67. Dotazník

4.12.2013 v Čtenáři 42

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Ja mám trochu zvlaštnú otazku, jedná sa o energetických upírov. Ja viem že táto téma tu asi bola publikovaná. Počul som že stačí prekrížiť nohy aby sa to odsávanie energie eliminovalo. Toto kedysi tvrdili staré matere, ale či to je pravda, neviem.
Překřížení nohou nebo rukou blokuje průchod naší vlastní energie. (Proto se to moc nemá dělat, není to příliš zdravé.) Proti energetickému upírovi v naší blízkosti to nepomůže a nemá to na něj žádný vliv. Blokujeme jen sami sebe.

2. Je pravda že okolo hrobov je obvykle čierna aura a u niektorých je biela?Tvrdí to nejaký reikista čo vidí auru.
Já na hřbitovy zásadně nechodím, ani tam nestuduji energie. Není vůbec o co stát.

3. Zajímalo by mě jaký máš názor na užívání kokosového oleje vnitřně, (na pokožku, zuby apod je skvělý) .. někde jsem četla že dlouhodobé užívání ( lžičku denně ) škodí hlavně se to týká srdce a cév ale někde zase píšou že to je skvělý takže nevím co si myslet
Kokosový olej (za studena lisovaný) naopak napomáhá zdraví srdce i cév. Pokud tělu chybí správné tuky, krevní oběh a cévy se oslabují. Je to tedy přesně naopak… Hádám, že sis to přečetla u někoho, kdo má informace od farmacie… To víš, nemoci srdce jsou výhodný biznis, přece se nebude lidem říkat pravda.
Osobně ale moc denní užívání celé lžičky nedoporučuji, pokud to jíte úplně samotné a navíc na lačno. Mnoha lidem se z jedné snězené lžíce samotného tuku udělá blbě a je jedno, o jaký druh tuku jde. U mne to přišlo už třetí den ,,pokusu”, od té doby se jím ,,jen” mažu a na doplnění zdravých kyselin raději lněné semínko s tvarohem podle postupu paní Budwig. Z toho nikomu špatně nebývá.

Anebo je zkrátka potřeba myslet na to, že kokosový olej je třeba vždy něčím zajíst.

4. Prináša číslo 13 smolu?
Není dobré se jím obklopovat, ale zase bych to neextremizovala. Jsou mnohem horší čísla.


5. Co značí číslo 5? Mám ho moc ráda už od malička a vlastně ani nevím proč… Ale nějak mě prostě přitahuje.
5 je symbol člověka.

6. Copak děláš pro to aby tě nebolely tolik záda, hlavně krční páteř ze zdlouhavé práce na PC?
Vlastně nic. Nemám problém s páteří, od počítače neustále odcházím a kombinuji to s jinými aktivitami. Taky mám na psaní už vycvičené svaly a přirozeně hodně rovné držení těla. Když jsem s psaním začínala, po půlhodině mě strašně bolelo úplně všechno, protože člověk je hodně zatnutý, i když se to nezdá. Postupně svaly ale zesílí a bolet přestanou.

7. Viděla jsi film Experiment nebo Vůdce? Popřípadě tvůj názor.
,,Vůdce” jsem sledovala od začátku až do konce s pusou dokořán a nechápala, jak může být někdo tak blbý. A nechat se tak snadno zblbnout. Když se nad tím ale zamyslím, ,,stádečkovitost” je typický lidský vzorec, takže se není moc čemu divit. Experiment zatím neznám.

8. Vyvoláva podle tebe spravedlnost války, jak někdo tvrdí?
Války plánují elity, když potřebují snížit populaci, nebo znovu nahodit nějaký nefungující systém. To se spravedlností nemá nic společného.

9. Co si myslíš o tom, že Lucie Bílá chodí pořád oblečená v černé? Přitom podle mě působí dosti pozitivně a nějak mi ta barva k tak radostnému a pozitivnímu člověku nejde.
Asi chce vypadat ještě hubenější.

10. Daruješ nebo maluješ některé obrázky svým blízkým?
Vlastně ne. Dřív jsem si je hlavně schovávala, dneska kreslím vyloženě se záměrem (ilustrování knih), anebo je věsím tam, kde se pohybuji.

11. Máš nějaký dobrý typ na šampon? Skoro žádný mi nevyhovuje, vždy mám dost podrážděnou pokožku hlavy, hlavně po těch přírodních, což mě zároveň udivuje, ale samozřejmě i štve.
Otázka je, nakolik ,,přírodní” ty šampony byly? Že je něco na etiketě neznamená, že to je opravdu i uvnitř. Já používám Gliss Kur (i balzám). Vlasy se po něm netřepí, velmi dobře se češou a jsou pevnější.

12. Piješ pivo?
Výjimečně ano, většinou když na něj vyloženě dostanu chuť (tělo si řekne samo co potřebuje). V pivu je hodně vitamínů, hlavně béčko. Takže když je k dispozici nějaký zajímavý speciál, nebo kvasnicové, tak nepohrdnu.

13. Je nějaké rádio, které třebas posloucháš?
Klasická rádia nemám moc ráda, nehrají dobrou hudbu. Jednou za čas přežiju Petrov, ale stejně pořád komentuji, co hrají. Člověk by nevěřil, jak neskutečně imbecilní texty některé skladby mají. Jiní lidé to možná vnímají pouze jako kulisu, ale já registruji každé slovo, takže nejenom že mě to ruší, ale ještě k tomu mě štve, když se tam zpívají blbosti, nedávající dohromady smysl.

Obecně se tedy rádiím vyhýbám a vybírám si jen to, co chci poslouchat.

14. Všimol som si že na fotke máš prsteň Atlanťanů, nosíš ho stále alebo len na fotenie?
Jakže? Na focení? Já ještě nikdy snad na žádném focení nebyla, leda tak když do školy přijel fotograf, ale to už je let 😀 – Samozřejmě, že skoro pořád.

15. Co si myslíš o využívání probiotik (laktobacilů) – v podobě prášků z lékárny? 🙂 Popřípadě jdou sehnat i jinak v koncentrované podobě?
Výborné jsou kapsle od KLAS, ale nestojí to korunu padesát. Dají se v pohodě koupit na internetu, na lékárnu se vykašlete.

A laktobacillus nemůže být ,,v prášku”, protože je to živý organismus. Ten jedině v kapsli. Abychom byli korektní, i co se týče pojmů…

16. Vzniklo opravdu lidstvo na zemi původně jako otrocká rasa?
Ne. My nejsme žádní mutanti z opic, ani otroci… a podobné nesmysly.

17. Ahoj Aluško, chtěl bych se zeptat: Když si někdo chce aktivně rozvíjet myšlení své pravé hemisféry, doporučuješ lidem, kteří chtějí, rozvíjet nadále své logické myšlení? Ještě pořád mi visí ve vzduchu otázka, jestli je logika vyloženě a jenom špatná, ikdyž je třebas pod kontrolou “instuchocitního” myšlení?
Nechápu, proč by měla jedna hemisféra fungovat na úkor druhé, když stimulovat se mohou/mají obě. O tom si přece rozhoduje každý sám, svým stylem života. Také se tu pletou pojmy s dojmy. Logika je na levé straně a intuice na pravé. Jsou to dva druhy myšlení, které nelze plést dohromady.

Ptáš se mě na to už asi po desáté pořád dokola jako kolovrátek, takže bych doporučila přestat se pořád jenom ptát a začít si to ověřovat sám v praxi.

18. Co si myslíš o dalajlámovi? Je to spřízněná duše nebo součást toho druhého systému?
,,Toho druhého”. S námi rozhodně není, jen se tak tváří navenek. Najděte si třeba na OSUD.cz o Dalajlámovi, kam v minulosti prodával zbraně. Budete překvapeni…

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Belis 2013-12-04 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si třeba kokosový olej rozpouštěla v teplém mléce a pak to pila 🙂

Ikona diskutujiciho onyxxx 2013-12-04 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně chutná i na lžičce a špatně mi z toho není, ovšem nesmí se to přehánět…stačí jedna kávová lžička[1]:

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-04 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

17- aha pardon, ta otázka už nějakou dobu neplatí 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-12-04 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 11. Vyzkoušel jsem spoustu šamponů, mnoho přírodních a drahých Bio, ale po těch jsem měl buď mastné vlasy (hned po umytí) nebo přesušené „seno“, ale ne vlasy. Od té doby co používám také Gliss kur, tak mám krásné vlasy, mě sedl taky nejvíce a upřímně řečeno mi tak trochu jedno, že není bio a eko, protože bio a eko šampony mě hodně zklamaly.

Ikona diskutujiciho Ak 2013-12-04 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čeho teda pochází lidé?

Ikona diskutujiciho 0zay 2013-12-04 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Mě sednou ty tuhé šampony od Lush a děsně dlouho vydrží..:)

Ikona diskutujiciho Palička 2013-12-04 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky mysliš , že mi pomôže očistná kúra alebo detoxikácia ak mám alergiu na mnoho vecí aj na kovy ,ktoré mi pri kontakte s nimi spôsobuju ekzém ? Jednoducho nemôžem sa všetkému celý život iba vyhybať ako mi odporučila dr.

Ikona diskutujiciho Klára 2013-12-04 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, podívej se na tyto přírodní na fleru, prosím. jsou dost dobré:

Ikona diskutujiciho ILI 2013-12-04 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,chci se zeptat jakou máš zkušenost s pojídáním lněného oleje s tvarohem?A jestli ještě na něco používáš MMS,popřípadě jestli se zajímáš o CDS?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-12-04 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se kokosák jí líp se skořicí nebo zázvorem. Jsou oba fungicidní stejně jako ten kokosák, takže jeho účinky nejspíš leda podpoří. A dneska jsem si udělala takový menší pokus – namočila jsem mandle v rozpuštěném kokosáku, naházela do skořice a teď slintám a čekám, až to ztuhne… Myslím, že to bude parádní zdravá mňamka.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-04 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 11. no právěže úplně přírodní prostě bez parabenů, silikonu a tak…a taky mě hodně zklamaly, takže si asi dojdu pro ten Gliss Kur, koukám že je asi fakt dobrej, tak děkuji;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-04 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 9. No ona právě někde říkala že miluje černou barvu, že prý je vlastně nejbarevněji oblékanou českou celebritou, protože černá se skládá ze všech barev.

Ikona diskutujiciho Míra 2013-12-04 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 16:

Ikona diskutujiciho J. 2013-12-04 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:To já teď vyzkoušela novou metodu – umývání bez šamponu. Žádný strach, zní to děsivě, ale je to naopak moc fajn. Prostě se vezme nějaký  kondicionér bez silikonů a aplikujete větší množství na vlasy. Necháte působit. Vlasy tím neztrácí přirozený obal a zbaví se jen mastnoty, protože kondicionéry obsahují látky, které vlasy zbaví mastnoty. Ne každému samozřejmě sedne 😉

Ikona diskutujiciho Ala 2013-12-04 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy budou otevřené recenze tvé druhé knihy? A přemýšlela jsi v jakém duchu budou více tvé budoucí knihy?Myslím styl psaní jako klasické příběhy,třeba jako byla první,oddechovější, nebo spíše více na přemýšlení,více naučná..ja jenom,co je ti více blízké..?líbí se mi jak podáváš moudrost,pravdy do příběhu…

Ikona diskutujiciho iriska 2013-12-04 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké hrané filmové pohádky máš nejradši? Díváš se o vánocích na pohádky? :-) děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho Enitas 2013-12-04 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde se vzal na Zemi člověk?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-04 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1. Tiež som o tom niekde počul že stačí prekrížiť nohy alebo ruky, bohužiaľ proti energetickým upírom neni obrana 🙁

Ikona diskutujiciho Lord věneček 2013-12-04 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: K tomu bych řek, že už se Alue vyjadřovala – nic dobrého si o něm nemyslí :))

Ikona diskutujiciho Dara 2013-12-04 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím si lakuješ nehty? 🙂

Ikona diskutujiciho Lord věneček 2013-12-04 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Alue neodpověděla přesně, jelikož otázka byla, zda jsme "byli" a odpověď je pro přítomnost (nejsme otroci) ostatně i teď mi tak někteří lidé připadají – otroci systému a jeho živitelé. No, nevíme, jak to skutečně je a jak to kdysi bylo, možná se vyplatí lépe hledat, nebo raději nehledat vůbec 😛 a učit se sebelásce atd.. Tyto informace nemají žádný hlubší význam, jsou jen předmětem naší zvědavosti..

Ikona diskutujiciho dodino 2013-12-04 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6: Skuste si najst nieco o Alexander technique, je to velmi komplexny pristup. Oplati sa.

Ikona diskutujiciho Vepříček 2013-12-04 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co mám dělat, když mne pronásleduje číslo 59? Zpousty náhodných pohledu na hodiny a pořád..třeba 15:59 a pod. Žeby se blížila smrt, nebo kataklizma? :O 🙁

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2013-12-05 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

13.: THIS! A já jsem si myslela, že jsem jediná, koho ty pitomé texty obtěžují :D

Ikona diskutujiciho morethanlife 2013-12-05 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je magnet nějak nebezpečný?

Ikona diskutujiciho AChantall 2013-12-05 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Na 100% len celibát 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-05 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Jo, celibat. Ked uz chce niekto sex bez otehotnenia, musi pouzit nejake to svinstvo, a ani to neni 100% zaruka ze neotehotnies. Holt nic v zivote neni len tak zadarmo, za vsetko sa nejak plati.

Ikona diskutujiciho Lily 2013-12-05 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"laktobacillus nemůže být ,,v prášku", protože je to živý organismus"

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-05 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:K 17. Logické myšlení určitě není jen špatné. Vše spolu souvisí a kdyby bylo špatné, tak tu hemisféru ani nemáme. Nic není jen černobíle, všechno zlé je i k něčemu dobré a vše tady na zemi má přece nějaký svůj důvod;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-05 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Přesně, také jsem po těch přírodních měla jen to přesušené seno:(Ale nevím, no mě tak nějak ty přírodní věci zklamou skoro vždy. Například kuličkový deodorant od Alverde, ten mi dělá na oblečení viditelné skvrny, dokonce mi přijde že se po něm potím víc, než kdybych ho vůbec neměla a pach potu je horší když je smíchaný s tím deodorantem, než bez něj. Navíc když se v podpaždí vysuší, tak se mi začne drolit. Nebo 100% bambucké máslo od Saloosu bio Karité je úplná šílenost. Z toho jsem měla místo rtů doslova sušenku:D:/

Ikona diskutujiciho derewi 2013-12-05 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S jakou osobností (mám na mysli známé lidi, např. Michael Jackson, Lady Diana, George W. Bush atd.) by ses chtěla setkat a proč?

Ikona diskutujiciho Avene 2013-12-05 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Už jsem o tom tady jednou v diskuzi četla, a několik ze slečen/paní psalo, že podle jejich přesného cyklu mají vypočítané dny ovulace, kdy se může otěhotnět, takže v ty dny ne.. A prý jim to vychází velmi dobře :D Zkus zadat nějaké hesla do políčka hledat, myslím, že to bylo taky pod nějakým dotazníkem.

Ikona diskutujiciho light7 2013-12-05 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevím jestli to tady už bylo…Jaký máš názor na bojová umění jako např. Kung-Fu nebo Martial Arts…já se učím Martial Arts.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-12-05 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Já jen vím, že bílé světlo je složené ze všech barev. Ale černou bych nenosila pořád ani za nic. Necítím se v ní dobře. Nejen, že v ní vypadám jako mrtvola, co právě vylezla z hrobu, ale přijde mi to strašně depresivní a destruktivní. Jednu dobu tak chodila oblékaná kamarádka a docela se to i odrazilo na její psychice. Teď už jí to docela pustilo, uf.

Ikona diskutujiciho lajla 2013-12-06 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že sa dá pred rôznymy bytosťami ochrániť bielym svetlom ?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-06 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych jí pořád taky nemohla nosit, už takhle jsem hubená a taky v ní vypadám jako smrt:D Jedině když se dobře prokombinuje…Ale myslím si, že je to na každém zvlášť, jeho věc. A taky to, že spíš ovlivňuje člověka to jaký má na tu barvu názor, pohled a jak se k ní staví. Pokud jí bude od začátku odsuzovat, odmítat, mít k ní prostě negativní přístup, tak se v ní určitě ani ten člověk nebude cítit dobře. Možná proto je Lucka i v té barvě tak šťastná, protože ji jednoduše miluje. A to co milujeme nám většinou prospívá, protože nám to vrací ať už je to cokoli nazpátek ty samé vlny, které tomu my samy vysíláme. Například ten skladatel, který neumí noty jak ho sem Alue nedávno dávala, taky je skoro všude v černé barvě přitom z něj vyzařuje taková krása a vnitřní klid.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-12-06 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Ano, otěhotnět je velká šance jenom vždy asi 3 dny v měsíci a pokud má člověk pravidelnou menstruaci, dá se to vypočítat, dá se to i vygooglit. Takže prostě v ty plodné dny radši nemít sex a k tomu,  aby to bylo ještě víc pojištěné, radši i v těch neplodných používat kondom – a pak by to opravdu mělo být hodně bezpečné.

Ikona diskutujiciho Etelea 2013-12-07 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla jsem se tě zeptat, jak je možné, když je kříž destruktivní znak, tak jak to, že odpuzuje třeba upíry? Upír je přeci taky zlá bytost, tak jak je možné, že ji vadí destruktivní znak?

Ikona diskutujiciho Victoria 2013-12-08 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš, jak se zbavit náměsíčnosti? Prý se to stává hlavně malým dětem a v dospělosti to mizí, u mě je to naopak (je mi 18 a trvá to tak rok). Většinou jen neškodně chodím po pokoji a otvírám skříně, ale i tak bych se toho ráda zbavila. Taky hodně mluvím ze spaní a trpím spánkovou obrnou. Myslíš, že toto všechno by mohlo být způsobeno stresem? Předem děkuji za odpověď :-).

Ikona diskutujiciho Una 2013-12-08 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš nějakou pravdivou knihu o Keltech?

Ikona diskutujiciho humulus lupulus 2013-12-09 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Alue, zajímalo by mě, jestli znáš knihu od Abdrushina – Poselství grálu, a jaký máš na ní popř. názor? Předem děkuji, Petra.

Ikona diskutujiciho Monika 2013-12-10 02:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nedávno jsem si četla účinky neemu a dočetla jsem se velmi zajímavou informaci,  kterou jsem nikdy předtím neslyšela. Olej z neemových semen se v Indii používá jako lubrikant a zároveň jako antikoncepce. Nevím, jestli to tak je, ale je pravda, že ho nesmí užívat těhotné ženy, protože hrozí potrat. Jinak je to ale neskutečný všelék, čistí orgaanismus snad od všeho škodivého a já jsem si kapsle s neemem v Indii často kupovala, sejně tak kosmetiku s neemem. Podle mě je na pleť s akné stokrát lepší než tee tree oil. Ale když se vrátím k té antikoncepci- nevím, já bych to zkusila, ale stoprocentní není nikdy nic.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek