68. Dotazník

8.12.2013 v Čtenáři 23

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Pokud je teorie Dutozemě pravdivá (jakože věřím, že je,) tak jak se dá dostat na ostatní planety a do ostatních částí vesmíru, když uvnitř naší Dutozemě je jen naše Sluneční soustava?
Mimo naši planetu je normální Vesmír, který vypadá jako tady uvnitř (většinou. Několik rozdílů tam je). Takže buď UFO, nebo teleportace.

2. A co do nekonečnosti vesmíru: Je opravdu nekonečný, nebo je tak obrovsky gigantický, že si to jen stěží dokážem představit?
Teoreticky by nekonečný měl být, protože co má začátek, musí mít i konec, ale představte si někdo konec veškerého bytí… Po tom všem… To není účel.

3. Jaké jméno se ti nejvíce líbí pro dívku a jaké pro kluka?
Pro holku je parádní Barborka, u kluka nevím. Ale rozhodně bych mu nikdy neříkala ,,Max”. Spousta lidí – vůbec nechápu proč – tak teď pojmenovává kluky, asi protože je to ,,moderní”. Ale když jsem byla malá, volalo se tak jenom na psy. – A když budou mít dceru, bude to snad BauMax?

4. Kde bys řekla, že se bere frigidita, impotence a zejména proč?
No jé, příčin je tak strašně moc, že se to snad ani nedá spočítat: Chemie v jídle, Aspartam, Mobily (Pánové nedivte se, když to nosíte v kapse a celou dobu vám to ozařuje varlata. Nemluvě o rakovině varlat, nebo prostaty.), Wi-fi, Rentgen, CTčko, očkování… a těch druhů parazitů, co na to mají vliv…

A frigidita? – Co třeba úplně obyčejné starosti a stres?


5. Dá se podle tebe (frigidita, impotence) léčit nějak jinak, než jí dnes léčí?
Vždycky je možností hromada, hlavně se ale první musí zjistit PŘÍČINA, ta je pokaždé trochu jiná, i když platí určitý základní rámec. Takže zajít si za odborníkem a stanovit příčinu, to je první krok

6. Nebo nic takového podle tebe vlastně ani neexistuje?
No… ! 😀 Jako já se s těmito problémy osobně nesetkala… Ale možné to je, že si celý svět vymýšlí, aby mě zmátl 😀

7. Dívala jsi se někdy na nějaký seriál, máš nějaký v oblibě, například Přátelé, Simpsonovi, či tomuto vůbec neholduješ?
Ále jo, když jsem byla dítě, tak jsem nějaké sledovala, ale dneska už nic.

8. Je něco přírodního proti nadýmání? Vůbec nemůžu jíst hroznové víno, jablka a zejména švestky o lušteninách už ani nemluvě…přitom si myslím, že toto je do jídelníčku, také potřeba zahrnout.
Třeba máta je dobrá. – Kdo má ale hodně větry, potřebuje detoxikovat, odčervit a vyčistit střeva (Klidně i pořádný klistýr, jednou za dva pár měsíců vůbec neuškodí.) Také by bylo dobré začít užívat laktobacily, můžeš mít pouze narušenou střevní mikrofloru, ani to nemusí být nic vážného, tohle dneska má kdekdo, hlavně pokud jí ty chemické jogurty, co na ně běží hromady barevných reklam se zelenými šipkami v televizi.

9. Ahoj chcem sa opýtať, či sa dá vytvoriť niekde portál do iného sveta a jednoducho cez neho uniknúť ?
Amatér, cíleně, bez nutných znalostí? – Rozhodně ne.

10. Co si myslíš o tomto článku? http://www.national-geographic.cz/detail/hora-krizu-misto-kde-citlivejsi-lide-citi-proudit-energii-v-tele-10085/ Prý cítí na tom místě proudit ”pozitivn energii” to mi nějak nesedí, díky za odpověd 🙂

Za prvé je potřeba upřesnit správné pojmy, protože pozitivní je destruktivní a tudíž smrtonosné. Pokud někdo cítí u hromady křížů destruktivní/pozitivní energii, tak to smysl dává.

Pokud to ale myslí naopak, je to: A:) cílená manipulace veřejnosti, protože církev už manipuluje s lidmi dlouho a rozmanitě, čili by to nebylo vůbec nic nového B:) vsugerovaná blbost C:) destruktivní člověk se cítí v destrukci dobře. A pokud budeš třeba 20 let chodit pravidelně do kostela, hádej co se s tebou stane z energetického hlediska.

10. Poznáš niečo na oči? Niečo čo by pomohlo na tik na oku, červené oči, pocit ťažkých a unavených očí.
To může být i zdravotní problém, pokud zrovna nekoukáš každý den celý den na televizi zblízka. Třeba paraziti, nezjištěná slabší alergie, nebo třeba slabé ledviny. Za někým s tím zajdi.

11. Videla si komédiu Borat: Nakúkanie do americkej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa? Alebo tento typ filmov a “Boratov” humor nemusíš?
To slovo znám, ale vybavím si z toho jenom zelené plavky. Jinak už nevím, o co tam jde. Musela bych se znovu přiučit.

12. Ahoj Alue, nemrzí tě občas, že nejsi z Povrchu?
😀 …. 🙂

13. Ahoj Alue, preco nemás tak rada svoje krstné meno?
Pozornému stálému čtenáři je to asi jasné, občas se toho vzdáleně dotýkám, takže se to dá domyslet. Případně podrobnější vysvětlení obsahuje jeden z mých příběhů, kterými je proložena moje druhá kniha ,,Svítání”. Na internetu se mi k tomu už vracet nechce, kdo by rád bližší objektivní sondu do mého soukromí, má možnost ve výše zmíněné literatuře.

14. Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to doopravdy s upíry a kříži. Beru kříž jako destruktivní symbol, něco, čemu se vyhýbám. Upír je vlastně taky “špatný”, je to nemrtvý a konstruktivní bytost to rozhodně není. Proč upírům ale vadí kříže? Když je kříž i upír destruktivní, jak to, že na sebe vzájemně působí negativně? Nebo je to celé blbost a upírům kříže nevadí? Děkuju za odpověď 🙂
Ty nějakého upíra znáš, že se dá říct, že mu vadí kříž? Ve Van Helsingovi mu to například nevadilo.

15. K čemu slouží člověku emoce? Dají se emoce rozdělit na konstruktivní (např. radost, láska, soucit) a destruktivní (třeba hněv, vztek, smutek)? Anebo nejsou emoce dobré ani špatné, jen záleží na člověku jak s nimi zachází?
Nic se prostě nemá přehánět a musí se to umět ovládat.

16. Jak myslíš, že je vhodné pracovat s emocemi tak, aby je člověk v sobě nepotlačoval a přitom neublížil druhým?
Prací na své osobnosti. Kdo je přirozeně klidný a slušný, nemusí nic potlačovat.

17. Jak se může člověk dostat k potlačeným emocím z dětství, z nějakého traumatu (znáš na to nějakou metodu?)? Myslíš že k vyléčení traumatu je vždy nutné jít do bolestné vzpomínky a prožít znovu všechnu tu bolest, nebo existuje i jiná cesta?
Někdy pomáhá si i jen uvědomit počátek a začít se chovat jinak, pak se to přepíše zcela přirozeně… O vracení se do minulosti a léčení starých křivd píšu i ve své knize Svítání, kde je na to hodně prostoru a kde se to téma mohlo rozebrat podrobně.

18. Doporučila bys prosím nějaký dobrý krámek na koupení orgonitu?
Neznám, já jsem je všechny dostala darem. 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-08 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 3. Jo Barborku jsem vždycky chtěla pro svoje dítě když jsem byla malá a s holkami jsme si s panenkami hrály na mámy:D Ale dnes jsem již přehodnotila situaci, protože většina Barbor v mém životě, které jsem potkala byly namyšlené, upejpavé, sobecké a rozmazlené holky:D Tím tam zase neházím samozřejmě všechny, ale toť moje vlastní zkušenost;)

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-08 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a jinak ten BauMax to je fakt trefný!:D Max je podle mě také jméno pouze pro psa…

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-12-09 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš, že se něktěří lidé dokáží přeměnovat v nějaké zvíře, které si sami vyberou? Popřípadně  jde to myslíš naučit? Ne že bych se to chtěla učit, kdyby to bylo tak jednoduché dělal by to každý, jen mě to zajímá 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-10 03:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môžme nejak overiť funkčnosť orgonitu?  Či je kvalitne spravený, či neni po záruke, a proste či to vôbec funguje.

Ikona diskutujiciho Shika 2013-12-10 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, psala jsi, že fyzičtí upíři existují. Narodí se tak, nebo je možné, že tě kousnou a "nakazí" jako ve filmech?

Ikona diskutujiciho Amálka 2013-12-10 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10b

Ikona diskutujiciho Dragita 2013-12-10 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

s tím Maxem jsem netušila, že je to taková móda. Stačí mi, že syn mého nevl.bratra se jmenuje Max (a ano, je to jak pro psa:(

Ikona diskutujiciho Echo 2013-12-10 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš trilogii Jeho temné esence od Philipa Pullmana(první díl se jmenuje Zlatý kompas nebo taky Světla severu)? Jestli ano, co si o ní myslíš? A jaký máš názor na hudbu Red Hot Chili Peppers?

Ikona diskutujiciho xoxu 2013-12-10 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Max,brrrrrrr strašný jméno ale ještě neznám žádné dítě se jménem Max.Ale barborka se mi taky mooc nelíbí.Vždycky jsem chtěla být Eliška,zdá se mi to jako krásné jméno

Ikona diskutujiciho Anet 2013-12-10 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když pozitivní je destruktivní, destruktivní je tudíž pozitivní.. Jak je to teda s křížy? Jsou destruktivní, jsou tedy i pozitivní?Mám v tom zmatek

Ikona diskutujiciho Anička 2013-12-10 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Belis 2013-12-10 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Únavový syndrom- Co to je, jak vzniká, jak se ho zbavit?

Ikona diskutujiciho Vojta 2013-12-10 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3/Nejhorší jména co do energie jsou Kristýna a Lenka,klučičí si už nepamatuji.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-10 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to změněný stav vědomí a má smysl pokoušet se ho někdy podstoupit nebo docílit přirozenou cestou? (Tedy ne drogami, ale např. meditací a to stylem "neběhat za tím nejvíc"- protože pak to stejně většinou uteče- pozn. pro vysvět.)

Ikona diskutujiciho Naso, chano 2013-12-11 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Orgonitky sem tam vyrábím, a co se týče jejich funkčnosti. Zatím nevím o žádném přístroji, který by dokázal změřit sílu samotného orgonitu. Člověk co umí pracovat s energiemi, kyvadlem, proutkaři, případně ti co vidí aury ti to můžou potvrdit že to funguje. Pokud by ti to nestačilo máš možnost si to vyzkoušet sám, a pokud nechceš zbývá ti už jen věřit lidem okolo.

Ikona diskutujiciho humulus lupulus 2013-12-11 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě mě napadá-můžeš doporučit nějakou meditační hudbu, kterou posloucháš ty? A taky by mě zajímalo, jetli nevíš, zda je binaurální hudba, která je volně k poslechu třeba na youtube, škodlivá? Díky za případné odpovědi, Petra.

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-12-11 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevieš niaky prírodný spôsob na zvečšenie objemu pier ?

Ikona diskutujiciho morethanlife 2013-12-11 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když chceme dosáhnout určitého cíle a snu a budeme na tom opravdu pracovat, stane se to? dá se třeba andílky požádat aby nám na cestě za snem házely různé příležitosti díky kterým postupně sen uskutečníme? co je hlavně potřeba abychom snu dosáhli? takže kupříkladu se stát herečkou není nemožný sen?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-11 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Viem o prípade, keď si pár ľudí vyrábalo svoje orgonity a pri testoch s kyvadlom sa ukázalo, že orgonity od jedného výrobcu vôbec nefungovali. Pritom vyzerali na pohľad dobre, ak by bol podvodník mohol by ich kľudne predávať. A orgonity niesu lacná záležitosť.

Ikona diskutujiciho Jarda 2013-12-11 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám pár otázek… Snad to můžu napsat sem. Blog.cz aktuálně vlastní Nova. Občas se stane, že společnosti nějakou tu webovou službu zruší. Co budeš dělat pokud blog.cz zruší? Zálohuješ nějak data? Přemýšlela jsi o nějakém lepším redakčním systému? Nebo změně designu?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-12-12 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o Zlatém altajském mumiu? Je vhodné k léčení? Máš nějakou osobní zkušenost s ním?

Ikona diskutujiciho Katniss 2013-12-12 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Jaké jsou Tvé oblíbené písničky, zpěvák nebo skupina? 🙂

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-12-14 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak z té Hory křížů je mi blbě, jen vidím fotky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek