54. Dotazník

3.9.2013 v Čtenáři 57

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Před časem jsi v diskuzi zmínila, že by jsi se chtěla věnovat i tématu líčení u dam, ještě to platí, nebo jsi se rozhodla od toho upustit, protože je to příliš ,,výbušné” téma ?
To je témat, kterými se hypoteticky chci v budoucnu zabývat… To je pořád něco. Všechno nemůže být naráz 🙂

2. Zajímalo by mě, kde jsou ta místa, kde lze spontánně cestovat časem! Podělíš se o to? 🙂
Ta místa stejně nejsou lidem dostupná, takže je to jedno. Důležité je vědět, že něco takového existuje a jsou o tom skazky i z jiných zdrojů, i podrobnější.

3. Moje máma má schizofrenii její babička taky a zajímalo by mě jestli se předává výchovou nebo geny? A jednou jsi říkala že jsi někoho se schizofrenií i vyléčila také by mě zajímalo jestli je to možné u každého?
Schizofrenie je hlavně problém zarazitů (ano, ty se v rodině přenáší). Kdyžtak si kup knihu Hany Bláhové, Deník poradce. Tam léčení schizofrenie popisuje mnohokrát. Co v lidech bylo, co na to dala, co se dělo dál…
Co se týče případu, který jsem řešila já, tak šlo o schizofrenii, která nastala po satanistických rituálech a ta se řeší jinak. Když vyvoláš Satana, napojíš ho na sebe a pak ho neumíš dát pryč, jasně že se zblázníš a začneš slyšet hlasy. Já nic neléčila, pouze jsem poradila, jak to zase dát pryč a jak to vyblokovat. Sice to trvalo dlouho, ale zabralo to.
Na tu pravou, klasickou schizofrenii se ale musí jít komplexně s diagnozou a odborníkem.

4. Věříš na to, že sošky koček na okně odrazují zlé bytosti?
O tom fakt slyším poprvé. Vím o vystavování křišťálů, případně orgonitů, ale tohle bych si musela zjistit.


5. Môže človek v 40-tke zomrieť prirodzenou smrťou? Od čoho sa vlastne odvíja dĺžka našich životov?
Přirozenou nikdy. Leda na nedostatek nějakého minerálu, přemnoženého parazita, či něco podobného. Lidské tělo s výbavou jakou máme teď, by za správné výživy a životního stylu mělo vydržet zdravé 120-140 let. Kdybychom nebyli upravení a zdegenerovaní, tak lidé z povrchu a z jiných planet se dožívají až 1000 let.

6. Jak se dostat do jiné dimenze, krom astrálního cestování?
Ještě se dá umřít, nebo převibrovat. Jinak za života se do nich dá většinou pouze nahlížet.

7. Ahoj Alue, četla jsi Malého prince a nějaké knížky od OSHA?
Malého prince ano, ale Osha ani za nic. Něco mi říká, že je to s ním stejné jako s Biblí.

8. Poslední dobou mi zarůstají (hnisají) původní dírky v uších (co mi propíchli když jsem byla malá) -dost to bolí. Nevíš čím to může být, popřípadě co s tím dělat? Nechat úplně zarůst a nevšímat si toho? Nerada bych ale o dirky v uších přišla, jestli se to dá nějak “vyléčit”.(Zkoušela jsem jak stříbrné náušnice, tak chirurgickou ocel, nic nepomohlo)
Stříbro nechat v dírce a každý den několikrát aplikovat koncentrovaný sprej z MMS. Pokud je to jenom zánět, za chvilku je po něm.
Případně ještě jednodušší metoda (pokud o MMS nic nevíš a nemáš ho) je potírání originálními Švédskými kapkami. (Koupíš běžně v lékárně za cca 150kč) Já je dávám na všechno, nejenom na žaludek. 40% alkohol s bylinami to vyžene taky. Tady je lepší napustit vatu, přiložit a nějak uchytit, aby to tam bylo co nejdéle a v mokrém stavu. Klidně si na noc šikovně zalep uši flastrem. Kdyby to náhodou nepomohlo, tak to není normální zánět a už je třeba si s tím někam zajít.

9. Jak zjistím své duchovní jméno (jméno duše jako takové)?
Zeptej se na něj svých andělů.

10. Máme duchovní jméno ve všech životech stejné anebo se s každým mění?
Tak jako se nemění tvoje podstata skrz různá vtělení, nemění se ani jméno. Tohle není nějaký název, který ti někdo přidělí a kterým tě někdo pokřtí. Kombinace písmen a jejich rezonance říká, kdo opravdu jsi.

11. Jaký je rozdíl mezi indigovými a křišťálovými dětmi? Jak poznám kdo jím je? Jsou ještě nějaké další takové děti (tím myslím kromě křišťálových a indigových)? Jakou přesně tu mají všichni úlohu?
Tyhle názvy jsou jenom určitá modní vlna. Každý člověk tady má nějaký úkol. Někdo ho má náročnější, někdo má pár zajímavějších navíc, ale řadit se kvůli tomu do skupinek, je úplná blbost. To je podobné jako ,,andělé” a ,,archandělé”. To si zase lidi vymýšlejí skupinky a z někoho dělají lepšího a z někoho horšího… Asi se snaží škatulkovat, protože mají problém se v tom jinak vyznat.

To je ta nadvláda levé logické půlky mozku. Ta musí všechno rozebrat a rozpitvat do detailů a pak někam zavřít do škatule, aby to mohla pojmout a pochopit. Jenomže svět duchů, andělů, duší a lidského poslání, se takto uchopit nedá.
Úplně nejvíc mě baví rodiče, kteří třeba řeknou, že mají všechny děti indigové, jenom protože mají všechny čtyři modré oči. Co naplat? Nechám je přitom, ještě by se naštvali… Nebo že o sobě někdo tvrdí jak je indigový a nesplňuje ani ty modré oči… Jak říkám, je to módní vlna. Způsob, jak se lidé snaží pochopit poslání pár duší, které sem přišly něco udělat. Jenomže se z toho nakonec stalo cosi, čím se teď ohání každý druhý, přitom sami neví o co ve skutečnosti jde.

12 Má člověk duši? Pokud ano: 2) Co to ta duše je? 3) Kde sídlí(myšleno v které části těla, popřípadě pokud je nepřímo svázaná s tělem kde je to spojení)?
Člověk duši má… U žen je ta duše umístěna v srdci, u můžu v gatích… Ona se někdy snaží dostat třeba i do srdce či do hlavy, ale to vždycky jako na potvoru projde kolem ženská a zase spadne zpatky do gatí. 😀 haha!

13. Má každý svou vlastní duši, nebo se odděluje kousek z nějaké jedné hromadné před narozením při vzniku nové bytosti (jako člověk, zvíře, rostlina)
Duše je jako buňka v těle. – Je sice definovatelná, ale pořád je součást celku. Je přitom jedno, jestli se zrovna někde vtělí. Tady se nemůže uvažovat v těch hmotných a hrubých pojmech, ani racionálně. Tohle je jiný svět.

14. Pokud má každý svou, jak je ta duše schopná poznat hranice těla-které jí patří a co už ne (protože na molekulární úrovni nelze přesně určit, které atomy jsou z našeho těla a které už ne)? Pokud ne: 6) Jaktože je člověk schopný si uvědomovat sám sebe, když se skládá ze spousty nevědomých částic? Pokud máš o tomhle nějakou ucelenější představu, byla bych moc ráda, kdyby jsi i napsala nějaký kratší článek. Přijde mi totiž jako snad největší paradox, že jsme si vědomí sami sebe (jsme schopní chápat slovo “já”) a přitom nejenže nevíme, jak je to možné, ale v podstatě bychom toho ani neměli být schopní (z hlediska fyziky, biologie)…
Ajé… V tomto se pitvej třeba s nějakým kvantovým fyzikem a přiber si filozofa. Určitě si parádně popovídáte a nakonec vůbec nic nevyřešíte.

15. Ahoj Alue, je pravda že introverti jsou více protivní ?
Otázka je, kdo to je introvert. Já znám třeba kopu lidí (a sama taková jsem), kteří se projevují jako extra- nebo intro- podle toho na jakou partu zrovna natrefí a jak se v dané situaci cítí. Takoví chameleoni… Já bývám introvert hlavně v situaci, kdy na mě mluví někdo, o kom si myslím, že je idiot. Jakmile ale vyklidí pole a dá pokoj, začnu být zase extrovertní. Tak mi řekni, co vlastně jsem? 🙂
Taky jsem v životě nepotkala dva úplně stejné lidi ani dva úplně stejné introverty a vůbec bych na základě toho neposuzovala, kdo je lepší. Každý k tomu jenom přistupuje po svém, to je celé. Zažila jsem hromadu extrovertů, kteří mi byli příšerně protivní.

Všeobecně se to posuzovat nedá a podle mě ani nesmí.

16. Ahoj, prosím, když nakreslím pentagram na papír, co mám udělat proto, aby bylo poznat, “která strana má být dole”??? Např. takovou tu čárku jako se dělá u třeba šestky a devítky??? Aby někdo ten papír nevzal nepootočil ho a hned by to bylo něco jiného 😀 Chtěla bych totiž nakreslit ty “dobré pentagramy” a rozvěsit je do mého pokoje, ale kdyby např fouknul vítr, obrázek se pootočil, tak aby kvůli “něčemu” (např. té čárce) zůstal význam na té “kladné” straně…
Tak to prostě chytni tak, aby to nešibovalo. Zarámuj, pověs na hřebík, a máš to.

17. Může se z člověka nějak, třeba v příštím životě stát nehmotná bytost?
Když umře, tak je z něho duch. (Neboj, o nic nepřijdeš.)
Mimochodem do nehmotné bytosti se nejde vtělit ani narodit, protože NENÍ HMOTNÁ. Tím pádem neumírá, tím pádem nemá tělo, tím pádem je to duch, tím pádem se nemáš do čeho vtělit.

18. Co si myslíš o módě nosit na sobě kříže? Když jde člověk do nějakého mainstreamového obchodu (New Yorker a tak) tak je to tam jak na hřbitově. U nás ve škole ty trika a náušnice s křížema nosí spousta lidí, moje kamarádka má černé triko s obrovským křížem a přijde mi, že v něm vypadá jako vrah a přidává jí aspoň 10 kilo. Prostě to nikomu nesluší, nemůže se jim z toho i něco stát? 🙁
Nosí to smůlu, to ano… Ale většinou platí: Čím větší kříž, tím větší blbec. Když nevím co ten znak znamená, tak to přece nebudu nosit… A pokud to vím, tuplem ho nenosím!

19. Věříš na to, že se člověk vyvinul z opice? A jestli ne, tak z čeho?
Ti lidi co to říkají určitě opice jsou, já rozhodně ne. (Hlavně celý spolek Sisyfos je velká skupina opic, které se zázračně naučily číst a spát… A protože to byl velký zázrak, založily si klub.) Už jsem o tom v minulosti opakovaně psala, ale v lidech to vyvolává ne moc dobré pocity, takže si to tentokrát nechám pro sebe… V archivu to ale pořád někde bude.

20. Alue, víš něco o celiakii (nesnášenlivost lepku)? Třeba příčiny, nebo jestli se dá nějak “alternativně” léčit/zmírnit průběh?
Všechno se dá léčit. S tímto bych si zašla za detoxikačním praktikem a koukla se, co by zjistil a poradil. Zdravé tělo nesnášenlivosti a alergie nemá, takže otázka není jestli se s tím dá něco dělat, ale co přesně se s tím má dělat. A to bývá někdy těžké zjistit.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2013-09-03 06:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

-Co říkáš na toho Malého prince?

Ikona diskutujiciho M. 2013-09-03 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celiakii mám, tím pádem se o ni i dost zajímám, a v současnosti léčitelná není. Možná se dočkáme někdy v budoucnu.

Ikona diskutujiciho Anima 2013-09-03 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

s tými opicami máš pravdu :D

Ikona diskutujiciho Luz 2013-09-03 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen k anketě tady – vím, že už je stará několik let, ale tak, jak jsou rozdělené odpovědi, je to šíleně zmatené. Obzvlášť to křesťanství jako jedna z možností a zároveň na stejné úrovni jsou uvedená i rúzná odvětví, která se řadí právě pod to křesťanství, takže co si pak má člověk z toho vybrat? Ani by nebylo nutné mít tam tolik těch různých podskupinek, spíš jen nejzákladnější kategorie jako: křesťanství (katolické), křesťanství (protestantské), křesťanství (pravoslavné). Spousta těch skupin uvedených v anketě se dá jednoduše zařadit pod nadřazený pojem protestantské křesťanství (to ani není církev jako taková ale právě kategorie, pod kterou spadá mnoho různých církvi) a bylo by to tak přehlednější. 🙂

Ikona diskutujiciho Belis 2013-09-03 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to Wicca?

Ikona diskutujiciho Pragu 2013-09-03 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať do akej miery sa dá ovplyniť človek k dobrému a čo treba preto urobiť ?

Ikona diskutujiciho Mlak 2013-09-03 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj spôsobuje používanie podprseniek s kosticami rakovinu prsníka , alebo je to nezmysel ? (ja si myslím , že je to blbosť , ale chcem sa na to opýtať Teba)

Ikona diskutujiciho Vfra 2013-09-03 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj je farbenie vlasov zlé , alebo nie ?

Ikona diskutujiciho Tyan 2013-09-03 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznáš "sesterské hudobné duo" Cocorosie? Čo hovoríš na ich hudbu? Počulo o nich len veľmi málo ľudí, no mňa veľmi zaujala ich hudba a zvláštne vyžarovanie.

Ikona diskutujiciho Vika 2013-09-03 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2 Úspěšnou prevencí je malým dětem,( no ale i vlastně dospělým)

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-03 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co si myslíš o případu smrti Moniky a Klárky Kramných letos v Egyptě?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-03 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

18-tka To je uplne pravda, ten kríž je ako znak Boha :D Ale Ježisa predsa na nom UKRIZOVALI, tak prečo by sme mali nosiť jeho smrť na sebe? To je akoby sme ho vyzývali: U mna ťa čaká smrť, mam na sebe kríž pre teba!

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-03 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se tě zeptat, kde bydlíš? Přemýšlím marně.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-03 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To cos napsala pro zajímavost, je docela i logické. Takhle to mám já s jakýmkoliv nezdravým jídlem…nemůžu sníst jen tak něco, můj organismus mě na to hned upozorní,je na to prostě hodně citlivý.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-03 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Najdeš na google.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-03 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 5. V jedné knížce podle skutečné události, byl nějaký domorodec, který chtěl zemřít, protože cítil, že už přišel jeho čas a že už splnil svůj úkol zde na této zemi v tomto svém životě, byl úplně zdravý, smrt samozřejmě nebral jako my dneska…lehl si do písku a do minuty zemřel. Prostě si tu smrt sám vyvolal. K 7. Malého prince jsem měla jako povinnou četbu na střední škole, pro mě to byla jedna z nejjednodušších knížek na rozbor, tak jsem si jí i u maturity vytáhla, tak jak jsem chtěla, podstata hlavní myšlenky je dobrá, ale nač to ztěžovat když to jde lehčeji?zbytečná práce dávat to do příběhů, obrázku a vše kolem toho…jednoduše by na to stačila jedna věta, že děti jsou strůjcem pravdy a dospělý by si od nich měli brát příklad:)Bibli jsem jen tak ze zvědavosti četla a OSHOVO myšlenky a knihy s ní nemají nic společného, právě naopak, také  jí vyvrací. k 12. To je perfektní odpověď Alue!:Dmoc jsem se nasmála:D:D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-03 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Už delší dobu chci ankety pořádně promazat a založit nové, aktuální a lépe udělané.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-03 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle dotazníky jsou fenomén… Pořád čekám, až dojdou originální otázky a pořád nic. – Mám v zásobě dotazy tak na dalších 7 dílů a pořád to jede a to se snažím třídit, neopakovat. Stejně jsou toho pořád kopy. Ale když to má čtenost a když to pobaví, tak proč to nedělat. 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-09-03 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o soutěži Vyvolení 2013? Vím, že televizi nevlastníš, já také ne, ale je toho plný internet a všechny videa online. Přihlásila by jsi se do takové soutěže? Podává, podle Tebe, obraz současné české společnosti, nebo to ještě pořád není tak zlé a ve vile to jen hrají? Komu ze soutěžících by jsi přála vítězství?

Ikona diskutujiciho Babe 2013-09-03 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Když se mě někdo zeptá, kde bydlím, odpovídám, že doma :D.

Ikona diskutujiciho Crony 2013-09-03 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je podle tebe nejlepší a nejrychlejší způsob hubnutí? 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-03 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Písala si že vo vláde anglicka sú mimozemštania, že sú tam reptiliáni, inde si zas spomínala nejakých ľudí z povrchu a rasu anima… ty o tom píšeš ako by si si tým bola istá, ale žiadne dôkazy o existencii mimozemšťanov na Zemi zatiaľ niesu, tak ako o tom môžeš písať s takou istotou keď sú to len konšpiračné teórie? Máš k tomu nejaké dôkazy? Lebo ja som počul, že mimozemštania boli vymyslení na zastrašovanie ľudí, rovnako ako boli vymyslení čerti na strašenie detí a peklo na strašenie veriacich.

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-03 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Nutno přiznat, že máš pravdu.

Ikona diskutujiciho bobek 2013-09-03 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odpověď č. 12 – konečně sem to pochopil… a já furt kde ji mám…:-)))

Ikona diskutujiciho Denis 2013-09-03 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,mam v zasobe par otazok,už dlho mi hlavou lietaju otazko ako: čo si mysliš o svetenej vode? počula si už o robenie ''z oči'' (hadzanie zapaliek do vody,modlenie,nakoniec sa na tvar nakreslia križiky,lave lico,prave,čelo 3x a funguje to tak,že ak to spraviš tam sa ti ulavi,ak ta silno boli hlava alebo ak na teba niekto ''zazeral''.) Robila mi to mama ked som bol maly,no teraz začinam o tom silno pochybovat ked som zistil čo to vlastne križ znamena…Aj ešte prežehnanie..čo sposobuje? Dakujem za tvoj čas,budem rad ak odpovieš aspon na jednu z mojich otazok 🙂

Ikona diskutujiciho Viki 2013-09-03 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat kolik je pravdy na tom, když někdo tvrdí, že se mu na nějakém místně zjevila např. panna Marie? Je to jenom lidská představivost, nebo to třeba není nikdo svatý, ale je to nějaká jiná bytost?

Ikona diskutujiciho malé srdce 2013-09-03 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při dvanácté otázce a Tvé odpovědi jsem se hodně nasmál :-D

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-09-03 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ľudia sa len pýtajú a pýtajú… takýmto tempom sa ti o tom bude aj snívať

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-09-03 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k odpovědi č. 2 na místa, odkud lze cestovat časem,odkazy na ně se dají najít i v našich českých pověstech a pohádkách, mají několik společných rysů. Ale zajímavý je, že více odkazů je na ně v pověstech, které by mohly pocházet z doby, kdy na našem území žili Keltové a Germáni než z doby, kdy na našem území se objevili Slované. A ještě jedna věc je zajímavá – podle těch pověstí lze časem cestovat pouze do budoucnosti, případně prostorem v přítomnosti, ale nikdy zpět do minulosti…

Ikona diskutujiciho Vika 2013-09-03 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duše je prý na místě, kterého se člověk

Ikona diskutujiciho Mary 2013-09-03 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se na tuto planetu dostala lidská rasa?

Ikona diskutujiciho mk 2013-09-03 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k bodu 12.. možná mám prostě smůlu na ženský, taky možná žiju v divném kraji, protože podobné zkušenosti má mnoho mých kamarádů, ale zatím u mě převládá pocit, že spíš než v srdci je u žen duše umístěna v levé hemisféře 😉

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-09-04 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou zde padlo něco o tom, že když má člověk bílé čepky na mandlích, stojí za zkoušku začít užívat MMS.. Mám totiž podobný problém, ale kromě toho občasného "objevu" na madndlích mi nic není. Chci se tě tedy zeptat, jak se má v tomto případě MMS používat a prosím o nějaké doporučení internetového obchodu, kterému můžu věřit.. :x)

Ikona diskutujiciho Luz 2013-09-04 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Já jsem zas četla, že duše je stejně velká jako fyzické tělo. To mi připadá celkem smysluplné. Lidi, kteří měli nějaké mimosmyslové zážitky, kdy např. viděli sami sebe při klinické smrti anebo někoho už zemřelého, viděli taky celou lidskou postavu a ne jenom nějakou světelnou bublinu.

Ikona diskutujiciho Downloady-thesims2 2013-09-04 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nechápu tu módu křížů, je to hnusný…Stejně jako móda fousů alias moustache..:DD

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-04 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to trepete s tým ze kde sa nachádza duša :D však duša neni hmotna a nemá v ľudskom tele miesto kde je :D a to ze su mimozemšťania vo vláde Anglicka – o tom som nepočul ale pravdepodobne nebudú dobry……

Ikona diskutujiciho Pepiky Rules 2013-09-04 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Nepsala jsi náhodou nedávno, že se tu otázky pořád opakují a že nikdo nenapíše žádné pořádné?:D

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-09-04 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo. Díky za odpovědi 12, 13 a 14, ale moc jsi mi nepomohla. No, ta 12 aspoň pobavila:-).

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-09-04 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: V jakém divném kraji žiješ:-)? I když, v dnešní době, asi to tak u většiny budu-jak mužů, tak žen.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-04 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Moc ti Aluško děkuju, že tu odpovídáš i na otázky, které se ti zdají divné; už jich dost bylo i ode mně a já jsem takový menší filozof a moc mě zajímaly odpovědi :). Máš ode mně obrovský dík za čas :))!

Ikona diskutujiciho krista 2013-09-04 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mohu se zeptat kde se vlastně berou andělé, víli, duše a tak podobně?

Ikona diskutujiciho míca 2013-09-04 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, KDY vyjde Tvoje druhá kniha??? Řekni datum, řekni datum!! ….nebo aspoň přibližně:)

Ikona diskutujiciho Poustevník 2013-09-05 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:Protože máme možnost svobodné volby…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-05 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ozaj, Alue, uz dlhsie sa ta chcem spytat – existuje nieco, niaky ritual alebo tak, co mi pomoze mat vacsie stastie? Proste stastie vo vsetkom…. nepoznas nieco take? Alebo nefunguje to ze nieco nahram a cez noc si to necham pustene stale dookola a ked sa zobudim budem robit to co som tam nahraL? Diky…

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-05 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jak se můžu naučit telepatii?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-05 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, kde u tebe na blogu najdu návod na navázání komunikace se svým andělem? Hledala jsem dlouho, ale nedaří se mi ho najít. Díky.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-06 03:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak máme všetci anielov, kto šéfuje tým anielom, kto ich kontroluje či robia to čo majú a nerobia niečo čo nemajú povolené, kto rozhoduje ktorý aniel bude komu pridelený? Keď človek zomrie, čo sa stane s jeho anielom?

Ikona diskutujiciho Kač 2013-09-06 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že je až takové zlo jíst obědy ve školních jídelnách?? :))

Ikona diskutujiciho Kač 2013-09-06 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou opravdu odstáté uši hodně jistým znakem nižší inteligence?? :))

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-09-07 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak důležitá je podle tebe inteligence člověka? Mají inteligenční testy nějákou vypovídací hodnotu o člověku jako takovém?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek