45. Dotazník

10.7.2013 v Čtenáři 70

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Čo si myslíš o montauckom monštre?

Zase američanům jeden mutant zdrhnul z laboratoří.

2. Jaký máš názor na potraty? Třeba pokud je matka ještě ve škole a nedokáže zajistit svému dítěti vhodný domov? Nebo když jí těhotenství nějakým způsobem ohrožuje permanentně zdravotně nebo na životě?

Ať si to rozhoduje každá sama, ale hlavně když to ještě není velké. Jestli chce na těhotenství umřít nebo ne, nebo chce být školačka s dítětem, to je přece na ní! Co tady potom řešíme?

3. Někde jsem četla o tom, že se zubní pasta dá vyrobit smícháním kokosového oleje a jedlé sody. Myslíš, že to funguje?

Nezkoušela jsem to, já používám pastu Aloe Vera, od Forever living products.

4. Jednou jsi psala, že napíšeš článek o přírodním repelentu (je to už asi 2-3 roky zpátky). Nikde ho nemůžu najít. Napsala jsi ho?

Asi jsem se k tomu tehdy nedostala, ,,repelentní“ je spíš tento rok.

5. Co značí had? když už je řeč o těch dracích…

Had je všeobecně symbol zrádce a nebezpečí, hlavně když se ti o něm zdá. Ale podle toho kde a jak je vyobrazen, se ten význam ještě mírně mění. Je to podle souvislostí.


6. Napises Knihu o idealnom svete?

Jako teoretickou představu? To spíš nějaké články, taková kniha by asi nikomu moc nepomohla.

7. Co si myslíš o sekání zahrady, trav obecně?

Pro mě je to nesmysl a ani se mi to nelíbí. Až budu mít konečně svůj pozemek, nechám ho zarůst a budu válet sudy ve vysoké trávě. Sterilní trávníčky, ať si dělají u baráku lidé se sterilním myšlením. Já radši ušetřím čas, práci, starosti a keš za sekačku 🙂

8. Ahoj Alue prosímťa poraď mi niečo na akné , veľmi by mi pomohlo ak by si mi niečo poradila. Je to lokálne.

Znovu opakuji: Akné znamená, že je v těle moc toxinů. Musí se změnit strava, pít hodně čisté vody a vyčistit si játra.

9. Jak se tu nakouslo to očkování.. jak se, prosím tě, Alue, stavíš k pravidelným zdravotním prohlídkám, ať už jde o zubaře, gynekologii nebo odběruchtivé „obvoďáky“? Docházíš nebo pozvánky ignoruješ? Musela ses někdy dohadovat, zda ten či onen odběr jsi ochotna podstoupit? děkuju a přeju všem hezký den

Já nikdy k doktorům nechodila, ani jako malá. To muselo být JOOOOO hodně důležité, abych tam šla.

Na povinné preventivní prohlídce jsem byla naposledy v patnácti (byla jsem neplnoletá, tak aby nebyl průšvih… rovnou jsem tam slízla původně prošvihnutou tetanovku, fakt díky…) a od té doby mi všichni ,,lékaři“ mohou vlézt na záda. Žádné pozvánky se ke mně ani od té doby nedostaly. Jestli mi je vůbec někdo posílá, tak o nich nevím a jsou mi úplně ukradené.

Vždy když mi něco je, vyléčím si to sama doma. Naopak je potřeba si vydetoxikovat a vyloučit všechny hnusy, co mají lidé v těle po očkování. Vážně to poškozuje imunitu, blokuje ji a je z toho strašně moc problémů.

Na gynekologii nechodím a nikdy jsem tam nebyla. Nejsem přece sebevrah, stačí mi, co jsem si vyslechla od žen, které tam naivně šly. Předtím žádné problémy neměly, pak stačilo zajít na gyndu a už to jelo. Výtoky, mykozy, svědění, praskání, otoky, cysty na vaječnících… Akorát ti tam zavlečou infekci a co ty potom s tím? Ne díky, nechci. Na to se mám až moc ráda.

Někdy, když se mě někdo ptá, jestli to mám všechno zdravé, tak říkám ,,Jo, žádné problémy“ a ženské co chodí na gyndu, se na mě dívají jako na zjevení. No jasně, když se pokaždé nechají znovu nakazit, tak je to pro ně jako krásná pohádka.

Chodit si pro zdraví někam, kde je centrum všech chorob a kde se ti nemocní naopak scházejí, to je prostě nesmysl.

10. Hrávaš (tipuješ) nejaké tipovacie hry typu Lotto? Podľa mňa to ani nemá zmysel, vyhrať 1. či 2. poradie v lote je extrémne ťažké, to je väčšia pravdepodobnosť že vás trafí blesk, ja som v lote nikdy nič nevyhral a v ostatných „tipovačkách“ som viac prehral než vyhral.

Podvodné hry nepodporuji.

11. Prečo žiadna veštica nedokáže predpovedať presné čísla, ani žiadna bytosť nechce/nevie prezradiť čísla do lotta, či typy na futbalové zápasy?

Ale ano, umí.. Jenomže se to nesmí říkat. Za prozrazení čísel do lotta, když na ně pak někdo vyhraje, se platí životem. Tohle není v systému povoleno.

12. Jak vypadá svět mezi anděly, když je někdo vidí pořád. Jaký to je, je to lepší a cítí se potom člověk líp ? Ty s tím máš zkušenosti proto se ptám tebe 🙂

Je to milionkrát lepší.

13. Ahoj Alue, psala jsi, že magii v žádném případě nedoporučuješ, a že lepší je práce s energií, komunikace s anděly, a další hermetické metody. Ale hermetismus se přece skládá ze tří svatých věd, tedy z magie, astrologie a alchymie, nebo ne? Jo a ještě doplním jednu věc: Práce s energií a komunikace s anděly podle tebe není magie??

To jsou všechno pseudovědy, aby se zavedli lidé do slepých ulic. Nikdo už dnes neví, co to je hermetismus doopravdy. Třeba astrologie: Jak chceš něco podle planet předpovídat, když ani nevíš, že žiješ v duté zemi a že s těmi planetami je to úplně jinak? Málokterý astrolog na to někdy přišel, ta iluze je totiž dost silná a přitažlivá.

Jde o to, jaké síly používáš a na jakém principu stavíš. Když vzýváš a používáš temné síly a bereš jiným jejich svobodu, abys je ovlivňoval podle svého, je to černá magie.

Když pracuješ s univerzálními principy a ctíš svobodu, je to opačný přístup. Když ctíš Zákony Vesmíru, neexistuje pro tebe nic jako potlačování svobody, kradení energie, vzývání démonů, nebo pakty s nimi. Záleží na tom, na jakém principu je daná metoda založena a aby člověk uměl posoudit o co jde, zcela očividně musí mít zkušenosti, jinak se ptá, ,,Jaký je v tom rozdíl?“ Ten rozdíl je patrný na první pohled a nelze ho přehlédnout.

To, co dnes lidé mají za magii, je zase jedna ze slepých ulic. Něco v tom funguje, ale je to na principu kradení energie a braní svobody. Tak se tihle pseudomagikové zamotávají do svých vlastních sítí a dělají si zbytečné problémy… Já to vidím, oni mi pak totiž píší do mailu a prosí mě o pomoc.

Jinak ta skutečná, plně funkční magie, ta při které se můžeš spojit s pořádným démonem a nadělat s ním pořádnou muziku, tu lidé vůbec nemají a neznají. !NAŠTĚSTÍ! si to pro sebe schovaly určité skupiny, které to používají pro sebe a proti lidstvu, samozřejmě. Obyčejný člověk by se s tím tak akorát zabil, protože by vůbec nevěděl, co s tím má dělat a o co jde. Proto vnímám jako dobré, že to lidé neznají. Jenom by se s tím povraždili.

Sama to vidím… Lidem se dá do ruky něco silnějšího, ale oni do toho skočí po hlavě, vůbec s tím nezachází opatrně, vůbec nedomýšlí důsledky a vidí jenom ten VÝSLEDEK a to jak si strašně moc užijí.. A pak se nestačí divit, když to totálně pokazí a pak jim to přestane fungovat.

Nebo nedej bože: Někomu něco svěříš a řekneš: Nesmíš to ale nikomu říct, nebo se stane to a to, je to podle zákona toho a toho.. A ten blbec to za týden vyzvoní, pak se strašně diví, že se něco děje a ty ho máš najednou zachraňovat… A pak se tě lidi ptají: ,,A proč mi to jako nechceš říct?“ .. A ty vzpomínáš na všechny ty průšvihy.

Proto se lidem už z principu silné věci moc nedávají, neumí s tím zacházet. Naštěstí metody podle Zákonů Vesmíru nejsou nebezpečné. Když se to blbě udělá, maximálně to dotyčnému nebude fungovat a když s tím bude špatně zacházet, prostě se mu to blokne. Ale u magie jsou za podobná selhání tvrdé sankce.

14. Alue co řikáš na to že podle Tibetských budhistů kteří v astále cestovali do budoucnosti má po roku 2012 nastat úpadek financí a kolaps systému a v roce 2015 má nastat přechod do „zlatého věku“?

Už aby to bylo… Kolaps systému bude, ale je otázka, kdy. Ta časová určení poslední dobou už vůbec nevycházejí.

15. Ahoj aluško mohu se zeptat jaký názor máš na Chlorellu a doporučuješ její užívání? Díky 🙂

Je dobrá, určitě stojí za vyzkoušení.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho J 2013-07-10 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 2. Ano , když jde o život, tak by si to měla rozhodnout žena sama. Když však o život nejde , pak už není na dítě jako rodič sama. Již nejsme v době, kdy by dítě bylo odkázáno po narození jen na matku. Lze dítě porodit a místo potratu předat otci. Po vyřešení těžké situace se dá na výchově podílet za stanovení určitých pravidel a za společenské podpory. Nejlepší na rozhodování o potratech je společně myslet předem na to, jestli chceme dítě oba nebo ne. Výjimka je nedobrovolné početí, ale to se může stát oboustranně, pokud s eněkdo neubrání , třeba i vydírání. Pokud má člověk ale přirozený pud ke svému dítěti, tak i za těch okolností vidí v potomkovi kousek sebe, nejen toho druhého, třeba i odůvodněně nenáviděného druhého rodiče.

Ikona diskutujiciho Jirka 2013-07-10 04:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přimlouvám se za to, aby studující maminka měla možnost mít individuální studijní plán a stipendium.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-07-10 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je budoucnost daná přesně, když si duše umí vybrat jeden konkrétní bod v čase, kdy se narodí? Nebo budoucnost není jedna lajna, ale cesta s mnoha možnými odbočkami?

Ikona diskutujiciho Wevu 2013-07-10 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue ,je pravda že introverti jsou více protivní ?

Ikona diskutujiciho leeth 2013-07-10 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otázka č. 11 – jak se platí životem?

Ikona diskutujiciho Corny 2013-07-10 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují jednorožci?

Ikona diskutujiciho Někdo :) 2013-07-10 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může se z člověka nějak, třeba v příštím životě stát nehmotná bytost?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-07-10 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 9. Já se musím smát tomu názvu, který těm prohlídkám lékaři dali – povinné preventivní prohlídky :D. Nejsou ani povinné a ani preventivní, pouze se tak jmenují, aby lidé měli pocit, že tam musí jít. Každý lékařský zákrok musí být až na stanovené výjimky proveden se souhlasem pacienta, povinná preventivná prohlídka není ve stanovených výjimkách. Takže není povinná, ale dobrovolná, pacient se jí účastní z vlastní vůle a má právo ji odmítnout. http://www.ferovanemocnice.cz/souhlas-a-rozhodovani-pacienta-32/souhlas-pacienta-75.html Preventivní také rozhodně není, protože prevence – znamená předcházet něčemu, ale oni ničemu nepředcházejí ba naopak, člověk má díky nim stres atd., proto by se měli tyto prohlídky jmenovat: dobrovolné prohlídky včasné diagnostiky.

Ikona diskutujiciho Jarka 2013-07-10 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, dovolím si odpovědět na otázku č.5. Je to celkem jednoduché proč ten dotyčný zaplatí životem. Všechno tady ovládají elity a různé pochybné entity. A to znamená, že přece nějaká "ovce" ze stáda nemůže mít hooodně peněz aby si mohla v klidu a pokoji žít svůj život a peníze investovat do věcí, které budou lidem pomáhat a bude vše pro lidi dělat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.    A ten kdo by ty čísla uhodnul, tak si ho  najdou a rádi, jelikož každý má rodné číslo, adresu trvalou nebo přechodnou a jsme vlastně vedeni jako čísla (otroci), ne jako bytosti.No tak asi tak.

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-07-10 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš na to, že se člověk vyvinul z opice? A jestli ne, tak z čeho?

Ikona diskutujiciho Ventrue 2013-07-10 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:jako introvert ti můžu odpovědět. Ano =D

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-10 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka číslo 14. finanční kolaps?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-10 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALue, vidím dobre že ti uznávas potrat?

Ikona diskutujiciho onni 2013-07-10 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad. 9. souhlasim s tebou, je to silenost. Vzdyt i obecne je znamo, ze staci prijit do ordinace obvodaka v obdobi chripek a je po srande. Me tam dycky nekdo nutil chodit, ale chodila jsem tam ve vysledku asi jednou za dva roky a nikdy jsem nemela zadne problemy, MS pravidelna, zadne vytoky, mykozy. No, mozna jednou, ale to vyresila jedna tableta. Ted uz me nikdo nenuti, ale zas me vsichni strasi, ze tam budu MUSET chot jak budu jednou tehotna.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-10 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TO som zase ja, ale už dlhsiu dobu ma zaujíma, proč vsechno pridávas v 2:54?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-10 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nepodstrkuj mi nesmysly. Já říkám, že každý má právo si rozhodnout, jestli dítě chce, nebo nechce. ,,Je to tvoje tělo, rozhodni si to sám."

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-07-10 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Tady v tom článku paní píše, že za celou dobu těhotenství nebyla u lékaře ani jednou: http://www.leilalee.cz/nove-porodnictvi/porodni-pribeh-leily-lee/

Ikona diskutujiciho Emilly 2013-07-10 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, víš něco o celiakii (nesnášenlivost lepku)? Třeba příčiny, nebo jestli se dá nějak "alternativně" léčit/zmírnit průběh?

Ikona diskutujiciho onni 2013-07-10 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mam taky otazku, co si myslis o kineziologii? Ted jsem u jedne kineziolozky byla, mlada, sympaticka slecna, co ma krame k s bylinkami. Udelala mi regresi, asi hodinu jsme se bavily o detsvi a hlavne skolce. Prisla mi i na to, ze mam neco se slinivkou a ted mam od ni detoxikacni homeopaticke kapky a nejake bylinky. Tak by me zajimal tvuj nazor na tento obor.

Ikona diskutujiciho Ev 2013-07-10 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako si vylučit všetky tie bakterie z tela od ockovania?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-07-10 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5) Není náhodou had jakožto symbol zrady zavedený biblí? Nedávno jsem narazila na článek o sexuální magii Isis (nevím, jestli jde o "magii" v současném slova smyslu, spíš mi to připadá jako práce s fyzickou energií za účelem pozvednutí vyšších energetických těl) a tam je had zpodobněním fyzické energie.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-07-10 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Hugo, ty neuznáváš svobodu volby?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-07-10 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Alue, moc hezký dotazník a máš naprostou pravdu!Nejlepší je, když otevřu e-mail a tam je upozornení na novej članek a když je tam dotazík, tak to vždy uhodnu dopředu:D

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-07-10 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš nějaký účinný návod, jak se šetrně zbavovat šneků a slimáků? Tako zvířátka jsou schopni za dvě tři noci sežrat úplně celou úrodu salátu a jiných podobných rostlin. Zabíjet je nechci, protože jsou tak malí, bezbranní a skoro i roztomilí a používání jedů, se mi také příčí.

Ikona diskutujiciho Lianna Ellusive 2013-07-10 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento systém nemá na to, aby sám sebe uživil dlouhodobě. Číselně si netroufám nic odhadovat, ale zhroutí se (to je všem jasné už pár let).

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2013-07-10 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Na to ti také mohu odpovědět dost přesně, protože jsem introvertka. Mě se protivní nezdají, protože jsou jako já. Zato ti extroverti, pořád si chtějí povídat, pořád se chtějí potkávat, no není to otrava??? :-)))

Ikona diskutujiciho Mája 2013-07-10 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Nesouhlasím s potratem, ale s tím, že když někdo nechce dítě, tak ho nemá mít. Jsem nechtěné dítě, věděla jsem to vždycky. Jak to už nevím a potom mi to máma řekla do očí. I když jsem to věděla, bylo to hrozné. Je mi už hodně , hodně let a pořád přemýšlím proč tu vlastně jsem, když mě nikdo nechtěl. Nikomu to nepřeji, Je to na celý život.

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2013-07-10 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Preventivní prohlídka sama o sobě mi nevadí. Oni mě taky nic moc neprohlížejí. Pravda je, že jsem u obvoďáka nebyla, ani nepamatuji. Za prvé jsem nepotřebovala, za druhé se tak trochu obávám, že něco vyšťárají a spolknou mě:-) Ale třeba bych se již dokázala ubránit :-) Gynekologa mám super, je otevřený, normální a nic mi nikdy nezavlekl. Nebo mám prostě dobrou imunitu. Zato chodit k doktorovi, když jsem nemocná, pro potvrzení kvůli práci, to mi přijde jako chyba systému. Protože zatímco já bych se za pár dní vykurýrovala, tak po návštěvě doktora je možné že doma zůstanu tak o týden déle :-) A o tom, jak stresují těhotné při preventivních prohlídkách a všech těch testech, o tom radši ani mluvit nechci. Nebo možná budu a to bude další článek, který napíšu k sobě na blog. Po diktatuře pozitivity, to bude diktatura strachu. To abych té pozitivitě moc nepropadala a naladila se výrazně negativně a vztekle :-))))

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-10 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo hovoríš na opaľovanie tak okolo 15. hodiny, keď je ešte silné slnko. Môže si človek na to zvyknúť a v pohode sa opaľovať, alebo je to škodlivé a nikomu to nedoporučuješ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-10 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je u nás v SR/ČR možné stretnutie s mimozemšťanom? Keď idem napríklad sám v lese je možné že by na mňa v kríkoch číhal mimozemšťan či chupacabra? Ako sa v prípade takéhoto stretnutia chovať? (Nepredpokladám že by sa také niečo stalo zaujíma ma to len tak teoreticky)

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-10 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Alue, nevrav mi že smrť je lepsia ako "zlý život"…. Lebo život NIKDY nie je zlý, to je len na človeku ako si to vezme… Ale POTRAT je VRAŽDA a ked niaka žena ide na potrat, po smrti sa jej to vsetko vráti!

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-10 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:A zabudol som… Ked matka nechce díte, často se dáva do detských domovu, a tam je to díte sťastné… Je to síce ponižujíci, v skole se pak zato hanbí, ale aspon je mimo skoly sťastné….

Ikona diskutujiciho kacka 2013-07-10 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, ráda bych se tě zeptala na jednu otázku. Ve článku jak je to s bájnými tvory:

Ikona diskutujiciho Eva 2013-07-10 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měla bych dozat ohledně náboženství. Křesťanská církev náboženskou víru pěkně překroutila ve svůj nástroj na ovládání a zneužívání lidí. Mě by ale zajímalo, jestli je to tak i s ostatními světovými náboženstvími. Co islám, judaismus, buddhismus a hinduismus? Mají jejich kněží své věřící taky tak hezky na vodítku? Ostatní víry jako tao už tolik nepodezřívám. Díky za odpověď a měj se krásně.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-07-10 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško! Rád bych se zeptal na jednu věc ohledně toho, jak člověk vypadá vzhledově: Slyšel jsem o zákonu analogie "jak uvnitř, tak vně". Když je tedy člověk krásný uvnitř, (a přečte si tvůj úžasný kurz sebelásky :D je skvělý 🙂 ), je možné, že se mu časem utvoří z ošklivého těla, když ho začne mít rád a bude se brát s láskou, krásné tělo s pěknými rysy a stane se pohledným? Navíc- četl jsem knihu "The Secret", takže když bude myslet na to, že má dokonalé, hezké tělo, je možné, že se z něj opravdu stane pohledný člověk (tedy alespoň pohlednějším, než předtím)? (Totiž- tebe Aluško považuji za živoucí důkaz :D!)

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-10 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ake by to bolo keby sa nekradlo alobo keby sme hovorili nahlas co si myslime pokapali by sme od smiechu ? ako deti sme sa hrali na Pravdu ake by to bolo keby sme vedeli povedat Pravdu ?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-10 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, už delší dobou mi hlavou vrtá jedna věc a dnes jsi na ni narazila… Když se opravdu důsledně zamyslím, nenacházím způsob, jak vzít lidské bytosti svobodu. Je možné využít mé vlastní vnitřní nesvobody pro své cíle (což není zrovna přátelské, ale beru, je to fér a moje blbost), ale nikdo mě do ní nemůže uvrhnout. Jedinou vyjímkou je využití dětské nezralosti a biologicky dané závislosti na opatrovníkovi.

Ikona diskutujiciho Lena 2013-07-10 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o fitrační láhvi PURE BOTTLE? Myslíš, že je to k užitku, nebo je to jenom "drahá flaška"?

Ikona diskutujiciho Jimmy Mindfucker 2013-07-10 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Jirka 2013-07-11 01:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chybí vedení rodičů systémově i mediálně. Média i systém spíše vedou k rozvratu , než k vytvoření stabilního rodinného prostředí pro děti. Vše , co na nás působí a obklopuje nás má vliv na společenskou výchovu. Proto se dějí různé neuvážené kroky ve vztazích a pak jsou ti kdo do toho spadnou osamoceni a chybí povzbudivá podpora okolí. Žijeme ve společnosti , kde i děti mají děti. Kde ty děti , které mají děti mohou být i dost pokročilého věku dospělosti , ale nejsou osobnostně připraveni. Okolí, společnost je k tomu nevede. Musí si společnost, ale zároveň i ti rodiče uvědomit, že pokud se již rodiči stali, tak se musí naučit být rodiči, aby dítě mohlo být šťastné a chtěné. Jsou i případy, kdy děti jsou chtěné , ale rodiče se k nim po mnoho let chovají , jako k nechtěným. Potratit je pak ani ve dvaceti, třiceti , padesáti , nebo v důchodě nelze.

Ikona diskutujiciho J 2013-07-11 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška zřejmě měla na mysli ty extrémnější případy, asi neměla na mysli, že podporuje potraty " kámo". Víš, jsou případy, kdy je extrémně těžké se rozhodnout koho zachránit a kdo má malou šanci. Uklidňuj se tím, že si nemusíš brát ženu která by si pletla svoje tělo s tělem dítěte. A myslela si , že rozhoduje o svém těle. Nicméně , pokud jí jde o život , pak o svém těle jistě má přirozeně právo rozhodnout. To bys měl prostě i jako eventuelní otec toho dítěte brát, když ji miluješ. Ale na proti tomu, bych se nedivil, že bys byl raněn tím, že by se tvá žena nepokusila dítě zachránit i za cenu určitého rizika. Ber také v potaz , že pokud žena půjde do rizika, tak jedině s tebou, který bys pak musel skutečně zaručit, že to sní neseš. Vždy počínají dítě dva , i když teba jeden z nich může být dotlačen. Vždy oba zodpovídají , oba mají rozum a cit. Případů je mnoho a dost individuálních . Nelze jednoduše říct, že ty schvaluješ, nebo neschvaluješ vraždu. Důležité pro tebe je , abys svoji ženu znal na tolik, že budeš vědět, že ona se snažila. TEn vstah musíte nést spolu a nenuceně získávat neustále vzájemnou důvěru.

Ikona diskutujiciho Anon 2013-07-11 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vo svojom článku o koloidnom striebre píšeš, že sa môže používať ako deodorant. V akej forme a ako? Tiež tam máš popísanú ak kúru týmto prípravkom. Skúšala si ju? Je vhodná pre hocikoho?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-07-11 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Monče. 2013-07-11 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, co si myslíš o té dnešní "módě", jak každý nosí ty kříže? Na tričkách, na krku, na uších… Podle mě je to dost dobře promyšlený tah těžkoříctkoho, jak vysávat co nejvíce lidí…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-11 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ja by som povedal že je to myslené tak, že ak by dajme tomu nejaká veštica vyveštila čísla do lotta a použila ich, a ona, alebo niekto komu by tie čísla dala by na ne vyhral, tak tá veštice by za to že využila svoje schopnosti k obohateniu seba alebo niekoho iného zaplatila životom. Inak vždy po čase tie čísla niekto čiste zo šťastia uhádne a vyhrá, a výhru aj dostane. I keď vyhrať príliš veľkú sumu je skôr neštastie, to sa o vás hneď začne zaujímať mafia, a už ako si pôjdete prevziať výhru pôjdu za vami, je  nepísané pravidlo že musíte časť výhry dať mafii inak vám budú robiť problémy.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-07-11 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To vypadá, jako že si snad ten kolaps přeješ… Uvědom si, jaké by to mělo důsledky žít kdovíjak dlouho v chaosu a pro mnoho lidí, kteří nemají vlastní zdroje, by to znamenalo: bez vody, potravin, tepla (pokud by to bylo v zimě), hygienických potřeb atd. Nic moc příjemného, ne? Nebo si opravdu myslíš, že se v současnosti máme tak hrozně moc špatně, že by bylo nejlepší co nejdřív umřít?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-11 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5. prikázanie

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-11 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: No toto si pekne prekrutil….

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-11 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynechám otázky, na které bych v dotazníku stejně nic nenapsala, protože nevím. Což je stoprocentně: Lepek (nic), slimáci (nic).

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-11 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Uklidni se prosimtě… Už jsi sem svůj názor napsal víc jak 10x.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek