72. Dotazník

12.1.2014 v Čtenáři 40

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Viděla jsi film Sucker Punch? Jestli ano- přijde ti že v něm je nějaké poselství? Přijde mi úžasně zpracovaný a ta myšlenka toho filmu se mi hrozně líbí. A pokud jsi ho neviděla tak ti jen můžu navrhnout kdyby jsi někdy nevěděla co dělat tak se na něj podivat:-)
Na tvé doporučení jsem ho zhlédla. Ačkoli jsou zpracování i myšlenka zajímavé, nevím co se ti na tom tak moc líbí. Vždyť to končí v podstatě smutně a celkový příběh o holce, na které se svezl její hnusný otčím, to není nic hezkého, co bys chtěla zažít. Možná tě to fascinuje, ale realita je něco úplně jiného, než na to koukat.

2. Trochu divná otázka ale myslíš, že se v životě dá žít mimo tenhle systém ? Být pořád sám sebou a nenechat se ovlivňovat společností, školstvím, politikou a podobně? A nebo se tomu nikdo z nás bohužel nevyhneme a budeme muset žít vlastně jako skoro každý na téhle zemi?
Když máš fištrona a štěstí, tak se to dá. Do jak velké míry, to záleží na tvých možnostech a případně i kontaktech. Každopádně platí, že dokud fyzicky žiješ, pořád se na tebe do určité míry vztahují nějaká omezení a pravidla systému. Kdybys odmítl respektovat vše, tak tu prostě nepřežiješ.

– Například můžeš žít docela dost svobodně a v dostatku na dnešní poměry, ale dokud chceš někde normálně žít a nebýt v jeskyni, musíš platit daně, chodit občas něco nakupovat, musíš se něčím dopravovat. A to je vše součást systému. I když můžeš žít dost soběstačně, žít v jurtě a pěstovat si sám, pořád musíš někde shánět minimálně peníze na zdravotní pojištění. Když si budeš šít oděv sám, pořád potřebuješ peníze na nákup materiálu. A to nemluvím o botách a podobných věcech.

Žít částečně mimo systém můžeš, ale úplně tě od něj oddělí jedině smrt. Nikam se tu před systémem neschováš, dokud nám vládne.


3. Existuje niečo, nejaká vec ktorú stačí dajmetomu napríklad položiť v izbe na stôl alebo pod posteľ a ona priaznivo pôsobí na zdravie človeka? Viem len o orgonitoch ktoré vraj majú priaznivo vplývať na živé organizmy, neviem nakoľko je to pravda a aký orgonit je dobrý. Je ich veľa typov, niektoré vraj aj rušia geopatogénne zóny (tie majú v sebe tuším špirálu). Potom som počul že je dobré dať si pod postel gaštany, takisto ako u tých orgonitov neviem či je to na niečo dobré. Zaujíma ma čokolvek bežne dostupné čo konštruktívne pôsobí na zdravie.
Živé rostliny, polodrahokamy, křišťál, šungit… Je toho dost. Ani těmi kaštany nic nezkazíš.

4. Ovlivní nějak (energeticky nebo nějak jinak, jako ovlivňuje člověka jeho jméno), když vysokoškolsky vzdělaní lidé používají před jménem akademický titul? Ovlivňují všechny tituly stejně nebo každý jinak (např. Bc. jinak než Mgr. nebo MuDr.)?
Otázka spíš je, jak moc si dotyčný nechá na té škole vymýt mozek. Když si na tom rajtuje, potřebuje to mít ve jménu napsané a všichni mu musí říkat ,,panedoktoreinženýremudrjudrpudr”, tak je vymytý dost. A pokud to považuje za neoddělitelnou součást svého jména, potom samozřejmě vypočítání jeho kompletní hodnoty musí s tímto počítat.

5. Kolik e-mailů ti tak přijde denně do tvé poradny?
Je to různé. Lidé mají období kdy píšou hodně, jindy zase méně. Ani se to moc počítat nedá, protože každý dopis je jiný a jestli spadá do poradny, se posuzuje individuálně.

6. Která z těch dvou knížek, které jsi napsala, ti přišla na psaní a vůbec na zrealizování těžší a složitější? Protože si troufám říct, že jsi dost odvážná, vzhledem k tomu, že jsi jako první napsala Svět za oponou a jako druhou až Svítání. Na psaní mi přijde Svítání jednodušší, ale to asi proto, že já neumím moc dávat slova do příběhů.
Svět za oponou byl jednoznačně těžší. Hlavně proto, že jsem u toho řešila různé realizační otázky a přepisovala jsem kompletní rukopis do PC. U Svítání už jsem byla úplně v klidu, protože už vím jak to chodí a jak na to. A samozřejmě sladit metaforu s realitou je taky náročné.

Ono se ti úplně jinak píše, když něco děláš poprvé, nemáš na to ještě technické zázemí, peníze, ani know-how a když naopak tohle všechno máš. U dalších knih už mám cestičku trochu prošlapanou a o to znažší to celé je…

Piš knihu, když ještě nejsi ani plnoletá, nemáš ještě peníze, a nemáš ani vlastní počítač? – Ta neuvěřitelná souhra ,,náhod” a ,,zázraků”, které mi poskytly všechno co jsem pro psaní potřebovala, je dodneška neuvěřitelná, ale synchronicita pro mne pracuje spolehlivě. Přišla jsem na tuhle planetu, mám tady psát, tak píšu. A když děláš všechno co můžeš, Vesmír se spojí a pomůže ti na tvé cestě. Bylo to dost náročné, ale hodně mě to dodatečně ujistilo v tom co dělám. Že to má smysl… Kdyby nemělo, tak se zázraky nedějí.

7. Věříš na věštění z rukou? Vyplní se to co tam je napsané? Má cenu a nějakou hodnotu se o to zajímat a umět to?:)
To je otázka pro nějakou cigánku. Co jsem se já zajímala o ruce, tak to nikdy moc nesedělo. Proto jsem spíš přešla na studování jiných metod, které se mi naopak osvědčily. Já s tím dobré zkušenosti nemám, ale netvrdím, že to nemůže nikomu fungovat. Je jen možné, že na to nemám buňky.

8. Proč člověk ve stáří často onemocní a na nemoc umře? A na co člověk umírá, když ne na nemoc?
Když se o sebe špatně staráš, onemocníš a umřeš. Čím hůř se staráš, tím dřív to přijde. Je to jednoduchá úměrnost, nevidím v tom nic komplikovaného, ani tajného. Problém dnešních lidí je, že o své zdraví se stará tak 1 z 10 a to ještě tak nějak ,,zhruba”, takže přirozenou smrtí tady neumírá skoro nikdo. Všichni umírají na nemoce, kterým měli za života věnovat preventivní péči.

9. Myslíš, že je možné odejít z tohoto světa nějak jinak než smrtí? (vzít si “s sebou” své fyzické tělo tím, že člověk pozvedne svoje vibrace?)
Zvýšit vibrace můžeš při svých možnostech jen dočasně a pak se vracíš zpátky. To nedává smysl.

Tvoje tělo je majetkem této dimenze, nemáš oprávnění ani důvod si ho brát jinam. Uvažuješ zbytečně moc materiálně. Mimo tuto diemnzi je ti totiž tohle tělo úplně k ničemu a navíc po něm ani jako duše netoužíš.

10. Mě by zajímalo, jestli duše když po smrti vystoupí z těla a má tu vševědoucí mysl, jestli opravdu může konkrétně vědět všechno co chce. Tisíce otázek.
Když umřeš, clona nevědomosti spadne, protože už nebude potřeba. A začnou se ukazovat spousty obrazů, ze kterých pochopíš především to, jak jsi naložil se svým životem a co jak bylo doopravdy. Lidé co občas mluví s mrtvými ti to potvrdí, jejich svědectví jsou pořád podobná.

12. Ahoj Alue, co si myslíš o 11.září 2001 v Americe. Viděla jsem dokument, kde se vyjadřovali odborníci a důkazy hovoří spíše o řízené demolici a že prostě amer. vláda obětovala své lidi a použila je jako nástroj, aby zase mohli někoho napadnout.Také přítomnost moderního termitu za pomoci nanotechnologie je usvědčuje, že to opravdu někde ve skalách na koleni vyrobit nejde…Stovky svědků očitých popisují, jak slyšely při pádu jednotlivé výbuchy, jak byly odpalovány jednotlivá poschodí.A také, jak by mohla ta třetí budova spadnout vedle “dvojčat”, když byla ve vzdálenosti fotbal. hřiště a spadla volným pádem během 7 sekund.Přitom tyto budovy byly stavěny na pád letadla a povinně vybaveny nehořlavými materiály, takže tam skoro nemělo co hořet…Otázka je, co obsahovala ta třetí budova, že musela také tak podivně padnout, že?Díky za názor.
To co píšeš je pravda, tomu není co vytknout. Jen jeden postřeh od profesionálního pilota: Letadlo kdyby narazilo do budovy, tak se o ni rozbije a budova zůstane stát. Letadla jsou oproti stavbám křehká a lehká. Letadlo nemůže proletět mrakodrapem. To co se ukazuje lidem, je zdařilá počítačová animace, ale kdo rozumí letadlům, tomu je jasné, že nic takového není reálné. Lidé to sežrali i s navijákem, protože to bylo přece v televizi.
Já navíc viděla ještě jeden dokument (trval 4 hodiny) a ten se zaměřil hlavně na identitu údajných zemřelých. Zjistilo se, že nikdo z lidí, kdo tam údajně zemřel, neexistoval a nikdo na ně ani na letišti nečekal. Jsou to vymyšlená jména a rodinné tragédie hráli na kameru zaplacení ,,herci”. To je také bomba. Bylo to kompletně i s důkazy, možná by se to dalo najít i na youtube, ale asi ne v češtině.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-01-12 03:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, hádám, že takhle nějak (č.2) myslel Tomáš Keltner to, že tu nejde být na 100% svobodný.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-12 03:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 12- tie zábery lietadiel, výbuchy a pády mrakodrapov mi tiež pripadajú ako z niakeho akčného filmu, ale nemyslím že je to animácia. Tie mrakodrapy sú len z ocele a skla, a lietadlo má obrovskú silu, takže sa pri náraze nerozplacne ako mucha na skle. No v každom prípade bol 11.11.2001 nejaký podvod, ťažko uveriť, že by sa teroristom s plastovými nožíkmi podarilo uniesť 3 lietadlá a dvomi sa bez problému trafiť  do dvojičiek.

Ikona diskutujiciho dada 2014-01-12 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o filmu Twilight Saga? 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-01-12 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já bych řekl, že dnes už je více lidí než polovina(hlavně v USA) kteří věří že 11. září 2001 byl podvod, i z mého okolí to tak plyne, ani já o tom nepochybuji.

Ikona diskutujiciho Mike 2014-01-12 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se jmenuje ten dokumet v odpovědi 12? Děkuji

Ikona diskutujiciho adeláč 2014-01-12 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, já mám pocit, že ty máš nějaké špatné pravopisné období- zkazit je se z! Koneckonců, jsi spisovatelka, ne? :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-12 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

11. září je 254. den roku podle gregoriánského kalendáře (255. v přestupném roce), no tak vidíš, tie kombinácie čísiel 4 a 5 niesu vždy štastné. (2:54-čas kedy dávaš články)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-12 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Kde přesně ten překlep je?

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-01-12 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sucker Punch a poselství?!?! Žádný poselství v něm není. Jaký? Proboha jaký poselství v tom může někdo vidět?

Ikona diskutujiciho L. 2014-01-12 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten překlep je ve 3 bodu tvoje poslední slovo.. 😉

Ikona diskutujiciho Terka 2014-01-12 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Otázka č. 3 – Ani těmi kaštany nic neSkazíš. Jednoduše to najdeš pomocí CTRL + F a zadáním slova "skaz".

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-12 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: díky, mám ho.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-01-12 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

preklepy nevadia nech su kolko chcu.

Ikona diskutujiciho L. 2014-01-12 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Nemáš zač 😉

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-01-12 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Zřejmě – Loose Change 2nd Edition – ten je hodně vyživný, najdeš ho na youtube nebo na uložto.cz i s titulky, pak třeba dobré jsou ještě tyto dokumenty – 9/11 in plane site, 9/11 press for truth atd. Na youtube stačí zadat 9/11 2001 a uvidíš sám.

Ikona diskutujiciho Adelaine 2014-01-12 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Jsou dvě možnosti, jak reagovat na Sucker Punch. Buď ho i s poselstvím pochopíš, nebo ho nepochopíš. Není nic mezi. Ty prostě patříš do druhé skupiny.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-01-12 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho aves passeri 2014-01-12 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 2: No, to je ošemetná otázka. Jak Alue říká – i když si člověk postaví někde hobití domek, zdravotní si stejně bude muset platit… a někde ty peníze získat. A to máme min. dvě závislosti na systému. Míra zapojení je ale individuální… jsou tací, co děti učí doma a některé potraviny si pěstují doma, a na druhou stranu jsou tací, kteří v tom lítají jak hrom a pokud nedostanou dítě do anglické MŠ (a pak na nějakou prestižní ZŠ, SŠ a VŠ a pak nejlépe do vlády), tak jsou nešťastní. A pak je tu ještě další cesta, trochu mimoňská – kdy člověk dělá to, co ostatní (pracuje, chodí do školy, cestuje), ale trochu jinak (na menší úvazek, neplatí školné, ale oni platí jemu stipendium, neplatí za cestování, ale oni platí jemu plat). Je to takový svět ve světě. A vnitřní svobodu Vám nikdo nevezme ani ve vězení. (Tedy ne že bych to kdy chtěla zkoušet). Nedávno jsem o tom psala (http://zitjak.wordpress.com/2013/12/12/svet-je-jiny/), protože mě inspirovala jedna paní, která žila v přesvědčení, že všichni lidi jsou systémem vymytí a že je to k ničemu. No, nejsou. Aluiny stránky jsou zrovna krásným příkladem…

Ikona diskutujiciho Lori 2014-01-12 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: môžem doporučiť stlačiť CTRL+F a napísať tam časť slova a ono to v texte už nájde, šetrí to hladanie, ak niekto takýmto spôsobom upozorní na chybu 🙂

Ikona diskutujiciho E. 2014-01-12 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když zemřeme, a potom se naše duše zase vtělí, může se vtělit do minulosti? z roku napr 2125 žít v roce 1784? je to možné?

Ikona diskutujiciho Lara 2014-01-12 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

můžeme dosáhnout svých cílů a snů když tomu budeme věřit? i těch co nejsou nemožné, ovšem je ale těžké jich dosáhnout?

Ikona diskutujiciho Jana 2014-01-13 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím Alue (i všetkých čitateľov). Teraz som našla fotky z jednej oslavy, kde sú na viacerých fotkách orby, ale sú to hranaté, 6-uholníkové orby.. ja len, že či nevieš (alebo niekto iný) či to "niečo" znamená..

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-01-13 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 9. podle poselství Plejáďanů je možné si s sebou svoje tělo vzít do jiné "dimenze", musíš se ale umět převibrovat.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-01-13 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12 Konec vlady Satana Santu pre dvojičky…/To mu neprejde/

Ikona diskutujiciho iriska 2014-01-13 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují Bohyně, jako třeba řecké bohyně Afrodita, Artemis atd? Jsou to skutečné bytosti které můžeme prosit o pomoc anebo jsou to "jenom" archetypy, které nám ukazují jaké vlastnosti máme v sobě rozvíjet?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-13 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to trochu kontroverzná otázka a neviem či na to môžeš odpovedať, niekde som narazil na názor, že Ježíš neexistoval (malo to byť vo filme Zeitgeist). Mnohých to zaskočilo, pretože jeho existencia sa považuje za fakt. Myslíš že je možné že Ježiš je vymyslený?

Ikona diskutujiciho Lufenchlo 2014-01-13 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosímťa dá sa niakym iným spôsobom vyliečiť zubný kaz?

Ikona diskutujiciho RomanF 2014-01-13 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 7 . Je to už více jak 10let, musím bohužel říci ,"měl jsem", kamaráda, který  na dovolená na Slovensku potkal cikánku (nevím přesně za jakých okolností),která mu četla z ruky. Když se vrátil, zábavně vypravoval ,že mu zbývá už jen měsíc života ,který mu předpověděla a nevěřil tomu a nevěnoval tomu pozornost.Bohužel téměř na den po měsíci měl automobilovou nehodu a zemřel.Pořád na něj vzpomínám  a tahle otázka mi ho teď znovu připomněla . Myslím že na těchto "věcech" je hodně pravdy.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2014-01-13 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, v poslední době se stále častěji setkávám u složení potravinových výrobků s modifikovaným škrobem. Na internetu jsem se setkal povětšinou s tím, že tento modifikovaný škrob s GMO nic společného nemá. Zajímal by mě Tvůj názor, jak se právě na tuto složku v mnohých potravinách díváš Ty? Ještě před několika lety jsem se s touto složkou ve složení potravin vůbec nesetkával, ale nyní je tato složka v mnohých potravinách zastoupena v hojné míře. Opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Tento modifikovaný škrob se nachází dokonce i v přesnidávkách pro úplně malé dětičky. Je opravdu tak nezávadný, když je podáván i malým dětem? Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-01-14 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš mi doporučit nějakou osobu, co má schopnost předpovídat budoucnost a nebo umí hádat(znát) minulost,a není to podvodník/nice? Docela by mě pár věcí zajímalo.

Ikona diskutujiciho Dara 2014-01-14 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, četla jsem na webu nebe-lidem.cz (viz video "Vaše doklady prosím"), že nové občanské průchazy (s otiskem prstu atd.) předcházejí čipování lidí a že je oboje velice špatné a omezuje to naši svobodu… Jak se proti tomu ale bránit? Člověk si prostě nemůže nedojít pro občanský průkaz, nebo řidičák apod (biometrické doklady)…

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-01-14 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A dodala bych… Jestli náhodou ten systém nevidíte nějak moc fyzicky. Opravdu je to jen o to, jak se hmotně zajistit? Jen o rodovém statku a penězích? Kdyby to tak bylo, kterýkolik mililonář by se mohl z fleku odjebat ze systému. Proč to nikdo ještě neudělal, jestliže je to tak jednoduché…?

Ikona diskutujiciho Fred 2014-01-15 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: O modifikovaném škrobu se píše např. tady:

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-15 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zanikne niekedy naše vedomie? Teda že si už  nebudeme uvedomovať svoju existenciu, a proste vôbec nebudeme (už nikdy myslieť, cítiť ani nič vidieť)?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-15 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na klamstvá?  Budú tí čo veľa klamú (napriklad politici čo klamú ľudí) nejak potrestaný?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-01-16 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Pokud někdo opravdu žije bez peněz a nic nemá, tak mu ani nemůžou nic vzít za dluhy na zdravotním pojištění? Za tohle se snad nezavírá.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-01-16 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Když jde o takové trochu odborné záležitosti, proč vůbec hledáte odpověď tady a ne u lidí zabývajících se tímto oborem… Já si to tady sice čtu ráda, ale je to dost hrůza, jak si tu někteří myslí, že Alue je nějaká vševědoucí bytost, a ptají se jí na věci, které by si mohli klidně vyhledat sami, jen tomu dát trochu času a snahy, pokud je teda to téma opravdu zajímá.

Ikona diskutujiciho Liala 2014-01-16 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže zastáváš názor, že vysokoškolské  vzdělání je zbytečné?:) Ikdyž jde bez něho těžko sehnat práce a uplatnění?

Ikona diskutujiciho Martin alias Marťyn♥ 2014-01-17 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se vlastně stane, když někdo pověřený někoho ochránit (policista, bodygard, …), ve snaze zachránit někoho ve smrtelném nebezpečí, zabije člověka, který chtěl viditelně někomu smrtelně ublížit? Vrátí se mu destrukce stejně jako komukoliv jinému?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-01-17 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:: Ono je to těžké bohužel i s tím papírem. Záleží kde přesně chceš pracovat; na mnoha místech jim víc naž na papíru záleží na praxi (ovšem jak ji získat, když lidi bez praxe chce málokdo zaměstnat? Přitom by naopak mohli být rádi, že těm bez praxe by mohli platit méně…)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek