48. Dotazník

26.7.2013 v Čtenáři 43

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Mám dotaz. Může si člověk trvale poškodit zrak, pokud to přežene s díváním do Slunce? Případně jestli existuje něco na zlepšení.

Nikdy jsem nic takového nezažila. Jenom jeden blb kdysi před lety, koukal v létě v pravé poledne do slunce, tuším třičtvrtě hodiny. Očima, které nebyly vůbec zvyklé se do sluce dívat. Měl před očima flek asi dva týdny a pak to samo zmizelo. To je asi nejvíce extrémní případ, o kterém vím. Já tedy po koukání do slunce nikdy žádný flek nemám, protože znám míru a nedělám to v nevhodnou dobu. Není dobré přistupovat k tomu nezodpovědně a nerespektovat stanovené postupy.

2. Ja mam taku otazku, ze ci su sny, ktore sa cloveku snivaju pocas spanku cez den rovnako dolezite ako sny, ktore sa snivaju v noci? Ci maju aj tie denne nejaky hlbsi vyznam? Predsa len spanok cez den nie je natolko kvalitny a hlboky ako v noci. Vedel by mi niekto odpovedat?

Sen je sen. Jedno, jestli je ve dne, nebo v noci. Má stejnou hodnotu.


3. Kolik využíváš plochy pro pěstování, pouze pro sebe? Pokud nevyužíváš proč? Podle nějakých studií co se mě ve škole snažili natlouct do hlavy jako zahradníkovi. Se roční spotřeba zeleniny a ovoce pohybuje někde okolo 1O0kg. Pro uživení jednotlivce by měla stačit plocha 100x 100m tedy 1ha. Při průměrném výnosu brambor 25t/ha by bylo potřeba cca 360km2 pro uživení 9miliard lidí. Česká republika Svou rozlohou necelých 79 000 km². Patří Česká republika ke středně velkým evropským státům. Velikostně zhruba odpovídá Rakousku nebo Irsku, ale vešla by se například 7x do Francie nebo 122x do rozlohy Spojených států amerických. Máš ještě pocit že to nelze uživit dalších 20 miliard lidí?

Cože? 🙂

4. Kde sis nechávala tisknout svou knihu? Kolik stály náklady na její zhotovení?

V tiskárně, a o penězích se přece nikdy nemluví.

5. Ráda bych se zeptala jak ovlivní člověka jeho příchod na tento svět císařským řezem?

Slyšela jsem o jedné teorii, že když se dítě nemusí ,,procpat” rodidly, ale je mu to usnadněno (z jakéhokoliv důvodu) císařem, že je potom v životě neprůbojné a neumí mít ostré lokty ve chvíli, kdy to je potřeba. Jestli je to pravda nevím, já se procpala sama a prosadit se umím, takže nemůžu mít vlastní zkušenost. To ať potvrdí někdo, koho se to týká…. Mně to ale přijde trochu přitažené za vlasy 🙂

6. Vraví sa že ľudia (duše) si vyberajú viac či menej tažké životy, aby urýchlili vývoj duše. Tak by ma zaujímalo, prečo si niekto vyberie napríklad život boháča, ktorý sa len niekde váľa vo vile a užíva si bezproblémový život, alebo si vyberie život dieťaťa, ktoré zomrie krátko po narodení, takto sa predsa nemôže nič naučiť a taký život nemá zmysel. Alebo keď si niekto (napr. Hitler) vyberie život v ktorom ubližuje iným a zabíja, takto predsa tiež nemôže nijak rozvinúť svoju dušu, tak prečo si niekto vyberie takýto život?

A ty máš nějaký univerzální mustr na to, abys mohl posoudit, co má a nemá smysl z pohledu duše?

7. Když si duše vybírá nový život tak ví už jak třeba zemře a nějaké jiné podrobnosti z vybraného života? 🙂

Ona si to sama plánuje.

8. Kolik knížek přečteš průměrně za měsíc?

Pro ilustraci: Představ si, že jsi já. Denně vydáš jeden článek na web. Denně odpovídáš lidem na maily. Denně pracuješ na své knize. Denně čteš články z jiných webů, abys měl přehled a denně se vzděláváš… Hádej, kolik toho pak stihneš ještě přečíst.

9. Nedavno jsem cetla, ze lide, kteri jsou nachylni ke schizofrenii by se meli vyhybat kockam jelikoz ony prenaseji nejakou bakterii – zpusobujici infekci toxoplazmozy nebo neco podobneho, ktera to vyvola a napadne sedou mozkovou kuru…Videla jsem, ze mnoho lidi (hlavne deti) maji sve imaginarni kamarady prave, jako kocky – ty na ne mluvi atd. Cim myslis, ze ta schizofrenie je? A je pravda, ze mohou byt kocky nebezpecne? Ptam se jelikoz toto jeste zrejme neni 100% potvrzene a skoro tretina lidi na svete v sobe ma urcitou slozku ze ktere se pozdeji muze schizofrenie vytvorit.

Schizofrenii kočičí toxoplasmoza nezpůsobuje, tu dělá ta mutovaná. Ta se rozstřikuje v chemtrailech.

… A že jsou malé děti jasnozřivé, to přece není nemoc, ale dar. 🙂

10. Ahoj, mám dotaz, co se týče znamének a podobně. V poslední době se o tom zase dost mluví a píše. Myslíš, že může být škodlivé vyříznutá znaménka, se kterým nic není? Dříve jsem na to nacházela spousty kritických článků, ale teď to vypadá, že to pro změnu všichni schvalují …

Znaménka a bradavice způsobují určité typy virů. Nejlepší je, tyto viry změřit, zjistit a vyléčit. Bradavice pak samy upadnou a znaménka se samy zatáhnou. Pak není potřeba nic řezat. Naopak řezáním mají pocit, že na ně útočíš a začnou se množit. Pak mají lidé fleky poseté celé tělo, proto se to často nedoporučuje.

11. Aký názor máš na krištálové lebky? V telke na History kanále dávali dokument (tuším sa volal Lovci záhad, už neviem) v ktorom tie lebky skúmali a zistili že boli vyrobené moderným elektrickým náradím, takže niesu staré a sú teda falošné, aj tak sa chcem spýtať čo si o tých lebkách myslíš ty?

Pravé lebky rozhodně nejsou vyrobené ničím moderním. Ti v tom dokumentu evidentně zkoumali falešnou a natočili dokument o něčem, čemu ani trochu nerozumí. Anebo dostali pokyn, nakecat lidem že je to fáma a že pravé křišťálové lebky a jejich schopnosti, jsou jenom mýtus.

12. Nedoporučila bys mi nějakou přírodní metodu, jak se zbavit lupů? Nebaví mě pořád kupovat ty předražené šampony. Díky.

Údajně je na lupy výborný Capillan. Jinak lupy znamenají opět problém v těle. Může to být plíseň, zanešená játra, toxicita organismu…

13. Je možné, aby i logicky zaměřený člověk (vědec,…) měl také poměrně vyvinutou intuici a schopnost spojit se s jemnohmotnými bytostmi, pokud o to navíc usiluje?

Moc jich není, ale o pár vím, hlavně z minulosti.

14. Jak je to s hmyzem, když je zabiješ? Hmyzáci, mám dojem, nemají duši jako lidé a zvířata, nebo ne? 🙂

Duši sice nemají, ale živí jsou. Takže když mučíš, nebo zabíjíš hmyz bez rozumného důvodu, obrátí se to proti tobě.

15. Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se dají přírodní metodou vyléčit závažná onemocnění jako třeba angína, zápal plic a podobně. Doktoři na to dávají antibiotika, která sice danou nemoc vyléčí, ale na druhou stranu oslabují imunitu, porušují mikrofloru atp., navíc jsou předražené kvůli špatnému farmaceutickému průmyslu. Při neléčení se ale tato onemocnění mohou zhoršit a nakonec na to člověk může i zemřít. Dalo by se to tedy vyléčit i bez dnešní “oficiální” medicíny? Děkuju:)

Já jsem zápal plic zvládla inhalováním solné páry, ležením, pocením a pitím koloidního stříbra. Nejhorší byly první 3-4 dny, pak už jsem byla jenom zdechlá a doležela to. A žiju, u doktora jsem nebyla a žádné prášky jsem na to nebrala.

Angínu zase způsobují určité viry, takže tady je postup skoro stejný, akorát místo soli se nasadí něco cíleně, na konkrétní druh viru.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-26 03:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepřispěju s ničím hodnotným, jen, že díky funkčnosti mozku ve 3 ráno jsem dotaz č. 12 četla jako "Nedoporučila bys mi nějakou přírodní metodu, jak se zbavit hňupů?" Věřím, že by to někteří ocenili 🙂 (já doporučuji ignorovat, odejdou sami. Ryze přírodní metody, například bolehlav, se obecně nedoporučují)

Ikona diskutujiciho leeth 2013-07-26 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde sehnat koloidní stříbro, mumium, šungit?

Ikona diskutujiciho Jakub 2013-07-26 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak mi to nesedí s toxoplasmosou. Někteří autoři tvrdí, že chemtrails jsou rozprašovány z paliva během spalování a jiní tvrdí, že jde o přídavné nádrže na letadlech (obdoba práškovacího Čmeláka). Pokud by to spalovali, tak by viry toxoplasmosy byly zničené. Ale zase by to šlo dělat v případě hliníku/barya.

Ikona diskutujiciho n0thingwry 2013-07-26 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vesmír nekonečný ?

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-26 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K císařskému řezu: moje dcera se tak narodila. Na předporodním kurzu nám por.asistentka říkala, že CŘ má mít ten vliv, který popisujete, a také jsem to četla (tuším u Vlastimila Marka), takže jsem pak po porodu na chvíli cítila, že jsem selhala. Pak mě to přešlo, protože jsem si uvědomila, že život nejede podle našich "tak to má být", ale podle svého a malá si to tak nejspíš vybrala. Teď je jí skoro sedm, je společenská a nenechá si od nikoho nic líbit. Plánuje, že bude agentka, a touží dělat kung fu a na hřišti kromě houpaček bojuje klackem s tyčí :-) Znám děti, kteří, když jim něco nejde, tak s tím seknou a jdou od toho pryč. Ona ne, max. si pobrečí, že jí to nejde, ale zkouší to, dokud se jí to nepovede, i kdyby jí to mělo bolet (viz provaz v baletu). Jediná věc, kdy mám dojem, že je to příklad toho, že tu možná nechtěla být zas tak moc, aby pro to udělala při porodu víc, je to, že je kolikrát duchem někde jinde. Ne tady, ale ve svých světech. Což není nic proti ničemu, já se taky už od dětství krok po kroku učím vnímat trochu víc i tu fyzickou stránku a jako malé mi v tom také hodně pomáhal tanec a různé sporty. A to jsem nepřišla na svět císařem, ale taky mě už po delším porodu drali na svět násilím :-) Navíc si myslím, že děti, které se narodily císařem, mohou mít zase jiný zážitek. A to ten, že ačkoliv byly v "průseru", nedařilo se, snažily se dostat ven a nemohly, tak se jim pak nad hlavou objevilo světlo a byly zachráněny. A to není špatné… zažít, že Vám pomohou, když je nejhůř…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-26 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Děkujeme za skvělý příspěvek… Můžeme tu myšlenku o neprůbojnosti tedy spíš vnímat jako nesměrodatnou teorii.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-26 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To že sa nedá uživiť ďalších 20 miliárd ľudí je pravda… Jednoducho sa to nedá… Teda pokiaľ sa zivime hmotnou stravou.. Lebo dnes je na svete 7 miliárd ľudí. A pozrite sa čo jeme. Nedávno tu bol článok o tom danone. Celé potraviny sú jedna veľká chémia. A nemyslite si že všetkých 7 miliárdlludi majú plné žalúdky… To len v EU, USA, Kanade a podobne sú ľudia najedeny, a to je niečomlo

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-07-26 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spánková paralýza by mě taky zajímala. Hodně jsem o ní četla, je to sakra nepříjemné prožívat a to vyděšení poté je teda hodně nepříjemné.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-26 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Zcela jistě bych to nebrala jako svátost a neviděla bych za tím uťápnuté dítě, které si v životě neporadí a vše je odradí. Malá, pravda, není ten typ, který by byl ve větší skupině dětí ten loktař, střed pozornosti a vůdce, kolikrát v klidu stojí a čeká až na ni přijde řada. Ale nesmělá rozhodně není, stojí a pozoruje. Bedlivě… :-))) Možná i při porodu se nikam nedrala a jen sledovala, co se bude dít :-))))

Ikona diskutujiciho Naso 2013-07-26 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3ka nepatřila tobě, ale v rámci komentářů k GMO článku na tvém blogu.

Ikona diskutujiciho Belis 2013-07-26 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té 12: Kdysi jsem měla ve vlasech příšerně moc lupů. Rodiče mi koupili speciální lahvičku šamponu přímo z lékarny. 2x jsem se umyla a lupy nadobro zmizely. Ale pár dní na to se mi začaly tak NESKUTEČNĚ mastit vlasy, že se do těď toho nemůžu zbavit! 🙁 … ALE NEMÁM LUPY! :D

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-26 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Toto si nevsímajte, to som písal cez mobil a niečo sa tam pomotalo…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-26 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jeste k tým znamienkam…

Ikona diskutujiciho Pistacius 2013-07-26 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tieto dotazniky bol velmi dobry napad. Paci sa mi to! ;-)

Ikona diskutujiciho Jana 2013-07-26 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak tedy "vyhnat" z těla viry,   které způsobují znaménka? Děkuji Aluško, za odpověď 😉

Ikona diskutujiciho Ev 2013-07-26 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Enola 2013-07-26 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14. Co se týče společenského hmyzu, tak ten sice nemá duši jako člověk, ale existuje tam něco jako duch úlu.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-07-26 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já se k tomu dostala kvůli jakémusi divnému polotranzu, do kterého se umím promeditovat (ne, je to úplně něco jinýho), takže když jsem se probudila a nemohla hejbat, prostě jsem si řekla "hm. spánková paralýza, takhle to teda vypdá. Zajímavé". Jenže ty doteky a šeptaná sdělení byly natolik reálné, že jsem se dala zviklat, zda nakonec nejde o nějákou bytost. Stačilo s dostatečnou silou zavelet Dost! a bylo to pryč, ale pořád přemýšlím, zda to byl nějáký noční návštěvník či jen výplod mé choré mysli. Protože tímto stavem tyto nejrůznější noční zážitky od upírů přes démony až po mimozemšťany zdůvodňují a my víme, že minimálně půlka toho nějákým způsobem funguje…

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-07-26 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná to bude trochu hloupá otázka, ale přesto se zeptám: Jak jsi psala, že duše si vybírá i to jak zemře – nemůže se stát, že smrt přijde předčasně, myslím tím, že člověk zemře způsobem, který si vlastně nenaplánoval? Uvedu příklad: třeba když někdo vede hodně špatnou životosprávu a pak dostanu například rakovinu, atd…

Ikona diskutujiciho sep 2013-07-26 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsou typickým původcem angíny bakterie?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-26 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To ti musí změřit homeopat, těch je hodně druhů.

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-07-26 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to je duše? Jak bys tento pojem definovala, co nekonkrétněji a nejsrozumitelněji popsala?

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-07-26 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o kynolozích? Mám na mysli lidi, jež se věnují sportovnímu výcviku psů, resp. sportovní kynologii 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-07-26 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se chtěl zeptat jestli může duše uvízlá z nějakého důvodu v astrálu po nějaké hoodně dlouhé době úplně zaniknout, a pak jestli duše v astrálu má potřebu něco jako astrálního spánku a odpočinku.

Ikona diskutujiciho strako 2013-07-26 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak, táto otázka asi bude v dotazníku v čase odpovedania dosť neaktuálna….

Ikona diskutujiciho Falangum 2013-07-27 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se jen vyjádřit k tomu, že hmyz duši má. Pokud bychom chtěli důkaz, chce to osobní zkušenost, a pokud chceme projev, myslím, že šamanské atavizmy(nejčastěji pochopitelně medvěd, vlk, lička, havran a jezevec) hmyzu jsou také možné a časté(byť asi nejenbezpečnější pro okolí) – a tady se jedná o jakési sloučení duší.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-07-27 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se narodila přirozeně bez vyvolávání bez epidurálu a jsem teda těžce neprůbojná, takže co se týče císaře nevím nevím, spíš si myslím, že to ovlivňuje víc věcí, výchova, prožitky atd a nic se nedá takto zobecňovat. Jinak Alue mám na tebe otázku, máme v bytě wifi a bydlím v paneláku, kolem má wifi 6lidí z toho jeden je hotel takže mega síla, bohužel to jede celou noc a nikdo z rodiny mi nevyjde vstříc a potom těch 5 wifin kolem. Nemáš nějakou radu jak se chránit? (Odstěhovat se fakt nemůžu.) Cítím to na sobě. Jsem unavená, bez chuti do života, věčně nemocná a nesoustředěná atd. Když jsem týden spala jinde kde wifi široko daleko nebyla, tak mi bylo tak fajn…neuvěřitelný. Orgonit mám ale žádná velká změna. Četla jsem o šungitu, nemáš zkušenost? A myslíš, že se dá někde v Brně nebo jiným velkým městě najít byt, kde není wifi signál? Za rok chci jít na výšku do Brna a nevím, jestli to rovnou vzdát nebo hledat ale to nevím jak. Díky

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-07-27 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je bezpečné zverejňovať svoje fotky? Ty si zo začiatku nezverejňovala svoje fotky, je napríklad možné aby niekto dokázal z fotky vyčítať nejaké informácie a aby sa nejaký satanista napojil na osobu na fotke a nejak na ňu cez tú fotku pôsobil, čerpal z nej energiu?

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-07-27 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já sem zase četla 'chlupů' a pak mi nešlo do hlavy, proč si na to někdo ještě kupuje šampony :DDDDDDD

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-27 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano myslim teoreticky aky je idealny svet trebarz vsetci ludia su normalny

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-27 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

da sa posudit normalnost/dusevna/trebarz ako v skole od 1 do 5 ? ludia ktory bohatnu na utrpeni vyvolavaju vojny a choroby su patkari/5/vladnu patkari? su bohaty /najbohatsi/ normalny za 5 ?

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-27 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška mohla by si napisat ako sa chovaju normalny ludia ?/ trebarz život u normalnych/

Ikona diskutujiciho Vanilková 2013-07-28 05:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, je bezpecne pri astralnim cestovani lezet vedle nekoho v posteli? Mam na mysli to, aby se me ten druhy clovek nejak nedotknul nebo se mnou nepohnul a ja se pak mohla v poradku vratit zpatky do sveho tela.Dekuji.

Ikona diskutujiciho mary 2013-07-28 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se jen zeptat neznáš nějaký způsob jak se zbavit aftů nebo alespoň ulevit od bolesti? Moc děkuji

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-07-28 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je osud vlastně to, co si naplánuje duše před vtělením, tak i ti dnešní zloději a vrazi si tento život naplánovali nebo naopak nesledovali znamení? Díky moc

Ikona diskutujiciho mk 2013-07-29 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím všechny.. alue, po jednom z článků pana t.m. možná odhadnu tvůj sdílený pohled na věc, přesto, jaký máš krátkodobý i dlouhodobý náhled na peníze? pokud veškerý tvůj příjem nepadne na pravidelné potřeby tebe či těch, které podporuješ (např. kocour :D), jak nakládáš s volnými prostředky? máš pro nás čtenáře nějaké smysluplnější doporučení, než cpát peníze do 2. pilíře? 🙂

Ikona diskutujiciho Ceece 2013-07-30 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze aura vidět i pod vodou? Například sedíme ve vaně, menším bazénu, ruku máme pod vodou ale hlavu na vzduchu:D lze vidět v tomto případě auro kolem té ruky? A není to třeba i lepší se dívat ve vodě? 🙂

Ikona diskutujiciho JARČA 2013-07-30 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško mohla by si mi napsat kde objednáváš koloidní stříbro ?

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-07-30 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-07-30 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když duše sebevraha uvízne v astrální sféře, jak to že jej zachrání právě 10 odrazení jiných sebevrahů? Proč ne méně, či více- ale právě 10??

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-07-30 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy veškeré bytí vzniklo (=počátek všeho), jak a proč a kdo  to vymyslel(i)?

Ikona diskutujiciho Vika 2013-07-30 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je Země ve vesmíru ojedinělá tím,

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-01 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na lupy je také dobrý tea tree olejíček;-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek