51. Dotazník

15.8.2013 v Čtenáři 55

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Ahoj Alue, zaujímalo by ma čo si myslís o skupine Rammstein? je to moja oblubená, viem že sa tam spievaju dosť hnusné veci, ak nepoznás tak si text radsej ani neprekladaj… Ale mne príde velmi zaujímavá, vždy ma povzbudí… Cítim z nej divnu energiu… Ak ju poznás čo si o nej myslís? Podla mna je super… A určite nesuhlasím s tým že je to diabolská skupina alebo tieto blbosti…

Rammsteiny znám moc dobře, vím o čem zpívají i co dělají na koncertech. Jestli je nějaká hudba silně destruktivní, tak o nich to platí dvojnásob. Proto jsem je už před mnoha lety přestala poslouchat, stačilo mi přeložit si jejich texty a úplně se mi udělalo blbě, že něco takového vůbec poslouchám. Lidé by si měli umět zodpovědně vybrat, jakým slovům a jaké rezonanci se chtějí úmyslně vystavovat. Zamysli se nad sebou, jestli ti poslouchání tohoto hnusu a kodování na destrukci stojí za ten prožitek. Máme tady spoustu jiných kapel, mnohem lepších. Stačí je jen začít hledat…

2. Lze předpokládat, že by zde začal ve větším rozsahu zveřejňovat své příspěvky (nick) Tomáš Marný, který byl doposud aktivní na OSUD.cz ?

Když si to přeje, jednou za čas mu uveřejním článek, pokud uznám, že má čtenářům Aluška.org co dát. Žádné změny oproti minulosti nemám v plánu.

3. Ohledně antikoncepce – mám úzké děložní hrdlo (jako další dívky, které ještě nerodily). Menstruuju trochu víc a tak každý můj cyklus provázejí nekřesťanské bolesti. Takže mám dvě možnosti: antikoncepci, nebo se týden krmit po čtyřech hodinách Brufenem nebo něčím podobným. Co je podle tebe lepší?? Je super, když VÍŠ, že máš pravdu, já ale zase VÍM, jaké to je mít hoodně velké bolesti.

Doporučuji vyčistit si játra a ozdravit štítnou žlázu. Bolesti potom zmizí samy, protože jsou způsobeny toxiny a nerovnováhou hormonů. O štítné žláze jsem již podrobněji psala v minulém dotazníku a mnoha dalších před ním.


4. Naozaj žijú medzi nami ľudia, ktorí dokážu ovládnuť našu vôľu, ak áno, čo z toho majú, keď vedia, že je to vynútené a nakoniec sa to snáď obráti proti ním

Doporučujji vygooglit si a načíst základní data o spolcích Illumináti a Zednáři. Všechno je tam napsané. Tito kontroluji populaci masově.

5. Alusko prosim te chtěla bych se te zeptat, natocis také video jak muzem mluvit ze skritky elfy s gnomy atd…ja vim jen ze s nimi muzem mluvit jen s cistym srdíčkem a ukážou se jen tomu kdo je cisty, rada na tebe koukam na tve videa protože si tak cistoucka a mila mas v sobe blazenost lasku a mne vždycky pomuze když se kouknu na tve video dodava mi to energiji a hodne mi to pomaha mam na mysly duchovne.

Mám v plánu nějaká možná pokračování, ale pořád je to téma hodně velké, takže videa to neobsáhnou tak, jak by to mělo být. Proto se mi to rýsuje jako námět na knihu, protože na web pořád strašně moc věcí nepíšu.

6. Je nějaký druh vynalézání (=vynálezy) vůbec dobrý? Je to k něčemu – snažit se vynalézat nové věci, nebo už vše máme v přírodě?

V tomto systému se bez vynálezů a strojů neobejdeš. Žij jinak, když nic jiného než tohle neznáš….

7. Často píšeš, že žádná bílá, nebo ochranná magie neexistuje, že je všechno černá magie. Co bys tedy dělala, setkala by ses tváří v tvář démonovi, ať už v reálu, nebo v astrálu?

Takových zážitků mám za sebou nepočítaně, návod jak se bránit mám v seriálu ,,Jak pracovat s energiemi“. Sice je už hodně starý, ale na jeho pravdivosti to nic nemění. Je zde stále dostupný zdarma. Doporučuji přečíst.

8. „Máš“ žebříček hodnot? Pokud ano, uveď prosím některé z nich (klidně i všechny).

Mám žebříček na konkrétní lidi, mám žebříček na své zájmy a koníčky, žebříček mých základních duševních potřeb, mám i žebříček na oblíbená jídla… Něco se tam neustále mění, něco zůstává celý můj život stejné. Například pro mne je celý můj život nejdůležitejší: Mít svůj klid, aby mi lidi dali pokoj, nechali mě dělat to co chci dělat, abych byla a mohla být stále sama sebou. To je moje číslo jedna, které se nikdy nezměnilo a podle kterého také žiji. Mám kolem sebe jenom lidi, kteří mi umí dát pokoj a kteří mě nechávají svobodně dýchat. Kdo to neumí, od toho uteču.

Moje ostatní hodnoty a zájmy jsou poté podružné, protože když mám svůj klid a jsem svobodná, je v tom zahrnuté vlastně všechno včetně hmoty a mé práce, webu, knih.

9. Jaký máš názor na knihy Harry Potter?? Je na nich něco špatného?

VELMI. Doporučuji vyhledat si na youtube.com videa pod heslem ,,Harry Potter subliminals“ a vypadnou ti oči z důlků. Jsou o tom i mnohé články, zagoogli si.

10. Z čeho vzniká migréna? Dá se nějak léčit přírodní cestou?

Příčin migrény je několik desítek, způsobuje ji skoro všechno. Takže podle toho kde žiješ, jak žiješ, s kým, co jíš a jaké máš v sobě breberky… To všechno by se mělo předtím rozpitvat a určit.

11. Momentík, pokud platí, že nač myslím to přitahuji, tak když budeme myslet na to, že nastanou situace, kdy budem potřebovat sebeobranu, nepřivoláváme si ji akorát zbytečně?

Ano, tím se zvyšuje riziko takového střetu. Na druhou stranu, nevím o člověku, co by se nikdy proti ničemu nemusel bránit. Je to tedy spíš otázka času, i když způsob myšlení tady hraje velikou roli.

12. Neznáš nějakou stránku (nebo knihu…), kde by bylo napsáno s určitou pravdivostí jak vlastně ve skutečnosti probíhala historie lidstva?? Tím myslím i třeba středověk atd… Nebo jestli ty třeba něco nevíš a nenapsala o tom samostatný článek. Bylo by to myslím celkem zajímavé téma. Ale chápu, že by se ti to třeba zdálo jako blbost… Předpokládám, že to s tou historií budou stejně asi všechno dohady, ale mě jen zajímá, jestli existují aspoň „velice pravděpodobné zdroje“ třeba jen na ten středověk.

Žádnou takovou knihu jsem zatím nečetla, ale nevylučuji, že existují. Pár titulů znám v němčině, ale znovu opakuji, nemám přečteno.

13. Jaký máš názor na Daniela Landu-jeho hudbu, názory apod.?

Proti jeho hudbě nic, ale proti vidláckému vystupování a jeho psané češtině mám velké výhrady. Asi takhle: Když neumí psát česky, ať radši nepíše nic a někoho zaúkoluje, protože z těch obratů, co jsem naposledy od něho četla, mi málem vytekly oči na klávesnici.

14. A ještě se chci zeptat co si myslíš o knihovně palmových listů a nechtěla bys o tom něco napsat?

Já o tom psát nebudu, protože jsem v takové knihovně nebyla. Kdyby ale někdo chtěl svoje poznatky sepsat, má u mne prostor. Pár kámošů mám, ale zatím nevypadali, že by o takové svědectví měli zájem. Samozřejmě že to existuje, jenomže se na tom teď těžce vydělávají peníze a je tam strašně moc podvodných podniků. Takže turistu bez dobrého průvodce tam spíš odrbou.

15. Ahoj Alue, moje kamarádka má už teď, v 7. třídě, 4 na vysvědčení z matiky. Nevíš, jak bych jí mohla pomoct?

Doučuj ji.

17. Použila jsi někdy ten nový přírodní šampon Timotei bez parabenů, silikonu apod…?

Neznám, nemám televizi a nekoukám tím pádem na reklamy.

18. Ahoj, jak se jmenují ostatní padlí andělé kromě Satana? Máme brát Satana vlastně jako něco pozitivního, protože nás žene do zkoušek a tím rosteme? Mystička Iva Adamcová říká, že Satan je nádherný a hlídá vlastně nebe, aby se tam nedostala nesprávná duše, která má ještě ego.Z jejich přednášek jsem si vzala hlavně k srdci, že vše je dobré, co se člověku děje.

Aha, no ta ,,mystička“ ho asi moc nepoznala, když je tak úžasný, hodný a hlídá nebe 🙂 Mimochodem z těch teorií, že do nebe jdou jenom některé duše, se mi chce zvracet. Kdy už tento náboženský nesmysl lidé opustí? Tam nahoře žádný podobný rasismus a selektování neexistuje, to jste si nějak spletli.

Jména jednotlivých šesti sdělovat nebudu, nevezmu si na triko případné problémy.

19. Jelikož se zabýváš hodně i otázkami zdraví, zajímalo by mě, jestli nevíš, jestli existuje nějaká (bežně dostupná) prevence proti tvoření kamínků na mandlích. Třeba co by se mělo a nemělo jíst nebo pít. Začalo se mi to objevovat v letošním roce, je to docela protivné (vyleze ven tak jednou za měsíc, ale nepříjemný je hlavně vždycky ten pocit podráždění v krku několik dní předtím). Nechci si nechat vytrhnout mandle, prý to potom hrozně bolí!

Jestli je řeč o čepech na mandlích, jedná se o zánět. Doporučuji užívat denně potřebné dávky MMS, jak radí Jim Humble.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2013-08-15 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty kamínky na mandlích nejsou totéž, co čepy, není to zánět. Nepodařilo se mi k tomu nic moc najít, prý že doktoři nemají moc jasno, proč to vzniká nebo jak tomu předcházet.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-08-15 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel jsem svůj život tak nějak neunesla a postihla mě diagnóza "panická ataka, úzkosti" hodně nepříjemný, paralyzující stav. Lékaři léčí Neurolem… to nechci. POmáhá mi prodýchat, uvolňovat, ale je až příliš tísnivých věcí kolem mě, záchvat mi v extrémním případě spouští i štěkot psa, jekot dětí, nutnost dělat dvě věci najednou :-( ztrácím radost ze života a chci se té nemoci zbavit. Četla jsem, že většinou samovolně po půlroce odchází. Ale přesto, představa, že ještě tři měsíce – nevydržím. Beru třezalku, ale ještě pár týdnů, než začne zabírat. Existuje něco rychlejšího, přírodního? Po meduňce usínám a malátním, bohužel potřebuju být ve střehu, guarana, kofein zas ty úzkosti stupňují.Díky za případnou radu.

Ikona diskutujiciho Auri 2013-08-15 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, k otazce cislo 12: V knihach Vladimira Megreho, Anastasia, jsou do urcite miry uvedeny nektere historicke udaje, jak to bylo s dejinami lidstva.

Ikona diskutujiciho Neznámá 2013-08-15 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Zajímá mě tvůj názor na jednu hudební skupinu a jejich písně. Jde o Depeche Mode. Byla bych ráda, kdybys odpověděla, ale nic si dělat nebudu z toho, když se tak nestane.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-15 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Tak to je těžké. Já se s tím osobně nikdy nesetkala a když ani nikdo neví co to je… :/

Ikona diskutujiciho Ktosi 2013-08-15 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, prečítala som si u teba aké je nebezpečné zasvätenie do Reiki. Nič podobného som nikdy neabsolvovala, ale mám relaxačnú hudbu, ktorá má názov Reiki – Invisible Healing, myslíš, že to má nejaký vplyv na človeka? Môže byť počúvanie tejto hudby rovnako nevhodné? A ako je to s hudbou označovanou ako Feng Shui, Tai Chi ? Ďakujem

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-08-15 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: také by mě zajímalo…

Ikona diskutujiciho Neznámá 2013-08-15 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se za další dotaz, který ale nemusí být v dotazníku. Jen bych chtěla vědět, jestli si mohu knihu objednat na dobírku. Četla jsem článek, kde to bylo zrušeno, ale na kramky.cz tato možnost je. Děkuji předem za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-15 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ano můžeš, teď už víc jak rok na dobírku knihy normálně posílám. – To původní upozornění jsem už i přepsala.

Ikona diskutujiciho Belis 2013-08-15 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to ta knihovna palmových listů?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-08-15 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může, podle Tebe, nebo nemůže a proč existovat čistě přátelský vztah mezi mužem a ženou, kteří jsou přibližně stejně staří?

Ikona diskutujiciho just it 2013-08-15 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Kromě toxoplazmozy, kterou má hodně moc lidí, to může dělat i nedostatek hořčíku a vápníku. Jinak ovšem… někdy takhle reaguje mozek, protože ví, že když je člověk malátný, tak přestane pracovat… takže to u někoho může vyvolávat i televize, vstup na pracoviště, děti. V takovém případě mozek křičí – zastav! Jestliže je to kvůli velkému pracovnímu nebo jinému vypjetí, tak pak člověk často sahá po stimulantech, aby mozek oblbnul a člověk mohl dál pracovat, jenže ten mu to pak vrátí ještě ve větší míře a někdy to může vyústit až v pocit dušení, nemožnost popadnout dech a třes. V tom případě je potřeba fakt vypnout, protože když to dojde až do takových extrémů, tak se to do nich zas rádo vrátí. Mozek si pamatuje, co mu pomohlo. Stejně tak jako si tělo pamatuje, že někdy cvičilo a lépe se vrací zpět do formy. Mnohdy obětujeme své zdraví, a pak se ho snažíme zas získat zpátky :-/. Nu a když budu extrémní, tak hraje i roli prostředí, sice ne tak výraznou, ale mohly by pomoci "solné jeskyně". Jsou hodně ve městěch a díky negativním iontům v prostředí se osvěžuje organismus a nabývá radosti ze života… Obecně i proto jsou např. lidi v Praze víc vyšťavený. Čím méně přírody, tím méně těch kvalitních iontů. Čím víc techniky, tím víc hnus prachových částic a hnus aerosolu, který se mimo jiné rád usazuje v plicích.

Ikona diskutujiciho Tereza 2013-08-15 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.:) Když jsou tedy zrcadla vlastně bránou někam jinam, jak je to s ostatními odrážejícími plochami? jako jsou vitríny, sklo, které z určitého pohledu taky odráží nebo okna, když je venku tma a máme doma rozsvíceno.. atd. Děkuju za odpověď :))

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-15 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 17: Já také nemám televizi a nekoukám tím pádem na reklamy, stačí že chodím do drogerie;-)

Ikona diskutujiciho Neznámá 2013-08-15 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Děkuji za odpověď. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-15 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzkaz pro Stenlyho: Vím o tom.. A nebudeme dělat takovému blbci reklamu. Vždyť ani neví, jak se správně jmenovala moje mamka, hlavně že dělá chytrého a bude mě poučovat v ověřování dat. Sám si neověřil nic.

Ikona diskutujiciho Veronika ♥ 2013-08-15 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co může znamenat, když mě pronásleduje číslo 911? Taky trochu 11, 111… Je kozí mléko prospěšné? A piješ kravské mléko? Děkuji za případnou odpověď 😉

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-15 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rammstein má  hudbu plnú energie, jediná nemecká skupina čo sa dá počúvať. Počul som že majú hlboké texty, neviem či sú hnusné ale pokiaľ tomu človek nerozumie a nevie čo tam je nemôže to na ňho mať vplyv nie?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-15 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: ad. Rammstein: NEZNALOST NIKOHO NEOMLOUVÁ.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-08-15 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Alue, toxo mám v pořádku, minimálně  před 8 lety, v těhotenství mi na to dělali testy…kočku mám domácí bytovou a v hlíně se nehrabu.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-08-15 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Děkuju, to by i sedělo z větší části. POslední půlrok jsem jela na guaraně, vysadial jsem ji okamžitě, co mi došlo, že na ni reaguju chvilkovými úzkostnými stavy.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-15 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Nesmysl. Toxoplazmoza je ve vzduchu, rozstřikuje se v chemtrailech. Za 8 let jsi ji mohla chytit kdykoliv, to není po této době vůbec vypovídající.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-08-15 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja len k tej 3, mám rovnaký problém a  mne na tie bolesti lieky moc nezaberajú…(akože… som z nich unavenejšia a otupenejšia, ale bolesť cítim aj tak 😛 ) ani bylinky mi na to nezaberali…

Ikona diskutujiciho just it 2013-08-15 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Vy byste ten neurol ani užívat nemusela, pokud byste si dokázala udělat klid na odpočinek, meditovat a prostě vypnout. Napsat si denní rozvrh a jeden den dělat něco jen pro sebe. Pro své potěšení… Obchází se to neurolem, pokud toho pacient dejme tomu není schopný sám. To pak totiž může vyústit i ve stavy, kdy si budete slabikovat každé slovo zvlášť, než ho řeknete. Jinak Guarana nesedí každému, ale hezky působí i Yerba matté. Já sama za sebe si míchám Yerba matté s Ginko a vždy mě to krásně nabudí – nicméně, nedoporučuju, je to krutokombinace pro zdravého člověka. Taky nejsem příkladem někoho, kdo žije vysloveně zdravě, přepínám se, ale jeden den v týdnu mám jen svůj, ať se všichni na hlavu postaví. Tělo máme jenom jedno a máma je taky vždy jen jedna. Pokud jsou v pořádku hormony a strava, tak nezbývá, než si najít nějakou radost a klid v programu. Jinak ta toxoplazmoza je potvůrka, to jo… ale nevím, jaké máte info. Může člověka zpomalovat a může ho zblbnout, ale neví se to úplně jistě… takhle totiž působí na myši, aby je kočky lépe pochytaly. Má ji hodně lidí a já doufám, že ji mám, protože nejhorší je, když ji chytne žena, která je těhotná. Nicméně se mluví o tom, že by právě ona mohla stát za jarní únavou, ale o tom, že by vyvolávala stavy frustrace a úzkosti jsem neslyšela. Nebráním se ale inovaci. Názory se různí a prokázané je víceméně prd

Ikona diskutujiciho Sidonie 2013-08-15 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Martin 2013-08-15 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi názoru, že naše planeta je přelidněná? Kdybys mohla, jakým způsobem bys zredukovala počet obyvatel?

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-08-16 01:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, mna by zaujimalo ako vidis atlantidu pretoze mna tak napadlo ze ked je taka uzasna ako ju ospevuju preco zanikla? mozno preto ze bola "zla" paraziticka ako nasa len rozvinutejsia,… taktiez mi je proti srsti ked sa chcu napajat na energie atlantidy ved ktovie co je to zac :/

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-08-16 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Já přísahám na teplo. Elektrická poduška na břicho a zahřívat. Do dvou hodin jsem funkční. Já s tímhle začala mít problémy po vysazení antikoncepce, kterou jsem brala 5 let. Trvalo přes půl roku, než se mi cyklus vůbec vrátil a po roce je to stále ještě rozházený. Už nikdy víc.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-16 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Preľudnená je napríklad Čína, tak zaviedli politiku jedného dieťaťa. Ale je dosť drsné, ak sa narodia dve deti tak asi nechajú žiť len jedno. Táto politika sa plánuje v budúcnosti zaviesť po celom svete.

Ikona diskutujiciho Míša 2013-08-16 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj …

Ikona diskutujiciho Luz 2013-08-16 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Už narozené snad nevraždí, ale dostávají prý pak rodiče nějaké pokuty… ale drsné je, jaké kvůli tomuhle bylo a je ohromné množství potratů. A hlavně byly a jsou před narozením zabíjeny dívky, protože je prostě rodiče nechtějí kvůli tomu, že jsou dívky, a když už budou mít jen jedno dítě, tak radši kluka… A tak jich je tam už teď málo v porovnání s chlapci! Jeden z následků lidského zasahování do přírody…

Ikona diskutujiciho Susan 2013-08-16 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jestli víš, proč se některým lidem po úrazu mozku mění osobnost? Uvedu ti pár příkladů: muž po zranění začal mluvit cizím jazykem, který se v životě neučil, díky nádoru na mozku se normální muž stal pedofilem a po vyléčení se jeho sexuální život zase vrátil do pořádku nebo jeden muž si zranil značnou část mozku a změnilo mu to kompletně charakter. Ze slušného člověka se po úrazu stal gembler, co začal šíleně mluvit sprostě…Mimo jiné je prokazatelné, že psychopati mají odlišný mozek než normální lidé.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-16 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že úzkostné duševné stavy môžu spôsobovať u ľudí a zvierat samovznietenie ? Alebo čo ho podľa teba môže spôsobiť?

Ikona diskutujiciho mk 2013-08-17 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad rammstein – taky už jsem od jejich tvorby postupně odklonil, nicméně jejich předělávka "stripped" od depeche mode mi jako rock/metalistovi přijde textově k věci a videoklip (byť se záběry dvorní hitlerovy filmařky) potěší svojí nápaditostí, i bez speciálních efektů a pozlátka 🙂

Ikona diskutujiciho Petra 2013-08-17 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz číslo 12. -Vývoj lidstva očima Plejáďanů, je to kniha.

Ikona diskutujiciho M.S.O. 2013-08-17 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi náladová?

Ikona diskutujiciho M.S.O. 2013-08-17 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký sny máš nejraději? (O kom? O čem? Kde? S kým? …)

Ikona diskutujiciho M.S.O. 2013-08-17 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš o sobě říct, že jsi skutečně od srdce šťastná a nic ti neschází?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-17 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Miroslave, dej mi už kurde pokoj! Ty ses asi fakt zbláznil.

Ikona diskutujiciho E. 2013-08-18 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co je schyzofrenie z esoterického hlediska? co vyvolává pocity a představy v člověku? co je příčina? děkuju za odpověď.

Ikona diskutujiciho Lil 2013-08-18 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, tak mě napadlo, když tu píšeš o "kočičím kokainu", zkoušela jsi někdy nějaké drogy? Vím, že šanta kočičí není skutečná droga a také, že drogy asi nejsou nic dobrého (kromě snad možná ayahuascy, ale chtěla bys tčeba i nějakou konkrétní vyzkoušet?

Ikona diskutujiciho ena 2013-08-18 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snažím se žít podle tvého kurzu sebelásky, mám ale jednu nejasnost… Může člověk sebelásku postavit na tom, čím (těžkým) si v životě prošel, co zvládl, co dokázal? Anebo se má snažit mít rád sebe sama bez ohledu na to co dokázal – prostě jen pro to, že je? Myslím, že ta první možnost může vést k namyšlenosti a růstu ega. Kdybys chtěla k tomuto tématu napsat nějaký obsáhlejší článek, byla bych velice vděčná, protože toto mi nedá spát…

Ikona diskutujiciho Kač 2013-08-19 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neznáš nějaký kvalitní přírodní přípravek na rychlejší růst vlasů?? :)) (klidně nějaký zábal…cokoli!! :)) Předem moc děkuji za odpověď!!

Ikona diskutujiciho ena 2013-08-19 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mike 2013-08-19 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OTÁZKA 18: Ano přesně tak Satan je pozitivní………………OMG ale kolikrát bude muset Aluška napsat: pozitivní=destruktivní

Ikona diskutujiciho JiKa 2013-08-19 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, četla jsem Tvůj článek Jak se ochránit před vysáváním energie jinou osobou. Chtěla bych metodu vyzkoušet na člověka, kterého mám ráda a nechci ho vymazat ze svého života. Bojím se ale, že ho ztratím.. Nebo radši nedoporučuješ aplikovat na blízké lidi? Jde tato metoda použít i na zvíře?

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-08-19 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Padl tady dotaz na knihovnu palmových listů. Na internetu moc o tomto nehledejte, co jsem se díval, jsou to různé pohledy na knihovnu a taky plno nejaností atd. – řekl bych, že plno blbostí.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-20 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to, že se 21.12.2012 mohlo přejít do 5. dimezne a né do 4.?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-20 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dotazu č. 6 (zda jsou vynálezy k něčemu)- A kdybych se zeptal nějaké konstruktivní bytosti, nevíš co by odpověděla? Lze naše vynálezy zharmonizovat s přírodou? Nebo je nejlepší prostě to, co už od ní máme?

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-20 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti Rammsteini mi připomněli záležitost s mým přítelem. Hraje metalcore, poslouchá metalcore, ale když si to pouští, křičím na něj, ať to vypne. Přitom, ač jde o styl, který využívají i satanistické kapely, on satanistické kapely neposlouchá, ba naopak některé jsou prezentovány vyloženě jako katolické a texty orientují na Boha.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek