7. / DOPORUČENÍ: Připravte se na období 21. – 24.12.

24.11.2012 v Aluška.org 78

Ze své návštěvy Slovenska jsem si odnesla jeden velmi zajímavý poznatek a to ten, že údajně nedávno bylo v rádiu, že 21. prosince nenastanou tři dny temna, ale tři MĚSÍCE temna. – Upřímně, nechápu kde to Slovenský rozhlas vzal a zároveň se tomu fakt směju: Já si dovolím převzít pár článků a už se mi vyhrožuje kriminálem, ale slovensko si klidně vyhlání tři měsíce tmy a nikdo si na nikoho nedošlápne?

Navíc se ke mně donesla zpráva, že podle jakési ankety, uskutečněné v ČR, si odhadem cca 60% celkového obyvatelstva myslí, že v období prosince či po něm, se stane něco hodně zásadního.

Takže bych tímto ráda poprosila čtenáře, pokud tyto zvěsti také znají, jestli někde nevyštrachají zdroje, nebo archivy. Opravdu bych to ráda slyšela na vlastní uši a viděla na vlastní oči.

Začíná se o tom psát také v klasických novinách. Téma Prosinec 2012 je skutečně velmi slyšet ze všech stran. Chodí také zvláštní znamení, dívejte se okolo sebe:

Šokovaly mne například plakáty, které můžeme aktuálně vidět v centru Brna na Moravském náměstí:

Symbolika je absolutně jasná: Okolo celé zeměkoule je obtočená pravotočivá (konstruktivní) šipka, s nápisem restart a je to umístěné na čele ženy: Restart celé planety i lidských mozků. ,,Sezona 2012/2013″ – Přelom roku 2012/13 🙂

Proč myslíte, proč by to tam někdo dával, zrovna v tuhle dobu? Nepříjde vám to divné?


Na tom samém místě, akorát na zastávce ,,Česká“ můžete vidět další do očí bijící plakát:

,,Vánoce jsou tady, spas se kdo můžeš“. – Stojící muž, ze kterého jde světlo… Že by pomysný vzestup?

O kousek dál jsem ještě viděla jeden. Je celý černý a na něm nápis: ,,Cíl zničen! … Ale co teď?“

Mám pro vás také zajímavý úryvek z dopisu, který s dovolením autora (zdravím Miro) ocituji:

,,P.S.: Ešte pripájam ten sen, o ktorom som Ti písal. Ja som ho pochopil ako varovanie, že nemám ostať v paneláku, ale Ty si urob svoj vlastný názor:
V tom sne som bol v miestnosti podobnej ako je moja izba na priváte – iba bola väčšia, vyzerala byť vyššie ako je 12. poschodie na ktorom bývam a okná mala nielen vpredu, ale aj zľava a zozadu, sprava boli dvere ako sú aj v skutočnosti. V izbe nič nebolo, ani záclony, steny boli biele a so mnou tam bolo viac ľudí (cca 5 – 6, neviem presne) všetci sme boli oblečení v bielom. Zrazu sme cez predné okno videli zvláštny jav – obloha nadobudla zvláštne osvetlenie, trochu temnejšie, a na okno spredu začali dopadať obrovské kvapky vody veľké ako tenisové loptičky a ešte trochu väčšie, a dopadali pomaly, akoby v spomalenom filme. Na okná vyvíjali taký tlak, že sa začali prehýbať sklá smerom dovnútra, tak som ich rukami zvnútra zadržiaval, aby nepraskli. Tiež kľučky na plastových oknách sa začali pod tým tlakom otáčať a okná otvárať, tak mi pribehli na pomoc ľudia, ktorí boli v miestnosti so mnou a otvárajúce okná držali, boli odchýlené, ale nakoniec sa podarilo ich zavrieť a sklá ostali neporušené. Zrazu celý jav zmizol a obloha bola opäť normálna, taký zvláštny prísvit akoby svitalo. Rýchlo som bežal k oknu, ktoré sme mali za chrbtom, pozrieť sa, čo to bola za zvláštna búrka, myslel som, že uvidím aspoň nejaký mrak, ktorý prehrmel a pokračuje v ceste na územie, ktoré je za nami. Ale na oblohe nebolo vidieť vôbec nič! Ten jav proste naraz ako sa objavil, aj naraz zmizol. Potom sa jeden z tých, ktorí tam boli, spustil zo strechy a zvonka nám cez bočné okno hovoril: pozrite sa, aká trhlina vznikla po tých tlakoch v paneloch! A my sme videli aj zvnútra trhlinu v rohu dlhú asi 30 cm.
Hneď potom som sa zobudil, bolo zhruba pol siedmej ráno, žalúdok mi krútilo, cítil som, že to bolo závažné, ale strach som nemal – ani vo sne, ani po zobudení. Iba som bol trochu z toho otrasený, lebo mi bolo úplne jasné, že to nebol obyčajný sen a ani nepochádzal z môjho podvedomia, lebo katastrofické filmy nepozerám (naposledy pred 5 rokmi, keď som jeden v dabingu ozvučoval). Nezvyknem mať takéto sny, o to závažnejšie ho beriem keď sa mi niečo také sníva, asi je to dôležité a začína ísť do tuhého!

Hovorila si to tom, že za 24. to nikoho nepustí ani vo víziách, tak som sa tam v astrále vybral, išiel som postupne a videl som:
21. – bola už tma a nad povrchom Zeme sa preháňali rôznymi smermi farebné svetlá rôznych farieb, lietali pomerne rýchlo
22. – videl som dom, v ktorom sme, ale zvonka, akoby som sa díval naň z niekoľkometrovej výšky – to som pochopil, že sa asi oddelím od tela
23. – ani obraz ani zvuk, proste NIČ 🙂 – možno že nebudem pri vedomí…
24. – bledomodré svitanie, úplne iné ako býva v našich končinách zvykom, pri pohľade naň pocit úplného uvoľnenia a vytúženého bytostného pokoja, niečo ako: KONEČNE!!! Neviem to lepšie popísať, ale bolo to veľmi silné, akoby som na to čakal celý život. Po tom som už nemal dôvod ísť ďalej, lebo ak toto budem po 24. zažívať trvale, už na nič iné nie som zvedavý :)“

Mimochodem Miro na popud své intuice už teď skupuje také zásoby: Moudří lidé se připravují a kdo se bojí, nesmí do lesa. Víme, že vůbec nic nevíme.

Velice zvláštní je, že v polovině ledna 2012 se po celém světě ozývaly podivné dunité zvuky, které byly slyšet z nebe. Vzniklo obrovské množství nahrávek, na některých jsou vidět/slyšet vyděšení lidé, kteří neví co mají dělat, ani co si o tom mají myslet. Někdo pak tato videa slepil dohromady pod jeden videoklip a vzniklo následující: (Pokud hodně trpíte na strach, nedoporučuji sledovat před spaním.)

Jeden Američan měl dost vtipnou reakci. Jeho výslovnost byla perfektní, a tak jsme mohli slyšet, že když se u něj v New Yorku zvuky objevily, dostal strach a ventiloval to jednoduše: ,,… some strange f*ucking sounds out there… I don`t know what the hell they are… and it`s f*cking loud …. hear that sh*t?!“ – Jak typické 😀 Tady jsem se opravdu od srdce zasmála.

http://www.youtube.com/watch?v=zstJj1pcC-I

Pokračování článku zde: 8. doporučení

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

http://www.simira.cz/happy-sunshine

Komentáře

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-24 02:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

JSEM TU A ČTU TO! (doufám, že jsem první)  ;))

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-24 03:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty zvuky jsou fakt síla! Já bych se asi ****** kdybych něco takovýho slyšel

Ikona diskutujiciho Farah 2012-11-24 07:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten druhy plakat jsem taky videla a kupodivu se mi to hned spojilo- rikam si: spas se kdo muzes na vanoce- haha a jeste ta zarici postava na nem, jako velvyslanec jine civilizace, no huste.

Ikona diskutujiciho Kestrin Coleridge 2012-11-24 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto datu prošlo tolik informací, někteří tvrdí že nastane úplný konec světa, další, že nastane nová dimenze, která bude procházet 3 dny v žití naprosté temnotě a občasným poletovaným jevů mezi nebem a zemí. Po těchto dnech má nastat nová dimenze, která bude už bez zločinu a bez všeho zlého. Ve třech dnech temnoty by si lidé měli uvědomit své hodnoty a zrekapitulovat celý svůj dosavadní život. Doporučuje se nachystat potraviny, nejlépe konzervy a s celou rodinou v tento den nikde nevycházet a zadělat žaluzie. Tyto informace údajně došly v červenci 2012 do ruského parlamentu a NASA oznámila, že je možný přechod do nulového pásma (všechny planety v jedné rovině, kde se nešíří žádné energie) – což je pravda. Novinky.cz před nedávnem toto téma zveřejnily a také oznámily, že jde o možnou hrozbu lidstva. Proč se tedy tohle téma neřeší více na oficiální úrovni? Možná, protože potencionální zpráva má hned několik nedokonalostí a na různých stránkách se informace liší – jak už si jistě pár z vás všimlo. Například, když se nebude šířit energie na co nám budou švíčky, zásoby atd., když nebude na zemi energie, která je k tomuto potřeba? Navíc, proč tak důležitá zpráva, která byla určena parlamentu, došla na různé blogy, ale nikoliv na oficiální zdroje, které by nás upozorňovaly? I takové otázky si jistě spousta z nás kladou, ale i tak nejistota u většiny přece jen přetrvává. Jestli je i ve vás nejistota z tohoto datumu, nezbývá než si vyhledat o tomto tématu více informací. Každopádně já předpokládám, že vše už o tomhle víte a opakovat není potřeba.

Ikona diskutujiciho ComPet 2012-11-24 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hear that shit??! :D :D

Ikona diskutujiciho Michalka07 2012-11-24 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko zeby v nebi mely hodne dulezity koncert ??? :D

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-11-24 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Polk. Myslela jsem, že ten zvuk, co jsem včera slyšela, bylo ladění na jinou dimenzi. Tak teď se řadím do skupiny lidí, co ten zvuk slyšeli.

Ikona diskutujiciho Ela 2012-11-24 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je zase dost casto slyset zvuky na obloze,ktere mi silne pripominaji,no nechci rikat letadla,protoze to preleti a je ticho,ale spise,jako kdyby dunive zvuky nejakych letajicich predmetu,ktere nejsou videt jen slyset,vzhledem k momentalne vecne zatazene obloze,uz jsem si rikala,ze se nad nasimi hlavami neco odehrava-mozna to ma co spolecneho s jinou dimenzi,nevim,ale je to slyset dost casto,ale typicka letadla to nejsou.Tak nevim,mozna nekdo taky neco takoveho slychava a ma k tomu vysvetleni?

Ikona diskutujiciho Kestrin Coleridge 2012-11-24 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NASA zveřejnila novou zprávu:

Ikona diskutujiciho Luz 2012-11-24 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela síla ten první plakát!

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-11-24 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu jen potvrdit, spousta lidí v mém okolí si všímá, že se "něco děje" a neberou to na lehkou váhu… Někteří taky říkají, že letos se děje hodně zvratů v lidských vztazích a že se všechno zrychluje. Já sama to vidím i na svém životě, zkrátka změny a zvraty a všechno je tak rychlé…

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-24 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Newyorčan pobavil :D. Inak mne prvé čo napadlo, bolo pohyb ufo lodí. Hmm, vravím si, že by došla spomínaná galaktická federácia? Stiahla som si mapu, že si zakreslím jednotlivé miesta od toho 11.1 až do 18.1., možno to zaznamená dáky pohyb, aspoň naprieč rovnobežkami alebo poludníkmi. (Od rána sa s tým babrem :D) No ani mi to neprišlo, že to dáva zmysel. Možno to naozaj bude to ladenie.

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-24 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ..... 2012-11-24 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko říct, většina těch nahrávek, je natočena v podstatě stejným způsobem. Zvuk je to hodně nepříjemný. Nevím jestli tomu věřit…

Ikona diskutujiciho Marry 2012-11-24 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se mi zdál sen že jsem s kamarádkou běhala po schodech nějakého ošuntělého baráku. Byly jsme hrozně vyděšené a neustále nakukovaly do pokojů ze kterých jsme zase běžely na ty schody. Když jsme se dostaly dolů tak jsem jedla vatu.(obyčejnou vatu) Nevíte někdo co to znamená? Chápu všechno kromě té vaty. Když jsem projížděla snáře narazila jsem také na tento sen z roku 2005 ''Už od dětství se mi zdají sny,kde je stále cítit přítomnost smrti.Ale není to nic negativního,naopak,spíš něco velkolepého nebo tajemného,přitahujícího možnostmy,o kterých se na zemi člověku ani nesní..a většinou ji symbolizuje červenofialový horizont nad ztmívající se krajinou(jako nějaký nádherný západ slunce),nebo ji symbolizuje sluncem do běla rozpálená zem(jak v létě v pravé poledne),a nebo je to prostě noc,která je po celou dobu snu i když vždy je tam nějaké světlo,buď z pouličních lamp nebo světlo pronikající z domů a kaváren do ulic.''

Ikona diskutujiciho Marsi 2012-11-24 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám taky pocit, že tyhle zprávy o 3 dnech tmy nejsou výmysl. Protože vždycky, když se něco objevilo, něco o konci světa nebo nějaké apokalypse, mávla jsem nad tím rukou (a to jsem dost vnímavý člověk), prostě jako by mi intuice říkala, že se tím nemusím zabývat. Ale když jsem uviděla tvé upozornění, věděla sem, že TOTO je ono. Tohle se může stát. A díky těmto novým informacím z astrálního cestování Miro jsem si už stoprocentně jistá. Už se těším, protože lidé se musí očistit. Musí najít nový smysl života, naučit se milovat jeden druhého. Tahle změna je potřebná… 🙂 vážně děkuju Aluško za tvé stránky. Chodím tu už straaašně dlouhou dobu a hodně věcí se mi díky nim potvrdilo. Prostě úža 🙂

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-11-24 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už pomalu přestávám věřit, že bude tma, ale víš co mě kdysi už v tom lednu napadlo? Někde jsem četla, že anděl Gabriel (snad jsem se nespletla a není to jiný) má zvukem rohu (nebo něčeho takového) ohlašovat konec světa. A tohle se tomu docela pomáhá. Ale tak.

Ikona diskutujiciho Jochi 2012-11-24 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přátelé! Podívejme se na vše z jiného úhlu pohledu. Jistá světová zájmová skupina má svou moc založenou na strachu lidí. Když se někdo bojí, tak se s ním dobře manipuluje. Tato skupina má k dispozici technologie (i od mimozemšťanů), o kterých se nám ani nezdá. Například zvuky, které jsou slyšitelné na různých částech světa, generují tyto technologie. Předpokládanou "katastrofu" 21.12.2012 by mohla vyvolat technologie výše zmíněné zájmové skupiny. Šlo by o celosvětový pokus s cílem nastolit "za účelem pomoci a lepšího života" uzákonění takového systému, který by ve skutečnosti podrobil celý svět poslušnosti zájmové skupině. Ale nebojme se! Zdroj (Bůh,… – dosaďte si co chcete), který nikdy netrestá a naopak si přeje, aby vše žilo vědomou blažeností) nemá zájem na zkáze. Dává nám však absolutní svobodu. Ve všem! Takže třeba i v tom, budeme-li se chtít zničit jako lidské bytosti (naše podstata, duše, je ovšem nezničitelná). Mohu-li si dovolit své vlastní doporučení, pojďme se namísto strachu, skupování potravin, všemožného se zabezpečování a připravování se na "tmu" zabývat meditováním na Lásku, Světlo, Pokoru. Oživme v sobě Božskou jiskru, kterou každý máme, přejme sobě i všemu ostatnímu Krásno a Blaženost a vše ostatní pomyslně odevzdejme Zdroji. On vše zařídí tak, jak to má být. Vrátil jsem se před týdnem ze silových míst v Peru a věřte že vím, co říkám. Obroda současného umělého systému může vyjít jen z každého z nás. Jakékoliv strachy naopak nahrávají bytostem odklánějícím se od Světla. Přátelé – mám Vás rád!

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-24 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Mám to stejně jako ty. Vždycky když se mlelo o 21.12, tam mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven, ale když se ke mně dostal ten Láma pod Kajlásem, úplně mě to plesklo mezi oči.

Ikona diskutujiciho bob7777777 2012-11-24 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No my jsme tady na jižní moravě v lednu taky slyšeli tyhle zvuky v Drnholci.

Ikona diskutujiciho martina 2012-11-24 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě , se zem protahuje do jiného  tvaru))),  radši to necháme koňovi, ten má větší hlavu, my lidé si budeme vytvářet jen domněnky, nikdo z nás neví co to je a co přijde. Stejně jsme si na úrovni duše už naplánovali co bude dál. Krásný den přeju.

Ikona diskutujiciho Anub 2012-11-24 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je přesně to. Člověk tímto posedlý už vidí "znamení" všudemožně, ale ta pravá znamení nejsou tak jasně viditelná. Nechci nic zlehčovat, ale mějte na paměti, že 2012 je rokem strachu, to je holý fakt, potvrzený již několikrát během roku i roku minulého, proto apeluji na to, aby jste šíření strachu nepodporovali. Zmíněné plakáty, reklamy atd., je to geniální reklama, protože lidé jsou nyní nacucaní příchodem 21.12. a mají v paměti všelijaké zprávy o zkáze atd., které začali už v roce 2003, do toho česká TV uvede film 2012 aby tak byl strach nejvíce podmíněn, vezměte si, že i internet, noviny, rádia poslední měsíc v roce probírají co vše se může stát, každý je v tuto chvíli expertem, ale to nejdůležitější nejsou zásoby, svíčky apod., ale stav naší vlastní psychiky!! Naše psychika nám bude nyní i v dalších letech těžkým nepřítelem, a to je si třeba uvědomit! Proto šíření paniky, strachu atd. v této době je přesný opak toho, co dělají osoby jako známá Inelia Benz, Nový Mayové, Indiáni Hopi atd…

Ikona diskutujiciho helča 2012-11-24 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdál se mi sen: bydlela jsem v paneláku(skutečně bydlím v domě) a na patře se mnou bydlela má nejlepší kamarádka. Můj byt byl bílý, já byla bíle oblečená a neustále mě něco nutilo jít k ní a nebýt doma sama. Otvřela jsme dveřea šla na chodbu, která byla také bílá až jsem musela přivírat oči. Strach mě říkal a´t u ní nezvoním a neotravuji ale já musela jít dál , otzevřela jsem dveře a našla jsem svou kamarádku s jejím synem a jeho přítelkyní

Ikona diskutujiciho helča 2012-11-24 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O mayském proroctví víme už dlouho a zajímáme se o tuto událost. před 2 roky, kdy  se jen tu a tam objevovaly zprávy o konci světa  jsme začli plánovat. Přesto, že jsme si události předsatvovali jinak, naše přípravy se v ničem nelišili od příprav současných. Jako bychom už dopředu věděli, že se země nepropadne, že nás nezalejou 100metrové vlny, prostě že jen pár dní nebudeme moci ven z domu.  A slovo Kajlas je mi strašně povědomé, i když jsem ho porvé četla tady.

Ikona diskutujiciho helča 2012-11-24 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: ten hukot slýchám také, v určitý čas jsou to letadla, ale je slyšet i když nic neletí a obloha je čistá.

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-11-24 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V kině běži reklamy na koncert proti konci světa. A včera jsem v Praze viděl reklamu na nějaké boty, co prý přežijí i konec světa. Ať už se stane cokoli, tak už i komereční svět se roku 2012 chytil a využívá jeho síly.

Ikona diskutujiciho Barča 2012-11-24 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A z čeho vyplývá, že to budou jen tři dny a ne tři měsíce nebo třeba roky/týdny?

Ikona diskutujiciho Nika 2012-11-24 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja sa bojím tých zvukov,znie to hrôzostrašne :/ čo môže tie zvuky vydávať?to by ma strašne zaujímalo.

Ikona diskutujiciho Martin21 2012-11-24 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se přibližně před rokem zdál možná též tématický sen, ale těžko říct. Byl jsem na luxusní hotelové lodi. Uvědomoval jsem si, že je datum 21.12.2012. Byl jsem v luxusní kajutě ze zesnulým hudebním interpretem Tupacem Amurem Shakurem, který byl v celým bílým. A děj se opakoval v tomhle pořadí. Loď se potopila díky obrovské vlně,nastalo temno a následně se to znovu opakovalo. Tohle se opakovalo celkem třikrát. Jak sen pokračoval si už bohužel nepamatuji. Těžko říct zda to má souvislost :))

Ikona diskutujiciho Auri 2012-11-24 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, neni to uplne k tematu, ale vcera mel v CR premieru film Atlas mraku, je od tvurcu Matrixu a je v nem spousta symboliky, vyskytuje se tam i kombinace cisel 45, konkretne ve jmene jedne hlavni hrdinky. Mluvi se tam taky o kolektivnim vedomi, jak jsme vsichni spolu provazani a na co myslime, to si pritahneme. Film je to uplne bombasticky. Po dlouhe dobe zase nejaky,  na ktery se vyplati jit, chtela jsem ho doporucit. Je takovy hlubokomyslny a kdo to za cele tri hodiny nepochopil, je mu vse naservirovano hezky po lopate na konci. Vybrali si dobrou dobu ke vstupu filmu do kin, prave kdyz se lide cim dal vic zajimaji o 21.12. 🙂

Ikona diskutujiciho niki 2012-11-24 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Diolenka 2012-11-24 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě,co se stane 21.12.se zvířaty?

Ikona diskutujiciho Venca 2012-11-24 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsme byl malý tak 5-6 let tak se mi zdál sen že jsem dospělý a ležím v posteli a vedle mne moje žena, tedy tenkrát jsme to chápal že jsem tatínek a vedle mne je maminka. Děti jsme měli ale nebyli tam s námi. Leželi jsme schovaní aby se nám nestalo něco špatného.Na cosi jsme čekali, jako když je někdo schovaný třeba před bouřko a podobně, alespoň tak jsme to tenkrát cítil. Potom jsme vstal, přišel k oknu,a díval se ven. Nebe bylo tmavě fialové, né mraky, ale vše jednobarevná tmavofialová záře, jako by mlha. Něco jako bývají červánky ale né jako od slunce, ale taková jiná záře. Po nějakém čase se ke mě přiblížilo světlo které vstoupilo do místnosti a tam se změnilo v postavu a ta po mě chtěla abych ji následoval. Ta poslava byla celá bílá a nedosahovala nohama na zem, jen se vznášela. Já ji následoval do toho bílého světla a byl strašně šťastný. Nevím proč ale tento sen jsme si do dnešních dnů zapamatoval, i po tolika letech. Musím k tomu jetě dodat že jsme tenkrát za hluboké totality nikdy neviděl žádný sci-fi film, náboženský film s anděli, ve večerníčku nic takového nemohlo být zobrazeno, ve školce taky né, nikdy jsem nebyl v kostele ani nikde jinde kde bych měl přístup k něčemu o čem by se mi potom mohlo zdát.

Ikona diskutujiciho Adél 2012-11-24 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Včera jsem tento film také viděla a musím říct, že je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Ta hloubka myšlenky, že s každým zločinem či laskavostí utváříme naší budoucnost, že vše je dokonale propojené. Milionkrát doporučuji tento film. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-24 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Rok 2012 je naozaj pre niektorých dobou zvratov. Napríklad pre Karla Gotta, ktorý nezískal zlatého Slávika

Ikona diskutujiciho ADB 2012-11-24 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Netroubil to archanděl Gabriel na poslední soud? :-)

Ikona diskutujiciho alenka 2012-11-25 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 zvuky jsou hodně zajímavé-co je způsobuje se možná dozvíme a možná ne.Každopádně to tajemství je fantastický!Jinak ano,tento rok je plný změn-a to hodně velkých.U mě se projevily až teď,ke konci roku.Jsou hodně rychlé,ano..ale musí,protože už není čas:) a asi proto sama na sebe tolik pospíchám s duchovním rozkvětem.Nevadí,jsem na dobré cestě jako vy všichni..

Ikona diskutujiciho alenka 2012-11-25 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak jsem psala komentář a napsalo mi to,že můj příspěvěk byl označen jako spam:D a že se zobrazí jen pokud to Aluško dovolíš…to mám ale kliku.Po takový době sem napíšu a už jsem spamer:)))

Ikona diskutujiciho Anub 2012-11-25 02:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

30 – Ano, i já jsem měl toto jako sen minulý týden a od té doby vím, že nejde o tmu v našem pojetí, ale o úplně jinou, světelnou tmu, která bud tak jasná, že nebudeme chvíli nic vidět jak bude oslepující, ale poté, kdo se toho nezalekne, obdržíme každý nějaký dar…

Ikona diskutujiciho Michal 2012-11-25 05:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:Naprosty souhlas.. tahle zprava nejakym zpusobem bude slouzit k nedobremu ucelu, ktery bude nakonec o nastoleni NWO.Bud jako nejaky test , nebo uz pujde do tuheho. Musime pochopit , ze oni veci planuji dlouho dopredu a snazi se nic neponechavat nahode + plus maji technologie, o kterych nemame ani poneti. Scenaru k nastoleni NWO je nekolik, ale v podstate jde vydy o nastoleni takoveho chaosu, ze "nezbude" nam vsem, nez NWO prijmout. Muze to byt treba "fake alien invasion" "fake second comming of Jesus Christ". Ti, kteri mate pocit, ze ta zprava je autenticka, prestoze obsahuje

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-25 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:Tak nakoniec som rada, že sme sa pochopili. S týmto už môžem súhlasiť do poslednej bodky. Netreba sa upínať na dátumy, zmena prichádza zvnútra a nie zvonka. Teda nedá sa povedať, kedy sa to stane. Vnútorná očista a oslobodzovanie sa od negativity už dávno prebieha. Ide však aj o to, že práve tým dátumom končí cyklus tejto očisty. Celé to v tých dňoch vyvrcholí. Energia myšlienky vtedy bude najsilnejšia (rovnako ako to cítime pri splne). To preto tie dátumy. A podľa mňa ak tisíce ľudí v jeden okamih pocítila obrovské množstvo bezpodmienečnej lásky, vtedy sa začnú diať divy. Vibrácie budú na tak vysokej úrovni, že tým potiahnu aj iných ľudí, ktorí si zmenu začnú uvedomovať.

Ikona diskutujiciho Berenika 2012-11-25 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Presne ten divný zvuk akoby "lietadla" som počula aj ja. Bolo to podobné, ale nie rovnaké a trvalo to dlhšie. Ja osobne si myslím, že všetko, o čom sa tu píše, je pravda. Svet sa zmení k dobrému. 🙂

Ikona diskutujiciho BoFi 2012-11-25 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no comment… 16.1.2012 zrovna jsem byla v práci, během práci jsem polekala, že jsem něco slyšela jakoby někdo mluvili přímo do mé uši. Nikdo fyzicky mi nešeptali hmmm… ♥ pak za pár dní opět jsem slyšela, ale přesto v práci nikdo neslyšeli. Vím o co jde…

Ikona diskutujiciho anthony costarella 2012-11-25 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vim presne oc ot je mili važeni :-D oslava už je za dveřmi a v tom spechu padaj sklenicky poradnyho vesmiraku z let stvoreni :-d neni se cemu divit bych zakopl stokrat doma kdyz mam fofry tes to dela podobnej rachot ale ne v takem surround stylu prostorace :-d takze jedine co rict mohu je laska vsem bude to krasne. vim ze ot krasne bude <3 chystaji se stoly pratele , vam snad nespadla skledńicka :-d treba bouchaji hvezdy kdyz vesmir jednota vi ze souzni ze vsim tim cim vseci jsme tak proto ty rany kdy seblizi bezcasi a mirumilovne objeti vsem na tvari usmev nakresli . kazdej votevre sva srdce dokoran ,energije šupitopraskem smete vsecky mylne skvosty co zapricinili korozi a nekterym bouralo mosty. ted ale kazdej mame svoji cestu, mneli jsme ji a mame ji porad stale ted je na nas kdo chce jit dale. milume se laska je nase <3 vlastne jsme ji vseci pa tony :-D

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-11-25 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou strašný zvuky. Taky by mě zajímalo odkud jdou. Výdy8 jsou skyšet na různých úplně odlišných místech světa.

Ikona diskutujiciho Neasi 2012-11-25 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč rovnou neuděláš rubriku " období 21. – 24.12." ?:D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-11-25 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tých zvukoch sa píše už viac než rok, začali v roku 2011, ale nemá zmysel sa tým zaoberať sú to len dohady, nevie sa ani či to ide zo zeme či z neba.Tipujem skôr zo zeme možno sa posúvajú litosferické dosky Zeme, niekde boli zvuky tak silné že spustili alarmy na autách.

Ikona diskutujiciho ota 2012-11-25 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:No i ja v pátek večer asi o půl 11 slyšel velmi podivné zvuky ,přesně jak popisuješ a pes se mohl zbláznit a je celý již asi týden nějaký divný??Večer chce být jen doma ,což nikdy nedělal,vždy byl raděj venku v boudě?!Tak nevím ,no budeme sledovat dále co se nám postaví do cesty.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek