79. Dotazník

28.2.2014 v Čtenáři 28

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Když chceme dosáhnout určitého cíle a snu a budeme na tom opravdu pracovat, stane se to? Dá se třeba andílky požádat aby nám na cestě za snem házely různé příležitosti díky kterým postupně sen uskutečníme? Co je hlavně potřeba abychom snu dosáhli? Takže kupříkladu se stát herečkou není nemožný sen?

Platí: Pomož si sám, a konstruktivní síla Vesmíru ti pomůže, pokud je tvůj záměr dobrý a mysl čistá.

To znamená, že když na to jdeš dobře, pořádně a víš co děláš, dostaneš z druhé strany plnou podporu. Potom dokážeš všechno na světě. Pokud ale nevíš co chceš, pokulháváš a každý týden začínáš něco jiného, abys to potom vzdal dřív než začneš, podporu nečekej. Nikdo druhý za tebe zázraky neudělá, prvotní impuls musí jít od tebe a ty musíš být pevný a čistý v tom, co děláš.

2. Snad to můžu napsat sem. Blog.cz aktuálně vlastní Nova. Občas se stane, že společnosti nějakou tu webovou službu zruší. Co budeš dělat pokud blog.cz zruší? Zálohuješ nějak data?

Stránky mám zálohované, včetně designu a kompletního rozvržení. Moje záloha je věrná a zcela interaktivní, takže bez internetu vždy uvidím, jak původní web vypadal, co kde přesně bylo. Mám zálohované i komentáře a pravidelně dělám aktualizaci.

Programátora k dispozici mám, takže bych pak přešla buď na wordpress, nebo si nechala postavit kompletně nový web, pokud by na to byly peníze a dalo se to zvládnout. Z bloggera bych byla webmaster a pokud by byla systémová možnost, měli bychom registrace a vlastní uživatelské účty… Kompletní záloha se dá přetáhnout pomocí toho, co programátoři znají, takže by se to ani nemuselo znovu piplat po jednom článku.

Tohle mě netrápí… Důvodem je také to, že Blog.cz je aktuálně a dlohodobě největší a nejúspěšnější blogovací systém na celém českém internetu. Kdo by rušil něco, co je nejlepší ve svém odvětví? – Leda úplný magor.

Ale jak říkám, pokud se to stane, mě to nezastaví. Jenom mi to přidělá trochu práce navíc a e-shop i mail bude fungovat vždycky, doménu mi taky nikdo nevezme, tu si poctivě platím. Nejsem na blog.cz plně závislá, mám rozloženou práci na více místech a pokud jedno místo vypadne, zvládnu ho nahradit a znovu oživit, zatímco ostatní bude pořád fungovat jak má.


3. Přemýšlela jsi o nějakém lepším redakčním systému?

Zatím jsem na blog.cz spokojená, funkce mi vyhovují a cítím se tu bezpečně, protože technické údržby, opravy a všechno ostatní dělají profíci, které nemusím platit a nemusím se o to starat. Jiné služby mě opravdu nelákají, kor teď, když mi vypli reklamu za moji úspěšnou návštěvnost.

4. Nebo o změně designu?

Aktuální design se mi stále moc líbí a vůbec nemám chuť dělat nějaký jiný. Podle mě je to nejkrásnější design, jaký jsem si kdy zvládla vyrobit. Má všech 5 Pé. Takže ho jenom aktualizuji, v tomto jsem se našla a je přesně podle mých představ. Je to také lepší, protože mě charakterizuje a časté změny designu mohou některé méně věrně čtenáře zmást. Když máš dlouhodobě jeden vzhled, lidé tě podle něj hned poznají… A žádná barva není lepší než modrá.

5. Jaké jsou Tvé oblíbené písničky, zpěvák nebo skupina? 🙂

Doporučuji pustit si můj TAG: 50 Faktů o mně 😀 Tam to je

6. Strašili Tě doma když jsi byla malá že tě odnese čert a podobné nesmysly?

Nikdy, protože jsem byla tak moc hodné, citlivé, tiché a pečlivé dítě, až jim to nahánělo strach.

7. Jak se díváš celkově na strašení dětí o Mikuláši?

Je to volovina. Já jsem navíc jako malá byla už 2 týdny předem tak vytrestaná svojí trémou, drmolením básniček a psychosomatickými zdravotními problémy, že to nikdy nemělo smysl a u jiných dětí to je určitě podobné… Mikuláš je strašný nátlak a stres, neschvaluji to v té podobě, v jaké se to dělává.

8. Jaký máš momentálně vztah k Vánocům?? :))

Aktuálně dobrý, protože přijedu k přátelům, celá natěšená rozdám dárečky, pojíme kapříka, zahrajeme si karty, pokecáme… A to jsou Vánoce podle mých představ. Prostě se sejít s lidmi, které mám ráda a kteří mají rádi mě. Nic na sílu, ani pod nátlakem. Pak oželím i tu jejich symboliku.

9. Kupuješ i nějaké maličkosti (dárky) pro blízké nebo pečeš cukroví a děláš si výzdobu?? :))

Cukroví mi nechutná a výzdoba mě nijak extra moc nevzrušuje. Ráda se kouknu na něčí stromek, ale když je živý, vždycky si říkám, že by mu to víc slušelo v lese. Pro mne je to příležitost strávit hezký večer. A když máš kolem sebe lidi kteří ti sednou, tak budeš spokojená, i kdybys je slavil v popelnici.

….. Což samozřejmě neznamená, že slavím Vánoce v popelnici, abyste mě zase nechytali za slovíčko.

10. Ahoj Alue, chci se zeptat, jestli existuje i něco jako destruktivní literatura – něco (ať už se to tváří jakkoliv), co má záměrně zaútočit na lidské vnímání a podvědomí, třeba jako podprahové zprávy v hudbě.

Samozřejmě, že je. Je to nejslavnější kniha světa. Ta nejvíce nebezpečná, nejvíce manipulativní a nejvíce prošpikovaná podprahovkami je BIBLE.

11. Téměř denně se vracím ze školy unavená, často je to doprovázené bolestmi hlavy. Není kromě spánku něco, co by mi pokud možno rychle dodalo energii a zbavilo bolestí?

Omlouvám se za blbou zprávu, ale jestli to máš ze školy, tak ti pomůže jedině to, až z ní konečně vyjdeš. Na bolehlav máš plné právo, já měla úplně stejné problémy.

12. Aluško, myslíš si, že veškeré očkování je špatné? Nedala bys svému dítěti ani jednu dávku, jen na určité nemoci? Jsou některé potřeba a jen bys to omezila? Nebo razantně ani jednu?

Kdybych měla dítě, tak urazím ruku každému doktorovi, co se ho dotkne. A je mi úplně jedno, jestli mu bude něco píchat, nebo jestli na něho jenom sáhne. Jsou to všechno mafiáni a vrazi. To mi nikdy nikdo nevymluví, stačí co už mi udělali v minulosti a že ty zmetky musím sponzorovat svými daněmi.

13. Jakou značku pastelek používáš na malování? 🙂

Asi nejvíc mě okouzlil KOH-I-NOOR, tahle sada. Jinak samozřejmě jsem zkusila hromadu fajn pastelek, ale tohle je takový můj Top.

14. Myslíš si že je dobrá Stévie? vl. zlušenost?

Stévii znám, ale na tu chuť si musíš zvyknout, je trošku zvláštní. Jinak nevím, co by na ní mohlo být špatně, vždyť je to rostlina…??

15. A může být chrápání také nějaký problém s parazity?

Ano, taky jsem o tom četla. Ale někdy je to prostě jenom z únavy, nebo protože nejsou dobře průchodné všechny trubky, nebo protože CHLAP. 😀 !

16. Je možné se během Lucidního snění setkat se svým strážným andělem?

Určitě to jde, já to ještě nezkoušela.

17. Jak je to, prosím tě, podle tebe s kronikou Akáša?

Akáša není ani tak ,,kronika”, jako jiný název pro Morfogenetická pole Vesmíru. A o těch píšu v knize Svět za oponou 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2014-02-28 07:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, v otázce č. 13 není ten odkaz na sadu pastelek, docela mě zajímá! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-28 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Teď to zkus, už by to mělo jít.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-28 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mažeš své e-maily co ti chodí od lidí nebo si je nějak ukládáš a zálohuješ?

Ikona diskutujiciho Elda 2014-02-28 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prý protože CHLAP :D žádné takové

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-28 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Na ten druhý dotaz odpovím, ale k židům se vyjadřovat veřejně nesmím, takže to umažu.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-02-28 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: K tomu bych chtěla něco říct, i když nejsem Alue (která stejně nechce odpovídat) – Někdy je nutné a vhodné obětovat něco, aby z toho mohlo vzejít větší dobro. Do jisté míry to patří ke vztahu, člověk musí myslet na dobro obou a ne jenom na sebe. Ale zrovna tohle mi nepřipadá jako dobrý příklad. Nezáleží jestli žid nebo něco jiného, člověk si musí k rozhodnutí pro nějakou víru dojít sám a ne se do toho nechat vmanipulovat a myslím, že ani láska není dostatečný důvod k tomu. Naopak pokud se dva mají rádi, měli by respektovat i to, že druhý má právo na svoji vlastní víru (a věřím, že pro dobrý vztah není vyloženě nutné, aby oba měli stejné náboženství. To už pak není záležitost lásky ale spíš lidských tradic a neochoty přijmout něco odlišného).

Ikona diskutujiciho yaya 2014-02-28 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když zjistíš že je nějaký výrobek/písnička illuminátská přestaneš to kupovat/poslouchat? 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-02-28 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O spinovanej vode si písala že je podľa teba zlá, pretože je ľavotočivá. Keď sa spinovacie gesto robí pravou rukou, voda sa naspinuje ľavotočivo, keď ľavou rukou, tak pravotočivo. Keď to teda budem spinovať pravotočivo, bude to dobré?

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-02-28 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre dpár dnami som si vo sne uvedomil že je to sen.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2014-02-28 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, co se týče lékařů, dost s tebou souhlasím, taky s nimi mám mnoho špatných zkušeností, ale myslíš, že je dobré je takhle šmahem odsoudit? Co budeš dělat až tě (a že ti nic takového nepřeju) třeba srazí auto a skončíš rozbitá na kusy, na to nepomůže ani mms, ani příroda, ani léčivé doteky, jediný, kdo tě může dát dohromady je moderní medicína. A tomu "mafiánu a vrahovi" pak budeš vděčná za svůj život. Vím, že mnozí lékaři jsou špatní a jde jim hlavně o peníze, ale jsou i lidé, kteří chtějí pomáhat, jen jsou zmanipulovaní školami, ale i přesto dělají vše co nejlépe, aby pomohli a neuškodili. Jsou i studovaní lékaři, kteří se obrátili na jinou cestu a pomáhají i alternativně. Přijde mi dost neurvalé je všechny takto odsoudit.

Ikona diskutujiciho Midori 2014-02-28 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám menší poznámku k odpovědi na dotaz č. 12 (snad Ti to, Alue, nebude vadit).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-28 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ano, tady už je potřeba taky vědět, že rozlišuji doktory-hovada a chirurgy-potřebné lidi na svém místě. Proti chirurgům nic… Ale proti doktorům mám všechno. Čili když říkám ,,vrazi a mafiáni", myslím doktory… a ne chirurgy.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-02-28 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Samozřejmě :-)

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-02-28 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: „je mým cílem, touhou, také se stát doktorkou a ve zmiňované medicíně pokračovat“ On to musí někdo zjemňovat zevnitř. Každopádně díky vyšším konstruktivním silám vesmíru za každého takového jedince. A hlavně hodně štěstí a síly, ať tě ten systém pak nesemele.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-02-28 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ty jo – – UFF:

Ikona diskutujiciho Puf 2014-02-28 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, ak sa to k tebe ešte nedostalo, tak posielam odkaz 🙂 Obzvlášť ma zaujal názor psychológa a to, že toho chlapčeka nezavreli do blázninca.

Ikona diskutujiciho Rondir 2014-02-28 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Normálně bych nenapsal nic, ale tohle mě dostalo.

Ikona diskutujiciho Chvilka pro zenu.eu 2014-03-01 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super blog, který pravidelně čtu, najdu zde spoustu užitečnýh informací. Autorce přeji hodně užitečných článků a čtenářu. Píšu si také blog, pokud chcete mrkněte http://www.chvilkaprozenu.eu/.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-03-01 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve své knize Svět za oponou si popisovala jak se tvé mamce zjevil anděl přímo ve fyzické podobě aniž by to chtěla, čekala a snažila se, samozřejmě že k tomu byl dobrý a významný důvod – ty. Tak mě napadá, že kdyby se každý strážný anděl zjevil svému svěřenci ve vhodnou chvíli jeho života jako tvé mamce ve fyzické podobě a promluvil s ním, že by to totálně změnilo víru a přístup lidí na této zemi. Každému by asi bylo co říct. Bezpochyby by to zahýbalo i s tím největším tvrďákem (příkladem budiž jeden nejmenovaný řadový feťák z USA, který se po této zkušenosti změnil jako mávnutím kouzelného proutku a založil protidrogové centrum a poradnu pro mládež i dospělé – je to i na youtube v dokumentu setkání s anděly)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-01 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Úmysl máš dobrý, ale je potřeba vědět, že andělé tu nejsou od toho, aby nás zachránili. Oni nejsou všemocní, lidé o všem rozhodují. Anděl je pomocník  a ochránce, který k tomu ale potřebuje tvé svolení.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-03-02 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, zaujal mě jeden dokument, týkající se HAARP projektu. Možná už o tom dokumentu víte, ale i tak mě napadlo, že tu zkusím dát odkaz  :-)

Ikona diskutujiciho Nekra 2014-03-02 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda, že nejde hlasovat v anketě pro více možností, nevím, kterou z těch tří na konci (Country, Folk, Trampská) bych si měl vybrat, protože ty jemné rozdíly mezi tím moc nevnímám a líbí se mi všechny tři.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-02 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, 🙂 zajímala by mě jedna věc: Kdyby ze světa zmizelo (téměř) úplně zlo, bylo by to zas špatně? Tzn. jestli bychom pak znali lásku? (Někdo mi dokonce řekl: "Bez zla by tu byla velká nuda.") Nebo by se naopak jeho (téměř) úplným vymizením dualita neporušila, protože bychom prostě věděli, co je to zlo a to by nám stačilo? Děkuji

Ikona diskutujiciho Martin 2014-03-03 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško 🙂 prosímtě; je pravda, že máme každý taky osobního jemnohmotného jednorožce? Děkuji

Ikona diskutujiciho simona 2014-03-04 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, čo si myslíš o jačmeni a chlorelle?

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-05 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té Bibli je hodně zajímavé například to, jak si jí každý člověk, každá osoba vysvětlí podle sebe a podle svých mentálních, psychologických a duchovních schopností. Je spoustu knih, které se odvolávají na Bibli a její recitaci. A každá ta kniha i když v ní třebas použijí autoři ten samý žalm, tak ho vysvětlí úplně jinak. Buď je to její výhodou, anebo velkou nevýhodou. Protože pak můžou nastat velké zmatky, omyly a mýtusy se kterými lidé žijí celý svůj život. Myslím si, že se v tom všichni pěkně ztrácejí a, že nikdo na této Zemi té knize vlastně ani pořádně nerozumí.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-14 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Musím namítnout, že ale existují i doktoři-dobráci, jejichž impulz pro vystudování VŠ Zdravotnické byl ten, že chtěli lidem pomáhat. Já mám například to štěstí, že mám extrémně hodnou a všímavou obvodní doktorku; to je vždycky "Antibiotika ještě né, zkuste nějaké bylinky…" :D.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-14 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Mi tam chybí swing :D (popř. jazz). Ale co…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek