62. Dotazník

6.11.2013 v Čtenáři 34

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Kolik vitamínů by měl člověk denně přijmout?
Hoho, to se zeptej nějakého výživového poradce 🙂

2. Mohou vitamíny údajně ze stlačených bylin pomoci lidskému organismu?
Samozřejmě, vždyť je to to nejpřirozenější pro tělo. Nic lepšího, než to co je přímo z přírody, nenajdeš. Otázka však je, co přesně máš na mysli. – Jestli nějaký komerční výrobek? Otázka potom je, jak ho dělají a co do toho přidávaji.
Nejlepší je natrhat si svoje bylinky a sníst přímo za syrova, v našich podmínkách se dá pěstovat ledacos. Když to máš v tabletce, nevíš, co tam je doopravdy.

3. Přijde mi, že lidé co to propagují a sami se z něčeho vyléčili prý díky vitamínům, se vyléčili lepší stravou a větším příjmem vody a tabletka působila jako placebo.
To je možné, vždyť tvoje strava je tvůj lék. Když ji správně zvolíš, vyléčíš si cokoliv. A pít hodně vody, TO JE NAPROSTÝ ZÁKLAD, bez toho nejde nic.
Já znám třeba slisované byliny od Joalisu, bývaly to ,,helpy“. Ale oni pořád inovují, teď už to může být něco jiného… No jasně, v tomto případě nešlo dokonce ani o vitamíny, ale očistu těla. Fungovaly však perfektně, nemůžu si stěžovat.


4. Jakou tabulku by měl člověk používat při výpočtu jména?
Já znám pouze numerologický výpočet (ten můžeš mít i zadarmo, když si najdeš na google ,,numerologie online“), nebo výpočet rezonance podle písmen, ten je úplně jednoduchý, lidé o něj žádají v mé poradně. Žádné jiné tabulky na to neznám, takže k tomu nemůžu nic říct.

5. Z jakých zdrojů se mohu naučit symboliku(knihy,www,filmy, …)?
Ta pravá dostupná není, všechno se nedá koupit… Neznám žádnou knihu, ve které by to nejdůležitější skutečně bylo a po pravdě.

6. Jaké zdroje bys mi doporučila, když se chci dozvědět více o hermetismu, numerologii a kabale?
Hermetismus (pravý, ne pseudo) v podstatě dělám já, o numerologii je všude hromada knih i webů, tady je výběr nepřeberný a kabalu nedělám, ani nedoporučuji.

7. Jak působí wifi na člověka, když spí?
Ozařuje mu mozek. Co to dělá, můžeš vidět v tomto filmu: Plný signál – nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření

8. Používáš kabelový internet nebo wifi?
Za koho mne máš? – Jasně že kabely. V opačném případě bych byla sama proti sobě i proti tomu co zde píšu.

9. Jednou ráno jsem se probouzela a slyšela krásnou píseň, ale nikdo v pokoji nezpíval. Jakmile jsem na ni upřela svou pozornost, píseň zmizela. Jak mám poslouchat příště až někdy něco uslyším, aby se mi to neseklo?
Taky se mi to často stává. Usekne se to vždycky, když se probudíš, protože to jsou písně z jiné dimenze, nebo ze snu. Pokud se ti podaří to chvilku po probuzení ještě slyšet v hlavě, musím okamžitě vstát a zapsat noty, za hodinu už z toho nebudeš vědět nic.

10. Aký máš názor na chlorellu? Myslíš že sa vyrovná MMS alebo koloidnému striebru? Moja mama ju užíva a ja by som chcela začať tiež. Chcela som ju užiť po rontgene, ale mama povedala, že radšej nie, pretože by to mohlo naopak tie rontgenové častice chrániť a nie zničiť. Mohla by som ju teda užívať po očkovaní a rontgene, ktorý ma teraz asi bude stretávať kvôli krivej chrbtici častejšie…Viem, najlepšie by bolo k doktorom nechodiť, ale keď si maloletá, ťažko rodičov presvedčíš :/
Chlorella a MMS se nedá srovnávat, protože oboje je na něco úplně jiného.
O tom pro koho je vhodná, mluví velmi dobře fundované osoby v pořadu DUŠE K, v díle Jedlá divočina. Pusť si to a uvidíš sama. Ve zkratce: Když si naklíčíš čočku, pšenici, nebo cokoliv jiného, dostaneš to samé a máš to skoro zadarmo. Kupovat chlorellu není nutné.
Rentgen je radioaktivní záření, nechápu kde kdo vidí v těle jaké částice, proč by je chlorella měla chránit a už vůbec bych to s ní nespojovala, protože ta je přece v trávicím traktu. Mícháš dohromady jablka, švestky a hřebíky.

MMS a KS jsou na boj s viry, plísněmi a parazity, chlorella obsahuje vitamíny a je dobrá na trávení. – Nic z toho nemá s rentgenem nic společného, ani ho to neovlivní.

11. Máš rada ľadovú kávu?
Občas si dám.

12. Co zdravého si dáváš k mlsaní, když máš chuť?
Co je zrovna po ruce, ale na sladké moc nejsem. Čokoládu nejím skoro vůbec, bolí mě z ní zuby a nedělá mi dobře. Zato spotřebuji kvanta medu do čaje.
Když už se chci rozšoupnout, spíš si něco pořádného naliju. Jinak jím, jenom když mám opravdu hlad, což je 2x denně. Chuťovky moc nejsou moje parketa a když už, tak něco slaného.

13. Chcela by som sa naučiť lepšie kresliť. Myslíš , že sa to niekde dá ja som počula, že áno, ale chcem počuť tvoj názor, či by si mi náhodou neporadila ako ?
Já slyšela o kurzech kreslení pravou hemisférou. Prý to funguje, ale zkušenost s tím nemám.

14. Je 3D obraz a brýle škodlivý? Jaké reakce a změny v mozku vyvolává 3D obraz?
Co na to říká mozek nevím, ale kazí se z toho dost oči.

15. Na čem nejraději spíš, nebo medituješ?(látka/předmět)
Já nevim jak vy, ale já spím na matraci…

16. Může nás zabít nějaký démon? (Jako fyzicky, např. nožem, když se objeví)
Klasický ne. Nemá na to sílu, ani pravomoce, ani důvod.

17. Když někdo chce jít do 5. dimenze tak jen pouze astrálně? Nebo jak to vlastně je?
Teoreticky by měl jít i s tělem, ale jisté to není, protože se to přece zatím nepovedlo…

18. Je pravda že když někdo umírá, tak je to proto, že má málo energie ?
Ano, před smrtí energii mohutně ztrácíš. Když jí máš dost, nejsi schopná opravdu umřít. Je to známá věc, kdo z vás někdy držel umírajícího člověka, tak to určitě poznal i na sobě, protože umírající ji dost stahuje i z okolí.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-11-06 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybych já jedla jenom dvakrát denně, ztratím se z povrchu zemského, protože mám hodně rychlé spalování a pořád se hýbu… I když je vlastně pravda, že jím cca pětkrát denně, ale hodně malé porce. Nechápu, jak jsou někteří schopní do sebe toho tolik narvat najednou.

Ikona diskutujiciho Evik 2013-11-06 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak nám démoni můžou ublížit?

Ikona diskutujiciho Mrs. Kamen 2013-11-06 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1) Má kámen duši?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-06 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by musely dnešní vědy (fyzika, chemie, matematika, biologie, …) změnit v nahlížení na svět, aby to, co znají a učí, byla vážně pravda? Jinými slovy- co by se na nich mělo změnit, aby jsi souhlasila s tím, co vykládájí lidem o tom, jak svět funguje? (Ptám se, protože mě tyhle vědy samy o sobě zajímají a chtěl bych vědět, co se dá dělat, aby lidem byly ke konstruktivnímu užitku.) Děkuji

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-06 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč tak málo lidí ví, že pravdu lze zjistit pomocí tušení (=intuice)?

Ikona diskutujiciho Kristína 2013-11-06 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nič v zlom, ale naozaj nechápem, prečo dávaš do dotazníku nepodstatné a nič nedávajúce otázky, ako sú napríklad otázky číslo 1, 11 a 12 (týmto nechcem nikoho uraziť, je to môj subjektívny názor), keď ti bolo položených mnoho iných, oveľa obohacujúcejších a dôležitejších otázok, na ktoré by určite mnohí ľudia radi poznali odpoveď. Určite nie som jediná osoba, ktorá už niekoľko týždňov čaká na poriadnu otázku, ktorá mi aj niečo dá. Prepáč, ale nemohla som si tento komentár odpustiť. Začína sa ma však zmocňovať pocit, akoby si dotazník brala stále na ľahšiu váhu. Možno sa mýlim… :-)

Ikona diskutujiciho M. 2013-11-06 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hudba na upravená na Audacity na strávné konstruktivní herze mi přijde dost divně tlumená, nemá ty správné grády, zdá se to jen mě?

Ikona diskutujiciho sp 2013-11-06 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 8: Jestli používáš wi-fi nebo kabel je fuk, protože ten signál z wi-fi je všude kolem jeho zdroje. Pokud bydlíš v nějakém velkém městě, tak tam je wi-fi vysílačů strašně moc, stačí se podívat na přehled sítí po zapnutí notebooku.

Ikona diskutujiciho Tapla 2013-11-06 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to za planetu, kterou máš v záhlaví?

Ikona diskutujiciho Skřítek 2013-11-06 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-11-06 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tými démonmi mna velmi zaujíma…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-06 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Dotazníky tu NEJSOU místo e-mailové poradny. Dotazy osobního rázu, které jsou důležité pro tebe a spěchají, máš směřovat do e-mailu a řídit se podle pokynů. Pokud osobní není a nespěchá, tak počká, až přijde na řadu. Jako všechny ostatní. Dotazníky nejsou poradna, ani nebudou a tempo jakým publikuji a řadím články, mám dané. Nebudu to huškat na sebe.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-06 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako sa robi ten hermetizmus, ak to neni tajne, mozes dat nejake priklady? Neni hermetizmus nahodou okultizmus, magia? Vravela si ze magia je zla, je to zneuzivanie vesmirnych zakonov v nas prospech, co vytvara destrukciu, ako je to vlastne s tou magiou a ako sa pozna co este nie je a co uz je magia?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-06 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ked niekto umiera, mozeme mu nejak dodat energiu a aspon trocha mu predlzit zivot?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-06 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Na ake herze to upravujes? Myslim ze ak upravis hudbu na nizsie Hz tak vlastne akoby orezes niektore tony a potom to nema take grady.

Ikona diskutujiciho F. 2013-11-06 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímám se o jazyky a zaujal mě Tvůj vztah k ruštině. Mám k tomuto tématu pár otázek.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-06 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na úvodním obrázku nahoře píšeš, že tento blog je "nejznámější esoterický blog ČR & SR". Nechceš to spíš někdy přejmenovat na "nejznámější blog o alternativní vědě/vědění" ? Nejsem si jistý, ale někde u tebe jsem četl, že esoterika je z 90 procent taky náboženství, tak by možná byl příhodnější název, kde by byla zmíněná "alternativní věda" než esoterika… nebo tak :). Nebo jak bys vlastně ty osobně charakterizovala ve zkratce tvůj blog? Díky

Ikona diskutujiciho Alessa 2013-11-06 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je Matrix všude kolem nás, jak by to vypadalo kdyby neexistoval?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-06 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolko vody minimalne by sa denne malo pit? Ja pijem okolo 2l, niekedy viac, ale radsej si dam nieco ine nez vodu. Musi sa pit cista voda /z vodovodu/? Cital som vraj sa ma pit cista voda, a ze ked sa pije pivo, kafe, malinovka.. ze to je akoby sme nepili vodu, ze ta voda je uz kontaminovana ci co?/pisal o tom tusim aj tm a bol tu na blogu clanok/ Poznam ludi co piju len caj vobec nepiju vodu.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-07 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: No vidíš to, tenhle detail jsem zapomněla přepsat.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-07 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku:

Ikona diskutujiciho Yrpolud 2013-11-07 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O uzivani symbolu zde jiz byla rec – jake symboly nosim, tim k sobe vazu to, s cim se poji (kriz…). Jak se divas na Mayske symboly, napr. v ramci kalendare? Mohou byt take "nakazeny" necim, co lze pojimat nabozensky, nebo by mohly byt cloveku prospesne?

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-11-07 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Tohle jsem jednou viděla 🙁 Dcera nechce svou matku pustit, ta je po mrtvici, téměř se nemůže hýbat a je mentálně na úrovni malého dítěte, lékaři nechápu, jak to, že žije – jejich odhady pravidelně přežívá, dcera se o ni pečlivě stará a sama chřadne. Nevím, nakolik je to výjimečný případ, jen vím, že ona slečna se prý v kritický moment pokusila zasáhnout a že ke své matce byla vždy velmi silně připoutaná.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-07 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč podle tebe vznikají a jak se dají odstranit mílie?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-07 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ale musím říct, že v dotaznících někdy od tebe najdu přímo úžasné filozofické odpovědi, já bych je tak na lehkou váhu nebral, mi přijdou velmi hodnotné ;).

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-07 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je teorie lidské evoluce z homo habilis na nás dnešní (homo sapiens) falešná, žili tedy v pravěku lidé společně s dinosaurama? A co teorie Velkého třesku- je též falešná? Jestli ano, jak tedy asi vznikl vesmír a Země?

Ikona diskutujiciho En. 2013-11-08 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak cvičit svou intuici a schopnosti? Je možné že každý člověk je má ale ne každý je může objevit protože je tolik zaslepený tímhle světem? Jak proti tomu bojovat?

Ikona diskutujiciho někdo 2013-11-08 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Znáš seriál Doctor Who (Pán času)?(jedná se o anglické scifi, ale podle mě má dost poselství.) A pokud jej neznáš, nebo nemáš čas zkoumat, myslíš, že je možné cestování časem a že má tento seriál pravdu? Díky:)

Ikona diskutujiciho Corny 2013-11-08 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o obřadech např. starověkých azétků, když obětovávali lidi, vyřízavali jim srdce apod? Mělo to nějaký význam?

Ikona diskutujiciho Corny 2013-11-08 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o obřadech např. starověkých aztéků, když lidem při těchto obřadech vyřezávali srdce apod? Mělo to nějaký význam?

Ikona diskutujiciho Vika 2013-11-08 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Manticorus 2013-11-08 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč 3D hodně kazí oči? Podle vysvětlení dnešní vědy je to co ti dopadá do oka jenom polarizované světlo. Stejně polarizované jako když se třeba odrazí od některých normálních předmětů v přírodě. To nám s tím světlem tolik a tolik lžou?

Ikona diskutujiciho ena 2013-11-09 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nepoužívat slovo informace? I když ho nahradím jiným slovem, jako třeba "data", tak stejně funkce tohoto slova je stejná – jakákoli data nás vnitřně programují, ať už je nazveme "data" nebo "informace". Podle mě je důležitější s "informacemi" zacházet vědomě než je přejmenovat na "data"… děkuji za názor.

Ikona diskutujiciho Echo 2013-11-09 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, proč myslíš, že je na světě tolik nešťastně zamilovaných lidí a lidí, jejichž láska není opětovaná? Vidím málo šťastných vztahů, ale spoustu uvzdychaných lidí, kteří se trápí. Kde myslíš, že je chyba?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek