77. Dotazník

16.2.2014 v Čtenáři 28

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co když se někdo po dlouhé době konečně rozhodne svůj život razantně změnit k lepšímu, vysloveně dostane intuitivní, spontánní chuť, třebas odejde z práce, která ho netěší, odejde od partnera se kterým není spokojený a potom se najednou stane něco zlého, například ho ten partner zabije nebo tak…Potom to vypadá jako kdyby ten krok k lepšímu byl vlastně krokem zpět a jako kdyby udělal ten člověk lépe kdyby zůstal tam kde byl doposud. Jak to vidíš ty?

Když posloucháš znamení a přitom stojíš nohama na zemi (zbytečně neblbneš), nemůžeš se splést. Pokud nastane někomu takový osud, musel někde v procesu udělat vážnou chybu. Předtím, nebo potom. Když překročíš bod ze kterého už není návratu, nastává fáze, kdy se to ani spravit nedá. A tohle už nikdo nevypátrá, taková diskuze je proto celkem bezpředmětná. To ví jen ten dotyčný.

2. Říká se že naděje umírá poslední a že kdo nemá naději, ten už je na tom fakt špatně, ale co taková naděje ve vztahu? Když si pořád dáváme naději: jo on se změní, jo to bude lepší, jo to dopadne dobře?

Když si vybíráš partnera a myslíš si že se pro tebe nějak změní, přiznej si prostý fakt: Nezmění se. Každý je nějaký. A pokud nepřijímám svého partnera takového jaký je a pořád ho chci nějak měnit, tehdy ho skutečně nemiluji. A pak nastává otázka, co s tím budu dělat… (Víc o mezilidských vztazích píšu právě ve své knize Svítání.)

3. V knize máš věnování s plnícím perem. Píšeš na papír pouze s ním?

Není to plnící pero, ale taková ,,propiska s tekutou náplní“. Něco podobného jako modrý Centropen. Ale vypadá luxusně, to se musí nechat.


4. Dáváš přednost škrábání nebo radši lechtání? Či ani jedno?

Nevím, jestli chápu správně otázku, ale jak kdy a na plochách noh celý život zbožňuju lechtání. Je to taková moje specialita. Jiní lidé to povětšinou moc nemusí, ale já to mám naopak.

5. Jezdíš radši na hory nebo k moři?

Co se týče lyžování, tak na horách jsem nikdy v životě nebyla a vůbec se necítím ochucená. Mám ráda teplo. A co se týče moře, tak šnorchlování a zkoumání všech potvor, co tam kde najdu, je přesně pro mě.

6. Ovlivňuje hodně tvou náladu počasí?

Většinou ani moc ne. Náladu mi dokážou pokazit jenom lidi. Když venku není pěkně, udělám si hezký den i doma, je mi to jedno. Akorát když je pod mrakem a klesne tlak, tak usínám.

7. Dá se podle tebe znovu zamilovat do toho samého člověka, kterého jsem přestala milovat?

Láska je individuální element.

8. Pouze si knihy kupuješ nebo někdy i půjčuješ?

Nepůjčuji si, pouze kupuji. Už jsem to psala: Když mě kniha opravdu zajímá, prostě si ji koupím. Když mi nestojí za nákup, tak si ji pak ani nemusím přečíst, protože si jí nemusím tak vážit… A to je zbytečně vyhozená energie. Když vím že ta kniha bude fajn, tak si ji stejně po přečtení chci nechat a to u půjčených jaksi nejde.

9. Z čeho se podle tebe utváří mílie a jak se jich lze zbavit?

Jedná se o nějaký konkrétní druh toxinu uložený pod kůží, který tělo nedokáže nijak jinak zpracovat. Dávají se na to detoxikační přípravky, ale efekt je pozvolný, protože tělo první vyžene z těla volně plovoucí toxiny a pak až když je čisté, začne je vytahovat ven i z orgánů a kůže.

10. Máš typ na nějakou knihu o detoxikaci celého těla, nebo jsi si vše vyhledávala jen na internetu? 🙂

Já se alternativní medicínu učila vždy praxí. Konkrétní případy, konkrétní lidé, sledování výsledků, postupů, metod, zdokonalování se… případně doplňovala knihami když mi něco nebylo jasné. Internet se mi hodí, až když narazím na název, který nemůžu přeložit, nebo něco podobného. Knih o zdraví a detoxikování je hodně, ale pro úplné laiky asi žádné moc neznám. Každá je nějak zaměřená. Jedna je o parazitech, jiná je o detoxikování určitou metodou, jiná zase sbírá různé metody na konkrétní problémy, pak máš knihy o MMS… To si musíš sama vybrat podle toho, co zrovna tebe zajímá. Ale že bych znala nějakou knihu pro laika: ,,Očištěte kompletně celé své tělo od všeho bordelu“, to fakt ne. To by bylo větší než Bible. Vždy se jde cíleně po konkrétním příznaku a pak až na to se vybírá metoda a potom až případně můžeš koupit publikaci. Jako třeba o MMS, to je teď dost populární. A na spoustu problémů stačí třeba jenom změnit jídelníček či nějaký návyk, na to nemusíš ani mít knížku.

11. Nechceš udělat nějaký seriál jak postupně co nejlépe detoxikovat celé tělo?

O zdraví, metodách očisty a předcházení problémům mám obrovskou rubriku s hromadou podtémat. Jmenuje se ,,ZDRAVÍ„. Tam si každý může vybrat to, co ho zajímá.

12. Aluško, nedávno jsem se setkala s názorem, že Měsíc není přírodním úkazem a tedy stvořen Konstruktivní silou vesmíru… Zkrátka že je to zamaskovaná loď destruktivních bytostí…mimozemských ras, jak jsem vyrozuměla. Možná je to hloupá otázka, vždyť samotný menstruační cyklus je s Měsícem spojen…a přírodní národy ho odedávna uctívaly…,ale přeci jen pár argumentů z nejmenovaného zdroje…mi vrtalo hlavou o.O…Proto se chci zeptat, jestli jste se také někdy s touto konspirací setkala a co si o tom myslíte 🙂

Úvaha asi vychází z obecného faktu, že žijeme v matrixu. Ve světě, který pro nás někdo nějak stvořil, který má pravidla která nás drží v šachu a který je po této dedukci, logicky kompletně ,,umělý“. Planety a tělesa jsou do systému také zasazeny. Co se konkrétně měsíce týče, tak ano, byl vyroben stejně jako Slunce, ale neznamená to že je pro nás nějak špatný. Je to součást obrovského mechanismu, kterého jsme součástí a na který máme nastavená těla. O tom že na odvrácené straně měsíce jsou mimozemské základny, se nemusíme bavit. To už lidé vědí docela dost let a nejedná se o nijak nový nebo extrémní výrok. Je toho dost v knihách i na internetu.

Každopádně ta verze o mimozemské lodi už je přehnaná a přitažená za vlasy, protože když se nad tím logicky zamyslíte, tělo žen asi těžko bude komunikovat s nějakým vesmírným plavidlem. Musí to být něco, co je sladěno s tělem člověka a s okolní přírodou. Aby to mohlo řídit příliv, odliv, naše hormony v těle, množství energie v určitých fázích měsíce. A to všechno je přírodní ,,věda“, složitá a krásná. Je docela smutné, že kolují takové příběhy.

13. Dá se octem rozpustit i hustá bílá pokrývka, která se v zimním období objevuje na nebi?

Otázka je, jestli je tato pokrývka umělá, nebo přirozená. Jestli je dost teplo, jestli se vám tím pádem podaří ocet odpařit a jak moc fouká vítr.

14. Mě by zajímalo, když se mi nějak třeba poštěstí a nakonec se možná taky dostanu do nebe, jestli tam už můžu zůstat napořád když je tam tak dobře, už se nechci vracet na tuhle strašnou zem, to vím jistě! Ještě bych tím příště mohl riskovat že se zpátky do nebe už nevrátím, člověk nikdy neví, příště třeba nebudu o nebi nic vědět a zůstanu v astrální nicotě napořád a to by nikdo nechtěl.. Vůbec nechápu jak může být na zrození na zemi takový nával jak tvrdíš.. Takže je to možné zůstat tam už napořád nebo mě tamodtud dřív nebo později budou nutit abych šel zpátky na zem??

Nic nemusíš, vybereš si to sám. Život nemáš zadaný, ale sám si ho plánuješ.

A to jestli přijdeš do světla není o tom, co víš. Otevře se ti, dostaneš pokyn a pak je to na tobě. Když se rozhodneš lpět na hmotě, na svém baráku, na rodině, penězích atd., je to tvůj problém, pak si v té nicotě klidně zůstaň, když tak moc chceš. Když ale na hmotě nelpíš, nemáš důvod takové věci řešit.

15. Četl jsem a slyšel jsem že zatracených duší, které zůstali viset na zemi je už moc, že už to zašlo příliš daleko, a že dnes v podstatě už je více lidí na světě s přivtělenou duší(nebo i více) než těch zdravých bez přivtělené duše.. Tím se tam také vysvětluje dnešní kritický stav psychiky lidí (deprese, smutek, pesimismus atd.) a úbytek fyzické energie. Můžeš to potvrdit nebo vyvrátit?

Takové tvrzení se mi zdá dost přehnané a také nezahrnuje mnohem významnější vlivy. Protože to jestli je na někom přivtělená duše nebo ne, nebo to jestli je psychicky v pořádku, je něco, co ovlivňují DESÍTKY aspektů.

16. A existuje někdy v budoucnu pro ty zatracené duše nějaké znovuzrození(restart), že si je světlo samo vyhmátne a vyléčí bez jejich vůle? Taková situace by mohla nastat vždy po nějaké hooooooodně dlouhé době, jako když se vyváží popelnice, nebo maluje nová omítka na starým baráku. Prostě restart.

Duše odejde do světla, až si uvědomí svoji situaci a až po tom sama zatouží. Nikdo nemá právo jednat proti tvé vůli, je to zákon Vesmíru.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-02-16 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. Říká se že naděje umírá poslední a že kdo nemá naději, ten už je na tom fakt špatně, ale co taková naděje ve vztahu? Když si pořád dáváme naději: jo on se změní, jo to bude lepší, jo to dopadne dobře?

Ikona diskutujiciho Nanu 2014-02-16 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem toho názoru, že když už člověk jednou miluje, tak miluje napořád 🙂 třeba potká někoho, koho bude mít více rád, ale vždycky tam podle mě nějaké ty city zůstanou, ikdyž už s tím člověkem nechceme být a pokud milovat přestaneme, tak to nebyla opravdová láska…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-02-16 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám takový dotaz. Já už jsem přišla na to, jak se počítá taková ta rezonance písmen. Tímhle jediným způsobem mi skutečně vyslo, že New York je 666.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-16 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže sa stať hocikto energetickým upírom? Teda ľudia sa stávajú energetickými upírmi nevedome, ale keby som sa chcel stať energetickým upírom, tak ako sa ním môžem stať?

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-02-16 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Kdysi jsem experimentovala s převáděním češtiny do spřežek kvůli numerologii. Bylo to ještě víc mimo. Vím, že třeba některou ze Skandinávských abeced převáděli vč. specifických písmen podle posloupnosti a dušovali se, že to sedí (pochybuji), ale v češtině ani nevím, jak operovat s dlouhými písmeny, protože u nás význam posunuje i délka, nejen kvalita hlásek (láska vs laská). A ani mě nenechte mluvit o posunech díky výslovnosti v angličtině. On by asi vůbec byl nejspolehlivější fonetický přepis do hebrejštiny (numerologie i gemantrie), ze které tyto disciplíny původem vychází, ale to je zřejmně trochu nereálné.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-16 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Aluška říkala, že ne, ale taky si myslím, že "Radek" je něco jiného, než "řádek".

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-16 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je hypnóza dobrá? (Někde jsem četl, že se při ní dá i léčit.) Není to ale uzmutí svobodné volby rozhodování, ovládat někoho přes hypnózu?

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-02-16 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Ty jo, doufám, že to je, jak říkáš! Jinak bych měla ještě destruktivnější jméno (606), než ho mám bez toho "á" (600) :D Každopádně sláva tomu, kdo vymyslel, že žena po svatbě přejímá příjmení manžela – snad si polepším :D

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-16 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 2. Ano, já neměla na mysli, aby se měnil jako kvůli mě. To je jasné, že ho mám milovat takového jaký je jinak to vlastně není láska. Tvou knihu jsem už četla;)Myslela jsem asi spíš na něco takového co píše Arriane. Jakože je vždycky přeci ve vztahu šance na to, že se ten člověk změní. Samozřejmě ne kvůli mě, ale sám kvůli sobě, že bude chtít on sám. Tak jestli pak má třebas cenu mu poukázat na jeho chyby a zkusit jen čekat:D Pravda mě nikdy nebolela, vždy mě bolela pouze lež…Důvody byly pádnější, nerozešla jsem se já s ním, ale on semnou. S pojmem láska problém fakt nemám;)

Ikona diskutujiciho Jita 2014-02-17 06:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dvanáctku jsem pořád nepobrala, jestli se má jednat o vtip nebo žertovný dotaz, či vážně myšlenou otázku? Je fakt síla, co dokáže mezi lidmi za konspirační myšlenky kolovat…

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-02-17 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sprchuješ se každý den? Já si totiž myslím a slyšel jsem že sprchování každý den oslabuje imunitu člověka, a že úplně stačí sprchovat se obden. A rozhodně člověk pak nebude smrdět. Výjimka je pokud třeba spadneš do bláta, nebo pokud někdo dělá třeba s azbestem a šedou litinou, tam je to jasný.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-02-17 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popisuješ ve své knize Svítání i situaci, kdy to člověk vzdá, protože se necítí být příliš nadaný a rozhodne se být pouze součástí systému a pracovat pro něj jak nejlépe umí a jak se s tím má vyrovnat do konce života? Nějaké konkrétní rady a poznatky aby takového člověka život nepřivedl na psychické dno a k sebevraždě? Myslím si totiž, že i přes nesporný potenciál každého člověka NELZE v dnešní době vidět situaci, kdy každý bude dělat to co ho baví a bude šťastný. Spousta lidí i kdyby chtěla tak má takové okolnosti v životě že se to nepodaří i přes maximální úsilí, to jistě sama uznáš. Radíš tam pak i takovým lidem a věnuješ jim v knize prostor? (Je to i pro mě důležité, zda si knihu koupit, děkuji ti pěkně) 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-02-17 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tato otázka bude asi v době svého vyjití neaktuální, mohla by si odpovědět hned přímou reakcí zde?

Ikona diskutujiciho Corny 2014-02-17 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná taková otázka mimo mísu. Ale nemáš nějakou radu/návod, jak udělat z divoké, samostatné a celkově nemazlivé kočky kočku přítulnou a aspon trochu mazlivou? Ta naše je strašná "potvora" (samozřejmě nemyslím doslova) jenom kouše, škrábe a podobně a vůbec se nemazlí:D Nemáš nějaký tip? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-17 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: ZOH nesleduji. K otázce 12., v tématu na který se ptáš: Ano, má smysl knihu koupit.

Ikona diskutujiciho Dara 2014-02-17 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, prosímtě pokud si stáhnu z youtube 432 Hz hudbu, nepřeformátuje se to nějak tím stažením na jinou frekvenci?;) (Stahuji přes program ATubeCatcher a tam se musí vybrat v jakém  formátu chci stáhnout a bojím se že se to tím i přeformátovává :-/) Pokud víš jak stáhnout aby do v těch 432Hz zůstalo prosím o návod!:) Děkuji

Ikona diskutujiciho Táňa 2014-02-17 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: tak na to jedině tzv. "kočičího zaříkávače":-D Dneska jsem se celkem pobavila na fóru, kde paní také takovou osobu hledá:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-17 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  To je pravda. Časté a dlhé sprchovanie vraj poškodzuje ochranný energetický obal tela, a chlór ktorý vdychujeme pri sprchovaní tiež neni zdravý. Navyše ženy čo sa sprchujú 2-3 krát do týždňa sú pre mužov príťažlivejšie, než tie čo sa sprchujú každý deň a silne voňavkujú.

Ikona diskutujiciho Pája:) 2014-02-17 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

líbí se ti jména jako Mario, Marius, Marika, Maya? 🙂 mě se strašně líbí :D

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-17 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1. A můžeš nějak rozvést jaká chyba toho dotyčného by třebas tohle mohla zapříčinit?

Ikona diskutujiciho Štěpka 2014-02-18 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, napíšeš prosím v nejbližší době zase nějaký článek o jemnohmotných bytostech? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-18 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Zvažuji knihu.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-02-18 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: To by bylo super, Aluško! :))

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-18 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Žejo, taky si myslím, že by měla vyjít.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-02-18 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: jojo, také se přidávám, to by bylo fakt super!:)

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-02-18 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to by bylo super:)

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-18 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: To by URČITĚ bylo úžasné :D! Nikdy jsem se necítil u čtení tak skvěle jako po přečtení Tvých knížek ;)! Takové úžasné vědomosti o světě, vesmíru, jemnohmotných bytostech… to je něco pro mě :)! A v návaznosti na to bych měl do dotazníku otázku, jelikož tu techniku chci zkusit:

Ikona diskutujiciho Dara 2014-02-19 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Odhlasováno :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek