74. Dotazník

29.1.2014 v Čtenáři 29

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Ahoj Alue, znám tvůj názor na reiky a podobné. Co ale říkáš na reconnection? Je to metoda frekvenčního (nebo i informačního) léčení, které přinesl doktor Eric Pearl. Měla by to být účinná forma spojení s léčivým spektrem energie na vysoké úrovni.
Už jsem o tom jednou psala a napíšu to znovu. Reconnection je znovupřipojení k systému. Rozhodně nikomu nedoporučuji na to chodit. Vím, jací lidé to dělají a opravdu není o co stát. Zbytečně vyhazujete peníze a pokud vám to náhodou neuškodí, rozhodně vám to nepomůže.

2. Ahoj Aluško, chtěla bych se zeptat na otázku ohledně snů a AC. Zajímalo by mě, když se nám zdá nějaký krásný sen, kde třeba jedeme na koni malebnou krajinkou osvícenou sluníčkem a po probuzení si řekneme: „Ach jo, byl to jen sen a já bych se tam rád/a vrátila…“ a zároveň nás popadají pocity lítosti, že jsme se vážně jen probudili z hezkého snu, jestli to znamená, že jsme astrálně cestovali a nějak víc to prožíváme, i když si to plně neuvědomujeme. Děkuji 🙂
Mezi snem a AC je zásadní rozdíl, to se dohromady poplést nedá. Pokud si sen pamatuješ a byl hodně živý, znamená to, že je v něm pro tebe důležité poselství a je jenom na tobě, jestli ho dokážeš rozluštit správně. Nedůležité sny si nepamatujeme.


3. Jak nám démoni můžou ublížit?
Způsobují úbytek energie, psychické problémy, smůlu a noční můry. Jinak nic moc.

4. Má kámen duši?
Má vědomí.

5. Co si myslíš o Pc hře The sims 3? Je nějak špatná? Je dobré ji hrát často?
Stoprocentně obsahuje návyková podprahová data. Co mně osobně trochu na konceptu hry znepokojuje je to, že si děti ve hře vytvoří svůj ideální barák, svoji ideální postavu, rodinu a tím žijí… Místo aby si šly ven začutat fotbal, nebo aby prostě žily radši svůj vlastní, reálný život.
Že se jednou za čas člověk chce odreagovat a odpočinout si u hry, proti tomu nic vlastně nemám, ale kolik lidí na světě zná správnou míru? Konkrétně Sims je u někoho pomalu jako nemoc. Pořád nakupovat datadisky, rozšíření a paří co to jde..

6. Co by musely dnešní vědy (fyzika, chemie, matematika, biologie, …) změnit v nahlížení na svět, aby to, co znají a učí, byla vážně pravda? Jinými slovy- co by se na nich mělo změnit, aby jsi souhlasila s tím, co vykládájí lidem o tom, jak svět funguje? (Ptám se, protože mě tyhle vědy samy o sobě zajímají a chtěl bych vědět, co se dá dělat, aby lidem byly ke konstruktivnímu užitku.) Děkuji
Kompletně to pojmout z úplně jiné perspektivy, neoddělovat je ale brát je jako jeden velký celek a zároveň učit praxí.

7. Proč tak málo lidí ví, že pravdu lze zjistit pomocí tušení (=intuice)?
To je stejná otázka, jako ,,Proč tak málo lidí věří na anděly.“

8. Co je to za planetu, kterou máš v záhlaví?
Planeta Photoshop.

9. Zajímáš se o Agarthu a věříš v podzemní formu inteligentního života? Máš o tom nějaké zprávy?
Agartha je název jednoho z velkých měst na povrchu země.

10. Kdyby jsi nebyla blondýna nebo měla možnost jeden den strávit s jinou barvou vlasů nebo účesem, jakou barvu nebo účes by sis vybrala? 🙂
Chtěla bych mít zrzavé husté vlasy, mírně vlnité až po zadek. A klidně bych si je i nechala trvale, kdyby mi slušely. Zrzky se mi líbí.

11. Ked niekto umiera, mozeme mu nejak dodat energiu a aspon trocha mu predlzit zivot?
Jde to, sama jsem to takhle dala o půl hodiny, ale jaký to má smysl, prodlužovat někomu trápení, pokud nakonec i přesto umře v péči ,,lékařů“…

12. Ahoj Alue, zajímám se o jazyky a zaujal mě Tvůj vztah k ruštině. Mám k tomuto tématu pár otázek: Jak jsi přišla na to, že je to nejstarší jazyk? Je azbuka tím pádem nejstarší písmo?
Vím to od své nedávno zesnulé přítelkyně. Bylo jí 60, mluvila rusky, německy, latinsky, sanskritem, francouzsky a určitě toho bylo i mnohem víc, jenomže ona se sebou moc nechlubila. Tato paní se celý život zajímala o skutečné dějiny lidstva. Měla přístup do uzavřených archivů, sbírala a překládala vzácné, staletí staré knihy. Měla díky tomu obrovský přehled a dodneška biju hlavou do zdi, že jsem si od ní nedělala poznámky. Kdybych věděla že už tu brzy nebude, připravila bych se líp. – Právě díky tomu že jí prošly pod rukama kroniky a tajné spisy, o kterých my ani nevíme že existují, měla perfektně zmapované, jak co bylo doopravdy. A – ruku na srdce – to co věděla se ale VŮBEC neslučuje s tím, co se učí děcka ve školách. Největší sranda je, že mi všechno dokázala podložit dokumenty, souvislostmi, letopočty, a popsat to do takových detailů, že jsem se v nich kolikrát až úplně ztrácela… Něco mě sice stihla naučit, ale oproti tomu co všechno znala, to je úplný prd.
Logicky by i azbuka měla být nejstarší písmo.

13. Pokud je Matrix všude kolem nás, jak by to vypadalo kdyby neexistoval?
Byli bychom všichni šťastní.

14. Kolko vody minimalne by sa denne malo pit? Ja pijem okolo 2l, niekedy viac, ale radsej si dam nieco ine nez vodu. Musi sa pit cista voda /z vodovodu/? Cital som vraj sa ma pit cista voda, a ze ked sa pije pivo, kafe, malinovka.. ze to je akoby sme nepili vodu, ze ta voda je uz kontaminovana ci co?/pisal o tom tusim aj tm a bol tu na blogu clanok/ Poznam ludi co piju len caj vobec nepiju vodu.
V podstatě je to tak, že když se do vody něco zamíchá, tak ztratí své detoxikační a energetizující vlastnosti. Tedy sice nejsi dehydrovaný a ledviny fungují, ale zbytečně se obíráš o mnoho výhod. Jedině voda, která se pozře úplně čistá, umí správně čistit tělo, aniž by ho zatížila.

15. Ahoj Alue, je nějaká osobnost se kterou by ses velmi ráda setkala?
Chtěla bych dostat ještě jeden den s tou svojí zesnulou přítelkyní. To byla osobnost.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Babe 2014-01-29 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sims jsem hrál docela dlouhou dobu, ale pak mě to přestalo bavit, je to ohromě omezené proti tomu, co si dokážeme sami vymyslet v hlavě.

Ikona diskutujiciho vanilková 2014-01-29 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, kolik existuje dimenzí?

Ikona diskutujiciho Petra 2014-01-29 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sims mám nainstalované, ale hraní vždy přišlo nárazově, když jsem třeba byla nemocná, poté mě to zase omrzelo. Zrovna funknce, co tam potřebuji, to postrádá, je to nevymakaný…

Ikona diskutujiciho Coll 2014-01-29 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz… Jsi 100% mimo systém?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-01-29 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ha, s těma zrzkama jsi mě překvapila, jdi do toho! :D

Ikona diskutujiciho maya 2014-01-29 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já mám zrzavé, husté a mírně vlnité vlasy, ale díky hnusných holek z jednoho kroužku, které mi ustavičně asi 3 roky říkaly jaké mám hrozné vlasy jsem tomu asi uvěřila, i když teďka už je zase postupně začínám mít ráda :D :D :D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-29 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Když ti někdo chce dělat zle, tak si vždycky najde důvod. A je úplně jedno, co máš na hlavě, nebo v hlavě.

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-29 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8- Planeta Photoshop :D

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-29 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško; napadá mě otázka, proč k nám sny promlouvají vždy v šifrách, hádankách, či metaforách?

Ikona diskutujiciho Voľakto 2014-01-29 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznáš speváčku Lorde? Ak áno, rada by som vedela, aký máš na ňu názor. Pre mňa osobne je to veľmi zvláštna osôbka, má veľmi nezvyčajné vyžarovanie. Akoby ani nebola z tohto sveta. Ak ju nepoznáš, mrkni sa na niektoré z jej živých výstupov.

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-01-29 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Vědomí u kamene-je otázka, co je tímto termínem vlastně myšleno. Ono všechny tyhle věci jsou strašně založené na tom, co si jak pojhmenuješ, a když něčemu inutitivně říkáš jinak, najednou se ti to zdá divné. Třeba mě ten pojem vědomí nezaráží, ale není to ve smyslu lidské vědomí, nebo tak.

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-01-29 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže sa stať, že niečo čo ma nesmierne baví mi proste nie je súdené?

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-01-29 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potrebujem pomôcť proste ja surne potrebujem čosi také…. hmm jak to vysvetliť. Niečo aby som bol taký aký chcem byť. Jednoducho si poviem že Takýto chcem byť a takto sa správať takto reagovať atd… a potom taký budem.

Ikona diskutujiciho Nikola 2014-01-29 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hehe asi musím vědět něco hodně důležitýho když si sny pamatuju skoro každý den :D

Ikona diskutujiciho Samuel 2014-01-29 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ruština není nejstařší jazyk, jeden z nejstařších jazyků je napři staroegyptština 🙂 Také PraMandarinština je možná nejstařší to se přesně neví. Ruština jako takové vznikla z praslovanštiny a staroslovanštiny.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2014-01-29 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakým způsobem se uskutečnil rozhovor s Tomem Poutníkem?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-30 02:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda neviem kto ten matrix vymyslel a čo to obnáša, len že v tom všetci žijeme. Ale čo taký zabudnutý kmeň ľudí hlboko v pralese, ktorý nemá kontakt s civilizáciou, žijú aj oni v matrixe? A keď človek zomrie a narodí sa na inej planéte, aj tam bude matrix?

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-01-30 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já si taky myslím, že by jsi do toho měla jít. Kdyžtak to přebarvíš zpátky, když se Ti to nebude líbit 🙂

Ikona diskutujiciho Omir 2014-01-30 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim Alu, je dobre si koupit nejaky snar(muzes nejaky doporucit?) nebo znas neco jineho jak si pomoct rozlustit sny? Ja jsem v tomhle prave trochu hloupej a dojde mi co ten sen znamenal az je vetsinou pozde. Vetsinou mi s tim pomahal kamarad co se hodne vyzna a proste mu to mysli lepe ve spojitostech, ale nemuzu se porad spolehat na nekoho jineho a ted mam takove obdobi ze si pamatuju kousky snu z jinak nezajmaveho snu. A rad bych se jeste zeptal jestli je to LD kdyz delam ve snu co chcu ale nepremyslim nad tim ale v podstate se vnimam, napriklad chci letat tak litam ale vubec nemam poneti o sobe jako takovem, kde sem a jak sem se tam dostal ale jakoby vim ze sem ve snu tak delam veci co normalne nemuzu…

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-30 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš nejaký návod na posielanie energie na diaľku chorému človeku?

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-01-30 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: :-D He! Tak to je luxusní dotaz. Takže Hugo, papír nestačí, musíš si to zapsat hlavně za uši!… a do rána to taky nebude (i když – bylo by to fajn:-)

Ikona diskutujiciho Babe 2014-01-30 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Doporučuju hennu, na tebe chytne a smývá se, kdyby se ti to nelíbilo.)

Ikona diskutujiciho Domča 2014-01-30 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi film Modrá laguna?A co na něj popřípadě říkáš?

Ikona diskutujiciho Marta 2014-01-30 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, jestli se otázky do dotazníků dají dát v komentáři, tak bych se zeptala např. na tohle: – jaká je původní a správná velikost prstenu atlanťanů, aby měl správné účinky? Je dobré, nosit dva prsteny, na každé ruce jeden, jak jsem někde četla? Je tento prsten vhodný pro každého?

Ikona diskutujiciho zoe 2014-01-30 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký večer Aluško.Tvé stránky čtu a prohlížím moc ráda a vždy se těším na další den,co nového se dočtu a dovím.Měla bych k Tobě jednu otázku,která zde už padla,ale zatím nebyla žádná odpověď.Ale myslím si,že by to bylo dobré vědět.Co si myslíš o Teal Scott? Pro někoho je skrytý manipulátor a satan a pro někoho zajímavá bytost,která radí,jak se může v životě něco změnit.Byla bych ráda věděla,kdo tedy je.Moc Ti děkuji za případnou odpověď

Ikona diskutujiciho Ventrue 2014-02-01 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Proboha jen to ne, pokud by si koupila kvalitní hennu, jen tak to z vlasů nedostane =D A hlavně červené odstíny se zpátky na blond přebarvují těžce a zbytečně by si zničila vlasy… to už raději paruku =)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-01 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Můžeš zůstat klidná, rozhodně nic podobného nemám v plánu. Otázka přece byla, kdybych měla mít jinou hlavu na 24 hod… A ne na co se hodlám přebarvit.

Ikona diskutujiciho Jana 2014-02-02 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují agenti stejně jako ve filmu Matrix? A pokud ano na jaké lidi se zaměřují?

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-02-05 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím se smát jak sem každý druhý frkne další dotaz (asi v zajetí iluze vytvořené tím nadpisem "dotazník" ?)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek