49. Dotazník

1.8.2013 v Čtenáři 24

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Jaký je tvůj názor na čtečky e-knih (např. kindle), omlouvám se pokud to tu už někde bylo.
Přijde mi to jako zvrácenost moderní doby. Když chci nějakou knihu, tak si ji prostě koupím, užiju si její hmotnou vazbu, i to jak ji mám v knihovně, jak stárne a jaký má příběh. Ve čtečce degraduje na obyčejný textový soubor. Lidé si už takhle kvalitní literatury neváží, tyhle čtečky to akorát prohloubí. A to ani nemluvím o kradení virtuálního obsahu. Kniha je pro mne něco, čeho si vážím a co má určité svoje rituály. Zacházení s ní by mělo mít nějakou úroveň.

2. Setkala jsi se někdy s duchem, který by voněl syntetickou vůní? Proč se tak někteří nevtělení projevují a co od lidí chtějí? Díky za odpověď
Syntetickou vůni neznám, to je divné… Duchové mají různé motivace, proč někoho kontaktují. Někdo chce pomoc, někdo chce sát energii, a někdo ani neví, že už je mrtvý.

3. Chtěla bych se zeptat, často vidím v místnosti nebo v přírodě jiskry světla, taková kulatá světýlka, nejčastěji jsou zlatá-žlutá, někdy různobarevná. Vidím je jen periferním zrakem, na vteřinu, dvě. Co by to mohlo být? Energie nebo bytosti? Děkuji.
Je to energie. Doporučuji článek: ,,Jak rozpoznat druhy energií”


4. Sama rikas ze magie je spatna tak co orgonity a atlanske prteny? Tyhle dve veci nas spojuji s davnou atlantidou a jejich magickym systemem. Jen samotny orgonit manipuluje s energii v okoli, nebo ne?
Ne. Atlantský prsten je vyzařující symbol, na tom nic magického není. Působí pasivně, stačí ho jenom mít. A Orgonit, ten funguje díky hmotným prvkům, které obsahuje a které reagují na destruktivní energii, kterou zjemňuje a tlumí. Je to vysloveně hmotná záležitost. To je, jako kdyby ses mě zeptal, jestli je mikrovlnka kouzelná, protože něco vyzařuje… Nesmysl.

5. Co znamená gesto překřížení ukazováčku přes prostředníček? četla jsem v jedné knize že se tím posiluje síla myšlenky, ale v našich pohádkách se často objevuje že se tím ruší to, co vyslovím (třeba sliby). Nevíš, jak to je ve skutečnosti?
Jakékoliv křížení čehokoliv to ruší, neguje, blokuje, odvádí energii pryč.

6. Asi se Ti nebude chtít, ale kdyby.. Jak je Andrea podle numerologie? Nechtěla bys prosím napsat, jak se to počítá?
Čísla vypočítávám lidem v poradně. Kdo si chce sám pohrát, doporučuji mu vyhledat si na google gematrickou kalkulačku.

7. Ahoj, proč nedošlo k převibrování, jak nám bylo slíbeno? Můžou snad za to temnáři? Myslíš, že je to s tím tak špatný? Vždyť na ten okamžik jsme každý čekal..
Napsala jsem o tom tři články, doporučuji přečíst:
1: ,,Z Matrixu ven a zase zpátky”

2: ,,tomáš marný o kritické hodnotě uvědomění 1. díl”

3: ,,tomáš marný o kritické hodnotě uvědomění 2. díl”

8. Aké sú ešte dobré čísla, okrem 5,4 a 0 ? A ktoré čísla sú najhoršie, okrem 6 ?
Není horší číslo než 6, nebo 666. A není lepší číslo než 540. Mluvíme ale o číselné interakci s lidskou bytostí.

9. Odporučila by si nosiť náramky bionic band, powerbalance, (nebudem teraz riešiť že tie náramky sú podvod) ktoré sľubujú že telo naladia na frekvenciu 7 až 9 Hz, teda Schumannovu rezonanciu ktorá je vraj pre človeka najlepšia a je to vraj frekvencia Zeme? Počul som ale že frekvencia Zeme sa zvyšuje a už je vraj vyššia než 12 Hz, tak ma zaujíma či je dobré udržovať sa takto pomocou nejakých náramkov na tej frekvencii 7-9 Hz. Prípadne či vieš o inom spôsobe ako sa naladiť na tú správnu frekvenciu, pretože tým že žijeme v betónovej džungli plnej wifi žiarenia, sme odrezaný od prirodzenej frekvencie a proste nemáme takú frekvenciu akú by sme mali mať.
Zase bych to tak úplně nezatracovala, ale magnetky (či co v tom mají) nemohou fungovat. Magnetické pole zemské je pulzní pole, neustále v pohybu. Léčí, když naše tělo protíná siločáry vedoucí ze země nahoru, tedy při našem pohybu venku. Jediný opravdu perfektní přístroj na simulaci magnetického pole, je MAGNETOTERAPIE. Náramek nemůže fungovat, protože zařízení uvnitř něj není pulzní a pohyblivé.
Kdo se chce léčit zdarma zemským polem, tak by měl zapojit mozek: Stačí se přece projít venku v lese!
Jen upozorňuji, že poblíž měst jsou původní hodnoty a síla MPZ omezené na cca 20% z původních hodnot. Mohou za to ty naše geniální vysílače. Proto si nemocní lidé pořizují magnetoterapii. Já na tom taky často sedím, ale procházka v lese pořád stojí za to, a vždy se vyplatí.

10. Ahoj, ako vplýva tetovanie na telo? Myslím hlavne ženské, niekde som čítala, že znižuje vibrácie a keď si duša dieťatka vyberá matku tak niektoré to môže odpudzovať.
Vím jen tolik, že tetovací barvy jsou toxické a pro tělo velmi nezdravé. Když si ale někdo neváží svého zdraví, je to jeho věc.

11. Ahoj Alue, prepáč ak si to už niedke písala, ale nevšimla som si to… Mňa by zaujímalo, či sa stromy rozprávajú zo živočíchmi čo po nich chodia/pristávajú (mravce/vtáky). Trebars či sa vtáky pozdravia a opýtajú, či si môže zozobať pár čerešní a pod. 😀 ?
Na tohle bych se musela dévů jít zeptat, nikdy mě totiž nenapadlo nad tím takto přemýšlet. Spíš mám pocit, že jsou propojení v myslích kolektivně, takže ta komunikace bude na jiné úrovni, než jak si to lidé představují. Ale možná to bude i jinak. Snad si na tu otázku vzpomenu a třeba to bude na článek…? Uvidíme.

12. S těmi jmény a čísly, funguje to nějak podobně i na příjmení?
Ano, gematrickou kalkulačkou se stejně počítají i příjmení, nebo názvy měst a firem. Všechno dost sedí. Kdo si chce přepočítat své jméno, najde to i přes google.

13. Jak moc nás ovlivňuje naše jméno?
Jméno není přímo rozhodující pro tvůj osud, spíše rezonancí odpovídá tomu, jaká jsi a k čemu směřuješ. Podle rezonance jména se tedy dá poznat o koho jde a k čemu směřuje. Vím ale o případu, kdy měla holka při přepočítání jména a příjmení výslednou 666. Dostala doporučení, aby si změnila jméno, jinak ji čeká špatný osud. Dokud to netušila, nemělo to na ni takový vliv, ale když se to dověděla, už se pro ni situace změnila. Jméno si nezměnila, čili se vědomě rozhodla, že si tuto rezonanci na sobě ponechá, přestože ví, že to není dobré. A přesně tak dopadla. Chudák holka, bývala moc hodná, ale špatně zvolila.

14. Chcela by som sa ťa opýtať, či mi náhodou nevieš odporučiť nejakú metódu kompletnej detoxikácie organizmu. Z rôznych tvojich príspevkov, som si poskladala, že moje ubohé telo to už fakt potrebuje. Keď som sa ale rozhliadla v mojom okolí (Košice) nenašla som žiadnu detoxikačnú metódu, ktorá by nevyzerala len ako reklamný ťah…
Pro komplexní detoxikaci doporučuji firmu Joalis. Na ofiš webu Joalis.cz mají i seznam ověřených praktiků. Tento druh detoxu jsem dělala hodně let a vím, že je velmi dobrý. Výsledky však přímo závisí na poctivosti klienta a na schopnosti detoxikačního praktika. (A ne, nedostávám od nich zaplaceno za reklamu!)

15. Ahoj, zajímalo by mě, jestli ti vadí oxid siřičitý ve víně. Dá se u nás vůbec sehnat nesířené víno? (já jsem slyšela jen o jednom vínu z Francie) A pokud si dám víno sířené, dá se pak nějak pomoct tělu s detoxikací? A jaké víno piješ?:-) díky moc
Siřičitany z vína samy vyčuchnou a vyprchají, když ho necháš chvíli odležet, to žádný problém není. Prostě jenom nesmíš otevřít flašku a celou ji do sebe hned naklopit, to je samozřejmě špatně. Piju skoro všechno, málo které by mi vyloženě nechutnalo.

16. Pokud je člověk schopen být v kontaktu s anděly, vílami, dévami stromů,… tak může se těchto bytostí zeptat prakticky na cokoliv? Mnohdy mám spoustu otázek, ale málo odpovědí 😛 určitě to sama znáš.
Podle toho, jaké otázky komu pokládá. Všechny bytosti na tom nejsou stejně, všechny jsou jinak ochotné odpovídat, mají jiné znalosti a také jsou otázky, na které odpovědi znát nesmíš. Alespoň ne v určitou dobu. Tohle všechno se musí respektovat. Lidé si to rádi někdy představují jako Hurvínek válku, ale kdo komunikuje, ten to nakonec pozná na vlastní kůži: Že není v říši z čokolády, kde se může všechno. I zde jsou pravidla.

17. Ahoj, jak tedy posloucháš hudbu?
?! … UŠIMA! 😀

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-08-01 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, místo siřičitanů už dnes dávají někteří vinaři do vína MMS a žádné nevolnosti nehrozí a navíc je chuťově mnohem, mnohem lepší. Chce to jen najít takového vinaře.

Ikona diskutujiciho Arten 2013-08-01 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na čtečky jsem měla stejný názor, dokud jsem nepotřebovala jednu knihu a jediné co bylo po ruce, byla čtečka. Tož jsem ji použila. A musím uznat, že má své kouzlo. Když pořád někam cestuju, tak nemusím sebou vláčet kilovou knihu, kterou zrovna čtu. Ale nenahradí krásu knihy, která se dá držet, která krásně voní a dýchá.

Ikona diskutujiciho just it 2013-08-01 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za dotaz o těch tečkách energie a za Tvé články o druzích energie a rozdílu mezi aurou a energiemi. Měla jsem v tom pěkné zmatky, protože jsem si vždy myslela, že to co se za lidmi táhne právě aura je :-). Máš nějaké osvědčené knížky, které bys nám doporučila? :-)To s životními čísly a jménem je zajímavý, ale nevím, jestli tomu úplně věřit. Na druhou stranu tomu nerozumím, ale své jméno moc ráda nemám, tak to možná taky něco znamená :-). Pěkný den

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-08-01 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 15 bych chtěl dodat, že nesířené víno u nás sehnat lze, ale jen velmi málo, protože vinaři hodně lpí na tradičních metodách konzervace, což se dělá sírou, ale take sírou víno oživují, pokud má třeba mírně mdlou chuiť. Jinak v poslední době se objevují vinaři,(ale zatím je jich moc málo), kteří s úspěchem používají místo síry MMS.

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-08-01 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to je duše? Kde sídlí? Na jaké rovině-je i ve hmotné, nebo jen nehmotné? Jakou má funkci-tvoří vědomí sebe sama nebo…?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-08-01 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hledám a hledám, ale na googlu nemůžu tu gematrickou kalkulačku najít. Nemáš na ni nějaký odkaz?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-08-01 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue co to zanemná když jsem se narodila 6 (den) ? má ta 6 na mně špatný vliv ?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-08-01 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Gematrická kalkulačka online je např. zde: http://thelemistas.org/en/Tools/gematria

Ikona diskutujiciho Lulu 2013-08-01 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám menší dotaz: Opravdu dost často se mi stává, že slyším nějakou novou píseň a ačkoliv jsem ji určitě NIKDY ještě neslyšela (jsem pořád jen doma, nezapínáme rádio a prostě nemám šanci) tak mám příšerně povědomej pocit, jako bych tu píseň znala roky, takhle to zní divně, ale opravdu tu píseňs lyším a nemůžu uvěřit, že je nová, protože já ji prostě znám dlouho a vím to. Je to "normální"?

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-08-01 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Taky jsem pátrala po gematrické kalkulačce.. a vypátrala :))

Ikona diskutujiciho kaca 2013-08-01 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho MichelleLee 2013-08-02 07:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško,

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-08-02 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě pomnožení okultních společností na začátku století. Jestli k tomu něco můžeš říct, jaký na některé máš názor (třeba teosofická společnost nebo zlatý úsvit).

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-02 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Míra 2013-08-02 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho arny 2013-08-02 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mne, jestli nevíš jaká je duchovní příčina chudokrevnosti, mám uplně bledý obličej, kruhy pod očima, a to nemám ani 20 let, předem díky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Klárka 2013-08-03 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když najdu třeba u sebe v pokoji u okna na zemi peříčko, je možné že je to znamení od mých andílků? a jak poznám že je od nich?

Ikona diskutujiciho downloady-thesims2 2013-08-04 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějaký tip jak "aktivovat" pravou hemisféru?

Ikona diskutujiciho Soulless 2013-08-05 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6, 666 a všechny násobky čísla 6 jsou moje oblíbené čísla.. vlastně mi i přinášejí štěstí… to jsem asi nějaký špatný člověk :D

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-05 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, prosímtě: Jak se zbavit pokřtění bez pomoci druhého? Pokud existuje třeba jen malá šance, a i kdyby to mělo trvat dlouhou dobu a kdybych se musel hodně snažit, JDE TO? Ne každý má možnost se dostat k tobě do Brna a věřím, že by odpověď na tuto otázku pomohla desítkám lidí, co se toho "prokletí" chtějí zbavit. Díky za jakoukoliv opdověď!

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-08-07 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-09 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Určitě! tady www.gematrix.org ;). Ale zeptejte se prosím někdo Alušky, proč počítá písmena s háčky a čárky (ěščřžýá…) jako nula???

Ikona diskutujiciho marion 2013-08-10 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať , či sa dajú niekomku poslať myšlienky napr.: priateľovi , aby sa ozval alebo niečo podobné. Ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-24 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm čtečkám; ano je pravda, že lepší je normální kniha. Ale na druhou stranu- existuje takový stahovač webů http://www.slunecnice.cz/sw/webdownloader/ a lidi často z PC obrazovky bolí hlava. Tak si to stáhne do čtečky, která očím nijak neubližuje a problém se vyřešil! Pamatuju, jak jsem si chtěl pročítat článek po článku celý tvůj web, ale pak jsem to vzdal, páč mě bolely oči. Teď se problém vyřešil- mám čtečku a tu si zahesluju a obsah tvého webu budu mít bezpečně uložen ve čtečce :).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek