na nejaký člalnek o dracích, o kterých je zmíňka výše v dotazníku? Děkuji.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-07-01 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já z reiki nemám dobrý pocit, obecně mi nevadí, ale prostě to, co cítím, když o tom někdo mluví, je příšerné. Nikdy bych to nepodstoupila. V očích okolí, které tomu věří (mám několik zasvěcených přátel, jedna kamarádka má i zasvěcení na Shamballu a Boží pečeť), jsem ta divná, ale je mi to šumák, na názor mám právo.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-07-01 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: K tomuhle se připojuji, taky by mě to zajímalo, připadá mi divné, aby se mezi homosexuály jen tak, zničeho nic, vyvinul tak šílený virus…

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2013-07-01 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Jan Tleskač byl zabit EMem při jejich rvačce na věži, vlastně to byla nehoda, kdy při pranici spadl dolů

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-01 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Súhlas. Len neviem, či je vhodné pýtať sa Alue na SSSR, ona to nezažila a nemôže na to dať odpoveď z vlastnej skúsenosti.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-01 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Dotaz je tu na nepraktickém místě. Patří do poradny.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-02 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Pozor, pokud se nemýlím, "komunismus" možná tak měli husiti v Táboře, u nás vládnul socialismus, jehož cílovou ideou bylo komunismu dosáhnout. To samé s kapitalismem, pokud vím, čistý kapitalismus také nikde na světě není. (a jakože někteří ekonomové tvrdí, že kdyby byl a vlády nezasahovaly svou sociální politikou, všechny ty problémy kolem by se zregulovaly samy. Ehm…). Já si například myslím, že takový Norsko je jedno z mála míst, jejichž fungování je celkem obstojné…

Ikona diskutujiciho Corny 2013-07-02 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Aha, v tom případě se omlouvám, snad tě to neobtěžovalo..:)

Ikona diskutujiciho Terka 2013-07-02 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, kdybys mohla nakupovat potraviny pouze v běžně dostupných obchodech, který by sis vybrala: Albert, Tesco, Lidl, Penny, Enapo, Kaufland, Globus, Billa, Interspar? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Lenny 2013-07-02 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na Ralpha Smarta a jeho učení?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-02 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: A vieš o tom že Nórsko je jedno z mála miest, ktoré zavádza povinnú vojenskú službu pre ženy?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-03 00:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Nevím, neříkám, že je to dokonalý stát, ale tohle je třeba za mě klad. Když už povinná vojenská služba, tak pro všechny. Rozdíly v pravidlech podněcují zbytečné kategorizace v uvažování.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-03 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:No to je blbosť, nehnevaj sa, ale ak si niaka mensina prizná pravdu a začne žiť ako má, a 90% ostatných ludí budu nadalej "tupý", tak sa svet nikdy nezmení…

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-03 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Aha, já se naopak těším, až vymře generace, která toto období zažila, a generace, kterou bezprostředně vychovala (tj. v produktivním věku budou děti dětí narozených po 89) Největší bordel nám tu totiž dělají tihle vykukové. Ti důchodci, kteří ještě zůstávají slušní, jsou vesměs ti, kteří vyrůstali v rodinách tímto systémem málo zasažených. Co proboha chceš od generace, co doma slyšela prupovídky typu "kdo nekrade okrádá rodinu" a milion podobných? Od generace, který naprosto udupali jakoukoli kreativitu, osobitý projev, naseli strach a nedůvěru k vnějšímu světu? A tahle generace nám teď vychovává děti, jak to ASI může dopadnout?

Ikona diskutujiciho Pistacius 2013-07-03 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte vsetci,

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-03 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mem pripade dobre rozbehnuty porod (kontrakce po 3 minutach) se pozastavil (a skoncil cisarem) v okamziku, kdy se me na prijmu v porodnici zacali vyptavat na zamestnani meho manzela (fakt). Znami mi rikaji, ze bylo stesti,ze jsem s ohledem na cisar rodila v porodnici. Ja si rikam, ze kdybych nerodila v porodnici (nebo aspon ne s temi jejich pravidly), tak by k cisari nemuselo vubec dojit. A to se v nemocnici jinak citim celkem Ok, hravala jsem si tam jako dite u mamy na rehabilitacce. Bohuzel, navzdory vsem pozitivnim zmenam, na rodicky v porodnicich stale jeste nejsou pripraveni…

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-03 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Osviceni zacatek iluminatstvi? To by me zajimalo, prosim blizsi info…

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-03 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:Ja myselim, ze 33 chtela onim citatem rict, ze snazit se menit druhe lidi nevede tam, kam bychom mnohdy chteli. "Nasilim" vnucene zmeny, zvnejsku, nemaji nikdy tu moc ustat vnitrni tlaky… ostatni nezmoudri tak, ze je budeme poucovat, ostatni zmoudri jedine zivotni zkusenosti. A ja bych to nevidela tak tragicky, zadna, vubec zadna spolecnost dosud nebyla ta idealni, vzdy zde byla nejaka utlacovana a nespokojena skupina, ktera si nakonec vynutila zmenu. Zmena prijde, takove uz jsou zakony. Mozna nebude jednoducha, ale ktera zmena byla jednoducha. A chteli bychom zde mit prvobytne pospolnou spolecnost, nebo feudalismus apod.?? Komunismus se prezil, a kdo pred 20 lety tusil, jak rychle bude po nem? Preziva se i kapitalismus. Vzdy nasledovalo neco lepsiho, prijde i tentokrat. A pokud ne, tak tu mozna nebudeme, aby nas to mrzelo…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-04 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:Neviem ako ti to mám priblížiť, jednoducho osvícení je začiatok illuminátstva… AJ illumináti si hovorili "osvietení" a proste možno ti to príde ako niečo "nové" že akože ludia začínali "myslieť" a používať "rozum" a takéto blbosti, ale v skutočnosti použivaju zmanipulovaní rozum, illumináti používaju ich rozum atd… Vynasiel sa tzv. parný stroj. Vynasli sa veci, ktoré na prvý pohlad vyzeraju byť užitočné, ale uvedomís si, že to len ničí Zem a ludstvo. Také auto, povies si: ,,Keby nedoslo k osvieteniu teraz by tu este ani neboli autá…" A čo? Ludia by aspon neboli lenivý a aspon by nezabíjali Zem elbo by sa neťažila ropa, železo, neznečistovalo by sa ovzdusie, jednoducho osvietenstvo=zotročenie, katastrofa, apokalypsa…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-04 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ale ako som už hovoril, svet nie je len o tom že TRALALA LALALA VSETKO JE KRASNE IDEM DO LESA KED PRIDEM TAK SI DAM NIECO POD ZUB……

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-04 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:Nemôžem suhlasiť s tým že "spoločnosť sa zmení z vlastných chýb" alebo jak si to napísal…

Ikona diskutujiciho jjj 2013-07-04 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aves Passeri,velmi,ale opravdu velmi dobry clanek na tema co jsou illuminati zac,je popsan na web.strankach www.demiurg.cz pod nazvem seznamte se z Archonty.Moc doporucuji tem,kteri by na toto tema radi vedeli vice.neni o jen nejaky blabol,ma to sve opodstatneni,ted uz jenom popremyslet,kdo  nebo co jsou ti archonti vlastne zac?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-04 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Já spíš pozoruji obrovskou mentální lenost, praktické manuální dovednosti se vždycky dají naučit a odvodit a zrovna spravování chodníku je celkem intuitivní, zvládla jsem to i já:)

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-07 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: A nejde zde o záměnu osvícení a osvícenství? Osvícení je právě poznání toho, že rozum nedokáže postihnout Pravdu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek