60. Dotazník

21.10.2013 v Čtenáři 59

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Co je to ta knihovna palmových listů?
Přijedeš do Indie, navštívíš takový ,,speciální chrám”, oni se na tebe kouknou, donesou ti palmový list a přečtou ti tvůj osud… Podrobnosti se dočteš na internetu, není to nic tajného. Problém je, že se z toho stal výnosný obchod a vznikla hromada falešných knihoven, takže tam turistu velmi snadno oškubou.

2. Může, podle Tebe, nebo nemůže a proč existovat čistě přátelský vztah mezi mužem a ženou, kteří jsou přibližně stejně staří?
Žena s mužem kamarádit umí, ale muž se ženou ne. Z jeho strany tam zákonitě vždycky alespoň trochu zalíbení je.

Video jako důkaz (kdo toho kdo to ještě nezažil na vlastní kůži):

http://www.youtube.com/watch?v=7MAmMn_GilY

Ženy zde říkají ,,ano”. Orientují se podle toho, co znají ze svého života. Když všechny ženy říkají ,,ano”, znamená to, že ony to tak znají. Ale evidentně se moc v mužské hlavě nevyznají, protože muž tohle neumí. Nikdy to neuměl a nemůže se to tudíž od něj ani očekávat.

Nemám vůbec nic proti tomu, když spolu dva kamarádí, i když na straně muže je i trochu něco víc. – Když jim to tak vyhovuje, když nejsou volní, vědí že by jim to stejně dlouho neklapalo, když se na tom dohodnou, PROČ NE??

Ale nemůžeme tvrdit, že ,,přátelství mezi mužem a ženou existuje”. Můžeme pouze tvrdit, že ,,ženy kamarádí s muži”. Ale aby muž mohl kamarádit se ženou, musí se mu ta žena alespoň trošičku líbit.

A upřímně: Většina žen, které mají dobré kamarády, si UMÍ s nimi představit něco víc a nemusí být ani zamilované.

Takže za mě v podstatě NE, i když to ,,přátelství” může celkem dobře fungovat i řadu let.


3. Když jsou tedy zrcadla vlastně bránou někam jinam, jak je to s ostatními odrážejícími plochami? Jako jsou vitríny, sklo, které z určitého pohledu taky odráží nebo okna, když je venku tma a máme doma rozsvíceno.. atd.
Tohle platí jenom pro zrcadla, ne pro všechny lesklé plochy.

4. Co může znamenat, když mě pronásleduje číslo 911? Taky trochu 11, 111…
Významy těchto čísel najdeš ZDE a ZDE

5. Je kozí mléko prospěšné? A piješ kravské mléko?
Já moc nevidím rozdíl v tom, z jakého zvířete to mléko pochází…. A asi jako každý, do sebe občas nějaké dostanu 🙂

6. Jsi názoru, že naše planeta je přelidněná? Kdybys mohla, jakým způsobem bys zredukovala počet obyvatel?
Stačí přestat s konzumem, přejít na breathariánství a krásně se tu všichni vejdeme. Co byste pořád někoho vraždili?

7. Mna by zaujimalo ako vidis atlantidu pretoze mna tak napadlo ze ked je taka uzasna ako ju ospevuju preco zanikla? Mozno preto ze bola “zla” paraziticka ako nasa len rozvinutejsia,… taktiez mi je proti srsti ked sa chcu napajat na energie atlantidy ved ktovie co je to zac :/
Atlantida nikdy nezanikla, sídlí pod horami v Afghánistánu. To co se tu lidem vykládá o Atlantidě, jsou absolutní blbosti.

8. Vegani bojují za práva zvířat pomocí čísla jednoho telete, je to 269. Tetují se, cejchují … ale mně se to číslo ani trochu nelíbí, ať je v tom jakýkoliv úmysl. Co myslíš, je to dobré číslo?
Destruktivní není. Ale bojovat za práva zvířat tím, že se necháš potetovat, to mi přijde stup velice logické. Určitě to k něčemu strašně moc je.

9. Zajímalo by mě, jestli víš, proč se některým lidem po úrazu mozku mění osobnost? Uvedu ti pár příkladů: muž po zranění začal mluvit cizím jazykem, který se v životě neučil, díky nádoru na mozku se normální muž stal pedofilem a po vyléčení se jeho sexuální život zase vrátil do pořádku nebo jeden muž si zranil značnou část mozku a změnilo mu to kompletně charakter. Ze slušného člověka se po úrazu stal gembler, co začal šíleně mluvit sprostě…Mimo jiné je prokazatelné, že psychopati mají odlišný mozek než normální lidé. Tak mě zajímá, zda nás mozek doopravdy ovlivňuje nebo ne? Ptám se protože vím, že zastáváš názor, že mozek NEOBSAHUJE žádné informace! Máš pro tyto zvláštní jevy vysvětlení?
Když se ti podaří mozek poškodit tím ,,správným” způsobem, přeladí se mu anténky a začne stahovat z jiných kanálů, než má. Díky tomu potom lidé mluví jiným jazykem, nebo změní osobnost. Mozek není zásobárna dat, je to vysílačka. Když s ní třískneš o zem, taky se ti porouchá a nebude fungovat jak má.

10. Je pravda, že úzkostné duševné stavy môžu spôsobovať u ľudí a zvierat samovznietenie ? Alebo čo ho podľa teba môže spôsobiť?
Některá samovznícení jsou od vzplanutí vlastních emocí, jindy člověk přijde do kontaktu s určitou energií, nebo skalární zbraní. Možností je víc.
– Ale o samovznícení zvířat jsem v životě neslyšela. To se stalo kde? … Ani google to nezná.

11. Ahoj Alue, tak mě napadlo, když tu píšeš o “kočičím kokainu”, zkoušela jsi někdy nějaké drogy? Vím, že šanta kočičí není skutečná droga a také, že drogy asi nejsou nic dobrého (kromě snad možná ayahuascy, ale chtěla bys třeba i nějakou konkrétní vyzkoušet?
Drogy nezkouším, neberu a když už je řeč o šantě kočičí, tu mám jenom pro kocoura, tu jsem si zatím nedala ještě ani do čaje. Víno si dám, ořechovku si dám, pívo si dám, to jo… Nejsem žádný suchar. Ale drogy fakt ne.

12. Neznáš nějaký kvalitní přírodní přípravek na rychlejší růst vlasů?? :)) (klidně nějaký zábal…cokoli!! :)) Předem moc děkuji za odpověď!!
Čím kratší vlasy máš, tím rychleji rostou. Čím delší jsou, tím pomaleji rostou. Po sedmi letech se růst zastavuje. – Nech se ostříhat nakrátko a uvidíš, jak ti povalí. Urychlovat uměle to nejde, každý to máme jinak naděleno nejen co se týče rychlosti růstu, ale i hustoty a kvality.

13. Ahoj Alue, četla jsem Tvůj článek Jak se ochránit před vysáváním energie jinou osobou. Chtěla bych metodu vyzkoušet na člověka, kterého mám ráda a nechci ho vymazat ze svého života. Bojím se ale, že ho ztratím… Nebo radši nedoporučuješ aplikovat na blízké lidi?
Jde tato metoda použít i na zvíře?
Návod je PRIMÁRNĚ vhodný na ty nejbližší. Pokud spolu nemáte být, může se vztah rozpadnout. Dobře si však srovnej v hlavě, co vlastně chceš. Jestli ti někdo způsobuje problémy, ale ty ho u sebe přesto chceš, tak ten problém nechceš řešit a ani ho nevyřešíš. Volba je na tobě.
Zvířata nejsou energetičtí upíři, aplikace postupu by neměla smysl ani efekt.

14. Jak to, že se 21.12.2012 mohlo přejít do 5. dimezne a né do 4.?
4. byla jenom mezistupeň, přes který se mělo přejít. Neměli jsme však kritickou masu uvědomělých lidí, co by si přestup přáli. Takže to neseplo.

15. Lze naše vynálezy zharmonizovat s přírodou? Nebo je nejlepší prostě to, co už od ní máme?
Případ od případu záleží na tom, na jakém principu je daný vynález založen a k čemu slouží. To se nedá takhle jedním šmahem hodit všechno do jednoho pytle.

16. Čo starí ľudia čo majú stareckú demenciu, oni si nepamätajú ako sa volajú, nepoznávajú ani svoje deti, ako to že u nich sa prerušilo spojenie a už nemajú tie data? Myslíš že by sa dali liečiť? Asi tažko myslím že nikto ešte stareckú demenciu nevyliečil.
Hana Bláhová už na to přišla i sama. Dementní lidi se musí pořádně odčervit, vydetoxikovat, zlikvidovat parazity působící na nervy a je to. Není to neřešitelné, ale je to finančně velice náročné, navíc musíš mít dobré kontakty… Běžně nejsou dostupné přístroje, které se dostanou k parazitům v nervech. Nevleze tam ani MMS. A to ještě počítáš s ochotou starého člověka se uzdravit. Oni jsou většinou rezignovaní a čekají na smrt, s takovým přístupem je však úplně zbytečné se snažit. Málokdo z nich je akční a jde do toho s chutí. Neříkám že nejsou, pár jsem jich poznala, ale jsou to spíše výjimky.
Klasická medicína tohle nezvládá. Ne že by na to nikdy žádný doktor nepřišel, ale oni zdravé lidi nepotřebují, oni si vyrábějí pacienty. Na nás zdravých, co si všechno léčíme doma, nic nevydělají.

17. Ahoj nevies prosimta ako sa vyhnut elektrickemu smoku, popripade telo od neho precistit?
Tělo od elektrosmogu nemůžeš ,,pročistit”, to nejsou žádné toxiny uložené v těle. Jsou to FREKVENCE. Těm se můžeš jedině vyhnout. Jak, to bych se zase opakovala. Mobily, počítače, Wifiny, vysílače, televize, všechno pryč od těla.

Kdo nechce elektrosmog ve svém životě, musel by žít v lese v jeskyni. Je už totiž úplně všude.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-21 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovedi c. 2: To snad nee… Ja jsem si myslel, ze se mi to opravdu povedlo! Znamena to, ze lzu sam sobe? 🙁 Pripadam si ted, jako bych se fakt nevyznal ani ve sve hlave… Ja jsem byl vzdycky toho nazoru, ze muzi i zeny mohou delat ty same veci, kdyz se tak rozhodnou- nehlede na sve pohlavi. 😛

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-10-21 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to video bylo dost zajímavé. Z mé zkušenosti musím říct, že ten, kdo se nejdřív tvářil jako kamarád a přesvědčoval mě, že chce být jen kamarádem, tak nakonec zcela zjevně chce být víc než jen kamarád, ha, ha. A jediný kluk, kterého jsem považovala za kamaráda a nevyvrbilo se z něj víc než kamarád… tak se z něj vyvrbil nakonec homosexuál .-)))))

Ikona diskutujiciho Dara 2013-10-21 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vůbec k něčemu nechat si vyvěštit budoucnost, může to někdo umět tak, aby se to opravdu stalo? Vždyť přeci stačí udělat jakékoliv rozhodnutí jinak a bude to celé překopané, ne?:)

Ikona diskutujiciho Jane 2013-10-21 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže nejlepší by bylo veškerá zrcadla vynést z domu a namísto nich umístit do bytu nalepovací zrcadlové fólie?

Ikona diskutujiciho Eruvië 2013-10-21 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Alue, snažím se o AC, komunikaci s mými andílky, s vílami, stromy, atd. Ale, jsem teprve v začátku a zjišťuju, že mám asi největší problém se soustředěním – prostě mi mysl lítá na všechny strany, ale na jednu konkrétní věc, kterou zrovna chci, ne…:/ a snadno se nechám roztýlit různými vnějšími vlivy… máš tedy nějaké typy, jak si zlepšit a vypracovat soustředěnost?:)

Ikona diskutujiciho Pelina 2013-10-21 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím! Měla bych doplňující otázku k dotazu číslo 7.: Když tady zmiňuješ, že Atlantida nikdy nezanikla a existuje pod horami v Afghanistánu, mohla bys o tom uvést nějaké podrobnosti, či nás o tom nějak poučit? Určitě by to spoustu lidí zajímalo a alespoň mne nejde se spokojit s tvrzením, že "To co se tu lidem vykládá o Atlantidě, jsou absolutní blbosti.", pokud to tady není vysvětleno nebo nějak podloženo. Díky.

Ikona diskutujiciho Vika 2013-10-21 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Cormy 2013-10-21 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na pro-ana blogy a jejich autorky?

Ikona diskutujiciho Lucka 2013-10-21 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajímalo by me, jak se to s Lochness MOnster. Existuje?

Ikona diskutujiciho Luke 2013-10-21 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

s bodem 2 nesouhlasím jsem muž a mám dvě skvělé kamarádky s kterými určitě žádný vztah nechci a ani homosexuál nejsem a znám spoustu lidí co jsou na tom stejně jako já :D to musí být neakej babskej výmysl určitě bych tomu nevěřil 🙂 .

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-10-21 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ahoj, no přesně…taky jsem se na to chtěla zeptat…

Ikona diskutujiciho someone 2013-10-21 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to nevím pokud se ti dva nepřitahují proč ne? .. já bohužel nemám zrovna super postavu ani extra povahu ( jsem tichá stydlivá.. ) takže já mám dost kamarádů kluků a nepřijde mi že by ke mě něco cítily ani já k nim krom kamarádství… jo když jsem byla mladší ještě hubená tak se jich pár ukázalo ale teď..  jakmile je tu ale nějáká přitažlivost už tam začíná být problém.. nicméně mě takhle dřív přitahoval kluk ale už mě nijak neláká je to prostě jen kamarád…

Ikona diskutujiciho someone 2013-10-21 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jinak alue nedávno jsem narazila na skinroller(dermaroller) mám hodně jizev po akné, další se mi netvoří ale ty jizvy niják nemizí 🙁 furt jsem si to rýpala vím že si za to můžu sama ale teď jak se toho zbavit.. narazila sem teda na internetu na ten skinroller myslíš  že je to pro pleť až moc kruté nebo je to ještě vpořádku? popř. co by jsi mi ty poradila na jizvičky na obličeji? 🙂 (omlouvám se vím že nejsi nějáká kosmetička ale kdyby to šlo něják přírodně ráda bych o tom věděla než si propichovat pleť jehličkama 🙂

Ikona diskutujiciho Mordor 2013-10-21 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o Lorne Byrneovej (ak ju poznáš?) Napísala napríklad: Anjeli v mojich vlasoch, Posolstvo nádeje od anielov… Tiež vidí anjelov ako ty…

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-21 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázke 10 som čerpal z tohto článku http://www.mysticshop.sk/magazin/zahadne-udalosti-javy-a-procesy/spontanne-ludske-samovznietenie/  Je tam spomenuté samovznietenie králika. Inak sa hovorí že samovznietenie ľudí je spôsobené tvrdým alkoholom, neviem ale to sa mi nikdy nejak nezdalo, hlavne keď som sa dočítal že sa vznietil aj králik a ten určite nechlastal.

Ikona diskutujiciho Maria 2013-10-21 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať , ako to je , keď sa maju dvaja ľudia radi , ako to vníma muž a ako žena ?

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-10-21 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to bude vypadat, jestli se nám povede převibrovat do 5. dimenze? To se probudíme v úplně jiném světě? Nebo si nebudeme pamatovat, že jsme kdy žili tady? Nebo si uvědomíme jak vylepšit náš? svět? Co se vlastně stane? 🙂

Ikona diskutujiciho Meg. 2013-10-21 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Napadlo mě, viděla jsi film Sucker Punch? Jestli ano- přijde ti že v něm je nějaké poselství? Přijde mi úžasně zpracovaný a ta myšlenka toho filmu se mi hrozně líbí. A pokud jsi ho neviděla tak ti jen můžu navrhnout kdyby jsi někdy nevěděla co dělat tak se na něj podivat:-)

Ikona diskutujiciho Meg. 2013-10-21 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu divná otázka ale myslíš, že se v životě dá žít mimo tenhle systém ? Být pořád sám sebou a nenechat se ovlivňovat společností,školstvím,politikou a podobně?  A nebo se tomu nikdo z nás bohužel nevyhneme a budeme muset žít vlastně jako  skoro každý na téhle zemi?

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-10-21 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-21 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Aluško, jsi si opravdu jistá, že to opravdu platí pro úplně všechny muže (kteří jsou na ženské) bez rozdílu, že muž nemůže kamarádit (v pravém slovasmyslu) se ženou?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-22 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje niečo, nejaká vec ktorú stačí dajmetomu napríklad položiť v izbe na stôl alebo pod posteľ a ona priaznivo pôsobí na zdravie človeka? Viem len o orgonitoch ktoré vraj majú priaznivo vplývať na živé organizmy, neviem nakoľko je to pravda a aký orgonit je dobrý. Je ich veľa typov, niektoré vraj aj rušia geopatogénne zóny (tie majú v sebe tuším špirálu). Potom som počul že je dobré dať si pod postel gaštany, takisto ako u tých orgonitov neviem či je to na niečo dobré. Zaujíma ma čokolvek bežne dostupné čo konštruktívne pôsobí na zdravie.

Ikona diskutujiciho Adi 2013-10-22 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-10-22 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ovlivní nějak (energeticky nebo nějak jinak, jako ovlivňuje člověka jeho jméno), když vysokoškolsky vzdělaní lidé používají před jménem akademický titul? Ovlivňují všechny tituly stejně nebo každý jinak (např. Bc. jinak než Mgr. nebo MuDr.)?

Ikona diskutujiciho Petr 2013-10-22 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: A já zase doporučuji tenhle rozhovor s lídrem Změny, kde se probírají praktické věci (a podle kterého jsem se rozhodl, že tuhle stranu určitě ne).

Ikona diskutujiciho alois 2013-10-22 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

CO KDYŽ UŽ JE TOHO NA MĚ MOC, STRATIL JSEM SMYSL ŽIVOTA A PŘEJI SI ODEJÍT Z TOHOTO SVĚTA, NIKOLIV SEBEVRAŽDOU, ALE PROTO, ŽE TO TAK CÍTÍM, ALE SÁM TO UDĚLAT NEMŮŽU, CO MÁM DĚLAT? JE TO ASI DOST ŠPATNY I NA TO POMYŠLET ŽE? A TO BUDU MIT TEPRV 20 :/

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-23 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-23 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hoj:D ještě do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Johney 2013-10-23 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Hello Kitty není ničím jiným než dalším podprahovým programem kolem nás, těžko říct jaký je přesný význam ale v žádném případě není pozitivní. To, že se tento symbol celosvětově šíří jako rakovina není náhoda, stejně tak to, že z něj šílí celé Japonsko a že je to pro malé holčičky také ne.. Nejspíše zde půjde o programy spojené se sexualitou a satanismem také..Je možné to najít i na YT 😉

Ikona diskutujiciho Elle 2013-10-23 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš na věštění z rukou?  Vyplní se to co tam je napsané? Má cenu a nějakou hodnotu se o to zajímat a umět to?:)

Ikona diskutujiciho Luz 2013-10-23 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kamarádství mezi opačným pohlavím bez dalších úmyslů obvykle funguje v případech, že se ti dva znali a kamarádili už od dětství.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-10-24 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě bych řekla, že je zvláštní, když se v otázce 2 mluví o "pouhém přátelství", a přitom tohle slovo v současnosti má tolik posunutý význam oproti dřívějšku – je to škoda, že v původním významu už se moc nepoužívá, protože dnes to znamená romantický vztah. Milenci, partneři se dnes označují jako "přátelé". Takže slovo přítel v původním významu už nelze používat, protože by to mohlo být pochopeno jinak. Pokud máme na mysli přátelství, musíme říct kamarád, jenže to nevyjadřuje takovou blízkost jako původní slovo. Nelíbí se mi, že se ten význam takhle změnil; proč si nemohli pro milence najít jiné označení než přítel?

Ikona diskutujiciho eliss 2013-10-24 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč člověk ve stáří často onemocní a na nemoc umře? A na co člověk umírá, když ne na nemoc? Myslíš, že je možné odejít z tohoto světa nějak jinak než smrtí? (vzít si "s sebou" své fyzické tělo tím, že člověk pozvedne svoje vibrace?)

Ikona diskutujiciho Radast 2013-10-24 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tomhle videu? http://www.youtube.com/watch?v=cvsXiryu8jA

Ikona diskutujiciho TĚHOTNÁ PŘÍTELKYNĚ 2013-10-24 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, je mi to blby, ale jsem v dost těžké situaci. Je mi 19 a mám o deset let starší přítelkyni s tří ročnim nevlastnim dítětem, hodně jsem ji pomohl, spaltil ji dluhy,staral se o ně, ale ja to psych. nezvladal a odstěhoval jsem se od ní zpět domů. Za pár dní zjistila že je těhotná. Záleží mi na ni, ale je ted dost naštvaná a nešťastná, už mi nevěří. Dala mi tři možnosti, bud to vyřešíme po dobrym (v to doufam, ale s ni je to složity) nebo bude soud nebo pujde na potrat. Já vím že potrat je poslední možnost, ale chci se zeptat v jak dlouhe dobe tehotenství je dítě ještě bez duše, abych si to pak nevyčítal. Je ve 3 tydnu. Vůbec nevím jestli se tohle mělo stát, nechapu to, vždyt brala prášky. Vím že mi nechceš radit a říkat co mám dělat, páč rozhodovat se máme samy, abychom se něco naučili, ale já opravdu nevím co mám dělat. Můžeš mi prosím poradit? Moc Tě prosím o Tvou odpověď. Pokud možno, prosím odpověz mi na email [email protected] Děkuji Ti, Laďa

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-25 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Nemám právo rozhodovat o životě či smrti plodu, který ani neznám. Podstatné ovšem je jedině to, jestli oba dítě chcete a jestli mu zajistíte dobrý život. Pokud ne, je řešení naprosto jasné.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-25 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue písala si že duša pred vtelením poletuje okolo matky a rozhoduje sa či sa vtelí. Ale prečo sa musí rozhodovať?  Ak si plánujeme celý život vopred, nemalo by mať aj vopred vybranú matku ktorá mu ten život dá?

Ikona diskutujiciho Jirka 2013-10-25 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jestli duše když po smrti vystoupí z těla a má tu vševědoucí mysl, jestli oprvadu může konkrétně vědět všechno co chce. Tisíce otázek. Mě by třeba zajímalo jestli se dozvím jak skutečně byly některé věci kolem Československa 1938 do podrobností. Pak by mě třeba zajímalo jestli(spíše kolik se tak přibližně ztratí-rozkrade milionů, miliard ročně v této době v ČR v politice a o kolik přesně by jsme byli my obyčejní lidé bohatší na peníze. Jestli je Kájínek nevinný. Pak třeba skutečné charaktery různých slavných postav atd atd. Takových otázek mě napadá spousta. Pak samozřejmě mě napadají i ty klasické otázky co by duše měla mít, ale to předpokládám že se dozvím tak jako tak.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-10-26 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám zaujímavu otázku, ktorá na prvý pohlad znie moc….. destruktivne, ale dá sa nad nou dobre zamysliet….

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-26 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaznik:

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-27 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Dany 2013-10-27 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-27 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Nevím, je mi to jedno. Poslal mi odkaz na ten druhej, ten jsem četla a nic neřeším. Takových článků už bylo a bude. Kdybych se měla kvůli všemu vzrušovat, nedělám nic jiného.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-28 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chtěl bych se zeptat, co se děje s dušemi, které se zasebevraždí? A co se stane s duší, která byla hodná a duší, která byla zlá? Jaký je dál jejich osud, když se nedozví, co musí udělat, když se zasebevraždily? A může si někdo sebevraždu či vraždu naplánovat do osudu? Děkuji

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-28 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: lenže sa taktiež môžu narodiť aj na horšej planéte, sú planéty ktoré sú ešte horšie než Zem.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-28 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako vyhľadávať na blogu? Keď chcem vyhladať nejaké slovo. Ten blogový vyhladávač nájde iba niečo ale nenájde 100% všetko. Neni nejaký spôsob vyhladávania cez google?

Ikona diskutujiciho Puf 2013-10-28 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Vika 2013-10-29 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-29 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Ano, vyhledávač nefunguje dobře. Holt občas člověk musí víc hledat manuálně.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-29 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odp. č. 2- Jaj, já jsem to tu prostě musel napsat:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek