55. Dotazník

9.9.2013 v Čtenáři 51

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Alue, mam taky otazku, co si myslis o kineziologii? Ted jsem u jedne kineziolozky byla, mlada, sympaticka slecna, co ma kramek s bylinkami. Udelala mi regresi, asi hodinu jsme se bavily o detsvi a hlavne skolce. Prisla mi i na to, ze mam neco se slinivkou a ted mam od ni detoxikacni homeopaticke kapky a nejake bylinky. Tak by me zajimal tvuj nazor na tento obor.
Kineziologie funguje, ale na regrese bacha, to může být dosti vrtkavé.

2. Ahoj, měla bych dozat ohledně náboženství. Křesťanská církev náboženskou víru pěkně překroutila ve svůj nástroj na ovládání a zneužívání lidí. Mě by ale zajímalo, jestli je to tak i s ostatními světovými náboženstvími. Co islám, judaismus, buddhismus a hinduismus? Mají jejich kněží své věřící taky tak hezky na vodítku? Ostatní víry jako tao už tolik nepodezřívám. Díky za odpověď a měj se krásně.
Ano, platí to úplně o všech náboženstvích i sektách bez rozdílu. Jak máš skupinu, vůdce, oficiální název, jak mají svaté písmo (nebo nějakou jeho překroucenou verzi), pravidla a dělají nábor na ovce, je to všechno jedno a to samé. Nejlepší je dělat si všechno sám za sebe a hledat pravdu někde uprostřed. Neříkám, že má člověk být úplně bokem, občas je moc dobré si zajít na přednášku, nebo poskládat partii lidí co máš rád a s nimi si popovídat, ale jak se to začne organizovat do náboženské podoby, rychle pryč od toho. Však historie o tom ví svoje… Tedy alespoň to jedno procento z poslední doby, co se dochovalo.

Lidstvo je v tomto prostě nepoučitelné…


3. Rád bych se zeptal na jednu věc ohledně toho, jak člověk vypadá vzhledově: Slyšel jsem o zákonu analogie “jak uvnitř, tak vně”. Když je tedy člověk krásný uvnitř, (a přečte si tvůj úžasný kurz sebelásky 😀 je skvělý 🙂 ), je možné, že se mu časem utvoří z ošklivého těla, když ho začne mít rád a bude se brát s láskou, krásné tělo s pěknými rysy a stane se pohledným? Navíc- četl jsem knihu “The Secret”, takže když bude myslet na to, že má dokonalé, hezké tělo, je možné, že se z něj opravdu stane pohledný člověk (tedy alespoň pohlednějším, než předtím)? (Totiž- tebe Aluško považuji za živoucí důkaz :D!)
Ono nejde jenom o tělu tak smýšlet, ale je potřeba se hýbat, nepřežírat, zdravě žít a dobře se o něho starat… A hlavně mít patřičné povahové kvality, přičemž nejdůležitější je na obličeji hlavně jeho souměrnost. Jak má někdo křivý nos, nebo celkový obličej, je mu ostatní krása k ničemu, vada charakteru se vždy projeví.

4. Vo svojom článku o koloidnom striebre píšeš, že sa môže používať ako deodorant. V akej forme a ako? Tiež tam máš popísanú ak kúru týmto prípravkom. Skúšala si ju? Je vhodná pre hocikoho?
Vezmeš koloidní stříbro, naliješ do lahvičky s pozprašovačem a je to. Aplikuj dle potřeby, rizika nejsou. Dají se s tím parádně vydezinfikovat i páchnoucí nohy, nebo… no jak říkám, dle potřeby. Jinak já KS užívám už spoustu let, ale nevím o jaké kůře by měla být řeč.

5. Ahoj Alue, máš ráda bouřky?
Zvykla jsem si.

6. Ahojik zajímalo by mě vše ohledně komunikace s ještě nenarozeným dítětem a jak to s duší funguje ještě před oplodněním a po oplodnění. Moc díky
Na tohle bych se šla zeptat někoho, kdo otěhotněl, rodil, vychovával a hlavně kdo se tímto tématem celkově zabývá. Pochopte, že je mi 21 let a mám tím pádem jiné zájmy. O tom jak a kdy duše přichází do těla jsem psala článek, i o tom co si pamatuji já, ale tady mé služby zatím končí.

7. Když někomu dávám masáž, je možné že z něj natáhnu na sebe destruktivní energii? Třeba když příteli masíruju bloklá záda, jemu se uleví, ale já se pak cítím trochu unavená.
Zajímavé je, že když masíruji a nemám záměr někoho zbavovat bolesti/blokace, ale jen pohýčkat, tak cítím jak se energie rozproudí i v mém těle, jako bych pečovala i o svoje tělo, dodá to energii oběma – je to až neuvěřitelné 🙂 čím to může být?
Ano, a …. ano. Tak to funguje.

Když jenom hýčkáš a nic neléčíš, proudí tu jinak energie. Když léčíš, taháš na sebe cizí problémy. Když se jenom mazlíš, vyměňujete si energie.

8. Mě furt napadají nějaké otázky. Například jestli si někam zapisuješ svoje spontánní myšlenky abys je nezapomněla. Třebas ty do knížky nebo tak…
Když mi přijde něco důležitého, naložím s tím podle toho, co je lepší. Když je to nápad, tak ho nesežeru hned celý i s chlupama a nezblázní se kvůli němu, i když je třeba dost dobrý. Nechám ho viset v hlavě delší dobu a uvažuji nad ním. Když je důležitý a dobrý, tak se nikam neztratí, ale naopak se mi v hlavě rozloží, rozroste a přinutí mě to k jeho zápisu, nebo rovnou realizaci.
Když je to nějaká hodně dobrá věta, nebo pravda, někdy ji zapíšu, pokud ji chci někam přepsat, ale někdy si ji prostě jen uvědomím a zapamatuji. Opravdu je to jak kdy.
Někdy dostanu námět na článek, tak si napíšu do administrace jenom jeho nadpis, případně jeho téma. A on tam v klidu počká, až si to sesumíruji. Pak se k tomu po čase vrátím a napíšu ho.

9. Píšeš básně? Nebo psala jsi někdy nějaké?
Za svůj krátký život jsem básní napsala strašně moc. Začalo to už v době, kdy jsem objevovala svoji psací kreativitu, to mi akorát začínala puberta. Moje první básně byly tedy řádné šílené a nechutné. Dělala jsem si srandu úplně ze všeho a vymýšlela hrozné blbosti. Později jsem ale začala skládat i něco normálního, vážného, dokonce i hezkého. Pár básní se dá na Aluška.org najít, ale moje ,,absolutní prvotiny” tu nejsou. Je to nepublikovatelný materiál, ani nevím kde skončily, ale tuším, že budou schované v mém nejstarším šanonu se vzpomínkami.
Dnes už vlastně skoro neskládám, ale občas mám to nutkání. Třeba když se zamiluju, napadají mě spontánně verše. Když je to dobré, zapíšu je.

10. Proč podle tebe nemohou mít některé dívky vaginální orgasmus? Myslíš, si že to má nějaký svůj důvod?
Buď nejsou vyzrálé, anebo to jednoduše neumí, protože neví, co se jim líbí. Znáte to, všechno je přece o cviku. A když si se sebou nehraješ, tak se nepoznáš.

11. Používáš proti spálení od slunce nějaké přírodní krémy nebo něco podobného?
Panenský olivový olej, ale letos jsem se tedy namazala jenom jednou, a to na koupáku. Doma na to kašlu, lehám na slunce už i bez oleje, když mám základ. A problémy nemám. Od té doby co je slunce můj velký kamarád a co se ho nebojím, nezpůsobuje mi trable… Ale samozřejmě je všechno v rámci mezí, není možné například vystavit břicho na pět hodin, když jsi jako ředitel vápenky a u toho si říkat ,,Mám rád slunko.” – To pak samozřejmě nefunguje.

12. Je podle tebe ve vztahu důležité dělat kompromisy?
Zásadně. Když neumíš respektovat druhého člověka a jeho potřeby, jak potom můžeš čekat, že s tebou bude spokojený?

13. Myslíš si o sobě, že jsi přizpůsobivý člověk? Co třebas když se dostaneš do nějaké situace, ve které si nemáš z čeho moc vybírat?
Když usoudím, že v dané situaci je to dobré a potřeba, umím se rychle přizpůsobit prakticky čemukoliv a kolikrát u toho být i spokojená, přestože bych za normálních okolností dělala některé věci jinak. Pokud neuznám danou situaci jako důležitou a vidím že se nechci přizpůsobit, umím kvůli tomu i prorazit hlavou zeď.

Takže je to o mém úsudku. Díky tomu vydržím opravdu hodně. Jsem za tyto vlastnosti velice ráda, mnohokrát mi zachránily krk a můžu se na sebe spolehnout.

14. Co bys dělala, kdyby ses dozvěděla, že teď bude pozemská válka se vším všudy?
Já mám úkryt i se zásobami připravený už od prosince 2012. Takže zalezu a počkám, to není problém. Tam se dá vydržet i pár let, pokud by mě mezitím někdo nenašel. Ale kdyby to trvalo dlouho, tak bych z úkrytu přesídlila úplně jinam, nezůstala bych tady.

15. Nebo co kdybys, i když to třebas není teď momentálně možné, otěhotněla? U tohohle prostě jen pro představu;-)
Na podobné průšvihy nejsem dost hloupá a nezodpovědná.

16. Znáš literaturu Simony Monyové? Stephenie Mayerové, tvorbu Blanky Matragi a Sáry Saudkové? popřípadě tvůj názor na ně;-)
Ano, ano, ano, ne… 🙂 Ale ani jedno z prvních dvou jmenovaných jsem přímo nečetla. Jen je znám. Mě zajímají hlavně naučné knihy, encyklopedie, biologie. Chci se učit, podle toho si vybírám.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-09 06:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film Harry Potter je plný subliminálů, to je jasné. A jak je to s knížkami? Jo a- může to znít bláznivě. ale když si člověk (ve filmu, na plakátu,…) uvědomí nějaký subliminál, může ho tedy vůlí "neutralizovat"?

Ikona diskutujiciho lejdynka123 2013-09-09 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(13) Aluško, taky tak žiji a je to umění, gratuluji, že to umíte takhle mladinká.

Ikona diskutujiciho benetka 2013-09-09 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce č. 6 z dotazníku: doporučuji přednášku Jardy Duška – O vědomém početí, hosty jsou ženy, které s tím mají přímé zkušenosti. Odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=9fnL-tJhMi0

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-09-09 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcel by som sa spytat na temu alkoholu.Pije sa vino pre alkohol alebo existuje aj nealkoholicke vino? Alkohol=Spiritus/duchovny/par poharu navic a klesa se na uroven rostlinne riše a ješte vic navic klesa se na uroven zvireci riše ?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-09-09 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se ještě zeptat na význam (celého) jména při narození – jakým způsobem se vztahuje k osudu a naturelu člověka. Přeložené by mé jméno mohlo znít jako "bojuje za ochranu myšlenky" a v životě bych v sobě tyto kvality nehledala – než jsem se setkala s těmi správnými myšlenkami 🙂

Ikona diskutujiciho Corny 2013-09-09 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o anorexii, bulimii a samotných anorektičkách/bulimičkách?

Ikona diskutujiciho Jaja 2013-09-09 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Líbí se ti Aoki? (jestli ho znáš)

Ikona diskutujiciho Jaja 2013-09-09 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky mám jednu otázku k těm knihám Harryho Pottera…. ví autoři knih že jsou v jejich knihách nějaké subliminal messages nebo to má na starost až někdo jiný? A je to tak špatné jenom v angličtině nebo i v češtině? :D

Ikona diskutujiciho ena 2013-09-09 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou rodinné konstelace podvod? Můžou pomoci vyřešit vztahy mezi lidmi? Je podle tebe bezpečné, když v konstelacích "hraju" někoho jiného a cítím jeho emoce a problémy?

Ikona diskutujiciho ena 2013-09-09 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na kolik procent jsou nemoce důsledkem špatné životosprávy a nezdravé stravy, a nakolik mají nemoce psychickou příčinu? Je to půl na půl? (asi to závisí případ od případu, ale nedá mi to se nezeptat na tvůj názor)

Ikona diskutujiciho Martina 2013-09-09 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co to je, Aluško vlastně vada charakteru? Každý není stejný, hodný a milý, i takoví lidé jsou potřeba. Něčemu nás totiž učí, ukazují nám, čeho se máme vyvarovat.

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-09-09 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestliže těhotná žena přijímá pránu místo obvyklého jídla (tak jak to učí H. Monfort), bude to její dítě automaticky umět také?

Ikona diskutujiciho L. 2013-09-09 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se ale někdo změní povahově, znamená to, že se změní i jeho vzhledové rysy? Potom by mě zajímalo, čím vším je dán náš swouč. vzhled  (povaha, karma, přání být hezčí, sebeláska..) a co ovlivňuje vzhled v dalším životě?

Ikona diskutujiciho L. 2013-09-09 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk se starší duší (více zkušenostma, více poznáním) by byl každý život krásnější, mám pravdu? :D Může člověk do dalšího života "zošklivit"? :D

Ikona diskutujiciho Táňa 2013-09-09 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: není to podvod, funguje to, ale bezpečné to tedy rozhodně není. Byla jsem kdysi párkrát pozvaná "do počtu" a jednou jsem "hrála" číhosi strejdu a pak jsem se ho nemohla tak týden zbavit. Sice to byl do určité míry zajímavý zážitek, ale říkala jsem si, že je to od pořadatelů dost nezodpovědné, ani nás neupozornili předem…

Ikona diskutujiciho Táňa 2013-09-09 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě z jakého důvodu nedoporučuješ psychowalkman a jakou používáš zubní pastu – s fluorem či bez, popř. značka, díky

Ikona diskutujiciho Viki 2013-09-09 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať , či sa da niakym spôsobom pritiahnuť človek do nášho života a ked sa nám to podarí ,čo potom treba robiť , aby sa pri nás cítil štastne a príjemne ?

Ikona diskutujiciho dotaz 2013-09-09 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zaujala mne tvá odpověď ohledně krásy a souměrnosti obličeje. Řekněme, že tedy nemám souměrný obličej, mám nějakou viditelnou vadu, křivost, jizvu apod… mám nějakou možnost se napravit nebo jsem prostě navždy spjata i s tou charakterovou vadou, která s s tím nese? Mě osobně se třeba můj obličej nelíbí, přijde mi, že jsem se narodila do jiného těla, že se stal omyl. A naprosto přesně vím, s jakým obličejem bych souznila, sama sobě jsem cizí… asi to bude spíš můj vnitřní problém, proč jsem se "dokonale nevtělila", každopádně je to velmi nepříjemné a ty chvíle, kdy se cítím dobře sama v sobě a vidím na sobě krásu i přes té nesouměrnosti a jizvy, jsou vzácné a tehdy se cítím možná i dobře. Mám tedy možnost nějak na sobě, na duši, odčinit charakterové vady, které mám napsány v obličeji díky jeho nesouměrnosti???

Ikona diskutujiciho Downloady-thesims2 2013-09-09 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jaké koloidní stříbro používáš? od Pharma Activ nebo jiné?  prosím odpověz, chci zkusit, tak ať vím :))

Ikona diskutujiciho Míra 2013-09-09 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Kristína 2013-09-09 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sú postavy z kníh v astrálnom svete skutočné? Môžem sa s nimi nejako skontaktovať?

Ikona diskutujiciho Eruvië 2013-09-09 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho janci 2013-09-09 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám trochu zvlaštnú otazku, a to jedná sa o energetických upírov. Ja viem že táto téma tu asi bola publikovaná. Počul som že stačí prekrížiť nohy aby sa nazvem to odsávanie energie eliminovalo. Toto kedysi tvrdili staré matere, ale či to je pravda, neviem. Ak by si niečo vedela o tomto budem rád ak sa vyjadríš.

Ikona diskutujiciho Léňa 2013-09-10 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otěhotnět v 21 letech považuješ za průšvih ? Vidíš, já to viděla podobně. Hmm, kdybych jen tehdy věděla dopředu co to znamená stát se ženou-rodičkou, tak bych měla dneska děti tři a ne jedno, a taky bych s tím začala dřív. Ono to tělo fakt lidi stárne a ochabuje (!)…. Moje babička ve 21 letech rodila třetí dítě (měla celkem čtyři a všechny absolutně bez problémů).. bylo to za války a těsně po válce, lidi toho moc neměli. Materiálně to jistě nebylo nic moc, ale asi ta doba měla své kouzlo. Lidé měli vůli žít a chuť pracovat, po té válce obzvlášť.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-10 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda že okolo hrobov je obvykle čierna aura a u niektorých je biela?Tvrdí to nejaký reikista čo vidí auru.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-09-10 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nó, taky by mě zajímalo, jak definovat "vadu charakteru"… ono mi někdy připadá, že vada charakteru je i to, když je člověk příliš měkkej a hodnej a tím pádem blbej :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-10 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Přesně takovou reakci jsem čekala. Že si to někdo přeloží jako ,,Alue říká, že mít dítě v 21 letech je průšvih." – To určitě netvrdím. Každý má svoje načasování a svoje zájmy.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-10 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: No len ono je to trochu zložitejsie, kedysi ked tu bol socializmus a mali sme 10 litrov mlieka za korunu tak si mal každý deti kolko chce, a áno je to radosť aj vsetko, ale dnes už sa ludia boja o svoje deti, čo ich čaká v buducnosti, vidia kam svet speje tak radsej žiadne nemaju…

Ikona diskutujiciho Fox203 2013-09-10 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě jaký máš názor na užívání kokosového oleje vnitřně, (na pokožku,zuby apod je skvělý) .. někde jsem četla že dlouhodobé užívání ( lžičku denně ) škodí hlavně se to týká srdce a cév ale někde zase píšou že to je skvělý takže  nevím co si myslet

Ikona diskutujiciho Ania 2013-09-10 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mila Alue…mohla by si prosim vysvetlit, co moze byt na regresii "vrtkave"…sama som ju absolvovala aj priatelia z okolia a neviem co mozem od toho dalej cakat….dakujem

Ikona diskutujiciho Léňa 2013-09-10 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: No dyť právě ! :-) Každý má svoje načasování, a u toho samého člověka se i v průběhu času mění. Akorát ten čas vrátit neumíme. Někdy je to problém, rodila jsem v 26 letech a tehdy už to pro mé tělo evidentně bylo pozdě. Co dodnes nechápu, že jsem to intuitivně nevycítila dřív, něco s tím neudělala… Zato s náma byla v porodnici číňanka které bylo 42, rodila druhé dítě (měla už třináctiletou dceru) a byla úplně vpohodě ! Dneska když vidím takové ty holčiny co mají v 19 letech tři děti, tak v tom vnímám spíše nějakou "prazákladní přírodní moudrost" než nezodpovědnost. Mateřství, jak to cítím dneska, je naprosto esenciální projev lidskosti. No jóó, jenže já chtěla mít prvně vystudovanou VŠ…. A pak si nemám připadat ex-post nemožná ? … Nicméně matkou jsem se stala, tak co tu vlastně reklamuju, viďme … :-) Teď už jen se modlit, abychom byli zdraví ! Mít dítě v jednadvaceti může být dar, stejně jako prokletí. Ty Alue vypadáš na fotce s rajčetem vyloženě zdravě, mi byses s miminkem v náručí líbila klidně i hned teď, víš ? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-11 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: … jenomže nechci. Tečka 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-11 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prináša číslo 13 smolu?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-11 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímala by aj mna koment číslo 33… Prinása číslo 13 smolu? A číslo 12 sťastie? Lebo ja osobne vnímam číslo 12 skôr ako niečo negatívne…

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-11 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1. četla jsem obě dvě knížky od Marty Foučkové o regresi a ty byly fantastické přímo až famozní, doporučuji;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-11 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Myslím, že tohle je doost dobrá otázka;) Jakmile jsem o těch konstelacích slyšela, hned jsem si na to udělala svůj obrázek, příjde mi divné dokonce až hloupé, že budu z někho úplně cizího dělat například svojí mámu a budu tomu člověku říkat něco co bych jí chtěla říct, ale třebas to nedokážu, protože pro mě to bude stále jen cizí člověk, kterému to řeknu úplně vpohodě a v ničem mi to neusnadní. Příjde mi to jako manipulace s lidmi, jejich energiemi a emocemi, kteří se zmanipulovat nechají. Já jednoduše vím, že na mě by to nemělo takový účinek jako na ostatní. To samy když jsem například byla na adaptačním kurzu, hráli jsme takovou hru, kde v nás chtěli nepřímo vyvolat pocit samoty. Všichni ho pociťovaly,protože se nechali… jen já ne…Vždyť je to jen hra pro představu, není to skutečná realita a není to má samota, jen uměle vytvořená od někoho ke mně vyslaná a já jí nemusím příjmout….Proč prostě a jednoduše nedojít za tou dotyčnou osobou se kterou máme problém a  říct  mu to narovinu?K čemu to jako je, že vy někde tamhle v nějakej místnosti sedíte s úplně neznámymi lidmi, řešíte s nimi problém,o kterém oni nic neví a který by jste měli řešit s úplně jiným člověkem, který si třebas dřepí doma a vůbec o tom ani neví. To je jako o problemu s člověkem, ale bez něj. Nemá to logiku, ani svůj smysl, to jen my se necháváme zmást, protože to na první pohled například vypadá vpohodě, ale je to zbytečnost, jenže my nad tím nepřemýšlíme, nejdeme do hloubky, protože nám to už někdo nějak předložil a my mu věřili, důvěřovali, jelikož vypadal důvěryhodně, nebo na to měl nějakej papír. Jako s doktorama…Radši se spolehnu sama na sebe, na svou intuici než aby mi někdo něco předložil a já to přijala bez uvažování nad tím, jestli to je opravdu , tak jak mi říkají. Ne my se tady zase budeme radši do všeho zamotávat a dělat to složiťejší než to je v podobě vztahových konstelací….Připomíná mi to reiki…přitom vše máme ve svých rukou, nic k tomu nepotřebujeme. Jen sebe, a svou vůli chtít či nechtít.

Ikona diskutujiciho Dany 2013-09-11 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi číslo 16, také čtu hodně naučné literatury, ale někdy za čas si pro oddych přečtu také normální knihu, která má svůj příběh a nestačím se ani divit, kolik mi toho ta kniha dá a kolik mě toho naučí…Oni jsou i v těchle knížkách místa ze kterých se dá čerpat, když umíme číst mezi řádky a zamýšlíme se nad tím jak to ten autor asi myslel, tak se dostáváme do jeho mysli, duše a psychiky, kterou můžeme tím pádem prozkoumávat a která nám dáva prostor pro nový rozměr…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-11 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak tvrdíš že číslo 6, alebo 666 prináša smolu, je na to aj nejaké vysvetlenie ako to funguje, akým spôsobom to nešťastie pritiahne a prečo práve 6 je nešťastná? Poznáš aj nejaké prípady keď 6 priniesla smolu, lebo neviem, nezdá sa mi že by bola smolnejšia ako iné čísla.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-09-11 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimol som si že na fotke máš prsteň atlantu, nosíš ho stále alebo len na fotenie?

Ikona diskutujiciho Luz 2013-09-12 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Možná že na to má vliv také to, jestli tomu věříš? A v tom případě je dost velká šance, že tak k sobě něco špatného přivoláš, protože už máš tu informaci, že to číslo je zřejmě špatné. Tedy si myslím, že nedokážeš mít 100% víru, že to nijak neškodí. Ověřit by to šlo možná jen u někoho, kdo o této symbolice nic neví a nikdy neslyšel o tom, že 6 by na člověka mohla špatně působit. Já osobně tomu nevěřím, jenže už jen to, že jsem o tom četla, možná něco zasadilo do podvědomí… nevím.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-12 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Tak to je hodně blbý nápad.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-12 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ja tomu tiež neverím, ale táto symbolika by mala fungovať bez ohľadu na to či tomu niekto verí. Dovolím si i tu jednu 6 pridať ku svojmu menu, neviem či to stačí.. ale 666 by mi tu asi alue nedovolila. No len neviem či to nemôže ovplyvniť atlantský prsteň, ktorý striedavo nejaký čas nosievam.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-12 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Pořád jsi nepochopil to základní a to už sem chodíš pěkně dlouho…

Ikona diskutujiciho 0zay 2013-09-12 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Dara 2013-09-13 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o využívání probiotik (laktobacilů) – v podobě prášků z lékárny? 🙂 Popřípadě jdou sehnat i jinak v koncentrované podobě?

Ikona diskutujiciho Táňa 2013-09-13 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ten dotaz se zubní pastou beru zpět, už jsem odpověď našla v rubrice jak zdravě nakupovat:-)

Ikona diskutujiciho Kač 2013-09-13 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzniklo opravdu lidstvo na zemi původně jako otrocká rasa?? :))

Ikona diskutujiciho johanka 2013-09-14 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluš, mám otázku do dalšího dotazníku. Co si myslíš o dalajlámovi? Je to spřízněná duše nebo součást toho druhého systému? Promiň jestli už to tu někde je.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-14 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dalajláma, on tuším tvrdí niečo v zmysle že bol v minulých životoch dobrý a preto má dobrú karmu, je to pravda? Čo ak niekto v minulom živote týral a zabíjal ľudí, bude mať potom v daľšom živote zlú karmu? Môžu sa mu duše tých ľudí pomstiť?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-15 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Hodně dobrý dotaz! Máš můj hlas, Jájo 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek