5 Typů lidí: Hledači pravdy, Vymyté mozky, Svedení z cesty, Posedlí mocí a ti, kteří prodali duši

29.5.2021 v Spiritualita 14

Hledači pravdy
Jsou lidé, kteří už jsou probraní. Vědí, co se ve světě děje, a znají pravdu. Provedli průzkum a své znalosti využívají k pomoci ostatním lidem. Snaží se probudit další lidi. Někteří tomuto úsilí zasvětili celý svůj život. Dělají co můžou, aby šířili poselství široko daleko.Tito lidé jsou obvykle izolovaní, roztroušeni po celém světě, nemohou otevřeně mluvit s rodinou a přáteli o tom, co vědí.
Zkoušeli o tom mluvit, ale setkávají se s hluboce zakořeněnou opozicí, a tak zkoušejí jiné metody. Jsou to stateční a odvážní lidé. Mnoho lidí se každý den probouzí a připojují se k nim.

Svedení z cesty
Jsou to lidé, kteří stále spí, a nemyslí si, že je ve světě něco špatně. ​Do určité míry stále důvěřují své vládě. Vidí sice, že se ve světě dějí hrozné věci, ale mají tendenci věřit tomu, co jim mainstreamová média řeknou.
Jsou velmi zaneprázdnění přežíváním, výchovou svých dětí, prací co jim zabere celý den a jsou příliš unavení na to, aby se snažili hlouběji kopat. Jenom zřídkakdy mají nějaký volný čas.
Očkují své děti, krmí je GMO, pijí fluoridovanou vodu, myslí si že chemtrails jsou normální vodní páry a věří, že 5G je dobrá věc.
Prostě nevidí, co se kolem nich děje. Důvěřují systému. Může mít sice závažné nedostatky, ale nějak mu i přesto stále věří.
Někdy mohou v určité situaci uvidět pravdu, ale neumí si spojit souvislosti a uvidět úplný obraz. Tito lidé potřebují naši pomoc a podporu, jednoho dne se mohou probudit. Všichni jsme kdysi byli takoví. (Nebo spíš SKORO všichni :D)

Vymyté mozky
Existují lidé, kteří podporují temnou stranu, ale nejsou si zcela vědomi toho, co dělají. Připojují se k zednářům v domnění, že pomáhají lidem, ale nakonec podporují temnou stranu.
Ve zdravotnických zařízeních jsou například lidé, kteří věří tomu, že nám pomáhají očkováním rtutě, hliníku a buněk z potratů. Podávají také léky, které nebyly správně otestovány (nebo mají vedlejší účinek smrt).
Existují lidé na mocných pozicích, kteří skutečně věří v to, co dělají. Nějak byli zmanipulováni, aniž by si to vůbec uvědomovali. Těmto lidem vymyl mozek systém. Nemají žádné zlé úmysly a skutečně věří v to, co dělají. Potřebují také naši pomoc.

Ti, kteří prodali duši
Existují normální lidé, kteří byli svedeni temnotou, tak či onak přešli na temnou stranu. Někteří kvůli tomu byli vydíráni, někteří dostali slávu a bohatství a někteří dostali velkou moc. Prodali své duše temné straně. Následují satanskou cestu. Chodí na večírky, kde jsou zneužívány kradené děti, mají doma své vlastní malé otroky, ztratili lidskost a veškerou empatii.
Na veřejnosti si oblékají masku normální osoby, ale vnitřně si vybrali zlo před dobrem. Odměnou jim je sláva a bohatství. Spící masy je milují, ale kdyby věděly pravdu, změnilo by se to ve vteřině.

Vybrali si slávu a bohatství nad láskou ke svým bližním a ženám. Nenarodili se tak, vybrali si tento způsob života sami. Pokud jste jedním z těchto lidí, zvažte svoji pozici. Hromadně se probouzíme, každý den o vás zjišťujeme více. Vidíme vás takové, jací ve skutečnosti jste. Ne tak, jak byste si přáli, abychom vás viděli. Opusťte temnotu a vraťte se zpět ke světlu. Připojte se k lidstvu v našem boji proti zlu. Každý, kdo o tom všem ví a nepodlehl, přijďte prosím a odhalte pravdu. Pomozte svým bližním v nouzi.

Posedlí mocí
Existují lidé, kteří ovládli náš svět. Pracují na plné kontrole lidstva po celý jejich život, stejně jako jejich předkové. Cíl nastolení totální moci nad lidstvem se předával z generace na generaci. Vidí nás jako zbytečné konzumenty JEJICH zdrojů. Snaží se snížit naše počty na zvládnutelnější úroveň, jakýmkoli způsobem mohou. Narodili se do tohoto způsobu života. Věří v lidské oběti, pedofilii a kanibalismus, jdou satanskou cestou. Vyrostli na tom. Nemají žádnou empatii ani soucit. Žijí životy naprosto odlišné od nás ostatních.
Věří, že si mohou dělat co chtějí, a také to dělají. Formou okrádání nás všech nahromáždili nesmírné bohatství  a využívají ho k realizaci svých zlotřilých plánů. Chtějí, aby lidstvo trpělo. Chtějí, abychom po celou dobu byli v totálním stavu strachu a úzkosti, abychom se takto dali snáze ovládat.
Jsou tak zlí, že přivolávají temné interdimenzionální entity do našeho světa a způsobují tak lidstvu ještě větší bolest a utrpení.
Až do tohoto bodu zůstávaly jejich plány obecně bez povšimnutí. Skoro uspěli, dokud jsme se nezačali probouzet. Někteří lidé, kteří se narodili do tohoto způsobu života, dokázali uvidět pravdu a nechali toho.

Závěr
Hledači pravdy musí šířit pravdu, jakkoli mohou. Pokuste se šířit lásku, mír a harmonii po celém světě. Můžeme se přes to dostat. Ti spící a zmanipulovaní potřebují naši pomoc a porozumění. Vymyté mozky také potřebují naši pomoc, aby uviděly pravdu. Ti, kteří prodali své duše, potřebují vědět, že víme, co dělají a všem to řekneme. Mocní musí přijmout, že ztratili svou moc. Příliš mnoho z nás už je vzhůru a my už nechceme žít tímto způsobem. Ten čas už odešel.
Jedinou věcí v tomto životě, kterou si můžeme být jisti, je změna. Nic nezůstane stejné. Věci se změnily, nyní přišel náš čas.

(Raději bych místo pojmu ,,hledači pravdy“ použila ,,Strážci pravdy“, nebo ,,Vidoucí“. V matrixu totiž platí, že za čím nejvíc běháte, to vám stále utíká a kdo hledá, ten ještě nenašel. Nakonec jsem tam však nechala původní význam podle originálu.)

Julie Alexander, překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-29 01:42:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je výstižné

Ikona diskutujiciho mikuláš gera 2021-05-29 08:32:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Skromne“ sa hlásim k hľadačom, postupne strážcom a nakoniec verím i vidiacim …..

Úsmev ….

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-05-29 11:34:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-05-29 20:55:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Světelní válečníci .

Ať jsou šťastné všechny bytosti, byť každá po svém.

Ikona diskutujiciho Petr Kůs 2021-05-31 15:01:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Párkrát jsem zkusil probudit spící ovečky, ale se zlou jsem se potázal, hlavně v rodině. A už to zkoušet nebudu.

Ikona diskutujiciho lada 2021-06-09 07:55:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám naprosto stejné zkušenosti.

Ikona diskutujiciho martin martin 2021-06-01 09:45:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravdu máme v sobě všichni od narození. Systém nám jí postupně přetváří. Je potřeba si jí udržet, ne jí hledat. Ten kdo si jí nechává vzít, časem pochopí, že se ocitl v bludném kruhu (spirále) a stává se bloudícím. Může se jim ukázat cesta, ale jít po ní už musíme sami. A jak všichni víme, do pekla vede cesta přímo 🙂 tak tudy radši ne.

Ikona diskutujiciho ssds 2021-06-09 17:24:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně. Víc než může být chtěno je to co už máš

Ikona diskutujiciho JARCA 2021-06-09 02:40:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řadím se hrdě do první skupiny.Nejsem materialista, nejsem kariérista, nejsem ani vymytá ovce, a jsem tomu ráda.
Jsem lidská bytost a věřím v dobro.

Ikona diskutujiciho juraj 2021-06-09 10:50:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Jsou lidé, kteří už jsou probraní. Vědí, co se ve světě děje, a znají pravdu. Provedli průzkum a své znalosti využívají k pomoci ostatním lidem. Snaží se probudit další lidi.“

Potom je ešte jedna kategória. Ľudia, ktorí sú prebratí, ale už nepomáhajú, pretože to nemá význam, za ochotu na žobrotu, aktívny blbec horší ako triedny nepriateľ.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-09 17:41:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Juro, musíš si lépe vybírat komu pomůžeš a kdo za to nestojí. Někteří lidi za to bohužel opravdu nestojí, buď hodíš perly sviním, nebo stáhnou s prstem celou ruku a když nebude po jejich tak ti ještě vrazí kudlu do zad… známe.
Mně se zdá, že takový obvyklý ukazatel toho, kdo za to stojí, je slušnost, skromnost a uctivost. Takoví lidé jsou obecně vdeční a nože do zad nevrazí ani když je v něčem zklameš.

Ikona diskutujiciho juraj 2021-06-09 19:46:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, žiaľ stretol som tisícky, NIKTO si to nevážil. MY čo vieme, sme len spotrebný tovar k použitiu, spotrebe a zahodeniu.
Ak niekto nežiada o pomoc, (sú výnimky), netreba ju ponúkať (sú výnimky). Výnimky sú zbité a hrdé duše.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2021-06-09 13:53:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje sestra nebyla jen svedena z cesty,byla taky prudkou advokádkou svedených z cesty a vymytých mozků. Opatrně jsme ji varovali s bratrem.Požádal jsem o pomoc i maminku. Stále nic. Po roce dostala těžkou rakovinu mozku a primář po operaci tvrdil,že ji dává jen několik týdnů života. Byl jsem první,kdo ji navštívil, povzbuzoval a jen tak chodil na návštěvy na běžné poklábosení. Obrátila ji až nemoc. Nyní jsem pomáhal více ,,mimosmyslově“,duchem a tak,aby o tom,co dělám vůbec nevěděla.Dostala navíc ještě dva roky.Byly plnohodnotné,krásné a plné pochopení.

Ikona diskutujiciho Věra 2021-06-13 11:34:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take jsem se pokousela probudit V rodině, u známých. Zle reakce. Nechala jsem je jejich osudu. Oni si vybrali….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek