58. Dotazník

29.9.2013 v Čtenáři 36

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Je bezpečné zverejňovať svoje fotky? Ty si zo začiatku nezverejňovala svoje fotky, je napríklad možné aby niekto dokázal z fotky vyčítať nejaké informácie a aby sa nejaký satanista napojil na osobu na fotke a nejak na ňu cez tú fotku pôsobil, čerpal z nej energiu?
Ano, po určitou dobu jsem z určitých důvodů nevystavovala svoje fotky, ale dneska je situace jiná, takže tu jsou. Obecně, kdo je energeticky a psychicky slabý, své fotky by veřejně vystavovat neměl. Těch satanistů a černých mágů (co to fakt umí, ne že si na to jenom doma hrají) sice zase až tak moc není a také musí mít první nějaký důvod, aby vám chtěli něco udělat, ale znáte to: Prevence. Je lepší problémům předcházet, než je pak muset řešit.

2. Alusko, je bezpecne pri astralnim cestovani lezet vedle nekoho v posteli? Mam na mysli to, aby se me ten druhy clovek nejak nedotknul nebo se mnou nepohnul a ja se pak mohla v poradku vratit zpatky do sveho tela.
Osobně neznám případ, kdy se někdo nevrátil do těla, protože se s ním pohlo. Říká se to, ale opravdu se to někdy někde stalo?
– Mně se stalo před lety s jedním kámošem, že za ním v noci dojdu a něco nutně potřebuji. – On samozřejmě spal, tak s ním třepu. – On nic.
Lekla jsem se, že umřel, nebo že má nějaký problém, protože byl úplně jako mrtvola. Neslyšela jsem dech, ale tělo bylo teplé.
Zvednu ruku – spadla… Zvednu nohu – spadla… Obrátím ho grifem z břicha na záda – Vůbec nereagoval. Úplně mrtvé maso. A to jsem do něho šla plnou silou.


,,Co ti sakra je? Žiješ?“ – Nic… Hlasité mluvení taky nepomáhalo. Ani pleskání, ani mokrým hadrem přes obličej.

Pak jsem mu pošeptala do ucha jeho jméno, on s sebou okamžitě cuknul a otevřel oči.
…. Pak mi řekl, že letěl po Vesmíru jako duše a že ho vrátilo zpátky moje zavolání na jméno. Že jinak mě neslyšel.

Jak vidíte, vrátil se a to jsem s ním hýbala snad naximálně jak to vůbec šlo a co mi tělesná konstituce dovolila… První jsem myslela, že si dělá srandu a že ho asi zaškrtím, ale tohle by zahrát nešlo. Tak dobrý herec není a nikdo nenechá svoji ruku spadnou z výšky, když ví že spadne na tvrdé, aniž by ji zatnul a zpomalil. A nikdo se nenechá v noci plesknout mokrým hadrem, aniž by udělal nějakou grimasu.

3. Ahoj Alue, chtěla bych se jen zeptat neznáš nějaký způsob jak se zbavit aftů nebo alespoň ulevit od bolesti? Moc děkuji
Afty nejčastěji způsobuje nakažení herpetickými viry. Na to jsou homeopatika.

4. Lze aura vidět i pod vodou? Například sedíme ve vaně, menším bazénu, ruku máme pod vodou ale hlavu na vzduchu. Lze vidět v tomto případě auru kolem té ruky? A není to třeba i lepší se dívat ve vodě?
Já se pod vodou nedívám, ale klidně to zkus.

5. Ahoj Aluško mohla by si mi napsat kde objednáváš koloidní stříbro?
Nikde ho neobjednávám, mám svoje lidi.

6. Mám menší dotaz: Opravdu dost často se mi stává, že slyším nějakou novou píseň a ačkoliv jsem ji určitě NIKDY ještě neslyšela (jsem pořád jen doma, nezapínáme rádio a prostě nemám šanci) tak mám příšerně povědomej pocit, jako bych tu píseň znala roky, takhle to zní divně, ale opravdu tu píseň slyším a nemůžu uvěřit, že je nová, protože já ji prostě znám dlouho a vím to. Je to „normální“?
Třeba jsou všichni zdejší interpreti kopírky a mají napodobované skladby od sebe navzájem 🙂 – Nebylo by to nic nového. Nebo máš klasické déjà vú.

7. Co to znamená, když jsem se narodila 6 (den) ? Má ta 6 na mně špatný vliv?
Pokud je v datu narození pouze jedna, tak to není podstatné. Kdybys ale třeba byla 6.6., tak to už by bylo něco jiného. To nosí smůlu.

8. Zajímalo by mě pomnožení okultních společností na začátku století. Jestli k tomu něco můžeš říct, jaký na některé máš názor (třeba teosofická společnost nebo zlatý úsvit).
To je vesměs mimo okruh mých zájmů.

9. Také bych se ráda zeptala na videa na youtube, které slibují zvedání frekvence a věci jako pročištění etc. Tenhle druh hudby je mi často příjemný do té míry, že si to přehrávám v nekonečné smyčce, ale mám problém věřit půlce toho, co naslibují.
V tomto případě není univerzální mustr. Skladba od skladby se to liší i v účincích.

10. Máš mezi svými přáteli či známými nějakého ateistu nebo by ses s takovým člověkem nemohla ani bavit?
Neposuzuji lidi podle toho jestli v něco věří, nebo ne. Naopak se občas snažím najít někoho nového, kdo bude úplně mimo mísu a bude úplně jiný než já, ale nemám v takovém hledání nikdy úspěch. Bohužel když už najdu někoho, kdo má jiný světonázor než já, tak přestože ho třeba mám ráda, třeba ho i miluji, nebo ho miluji opravdu moc, nakonec ho musím opustit, protože mi jeho společnost nenosí štěstí a nedělá mi dobře.

Nesnažím se vyhýbat lidem, kteří jsou jiní než já, jen mi zkrátka jejich společnost energeticky nesedne a většinou je mi potom špatně, nebo mám jiné problémy. Moje rezonance mě automaticky řadí k určitému typu lidí a na určitou úroveň. Když se snažím jít někam níž, tvrdě narazím a zbytečně přicházím o energii. Takže v současné době mám kolem sebe jenom lidi na stejné vlně a budu se snažit, aby to tak nějakou dobu zůstalo, protože jsem se teď dvakrát snažila dát dohromady s nepravým člověkem. Dopadlo to blbě jako vždycky a pak jsem z toho akorát smutná.

11. Jaký je podle tebe vhodný věk pro ženu, která chce mít dítě?
Až si to bude sama od sebe přát, až na to bude mít vhodné podmínky a dost peněz. Pak je správný čas.

12. Baví tě nakupovat oblečení pro sebe?
Přes internet ano, to je relax. Ale v obchodě je mi na zdechnutí. Já vlastně nákupy a běhání po obchodech vůbec nemám ráda a nebaví mě to, protože dneska sehnat na sebe něco normálního je nadlidský úkol. Ty kousky, co se dneska prodávají, jsou děs běs. Hnusné barvy, vyglajdané střihy, předražená umělina.

V obchodech zapnutá hudba alá ,,tuc duc“, tu když slyším, tak tam ani nejdu… A tlačenice v úzkých uličkách, to úplně nenávidím. Kor když je celý obchod ještě prozářený Wi-fi signálem. Super. :/
Bavlnu, len, případně viskozu, čisté veselé barvy a střihy na normální lidi, už dneska seženu jedině na netu. Do klasického obchodu jdu buď jenom pro spodní prádlo, nebo kalhoty. Jinak se tam nedá nic koupit a s těmi kalhotami mám obecně problém celý život, ty už taky neumí ušít normálně.

13. Když najdu třeba u sebe v pokoji u okna na zemi peříčko, je možné že je to znamení od mých andílků? A jak poznám že je od nich?
To musíš cítit v srdci, na to není návod.

14. Je pravda že orchidej ubírá lidem energii?
Četla jsem o tom taky, ale zdá se mi to jako nesmysl. V životě jsem s orchidejí neměla žádný problém.

15. Ahoj chcem sa opýtať, či je možné, že ma pred menštruáciou ani počas nej nikdy nebolieva brucho. Ja viem, že môžem byť štastná , že to tak je, ale pre istotu som sa ťa na to chcela opýtať.
Buď ráda. Absence bolestí znamená, že je tělo zdravé a funguje tak jak má. Jak něco bolí, už je někde chyba.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2013-09-29 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, napadl mě jeden dotaz. Pokud působí nějak barvy (třeba na čakry a  tak), jak je to ve tmě? Mají vliv taky? Už nad tím nějakou dobu přemýšlím. Díky

Ikona diskutujiciho Míša 2013-09-29 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tazateli 3) Zkus L-lysine. Já měla afty léta. Nakonec to bylo ve fázi 3-4 za týden. Nepomohlo Béčko, Céčko, Éčko, prostě nic, co mi kdo doporučil. L-lysine by měl zabrat po využívání až na několik roků – mě zabrala ani ne půlka a už se neprojevily 🙂 Za bolest existují tinktury, nebo prostě líh, ale je lepší tomu předejít 🙂

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-09-29 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může mi přinést smůlu nebo něco špatného to, že mám jako životní číslo podle numerologie 6?

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-09-29 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám na Teba takú otázku. Najskôr sa chcem spýtať , či veríš , alebo , či si myslíš , že existuje paralelný svet toho našeho ? Ak áno , chcela by som sa opýtať ako a kde to asi je ? Ja viem , že je to všetko na astrálnej úrovni , ale môže to byť proste zvláštne , mať niekoho druhého , takého istého v tomto svete. A ako to tam vlastne funguje , tak isto ako u nás ? Ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-09-29 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad č.2)

Ikona diskutujiciho leeth 2013-09-29 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

které jsou tvé oblíbené internetové obchody na nákup oblečení? 🙂

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-09-29 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četla jsi/znáš Enneagram? Jestli jo, co na něj říkáš? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-29 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Neboj nezapomnělo, čeká v pořadí.

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-29 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jak se mám naučit telepatii?

Ikona diskutujiciho Meg. 2013-09-29 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue zajímalo by mne, jaký máš názor na soutěž Vyvolení? :D Pokud je sleduješ, koho ze soutěžících nemáš ráda? Co si vůbec myslíš o takových soutěžích? Je to dobré takhle vyhrát peníze? děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Eruvië 2013-09-29 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jdenou jsi zmiňovala, že tvé jméno ti řekla nějaká paní (jasnovidkyně?ted už nevím..) můžeš mi na nekoho takového dat kontakt, nebo alespon koho presne mam hledat, abych se dozvedela i sve jmeno?

Ikona diskutujiciho Lori 2013-09-29 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie obchody sú niekedy naozaj na zaplakanie. Mám spolužiačku chudú ako palička aj keď sa jej vkuse zdá že pribrala a bola smutná že sa v teenage obchode nezmestí do velikosti S a musí kupovať väčšie. Ale keď som sa pozrela na velikosť S, preboha do toho by sa nezmestila ani moja 12 ročná segra! Čo od mladých očakávajú? o.O

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-29 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže ak mám v nicku len jednu 6 nenosí to smolu a keby že ich tam mám dve (alebo tri) už by to bolo smolné? Inak číselná hodnota môjho terajšieho nicku je 714 alebo 720 čo je dobré ale keby som si tam pridal ešte jednu 6 už by mi to nosilo smolu? Aj číselná hodnota by bola 726 čo asi neni dobré.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-29 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veríš v Roswell 1947 že tam padlo mimozemské UFO? Ako môže niečo tak dokonalé ako UFO havarovať? Videl som aj zábery tých mŕtvych mimozemšťanov a zdalo sa mi že je ich nejak veľa (a sú pomerne veľkí) na tak malé UFO, tak ja tomu neverím.

Ikona diskutujiciho Lucka 2013-09-29 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue! Chtěla jsem se zeptat na jeden zvláštní "úkaz" v tomto videoklipu. http://www.youtube.com/watch?v=Dy6MpsDPKts

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-09-29 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou, já přišla na geniální věc. Když nepiju celý měsíc vodu s aspartamem, tam je mi při menstruaci docela dobře. Pravda. První den břicho trochu pobolívá, ale jinak je to v pohodě. Ale jakmile ten aspartam zase začnu požívat, tak jak na něj už nejsem zvyklá, tak je to pak utrpení. Takové menstruační bolesti bych nepřála nikomu.

Ikona diskutujiciho Lussy 2013-09-29 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevis co znamena,kdyz mas tiky v oku?

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-09-29 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Syn mých známých se narodil 6.6.2006 :xD

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-29 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Já to vím, pokud je to levé oko, tak nedostatek hořčíku. Vlastní zkušenost;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-29 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-09-29 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak mohu pracovat s AC? Děje se mi omylem (meditace za přílišné únavy či vůlí vynucené probuzení) a nebývá to příjemné, protože si neuvědomím, že jsem "venku". Myslím, že praxe by pomohla si zvyknout a rozpoznávat ten stav.

Ikona diskutujiciho April 2013-09-29 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na afty zabírá MMS případně CDS. Je nutné vyplachovat pusu ale opravdu často, min 8-10x  za den.

Ikona diskutujiciho Adelaine 2013-09-29 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela by mě zajímalo, kde je ta chyba, když břicho při menstruaci bolí? Protože já při menstruaci vyloženě umírám. Mám křeče, jsem ospalá, bolí mě klouby, je mi zle od žaludku, že ani pít skoro nemůžu, od střev taky. To by mě dost zajímalo, čím to může být a jak si pomoct.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-29 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:jj to by zaujímalo aj mňa….. ale ja už tussim, mrknite môj nick 😛

Ikona diskutujiciho martin 2013-09-29 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, prosim a co bys poradila lidem narozenym 6.6.2006? Dekuji a prosim omluv pravopis, pisi z mobilu.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-29 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inak veľmi zaujímavá otázka ma napadla…. Teda skôr skúsenosť. Poslednú dobu mám pocit, ze su nablízku moji priatelia, moji verný členovia, alebo niečo také…. Neviem ako to povedať, proste ja som ja svete sám, sám s o svojimi názormi… Seberovnych som nenašiel ani tu, raz som stretol človeka co ma trošku chápal, ale s niektorými názormi tiež celkom nesúhlasil…. Vždy som vedel ze ma sem zaslali splniť misiu ( a uz tuším akú ) niaka skupinka, ktora je rovnaká ako ja, …. Cítim ze oni si o mojich názoroch nemyslia ze su hlúpe, smiešne……… A teraz podstata veci – existuje dobro a zlo. A nie je možné, ze existuje aj niečo "tretie"? Tým nemyslím niečo medzi dobrom a zlom, co je neutrálne, co je polodobre a polozle… Tým myslím niečo úplne iné, predstavte si ze vľavo je zlo, vpravo dobro, a to tretie nie je v strede ale kdesi ďaleko vpravo alebo tak….. Lebo zo zlých bytostí mám zlý pocit, viem ze su nepriatelia. S dobrých bytostí mám dobrý pocit, ale nie su…. seberovny… Proste su trochu iný ako ja, pred nimi by som sa bál povedať moje názory, ale cítim ze su to priatelia, ale nie taký ako ti treti…. Medzi dobrými sa cítim ako tzv. 5. koleso, ako taký co si s nimi nemá co povedať, akoby sme sa navzájom nechápali ale mali sa radi… Ale s tými tretími som minimálne rovnocenný, niekedy mám pocit ze som az akoby nad nimi, môj názor je pre nich správny. Dokonca mám pocit ze cítim co cítia, súcitim… A ti dobrý ma majú radi, ale som niečo ako neželana návšteva…

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-29 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akoby vám prišla návšteva a nemali vy ste poupratovane, potrebovali poupratovat a čakali kým odídu napriek tomu ze su to vaše milovaný priatelia… To je proste akoby ma naklonovali a ti tretí som ja ale o hodinu mladší, niečo ma napadne a ich by to napadlo az o hodinu, ale ja imto skor poviem a potom súhlasia a majú na chlp rovnaký názor…. Proste tam som akoby doma, milujú ma a chceli by sa stretnúť rovnako ako ja ale nemôžu, niekedy mám pocit ze su blízko a čoskoro sa stretneme, ale niekedy akoby mi hovorili ze do mojej misie sa nemôžu pliect, ze sa stretneme az po smrti…. A presne to ma fascinuje, prebúdza sa vo mne myšlienka co bola pred týmto životom, ako to niekdo predomnou nezvládol a ako som hovoril ze ja to zvládnem, ako hovorili ze budem úplne sám, ale ako ma obdivovali ze do toho idem, na jednej strane ma zasiahne obrovský smútok za nimi, ze ich dlho neuvidím, zasmutim za tými časmi keď sme boli spolu, myslím na samovraždu, ale na druhej strane ma zasiahne perfektný pocit že to zatiaľ zvládam, a hovorím im ze "aha pozerajte sa ja som vravel ze to zvládnem, ja som muž z ocele, som tu sám a idem sa z toho zblázniť, som ako inteligent v blazninci, ale zvládam to, "…. A cítim ako ma obdivujú a sucitia, a teším sa z toho aký som perfektný v ich očiach, teším sa z toho pocituzze keď tam prídem po misii ako povedia " ty si to naozaj zvládol" a na to ako tam bude oslava a hovoriť sa ze akú mám pevnú vôľu, ze som tam sám vydržal az do konca a zároveň som aj sustredil na misiu, a potom sa mi uz naspäť vôbec nechce, keď si predstavím ze by som nedokázal byť tak silny aby som vydržal, ze som zlyhal, ze som to nedokázal, s tým pocitom by som sa tam uz necítil ako doma, bol by som nestotožneni s tým ze ma to prelomilo…..

Ikona diskutujiciho E. 2013-09-29 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak zjistit své skutečné jméno? psala jsi že od andílků ale když s nimi neumím komunikovat? zkouším to, jsem naprosto otevřená ale neslyším je. jak ho tedy mohu zjistit jinak?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-09-29 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: To by mě také zajímalo. Já na to trpím, co jsem před více jak rokem vysadila HA, nevím ale, jak ten bordel napravit – je to teda dost šílený. Jinak co mi pomáhá je elektrická poduška, zahřívat až je to skoro nepříjemné, do tří hodin jsem v pořádku a nevrací se to. Zkoušela jsem různý detoxy, ale nic moc, byť se spravila nepravidelnost, na níž jsem pro změnu trpěla vždycky

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-09-30 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm fotkám.Je to pravda.S fotkama pacientů pracují i někteří léčitelé,samozřejmě k prospěchu klienta.To že se to dá otočit naopak je myslím zřejmé,ovšem záleží na hodně okolnostech,nebot může pro dotyčného "černého magika" nastat velice nepříjemný zpětný odraz.A ještě bych dodal k dneska hodně modnímu zasílání vlastních intimních fotek přes mms,tak to bych doporučil každému si velice dobře rozmyslet.Pokud je opravdu v černé magii někdo schopný tak je to katastrofa pokud se mu takové foto dostane do ruky.

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-30 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, je náhoda, když ve spánku natáčím hlavu k severu?

Ikona diskutujiciho Luz 2013-09-30 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V souvislosti s datumem jsem si vzpomněla na Steve Vaie, na jehož výborném koncertě jsem byla včera 🙂 ten má narozeniny 6.6.1960. A stále hraje výborně; ovšem ohledně životního štěstí nemůžu komentovat, neboť neznám jeho osobní život, takže to ví asi jen on sám.

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-09-30 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k 6. otázce. mě se to taky často stává. Ale ne, že bych přímo písničku znala, ale dokážu předem přesně odhadnout, jak bude melodie pokračovat-slova samozřejěm ne:-). Ale jsem si schopná zpívat melodii u písničky, kterou jsem v životě neslyšela…

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-09-30 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda, pri tej 12-tke to je čistá pravda 😛 nájsť niečo čo by sa dalo v pohode nosiť, v klasickom obchode 😛 ( to je hlavný dôvod prečo som dlho v obchode :D )

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-09-30 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Ahoj Veronika

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-10-01 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, poslední dva dny neustále cítím síru. Je to jako škrtátko od sirek. Přitom s ničím podobným nepřijdu do styku. Nevíš, co by to mohlo znamenat? Díky, V.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek