63. Dotazník

11.11.2013 v Čtenáři 47

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Mohou ptáčci více pelichat a hůře vidět, když jsou v dosahu Wifiny? Všimla jsem si že naše andulka hůře létá.
Z Wifiny je nemocné všechno živé, i stromy venku na ulici. Vyhoď Wifi, natáhni kabely a uvidíš, jestli se to spraví. Wifi poškozuje zrak a způsobuje rakovinu stejně jako mobil, dává to tedy dohromady smysl.

2. Aluš, navštívila jsi nějaké divadelní představení Jardy Duška? Jestli jo, jak se ti líbilo?
Zatím ne, jednou bych ráda… Prý ale má skoro pokaždé vyprodáno…?

3. Ahoj je používanie lakov na nechty zlé ?
Nevím o tom, že by to něčemu vadilo, ale černé laky jsou vrchol nevkusu, ty opravdu špatné jsou 🙂

4. Ahoj Aluško, je používání tamponů při menstruaci špatně? Nebo když je nepoužívám stále ale střídám je z vložkami ?
Tampon obsahuje bělidla… Vložka sice taky, ale tu si nezavádíš dovnitř, takže se ta chemie nedostává do těla přímo přes sliznici, venku tě chrání kůže. Tato bělidla nejsou vůbec zdravá pro tělo. To je první důvod, proč je vložka lepší. Tím druhým je, že v tamponu je vzduch. Krev se na vzduchu kazí, čili rozkládá se uvnitř ve tvém těle, když ho tam necháš dlouho. Proto jsou z tamponů zdravotní problémy.

Tampony jsou vlastně velice nehygienické a nechutné. O menstruačním kalíšku jsi už slyšela? Co takhle ho vyzkoušet?


5. Co říkáš na Malého prince?
Mně se moc líbí.

6. Mám v obou uších tři dírky. Jedna paní přes zdravou výživu, za kterou jsem kdysi byla, se toho zděsila a řekla že je to hrozně nezdravé, že to blokuje ty akupunkturní body a tak. Vadí to nebo ne?
Ano, do uší by se žádné dírky dělat neměly. Například klasická jedna dírka bývá v bodě, kde máš podle akupunktury oko… To má u někoho vliv na problémy se zrakem. Píchat do uší další nesmysly navíc, je nerozum.

7. Pokud bych si přilepila znak, který je na atlantském prstenu třeba jako plakát na zeď, bude to mít nějaký účinek?
Můžeš to zkusit. Otázka je, jak bude velký a jak blízko u něj budeš. Atlantské prsteny jsou koncipované tak, že fungují při kontaktu s člověkem, čili pouze ten znak sám o sobě na zdi, je trochu diskutabilní. Určitě něco bude vyzařovat, ale kolik, to je otázka. Podle toho, jak bude velký a kam si ho dáš.

8. Jak probíhá přirozená smrt z hlediska duchovního?
Nechápu, co je ,,duchovní hledisko smrti”, ale co přesně se děje s duší člověka, je podrobně popsáno v mé druhé knize ,,Svítání”.

9. Ahoj chcem sa opýtať do akej miery sa dá ovplyniť človek k dobrému a čo treba preto urobiť?
Jestli doufáš, že někoho změníš, zapomeň na to. Každý musí začít sám u sebe. Ty ostatním můžeš jedině jít příkladem, nebo je inspirovat.

10. Ahoj spôsobuje používanie podprseniek s kosticami rakovinu prsníka , alebo je to nezmysel ? (ja si myslím, že je to blbosť, ale chcem sa na to opýtať Teba)
To je hodně důležitá a závažná otázka, takže si na ni vyhradím více prostoru:
Problém kostic je, že zasahují k podpaží, kde tlačí částečně na lymfatické uzliny. To způsobuje zhoršení jejich činnosti a větší hromadění jedů v těchto místech. Kostice zdravé nejsou, avšak tvrzení, že ,,přímo způsobují rakovinu prsu”, jde zde zavádějící, až přehnané. Lepší by bylo to shrnout v tom duchu, že za určitých okolností toto může přispět k rozvoji závažného onemocnění, nejenom rakoviny. Jenomže vznik každé nemoci je vždy zapříčiněn kombinací několika různých vlivů, které se vzájemně ,,podporují”.
Například aby mohla vzniknout u ženy rakovina prsu, musí mít tato žena primárně konflikt se svojí matkou, či dcerou. Pokud ho nemá, není možné, aby pouhé nošení podprsenky s kosticemi u ní vyvolalo rakovinu, či jiné závažné onemocnění, speciálně v případě, pokud ani nepoužívá deodoranty s obsahem aliminia a vede zdravý životní styl.
Můj osobní názor je také ten, že každá žena je trochu jiná, má jinak těžká prsa a nosí tím pádem trochu jinak upnutou podprsenku, která ji jinak tlačí. Pokud jsou prsa malá a podprsenka se nosí na trochu větší obvod, tak aby ženu svírala méně, dá se tlak na mízní uzliny do jisté míry ovlivnit. Dobrá alternativa také je, v době kdy žena je doma, prostě podprsenku nenosit, aby si tělo odpočinulo. Když relaxuje a nikde neběhá, stejně ji nepotřebuje. Případně je vždy možnost přejít z kostic na sportovní podprsenky, či bolerka, pokud si to žena může dovolit.

11. Ahoj je farbenie vlasov zlé, alebo nie ?
Někomu mohou chemické barvy způsobovat obtíže, ale dnes už existují i barvy přírodní, takže je vždy na výběr.
Z čistě estetického hlediska je to jednoduché: Každý ať si nosí na hlavě to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře.

12. Co si myslíš o soutěži Vyvolení 2013? Vím, že televizi nevlastníš, já také ne, ale je toho plný internet a všechny videa online.
Tento druh pokleslé ,,zábavy” může opravdu bavit pouze primitivy, znuděné svým vlastním životem, kteří nemají nic jiného na práci, než okukovat nějaké exoty, kteří nejsou ničím zajímají. Proto nacpali svůj zadek do televize a hojí si tím svůj komplex méněcennosti. To stejné byl i Big Brother a jemu podobné úchylnosti. Nechápu, že se v dnešní době jakákoliv televize sníží v takovému bahnu a o to víc se divím, že se vůbec někdo sníží na takovou úroveň, aby to sledoval.

Koho baví sledovat bandu opic, která soutěží o to kdo má vyšší inteligenci podle toho, že se při tlesknutí umí trefil rukama o sebe?

13. Přihlásila by jsi se do takové soutěže?
Ani kdybyste mi za to zaplatili na ruku pár melounů. Mám svoji hrdost a moje důstojnost je mi milejší, než cokoliv jiného.

14. Podává, podle Tebe, obraz současné české společnosti, nebo to ještě pořád není tak zlé a ve vile to jen hrají?
Televize – a nic co se v ní kdy vysílalo -, nikdy nepodávala obraz skutečnosti. Jestli chceš skutečnost, jdi ven, ale nekoukej na bednu s barevnými fleky. Tam ji opravdu nenajdeš.

Castingy na podobné úchylné show jsou o tom, že se v davu hledá banda co nejvíce vyšinutých magorů, protože ,,normální” lidi by byli na obrazovce nudní. Však si najdi nějaký blog účastníka takového castingu, tam se to dočteš z první ruky.

15. Komu ze soutěžících by jsi přála vítězství?
Přála bych jim, aby všichni dostali rozum a šli od toho.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2013-11-11 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za odpovědi. Ještě jedna věc O:-)

Ikona diskutujiciho Sušenka 2013-11-11 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro dotaz č.11

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-11-11 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Okomentuji dotaz s podprsenkou. Kostice by správně měly obkroužit veškerou prsní tkáň, což u většiny žen znamená, že jsou lymfatické uzliny v košíčku. Volnější obvod je nesmysl, protože tak podprsenka ztrácí opěrnou funkci- obvykle to také znamená těsnější kostici, která zasahuje do prsní tkáně- a drobný pohyb kostice, ke kterému díky volnějšímu obvodu dochází, může mít ještě negativnější důsledky, než jen tlak.

Ikona diskutujiciho Blaf 2013-11-11 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve vyvolených byla Regina, byla tam prý za účelem, aby trochu lidem otevřela oči. Prý mají málo informací, naznačovala a mluvila o iluminátech atd.

Ikona diskutujiciho Kiki 2013-11-11 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taková osobní otázka, když se zmiňuješ o menstruačním kalíšku, máš s ním nějaké zkušenosti? Už nějakou dobu přemýšlím, jestli si ho koupit nebo ne… Trošku mě děsí manipulace s ním při vyjímání ven.

Ikona diskutujiciho B. 2013-11-11 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Sy_ 2013-11-11 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Regína otevírá možná tak nohy.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-11-11 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jenže Regína, při vší úctě, i kdyby měla stokrát pravdu, tak ji prezentovala tak, že už to zavání psychiatrií.

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-11-11 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zmiňuješ, Alue, dírky v uších. Teoreticky to může mít souvislost, měla jsem tři "aktivní" dírky v uších. Pak jsem si nechala jednu zarůst, tu nejvýš. Tehdy se mi zároveň zastavilo rapidní zhoršování krátkozrakosti.  Nevím, bylo-li to tím. Ale napadá mě, když si dírky nechám zarůst, vylepším nějak ten akupunkturní bod, zhojím ho? I když ta jizva tam zůstane pořád a velká.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-11-11 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-11 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ahoj Kiki, teď cca od příštího týdne budu mít o menstruaci a kalíšcích seriál. Text už má 7 stran, jen ho musím nakouskovat a naplánovat… Tak buď vydrž a počti si o tom obšírně, anebo si ho rovnou kup, protože je to fakt špica 🙂 – Vezmi si Lunette, je měkoučký. Na ww.kalisek.cz jsem si o tom kvěle početla všechny podrobnosti a rychle mi ho dodali. Spokojenost nejvyšší.

Ikona diskutujiciho Blaf 2013-11-11 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Já s tebou souhlasím. Taky mi to přišlo přetažené za vlasy. Jen jsem to podotkla.

Ikona diskutujiciho Táňa 2013-11-11 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Corny 2013-11-11 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rakovinu prsu způsobuje konflikt matky s dcerou? To jsem nevěděla, chápu to teda dobře?

Ikona diskutujiciho En. 2013-11-11 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tampony jsou hygienické, lepší než mít vložku která je odporná hlavně při sportu.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2013-11-11 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4. ahoj, já menstruační kalíšek používám už cca půl roku a jsem s ním velice spokojená…. :)… opravdu mohu jen doporučit… je to uplně něco jiného, a nepřijde mi to ani tak nechutné jako tampony :)… u mě je menstruační kalíšek naprostý vítěz 🙂

Ikona diskutujiciho Venëa 2013-11-11 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To ano, ale z vložky nedostaneš TSS (syndrom toxického šoku), u tamponů už riziko je. A navíc se obtížně zavádějí, vložku nalepíš a je to. Ale pravda, při sportu je vložka nepohodlná (ale pořád lepší, než špatně zavedený tampon).

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-11-11 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedysi sa vo svete stale nieco dialo, 2 svetove vojny, nastup a pad komunizmu,… myslis ze sa este nieco udeje, nejaka katastrofa, 3.svetova vojna, koniec sveta, novy svetovy poriadok, cipovanie ludi, epidemia, prichod/odhalenie mimozemstanov, previbrovanie,… alebo si skorej myslis ze uz sa nic diat nebude a dozijeme v tomto systeme bez nejakych vacsich zmien?

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-11-11 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: máš snad dojem, že se toho ve světě málo děje? Pustíš si někdy zprávy? Válčí se všude po světě, katastrofy jsou každou chvíli, např. teď Filipíny, předtím Fukušima, která je mnohem horší, než se lidem v médiích říká, zavádění NWO probíhá krok za krokem na všech frontách, čipování se zkouší na psech, lidi budou následovat dříve či později, čipové karty a mobily jsou jen předstupeň, zákaz pěstování všeho, co nekoupíš od Monsanta může být další z kroků a jestli se nám ukážou mimozemšťani ti nikdo předem neřekne.

Ikona diskutujiciho Orbia 2013-11-11 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,chtěla bych se tě chtěla zeptat, jestli něco nevíš o tom, že lidé s Rh negativní krví jsou potomci bohů, podle jiných zdrojů dokonce reptiliánů, mimozemšťanů atd. Že mají mimozemskou DNA. Jsem Rh negativní a docela jsem na to valila oči. Že bych toužila po nějaké spojitosti s reptiliány se opravdu říct nedá. Pravda je, že obecná charakteristika lidí s Rh neg. na mě sedí. A taky si někdy na téhle planetě připadám trochu mimozemsky, dnešní společnost fakt nechápu, :D ale zároveň vím, že nejsem žádný zloduch. Takže, bych tě chtěla poprosit o názor, jestli si myslíš, že na tom něco je, nebo že je to úplná blbost? :-) Děkuju

Ikona diskutujiciho Jitka 2013-11-11 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tampóny kupuji v bio kvalitě, tedy nebělené chlórem. Dají se bez problémů sehnat. Na tampóny nedám dopustit. Používání vložek by byl pro mě pořádný krok vzad.

Ikona diskutujiciho kiki 2013-11-11 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho vlaja 2013-11-11 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sol normalne obsahuje vsetky prvky ako telo Kuchinska sol obsahuje len dva NaCl ostatne zobrali pri vyrobe mohla by Si povedat nieco k tomu ?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2013-11-12 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 3 – jde jen o Tvoji osobní antipatii k černým lakům, nebo jsi měla na mysli nějaký hlubší význam? o.O

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-11-12 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, zajímalo by mě, jestli znáš knížku THOVT projekt lidstva od Kerstin Simoné a tvůj názor na ni. Děkuji. V.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-11-12 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: No tohle? O tom jsem neslyšela, ani o tom, že mají nějaké typické osobnostní vlastnosti… já mám taky Rh-.

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-11-12 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš ši , že každý na svete má svoju spriaznenú dušu ?

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-11-12 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S menstruačním kalíškem jsem spokojená, používám 4 roky. Cítím fajn, že nemusím utrátit za vložky. :-D

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-11-12 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ??? Mám taky negativní Rh. Nevím jestli souvísí s reptiliány? Ale necítím z toho nic. My všichni jsme prapůvodně odevšude Vesmíru. :-)

Ikona diskutujiciho Čajovna U modré kočky 2013-11-13 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: omyl, i u vložek toto riziko existuje. Je ale menší, nikoliv však vyloučené.

Ikona diskutujiciho Gája 2013-11-14 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Menstruační kalíšek je báječný vynález pro ženy. Je mi moc líto, že mi do života přišel až teď. Má to jen výhody. Tvoje tělo nemusí každý měsíc dostávat dávku chemie z vložek, ušetříš za vložky peníze, neprodukuješ žádný odpad, takže se chováš jako ekolog :-), nejsi opocená mezi nohama, nic se ti neposouvá a neprosakuje, nemusíš řešit zda oblečení je stále čisté…žádné nehody. Můžeš dále nosit tanga…třeba. Jo a v neposlední řadě se můžeš stále koupat….Hledej info a neboj se toho. Manipulace s ním je jednoduchá jako facka, stačí si přečíst návod a neštítit se vlastní vaginy a vlastní krve…Přeji  ti jen to nejlepší s kališkem. Která ho pozná, už nikdy nechce jinak.

Ikona diskutujiciho Lenny 2013-11-14 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mě dostalo, jak jsi někde psala, že můžeš mít každého, koho chceš. Zajímalo by mě, jak je to s těmi vztahy. Může si za to člověk sám, když se zamilovává do zadaných nebo o něj druhý nemá zájem? Nebo je to jen smůla?

Ikona diskutujiciho Alek 2013-11-14 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue

Ikona diskutujiciho Jitka 2013-11-14 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Tak nějak nevím, co je ekologického na tom používat menstruační kalíšek, který je vyroben z plastu? :o) Ač se píše, že je bůhvíjak nezávadný, nechce se mi to mít v těle po dobu několika dní v měsíci. Proto používám bio tampóny. Vložky jsou přežitek.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-14 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: 1. Není to plast, ale silikon.

Ikona diskutujiciho Barča 2013-11-15 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje způsob, jak se vyhnout povinnému očkování i když mi není ještě 18? Nechci ho, rodiče a doktoři jako by měly v uších houbu, neslyší, argumentují že mi to pomůže, jen tak tak jsem vstala na nohy a vyhrabala se z depresivní nálady, pár let to trvalo, žádné umrtvovací něco, žádné injekce, jen ať si skřípají zubama.

Ikona diskutujiciho Jitka 2013-11-15 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Silikon je polymer, tudíž plast (umělá hmota), stejně tak třeba kaučuk. Materiál kalíšku je vyroben např. z TPE (termoplastický elastomer), což je kaučukový materiál vyrobený např. z polypropylenu, polyamidu s nějakým dalším plnivem.

Ikona diskutujiciho All 2013-11-16 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, neplanujes zalozit sekciu nieco ako : citatelia odporucaju? bolo by fajn ak by to bolo rozclenene na viac oblasti – dolnky vyzivy, kozmetika, jedlo, hudba, knihy atd, kde by sme mohli pisat svoje skusenosti a odporucat kvalitne produkty.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-16 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Od toho jsou 1. diskuze pod články 2. články.

Ikona diskutujiciho Avene 2013-11-16 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V seriálu Jak zdravě nakupovat se nezmiňuješ o přílohách k jídlu, jak je to s rýží, bramborami, těstovinami atd.? Je něco nezávadné, co bys doporučila?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-18 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašně mnoho věcí z oblasti alternativního vědění je moc málo vysvětleno dopodrobna- tím chci říct, že člověk neví, JAK a PROČ to tak či onak funguje. Dobrým příkladem např. je rituál s růží (na otázky "proč zrovna růže je symbol ochrany?" "proč se to musí dělat zrovna takto?" jsem nenalezl odpověď). Proto se ptám:

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-18 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co může člověk po shlédnutí filmu se subliminály, např. Harrymu Potterovi, vyvést zlého? A co knížky- ty žádnou újmu nezpůsobí? A existuje nějaké opatření pro to, když se chce člověk podívat na film a jsou v něm subliminály- např. uvědomit si je a vědomě je potlačit? (Mluvím o případu, kdy chce člověk ten film shlédnout jednou za jeden uherský rok, ne každodenně apod.)

Ikona diskutujiciho Kaila 2013-11-19 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Marti 2013-11-19 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Nejsem si jistý, jestli na tohle bude odpovídat…

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-11-20 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosímťa Alue nevieš niaky recept , alebo prírodnú vec na predĺženie a zhustnutie mihalníc ?

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-11-22 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moja otazka znie, ako prichadzas k odpovediam, ktore na svojich strankach podavas ? Overujes odpovede, ktore nejakym sposobom ziskavas (napr. kde sa nachadza atlantida a pod.) ?

Ikona diskutujiciho malina 2013-11-23 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,co to ztnamená když všude vidím znamení v podobě srdíček? všude kam vejdu vidím samá srdíčka,i ve věcech ve kterých by si je nikdo jentak nepředstavil,nevíš co to může znamenat? už to trvá asi 3 týdny

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek