7. Kuriozitky z mailů a diskuzí

1.2.2011 v Aluška.org 57

Vítejte u sedmého dílu našeho kuriozitkového seriálu. Tentokrát si posvítíme na drzá individua a něco si k nim povíme…

__________

Došlo mi do mailu:

,,jsa tak mladá a “duchami navštívená”, promiňte,

tu cestu, kterouž lze hledajícím “nasměrovat” (od neplaceného webu k placenému – nepleťte si s placentou, prosím),

máte od Jiřího Máááááriáááá Maška ????

Jest to nový mainstream v investigativní “duchovně environmentální qazičlověčenství” , či jaxe Váš příští spolek zovati bude ?

P.S. Se stromy hovořím léta. Žiji se dvěma vlky. Je mi 2x více, než Vám (a to nezpochybňuji, že jste přínosem, ač tak mladá, ač poněkud “rádobyzasvěcená”), což neznamená vůbec, že 2x jsem vyšší, či 2x te znalejší Vašich úvah. Vše, co se můžeme (pokud chceme) naučit, leží vůkol nás. Motor jest srdce naše. Nastartujeme-li, či se o to, pouze pokusíme, či se rozjeme-li vůbec, ha ? Či jen budeme pouštět obláčky dýmu z výfukooooo, aby bylo to k pobavení publika náruživého, hm ?

Jdete jistě správným směrem. Jest jen ku zvážení, zda pro procenta na webu, nebo pro opravdové duše, bažící po klidu.

Kieshu znám, jakož i nadálé osobnosti duchovní, ale Vy, pouze je předejímajíce, nevytváříte krom pseudoandílků nic pro to, abychom prohlédli ouplně, či láskyplně v tvář dali ruce, jež jsou k nám vztaženy.

VášNeVáš Sioux.

Mitkakuye oyasin.

P.S. Můžete mi, prosím, přeložit, co to zaznívá ve Vás (Vašem Duchovním světě ?)

Díky.”

A od toho samého autora hned na to druhý mail:


,,Víš, proč miluju vlky ? Protože jsou transparentnější, než to máš marný….

Nebudu se k takové hovadině ani vyjadřovat, je to pod moji úroveň. Autor odpověď nedostal a jeho kontakt (pod absolutně stupidním názvem ,,napospas”) putoval vzdušnou čarou rovnou do blokovaných kontaktů.

Další zajímavost se objevila v diskuzích od autora, který převzal do svého pseudonymu název jednoho nejmenovaného velmi moudrého národa, ale sám rozhodně moudrý není a proto byl oficiálně vykopnut z diskuzí na vaše stížnosti:

,,A nebud trapna a nepis si tady sama sobe pochvalne komentare pod jinym nickem je to pruhledne i ty emaily..,,od ctenaru ,,, co tu prezentujes ;O). Tvoje dobyvani konci sveta za 2 roky a dobre vis kde.”

Dovolte, abych se proti takovému tvrzení veřejně ohradila.

Rozhodně jsem si nikdy nepsala fake pochvalné komentáře a všechny dopisy od čtenářů, které zde vyšly, jsou pravé, včetně různých příspěvků a zážitků. Falšování obsahu tady na Alušce.org nikdy nebylo a ani nebude. Kdyby vám uveřejňování jmen a e-mailových adres pomohlo jako důkaz, nebyla bych proti, ale není to vhodné kvůli lidem, kteří e-mail poslali. Chci do určité míry ctít vaše soukromí a určitě nechci, aby někdo na základě toho, že u mě vyšel jeho text, dostal nepříjemné zprávy. Můžeme k dopisům začít připojovat pravá jména a e-mailové adresy, rozhodně by mi to nevadilo, ale pouze po výslovném souhlasu autora.

Tohle se mě dotklo. Hodně špatně snáším, když mě někdo obviňuje ze lží, nebo podvodů. Nikdy jsem nic takového nedělala. Jestli mezi vámi skutečně jsou lidé, kteří si myslí, že falšuji obsah svých stránek, těm bych ráda vzkázala, aby sem přestali chodit. Nechci okolo sebe mít lidi, kteří mě považují za lhářku.

Milý komentář, aneb ,,zabít málo”:

,,zdravim, je to docela nestesti kdyz vidim kolik lidi se prezentuje jako vedouci, ackoliv to jsou samozvani esoterici, kteri si mysli ze maji pravo uvadet co je skutecne a co neni. to co zde popisujete jako dukazy,”Alusko” jsou jen vase hypotezy, ktere prezentujete jako dukazy. “Potom mluví o tom, jestli má napojení na druhou stranu, tedy andělé, bytosti z jiných planet a dimenzí. To je znovu věc, u které jsem zpozorněla, protože v tomto mám možnost si ji proklepnout.” to vase proklepnuti probiha prosim jak, to bych opravdu rad vedel. clovek ktery o sobe verejne tvrdi ze ma takove schopnosti, je vubec nema, jen si je preje mit, a tim ze to tvrdi si chce dodat na dulezitosti, ziskat status, je to trapna snaha jak manipulovat s lidmi a jejich duverou, pokud mate schopnosti, pouzivejte je tedy k pomoci sobe i ostatnim, a prestante o tom svrchovate vypravet na verejnosti, jen posilujete sve ego. video jsem samozrejme videl, a nektere casti poselstvi jsou opravdu dulezite, o zemi a jak se k ni chovame,a jaci bychom mohli byt, ale proboha lidi, nez zacnete motat new age paskvil se vsemi moznymi i nemoznymi objevy v archeologii, radeji pracujte na sobe. jestli vyjde na povrch pravda o mimozemskem zivote, pristi rok, jak tvrdi Kiesha, tak na to si opravdu rad pockam ten rok, a jestli ne, bohuzel, TO JE dukaz ze nevi zhola nic… “

TO, ŽE TĚMTO STRÁNKÁCH VĚNUJI VEŠKERÝ SVŮJ VOLNÝ ČAS JE VÁM MÁLO? CO DALŠÍHO MÁM DĚLAT, ABYCH TEDA SVOJE VĚDOMOSTI A SCHOPNOSTI POUŽÍVALA PRO PROSPĚCH LIDÍ? MÁM SE NECHAT UKŘIŽOVAT, NEBO CO BYSTE SI PANE DOKONALÝ PŘEDSTAVOVAL?????

Kdyby nebyl blbý, pochopil by, že popsané zážitky jsou potvrzení pro ostatní a že z těchto zážitků plynou VĚDOMOSTI a že to co tady dělám pomáhá reálně a prakticky. To by pochopilo i malé děcko, ježišmarja.

Tahle zajímavá věta mi zase došla v mailu, jehož smysl mi taky nějak unikl:

,,U tebe by me zajimalo jak by jsi psala “mistrine pera”, uvahu o tom, co by jsi delala kdyby jsi prisla o na chvili o cast sveho umu?”

Co bych asi dělala? Žila bych dál, vědomosti mi nikdo nevezme a schopnosti se můžou vždycky vrátit. Nebo mám napsat, že bych bez nich nemohla být a že bych umřela steskem, aby to bylo terno? 😀 Nerozumím, proč se někdo takhle ptá, nechápu to.

Přišel mi přeposlaný text s předmětem:

,,Předmět: Re: Fwd: Fwd: FW: ASPARTAM JE JED Konečně někdo z doktorů měl odvahu mluvit pravdu.”

Otevřu text a tam je můj starý článek o aspartamu. Že bych byla doktor a nepamatovala si to?

Nebo zajímavý řádek z mailu:

,,… a pokud ty vidíš a víš více než kdokoli jiný jaký máš na to názor?”

Jentak jsem si tiše vzpomněla na nejlepší svůj hlod dneška, který jsem prohlásila po desetiminutovém pižlání nehtů:

,,Že to ty ženský baví, pilovat si nehty… mě to nebaví. Já si je ustřihnu.”

Někdy přemýšlím, jak si mě někteří lidé představují… To jak řeším, jestli si nehty budu pilovat, nebo stříhat, si nepředstavuje asi nikdo 😀

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-02-01 07:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, přeji Ti spoustu síly a pokud to půjde, nevěnuj takovým "výkřikům" víc energie než je zdrávo… S láskou Lenka

Ikona diskutujiciho Renata 2011-02-01 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)))

Ikona diskutujiciho Ján 2011-02-01 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie maily mi pripadaju ako keby v Bohniciach zaviedli internet. Pevne nervy a vela lasky praje Jan

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-02-01 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mne ten prvý mail pripada akoby to písl niaky indián na samotke v lese,po vyfajčení niekolkých fajok mieru a radosti že mu konečne zaviedli internet že už sa nemusí zhovárať len so stromami a vlkmi.

Ikona diskutujiciho Amie 2011-02-01 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue píše: TO, ŽE TĚMTO STRÁNKÁCH VĚNUJI VEŠKERÝ SVŮJ VOLNÝ ČAS JE VÁM MÁLO? CO DALŠÍHO MÁM DĚLAT, ABYCH TEDA SVOJE VĚDOMOSTI A SCHOPNOSTI POUŽÍVALA PRO PROSPĚCH LIDÍ? MÁM SE NECHAT UKŘIŽOVAT, NEBO CO BYSTE SI PANE DOKONALÝ PŘEDSTAVOVAL?????

Ikona diskutujiciho hell 2011-02-01 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:jsi fízl pro zábavu nebo z přesvědčení?;-))pokud se mýlím, omlouvám se…možné je přece vše, že

Ikona diskutujiciho Amie 2011-02-01 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho bo 2011-02-01 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toltekovia vravia – robte vsetko ako najlepsie dokazete.

Ikona diskutujiciho Bylinka 2011-02-01 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, tyhle komentáře vůbec nemáš řešit. A tím tuplem, když je píší autoři pod rouškou anonymity, stydí se za svoji skutečnou identitu. Jsou to vesměs lidí, co umí jen kritizovat a sami nic kloufdného nikdy nedokázali, řeší si své komplexy, jak jsi sama nedávno v jednom článku psala. Já to tady mám ráda a rozhodně na mě nepůsobíš, jako by ses cítila jako spasitelka světa a nikomu své názory a poznatky nevnucuješ. Přece jen mám v něčem malinko jiné představy, ale líbí se mi tu proto, že dáváš prostor pro vlastní názory a úvahy… kdybys mi něco nutila, už tu dávno nejsem:)

Ikona diskutujiciho Marry 2011-02-01 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Hele alue to nemusí dělat ale dobří lidé mají radost z potěšení druhých.To co tu Alue píše je z obrovské části pravda a pokud si nemyslíš tak si to ověř!Nespočetně mnoho lidí našlo na tomto webu pravdu o  tomto světě. Pokud si myslíš že tento web je falšovaný a že já neexistuju tak přikládám  svůj E-mail jo! Kdo tě nutí sem líst a číst si tyhle články? Kdybys byla 'anděl' tak hned po přečtení prvních pár vět na tomto webu poznáš že je to kravina a to bys nečetla ani tento článek a neobtěžovala se s psaním komentářů typu:tendle web nedává smysl aj.. Pokud máš další argumenty piš sem do komentářů děkujů 🙂

Ikona diskutujiciho Janka 2011-02-01 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Mám pocit že ten e-mail jsi psala ty, a teď tě štve že tě sem Alue dala.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-02-01 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, co jsem svými všemožnými kopanci pochopila: procházíme různými zklouškami BEZPODMÍNEČNÉ lásky. Přijímám všechny lidi srdcem,již jsem psala: i ty comi najedou vozíkem na nohu, já sice schopnmosti nemám, "pouze" vím, že v nich je třeba nějaká zloba se kterou si nevědí rady a tak se toho přetlaku mohou zbavit třeba i úmyslným najetím vozíkem na nohu. Nevím, kolik inkarnací mám za sebou atd, jsem ráda za vyhranou bitvu s rakovinou a vím, že příčinou bylo superego, neúcta k druhým. Tak pozor, ať do toho, Aluško, nespadneš. Jsou různé typy energií, a jde o to, naučit se se všemi typy energií pracovat. Co neovládneme, to ovládne nás a pak se rodíme dokola tak dlouho, než všechny typy energií ovládneme. A zkouší i černý Bůh, strážce prahu. Projde jen ten, kdo září stále na vše. Tak pozor na to, byla by škoda zamotat se v bludném kruhu. Čtu tyto stránky moc ráda.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-02-01 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten článek s Aspartanem mohkl někdo dostat mailem po xpřeposláních, a protože zná Tvé stránky, myslel, že by se to sem hodilo, třeba nevěděl, že je původně z těchto stránek. Troškui tam z Tebe cítím povýšení se nad pisatele těch kuriozitek, Aluško, možná se jen vrací mé povyšování se, to zatím nerozpoznám, a toto není prvně, co jsem to zaznamenala. Rodičům jen úctu a vděk, bez nich nežijeme. A respekt a úctu ke všemu stvořenému. Jinak jsme v pýše superega. Všechny tímto varuji.

Ikona diskutujiciho Babe 2011-02-01 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavní je, že už si z nich nic spešl neděláš, a že budeš pokračovat 😉

Ikona diskutujiciho Andy 2011-02-01 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, vůbec na to nereaguj (i když i mě samotný se v kapse otvírá nůž a buší mi srdce)ten kdo lže tak si myslí, že všichni kolem něho dělají to samý a nedokáže vidět kolem sebe krásu, a čistou duši a jen podezírají a ničí. Mysli na nás, kdo tě potřebujeme a na zlé rýpaly zapomeň. Jinak jsem moc ráda, že jsi to zveřejnila, alespoň to nedusíš v sobě.

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas !!! Myslím si, že Alušce nějak stoupla "sláva" do hlavy ! Ale užijte si negativní komentáře dokud je čas, brzy budou smazány :-)

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj předchozí komentář byla reakce na Amii a Ivču :-)

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-02-01 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, že to někdy nejde, ale prostě nejlepší si je těchto lidí nevšímat.. Jestli mají tu potřebu dělat ze sebe pitomce, tak budiž. Každý má svůj názor, na každém názoru něco je,( i když možná ne vždycky ).. A většinou je v tom jen závist. Vykašli se na to. Málokdo by dokázal to, co ty.

Ikona diskutujiciho jm 2011-02-01 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, pan "pospa" je bývalý zaměstnanec společnosti, pro kterou jsem pracoval.. střílí na vše, kde se to jenom mihne maškem.. ale já ho nepropustil, rozhodl o tom hlavní acionář.. pospa se zřejmě dal už jenom a výhradně na ten chlast a padá z něj tohle.. píše to i nám do redakce, když ho to popadne.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-02-01 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak teda podle mě… ty, co řikaj, že je Alue taková a taková by se měli zamyslet nad sebou. Ališka se "odpojila od Matrixu" a proto se někomu může zdát, že je třeba namyšlená… kdyby jste poznali sami sebe, pochopíte, že to není pýcha, ale úcta sama k sobě. Proč by si neměla vážit své práce? Vždyť na tomhle dělala čtyři roky! Já si myslim, že ty, co píšou ty "nepěkný" komentáře jí určitě závidí. Abych byla upřímná, já si tím taky prošla, ale nabylo to tak strašný, že bych psala urážlivý komentáře… to fakt ne…

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Úcta k sobě není povyšování se nad ostatní. Trochu pokory by nezaškodilo. Všichni praví vizionáři jsou většinou pokorní, například Kateřina Emmerichová.

Ikona diskutujiciho Fill 2011-02-01 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, máš fakt COOL blog. Prosím, podíváš se na můj nově založený blog? Moc děkuji

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-02-01 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Jo, možná to někdy přehání… nebo je přehnaně pesimistická… Ale měli bychom si vážit toho, co pro nás všechny dělá… Jsou to její stránky a jestli se ti něco nelíbí, tak, jak říká Alue, sem nemusíš chodit… možná to přehánim, ale vážně mě to "dožralo" jako už nic za dost dlouhou dobu…

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-02-01 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto souhlasím s Evou (21): úcta a sebevědomí je jedna věc a zesměšnění druhých je zbytečné. Tak byl míněn můj komentář. Ke všem úctu, každý má být milován, všichni jsme Boží děti. A dělali (děláme) kopance. Se svobodou jde ruku v ruce zodpovědnost za své činy. Zda stále žiji: miluji bližního JAKO bese samého, tedy všichni jsme si naprosto rovni.

Ikona diskutujiciho Léňa 2011-02-01 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkem Alui beru. O autistech se taky říká, že nemají empatii, že nerozumí sociálním kontaktům… atd. Ale říkají to jiní lidé – neautisté, kteří se na autisty dívají zvenčí. Na mě spíše autisté působí jako telepaté, kteří empatii nepotřebují projevovat navenek, protože je to pro ně samozřejmost. Pak klasický "rozhovor" odpadá jako nesmyslný. Co když je necitlivý právě zrovna ten kdo toto povídá o autistovi ?

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-02-01 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kecy, KECY a zas kecy!

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Ty jsi Mišulko taková čistá duše, která o každým smýšlí jen dobře, a Alue to určitě tak vědomě nemyslí. Dřív přece taková nebyla a její články se mi z 80 % moc líbí, proto sem chodím. Ale někdy může i kritika být přínosem, a moudrý člověk si i z kritiky něco vezme. A né to rovnou zavrhnout.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-02-01 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: souhlasím s tebou, ale to neznamená, že budu jen tak koukat, jak tady říkají zlé věci o někom, kdo i jim určitě pomohl. To je podle mě srabácký… lepší slovo mě nenapadlo.

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:No jo, je to docela zbabělý, je to takový vykecávání se, aspoň z mý strany :-) přitom sama jakoby nic dobrýho pro lidi nedělám, hm. To by ta diskuse ale jinak byla nudná, ne ? :-)

Ikona diskutujiciho iv 2011-02-01 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych přispěla do bohaté diskuse zcela subjektivním dojmem: po dlouhém, odhadem snad ročním hledání na internetu (sorry, často spíš v té době, kdy se opět nedalo dívat v televizi na vůbec žádný program a rozečtená knížka jaksi nesplnila má očekávání… a na cokoliv tvůrčího mi chyběla energie a nápady) jsem došla k názoru, že tyhle stránky jsou pro mě přínosné víc než jakékoliv jiné, to vše ostatní je pro mě podružné, některé články a  hlavně příspěvky pod nimi si čtu jen zběžně, protože nic mi neříkají… ale za spoustu článků a taky diskusí( o jejich pravosti nepochybuju, že Alue některé odstaní, respektuju, mám na to právo a na jejím místě bych mazala rozhodně častěji) za předchozí rok, kdy stránky sleduji pravidelně, je na místě poděkovat a popřát vše dobré do další činnosti…

Ikona diskutujiciho malé srdce 2011-02-01 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi smutně, když tu pročítám některé komentáře:-(

Ikona diskutujiciho Honza 2011-02-01 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Malým srdcem, myslím, že Alue má právo se ozvat, když se jí něco nelíbí a okomentovat si to. A nechápu lidi, kteří i přesto, že prohlašují, že Alue je namyšlená a povýšená nadevšemi sem stále chodí.. Proč sem tedy chodíte, když je tedy autorka "tak špatná"..? Já mám tyto stránky rád a nepřestanu je mít rád..

Ikona diskutujiciho saila 2011-02-01 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ikdyz se moc do diskuzi nezapojuju tak sem chodim pokud muzu kazdej den… mam tyhle stranky moc rada, a jsem opravdu rada ze to Alus pro nas dela, pomuze to hledajicim lidem (ale taky bych rekla vseho s mirou, taky najdu par drobnosti u kterych citim treni, ale to by si mel zvazit kazdej sam co pro nej v danou chvili je a co proste nepobira), hrozne to pomaha i nam ostatnim co se sem tam pokousime nekoho "probudit" (kdyz slova padaji na urodnou pudu), tak je samozrejme odkazu sem:-)

Ikona diskutujiciho Kája 2011-02-01 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkem nechápu..co ty lidi řešej…Když je to tk žere, tak proč sem lezou? Proč se vubec zabejvaj timže má někdo jiný názor s kterým třeba nesouhlasej. Co jim to dá, že tady budou ponižovat Alue, která píše svoje názory, myšlenky a zkušenosti pro ty, které to zajímá. A jsou to zajímavé věci. Tak naechápu co maj za problém 🙂

Ikona diskutujiciho Peťa 2011-02-01 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já také nechápu, proč na tyto stránky chodí lidé, kterým se tu nelíbí. Vždyť je přeci logické, že když se mi někde nelíbí, tak tam nechodím. Kritizovat je tak snadné a jak se to líbí Egu óóó jéééé.

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já třeba sem chodím proto, protože chci zjistit, jestli je to všechno pravdivý, nebo jsou to jen výplody zlého ducha, který to Alui vnuká. Ale jsem zmatená, protože hodně toho je objektivně pravda, hodně toho je objektivně pýcha a lež. A ještě jsem to všechno nepřečetla, takže ještě nevím, jestli tomu mám věřit nebo ne. Nemůžu přece jen tak slepě poslouchat něčí rady, ne ? A taky mě to něčím fascinuje, takže to nechci nechat jen tak být.

Ikona diskutujiciho saila 2011-02-01 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ver tomu cemu verit chces….

Ikona diskutujiciho Karloss 2011-02-01 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud se někomu tyto stránky nelíbí ať chodí na jiný blog kde se mu bude líbit, to je jasný. Mě se tyto stránky líbí a Alušky si jako člověka vážím.

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-02-01 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Ty jseš ale známá psychopatka, pamatuju si tvoje komentáře z minulosti. Fakt ubohý chování, chodit na cizí stránky a jen pomlouvat. Takovým kazisvětům bych dával ban na IP adresu. Paní Iva, co se všude chlubí, že porazila rakovinu a že už je z ní světice by si taky měla sáhnout do svědomí, co ji opravňuje k pomlouvání. Taky je zajímavý, že k důležitým tématům je pár příspěvků a k takovým hovadinám, psaným pro zasmání se hned seběhne stádo chytráků. Takže bych to viděl na nějakou dobu zas na moderovanou diskusi :-)

Ikona diskutujiciho Eva 2011-02-01 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš těch 10 dní, co sem něco píšu občas ? Prostě mi to nedá :-) Známá psychopatka, omg :-):-) Jen tak pro zajímavost, kdo to byl ? :-):-)

Ikona diskutujiciho Honza 2011-02-01 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Milá p. Evo, chtěl bych se Vás zeptat, co je podle Vás lež a výplod pýchy a co je pravda? Mě by totiž strašně zajímal Váš názor! 🙂

Ikona diskutujiciho Dáša 2011-02-02 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,Aluško mám Tě ráááááááda!!!objímám Tě….a klid a mír pro všechny ostatní.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-02-02 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čau lidi, proč se tu tak hádáte o blbostech?

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-02-02 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue bohužel ty komentáře, co jsi uvedla, čas od času chodit budou, protože lidi jsou jaký jsou. Vždycky se najde někdo kdo si rýpne do citlivého místa. Ale podstatný je, že jich je naprostá většina pochvalných a souhlasím s Jindrou, tohle jsou jen takové hovadiny. Spousta lidí má spoustu problémů a každý si je ventiluje jinak.Napíšu ti prostě větu, kterou mi sdělila paní Lenka ve svém automatickém písmu a která si myslím, že by se na tuhle situaci hodila. Věci veškeré kolem sebe přijímej, na druhé se nedívej, jen každému pošli lásku svou. Nemůžeš znát všechny tyhle lidi, co se do tebe strefují, ale vždycky to má nějakou příčinu, která souvisí s jejich vlastními problémy. Ať se každý podívá sám na sebe na své klady a zápory. A tak jak se někdo snaží analyzovat tvoje stránky, jestli náhodou "ti to nenapovídá zlý duch", tak ten člověk by pro sebe mnohem víc udělal, kdyby si začal analyzovat svoje vlastní nedostatky. Měj se hezky a drž se.

Ikona diskutujiciho JARKA 2011-02-02 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

Ikona diskutujiciho Nataša 2011-02-02 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..juj to se nám to tady ale rozjelo!!!!

Ikona diskutujiciho Verča 2011-02-02 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý jsme nějaký. Někdo furt řve, někdo zase hůř snáší kritiku, někdo je šíleně pesimistický… Já neřeším kdo jaký je. Buď je mi nněkdo sympatický, anebo ne. Víc mě nezajímá, přestože mysl si neodpustí poznámky jako: "On se furt vzteká, to je ale neurotická kráva, ta debilní podstivka už mi pije krev…" Tohle se sice občas ozve, ale já se tím nechci nechávat strhnout. Nikdo přece není dokonalý, ale ani špatný.

Ikona diskutujiciho Gája 2011-02-03 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ty rýpaly beru jako "pracovníky temna", kteří mají za úkol od svého "pána" likvidovat jakýkoliv záblesk Světla,Lásky… každou probuzenou duši, protože tyto ohrožují jejich existenci, jejich vládu. Takže je to boj temna a světla…a bude o to krutější, a budou používat zákeřnější techniky a nefér pravidla o co víc budou mít pocit ohrožení. A že ho mají je evidentní. Proč? Protože probuzených lidí je čím dál víc, bude nás pořád víc a víc až je převálcujeme. A oni to cítí už nyní…a tak kopou kolem sebe. A vůbec si neuvědomují, že svým chováním nám jenom potvrzují, ŽE TUDY CESTA VEDE.

Ikona diskutujiciho Hell 2011-02-03 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: chválím kvalitní komentář, je to tak:)

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2011-02-03 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle články nemám ráda a myslím, že na atránky, jako je Aluška.org něco takového nepatří. Lidi jsou občas hloupí, občas namyšlení, ale ukazovat na ně prstem není hezké a myslím, že je to pod tvoji úroveň. Za a tím posiluješ jejich sílu, protože na ně myslíš a vyjadřuješ se k nim a za b je z těhle článků cítit destrukce a to dost nepříjemně:((

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek