46. Dotazník

14.7.2013 v Čtenáři 41

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Ahoj Aluško! Tenhle dotaz je vzhledem k mému věku mírně nadčasový, ale nedalo mi to a asi nebudu jediný, kdo by to chtěl vědět… A sice: Pokud dva zamilovaní a při sexu nechtějí, aby hned bylo výsledkem otěhotnění, jaký je tvůj pohled na antikoncepci? A co bys doporučila? Díky 🙂

Můžeme tu erotiku už vynechat? Od toho jsou tu jiné stránky a google.

2. Ahoj Aluško, jaký máš názor na tzv. Neurorestart? Nevím co si o tom mám myslet, je to takový to “do 21 dnů se zbavíte všech problémů”…

Mně se to zdá jako instantní osvícení v prášku… To bývají vždy podvody.

3. Když všechno probíhá v jednom okamžiku, je tedy možné, že historie, např. starého Egypta, tedy jejich obyvatelé existují ve stejném čase jako my?

Ano i ne. To bys musel opustit představu lineárního času, což je většinou mimo schopnost lidského mozku.

4. Stane se vždycky to, co se má stát nebo si život řídíme pouze my sami ?

Někdo jo a někdo ne. O tom, jak si život tvořit a jak změnit svůj osud, píšu ve své 2. připravované knize, je to totiž větší a poměrně složité téma.


5. Když si duše vybere životní zkušenost schizofrenii a nedokáže se z toho vyléčit, je možné, že zpátky se vrací duše ve stejné “formě” jako byla tady na zemi, tedy se schizofrenií?

Nemoce se na duši neodráží. Když opustíš tělo s poškozeným mozkem, jsi to ty a žádné nemoci nemáš.

6. Ahoj Alue, jak vnímáš Eckharta Tolle? Četla jsi od něj nějakou knihu?

Nečetla. Lidé se mě na něj pořád ptají, asi je strašně populární, ale já se k tomu nedostala. Zatím ani nemám potřebu. Ale co se ke mně dostalo, to bylo dobré.

7. Máš ráda poezii? 🙂

Podle toho jakou… 🙂 Není metal jako metal a není poezie jako poezie.

8. Neznáš nějaký lék na alergii?:)

Ano, je to zbavení těla parazitů, kteří to většinou způsobují. Bohužel jde o běh na dlouhou trať, alergie způsobuje krom parazitů prakticky cokoliv (i zatížení na kovy), ale není to nereálný úkol.

9. Nemáš zkušenosti s Bachovými kapkami? 🙂 Popřípadě ze kterého obchodu, hledala jsem po internetu, ale prodává to spousta lidí. 🙂

Nezkoušela jsem je, ale je na ně spousta dobrých recenzí, takže bych se toho osobně nebála.

10. Ahoj Alue 🙂 Téměř každý den přidáváš přes počítač na své stránky nový článek, tak mě napadlo: Hraješ, nebo hrála jsi někdy, nějaké počítačové hry?

Jsem z počítačové generace, takže nějaké hry znám a v minulosti jsem určitě i něco hrála, ale dneska používám počítač k práci a výuce. Přestávám už zabíjet svůj drahocenný čas a investuji ho rozumně.

Mládí je moc krátké, abych ho promrhala tímto způsobem.

11. Věříš, že je obezita chorobná? Nebo si za to mohou lidé sami?

Obezita je nemoc. Začíná většinou špatnou životosprávnou, pokračuje poškozením zdraví a příčinou toho všeho je špatně nastavené myšlení. Kdo si sebe neváží, ten se o sebe nestará, jí špatně, nebo moc a pak se diví, že je nemocný. Jen je mi líto všech dětí, které jsou tlusté, protože je rodiče špatně vedou. Ale i tyto děti se v dospělosti mohou napravit, je to na nich.

12. Když se člověk naučí komunikovat s jemnohmotnými, jsou schopni mu odpovědět na všechny jeho otázky? Děkuji

Podle toho, na co se ptá a koho. Některé bytosti všechny otázky neznají a na některé otázky se navíc ani odpovídat nesmí. Je to hodně podle situace a také podle toho, jak dobře je dokážeš slyšet a jak máš čistý příjem.

13. Ahoj Alue, četla jsi poslední knihu Jima Humbla- Převrat v léčení nemocí a zkoušela jsi CDS? v knize je od všeho něco, od ruzných protiparazitálních kur podle Andrease Kalckera pro nás lehce dostupných, zajímavosti okolo našeho zdraví a ruzné očisty a samozřejmě nejnovější poznatky okolo MMS A CDS. děkuju

Já jsem zatím jenom u MMS.

14. Ahoj Alue, rada by som vedela aký máš názor na prístroj DIACOM (malo by to byť skenovanie tela nejakou frekvenciou). Pripadne máš s ním nejaké skúsenosti? Ďakujem 🙂

Neznám, tohle čtu poprvé. Podle popisu mi to trochu připadá jako Salvia, o které vím jistě, že je perfektní.. Jestli je to ale stejná metoda nebo není, to opravdu netuším.

15. Vím cos psala o pejskařích a kočičkářích, ale co když člověk úplně stejně miluje psy a kočky a doma má oboje? 🙂

Tak je to přece super, co ještě chtít víc?

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2013-07-14 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Klidně bys na slušný dotaz mohla odpovědět slušněji. Ten člověk to chce očividně vědět z tvého duchovního pohledu, google, kde mu doporučí ha je mu asi na nic

Ikona diskutujiciho Márty 2013-07-14 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes je 14. 07. 2013, svátek má Karolína citát pro dnešní den: Člověk je zdráv, když ho pokaždé bolí někde jinde.

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-07-14 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reakce na:1) Jestli to zatím nemusíš řešit, buď ráda:-). Já teď tohle řešila a nakonec jsem se pro horm. antikoncepci rozhodla. Alue na takovéto otázky klasicky odpovídá, že HA je chemické svinstvo, kterým si ničíš zdraví (ne přesně těmito slovy, ale dají se tak předchozí odpovědi v dotazníkách pochopit). Já s tím taky celkem souhlasím, ale… Vem si, jaké jiné možnosti máš. HA je z hlediska otěhotnění asi nejbezpečnější. Samozřejmě, jsou tu názory po vzoru knížek o Anastasii, že sex by měl být jen při opravdové snaze počít dítě, ale… Řekněme si upřímně, který kluk by chtěl mít dlouhodobý vztah bez sexu (a koneckonců i holka)? Možná na takového narazíš, ale moc jich určitě nebude. Samozřejmě bych nezačala brát pilulky kvůli nějakému rychlovztahu na pár týdnů, ale když se opravdu do někoho zamiluješ (a on do tebe). Rozhodnout si to musí každý sám…

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-14 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zahras Si šachy /po internetu/

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-07-14 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpovědi na otázky 3 – 5 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-14 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: [3]: K 1. otázce: Tohle téma se tu točí pořád dokola a opravdu už mi to nepřijde vhodné. Odpovím jednou, dvakrát, třikrát, ale jinak tyhle věci se řeší soukromě v poradně. V článcích to nechci mít.

Ikona diskutujiciho Žofi 2013-07-14 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, plánuješ obnovit chat?

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-07-14 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mne, jestli je z hlediska vesmíru sebevražda také to, když piji alkohol za účelem zábavy a rozptýlení. Je známý fakt, že alkohol a kouření škodí zdraví a že to člověka může i zabít, ale já to nedělám přece kvůli tomu, abych se zabil, jen vychutnávám život. Třeba někde u cibálky si dám jednu,dvě nebo i tři lahvinky vína a pak si třeba zazpívám, nebo zatancuji(spíše to první). Jak je to tedy ?

Ikona diskutujiciho Luz 2013-07-14 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hormonální antikoncepce je skutečně svinstvo; pokud to nechcete brát, není nic jednoduššího než kondomy (pokud se používají správně, není pravda, že jsou málo spolehlivé!). A pro pojistku to navíc ještě můžete kombinovat s abstinencí v plodných dnech (to se dá snadno vypočítat, ale jenom pokud máte pravidelnou menstruaci).

Ikona diskutujiciho Míša 2013-07-14 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Bylo by fajn napsat, že už jsi to řešila a odkázat na článek, nebo dotazník …

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-14 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tej prvej otázke……  Sám som povedal že duša vniká do tela až keď sa spermia spojí s vajickom, takže HA by podľa toho nemala byť hriech….  ALE podľa mňa to aj tak je hriech, lebo si nevazis zdravie ktoré máš…  Určite je to blbosť a nenávidím když se nekdo vyhovára že každý si to musí rozhodnout sám … Ako napr. Koment číslo @2..

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-14 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

@4. Ja si zahrám 😉

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-14 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo sa na hroby dávajú kríže? Teda jasne že preto že je to symbol kresťanstva, ale chcem sa spýtať či nemajú aj iný význam, či napríklad nemajú zabrániť duchom vstupovať na náš svet.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-14 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tahle otázka nedává smysl. Popíjení vína není žádná ,,sebevražda", to je když se zabiješ, přece! :D

Ikona diskutujiciho Aneta 2013-07-14 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,chtěla jsem Ti napsat e-mail a byla bych velice ráda za Tvou odpověď, ale nějak se v kontaktech na Tebe nemohu zorientovat.Četla jsem něco o placení za radu nebo tak, ale strašně mě to zmátlo.Mohla by jsi mi to prosím vysvětlit ? Mockrát děkuji za Tvou odpověď a přeji Ti příjemný večer.

Ikona diskutujiciho Ev 2013-07-14 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluš,

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-07-14 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, ale přesto – Vše nejlepší k svátku!

Ikona diskutujiciho ADB 2013-07-14 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, byla jsem až nahoře na severní věži chrámu Sv. Víta. Když jsem se podívala vedle sebe na tu gotickou střechu,která mi najednou byla tak blízko, popadla mě úzkost, cítila jsem z toho destruktivní energii. (nebojím se výšek)Došlo mi to po letech až nedávno, když jsem přemýšlela o svých lítajících snech. Zdává se mi často, že lítám. Občas lítám i uvnitř kostela a když vlítnu moc nahoru, je mi úzko špatně, bojím se… Je možné, že destruktivní energie v kostelech se hromadí a na vrcholku chrámů se ty energie jakoby hromadí, přiostří,silně září,a vlastně se násobí? Proto to tak pociťuju na sobě, když jsem blízko jeho vršku/střechy? Co si o tom myslíš?

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-07-14 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsi psala o tom, jak jsi se jako malá zbavila strachu ze tmy. Myslíš, že tohle je jediný nejlepší způsob zbavení se strachu? Vystavit se mu a uvědomit si, že vlastně není čeho se bát? Dá se to nějak aplikovat obecně (pakliže byl člověk ve strachu vychováván) nebo musím rušit strach za strachem?

Ikona diskutujiciho vepřík 2013-07-14 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvik, co říkáš na tihle prorocká verše? Víš kde se zrovna nachádzíme?

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-14 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:ok

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-07-15 07:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Dobře, ale chtěla jsem na toto téma reagovat, ptž jsem to teď řešla, tak je to pro mě aktuální. Ale ok, už nebudu. Ale tak už takovéto otázky opravdu nezařazuj do zveřejŇovaných dotazníků a bude to…

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-07-15 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otázky: 1)Jak dlouho trvá, než ti uschnou mokré vlasy (bez použití fénu:-) ). Jestli ti to přijde jako moc osobní, neodpovídej, zajímá mě to, protože je sama mám delší a chtěla bych vědět, jak moc se to liší od jiných lidí.

Ikona diskutujiciho Corny 2013-07-15 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvá poradna je placená, že? Ale viděla jsem, že ti často píší i děti, kterým ještě není ani 15 a tím pádem ani nemají bankovní účet. Jak to řešíš? Je to placené i pro ně?

Ikona diskutujiciho Anon 2013-07-15 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ako sa máš? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-15 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Kontakt na mne je jenom jeden: [email protected]

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-15 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Pro děti pracuji zdarma.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-07-15 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, to jsem ani nepostřehla, že je poradna nyní hrazená, teď jsem si to dohledala. Celkem mě to překvapilo, ale dá se to pochopit 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-15 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hugo: Tohle téma tady nesmím rozebírat, na to jsou jiné servery.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-15 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No to je ale skoda… 🙁

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-15 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznáš nejaký dobrý trik proti nervozite?

Ikona diskutujiciho Aneta 2013-07-15 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Mockrát Ti děkuj za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-16 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Hřích nehřích. Otázka je, zda je to vůbec k něčemu dobré, případně zda to dobré převáží to zlé. Jak jsem tu před časem říkala, není hned nutné brát každý den prášek, abych se mohla bez rizika milovat s tím, koho miluju (pokud jde o tedy o to a ne jen o zábavu :-)). Proč se chránit každý den, když žena může otěhotnět jen pár dní v měsíci?? Stačí se začít pozorovat a zjistit, kdy má člověk ovulaci, což jde poměrně snadno, jsou ženy, které to i cítí, včetně mě, a prostě se pár dní před a pro jistotu pár dní po nemilovat. To se snad vydržet dá, ne??? :-) A nemusím si zasvinit organismus umělými hormony a několik měsíců po vysazení pak čekat, až mi zase normální cyklus naběhne.

Ikona diskutujiciho Aren 2013-07-16 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se tě zeptala, co si myslíš o knize Nové základy experimentální psychologie od B. Kafky. Přijde mi pokroková, co se týče psychologie, i na dnešní dobu. Ale zajímal by mě tvůj názor 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-16 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: nečetla jsem ji.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-07-16 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Ivča 2013-07-16 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jaký máš názor na Ivetu Bartošovou a Ewu Farnou? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-07-17 01:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue nechcem sa hrat na nieco co niesom ale chcel by som ti poradit dat ku dotaznikom nieco na styl "najprv skuste vyhladavac az potom sa pytajte" lebo fakt sa ludia furt pytaju to iste trosku ma to irituje a je mi luto ze sa potom menej venujes zaujimavym novsim veciam .. (: prajem pekny den

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-17 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: No vidíš to, a to se snažím co nejlíp filtrovat nesmysly a opakované otázky.

Ikona diskutujiciho ena 2013-07-17 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co si myslíš o poselstvích která "channelují" různí duchovní učitelé? Jsou takové channelingy důvěryhodné? Jak rozpoznat co je pravdivé poselství a co je falešné? A když někdo channeluje falešné poselství, je možné že takové poselství pochází od destruktivních bytostí? Děkuju moc… ptám se proto, že internet je v poslední době zahlcen nejrůznějšími channelingy a přijde mi to podezřelé

Ikona diskutujiciho Elea 2013-07-18 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký más názor na umelé oplodnonie? a na náhradné matky, ktoré dieťa vynosia a hneď ho dávajú na adopciu?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek