6. Kuriozitky z mailů a diskuzí

3.1.2011 v Aluška.org 40

Vedle chuťovek, které hrdě vkládám do kuriozitek se občas v mailu objeví taková zajímavá slovní spojení, která způsobí, že autor nedostane žádnou odezvu, nebo u mě způsobí absolutní šok, kdy nevím, jestli se mám smát, nebo plakat, nebo urazit.

S některými speciálně chutnými větami bych vás ráda seznámila a na konci článku bych byla ráda, kdybyste mi upřímně řekli, jestli byste na něco takového odpověděli, nebo jestli jste to narozdíl ode mě vůbec pochopili.

Věty značkuji červenou a čísluji, aby článek byl alespoň trošku přehledný.

Tento text je takové hlasité nechápavé zakroucení hlavou.

Možná, že s ní budete po chvilce kroutit taky 🙂

,,Zdravim
Nevim jestly ty sama nebo mas nekoho kdo te vede, urcuje ti smer nebo te uci (1). Proste me prijde ze jsme na podobné vlne (podobna energie ci podobny druh vedomosti?? neznam presny nazev ). Chtel bych se te zeptat ty pouzivas “Knihu” (Kniha-Vrozena znalosti neznámeho ..energie, bytosti, nekdo by rekl magie, různych podstat a zakonitosti)(2)

Take me zajima jestly znas: Podstatu casu, Priciny a nasledku, (rovnovahu a jak ji obejit 😀 )(3).

no chci se te zeptat jak se naziva bytost: vypada jako mlha a v ni se objevuji ruzne tvare bytost je hodne stara.
Vis co to jsou brany a jak muzou vzniknout? – Kdyz nekdo komunikuje s bytostmi bytosti pak muzou s nim komunikovat ale pak i stoupit do tohoto sveta. a kdyz to dela kde kdo nemusi se to nekterym bytostem libit a s nimy muzou vpoustet i nechtene bytosti(aniz by otom nekdo vedel)
Muzes napsat neco o lidech a duse co vsechno diky ni maji a muzou delat.
No a jeste jsem chtel co si myslis o “magickych ochranach nacini ritualech…” No je toho hodne co napsat i rozvadet. Budu rad kdyz odpovis jen na e-mail.(4)
PS: Chtel sem ti psat aby jsi prestala moc rozebirat andilky a bytosti ale uz nemusim.” (5)


(1) Nejsem náhodou proti všem guru a náboženstvím? Neříkám náhodou, že mají všichni lidi myslet sami? To jakože mi někdo diktuje co mám psát a že to teda nepíšu já? Mám se urazit že tu někdo zpochybňuje moji identitu, nebo zasmát, nebo jak to mám brát? Nebo to tak vůbec nebylo myšlené?


(2) Někdy mám pocit, jestli nejsem trošku méně intelektuálně disponovaná, protože tuto větu vůbec nechápu. Jakože to je kniha, nebo co?


(3) Cože?


(4) Kam jinam bych měla odpovídat?


(5) Jak že už nemusí? Proč? A zbláznil se vůbec? Tohle je hlavní tématika stránek, o tom samozřejmě psát nepřestanu ani náhodou!


Takže shrnutí: Na tento mail jsem neodpověděla, protože je to podle mě hromádka nesmyslů, které vůbec nechápu. Slovenštině rozumím, anglicky bych to pobrala, ale tohle je Česky a smysl mi stejně úplně unikl.

Ale co je největší šok, pamatuji si na jiný mail, který byl úplně mimo moje chápání, který jsem vám sem chtěla přiložit a koukám, on je od úplně stejného autora!

,,Zdravim,
Hezký web, no zkusim byt strucny.
Zkoušel jsem te jinak kontaktovat… ale takhle je to nejvystiznejsi. Znas castecne pravdu o různých skutečnostech, a podle nejakych clanku asi nemusis “wicca reiki a.j.(kde ziskavaji energii jen vudci..)”
No tak k hlavni veci. Mozna znas nevim jak to nazvat entity (nejspis je nazvat strazce) co udrzuji(koriguji) ruzne tajemstvi energie mimo dosah lidi. Osetruji to na jine urovni nez ziji lide (aby ruzen entity, bytosti se nepletly na viditelne Zemi, byl relativni rad a minimum abnormalit)
Rad bych aby veci na zemi zustaly tak jak jsou, co myslis ty.
PS: jinak by me zajimalo co jsi opravdu zac 😀 (6)
PS2: Omluv pravopis.
s pozdravem”

Ok, tady ten mail ani nebudu značkovat červeně, prakticky celá stať je naprosto nad moje chápání a vůbec nevím, o čem to proboha ten člověk mele a hlavně kde na to přišel?


(6) Ale TOHLE, to mě fakt urazilo. Jakobych byla snad nějaká příšerka naložená v lihu, nebo co. Než jsem si to přečetla, tak bych se možná ještě obtěžovala odpovědět a zeptat se, co to má znamenat, že to nechápu, ale po této větě už se mi fakt nechtělo ani trochu.


Takže jsem to nechala plavat, jenom jsem potřásla hlavou a šla se věnovat někomu, u koho pochopím alespoň sepsané pohnutky. Vzápětí mi přislo:

,,Zdravim znova.
asi jsem byl as moc strucny a spatne se pak pochopi vyznam psanych slov. No tak preji krasne vanoce a novy rok.
Jdu hledat dal..”

… Tak na tomhle se fakt shodnem.

Nebo mi přišly chuťovky od nějakého patnáctiletého mladíka a ten když psal, tak jsem myslela, že si dopisuji s někým z Bohnic. Posuďte sami:

Zdravím, jmenuji se Lutero Sophia ( 15let v tomto životě )

Mích problémů je několik ( pod body se rozepíšu, chci, aby to bylo přehledné, jsem detailisty… ) :

1. přišel jsem o mistra ještě než mi začal mistrovat a ten druhý má větší problémy jak já
2. přestal jsem cítit svého strážného archanděla Hagiela
3. jsem půl-elf a myšlenkama se toho nemůžu zbavit

1. Měl mi mistrovat jeden hodně dobrý přítel, již dříve mne vzdělával ve vysoké magii, ale bohužel jen přes net. (7) Měli jsme se na setkání domluvit někdy po srpnu. Bohužel Ti o něm zděliti nic nemůžu, avšak můžu Ti popsat, jak měla vypadat výuka. Jednou z mích slabostí je má vlastnost, co na srdci, to na jazyku. Tudíž z mích hloupých otázek a doslova z šílených činů vznikl pojem blbnutí. Jako první fázi výuky jsem měl slíbené, že mne dostane psychicky na dno, ať se vzpamatuji… i dřív jsem věděl, že je to jediná možnost, z nuli zase odstartovat s čistým štítem. Hodně lidí by nechtělo, ale mé teorie a filozofie, jakožto jedna, kterou se řídím: každá mince má tři strany…
Přineslo by mi to šok, ale posílilo by mne to a otevřelo obzory. Co konkrétního si z toho pamatuji je, že bych se prý nějak 7x či 12x připravil na smrt, tohle už semi zdálo trošku fantazírování, kdo ví jak by to bylo… Dřív mi napsal, že si s přítelkyní říká vše ( ta mne toho naučila možná i víc než on… ). Já se jí chtěl na něco zeptat a přitom se prokecl, že mne m on mistrovat. Ono to bylo o tom, že on jí slíbil, že mne nechá potopit sebe samého v sobě a nebude do toho zasahovat, dle mého názoru udělala chybu v tom, že si nevšimla, že já se v sobě potopit nedokážu v momentálním stavu, který potrvá ještě hodně dlouho. Řekněme, že to byla velká láska a porušený slib, z mé strany nechtěná kudla do zad… potom mne nechal být… Neznáš prosím někoho, kdo by mi mohl k tvz. “mistrovat” či kdyby si chtěla sama…(8)

2. Tohle trochu souvisí i se 5. problémem. V době, co mi ti dva z minulého bodu pomáhaly jsem se učil cítit vše kolem, k tomu se rozvinula také intuice a poznávání lidí dle očí ( už se mi povedlo i z lokte a pár vlasů… )… Kromne schopnosti poznávání lidí a intuice, mám ve všem zmatek, věděl jsem, co Hagiel dělá, věděl jsem, kde se pohybuje, jak se tváří, jak mu je… jednou jsem dokonce zpozoroval, že mi lehl na postel, bylo to někdy v době, kdy jsem pocítil poprvé křídla… Ale krátce po tom jsem se tomu otevřel natolik, že jsem si myslel, že cítím vše a začal jsem tak maximálně pociťovat svou blbost a sugesci, která zavinila to, že už ani nevím, jestli zde Hagiel je či není… Cítil jsem mnohá stvoření, od přízraků po démony, od dryád po archanděly…. Teď nic, nevěřím teď tomu, že to co cítím, není jen má představa. Nevíš, jak to pořešit ?(9)

3. Není to ani pocit nadřazenosti či jeho opak… V jednu chvíli mám chuť lidi zničit a pozbírat to, co z nás zbylo a v jednu chvíli mám chuť zachraňovat situaci zbylých elfů po světě…(10) Nijak mi nevadí to, kým jsem, ale vadí mi to, že o tom skoro nic nevím a nemůžu to nijak rozvinout…. Nevěděla by si o něčem ?

Napíšu něco o sobě, zda to pomůže. Jsem citově vyrovnaný člověk, je mi všechno jedno, spíše znám důvody a vím, že se děje tak, jak se dít má. Mám špatnou paměť, ale zase na druhou stranu ostré smysly, zejména sluch a zrak… Je téměř nemožné mne nějak naštvat či uvést do pocitu strachu ze ztráty jiného či mého životu, možná z materiální ztráty. Nejsem sobec, ale nemám city ani pro sebe, ani pro druhé. To co ve mne bylo, to zmizelo, neboť radost či opak zastiňují mysl… když na mne emoce přijdou, tak je buď nechápu nebo jsou silné ( láska, nenávist ). Nenávisti jsem se teď kvůli řádu musel zbavit, i pomstychtivosti, je to další věc, kterou jsem Ti chtěl zdělit. Založil jsem s přítelem řád, zosnoval jeho základy, sehnal pár lidí, aby to mohlo ze začátku jakš-takš klapat a dostat se do pohybu, ovšemže podle bodů, obsažených v něm, se zakladatelé nebudou řídit, poněvadž by to tak ani nešlo… Zda by si chtěla vlastní pobočku řádu vést, tak Ti potom můžu poslat více než jenom tenhle soubor, ale pokud nechceš tak prosím na řád zapomeň…(11)

Normálně bych nepsal, jak jsem se k Tobě dostal, kdyby nebylo jedné otázky…
S jedním přítelem hrajem takovou hru, prakticky mne proklepává v mích schopnostech zjišťování údajů o lidech z očí… Pošle fotku lidí co zná či by chtěl znát a já mu napíšu vše, co chce vědět ( nebo alespoň to, co jde )… Dnes mi poslal Tvou fotku, z pravidla před tím, než něco začnu zjišťovat nesmím vědět nic o dotyčném… Jen mi napsal, že Ti není blízký a to, že se neznáte.
První, co mi proběhlo hlavou bylo, že máš mrtvého hodně blízkého příbuzného ( nechci se Tě nijak dotknout ), jen jestli Ti to nevadí, chci si ověřit, zda to je pravda, nebo zjistit to, co mi na tom nehrálo. Ovšemže nemusíš na to odpovídat, zda nechceš, je to na Tobě…
Jaké druhé se mne zeptal: nějaký chopnosti? … a už se to dalo do pohybu, následovala odpověď : ty mé… pozná lidi, jiné tvory, “dobro” a “zlo” ( dobro a zlo je jen pojem, který neexistuje a přesto jej tady poznáváme každý den…. )
chvíli mi na to přišla odpověď: tak píše pravdu a poslal mi odkaz na Tvůj web…. ještě dřív, než jsem se stihl pořádně rozepsat…

Měj se, s pozdravem Lutero

(7) Tajné nauky se nikdy nesdělují po mailech, ani po něčem, co se dá odposlouchávat, nebo archivovat. Vždy pouze slovně a při nejvyšší opatrnosti. Tak jednají členové různých řádů a dobrých i špatných společenství. Že by vás někdo vzdělával o tajných naukách po mailu je tak strašná hovadina, že to snad ani není možné, tak tomu někdo může věřit?


(8) Já a mistrovat? Za nic na světě!


(9) Navštívit dětského psychologa. A to nemyslím jako vtip, myslím to vážně, tohle co píše je nemoc.


(10) Cože?????


(11) Jak může napsat takové psychárny a pak prohlásit, že je citově vyrovnaný, to asi fakt nikdy nepochopím.


Dokonce pokusy o čtení z fotky, dokonce se trefil, odhadovala bych to na satanismus a otevřené schopnosti, které jsou s tím spojené.

Svoji odpověď nemůžu najít, nedávno jsem mazala starý archiv mailů a to byla chyba, ale pamatuji si něco v tom smyslu, že jsem mu prakticky napsala, že je blázen a ať se sebou něco dělá, že to dopadne špatně, že smrdí sektářstvím. Reakce? Jako když hrách na stěnu hází.

Děkuji Ti za mnohé, udělala si mi docela jasno, avšak má touha po moci a po vládnutí, spokojen nejsem jako vždy. Řád mou vlastní pomůckou jest, kdo se přidá, přidá se, sektě se nezavazuje,(12) možná, až si přečteš dokument ( nedodělaný ), který jsem Ti s prominutím zapoměl poslat, neboť má paměť není to nejlepší na tomto těle, pošlu ho nyní, pomáhá mi to s “disciplínou”. Dle odvětví magie, jakožto vysoké magie ( ačkoliv magie se nedělí): evokace a invokace, mezisférní a sférní cestování; se člověk setkává s entitami, které lidi po staletí vymysleli a vdechli jim život, podle toho ke komu se člověk dostane, tam se začne rozvíjet. Člověk se dostává od andělů po archanděly, od archandělů po vrch, od vrchu k Bohu. Přičemž je doprovázen výcvik strážného, historie, souboje, hádanky atd… Ale platí to i na druhou stranu k Satanovi, záleží kam člověka srdce táhne, u většiny lidí to bývají spíše naneštěstí touhy. To zase jiný přítel, který mne přivedl k onohu páru dvou jiných přátel.
on již zvládl cestu až k Bohu ( nevěřím ), vše se to točilo kolem jednoho města, šel do nějakého podniku, dle toho co mi psal, tak tam byl skoro celý vrch, pamatuji si, jak jsem je dle jeho písma všechny rozesmál tím, jestli můžou být démoni homosexuálové, tehdy jsem se ještě o blbiny staral. Potom jsem se zeptal, jestli je tam i Bůh ( nebyslím to všude a ve všem či ten pojem vševědoucího, myslím tu mocnou entitu vytvořenou v tomto koloběhu ). Kdysi jsem dle jednoho projektu přišel k důležité větě pro mne: Přes stromy do budoucna; zeptal jsem se tedy, jestli mi k tomu něco řící Bůh může. Dostalo se mi odpovědi, že zelená magie je má budoucnost ( magie se nedělí, ale znáš to… ). Chvíli po té jsem jedné hodně dobré přítelkyni pomáhal rozluštit znamení moci tří ( keltský trojúhelník bo jak nazval bych jej, přesný název nepamatuji si ). Ale z nákresu mi vyšel další nevědomky potvrzující faktor, že zelená magie je mou vysokou cestou. Ta přítelkyně mne naučila ty schopnosti a sama je zvládá mnohokrát líp než já, z toh papíru vyčela, i když jsem to tušil a na první pohled to taky bylo zřejmé, že: Vrch mne dostane daleko, Satan mne bude stále stahovat dolů, ale zelená magie, ta mne dostane nejdál.
Připadá tu ještě jedna šílenost, možná jsem si ji vsugeroval, možná ne. Napadlo mne, že si má sestra z jednoho z minulých životů někde ve Finsku, vzpomínky mne tam stále vrací, až budu zdatnější, plánuji ve své hlavě výpravu do tohoto životu. Popíšu Ti ten dům:
Byl mohutný, něco jako ve viktoriánském či gotickém slohu, cesta k němu byla lemována stromy, uprostřed cesty, která se roztahovala byla nějaká socha. Vedle domu skleník byl, skleník porostlý nějakými rostlinami, spíše prorostlý. Ve skleníku něco jako jezírko, dále velký stůl, kde rodina obědvala či slavila… Dělá mi problémi se rozpomenout více…
Budu očekávat Tvé odpovědi a názory a byl bych rád, kdyby si mi se “zelenou magií” byla ochotná pomoci, děkuji, s pozdravem Lutero.

(12) To zní jako když mluví nějaký šílenec v hororu a v pozadí černý les.


To s tím Finskem, tak tohle je jediná věc, u které vím, jak mám reagovat a to je smích 🙂

V druhém mailu byla příloha:

,,Řád ELEMENTÁLŮ


Novodobé společenství v utajení, zajímajíc se o duševní sílu, klid a moudrost, podporujíc demokracii.

Cíle společnosti sahají k blahům lidské komunity této republiky, pravé demokracii, duševnímu rozvoji jedinců, moci, síle a zničení korupce. Také prosazení důrazu na sebeovládání a špatný školní i výchovný režim.


DATUM ZALOŽENÍ: pátek 13.8.2010″

Buďto tu právě vidíte základní kámen novodobé rozvíjející se sekty v ČR, anebo prosté fantasmagorie kluka, který neví, co roupama dělat, až mu z toho cvaklo. Nijak jinak si takové věci vysvětlit nedokážu.

Mimochodem největší blbina je zakládat něco v pátek třináctého, to jen tak rada na okraj. Kdybyste někdo chtěl vlastní sektu.

Když už jsme u toho, ráda bych apelovala na všechny rodiče, pokud má vaše dítě v pubertě zájem o nehmotné věci, měli byste ho poučit o bezpečných a nebezpečných praktikách, aby nedopadlo jako tento kluk. Tyhle maily jsem uveřejnila spíše jako odstrašující případ, na pobavení to moc není, tohle je opravdu hrůza a děs.

Možná by se ještě hodil článek: Pravda o magii

A na závěr jedna taková pecka, která mě teď cestou třískla do nosu:

Kouknu do mailu a tam upozornění, že mi přišel vzkaz od nějaké ,,xena16″ z libimseti.cz. Já na ten profil moc nechodím, ale vzkazy občas čtu, tak jsem to rozklikla a čekala mě velmi líbezná zpověď:

,,Ty jedna náno pitomá, tolik blbosti, kterou Ty šíříš svými rozbory, jsem dlouho neviděla. Tvá závist a arogance nebere konce. Co se otíráš o lidi, co něco umí? Nikdo tě nerespektuje a pokud se ještě najdou stejný husy, tak je mi jich líto. Ty farizejko zlá. Už byly udělány opatření proti tobě. Máš smůlu a bude se to více zhoršovat, TY PÍČO!!!”

No nic, byla jsem zvědavá, tak jsem si chtěla rozkliknout, kdo mě to má tak moc rád a objevila se hláška:

,,Uživatel byl eliminován

Uživatel bohužel na našem serveru neexistuje. Možná se již smazal nebo jsi špatně zadal nick. Zkus použít vyhledávání nebo seznam uživatelů.”

To je mi ale záhada, asi nějaká stará firma na libku, co na lidi nadávala, tak ji někdo máznul.

Mimochodem, na nějaké výhružky, že někdo proti mě udělal nějaké kroky mě neutáhnete. To je prostě vařená nudle, která nefunguje. Za prvé mám svědomí čisté a za druhé nejsem snadný terčík.

Tyhle vtipné hlášky jsou taky důvod, proč nikdo neví kde jsem a co dělám. Nestojím o to, aby mi nějaká xena naběhla k baráku a hodila cihlu do okna.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Armon 2011-01-03 07:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak z toho jde hnus, je mi ztoho úplně špatně. Drž se, Alue. My za tebou stojíme.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2011-01-03 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak z toho prvního mám dojem, že ten pisatel toho asi moc přečetl a teď mu z toho asi "hrabe" a má potřebu se předvádět a myslil si, že mu na to skočíš.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2011-01-03 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se, mám tam překlep. Místo "příjmění" má být "příjmení":-)

Ikona diskutujiciho quonax 2011-01-03 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue! Na takové mejly bych nejspíš taky neodpovídal, nebo možná bych napsal něco ve smyslu, že nerozumím… Jenže ono to je asi jedno, autor je zjevně natolik poblázněný, že ať už bys napsala cokoli, asi by tě velmi brzy zařadil mezi lidi, co ho nechápou a odepsal tě ze svých bližních, takže by to vyšlo na stejno.

Ikona diskutujiciho ivan 2011-01-03 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuším dobrý vojak Švejk hovorieval že "každý blbne po svém"… či tak nejak….

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-03 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to byla presne nazorna ukazka toho jak clovek podlehne ruznym blabolum,nebo nejakym sektam a mistrum pripadne bytostem ktere mu pak nalhavaji a rikaji presne to co chce slyset.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-03 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem ráda, že jste mi to neomlátili o hlavu a že to taky nechápete. Já už fakt někdy mám pocit, že jsem asi úplně vytoto a neumím číst.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-03 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem to našla. Tak Farizejka znamená neupřímná žena, předstíraný svatoušek… no to jsem celá já, ta mě dokonale vystihla 🙂

Ikona diskutujiciho realtoltek 2011-01-03 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Farizejec………..to jsou zidovsti knezi kteri se drzeli presne podle pisma ale zakony si trosku upravili podle sebe aby vyhovovali presne jim .)a vlastne to byli oni kdo se tak dobre ,,postarali,, o Jezise :).

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-03 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Týjo, já ukřižovala Ježíše, jde to rychleji, než jsem myslela 🙂

Ikona diskutujiciho realtoltek 2011-01-03 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Njn cas nexistuje, teda plyne jen v zaznamu :).I indigove dite to vi :O).No zrovna jsem si pral at kapku nasnezi a uz to fici parada :).

Ikona diskutujiciho Auri 2011-01-03 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, Alusko, koukam, ze to kolikrat nemas vubec jednoduche :O Musim ted trochu vlezdoprdelarit a pochvalit te, ze to zvladas s takovou gracii, ja bych to asi nedokazala… Ale téda, nejvic jsem se zasmala u hlasky "Nestojím o to, aby mi nějaká xena naběhla k baráku a hodila cihlu do okna," pac jsem si to tak trochu ziveji predstavila =D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-03 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Nojo, jenže to není sci-fi. Musíš zatloukat zatloukat zatloukat, protože se mým známým třeba staly ještě horší věci.

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-01-03 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Všetci!

Ikona diskutujiciho Martin Havran 2011-01-03 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem takový potkal, celý rok dobrý, skoro normální kluci a najednou se ve slabší chvilce rozpovídali. Jeden bojoval v jakési válce v Maďarsku běhal po lesích (asi partyzán) a zabíjel lidi, byl prý i raněný do hlavy šrapnelem. Ten druhý zase makal v ocelárnách a ingot mu propálil nohu. Nechal jsem si ukázat jizvy, žádné neměly. Nejpodivnější na tom bylo, že byli přesvědčiví a sami tomu věřili. To jsou věci na tom světě.:-)

Ikona diskutujiciho ok 2011-01-03 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bůůů, já chci mít taky takové fanoušky! Aluš pošli mi na ně maily, já už si s nima popovídám :))

Ikona diskutujiciho StarScream 2011-01-03 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéééé, ty si fakt někdy užiješ "srandy" s některými lidmi a taky musíš mít pevné nervy…

Ikona diskutujiciho darkfamily 2011-01-03 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D tak to jo.. to je drsné..některe emaily  vypadají jak špatny vtip a neketrym bych zakazala psat do zavorek :-D to ti přeju hodně vydrže s tady tímhle

Ikona diskutujiciho adamos 2011-01-03 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Ty jedna náno pitomá, … Tvá závist a arogance nebere konce. Co se otíráš o lidi, co něco umí? …. Ty farizejko zlá. …. TY ***!!!"nedávno jsem pochopil, jak moc je to, co píšeme o druhých spjato s tím, jací jsme sami…a neustále se v tom utvrzuji

Ikona diskutujiciho Mieko 2011-01-03 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak někdo může psát tak hnusný věci nikdy nepochopím. Asi někdo psychicky labilní ,nebo má mindrák. Je tak jednoduchý něco někomu napsat, ale říct už ne.

Ikona diskutujiciho Dragomira 2011-01-03 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smála bych se, kdybych tyhle "týpky" nepotkává na každé druhé diskuzi o magii. Kdo dneska není upír, vlkodlak, démon nebo alespoň temný mág, ten není cool.

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2011-01-03 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co na to říct….Je to vážně síla. Chvílemi se mi chtělo smát, pak jsem zase kroutila hlavou. Někteří zřejmě neovládají český jazyk a Ti ostatní….těžko říct. Buď je to šplouchání na maják nebo nemají co dělat. Vyjadřování toho klučiny je poněkud zvláštní….a jméno toho jeho anděla nebo co, se mi nějak nezdá….něco se mi na něm nelíbí, ale netuším proč. Prý půl elf – to je gól :-D

Ikona diskutujiciho AChantall 2011-01-03 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašné niečo…desí ma, že ľudí to dokáže natoľko zmagoriť..čítajú kadečo a slepo veria zabúdajú na analytické myslenie…. fakt ma to mrzí..strácajú pojem o realite a tieto príklady sú dobrým mementom pre niektorých ľudí..

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-01-03 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jestli uz nekdo takove emaily dostava tak asi proto protoze potrebuje pomoct a sveruje se, takze bych z tech lidi nedelal zadny blazny atd a prave naopak bych se jim snazil pomoci :).Pro lidi co se tomu smeji nebo krouti hlavou mam jednu radu 🙂 tim vic se clovek necemu smeje a opovrhuje tim tim vetsi ma sance na to ze si to sam prozije ;).

Ikona diskutujiciho Frise 2011-01-03 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, i kdyby jsi psala samý kecy (nemyslím si to), tak se aspoň vyjadřuješ srozumitelně a slušně a zdá se mi, že jsi v pohodě, šťastná, "normální" holka, že to máš v hlavě v pořádku… Nechtěla bych takový maily. Mě rodiče nepoučovali, když jsem si s tímhle vším začala, mě jde čistě o to, abych se naučila něco dělat s tím svým životem… V tom jsi mi pomohla. A ten kluk… zjevně se mu něco domotalo v mozku… Já sama jsem teda pár věcí zkoušela, ale jejich následky ve výsledku pro toho člověka byly konstruktivní a to vždy, ať už jsem zkoušela na sobě, nebo na druhých a já bych si nikdy neodpustila, kdybych někomu hodně ublížila… Nepokouším to ale do takových extrémů a nevěřím tomu, co mi kdo nakuká, tenhle člověk zjevně uvěřil spoustě nesmyslů. Já si nejdřív musím všechno ověřit, jestli to funguje a jak to funguje, jaký to má následky a pak teprve něčemu věřím, obvykle všechno zjišťuju sama na sobě anebo z vyprávění blízkých. Třeba moje máma mi vypráví poslední dobou spoustu věcí a vlastně jsem se o tom všem dozvěděla díky tobě… Začalo to tím receptem na dortík a ona se ptala, kdo to ta Aluš je, tak jsem jí povídala a ona mi pak začala taky povídat a tak to začlo :D

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2011-01-03 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: dotyčný to také nemusí myslet vážně…

Ikona diskutujiciho Nika 2011-01-03 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hlavně se drž a vůbec si takové maily neber k srdci ,prostě je ignoruj a neodpovídej na ně – nechápu takov lidi!

Ikona diskutujiciho Verča 2011-01-03 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vtipné, ale zároveň smutné. Chápu, že ne každý umí psát tak, aby se to dalo v pohodě pochopit. Některý slohy jsou ale šok i pro mě. Kdyby autor prvního mailu psal v hieroglyfech, šlo by to nejspíš rozluštit lip.:-D Ten patnáctiletej klučina je chudák. Asi mu z toho všeho hráblo, anebo tak moc experimentoval s neznámým, až ho začla ovládat nějaká pošahaná síla. Razím teorii, že v jednoduchosti je síla. Když už se někdo chce pouštět do složitých rituálů a pod. měl by si o tom co nejvíc zjistit a jak tady už kdosi napsal, měl by hlavně dobře znát sám sebe.

Ikona diskutujiciho Deine 2011-01-03 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

wow, ten kluk tam mi připadá jako trošku narušený psychopat (nic ve zlém, jen dojem) :D máš to asi těžký no…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-04 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Černý čaj má v sobě látky skoro jako kafe. Když ho piješ, je to jako by sis dala kávu. A káva taky není úplně to pravé ořechové 🙂

Ikona diskutujiciho Frise 2011-01-04 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tak to jo, to mi přijde pravdivý 😉 Děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho leilak1 2011-01-05 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D :-D  kto by to vedel zopakovať obsah toho čo sa tam písalo ??? :-D

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-05 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě to jsou hledající. Zamotali se někde v nižších světech. Existují paralelní světy, každá myšlenka, slovo i čin má určitou energetickou hodnotu, a podle ní patří do světa své energetické hladiny. Entity jsou shluky myšlenkových forem určité nižší energetické hladiny. Patří to vše do astrálního světa. A kdo se zabývá magií, i bílou!, narazí na tyto entity. Větší shluky jsou pak nazývány egregory, píše o tom třeba Ignatěnko. Elementálové jsou jednou z těchto říší. Elfové, dryády, atd: vše jsou říše, ať až nižší či vyšší hierarchie. Hodně o tom všem ví již v mém komentáři k diamantové vodě zmíněný homeopat. Navštívil svým vědomím i chrámy světla nanebvzatých mistrů. To jsou hodně vysokovibrační energie, entity naopak nízkoenergetické. Vše, co jsme kdy mysleli, řekli, cítili, konali, se ukládá do matric vědomí, a je to uloženo v tzv. Akáše, dle toho pak se inkarnujeme. Do úrovně srdeční čakry jsou to nižší světy, od srdce výše vysokovibrační. Kletbyx a pod. jdou do říše démonů. Když se zabýváme duchovní cestou, je potřeba vším kdysi námi vytvořeným projít, je to uloženo jako tzv. had 2,5 x smotaný v kundalini kolem 2. čakry. A toto vše je potřeba uvolnit, rozpustit a propustit do světla. Již jsem zmiňovala: jak dole tak nahoře znamená spojit 1. čakru (dole) se 7. (nahoře), ty čakry vyčistit, rozpustit všechny emeoce a přeměnit v lásku, přijetí, požehnání. Vytvořili jsme je v době naší nevědomosti jsou kolem nás stále, dokud je nepovýšíme a změníme ve světlo. Magie, i bílá, je ovládání, manipulace, a napojujeme se tím do příslušné říše ovladatelů, mágů, tedy těch nízkých říší. Zpět do duchovního znamená tímto vším naším bahnem projít: ze 7. čakry svítit až do čakry 1. a tímto světlem všechny námi vytvořené enetity zničit. V těch mailech píší právě o tomto svém byhně, kterým právě procházejí, a nevědí si dále rady. Pomoc je: ano, vytvořil jsem to vše sám, prosím nanebevzaté mistry (např. St. Germaina a jeho fialový plamen) o pomoc při rozpouštění těchto energetických forem. Nějakou podobnou prosbou, nebo prosbou k andělům se tímto vším marasmem dá projít. Homeopat to vše rozpouští právě těmi paprsky )viz diamantová voda).

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-05 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I tady doporučím knihu Drunvalo Melchizedeka: "Prastaré tajemství květu života". Vysvětlena kvadratura kruhu, hrubohmotnost, polarity, oddělení Lucifera od boha a pád do duality, … Navyšování vědomí, různé úrovně vědomí, zvuk, barvy,…

Ikona diskutujiciho Michal 2011-01-07 01:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Mám trošku iné informácie. Ak sa mýlim oprav  ma prosím.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-01-09 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:: Jasně, jde prostě o shluky energií. Vše je energie. Jen jsem naznačila, že to opravdu je používaný výraz. Dík za upřesnění. Jinak: nemoc je důsledek disharmonie, to souhlasím. Veškeré problémy jsou z disharmonie. A karma není jen oko za oko zub za zub, je to veškerá energie, se kterou zatím neumíme pracovat.

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-02 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každýmu vadí na druhých nejvíc ty chyby, které má on sám.

Ikona diskutujiciho Bob ( ,,Lutero" ) 2011-02-04 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona mi na to naletěla :D , kdyby mi to neposlal přítel, tak bych na to zapoměl :D …. S tím satanismem ses trefila zase ty Alue… A teď malá anotace:

Ikona diskutujiciho xindiana 2011-10-30 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:to snad nemyslíš ani vážně?? Ty jsi opravdu asi jeblej.. Prostě se nudíš, viď?  Udělej si radši úkol s matiky nebo tak něco a mysli na normální věci.. Je rozdíl mězi zdravým hledáním cesty a podivnou posedlostí.. A ta poslední otázka… Co je ti do toho??

Ikona diskutujiciho nobody 2012-12-09 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tam cetla rad EMENTALU! xD

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek