56. Dotazník

16.9.2013 v Čtenáři 37

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem


Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Četla jsi někdy nějaký časopis od Svědků Jehovových? Nebo do něj aspoň nahlídla, abys měla jasný úsudek o tom zda se tam píšou zlé věci?
Svědkové Jehovovi obtěžovali u mých dveří, když jsem byla malá, každý týden o víkendu. Ty časopisy se nedají v podstatě číst. Ale bavilo mě tam jedno okénko, to bylo myslím někde vprostředku Strážné věže a to bylo o přírodě. Třeba jak vzniká med, jak vlastně žijí včely v úlech… To bylo to jediné hodnotné na celém časopise, co jsem si ráda přečetla.

Mimochodem, znáte ten vtip jak chlapovi někdo zabouchá na vchodové dveře?
Ťuk ťuk ťuk… – ,,Kdo je tam?“
,,Tady Svědkové Jehovovi, chceme si jen popovídat…“
,,No, tak si popovídejte.“

Mimochodem víte, že vše co je vám nabízeno přes telefon, nebo přes podomní prodejce, je neseriozní podvodný produkt? Platí to pokaždé a Svědkové Jehovovi to této kategorie spadají. Mě by hamba fackovala, takhle lidi každý týden obcházet a pořád dokola je otravovat se svojí vírou. Ať si věří kdo chce čemu chce, ale ať s tím proboha neotravuje u mě doma.

2. Jinak jsem se ještě chtěla poptat na to zda sdílíš názor na reiki a regresi, taky tak jako tady v tomto článku pan MUDr. Jan Palouček. http://www.svetgralu.cz/clanky/Esoterika%3A_vynucen%C3%A9_schopnosti%3F
RESPEKT. Konečně někdo, kdo se nebojí do toho jít a říkat lidem pravdu. Takže teď neplavu proti proudu jediná, to je příjemné zjištění. Děkuji za něj.

3. Zkouším tvé cvičení s energiemi. Opravdu jsem balonek cítil, a potom jsem to chtěl zkusit jako ty, pomyslel jsem na mamku, ale nic mi neříkala. A nic necítí. Nevíš proč?
Bud jsi poslal málo (nebo nic), nebo mamka není citlivá na energie.

4. Slavíš svátek?
Jako můj? Vlastně ne. Když své křestní jméno neuznávám, nepoužívám a nelíbí se mi, proč bych ho slavila… 🙂


5. Alue, plánuješ obnovit chat?
Ti nevděční a vulgární hulváti, co chat okupovali, ať si jdou šířit svůj hnůj a jed někam jinam. Já na to nejsem zvědavá. Chat byl pro slušné a normální lidi, jenomže ti ani nedostali šanci, s tím jaký blázinec se z toho stal. A pomlouvat mě přece můžete i jinde, od toho vám nebudu zakládat místnost.

6. Prečo sa na hroby dávajú kríže? Teda jasne že preto že je to symbol kresťanstva, ale chcem sa spýtať či nemajú aj iný význam, či napríklad nemajú zabrániť duchom vstupovať na náš svet.
Kříže na hrobech jsou velice špatné. V případě že duše ještě zůstává u těla, ji to blokuje a ona potom nemůže odejít. Je to jeden z mnoha důvodů, proč jsou hřbitovy plné ztrápených duší. Nejlepší je asi nechat se spálit a někam vysypat.

7. Čo si myslíš o Ivete Bartošovej a o tom že o nej každý deň píšu?
Chudák ženská, je mi jí líto. Vím jaké to je, když se vám někdo rýpe v soukromí, pomlouvá vás a píše o vás krávoviny, ale ona to má ještě stotisíckrát víc a horší. Všichni vidí že má svoje problémy a místo aby jí dali pokoj, tak se na ní ještě takhle odporně pasou. Všechny autory bulvárních článků by slušelo pověsit za nohy do průvahu… Nebo za něco jiného. Jsou to bezcitní šmejdi, co pořád lžou a pro čtenost napíšou cokoliv. Sama jsem to zažila. Jestli je někdo spodina a odpad společnosti, jsou to autoři bulvárních plátků. Normální člověk taková hyena prostě není a tohle by v životě nedělal. Nikomu nepřeju se s nimi potkat, jsou fakt schopní všeho. Na vás se budou usmívat, dělat ťuťu ňuňu, jací jste velcí kamarádi. Pak vyjdou ty články a nestačíte se divit…

8. Ahoj Aluš, Ako sa môžem zbaviť všetkých tých hnusov ktoré mi napichajú pri očkovaní?
Detoxikací, ale je to na dlouhé lokte. Funguje i Joalis, ten má na to přímo kapičky.

9. Alue, byla jsem až nahoře na severní věži chrámu Sv. Víta. Když jsem se podívala vedle sebe na tu gotickou střechu,která mi najednou byla tak blízko, popadla mě úzkost, cítila jsem z toho destruktivní energii. (nebojím se výšek)Došlo mi to po letech až nedávno, když jsem přemýšlela o svých lítajících snech. Zdává se mi často, že lítám. Občas lítám i uvnitř kostela a když vlítnu moc nahoru, je mi úzko špatně, bojím se… Je možné, že destruktivní energie v kostelech se hromadí a na vrcholku chrámů se ty energie jakoby hromadí, přiostří,silně září,a vlastně se násobí? Proto to tak pociťuju na sobě, když jsem blízko jeho vršku/střechy? Co si o tom myslíš?
Srdečná gratulace tobě, protože přesně tak to je. Jsi dobrá, že jsi to takhle vypozorovala.
Mimochodem časté létání ve snu souvisí s tvojí sexualitou. Ne úplně vždy, samozřejmě je tu podstatný kontext celého snu, ale obecně to tak bývá.

10. Kdysi jsi psala o tom, jak jsi se jako malá zbavila strachu ze tmy. Myslíš, že tohle je jediný nejlepší způsob zbavení se strachu? Vystavit se mu a uvědomit si, že vlastně není čeho se bát? Dá se to nějak aplikovat obecně (pakliže byl člověk ve strachu vychováván) nebo musím rušit strach za strachem?
Jestli má někdo nějakou lepší metodu než tuhle, klidně ať se o ni podělí. Ale já tohle dělala v podstatě celý život. Když se něčeho bojím, schválně do toho jdu, zkusím a často zjistím, že strach byl zbytečný. To mě naučilo, že se vlastně není ničeho bát, že všechno zvládnu. Strach je program, co všechno špuntuje. Když se mu člověk nebojí postavit, potom zmizí. Čili pokud někdo zvládne zničit hodně programů založených na strachu, v určité fázi ten program povolí celkově, protože se zhroutí. Nemá už na čem stát.

11. Jak dlouho trvá, než ti uschnou mokré vlasy (bez použití fénu:-) ). Jestli ti to přijde jako moc osobní, neodpovídej, zajímá mě to, protože je sama mám delší a chtěla bych vědět, jak moc se to liší od jiných lidí.
Když jsem v baráku, nijak moc neběhám a mám je volně, tak asi za 2,5 hodiny. Jinak procházka po venku, když fouká vítr, to značně zrychlí třeba na hodinku a naopak zapletení zpomalí na hooodně dlouho. Obecně se schnutím vlasů nemám problémy a fén v podstatě nepoužívám. Navíc nemám ráda zvuk fénu, takže se mu i trochu vyhýbám.

13. Znáš umělý jazyk lojban? Máš v plánu se ho učit? Znáš někoho, kdo by se ho učil(stačí odpověď jako jednu osobu, nikoho, ne jmenovitě)?
Proč bych se učila něco, co mi k ničemu není? To se radši naučím pořádně německy.

14. Poznáš nejaký dobrý trik proti nervozite?
Červené víno, ale samozřejmě záleží na situaci, kterou zrovna řešíš. Je spousta případů, kdy naopak alkohol ničemu nepomůže. Jinak ještě hodně pomáhá chodit ke stromům.

15. Když píšeš knihu, pouštíš si k tomu někdy nějakou hudbu, nebo musíš psát zásadně jen v tichu?
Obecně tvořím v absolutním tichu, ale nedávno jsem se naučila pracovat i při hudbě. Moje knihy však vznikaly většinou za ticha, protože hudba nás různě ovlivňuje a ne vždy si to přejeme. Někdy je to vhodné, jindy méně.

16. Jak bych si mohla zlepšit kvalitu svých nehtů?mám je hrozně lámavé a tak jemné nebo spíš tenké jako papír, nikdy jsem je kvůli tomu ani nemohla mít delší.Také mám hodně záděrky, už jsem zkoušela všelicos…je pravda, že v létě se to o dost zlepšuje, ale stejně to není úplně ono.
Obecně záděry bývají z nedostatku vitamínu C a lámavé nehty nedostatkem minerálů. Zkus si koupit v lékárně BIOSIL PLUS, mnoha lidem pomohl. Celkově to vypadá, že tvému tělu jen chybí správná výživa.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho -A 2013-09-16 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moje máma mi nutí očkování proti rakovině děl. čípku. a hlavně mi nutí antikocepci, nejde ji přesvědčit. co mám dělat?

Ikona diskutujiciho zoe 2013-09-16 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue.Nevím,zdali mi odpovíš,ale byla bych Ti moc vděčná.Když koukám,tak mi jako v očích plavou,nebo nevím jak to napsat,takový jako nitky,tečky,flíčky.Nejvíce mi to vadí při čtení.Jinak Tvé stránky se mi opravdu stále moc líbí.Markéta

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-09-16 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych si s jehovistama přitom tak ráda pokecala o víře… Jenže potvorákům stačí "ano, hodně přemýšlím o bohu a mám svá přesvědčení"

Ikona diskutujiciho Sokrates 2013-09-16 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý dotazník. S reiki jsem začínal a mám druhý stupeň. Posílal jsem i energii na dálku. Dnes používám Qi Gong, ale v podstatě je to to samé. Japonci mají energii "ki", čínané "čchi", indové pránu. Západní civilizace na toto zapoměla a tak máme farmaceutický byznys ve formě prášků. Energii "ki" máme všichni. Nejlépe je to vidět na mamince, když se jí malé dítě zraní tak ho vezme do náruče…a posílá svému dítěti energii. Spolu se zasvěcením do těchto energií, ale musí jít současně uvědomění a pochopení zákonů vesmíru. Energie "ki" nemá polaritu. Ona tady je a je přístupná všem, kteří jsou na to duševně připraveni. Před lety jsem začal cvičit Qi Gong a velice rychle se mé tělo uzdravilo. Bolesti zad a kolena už mě nebolí a stačí málo…cvičit a být v harmonii sám se sebou a přírodou. Letos jsem šel krakonošovu stovku bez přípravy a došel jsem v pohodě. Každý člověk má hledat svoji cestu, protože každému ke štěstí pomůže něco jiného. Mnoho lidí se mnou bude souhlasit, někteří také ne, ale to je tak všechno co s tím mohou udělat.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-16 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Opakovaná otázka: Předlož mámě dohledané materiály o rizicích a úmrtích po tomto očkování. Najdeš je na netu, hodně jich je na OSUD.CZ

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-09-16 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Biosil Plus je děsně fajn, hodně se mi po něm zlepšily vlasy, ale bohužel ve složení jsem našla něco né moc extra. Teď nevím, bylo to nějaké umělé sladidlo???

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-16 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Řekni ji, že když se dáš naočkovat proti rakovině děložního čípku, stejně můžeš dostat rakovinu prsu, či rakovinu čehokoliv jinyho…takže to je vpodstatě vlastně úplně k ničemu…a taky pokud už jsi měla pohlavní styk, tak je účinnost tohoto očkování o dost snížená. Teď mi mamka řekla, že četla nějakej článek o tom jak hormonální antikoncepce dívčině vyvolala psychozu…takže bacha na tyhle věci, není to jen tak, že by se s tim mohlo zahrávat, tak jak se s tím dneska zahrává;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-16 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-16 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1. To je hezký;-)taky nemám ráda když se vnucujou do domu, u nás ve městě třebas stojí vždy na tom samém místě a já jak jdu rychle, jen jim řeknu jestli pro mě nemají nějakej časák, ten si vezmu a jdu dál, ale vybavovat se nikde s nikym nehodlám. Doma si pak ty časáky pěkne proberu podle sebe, vyškrtám zaškrtám a vytáhnu to co je normální, co se celkém dá a pak si to ukládám. Jednou mě překvapili dost mile, časákem o výchově ze strany otce. Tam bylo vše ok, samozřejmě vynechávám,takový to" žal č….., v Bibli je psáno no:blablabala:DVybírám si z toho jen to svý, důležitý a pravdivý. Nikdy by mě nenapadlo, že by to někoho mohlo, tak vzít a zmanipulovat, že by bez přemýšlení věřil všemu co tito lidé hlásají. Nebo, že se někdo bojí ty časáky vůbec vzít do ruky aby tomu hned nezačal věřit??:Dtakovej člověk, podle mě nemá pevný svůj základ o který by se mohl opřít a udělat si tak na věci svůj obrázek…

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-16 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Júúú to koťátko :-)

Ikona diskutujiciho Cherryna 2013-09-16 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jo, už vím jaké bude moje přání až se budu chystat odejít na onen svět. Spalte mě, vysypijte někam a hlavně mi na hrob nestrkejte kříž! :D

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-09-16 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AD Biosil.

Ikona diskutujiciho Ventrue 2013-09-16 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 16:Co se biosilu týče, nebude to tak žhavé. Také mám velký problém s nehty, ale po týdnu užívání biosilu se mi začaly téměř rozpadat 🙁

Ikona diskutujiciho Luz 2013-09-16 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Taky se o tomhle problému dá dočíst zde http://sklivec.wz.cz/

Ikona diskutujiciho Frau 2013-09-16 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať, či sa dá vytvoriť niekde portál do iného sveta a jednoducho cez neho uniknúť ?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-16 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Těch otázek je tolik, že ty tvoje teprve čekají na zpracování.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-09-16 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14. a aj 10.

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-09-16 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Možný je všechno a občas dokonce ve filmech ukazují, co se skutečně stalo, mrkni se třeba na film Avengers Nebo na Thora..

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-16 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Aha, díky :-)

Ikona diskutujiciho Vika 2013-09-16 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho K. L. 2013-09-16 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Já mám nehty po měsíci užívání Biosilu Plus krásně lesklé a tvrdé. Takže já mohu jedině doporučit.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-09-16 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě třeba ten Biosil na nehty neměl vůbec vliv.

Ikona diskutujiciho Arte 2013-09-16 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tomto článku?

Ikona diskutujiciho Petr 2013-09-16 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem měl po Biosilu Plus nějakou vyrážku na krku a nemyslím si, že by to byl projev detoxikace atp…. Asi jsem holt citlivka na nějakou ze složek.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-17 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznáš niečo na oči? niečo čo by pomohlo na tik na oku, červené oči, pocit ťažkých a unavených očí.

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-09-17 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Myslím, že kdyby to Alue věděla, už by tam unikla :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-17 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K mojej otázke 14: nervózny som stále, najviac keď musím robiť niečo čo nechcem, ísť niekam kam sa mi vôbec nechce, a z neznámych ľudí. Červené víno nemám rád ale skúsim.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-18 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :), jaký je tvůj názor na p. Jana Havelku http://www.youtube.com/watch?v=Lur4uitiH_E ?

Ikona diskutujiciho Tamara 2013-09-18 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, preco nemás tak rada svoje krstné meno Karolína?

Ikona diskutujiciho Bee 2013-09-18 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to doopravdy s upíry a kříži. Beru kříž jako destruktivní symbol, něco, čemu se vyhýbám. Upír je vlastně taky "špatný", je to nemrtvý a konstruktivní bytost to rozhodně není. Proč upírům ale vadí kříže? Když je kříž i upír destruktivní, jak to, že na sebe vzájemně působí negativně? Nebo je to celé blbost a upírům kříže nevadí? Děkuju za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Ena 2013-09-21 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K čemu slouží člověku emoce? Dají se emoce rozdělit na konstruktivní (např. radost, láska, soucit) a destruktivní (třeba hněv, vztek, smutek)? Anebo nejsou emoce dobré ani špatné, jen záleží na člověku jak s nimi zachází? Jak myslíš, že je vhodné pracovat s emocemi tak, aby je člověk v sobě nepotlačoval a přitom neublížil druhým? Jak se může člověk dostat k potlačeným emocím z dětství, z nějakého traumatu (znáš na to nějakou metodu?)?

Ikona diskutujiciho kikina 2013-10-01 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mohu se zeptat? odkud se berou jemnohmotné bytosti je to stejné jak u lidí? předem děkuji za odpověd.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-11-02 20:10:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Svědkové Jehovovi obtěžovali u mých dveří, když jsem byla malá, každý týden o víkendu.“

https://9gag.com/gag/axMx4YK

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-03 06:35:07
Ikona diskutujiciho
sipka

https://upload.emefka.sk/posts/new/img2/65/87/66587.png

Ikona diskutujiciho matyas 2021-11-03 07:10:05
Ikona diskutujiciho
sipka

https://9gag.com/gag/aNgOyw3

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-03 10:17:08
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 https://9gag.com/gag/avox1dM
jak se máš jinak? u mě dobrý.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-11-03 16:31:22
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě všechno taky tak nějak dobrý, takže celkem fajn, díky 🙂

https://funnytweeter.com/caches/68642.jpg

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek