8. / DOPORUČENÍ: Připravte se na období 21. – 24.12: Rusové skupují co se dá, přípravy jsou v mohutném proudu

12.12.2012 v Aluška.org 66

Čas nám utíká mílovými kroky a tolik diskutované datum se nám kvapně blíží… Co je nového za posledních pár dní?

Určitě jste si všimli, že všechna veliká zdejší media se hromadně snaží zesměšnit a pomluvit 21.prosinec. Že je to jenom zastrašování a snaha vymlátit z lidí peníze navíc. Všichni si hrají na velké bohy a odborníky, kteří určitě a na sto procent vědí, že vůbec nic nebude a všichni kdo tu myšlenku byť jen trošku připouštějí, jsou blázni.

Raději budu naivní blázen, který utratí pár korun navíc a v osudný den se schová, než abych se pak strašně divila… Stokrát raději se potom plesknu do čela a sbalím vlnu kritiky.

Zatímco lidé na západě zahání svůj strach škodolibým smíchem, v Rusku se děje něco zcela jiného. Server tn.cz, který se aktuálně velmi 21.prosincem zabývá a na mě osobně i na stránky Aluška.org už naslintal tolik, že se člověk div ve slizu neutopil (Mimochodem přátelé, nebombardujte mě odkazy na články, kde se o mně píše… Já to vím, píše se všude možně, píšou se tam o mně blbosti a já to nečtu. Posíláte to zbytečně.), nedávno publikoval velmi výstižný článek… Jak se k 21. prosinci staví ruský lid? – Skupuje jídlo a připravuje se… Narozdíl od zbytku světa.

1. Cituji tedy z článku, který popisuje ruskou situaci:

,,Rusové se houfně chystají na konec světa a skupují sůl, sirky, svíčky a konzervy jako šílení v naději, že apokalypsu přežijí. Vůbec nepochybují, že za čtrnáct dní přijde. Konec světa, jak známo, má nastat 21. prosince, kdy podle některých výpočtů končí mayský kalendář. Tento podnět už mnohokrát tvůrčím způsobem zpracovali všelijací proroci, esoterici a média. Ale jen v Rusku získali tak vděčné posluchačstvo. V Barnaulu lidé skupují svíčky, zápalky, baterky a termosky. V Omutninsku u Kirova vypukla opravdová panika poté, co v místních novinách vyšla “proroctví tibetského mnicha“.”


V Novokuzněcku zaznamenali nebývalou poptávku po soli a jeden z místních obyvatel zaslal radnici dopis, ve kterém si dělal starosti o připravenost městských služeb čelit následkům katastrofy, od vypnutí elektřiny po loupení v ulicích. “Při nejvyšší připravenosti to možná zvládneme s minimálními ztrátami,” napsal.

Příchod konce světa museli oficiálně dementovat hlavní hygienik, šéf ministerstva pro mimořádné situace a poslanci Státní dumy, kteří poslali federálním televizím naléhavou žádost, aby nestrašily lid.

Na ruské psychóze je pozoruhodné, že z 80 procent pravoslavná společnost bůhvíproč reaguje na mayský kalendář, který navíc nikdo neviděl. Lidé si navíc počínají zcela iracionálně, protože podle průzkumu věří, že přijde skutečný konec světa, zároveň se ho ale chystají přežít. Možná je to důsledek smutné zkušenosti generací, z nichž si každá kromě té nejmladší zažila nějakou katastrofu a lidé leckdy i dlouhé roky živořili na hraně přežití a ve stavu naprosté nejistoty ohledně zítřejšího dne. A z této nejistoty pramení i víra, že se něco strašného určitě stane i tři dny před Vánoci.

Sociologové mluví o zvláštní ruské přizpůsobivosti a schopnosti přežít i v nejtěžších podmínkách s tím, že na katastrofu jakéhokoli typu se ale Rusové připravují vždy stejně: nakoupí sirky, sůl a mouku a doufají, že to snad pomine.

zdroj článku: http://tn.nova.cz/zpravy/konec-sveta/konec-sveta-nastal-uz-ted-v-rusku-lide-propadli-davove-psychoze.html?utm_source=blog&utm_medium=odp

Mimochodem co se týče proroctví tibetského lámy, máme vážné podezření, že to ve skutečnosti nepsal nikdo z Tibetu, ale že jde o vyloženě ruský text. Jak řekla naše překladatelka (velmi vzdělaná to paní), způsob, jak jsou jednotlivé věty formulované, je natolik specifický, že ho s nejvyšší pravděpodobností musel psát někdo velmi moudrý, kdo ,,věděl” a uměl skutečně velmi dobře rusky. – Navíc je zajímavé, že ačkoliv v Rusku tato zpráva vyšla v novinách, visí všude na internetu a dokonce před tím varuje i televize, celý zbytek světa zakrývá oči, uši a dává od toho ruce pryč.

Celé rusko je na nohách, skupuje co se dá, připravuje se, zatímco vysoce inteligentní západní svět se směje.

Víte, co mě překvapuje konkrétně na článku z tn.cz? – Redakce tn.cz je pravděpodobně silně dementní skupina lidí, protože o apokalypse nikdo nikdy nic nepsal. Když si i laik srovná několik významnějších proroctví a scénářů na dobu 21.12.2012, nenajdeme nikde nic o konci světa. Všechna se shodují na tom, že dojde ke změně, pouze se liší v tom, jakou podobu to bude mít. Údajné proroctví Tibetského lámy je jedna z teorií, ale ani ta nepočítá v žádném případě s koncem světa. Přesto si někdo dovolí posmívat se rusům touto větou: ,,Lidé si navíc počínají zcela iracionálně, protože podle průzkumu věří, že přijde skutečný konec světa, zároveň se ho ale chystají přežít.

Milá redakce tn.cz: Vidím, že slovní spojení ,,konec světa” je pouze něco, co si přidala masmédia k tomuto tématu, aby texty byly více peprné, více zajímavé, více vzrušující a aby potom jakákoliv snaha na přípravu případných průvodních jevů očekáváné změny, vypadala více komicky a nesmyslně. Mně osobně dokonce popisujete jako někoho, kdo propadl davové psychoze a v hysterii nabádá čechy k tomu samému.

O tom že neustále opakuji, že je zde pravděpodobnost, že je moudré být připravený než pak zaskočený a že to může mít i mnoho jiných podob, že se pohybujeme pouze v teoriích, už raději nikdo nic nenapíše. Je mnohem zajímavější střílet okolo slovy jako je hysterie, fanatismus, davová psychoza a konec světa.

Zatímco Rusko je moudré, nenechává to náhodě a nespoléhá na samospasitelnou větu ,,Mně se to stát nemůže”, ostatní se jim smějí… Kdo je větší hlupák? Ten, kdo si myslí, že ví všechno, nebo ten, kdo ví že nic neví, proto je připravený na vše?

Podívejte se na film ,,Adéla ještě nevečeřela”, jaké je motto Nicka Cartera, možná se vám potom rozsvítí.

V Rusku, kde kromě Moskvy lidé žijí na vesnicích v chudobě, by případných několik dnů tmy vypadalo velmi jednoduše: ,,Hej ty, Váňo Andrejeviči, všiml sis, že teď byla nějak dlouho noc?”

,,Hm… Když se nad tím tak zamyslím, milý Igore, asi jsem se fakt vyspal trochu dýl… Tak si na to dáme vodku, milý brachu, tma netma.”

2. Přikládám také velmi pěkné texty, které mi poslala Terka. Najdeme v nich trochu jiný, mírnější pohled na celou věc:

Ahoj Alue,

viem, že toho máš neuveriteľne veľa. Opäť mi došiel super e-mail, plný radosti.

Napadlo mi, že je veľmi dôležité, pri článkoch o DOPORUČENÍ na 21.12. napísať aj čo vlastne dimenzia znamená, a čo je to 3D a 5D. Mám pocit, že mnohí si myslia, že prestane existovať fyzický svet a bude len ten nehmotný, budeme mať svetelné telo, a tak. 5D pre mňa znamená len rozšírené vedomie, 5D v sebe zahrňuje 3D. Dodávam fajn zdroj http://www.pentablue.net/temata/07003.html . Podľa mňa by to teda bolo dobré zosumarizovať, máme v tom trochu zmätok. Tu Luisa napr. nakreslila 3D a 5D molekulu cca od 30 minúty http://www.youtube.com/watch?v=4NQcZQg7V-A&feature=plcp . A tento text očami šamana Lea, skutočne vystihuje to ako to cítim. Presne to vnímam aj ja na vlastnej koži. Mne sa neustále rýchlejšie zhmotňujú veci. A dokonca aj tie čo mi prišli celkom nereálne :D. Potom sa čudujem: ty kokso, je toto možné? Ono sa to fakt stalo :D. Je to absolútna a uveriteľne neuveriteľná pravda.

V ďalšom word dokumente TŘI DNY TMY je krásne vystihnutá tma. Každé slovo je absolútne pozitívne, až sa to dotýka srdca. Týmto spôsobom by sa to malo rozprávať, nie je v ňom ani štipka strachu či inej negatívnej emócie.

A nakoniec aj Ty píšeš, aj ja mám niekedy ten pocit, že akoby ešte neprišiel ten správny čas. Že keby sa to o trošku posunulo.

Tak dúfam, že Ti tento mail v niečom pomôže. Že získaš novú inšpiráciu. A že zas vyjde perfektný článok o prechode 🙂

Prajem Ti krásny deň. Terka

5. dimenzia očami Šamana Lea

Média a sociálne siete zaplavili správy o prechode do 5. dimenzie a dátume 21.12.2012, či správy o konci sveta. Rád by som prispel a sdieľal s Vami informácie, ktoré mám o tejto téme. Na koniec sveta môžete hneď teraz zabudnúť a osobne Vás prosím, aby ste tejto negatívnej myšlienke nedávali viac svoju energiu a nepodporovali vibráciu strachu.
Veľa sa píše o prechode do vyššej dimenzie, ale mám pocit, že stále mnoho ľudí celkom nerozumie, čo to vlastne znamená. Keď chceme porozumieť prechodu do 5. dimenzie, je dobré pochopiť, ako vypadá 3. dimenzia, čo sa zmení prechodom v 4. dimenzii a čo nás čaká v 5. dimenzií. Týmto treba začať.

Čo je 3. DIMENZIA: Doteraz sme žili v 3. dimenzii, v ktorej to funguje nasledovne: Všetky naše myšlienky a pocity sa zrkadlia v živote, ktorý žijeme. Všetko, čomu veríme, to prežívame. Avšak je tu časová medzera medzi našimi myšlienkami a ich manifestáciou (zhmotnením). Budem uvádzať príklady, aby sme to ľahšie pochopili. Myšlienka, ktorú dnes vytvorím, sa môže objaviť v mojom živote o týždeň, o mesiac, o rok. Keď cítim, že môj nový partner, moja nová práca (čokoľvek iné) ku mne prichádza, cítim to a verím tomu, stretnem svoju lásku (alebo dostanem novú prácu) možno už o mesiac. Samozrejme to platí aj s pocitmi strachu, či s kritizovaním a hnevom, ktorý cítime. Tieto negatívne pocity sa prejavia možno už o pár rokov vážnou chorobou, či nedostatkom financií, atď… Takto to funguje v 3. dimenzií a popravde väčšina ľudí, ktorí v nej žijú, vôbec netušia, že život funguje na tomto princípe ZRKADLA (náš život a svet, v ktorom žijeme nie je ničím iným ako zrkadlom našich emócií a myšlienok). Veria, že je to všetko len zhoda náhod, či osud, šťastie, smola…

4. DIMENZIA: Do 4. dimenzie nás nikto nepresunie, nie je to žiadne miesto vo vesmíre, ani nič podobné. Je to stav nášho vedomia a presúvame sa do neho sami, prostredníctvom pochopenia zákonu zrkadla, ktoré bolo vysvetlené vyššie. Keď si plnohodnotne uvedomíme zodpovednosť za svoj život, keď pochopíme, že za našu zlú životnú situáciu nie je zodpovedný Fico, ani hospodárska kríza, ani naši rodičia, ani nikto iný okrem nás samých, začíname sa meniť. Keď si človek uvedomí, že všetko vo vesmíre je len myšlienka, ktorá sa dá kedykoľvek zmeniť, začne chápať svoju NEOBMEDZENÚ moc tvoriť! Začne si dávať pozor, či sa do zrkadla usmieva, alebo či sa mračí, lebo zrkadlo nehodnotí naše činy, ani nepočúva naše modlitby, ono proste zrkadlí. Týmto uvedomením (zmenou vedomia o sebe) sa presúvame do 4. dimenzie. Mnohí z nás v nej už jednou nohou sú. Rýchlosť tvorenia (manifestácie našich myšlienok) rastie. To znamená, že naše myšlienky sa formujú už za pár hodín! Príklad: Včera som do vesmíru vyslal myšlienku, že som vďačný za nových zaujímavých ľudí, ktorých v blízkej dobe stretnem a cítil som absolútnu dôveru, že zrkadlo (vesmír, život, svet) bude čoskoro moju myšlienku zrkadliť. O 4 hodiny nato som sedel v príjemnom bare s párikom úžasných ľudí, ktorí sa zaujímali práve o prechod do 5. dimenzie. Takto to funguje samozrejme aj s väčšími vecami. V tejto dimenzii, ktorá je len prechodná na ceste do piatej, si každým dňom viac a viac uvedomujeme, že náš život je skutočne zrkadlom nás samých. Prestáva to byť len peknou myšlienkou, ktorú sme čítali kdesi v múdrej knihe, alebo v tomto článku a začína to byť pre nás reálnou SKÚSENOSŤOU, ktorú sme si overili na vlastnej koži.

5. DIMENZIA: V tejto dimenzii už neexistuje žiadne potom, zajtra, neskôr… Čas nemá taký zmysel ako ho chápeme dnes. Všetky naše myšlienky sa nám zjavujú pred očami OKAMŽITE! Preto je dôležité, aby sa nikto negatívne naladený nedostal až sem, pokiaľ sa svojich negatívnych emócií nezbaví. Prečo? Predstavte si všetky svoje strachy stáť pred Vami. Uff! To by bolo asi hrozné, že?

Preto sa dostávam k ďalšej stránke témy o dimenzií, a tou je frekvencia. 3. dimenzia vibruje viac menej na úrovni strachu. V 4. dimenzii, keď si človek uvedomí, že je pánom svojho vesmíru, už vibruje na úrovni vďačnosti. (sme vďačný, že v skutočnosti nie sme otrokmi a nemusíme robiť , čo nechceme, aby sme prežili a nemusíme sa trápiť, ale môžeme robiť čo chceme, pretože sme dedičmi božského potenciálu). To znamená, že presun do vyšších dimenzií sa uskotočnuje cez pocity lásky ,vďaky, súcitu… A človek ostane v 3. dimenzii, pokiaľ sa nenaučí si vyberať práve tieto dobré pocity.

Prečo? Pocity sú vibrácia, naše telo vďaka nim vibruje na určitej frekvencii. A otázka dimenzii je práve otázkou zmeny frekvencie, presne tak, ako funguje rádio. Pokiaľ je 3. dimenzia rádiovou stanicou, hrajú na nej smutné piesne, kritizujúce piesne a nahnevané piesne. Keď sa rozhodneme, že nás to už ďalej nebaví a preladíme sa na rádiovú stanicu s veselými a zamilovanými piesňami, presunieme sa. Nejde o nič nové, v skutočnosti pochádzame z vyšších dimenzií, len sme na to zabudli. Vlastne si len spomíname na to, kto vlastne sme. A vedzte, že určite nie sme len hmotný ľudia, čo tu musia zápasiť so životom. Sme božské bytosti, ktoré si na to čoskoro spomenú.

A čo dátum 21.12.2012?
Tento dátum nie je bod, ktorý označuje zmenu. Je to skôr vyvrcholenie dlhotrvajúceho deju, ktorý už dávno začal a ktorý bude pokračovať aj po tomto dátume. Z vesmíru k nám prúdia nové energie, aby nám pomohli. Tieto energie však spôsobujú aj zmeny na našej planéte, kedže zmena k novému vždy prináša pád starého. Preto sa neľakajte správ o prírodných katastrofách, kolapsoch v systéme (štátny, bankovný, hospodársky), ani sa nebojte svojich vlastných zmiešaných pocitov, či zmien v medziľudských vzťahoch. Je to prirodzené. Prajem Vám nech to zvládnete čo najvelkolepejšie a ak môžem poradiť, zabudnite nato, že by ste sa mali cítiť dobre. Vy sa totiž môžete cítiť báječne, absolutne výnimočne a nato ste boli aj stvorení! A myšlienka, ktorú si opakujte každý deň: “Vesmír sa o mňa s láskou stará. Môžem sa na neho vo všetkom spoľahnúť.” Pomôže a zmení Vás. Takisto na youtube sú skvelé videá z pozitívnymi vyhláseniami, skúste dať do vyhľadávača youtube napr: “afirmace”. Držte sa a láska s Vami
Šaman Leo (Matej Kubaliak)

TŘI DNY TMY

(vize jogínky Haničky Jonášové)

Tato Tma nebude jako tma , kterou známe. Vůbec nebude zlá, tma sama o sobě není špatná. To co je špatné, je lidská zloba, zášť, vztek, strach, emoce, které se v ní ukrývají.

Ale tahle Tma bude jiná. Je zářívá a čistá. Je to neprojevené Světlo, Boží nicota. Z této nicoty se rodí Světlo.

Přijde nové, krásné Světlo, které se zrodí z čisté Tmy jako se dítě rodí z ženy. Ta Tma je tak nádherná…čistší než světlo, které jsme schopni tady vnímat. Je to jako Boží nádech a při Jeho výdechu se zrodí nové Světlo, které bychom teď neunesli. Je to jako porod.

Nikdy jsem netušila, že tma může tak zářit, že můžu plakat láskou, kterou ucítím z Božské Tmy. A což potom to Světlo! Myslím, že kdyby se mě teď dotklo, puklo by mi srdce. Ještě nejsem připravená.

Pochopila jsem, že Tma, která přijde nemá s naším pojetím Tmy nic společného. Ztratila jsem z ní strach. A jsem už přesvědčená, že jestli opravdu nastane, všichni duchovní lidé, kteří se na Něj napojí, pocítí z té Tmy jeho nekonečnou lásku. A jejich srdce se místo strachem naplní radostí…

3. Co budu 21.prosince dělat já a co stránky Aluška.org?

Jak už jsem mnohokrát psala, můj záměr je jasný: Já se připravuji. Už 20.prosince nebudu doma, odjíždím na pár dní pryč a počkám tam, co se bude dít. Jdu mimo moderní svět, takže bez internetu a bez mobilu.. je zbytečné mě v tu dobu shánět.

24.prosince bych ráda strávila u svých přátel, takže doufám, že pokud bude vše v pořádku, stihnu se včas vrátit a poplácat se s nimi po zádech. Jinak na webu budu asi od 25.-26.prosince zpět… Do té doby mi elektronické záležitosti budou chvilku stát. V podstatě si tedy udělám takovou malou dovolenou ve společnosti dobrých lidí, kvalitních zásob a ovčích kožešin… A samozřejmě načepovat víno, to se musí před 20. prosincem určitě udělat, aby bylo více veselo. Nejenom jídlem je člověk živ, chce to i nějakou jinou zábavu.

Mezitím na Alušce.org naplánuji články, na které jste klasicky zvyklí. Žádný rok 2012, to už stejně bude pozdě. Buď to prostě přijde, nebo nepřijde.

Když to přijde, tak už plány nemám. Vezmu to tak, jak to bude… ale jestli ne, těším se na návrat.

Mám přece ještě nedopsanou knihu a spoustu naplánovaných dobrodružství, která jsem za svůj krátký život zatím nestihla uskutečnit. Nebudu ani smutná, pokud se nic extrémního nestane. O nějaké změně jsem – stejně tak jako většina z vás – přesvědčená, akorát se chystám i na nejhorší scénáře. Pokud to bude mírnější, budu jenom ráda… A až mi případně začnou chodit další nenávistné a výhružné dopisy, to vůbec neřeším. Ty mi chodily vždycky, lidé si vždy najdou důvod, proč vás nenávidět.

Chtěla jsem na vánoce uspořádat nějakou soutěž. Třeba fotící/kreslící hru o nějakou pěknou cenu, nebo poukaz na nákup zdarma v tom mém novém elektronickém obchůdku, nebo všechno tohle dohromady. Jenomže je tady ta moje téměř týdenní dovolená, takže by se to organizačně nestihlo. Takže soutěž by byla případně až silvestrovská, či jarní. Podle toho, jak čas dovolí.

… A loučit se s vámi před svým odjezdem určitě také nebudu. Budu se těšit, až se vrátím a budeme sdílet zážitky.

Takže žádný strach, stránky pojedou jak jste zvyklí a já jedu ,,na dovolenou”, ze které se určitě mám v plánu vrátit, nikam nedezertuji.

Upřímně se na to těším. Konečně budu mít čas si taky trochu počíst v knihách, namalovat nějaký obrázek, nebo zabubnovat… Hurá.

Jinak co se týče průvodních jevů před koncem roku 2012, je to takové sporné. Například: Na nebi se objevují zlá znamení už dlouho, to sedí… Katastrofy jsou hojné, to sedí… Lidé strašně blbnou a jsou na sebe zlí, to také sedí… Ale například podle proroctví Tibetského lámy, má být tato zima velmi mírná… To byla v listopadu, ale jak přišel prosinec, máme tady haldy a haldy sněhu, někdy teploty cca -12 … Tak nevím, co je u něho mírná zima. Ale jestli to psal Rus, tak u něho je asi mírná zima -20 stupňů, to se potom není čemu divit.

… Jestli vás zajímá 9. pokračování tohoto seriálu, pravděpodobně je tento díl už poslední. To nejdůležitější už bylo řečeno, aktuálně s pokračováním nepočítám a navíc to máme za dveřma. Ted už nám nezbývá, než zvědavě počkat.

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho budha 2012-12-12 03:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vdaka za dalsi zaujimavy clanok Alue. I ked k tym vysvetleniam dimenzii mam vyhrady a uplne inak ich interpretujem, myslim, ze vsetky tieto "vystrazne" clanky splnili svoj ucel. Tu carovnu a ocakavanu zmenu pocitite vsetci na vlastnej kozi uz za par hodin pripadne dni a bude to velkolepe predstavenie so vsetkym co k tomu patri. Drzte sa vsetci a hlavne to berte vsetko pozitivne a s chladnou hlavou 😉

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-12-12 07:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle týden nakupuji vánoční dárky a zásoby zároveň – extrémní kombinace :-D. O víkendu, jestli nám to vyjde, jedu s mamkou na velký nákup do Globusu. Ta jediná mě bere alespoň trochu vážně. Ostatním členům rodiny jsem s klidem řekla, co by teoreticky mohlo nastat – neberou to vážně, ale jsem v klidu, že o tom vědí, protože když se snese tma, akorát se plesknou do čela a budou vědět, o co jde. A od 17. už do školy nejdu. Ani brácha ne. Uklidím si pokoj, hezky protřídím, co je třeba a budu v klidu čekat. Když se něco stane, bude to zajímavé. Když ne, začnu se učit na přijímačky na uměleckou školu… Štve mě, že doma nemám internet, takhle bohužel nebudu moc sledovat případné novinky, kdyby byly – ale třeba 20. ještě zaskočím k sousedce.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-12-12 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hhhh :D tyyyjo, no to je neco pro me! Zvedava jsem jak opice :D Ale s tema dimenzema je to sepsany bajecne. Navic jako dusledek toho se prekopou principy mezilidskych vztahu, kde bude jedno, jestli rodina je na druhem konci sveta, kdyz se naladite a prestanete myslet na to, jak nejste spolu a strachovat se, ze se nikdy nesetkate…bude stacit si prat a verit a uvidite je a ucitite jejich spolecnost a blizkost. Duse si prijdou vstric a energie bude obecne lepe proudit a posilovat se vzajemne 🙂 na to se tesim!

Ikona diskutujiciho Míša 2012-12-12 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud to mám přežít, tak to přežiju. Pokud nemám, tak ne. V tom případě se nehodlám ve své poslední dny stresovat tím, na jak dlouho mi stačí konzervy potravin.

Ikona diskutujiciho angelswings01 2012-12-12 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano.. Moc hezké Alue, souhlasím s tebou, ale já se na nic nechci připravovat. Podle mě, když už něco bude, tak mi konzervy nepomůžou a ani svíčky .. Spíše se snažím být v klidu a myslet na rok 2013, než abych plašila jako Rusové.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-12 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky se mi ten popis dimenzí vůbe cnezamlouvá, ale jiné části textu považuji za hodnotné, takže si z toho každý musí vybrat to svoje.

Ikona diskutujiciho lela 2012-12-12 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj:) já to rozdělení dimenzí chápu tak, že zároveň 4 a 5D obsahuje i 3D takže by neměli být žádné velké selekce a ti co budou lépe vibrovat budou pošťouchávat ten zbytek nahoru?Samozřejmě jen ty, kteří budou mít zájem..

Ikona diskutujiciho Megan 2012-12-12 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím na přechod do 5D. Ale těm 3 dnům temna nevěřím ani věřit nehodlám. Jak si psala myslím v prvním článku , Nemusíte tomu věřit ale kdyby to přišlo tak alespon budete vědět o co jde. A toho se držím. Na  nějaké přípravy kašlu, užívám si života dokud to jde a nebudu se něčím takovým stresovat a vůbec zabývat.

Ikona diskutujiciho Megan 2012-12-12 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě něco. Podle mě je to hoax. Tohle se posílalo stovky lidem mailem..ale proč mailem ? Myslím že kdyby to byla pravda tak se to nikde hlavně neoznamuje. Byla jsem se známou za českým astologem  a ten sám jako další čeští vědci řekli, že žádné nulové pásmo opravdu neexistuje. Tak čemu věřit že ? A zajímavé že dokud se tu neobjevil tvůj článek, nikdo neměl sny ani " tušení " a podobné blbosti co lidé psali k článku. Myslím že po přečtení tvého článku to skoro každý vzal jako pravdu a začal se přidávat k tvému názoru aniž by poslechl svůj mozek, co si o tom myslí.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-12 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: 1. na HOAX.CZ to někdo vyvěsil až po uvěřejnění našeho článku.

Ikona diskutujiciho Megan 2012-12-12 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: I kdyby to někdo vyvěsil až po uveřejnění článku tak proč vědci říkají že  žádné nulové pásmo neexistuje ? Nevím jak ty, ale já jim věřím ale samozřejmě tohle je věc názoru a já ti tvůj názor neberu. Jen sem napsala svůj. Nedává mi to smysl, kdyby nulové pásmo existovalo, vědci by o tom snad věděli , když tohle není nic "nadpřirozeného". Já si toho všímala ale nějaké dny temna nikdo do té doby vůbec neřešil a ani o nich nevěděl.

Ikona diskutujiciho Ananas 2012-12-12 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já poslední dobou nějaké ty změny cítím. Třeba nedávno jsem po dobu asi dvou hodin s přestávkami slyšela zvenku takové ty zvuky jakoby ladění rádia. A zásoby sice neděláme, ale nevím, jestli se mi to jen zdá, ale poslední dobou mám nutkání pořád něco jíst :D (Žádné stresy, kdy bych se cpala čokoládou to nejsou, prostě jím normální jídlo, hlavně jogurty a jablka, na ty poslední dobou chodím dost.) A s mezilidskými vztahy kolem sebe tedy nevím :D Nějak nechápu, jak se k sobě ostatní mají, je to vždycky takové divné.

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-12-12 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:[6]:No, tiež mám ten pocit. Ale čo tam nesedí? Pripomenulo mi to video „Danny Searle – co se stane když vzestoupím“. Kde vraví presne to isté. Tak prečo to nesedí?

Ikona diskutujiciho karel 2012-12-12 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta zpráva přeložená z ruštiny hovořící o nulovém pásmě je blbost, neboť česká astronomická společnost tvrdí, že žádné neexistuje. A mám více zdrojů, které vyvrací skoro všechny větší "předpovědi" konce světa. Mayové v to sami nevěří, věštci vidí pouze nejcitovější možnost atd.

Ikona diskutujiciho Sy 2012-12-12 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jaktože andílci nic nevěděj? Taková zásadní věc… a oni mlčej? 🙂

Ikona diskutujiciho mk 2012-12-12 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. alue, s tím vínem jsi mě docela navnadila, ale nebude zvláště během tohoto období alkohol v těle kontraproduktivní? jinak netuším, jak je tomu u ostatních, ale jestli se v "5d" zhmotní vše, na co pomyslím, nejsem připraven. přinejmenším ze všech těch hororů, co jsem viděl či četl, se mi nejspíš všechno nepodaří vytěsnit. čím víc se budu snažit kontrolovat přísně konstruktivní myšlenky, tím víc mi mysl bude předhazovat i destruktivní alternativy. bylo by to jako v tom filmu koule, kde s. l. jackson čte 20000 mil pod mořem, a vzápětí se poblíž objeví obří oliheň.. možná stejně jako v tom filmu ze všeho nejdřív přesvědčit sám sebe, že jsem na všechny rušivé elementy zapomněl. nebo mé myšlení transformace upraví natolik, že se stanu uvědomělejším a podobné obrazy nenávratně odstraním ze svého života? no, za pět dvanáct k přečtení moci přítomného okamžiku, nebo máte někdo další tipy k ukáznění mysli? ..že jsem nezůstal věrný krtečkovi 🙂

Ikona diskutujiciho Mike 2012-12-12 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koncem listopadu jsem byl, po delší době, na návštěvě u mých rodičů.Když jsem otevřel dveře do komory, měli tam vyrovnané přepravky s jídlem a pitím.Táta byl ve sklepě, kde skládal uhlí a dříví. Mámy jsem se ptal na co mají ty zásoby."Vždyť nepůjde měsíc proud"zněla její odpověď….Když jsem se probudil,byl jsem z toho snu "špatnej" až do večera.Jednak proto, že si sny většinou nepamatuji a táta již nežije 23 let,máma 10 a dům kde se to odehrávalo už 22 let neexistuje.V minulosti jsem byl několikrát předem "odkudsi"  informován o budoucím neštěstí,které nás potom potkalo, ale byla to vždy jen informace o něčem co bude a nelze to zvrátit.Tak, že dnes nepochybuji o tom,že 21.12.nastane ,možná mimo jiné, i blackout, který mnoha nepřipraveným lidem bude právem připadat jako konec světa.Také jsem našel zajímavý článek o hrozbách blackoutu v ČR a Evropě, který, ale nijak nesouvisel s 21.12.2012 a to tam není zmiňována ani možnost jeho vzniku působením solárních a geomagnetických bouří.Možnost takového blackoutu nepopře snad ani žádná Sisyfosílie. Ten článek je:www.outsidermedia.cz/Blackout-1.aspx

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-12-12 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na dátum 21.12.2012 som čakal dlho ako na spásu v nádeji že sa niečo veľké stane. Prajem si zmenu radikálnu, radšej nech nastane koniec sveta, ako keby sa nič nemalo zmeniť. Tento svet sa musí zmeniť, otázne je kedy a ako sa zmení, ale už neverím proroctvám že sa 21.12 niečo stane, i keď je ich tak veľa, nestane sa nič!

Ikona diskutujiciho Merrie 2012-12-12 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už sa to blíži. Teším sa. Zásoby nakúpim minimálne, nemyslím, že ich využijem. Čo sa týka odchodu na chatu – žiaľ nezrealizovateľné. Rodičia ma neberú vážne, takže musím ísť do školy. Viem však, že to zvládnem 🙂 Svoj život som si neužila dosť natoľko, aby som ho mohla ukončiť…Čakám však ešte dnes niečo, možno len sen. Ale ešte stále sa môže 12.12 niečo stať.

Ikona diskutujiciho Verunka 2012-12-12 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od doby, co se tu začaly vydávat tyhle články o třech dnech tmy se mi o tom taky zdá a jsem z toho dost vyděšená, pořád samé sny o tmě. Vím, že tomu někdo věří, ale je to dost silná informace, takže ty sny jsou asi z toho. Jak tu někdo napsal, opravdu se mi začaly zdát až po těchto článcích, takže jestli se nic nestane, tak fakt díky za tyhle noční můry!!!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-12-12 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Anieli nám nemôžu poskytovať takéto informácie, niesu nato oprávnení. 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-12-12 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už nejednou jsem psala, že se těším. Dokonce jsem se i rozhodla, že se tomu postavíím čelem a nebudu se schovávat. Že to přečkám ve svém pokoji. Ať si každý říká co chce. Mě něco takového, jako je tma, jedovatý prach v ovzduší, otřesy země, nebezpečné záření nebo přepólování planety nemůže rozházet.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-12-12 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeeee takže trik se špičatým kloboukem vyšel :))) …

Ikona diskutujiciho Jeku 2012-12-13 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už zas začínám cítit nejistotu a pocit "jako by se každou chvíli mělo něco stát", můj pes blbne, kazí se mi čím dál tím víc technologie a slyším divný zvuky… už to pomaličku přichází xD

Ikona diskutujiciho Karel DC 2012-12-13 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chudáci Breathariáni

Ikona diskutujiciho IrenaT 2012-12-13 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Cituji: "Svoj život som si neužila dosť natoľko, aby som ho mohla ukončiť…" Jenže Aluška o ukončení života nic nepíše, pouze zveřejnila na svém blogu zprávu o tom, co se může stát – že by nemusela nejít elektřina, a tím by se zhroutila infrastruktura, takže by se v obchodech nedoplňovaly potraviny (proto ty zásoby potravin), kdo má topení na elektřinu, tak by si nezatopil atd. O konci světa nikde nepíše, píše o možné změně.

Ikona diskutujiciho 2rep 2012-12-13 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Dny temnoty jsou popsány v knihách.Nevěděl to ten kdo nečte.

Ikona diskutujiciho Jitule 2012-12-13 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi to všechno úsměvné. :o) Zvlášť ty předtuchy ve snech apod. Měli jste ty předtuchy ještě před tím, než jste si přečetli články o dnech temna, o konci světa?? Také se mi zdá o věcech, které mě vyděsí. Když jsem např. přečetla knihy od Iva Wiesnera, měla jsem z toho noční můry, strašné apokalypsy, ufouny se to kolem mě hemžilo… To, že slyšíte venku zvuky…jasně, člověk může slyšet cokoliv, co chce. Slyšeli jste zvuky dřív, než jste si přečetli o tom, že nějaké zvuky slyšet máte? Úžasná manipulace s člověkem a jeho podvědomím. Je to krásná představa, pár dní temna a lidstvo se změní k lepšímu. Takhle to podle mě ani nemůže fungovat. Tohle musí člověk chtít a pracovat na sobě. Bez práce přeci nejsou koláče. :o) Jo jo, každý by chtěl všechno zadarmo a bez práce. ;o) Žádné zásoby nechystám a rozhodně si užiju Vánoce, miluju je. Strach je ten největší "hnus", co může vůbec existovat.

Ikona diskutujiciho vita 2012-12-13 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou to asi dva týdny, kdy jsem si rozdal taroty s otázkou, co se mnou bude dbe 21.12.2012. Už si to rozložení karet moc nepamatuji, ale ústřední karta byla Pětka  pohárů -"Zklamání". Vyhodnotil jsem si to tak, že se ten den nic významného nestane. Pak mě ještě odpoledne napadlo rozdat si stejnou otázku na dny vánočních svátků – tj. 25. až 26.12.2012. Deset karet přesně navazovalo na předchozí rozložení. Karta zklamání byla v pozici minulosti, pozice budoucnosti byla 13. "Smrt" ( jedna z nejsilnějších karet pro transformaci). Základní karta pro otázku byla 19. "Slunce" (Nové slunce dle Mayů ???) podpořená 1. "Mág" (Nový začátek???). No a jako výsledek byla karta "Rytíř holí" -dynamický postup a velké změny. Na kartě je rytíř na koni, který v plášti z ohně míří vzhůru.

Ikona diskutujiciho Pepa 2012-12-13 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, že konec světa nemůže nastat v roce 2012, protože můj jogurt má datum trvanlivosti do roku 2013!

Ikona diskutujiciho Martina D. 2012-12-13 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Ahoj MK, přesně tím si taky lámu hlavu, že čím víc se budu soustředit na to,abych nemyslela na něco destruktivního, tím to bude horší:-(( Moc přítomného okamžiku jsem četla, vlastně všechny jeho knihy, jsou báječné, rozumově to chápu, v praxi je to ale makačka, pro mě téměř nemožné:-(

Ikona diskutujiciho Martina D. 2012-12-13 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:Přesně.Také o tom píše ve své knize a mluví Malá babička(Kiesha Crowther). Píše, že ani jí, ani Mayům nebyla sdělena přesná data, má se jednat zhruba o 7let, končící rokem 2015, kdy má transformace vědomí a posun pólů (fyzických i magnetických) proběhnout. Raději bych ale byla, kdyby to proběhlo 21.12. kdy s tím dost lidí víceméně počítá a jsou na to připraveni.Nerada bych, aby mě tma nakonec za pár měsíců zastihla kdesi mezi lesy….:-)

Ikona diskutujiciho Zephirei 2012-12-13 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem toho názoru, že proběhne změna, ale postupně a pozvolna. Ne během tří dnů. Nevěřím na tři dny temna, přijde mi, že je to trochu přitažené za vlasy. Ten text může být myšlen jen  symbolicky. Třeba tma může znamenat výpadky elektřiny a ne naprostou absenci slunečního světla. Výklad, který se tu prezentuje je podle mě přehnaný. Hodně dám na svojí intuici. Už zbývá jen týden a stále si myslím, že nás žádná katastrfa nečeká. Věřím v pozitivní pozvolnou a nenásilnou změnu. Tento text jen vyvolává strach.

Ikona diskutujiciho jjj 2012-12-13 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze vseho co se ma dit nemo nema,by me nejvice oslovoval tkzv.PROJEKT BLUE BEAM-je o tom na netu dost napsano.Ma to byt jakasi holograficka schou,ktera ma za ukol doblbnout lidi,aby byli uz uplne paralyzovani a nasledne NWO,uz se to udajne zkouselo na vice mistech ve svete,jako napr.ruzna panensko-marijska zjeveni,na sahare videli bedujini v oblacich postavu pripominajici Jezise,no tak uvidime-mozna,ze se s patricnou slavou vrati slavny mag Davidko Copperfield

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-12-13 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Otázka: „ V kolik hodin přesně dojde k planetárnímu zarovnání ?“

Ikona diskutujiciho Foxie 2012-12-13 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, Alue, za opravdu užitečnou sérii článků, určitě nejsem jediná, kdo si dá pozor. A i kdyby nic, užiju si aspoň krásnej den se svými přáteli, což je rozhodně lepší než trapná školní besídka (no, letos naštěstí naposled :)). Takže mě jsi moc pomohla, ať už se stane cokoli 🙂

Ikona diskutujiciho Megan. 2012-12-13 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:Naprosto s tebou souhlasím !

Ikona diskutujiciho zugi 2012-12-13 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na této stránce je aktuální andělské sdělení automatickým obrázkem a hlavně i písmem, jehož význam a čistotu lze vycítit -  http://www.energytalisman.eu/cz/mayove-21.12.2012-tma-svetlo-transformace-promena-sdeleni.html

Ikona diskutujiciho pavao 2012-12-15 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  poselství na tři dny temnoty, respektive jeho verze v 1. DOPORUČENÍ se ale dovolává autority vědců – konkrétně laboratoří NASA, třebaže neuvádějí jediné jméno.

Ikona diskutujiciho martina 2012-12-15 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: :-DDDD

Ikona diskutujiciho Cayce 2012-12-16 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, děkuji Ti za pěkný článek, který výborně shrnuje vše co se má stát. Ale k věci, k tomu všemu se blíží planeta X, která ještě zamíchá kartami. To není vše, tři dny zatmění budou, o tom není pochyb, ale ještě horší bude gravitační drift, po němž se pravděpodobně změní rotace planety Země.

Ikona diskutujiciho Anne 2012-12-16 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si já přeju, ať se to toho 21. 12. stane!!! 🙂

Ikona diskutujiciho pavao 2012-12-16 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  odkud to máš? proč astronomové o ní nic nevědí?

Ikona diskutujiciho SiMiKa 2012-12-16 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

akože ja som vážne zvedavá, čo sa naozaj stane a verím, resp. DÚFAM že nastane nejaká zmena. len ma trošku prekvapuje že ALUE tu x týždňov píše o prípravách a pod. a teraz sa chystá už 24. pridávať na web…

Ikona diskutujiciho Luz 2012-12-17 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: "Příčinou nadměrného šíření různých poplašných zpráv a následných závislostí na zjeveních či na vizionářích je často hluboká životní nejistota nebo neschopnost orientovat se ve složitých životních a náboženských otázkách. Falešná zjevení nabízejí falešné jistoty a zkratkovitá řešení. To se týká i předpovědí ohledně konce světa, které se s určitou periodicitou stále znovu objevují. Pro křesťany platí jasné Pánovo slovo, že o tom dni ani o té hodině neví nikdo, jen sám Otec v nebi (srov. Mt 24,36), a mnohá Pánova napomenutí k postoji bdělosti a důvěry, jak je máme v evangeliích. Žít věrně svůj každodenní život v osobním vztahu s Kristem je tou nejlepší přípravou na vše, co nás v životě může potkat."

Ikona diskutujiciho liss 2012-12-17 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozorovali ste si niekto nejaku zmenu spravania u zvierat? v predchadzajucich doporuceniach sa viaceri zhodli, ze prichadzajucu zmenu bude signalizovat aj nezvycajne spravanie zvierat. Mam doma viacero zverov ale nic neobvykle som si zatial nevsimla

Ikona diskutujiciho Milan 2012-12-17 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chtěl sem se zeptat, když čtu i jiný články o 3 dnech temnoty, v každém je jiný čas, kdy se to má stát. Mohla bys mi prosím říct přesný čas ? Píšeš, že v 8 ráno , jinde sem viděl v 11 dopoledne, dokonce i v 18:00 večer … Newim jakému času mám věřit. Děkuji za odpověd 🙂

Ikona diskutujiciho snake 2012-12-17 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

samotny spln mesiaca netrva 8 minút, ale len približne 30 sekúnd, aj to sa líši v závislosti, ako je daleko od zeme… pripadne, ci je v perigeu najbližšie k zemi ako je možné, ale v apogeu najďalej…

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-18 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: u mne už před dvěma týdny zmizely sýkorky, krmítko bylo vždycky plné a teď jsou pryč… jídlo tam ale mají.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek