7. Dotazník

24.3.2012 v Čtenáři 15

Další díl dotazníku je na světě…

Pokud máte i vy zajímavou otázku, kterou byste chtěli přispět do dalších dílů, položte ji směle do diskuze pod tento článek.

1. Skúšala si čerpať energiu zo skál? Ako ľudia čo si v lese sadnú na kameň a tvrdia že im to pomáha, mňa z toho akurát niekolko dní hrozne bolel chrbát.

Každý člověk se přirozeně dobíjí kdekoliv v přírodě, takže ne, nemám potřebu to zkoušet speciálně na skalách. Také proto, že netrpím nedostatkem energie.


2. Farbíš si vlasy? Ja si to nemyslím ale keď na fotke to tak vyzerá…

To se mi nechce rozebírat 😀

3. Čo presne sa má stať v tomto roku? Má na zem spadnúť meteorit, vybuchnú všetky sopky alebo zostúpi na zem Boh? Alebo sa stane niečo úplne iné?

Anebo zombíci vylezou ze země, my si je ochočíme a budou nám doma uklízet 🙂

(Na tuhle otázku jsem odpovídala už ve druhém dotazníku, tak se mi nechce opakovat.)

4. Jak často onanuješ?

Zeptej se mě osobně, až budeme sami. Třeba ti to řeknu.

5. Jaký okamžik byl ve Tvém životě vůbec nejkrásnějším? 🙂 Někdy mne dokáže zaskočit to, že se Tě lidé ptají na hromadu negativních věcí, když mohou vyslechnout odpověď plnou krásy a lásky 🙂

Je toho víc, jednu nedokážu určit. Jeden z nejkrásnějších chvíli v mém životě bylo pro mě dostat morčátko, když jsem byla malá. Později to bylo uvědomnění, že se mám moc ráda… A jindy to zase bylo zjištění, že moje první knížka jde parádně na dračku… vesměs není těžké udělat mi radost.

6. Kdy ses naposledy zasmála opravdu od srdce jak se říká,až ses za břicho popadala a proč? 🙂 Jinak spousta dalších skvělých článků přeju :o)

Když jsem byla v Rakousku, došla řeč na jedno německé přísloví. Suche die Buche, Weiche die eiche – Nebo tak nějak, nevím přesně jak se to píše, protože to znám z odposlechu.

No a oni mi chtěli vysvětlit, co to znamená.

A já jim říkám, že to přísloví znám a jentak jsem ho po nich zopakovala, ale přehodila jsem poslední dvě slova mezi sebou, čili jsem řekla eiche die Weiche.

A všichni málem padli pod stůl, protože tohle přísloví se používá, když je bouřka: Hledej duby, bukům se vyhni. – Ale když přehodíte poslední dvě slova, tak to má taky smysl (něco jako zkolaudovat patníky u silnice, nebo cosi podobného, už jsem to zapomněla), ale je to tak šílená krávovina, že z toho Rakušáci asi deset minut nemohli.

7. Kdy jsi byla ve svém životě nejsmutnější a jak jsi se vyrovnala se svým zármutkem?

Takových chvil bylo opravdu hodně, ale jsou to všechno záležitosti mého dětství a nechci na ně moc vzpomínat, nestojí mi to za to.

8. Kolik lásky se vejde do Tvého srdce?

To je ale divná otázka… Mám uvést kila, litry, nebo metry?

9. Tvým novým mezníkem bylo asi vydání Tvé knížky – Svět za oponou. Pracuješ na nějakém novém projektu?

Jo, je jich hodně naráz, ale o všem důležitém, co se vás týká, se stejně dozvíte včas na webu. Některé novinky si nechávám zatím pro sebe.

10. Pila jsi, nebo piješ čaj s mlékem?

Jako děcko jo, ale poslední dobou černý čaj vůbec nekupuji, takže jsem to už hodně dlouho nepila… ale vím, že mi to chutnalo. Jestli by to bylo pro mě dobré i dneska, to netuším. Muselo by se to zkusit.

11. Jaký je tvůj oblíbený/nejoblíbenější strom?

Kdybych to vzala podle druhu, tak moji oblíbenci jsou Javory (javor mám spojený s pocitem ochrany a soucitu), bříza (břízy jsou převelice přátelské a vstřícné), Lípy (lípa mi přijde jako strom, který je plný lásky. Nikdy jsem žádnou protivnou nepotkala, všechny byly úžasné. Možná proto mají listy ve tvaru srdíček. A obdivuji jejich dlouhověkost, se kterou neztrácejí šarm… Lípa je pro mě něco jako královna všech stromů a když kvete, dává úžasný čaj. Sušený lipový květ, černý bez a trocha máty vám dají dohromady velmi dobrou směs.). Z jehličnanů jsou to modříny, borovice a stříbrný smrk.

12. Byla bys ochotná jít do nějaké televizní soutěže nebo talkshow?

Do soutěže ne, nejsem z těch lidí, co rádi lezou do centra dění a užívají si pohledy ostatních… Ale kdyby mi někdo nabídl účast v nějakém slušném pořadu, kde se třeba jen mluví o zajímavých tématech, do toho bych šla.

13. Čučíš ještě na Naruta (na nové díly) nebo na mangu?

Už dva roky na to nekoukám, asi jsem z toho vyrostla. Najednou mi to přišlo stupidní a nudné.

14. Chtěla bys někdy vyzkoušet, popřípadě vyzkoušela jsi už někdy nějaký adrenalinový sport?

Asi ne… Nebyla možnost a já to ani nevyhledávám. Rozhodně mě ale zajímá seskok padákem. Až budu starší a budu mít jistotu, že mám silné srdce, tak do toho možná půjdu.

15. Jsi normálně nenormální nebo nenormálně normální?

To asi vyjde nastejno, ne?

16. Jaké knížky čteš? (oblíbená-příklad, popř. jaký žánr,… kromě duchovních témat)

No dobře, když vyhodím duchovní literaturu, tak ještě čtu naučné. Kupuju si hodně atlasy. – Houby, rostliny, zvířata, květy, příprava bylin, biologie a vůbec všeobecně nauka o přírodě. Tyhle knížky mě hodně zajímají a po večerech se z nich učím. Zajímají mě takové věci jako vnitřní uspořádání orgánů v králíkovi, nervová soustava hlemýždě, život a vývoj škrkavky, stavba buněk a podobné věci.

Mě to práci nedělá, jednou si to přečtu a když je to podle mě důležité, tak už to nezapomenu. Tyhle vědomosti se mi hodně hodí, protože jsem vášnivý houbař, posledních pár let se učím rozumět rostlinám a používat je pro své zdraví. A taky moc dobře vím, že kdo pochopí přírodu, ten pak pochopí sám sebe, ostatní lidi poté svět jako celek a stane se potom mozkem, který na kdeco přijde a kdeco vymyslí. Takže vědět první a poslední o životě včel není k zahození. Všechno souvisí se vším.

17. Mají astrální bytosti smysl pro humor?(já občas mluvím s „duchem“ který má dost zvláštní smysl pro humor)

Některé ho mají hodně velký, jiné zase skoro vůbec. – Jako lidi 🙂

18. Co si myslíš o darování krve?

Já osobně nestojím o to, aby v Bruselu měli archivovaný vzorek mojí krve. – Co kdyby si mě pak někdo chtěl naklonovat, nebo to použít pro nějaké pokusy? Ani náhodou… stačí mi ty Chupacabry, co utíkají poslední dobou z laboratoří a pak je vyvrhne moře, nebo je nějací lidé zastřelí. Těchto nechutností se moje krev účastnit nebude.

19. Jak se ti líbilo autorské čtení Lúmennky? 🙂

Nijak… šla sem s davem a skončila jsem na autorském čtení někoho úplně jiného, protože mi chyběl údaj, kde přesně se to bude konat… Ale nakonec to čtení bylo fajn, četlo se z knížky Konec Punku v Helsinkách, podle mě stojí za koupi… Ale Lumenn jsem vůbec nepotkala, omylem jsem zapadla do úplně jiné party a pak už se mi to nechtělo lámat přes koleno a šla jsem si radši na večeři.

20. Co způsobuje šumění, které člověk „slyší“, když je sám v místnosti(třeba v noci) a je ticho-bez spotřebičů, hluku aut a pod. Nevíš čím to je způsobeno, popř. jestli to má bějaký hlubší smysl(nejde takto aura slyšet?)?

Tlumené zvuky okolí… ale když to někdo umí, dá se přes ten šum napojit do jiných dimenzí a slyšet hlasy.

Máte otázku? – Položte ji do diskuze


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“ – Zde

Další obrázky Víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veila 2012-03-24 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, co si osobně myslíš o všech protestech, co se poslední dobou celkem rozrůstají. Myslíš, že to k něčemu dobrému vede? Někteří lidé si myslí, že to nevede nikam a že musíme začít nejprve u sebe a cítit ke všem lásku, neřešit rozdíly mezi lidmi, nebýt tak hnusně materiální a sobečtí. A někdo říká, že se tímto vše vysvětlí. Já si myslím, že z jednoho průšvihu jdeme do druhého, protože tohle nejde vyřešit bojem, boj nejde vyřešit dalším bojem … co si o tomto myslíš ty?

Ikona diskutujiciho Myna 2012-03-24 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš ráda i rock? a skupinu U2? :-)

Ikona diskutujiciho Mon 2012-03-24 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si se vlastně dostala k andělům? Jak a kdy jsi přišla na to, že existují?

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-03-24 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč už sem nepíšeš o tvých rozhovorech s Laurejem? Žádné už nejsou?

Ikona diskutujiciho Meme 2012-03-24 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 19. No my jsme s kamarády prozměnu zblbli čas, takže jsme došli až po skončení čtení. Jsem tě tam právě zahlédla, tak jsem chtěla vědět, jak to tam vypadalo. Díky za odpověď!

Ikona diskutujiciho Ava 2012-03-24 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stručněji: děkuju za vesměs zajímavé otázky a za dnešní stejně zajímavé odpovědi…

Ikona diskutujiciho Adél 2012-03-24 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na otázku 2 stačilo napsat buď ano nebo ne, na tom se nic rozebírat nemusí…

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-03-24 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak dlouho maluješ kresby (průměrně)?

Ikona diskutujiciho Arien 2012-03-24 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za odpovědi:-)

Ikona diskutujiciho Atrejka 2012-03-24 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Líbí se ti tetování? Může tetování nějak narušit energetický nebo jiný systém člověka? Jasně že třeba kříž asi jo, ale co třeba vytetovaná nějaká kytička? Nechala by sis někdy něco takového udělat?

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-03-25 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konzumuješ olomoucké tvarůžky ?  A jaké jsou nejlepší, čerstvé nebo odležené ? A s pečivem nebo jen tak ? Nebo mám š je ráda v nějaké jiné úpravě ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-25 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páči sa ti Davinciho kód (šifra mistra Leonarda) ?

Ikona diskutujiciho Alchemi 2012-03-26 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nakupuješ ve zdravé výživě? Jestli ano, jak často – pravidelně nebo jen příležitostně? A pokud ano, uvedeš nějaké konkrétní výrobky, s kterými jsi spokojená a kupuješ si je často?

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-03-26 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 Nevím, jestli se tě na to někdo už ptal, ale mě to hrozně zajímá. Na netu všude čtu, že nechceš říkat, čím se živíš… A jsi skoro stejně stará jako já, tak mě zajímá, čím se holka jako ty může v mém věku živit? 🙂 Jestli je to fakt tak tajné, tak stačí, když naznačíš směr, odvětví, oblast…

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-03-27 00:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky by mě zajímala odpověď. Je to hodně těžká otázka. Sám zatím váhám.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek