57. Dotazník

22.9.2013 v Čtenáři 29

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Máš mezi svými přáteli a známými i nějaké kuřáky, nebo s těmi se zásadně nebavíš?
Jelikož známých má každý člověk několik set, tak mezi nimi nějací budou. Moji skuteční přátelé jsou všichni nekuřáci.

2. Ahoj Alue, co si myslíš o poselstvích která „channelují“ různí duchovní učitelé? Jsou takové channelingy důvěryhodné?

Jak rozpoznat co je pravdivé poselství a co je falešné?

A když někdo channeluje falešné poselství, je možné že takové poselství pochází od destruktivních bytostí?

Děkuju moc… ptám se proto, že internet je v poslední době zahlcen nejrůznějšími channelingy a přijde mi to podezřelé
Kdo používá schopnosti, které dostal zadarmo k osobnímu obohacení, ten o své schopnosti po určitém čase přijde. Tedy dělat channeling za peníze je dlouhodobě neudržitelný kšeft. Ostatní jsou podvodníci.
Falešná poselství můžou být buď výmysly, anebo poselství přijatá od nízkých destruktivních entit. Většina tzv. duchovních lidiček mívá psychické problémy a pokud má potřebu veřejně channelovat, často si tím řeší nějaký komplex. Díky tomu však přitahují právě našeptávače a pak publikují jejich nesmysly. Netvrdím, že jsou takoví všichni, ale poznala jsem jich dost na to, abych to mohla shrnout. Já osobně publikovaným channelingům z 99% nevěřím a neberu je jako spolehlivé zdroje dat. Věřím jenom sama sobě a za celý svůj život jsem osobně poznala velmi málo lidí, jejichž poselství byla pravdivá a byla přijata od správných bytostí. Tito se však dají spočítat na prstech jedné ruky a ANI JEDEN Z NICH TO NEDÁVÁ NIKAM VEŘEJNĚ, NATOŽ PAK ZA PENÍZE. Na to je důležité upozornit.


3. Myslíš si, že je hezké takové přátelství jaké mají ženy ve filmu či seriálu Sex ve městě? Pokud si ho viděla nebo aspoň tušíš o čem je. Děkuji za odpověd.
Je mi jedno, kdo se s kým kamarádí a taky nevím, jaký je vlastně mustr na ,,hezké“ a ,,nehezké“ přátelství.

4. Ahoj, máš nějakou zkušenost s Tibetskou houbou?
Zatím ne, ani ji nemám v plánu.

5. Alue, máš nějaký názor na filtraci vody reverzní osmózou? Filtrování je prý dost důkladné, základní filtrační sada stojí asi 1600, takže je relativně dostupná i pro lidi s nižším příjmem… Máš s tímhle způsobem filtrace nějaké zkušenosti?
Reverzní osmóza není tak úplně moje téma. Nějakou chválu jsem na to sice slyšela, ale podrobnosti nemám.

6. Jak si mohu sama vzpomenout na své minulé životy? Táhne mě to stále někam…
Kdo se snaží dostat do minulých životů, nabaluje si na sebe úplně zbytečně dávno uzavřené problémy. Karma existuje jen pro někoho kdo v ni věří a kdo se v ní přehrabuje. Chceš-li si způsobit problémy a deprese, klidně to zkoušej, ale potom neříkej, že tě nikdo nevaroval. Není to vůbec dobrý nápad.

7. Predtým, ako vstupujeme do nového života, môžme si vybrať či chceme byť muž alebo žena? Ty chceš byť v ďalšom živote zase ženou, alebo mužom?
Na tohle jsem už mockrát v dotazníku odpovídala, že si vybíráme všechno. VŠECHNO 🙂

Já se sem už vracet nebudu, protože k tomu nemám důvod.

8. Mojí kamarádce se kdysi zdál zvláštní sen. Kdosi jí v něm říkal, že „devítky jako ona“ jsou velmi výjimeční lidé a že si jich „tam nahoře“ velmi váží. Obě dvě máme jako životní číslo v numerologii 9 a obě máme také sklony k duchovnu – či jak toto nazvat. Ptala jsem se i andílků a ti mi jen řekli, že jsou moc vděční, že dostali na starost právě nás. Tak nevím, co si o tom myslet. Navíc, jak říkáš, že kombinace 4 a 5 je nejkonstruktivnější… v součtu je to zase 9. Tak bych ráda věděla tvůj názor na věc. Předem děkuji
Zatím se tvoje myšlenky ubírají správným směrem. Devítka je nejvyšší číslo ve Vesmíru, je to složení 5 a 4 jak už sama víš. Když tedy je řečeno ,,jsi devítka“, je to v podstatě šifra pro člověka, který má vysoký potenciál a má trochu jiné poslání, než ostatní lidé.
Nikdo není horší a nikdo není lepší, ale každý tady má svůj úkol a asi nemusím nikomu připomínat, že inteligence a zároveň potenciál každého člověka je rozdílný.

9. Chtěl jsem se zeptat jak je to s léčivostí spirál? Když jsem hledal na internetu, téměř všude lidé píší, že jsou dobré levotočivé a pokud si ji člověk chce vyrábět, má začít od středu a pak točit drát doleva. Prý to takto lidem pomáhá a pravotočivé spirály se mají používat jen chvilku, protože energii berou (tak na odsání té negativní). Ty ale píšeš, že pravotočivé a vyrábět od kraje ke středu pravotočivě. Tak jak to tedy je?
Pořád všem opakuji, že nesmí nic papouškovat, ale že si mají všechno sami ověřovat. Ti co papouškují a přebírají nesmysly se s takovým přístupem nikdy nikam dál nedostanou. Vlastní zkušenost je hodnota nade vše a je nepřenosná! Každý proto musí učinit svou vlastní. Já si to ověřila a vím, že mám pravdu. Je smutné, že ostatní umí jenom ctrl+c ctrl+v a nezapojí do toho svůj vlastní mozek. Pokud někdo neumí poznat co je co ani jaké jsou v tom energie, ať o tom raději nic nepíše a nic odnikud nekopíruje. Lidem točivost byla záměrně řečena naopak a jak vidíte, funguje to, protože si dneska už nikdo nic neověří.

10. Můj tatínek je závislý na alkoholu, chtěla bych mu nějak pomoct. Maminka ho nutí jít na léčení, ale já vím, že by se to tam nezlepšilo, popřípadě i zhoršilo. Existuje nějaká alternativní léčba, kterou bych mu mohla nabídnout? Předem děkuji.
První by musel tatínek chtít sám. Dokud nechce, tak to nepůjde. Pokud odmítá jít na léčení, potom nechce. Čili tobě jen zbývá otázka, jak se k tomu postavíš a co s tím do budoucna budeš dělat. Život není růžový a některé věci je zkrátka nutné brát takové jaké jsou a vybírat si čemu chceš být přítomna a čemu ne. Všechny lidi nezachráníš, i když je to tvoje rodina… Vím, o čem mluvím.

11. Prosím, jakými bylinkami nebo léčivými prostředky se dá vyléčit borelioza v prvním stádiu? … Mockrát ti děkuji 🙂
Na tohle má každý homeopat kapičky, stačí si za ním zajít.

12. Co může znamenat, že mě pořád ,,pronásleduje“ číslo 911?
Odpověď je na webu zde: Andělská čísla: kombinace čísla 9

13. Jedlá soda, určitě není škodlivá? Děkuji moc za případné odpovědi 🙂
Ona už někdy někomu jedlá soda ublížila?

14. Od té doby, jak ses dočetla o škodlivosti kravského mléka, jak o tom píšeš v článku v souvislosti s rakovinou prsu, dáváš si ještě mléčné výrobky nebo ses na to raději vybodla?
Nutno upozornit: To nepíšu já, ale jedná se o převzatý článek. To že něco převezmu ještě neznamená, že to tvrdím a že se jedná o můj vynález.
( To je i zároveň vzkaz pro různé pisálky, kteří si u mne vybírají převzaté články a na základě nich mě kritizují. Ne za to co skutečně píšu já, ale za něco, co jen publikuji jako doplnění, či zajímavost.)
– A ano, omezila jsem to, avšak ne zcela striktně.

15. Kde sehnat koloidní stříbro, mumium, šungit?
Všechny tři jsou špatně k dostání a musíš mít své kontakty, aby ti nebyl podstrčen šunt. V této souvislosti varuji před mumiem prodávaným v lékárnách: Žádné z nich není pravé! Je to poznat na chuti i konzistenci. Je to jenom vyhazování peněz.

16. Já jsem se chtěl zeptat jestli může duše uvízlá z nějakého důvodu v astrálu po nějaké hoodně dlouhé době úplně zaniknout, a pak jestli duše v astrálu má potřebu něco jako astrálního spánku a odpočinku.
Duše je energetický útvar a energie se nikdy nikam neztrácí, ta se pouze přesouvá.
Otázce na spánek a odpočinek nerozumím. Když nemáš hmotné tělo, nemáš nic, co by muselo spát.

17. Jinak Alue mám na tebe otázku, máme v bytě wifi a bydlím v paneláku, kolem má wifi 6lidí z toho jeden je hotel takže mega síla, bohužel to jede celou noc a nikdo z rodiny mi nevyjde vstříc a potom těch 5 wifin kolem. Nemáš nějakou radu jak se chránit? (Odstěhovat se fakt nemůžu.) Cítím to na sobě. Jsem unavená, bez chuti do života, věčně nemocná a nesoustředěná atd. Když jsem týden spala jinde kde wifi široko daleko nebyla, tak mi bylo tak fajn…neuvěřitelný. Orgonit mám ale žádná velká změna. Četla jsem o šungitu, nemáš zkušenost? A myslíš, že se dá někde v Brně nebo jiným velkým městě najít byt, kde není wifi signál? Za rok chci jít na výšku do Brna a nevím, jestli to rovnou vzdát nebo hledat ale to nevím jak. Díky
Pokud chceš žít ve zdravém prostředí, nic jiného než stěhování ti nezbývá. O bytech bez wi-fi nevím, vybrat si bydlení musíš sama, jako každý z nás. Možná by ses mohla domluvit s nějakým známým z Brna, který má normální dům a nejít systematicky jenom po bytech.

Kdybys měla třeba 20 kilo šungitu, dá se nasypat pod postel a hodně toho odstíní. Moc dobře se na tom spí. Dokud ale máš jenom pár kamínků, bude efekt cca stejný jako s orgonitem.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2013-09-22 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučila bys prosím nějaký dobrý krámek na koupení orgonitu?

Ikona diskutujiciho sous 2013-09-22 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho mk 2013-09-22 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj všichni, chci se zeptat k bodu č. 8 – pokud se nepletu, numerologie vychází z data narození, ovšem jak správně určit číslo, když není jisté, že je skutečně ten rok, co nám říkají?

Ikona diskutujiciho Kristína 2013-09-22 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som si prečítala poslednú otázku ohľadom wi-finy, napadla mi jedna vec, ktorá mi už dlhšiu dobu vŕta v hlave… keďže je všetko hmotné aj nehmotné z energie a my ako ľudské bytosti máme schopnosť vedome energiu meniť a ovplyvňovať, v podstate by pre nás nemalo byť nič škodlivé, pokiaľ si to nepripustíme, nie? Dúfam, Alue, že si ma pochopila :-)

Ikona diskutujiciho Naso 2013-09-22 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reakce na 17ku: Pokud není jiného uniku, doporučuji pod (koberec) postel a do stěn zapravit neporušenou hlinikovou folii (stíní). Dál je vhodné mít víc než jeden orgonit u sebe. Dál se dá použít Pet láhev naplněná vodou a na ní namalovaný znak pro čištění prostoru, jen se ta voda musí pravidelně měnit cca Týden. Nemusí to být znak, stačí nějaká věta na očištění prostoru (program). A pokud možno nemít v místnosti kde spíš žádné technické zařízení s cívkama (televize), rádio apod.

Ikona diskutujiciho Inalyn 2013-09-22 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo, či existujú rastliny, ktoré majú deštruktívne energie. Napríklad som niečo také počula o orchideách a palmách.

Ikona diskutujiciho B. 2013-09-22 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-09-22 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz ohledně hudby (jenom doufám že se mi ho podaří správně zformulovat :-)). Mohou mít určité kombinace tónů konstruktivní nebo naopak destruktivní vliv na člověka? A mohou být v melodiích zakódované nějaké konkrétní zprávy, podprahovky a tak (i když je třeba daná skladba bez textu)?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-09-22 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě by byl dobrý nápad, kdyby jsi udělala novou rubriku na dotazníky!! :-) moc se v tom nevyznám

Ikona diskutujiciho Vika 2013-09-22 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho ILI 2013-09-22 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se pozná pravý orb od nepravého?Jsou nějaké konkrétní znaky?

Ikona diskutujiciho Shroomy 2013-09-22 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jednou kdyz sem pred spankem si chtel zameditovat jak sem to delal casto, tak se stalo neco zvlastniho a doted mi to vrta hlavou. Jen co sem zavrel oci tak po par minutach co sem se dostaval do tranzu najednou prez pokoj zasvitilo bile svetlo a pritom sel slyset zvuk neco jako lusknuti prstu ale jakoby to bylo ze stroje. Trvalo to asi sekundu jenom proste bliknuti a cvak.Pri tom sem se asi lekl bo sem zacal citit strach.Dokazes mi prosim rict co to bylo popripade poradit co s tim?

Ikona diskutujiciho Rondy 2013-09-22 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

REAKCE na 5ku:

Ikona diskutujiciho Vladka 2013-09-22 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-09-23 01:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

16: skus si kupit poriadny orgonit nie nejaky maly kamienok….ja ked som spal a mal som na seba namiereny 10kilovy clodbuster to bol zazitok……… 🙂

Ikona diskutujiciho Warlock 2013-09-23 02:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady jen na kameny – super kameny za dobre ceny maji tady, tuny a tuny kamenu http://www.vystavamineralu.cz/9-kontakt

Ikona diskutujiciho Anima 2013-09-23 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pre č. 17:

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-09-23 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz…dnes mě celkem šokoval pán, který nám vozí produkty z vlastních bylinek (vyrábí hlavně bylinné sirupy). Prý měl nedávno kontrolu a podle legislativy EU je na obalech zakázané používat u bylin přívlastek "lékařská" – (takže můžete uvést třebas jen meduňka) a na obal se nesmí dostat ani slovní spojení "léčivé byliny"… Ach jo. To je fakt síla, šílený omezování. Alue, jaký na to máš názor? Kam si myslíš, že tohle povede? Nechápu, že něco takového může vůbec projít:-(

Ikona diskutujiciho Luka 2013-09-23 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať , či je možné vedieť čítať myšlienky ?

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-23 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako sa zmeniť na úplne inak spravajuceho človeka? Niečo ako "nový život", nie je niaky rituál alebo niečo kde si budem diktovať vlastnosti a podobne potom spáliť alebo tak a na ďalší deň taký budem? 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-24 02:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Podprahové manipulatívne dáta môžu byť zakódované vo videách a bývajú aj v hudbe.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-09-24 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč došlo ke změně podnadpisu opět na "esoterika nové generace" místo "věděním ke svobodě"?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-24 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Omylem 🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-24 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Promiň, já zas omylem dal tuhle otázku na tvůj web dvakrát :P. Díky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Anon 2013-09-25 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o incidente 'Dyatlov priesmyk', kde za veľmi záhadných okolností zomrelo 9 ľudí? Je za tým niečo viac, čo nám bolo utajené?

Ikona diskutujiciho NERO 2013-09-26 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No chtěl bych se zeptat proč máš takový negativní názor na hady poslyš jsem chovatel těchto tvorů a specializuji se a zaměřuji na jejich povahy a pocity a musím říct že had není hrozný jak o něm všichni hovoří a kolikrát se podívej že chovatelům hadi přináší daleko větší radost než kupříkladu psi hadi jsou rovnocenná zvířata jako každé jiné takže se ptám proč na ně máš takový názor když jsi hada sama třeba nechovala ani pořádně neviděla hm ?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-26 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 3. No já nevím, třebas v rubrice zamyšlení máš člnek o přátelství, tak jsem se jen chtěla zeptat na to jaký na to máš názor….

Ikona diskutujiciho někdo 2013-09-26 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, píšeš, že si do nového života vybíráme všechno, jak si to tedy mohu "vybrat"?

Ikona diskutujiciho Mary 2013-09-27 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla jsem si že znak na obalu tvé knihy je totožný s jedním co byl asi na vteřinu vidět ve filmu šifra mistra leonarda a možná jsi už na to někde odpovídala ale co vlastně znamená to ''logo''?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek