53. Dotazník

27.8.2013 v Čtenáři 55

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem


Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.


1. Alue, zajima me aký máš názor na SSSR? Vim že vtedy boli ľudia viac kontrolovani, ale ked si nechcela robiť nič nelegálne tak si sa nemala čoho báť nie? A vtedy tu bolo oveľa kvalitnejšie jedlo, koľko ľudí si pestovali vlastné BIO potraviny… Alebo všetci mali prácu, všetci mali peniaze, drogy neexistovali, 10-ročne deti nefajcili, bolo tu oveľa menej utrpenia… Dnes sa koľko ľudí rozhodne pre samovraždu lebo napríklad nemá prácu ale ked tu bol socializmus tak na Slovensku jedno. Mlieko stálo 1 korunu… Aký máš na to názor? Ja si ešte pamätám ako môj otec nosil každý deň domov 3 mlieka… Alebo Slovensko bolo sebestačné na 90% dnes je na 40% a všetky potraviny sa dovážajú z USA a tam davajú otupovacie látky.. Nebolo to vtedy lepšie?
Co já vím, když jsem v té době nežila a nemám s čím srovnat? Mě vždycky baví, když lidé něco rozebírají, ale přitom s tím nemají žádnou zkušenost, tím pádem ví vše jen z doslechu, tím pádem ví úplný prd. Ale jsou schopni o tom se zápalem diskutovat, i se pohádat o pravdu. A je jedno, o co konkrétně jde. Nejvíc mě baví lidi s Ježíšem… Položit mi otázku na SSSR je ale úplně to samé.
Mám spoustu skvělých přátel, co tu dobu zažili a dobře o ní nemluví. Já neříkám nic, já poslouchám jejich zkušenosti, hledám v nich pro sebe poučení a snažím se vážit si toho, co mám. Ale posuzovat jaká doba byla lepší a jaká horší, to už je opravdu moc velké sousto.


2. Já často poznám, když na mě někdo upírá pozornost. Pokud v danou chvíli medituji nebo někdy i jen spím, nabírám vzpomínky či myšlenky, které se příslušnému člověku prohání v hlavě, případně co zrovna dělá (ověřeno). Otevřeně se ale přiznám, že v duchovních rozměrech si leckdy připadám jako nahluchlej netopýr v letu. Ty jsi, věřím, na tom o dost lépe. Tedy k otázce: Cítíš, když se k tobě upírá pozornost návštěvníků této stránky?
Poznáš, jak na tebe zrovna myslí i když je neznáš? Odráží se tato skutečnost na energetické úrovni? Stává se ti, že si k tobě třeba lidé ve snu přijdou pro radu či pomoc?
Samozřejmě tu pozornost vnímám, ale energeticky mne to nijak nepoškozuje, nemám s tím problém. Naopak je to určitá motivace.
Ani mi nevadí, když náhodou někoho potkám ve snu. Popovídáme si, ráno se vzbudím a jdu si zase po svých. Základem je být vnitřně vyrovnaná a mít velké zásoby energie. Pak si s tím člověk nemusí dělat těžkou hlavu. A když mi náhodou někdy není dobře, prostě se stáhnu a web jede na rezervy, bez mé přímé účasti, já třeba jenom semtam něco poupravím, nebo napíšu pár mailů. Tím nedochází k problémům, ani k oslabování samotného projektu.
Umění poznat kdy si co smíš dovolit, je tady rozhodující.

3. Ještě jedna věc – pravotočivou a levotočivou spirálu poznám, ale jak je to s tím kreslením od středu? Taky je tak totiž kreslím. Když kreslím pravotočivou od středu, tak vlastně jedu rukou doleva, proto je to asi špatně, že?
Ano, pravotočivá spirála kreslená ze středu ven, vede ruku směrem doleva. A to je blbě, protože se ty rotace pak vzájemně mlátí. Tvoje šišinka vnímala levo-, kdežto výsledek je pravo-. Dělej to zvnějšku dovnitř a je po problému.
Tomáš marný měl o pravotočivosti a levotočivosti už několik přednášek, bylo by dobré si počkat a na nějakou zajít, točivost je ve skutečnosti téma na mnoho hodin. A lidé mají obrovský problém si v tom udělat pořádek.

4. Ahoj, zajímalo by mě, má nějaký hlubší význam takto rozpoložené prsty na rukou? http://www.zazzle.pt/mao_do_rock_and_roll_modelos_de_papel_de_carta-199470906109833321 Občas to také vídám ještě s palcem, takže jsou ohrnuty jen dva prsty. Znám třeba takové ty muntry, které dokážou člově nabít energii, není tohle spíše pravý opak?
Tohle je symbol Satana. Nic víc není třeba říkat. Kdo to ukazuje, ten na sebe přivolává destrukci, neštěstí a smrt.

5. Máš nějaké zkušenosti s přírodními Indickými barvami na vlasy Khándi? Chtěla bych je vyzkoušet
To mi opravdu nic neříká.

6. Co říkáš na otužování? Myslíš si, že je to pro organismus prospěšné?
Když to radil Porfirius, tak to musí být pravda. Vždyť podle toho sám žil: Svérázný ruský mystik a jogín Porfirius Ivanov

7. Fénuješ si vlasy nebo je necháváš uschnout jen tak?
Jen tak. Fén mi přijde za normálních okolností úplně zbytečný, ale semtam se mi přesto hodí.

8. Alue, nechci sem tahat horory nebo tak, ale je možné že by existovala a dala se vyvolat krvavá Mary? Ale v žádném případě to zkoušet nebudu, jen se ptám jestli si myslíš že je to pravda.
Všechno se dá vyvolat. Je spousta ztracených duší, které na ni popisem sedí.

9. Co si myslíš o duchovní učitelce Thu Hien?
Neznám ji.

10. Je možné nějak zrušit zasvěcení do merkaby?
Těžko. Já vím rušení na Reiki, merkaba je něco trošičku jiného, leda zrušit podle Reiki, jestli to půjde… Nejlepší je však stará dobrá prevence: VŮBEC NA NI NECHODIT.
Dnes je už spousta článků o tom, jak jsou zasvěcení nebezpečná. Kdyby se lidé vzdělávali sami, kdyby se opravdu zajímali o metodu kterou chtějí podstoupit, kdyby nad tím pořádně popřemýšleli, tak by to věděli. Případně by si to sami uvědomili a nikdo by na tohle už nechodil. Každý je sám svého štěstí i neštěstí strůjce a je opravdu škoda každého jednotlivce, který si předtím řádně nezagooglil. Stačí pár minut navíc počíst a mohl si ušetřit jak problémy, tak i peníze.

11. Co si myslíš o Oshovi? A co je podle tebe osvícení? Myslíš že se člověk má snažit dosáhnout osvícení?
Možná vede hezká slovíčka, ale co se za nimi skrývá? Vnímám to jako manipulaci. Nepůsobí na mě vůbec dobře, vlastně neznám žádného typického tzv. duchovního učitele, který by mi seděl.
Skutečné osvícení je něco úplně jiného, než o čem se mluví a píše v knihách. Nikdo z lidí ho nezná a s takovouto ani nepozná.

12. Ahoj Alue, co myslíš tím, že HIV a AIDS jsou uměle vytvořené? Můžeš se o tom prosím více rozepsat?
Doporučuji k přečtení knihu LEŽ, KTERÉ UVĚŘIL CELÝ SVĚT. Já do toho tématu raději více rýpat nebudu, ještě by mě opět někdo nařkl z toho, že to tvrdím já a že jsem to také vymyslela, jako třeba s tím díváním do slunce, že jo 🙂

13. Ahoj Aluško, chtěla bych se Tě zeptat, zda znáš nějaký ověřený recept na léčbu strií, pokud už jsi někde o tom psala, tak se omlouvám a prosím jen o nasměrování.
Na strie je dost dobrý panenský kokosový olej (Musí být BIO a za studena lisovaný). Vždycky večer se natřou určená místa pořádně tlustou vrstvou, hodíš pod a na sebe lehce prostěradlo a spíš. Budeš totálně mastná, ráno většinou musíš rovnou do sprchy, ale člověk se v tom hezky vyluhuje a po dvou týdnech jsou i vidět výsledky. Dělá se to ale většinou několik měsíců.
Samozřejmě to nezakryje a nezachrání úplně všechno, to je podle míry poškození a také o tom, jak člověk změní svůj jídelníček, aby podpořil regeneraci. Ale fakt je to dobré.
Kokosák se dá na kůži použít pro mnoho účelů. Kdo se třeba holí a má pak problémy se suchou a podrážděnou kůží, může se tím natřít také.

14. Zmiňuješ se, že je špatné zapalovat svíčky, jejichž počet činí 6. Platí to i v případě, kdy jsou svíčky například postavené NEZAPÁLENÉ na stole, jako dekorace?
Ano, vše v počtu 6 nosí smůlu.

15. Alue, kdybys mohla nakupovat potraviny pouze v běžně dostupných obchodech, který by sis vybrala: Albert, Tesco, Lidl, Penny, Enapo, Kaufland, Globus, Billa, Interspar?
Vím, že bych si rozhodně nevybrala Lidl, tam se krmí lidé posledním šrotem plným nanočástic. (Však tam taky z přesvědčení nikdy nechodím) Jinak to ale většinou není ani tolik o obchodě, ale o tom co si z pultu vybereš a jaký mají výběr. Já jdu tam, kde si můžu vybrat z kvality, odpadky prostě nejím.

16. Co myslíš, že by mohlo znamenat akné na bradě? Někde jsem se dočetla, že to souvisí se zanesenými střevy. Co myslíš Ty?
Klidně může být, akné je skoro ze všeho. Doporučuji zajít si k odborníkovi, změřit se a detoxikovat.

17. Neznáš něco na alergickou vyrážku u pejsků?
Alergického psa jsem opravdu nikdy neměla.

18. Poslední dobou dáváš do dotazníku vždy jen 15 otázek. Je to záměr ? A proč ? Přece číslo 15 znamená 1+5=6.
Že jsi mě upozornil, počet otázek jsem změnila na ,,jak to vyjde, tak to plácnu“. Žádný záměr v tom opravdu nebyl. Uvažovala jsem nad 14ti, ale to by se zase lidi ptali, proč nedávám 15. Zkrátka ať dělám co dělám, vždy jsou k tomu otázky.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-08-27 07:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na meltu? Piješ ji?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-08-27 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10- Lidi přemýšlí, problém je, že neví, co je pravda, když na ně každý hustí něco jiného.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-08-27 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… Jen chci říct, že kdyby nebylo tebe, tak protože většina populace neumí vědomosti vyciťovat intuicí, jsme nadobro ztraceni

Ikona diskutujiciho Corny 2013-08-27 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lídl je nejhorší? To jsem nevěděla, rodiče  tam nakupují běžně. Jaké výrobky, jsou nejhorší a rozhodně bys nekupovala?

Ikona diskutujiciho leeth 2013-08-27 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak tedy vypadá pravé osvícení?

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-08-27 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že Země je dutá a my žijeme uvnitř ní?

Ikona diskutujiciho Belis 2013-08-27 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat: při meditaci "Totemové zvíře" se mi zjevil LEMUR. Seděl na stromě s miminkama. Je to zvláštní já vím :D .. ale neporadila by jsi mi jakou to má symboliku? Děkuji

Ikona diskutujiciho Klára 2013-08-27 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5- KHADI já můžu určitě doporučit 🙂 !

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-27 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To se ale musíš zeptat jeho…

Ikona diskutujiciho B. 2013-08-27 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4 – Se zdviženým palcem znamená tohle gesto mezinárodní výraz ve znakové řeči pro "Miluji tě./Mám tě rád./Vážím si tě." .. Docela ironie, že stačí palec oddělat a je z toho znamení satana. Člověk chce dát najevo, že si někoho váží a nevědomky tím na sebe přivolává destrukci..

Ikona diskutujiciho Inalyn 2013-08-27 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na chlorellu? Myslíš že sa vyrovná MMS alebo koloidnému striebru? Moja mama ju užíva a ja by som chcela začať tiež. Chcela som ju užiť po rontgene, ale mama povedala, že radšej nie, pretože by to mohlo naopak tie rontgenové častice chrániť a nie zničiť. Mohla by som ju teda užívať po očkovaní a rontgene, ktorý ma teraz asi bude stretávať kvôli krivej chrbtici častejšie…Viem, najlepšie by bolo k doktorom nechodiť, ale keď si maloletá, ťažko rodičov presvedčíš :/

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-27 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1.otázke : Za SSSR sa zle nežilo, ľudia boli viac súdružnejší, keď ste sa napríklad pošmykli na chodníku a spadli, hneď sa ľudia zbehli aby vám pomohli, dnes len nevšímavo prejdu okolo vás a ešte sa pousmejú. Vtedy boli ľudia vedení heslom že si treba navzájom pomáhať, že v jednote je sila.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-27 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš rada ľadovú kávu?

Ikona diskutujiciho Kač 2013-08-27 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když někdy v Lidlu kupuju ty ověřené potraviny?? :)) Jsou i ty tam nějak horší?? :)) A co ovoce a zelenina, je i to tam nějak zlé?? :))

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-27 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jojo už je vyzkoušeno;-)špatně jsem napsala ten název:D

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-27 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-08-27 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vznikla opice zdivočením člověka?

Ikona diskutujiciho gargy 2013-08-27 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by som sa naučiť lepšie kresliť. Myslíš , že sa to niekde dá ja som počula , že áno , ale chcem počuť tvoj názor , či by si mi náhodou neporadila ako ?

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-08-27 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je 3D obraz a brýle škodlivý? Jaké reakce a změny v mozku vyvolává 3D obraz?

Ikona diskutujiciho Míra 2013-08-27 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-08-27 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych přidat jednu "úsměvnou" historku k Lídlu. Jeden můj známý je majitelem kavárny a pražírny, velmi si potrpí na kvalitu, důkladně zkoumá  co kupuje, kde se stravuje, co pije a celkově se dá říct, že zdravý životní styl dost řeší. Před pár měsíci mi svým osobitým humorným způsobem, o který se tady nebudu ani pokoušet, vyprávěl historku, jak málem vyrazil dveře s určitými pány, kteří prodávají sušenky do Lídlu. Pánové výrobci za ním přišli s prosbou o prodej či domluvu o pronájmu velkokapacitního drtiče, který dokáže cokoli rozemlít na úplně jemný prášek. Výrobci ho chtěli použít na odpad ze surovin (hlína, prach, příležitostný hmyz, zbytky původní suroviny + ostatní bordel), který by smíchali se skutečnou surovinou a tím by ušetřili dosti z výrobních nákladů. Masakr, že si lidé tuhle zdravou tyčinku nebo sušenku pak koupí a ještě si myslí, jak ušetřili… Myslím, že vedení Lídlu moc dobře ví, jakou cenu platí reklamní slogan LÍDL JE LEVNÝ a ne že by na tom ostatní obchoďáky byly lépe. Nejvíc mě vždy dostane nápis na výrobku "100% přírodní:-D" To alespoň u mě znamená "právě utržené třeba ze stromu". Ještě pokud jde o ovoce a zeleninu… Dneska v supermarketech nevěřím ani nablejskaným jablíčkům ani voňavým rajčátkům, i když občas je také samozřejmě koupím. Provozuju bar s džusy z čerstvého ovoce a zeleniny, tak vím, že levňejc a daleko kvalitněji nakoupíte třebas v nejbližším sadu (kdo má tedy možnost). Já nakupuji téměř celoročně jablka (vždy max. do 5Kč za kilo, normální spotřebitel cca 10-15,-Kč) a jsou nesrovnatelně levnější a lepší než když jsem nucená v období červenec-srpen brát odjinud. Že cena ovoce i zeleniny je v obchoďáku tak  4x až 5x i víc nadsazená určitě víte. Děs běs. Jednu dobu jsem tedy v dobré víře zkusila prodávat jablka i na kg za 15,-Kč s velkou cedulí "Místní jablíčka přímo ze sadu", ale lidi na to moc neslyšeli a zkrátka si je radši koupili v nedalekém marketu za 2-3x víc. Dneska mě zrovna napadlo, když jsem myla letňáky, že dokud v nich ještě najdu červa, jsou dobrý:-). Joj, tak dlouhý letter, to jsem nechtěla, ale tohle téma mě vždycky rozvášní, hehe:-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-27 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o prípadoch keď niekomu zrazu preskočí a vyvraždí celú rodinu a potom seba. Napríklad ten prípad Kramný, ktorému v egypte záhadne zomrela žena aj dcéra, niekto v diskusii tam písal že P. Kramný je posadnutý Satanom a že mali všetci traja spáchať rituálnu samovraždu otrávením. Je možné že tích ľudí posadol Satan?

Ikona diskutujiciho leliopatalaretle 2013-08-27 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může nás zabít nějaký démon? (JAko fyzicky, např. nožem, když se objeví)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-27 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Hm… mňami.. brouček v sušence, co může být lepšího? KURŇA PROTEINY NAVÍC! A ještě to máte zalevno!!!!

Ikona diskutujiciho Jade 2013-08-27 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osho a manipulace? :D Trochu mě to pobavilo, pak jsem si uvědomila, že mě to ze začátku napadlo také, takže v pohodě :-) Jen mi nedává smysl a nechápala bych, v čem se skrývá mechanismus manipulace, když sám Osho upozorňuje na nebezpečství, která přináší akorát nemožnost být svobodný, omezovaný a to především sám sebou. Myslím totiž, že když se zbavíte pout, které jsou všude kolem vás, jsou tu ještě překážky, které vám nabízí vaše vlastní hlava. Ať si to každý přebere po svém, je mnoho cest, jak být šťastný, Osho ukazuje alespoň na jednu.

Ikona diskutujiciho untrue.blog.cz | Elizabeth. 2013-08-27 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někdo chce jít do 5. dimenze tak jen pouze astrálně? Nebo jak to vlastně je?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-27 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osho je manipulátor ako bol aj Sai Baba, to sú teda pekný duchovný vodcovia, čo zneužívajú staré pravdy k manipulácii /baleniu žien. Osho sexuálne zneužíval ženy vo veľkom, Sai baba aj chlapcov.

Ikona diskutujiciho light7 2013-08-27 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1 – Můj přítel mluví s Ježíšem a co Ježíš řekne to se s Biblí shoduje přesněji s Novým zákonem.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-27 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To snad ví každý… tam nemají žádnou normální značku, vše mají "svoje" a chuťově, kvalitativně je to příšernost. O obsahu zbytečých s.aček ani nemluvím.

Ikona diskutujiciho Jade 2013-08-27 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Vysvětlíš mi, co Tě k tomuhle názoru vede?  :-) Je to nějak podložené, nebo je tu (byla, jelikož je několik let po smrti) pouze! možnost, že by to udělal, protože by se někdo mohl cítit submisivně vzhledem k jeho "slávě"? Protože jestli ne, tak jsi akorát odsoudil někoho, koho vlastně neznáš… a když jo, tak se ráda něco dozvím, přiučím. Nechápej to prosím tak, že si hloupě stojím za něčím, protože jsem si přečetla nějakou knížku, tak to rozhodně není ;-)

Ikona diskutujiciho Annamarie 2013-08-28 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych napsala svůj názor k bodu č. 1: mám z toho dojem, že čím déle jsme od zániku komunistického režimu, tím více si ho idealizujeme, protože dnešní doba klade zásadní důraz na samostatnost a umění si poradit v každé situaci, což je pro mnoho lidí kámen úrazu, jak bylo pohodlné nechat za sebe rozhodovat druhé! Každá doba má své pro i proti, ale tato byla proti všem duchovním zákonům, např. rovnostářství – nesmysl, jsme tu lidští duchové různé zralosti, proto si nikdy nebudeme rovni. Anebo ta snaha vedoucí k duchovní lenosti a pohodlnosti – jen lidského ducha ukolébává a ten se přestane vyvíjet, což musí vést k zániku, vše podle zákonů přece musí být v pohybu, atd. A že by lidé v té době byli lepší? Jak kdo. Bez úplatku nebylo ani základní zboží (vše bylo pod pultem), úředník nevydal rozhodnutí, dokud nedostal všimné, atd. Korupce byla naprosto všude, od zeleniny přes lékaře až po státní úředníky, nejspíše schválně udržovaná státem, lidé byli lépe kontrolovatení. No, a v té době existovaly také sebevraždy, desetileté děti také kouřily, ano, tvrdé drogy nebyly běžně k mání, proto si je určití lidé nahrazovali ředidly, benzinem, toluenem, atd. Lidé měli bio zeleninu ze zahrádek, to ano, ale to jen proto, že v obchodě nic nebylo, doma jsme pletli svetry a šila jsem si šaty po večerech, ale to proto, že v obchodě zboží nebylo k mání… to bych takto mohla pokračovat donekonečna…Závěrem chci napsat, že každá doba má své pro i proti, jen v té dnešní máme možnost volby sami za sebe, což každému dává příležitost na sobě pracovat jak se mu líbí, což je úžasné. Díky tomu, že nemusím marnit čas vyráběním základních životních potřeb, mám dostatek času k duchovní práci, což před 30 lety prostě nešlo, každý takový byl podezřelý, někteří mí známí byli i na seznamech STB, jen pro svou víru. Já každému doporučuji hledět si přítomnosti než idealizovat si něco, co se mi jeví spíše jako únik z dnešní reality.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-28 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Já bych jen doplnila, že to není moc dávno, co jsem pomáhala paní, kterou něco posedlo přes texty a písně od Sai Baby. Vysloveně říkala, že jí to zmanipulovalo a úplně znásilnilo celé vědomí, myslela na odporné věci a každý večer prý vnímala jeho přítomnost fyzicky. To co mi popisovala znělo spíš jako nějaký šílený horor, ze kterého se nedá probudit a člověk může skončit v blázinci, anebo se zabít. Dokonce řekla, že našla mnoho žen, které takto psychicky znásilňoval také. Chtěla svoji zkušenost dát na můj web, ale protože to bylo strašně moc sprosté a vulgární, neměla jsem na publikování něčeho takového žaludek a v cenzurované verzi by to asi nikdo nepochopil správně… Pořád ještě asi 1/4 čtenářů těchto stránek jsou děti a nezletilí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-28 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  To že Osho zneužíval ženy je pravda, len sa o tom moc nehovorí pretože to boli len ženy a išli s ním dobrovoľne, takže to bolo v podstate legálne a nebol z toho taký škandál ako u Sai Baby.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-08-28 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue je pravda že když někdo umírá tak je to proto že má málo energie ?

Ikona diskutujiciho jaanne 2013-08-28 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohou ptáčci více pelichat a hůře vidět,

Ikona diskutujiciho Lori 2013-08-28 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: to mi aspon dokazuje o koľko viac navrch má intuícia pred logikou. Preože logicky by som uvažovala, že tie slová sú múdre a majú pravdu ale intuitivne som tomu nikdy neverila.

Ikona diskutujiciho onni 2013-08-28 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad otazka c. 4 – to neni zadny symbol satana :D ale symbol z anglicke (presneji tusim americka oblast) znakove reci, ktery znamena "miluju te". Prevzala to oblast hudby, kdy fanousci na dalku ukazuji kapele, ze ji "zerou". A jak jiste vime, nejvetsi fanouskovsky rozmach vznikl v USA 😉 Zas bych toho satana vsude necpala, chudaci americane, kdyz chteji hluchemu rict, ze ho miluji :D:D

Ikona diskutujiciho benetka 2013-08-28 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, navštívila jsi nějaké divadelní představení Jardy Duška? Jestli jo, jak se ti líbilo?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-28 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Copak ty ještě pořád nevíš, že lidstvu je záměrně všechno řečeno přesně naopak?

Ikona diskutujiciho Mary 2013-08-28 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co si myslíš o hypnoze?

Ikona diskutujiciho malé srdce 2013-08-28 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:Jestli Alue dovolí, napsal jsem o Sáí Bábovi a nejen o něm, jeden článek, který je založený i na mých vlastních zkušenostech i zkušenostech jiných lidí.

Ikona diskutujiciho N. 2013-08-29 02:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue chtěla bych se tě zeptat, co si myslíš o stránkách jako je např. http://www.3vestby.cz/ nebo http://www.vestirna.com/? Musím říct, že na té druhé, na mě výklady někdy opravdu sedí. Skoro vše co si tam vyberu, ať už sou to karty,horoskop a nebo ty jejich jiné věštící metody. A ještě jedna otázka, co si myslíš o biorytmu a kondiciogramu, které se také dají jednoduše spočítat na takových stránkách? Myslíš,že jsou tyto věci pravdivé? Děkuju za odpověď:)

Ikona diskutujiciho Jade 2013-08-29 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-29 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Hlavně buď opatrná a dávej si pozor na znamení. Ta ti pravdu ukážou vždy.

Ikona diskutujiciho Iv 2013-08-29 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:Annamarie, tvůj komentář mi ušetřil práci, 1981-82 jsem zažila půl roku coby studentka ruštiny v SSSR. Jasně o tom, jak tam žijí dnes, mám malý přehled, ale idealizovat si budování socialismu/komunismu už snad nikdy:)

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-08-29 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jiří Mašek na svém profilu na fb napsal, cituji: „Rusové vyhrožují, že v případě útoku Američanů na Sýrii napadnou okamžitě Saudskou Arábii.. v Izraeli všeobecná mobilizace.. tak my se té historické 3. světové snad nakonec fakt dočkáme, vkráčíme do ní podobně jako naši předchůdci ovce před těmi 75 lety.. vše se opakuje, vím že naděje umírá poslední, ale lidstvu zřejmě pomoci už není..“ Co si o tom myslíš? Bude 3. světová válka? Jak se na ní připravit?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-29 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: mno jo, někdo tvrdí (i média), že  3. světová začne dneska… no tak jdu večer na rande, ať si aspoň trochu užiju před svojí skázou 🙂

Ikona diskutujiciho HanaZ 2013-08-31 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslím o Voynichově rukopisu?

Ikona diskutujiciho tonin 2013-09-01 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V září nastupuji na VŠ a co vím, tak všude bude přítomno záření z wifin – jak ve škole, tak na kolejích, takže se tomu prakticky nevyhnu a mám trochu strach o své zdraví. Lze se proti tomu nějak aspoň částečně bránit?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-01 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Menší dotaz ke zjišťování pravdy intuicí: Předpokládám, že např. to, že slovo "informace" znamená "formátování mozku" sis intuitivně prověřila (takové to "Ano! Je to pravda."). Ale proč, vždycky když se tě někdo ptá na něco z historie (např. "Jaký je tvůj názor na SSSR?") tak odpovíš, že se směješ, že se tě ptá někdo na něco, co si vůbec nezažila a tak o tom vlastně nevíš téměř nic? Tady intuice nepracuje? Pravdivost minulosti nejde nijak vicítit?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek