8. Kuriozitky z mailů a diskuzí.

15.6.2011 v Aluška.org 37

Okolo tématu kuriozitek se očividně hodně hýbou masy. Někteří čtenáři se jim vesele smějí, někteří je zbožňují, některé to zajímá, jiné to šokuje a pak jsou takoví, kterým se tyto články nelíbí vůbec a nabádají mě, abych to nechala být.

Jenomže já tvorbu kuriozitek považuji za zábavu. Vy pořád komentujete moje výtvory, já si chci taky někdy zakomentovat.

Takže dopředu předesílám, že kdo kuriozitky nemá rád, ať je nečte a kdo je má rád, vítejte u dalšího dílu, který sice vyšel po pořádně dlouhé odmlce, zato je toho nyní pořádná nálož, takže si přijdete na své 🙂

Znovu opakuji, že kuriozitky jsou myšlené jako zábava, pro zpestření, odlehčení, ačkoliv si u nich člověk občas zanadává. Ukazují zkrátka moji práci ve světle, které vám ne každý ukáže a myslím si, že právě tento úhel pohledu je zajímavý. Navíc od té doby, co kuriozitky začaly vycházet, se počet úchyláren a podivných mailů snížil, takže mám víc času na důležité věci. A to je fajn… naopak když už něco přijde, tak to většinou stojí za to.

Jako první vám ukážu něco podivného.

Narazila jsem na to už před časem, ale dodneška si nejsem jistá, co to má znamenat. Posuďte sami. Jukněte na tento odkaz:

http://cz.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=380689

Co je to?

To jako někdo použil moji podobu a vytvořil nějakou postavičku do hry The Sims 3? A když si to někdo stáhne, tak mě jako může pěstovat v nějakém domečku, třeba i utopit, nebo nechat umřít hladem, jak se občas někteří lidé touto hrou baví?

No potěš pánbůh, to je terno teda.

Považovala bych to za obyčejnou shodu náhody a jména, jenomže to by mi nesměla být podobná. Takže kdo tu hru máte, tak mě pěstujte s láskou, prosím! 🙂

OMG, aneb vtipný komentář:

orel

[7]: Zajímavé, v mých živých snech špinavé louže vody vždy symbolizovaly sexuální touhu. V tomto kontextu je význam snu jasný jak facka na sále. Sen je ale podvrh od tvých duchovních průvodců, budou ti bránit aby ses vdala. Pomohli ti zbavit se komplexů, zásobují tě myšlenkami, ale nejsou to opravdoví přátelé, jsou to obchodníci.


Jak bych na něco takového odpověděla? Možná odkazem na článek Jirky Woodmana: Proč nefunguje manželství. Taky bych ráda vzkázala, vyvarujte se prosím podobným soudům na moji osobu, považuji to za ubohost, protože klasický čtenář, ačkoliv by byl stálý, toho o mě stejně moc neví. Semtam něco naznačím, ale to neznamená, že jste spolkli všechnu moudrost a můžete na základě toho dělat nějaké závěry. Vy si můžete udělat názor na to co jsem napsala, ale rozhodně ne na mě, jako na člověka.

Tohle vás fakt pobaví… Opravdu, tohle je perla!

Podívejte se, co mi přišlo do mailu:

Zdravím,


rád bych Ti nabídnul podílení se na novém magazínu pro mladé, který bude patřit pod stránky www.sexybody.cz ( dále www.sexyteenky.cz , www.sexycesky.cz a www.divkamesice.cz ). Magazín je v přípravě a podívat se můžeš na www.sexybody.cz/web . V případě zájmu mě prosím kontaktuj a můžeme domluvit podrobnosti. Děkuji


S pozdravem Jan Zítko


😀 Jestli vás zajímá moje odpověď, tak jsem ji našla v historii:

,,Dobrý den,

A co byste si představoval jako formu spolupráce?
Nahatá se nefotím a nevím jestli jste si všiml, že píšete na e-mail, který slouží jako podpora pro esoterické stránky, které se nahotou nezabývají.

Hodně štěstí
Alue“

Mimochodem odpověď už mi žádná nepřišla. Nebyl to třeba nějaký hromadný spam? Nedošlo vám někomu něco podobného?

WTF, aneb zhrzený milenec:

Přišly mi po sobě tři e-maily, naprostá žvatlanice, která si povídala sama se sebou. Svoji reakci vám sem nedám, protože žádná nebyla.

Napotřetí šel kontakt do blokovaných. Jestli vás zajímá, o čem tam je řeč, tak se jedná o záležitost starou zhruba pět let, ale za celou dobu dotyčný nepochopil, že ho fakt nechci.


1. mail:

,,Respektuji Vasi jedinecnou cestu a odpoustim Vam ..“


2. mail:

,Ahoj .. ,
bla bla bla .. mistr sveta esoteriky KL .. 😉
Jedno je jiste vazena Alue,a sice,ze jsi opustila a pote co jsem se Ti ozval a pripomenul Ti,ze Te miluji,
jsi me rekla,ze na Me (nesmysly) nemas cas a ze mam opici lasku.
Ano,jsem to Ja – Jirka,a jsem stejne jak Ty indigove dite ci kristalove anebo duhove,chces li.
Dal jsem Ti krasny rhodiovane srdicko s bilym kamenem na retizku.
Samozrejme,ze uz Ti neni 13 ci 14 a jsi nyni zena a vyspelejsi,ale to Ja take.
Preju Ti lecivou a harmonickou intuici a citeni ..“


3. mail:

,,Draha Alue,
vim,je Vam 18.
Ale Naruto?A ty mimotematicke a nerealne filmy?
Tibet?
Kde to zijete slecno?
Vse ma svuj cas,ale vidim Vas specializovanejsi a realnejsi.
Buh s Vami a sladeni s Vesmirem.
Navrhovane filmy a knihy pro Vas:
Tajemstvi – The Secret
La Belle Verte
Jak prichazeji sny
Co my jen vime?
Miluj svuj zivot – Luis Hay a dalsi od ni
Pruvodce Reiki
Radikalni odpusteni
Pokud budete moci a chtit .. ?
Fajn PROBUZENI a ZIVOT s krasami a harmonii Vesmiru
Vas ..“


…. Třeba se mu vlivem ležatého měsíce nějak pohla žluč a dostal potřebu si něco vyřešit, no, snad mu to pomohlo. Občas se objeví někdo, kdo mě někde potkal před hromadou let a najednou když vidí, co ze mě teď je, má hroznou potřebu něco se mnou řešit a považuje to za eminentně důležité, ale mě to vůbec nezajímá 🙂 … Konkrétně tuto bytost jsem nikdy v životě na vlastní oči ani neviděla, takže tuplem nechápu, co to na mě zkouší.

Tato vtipná věc se mi mihla v mailu, bylo to připsané na konci. Obsah docela normální, ale tohle to PS mě dožralo:

PS.: Svoje bydliště stejně nemůžeš tajit věčně. Jednou někdo přijde na to, kde bydlíš, a probudíš se, vykoukneš z okna a uvidíš zápasící skupiny tvých bezmezných obdivovatelů a skeptiků. Osobně předpokládám, že bydlíš kdesi u Brna, Řícmanice, možná.


Prosim vás, lidi, co je komu po tom, kde bydlím? Neptejte se mě na to pořád, já vám to neřeknu. Ani do mailu, ani do diskuzí, ani při osobním kontaktu, ani po dvou letech přátelství, ani po sklence vína, ani když na to půjdete oklikou a budete žmoulat v náznacích lokaci, prostě NE.

Představa, že mi budou doma courat čtenáři je něco jako nejhorší noční můra a rozhodně jí nepředejdu tím, že si sem s fanfárami vyvěsím, kde se zdržuji. To bych byla (slušně řečeno) totálně blbá. Už takhle se mi občas lidi courají tam, kde by být neměli a to stačí, u toho ať to zůstane.

A teď jeden příklad za všechny, tohle je přesně ten druh mailů, který fakt nemám ráda a před kterým varuji ještě v Kontaktu, že potřebuji, abyste mi psali, co konkrétně po mě chcete a abyste mi nenabízeli dopisování, protože na to nemám čas… jenomže vždycky se najde někdo, kdo za A nečetl, byl nepozorný, nebo za B mi na to prostě kašle a asi si myslí, že když to tam píšu, tak že to stejně neplatí.

Ahoj Alue, slyšela jsem, že se zajímáš o magii a podobné věci .. Chtěla bych něco zkusit a možná se i stebou o něco podělit pokud by si byla ochotná 😉
doporučila mi tě lady rovena


Přečtěte si ten mail a řekněte mi, co se na to dá říct? 1. O magii se nezajímám, za 2. NĚCO ZKUSIT. – Jak jako něco? – Když už mi někdo píše, proč to nevyklopí rovnou?

Ok, tak jsem to zkusila:

Ahoj,
O magii se rozhodně nezajímám, je to zneužití přírodních zákonů ve svůj prospěch. – Otázka ale je, co si pod tím slovem představuješ, protože lidé vesměs pod magii zahrnují i věci, které tam vůbec nepatří, jako právě komunikace s různými bytostmi, nebo práce s energiemi.

Hodně štěstí
Alue


Odesláno a teď počkat, jestli teda vyklopí, co chce, nebo jestli se nic nedozvím 🙂

Došlo:

ahoj ah tak , nevěděla jsem o co se přesně zajímáš, tak sem si myslela, že to bude něco s magii jako většina lidí zde.. Takže ty komunikuješ s různými bytostmi?.. Zajímalo by mě jestli věříš například na anděly?

Přečetla jsem povzdechla jsem.. ale přišlo dál:

Pokud to co teď čtu je tvůj blog a jsou to tvoje články tak předpokládám, že v anděly věříš..


Znovu jsem povzdechla a četla třetí mail:

a navíc mě hodně zaujmul tvůj blog, pokud by ti to nevadilo, ráda bych si s tebou o něčem jako sou andělé, bohové. démoni, temnota, vyšší sféry a podobně, promluvila 🙂


Dobře, dobře… klid Aluško, buď slušná, dej tomu ještě šanci a nemysli si radši nic:

Ahoj,
No… 🙂
Je docela vtipné se ptát, jestli věřím na anděly, nebo jestli je Aluška.org moje stránka, když je na ní uvedený můj mail. – První se seznam, s kým máš ,,tu čest“, podívej se pořádně, o čem píšu, potom si rozmysli, co konkrétně potřebuješ a pak to smysluplně sepiš, děkuji.

Hodně štěstí 🙂
Alue


Tak ale teď to snad musí pochopit každej.. že… že? … no tak ne no.

Ahoj 😀
Omlouvám se, že jsem předtím psala trochu více nesmysluplný text…
Už jsem četla tvoje stránky a je mi jasné, že na anděly věříš, když se snimi údajně scházíš, pomáhají ti , mluvíš snimi a podobně… To co o nich píšeš, že jsou jako laskyplní rodiče se mi hodně líbí 🙂 Jen podle toho co vím a koho znám, je mi trochu divné, že by se ti sem tvůj anděl snesl v jakékoliv podobě.
Né že bych ti nevěřila ale mám určité zkušenosti a tohle se mi zdá trošku „přitažené za vlasy“
Ale ráda bych k tomuto tématu slyšela více.
Děkuji za tvůj čas


Ok, po tomto e-mailu už jsem to vzdala. Evidentně nic konkrétního na srdci nemá a co mám jako říkat na to, že jí něco přijde přitažené za vlasy? – Ok, tak přijde, co s tím nadělám? Mám ji o něčem přesvědčovat, nebo co mám jako na tohle psát? – Já mávnu rukou, neodepíšu, ale opravdu nechápu význam podobných mailů… prosím, prosím, tyhle věci mi fakt neposílejte, já mám potom problém si nepřipadat jako idiot.

Já jsem analytický typ člověka, mám to napsané i v obličeji, zpracovávám fakta. Nijak se to nebije s mou intuicí a představivostí, naopak mi to dává pevnost pod nohama. Takže abyste ze mě něco vymáčkli, musíte být konkrétní a musíte vědět, co po mě chcete.

Já jsem díky tomuto webu po několika letech práce tak trochu ,,oliskaná“, udělala jsem si v tom všem určitý pořádek a když nevyhovíte tomu, co potřebuji, tak to holt nebude fungovat, protože nemám na práci jen maily a navíc ani nemám iniciativu se s lidmi piplat, když evidentně zdržují. – A přijde mi prostě stupidní psát někomu něco na mail, když ani nevím, kdo to je.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄ (… ale prosím, ne po vzoru těchto kuriozitek.)

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho Babe 2011-06-15 06:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inu… kdo by tě nechtěl zkusit umřít hlady, že? :D V Sims se do Slunce dívat nejde :D.

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-06-15 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]::-)))

Ikona diskutujiciho hel 2011-06-15 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě jsi svobodomyslná, originální a lidsky kvalitní…proto máš moji podporu

Ikona diskutujiciho m+m 2011-06-15 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Alue,delas a odpovidas dobre.Proc mrhat drahocenou energii a csem tam,kde se to miji ucinkem ze? Napsal bych si univerzalni odpoved pro takove lidi a pak bych ji pouze prekopirovaval.

Ikona diskutujiciho ja 2011-06-15 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, to v té hře nejsi Ty! Jsem dlouhovlasá, štíhlá, mladá blondýnka, takže ta postavička je navržena podle mne, JÁ jsem její předloha a nikdo jiný…

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-06-15 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stránky se nezabývají nahotou!!!

Ikona diskutujiciho Nelča 2011-06-15 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím Aluško, dělat si srandu z lidí… Chápu, že tě někteří štvou, když napíšou otázku která nedává smysl a ještě jí podpoří třeba nadávkama nebo tak, ale někteří se tě chtějí pouze zeptat.

Ikona diskutujiciho koudy 2011-06-15 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: to není dělání si srandy ( alespoň podle mě ) .. já myslím že pokud si to ta holčina přečte tak ji to může jedině pomoct – ono někdy není lepšího léku než se podívat na svůj výtvor a říct si

Ikona diskutujiciho Petra 2011-06-15 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím si,že je dobré veřejně sem psát to co ti poslali ostatní…měli k Tobě důvěru a ty je takhle ztrapníš Alue.Myslím samozřejmě jen některé…Některé individua jsou děsné,to ano,ale proč prostě jen nad nimi nemávneš rukou???

Ikona diskutujiciho Peter 2011-06-15 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš Alue třeba rozdíl, v tom, co vnímáš ty, a v tom, co vnímá onen dotyčný, kterému již neodpovíš, nazvime ho pracovně třeba, "magor". Ty se pochechtneš, hodíš si to do složky "kuriozitky", abys pak ňáké dobré měla, a pouštíš z hlavy. Následné minuty, hodiny, dny a měsíce si pak u tebe klidně plynou, aniž bys o událost dále myšlenkou zavadila. U magora to může být i jinak. Ten to z hlavy pustit nemusí. Na tvou odpověď čeká – se stoupajícím počtem minut či dní, dokonce ještě více netrpělivěji. Až do nějaké mezní hodnoty, řekněme týden či dva, než mu to že neodpovíš, konečně docvakne, načež tě asi pošle do pr…. To bývá (jak u koho, ale docela často) tzv. proces nevratný, lidi obecně svůj názor mění poměrně neradi (muži více a starší lidi více – jestli je to dobře či špatně toť sice otázka…ale je to prostě fakt, resp. takhle jsem to vypozoroval já tady na území ČR a SR – třeba se pletu nevím -, a asi těžko s tím něco můžeme nadělat). Pak mu už tudíž fakt nepiš, pokud by tě to snad mezičasem napadlo. Možná se teď snažím naivně měnit svět, podle mé optiky (asi pokroucené) k lepšímu (sám netuším), ale prosím zvaž, jestli by nebylo férovější napsat, přeci jenom ještě, definitivně naposled, třeba "naprosto vůbec nerozumím o čem mi píšeš, a můj čas je vzácný, nemůžu ti už tudíž opravdu věnovat ani vteřinu, na tvé další maily už reagovat nebudu" – klíčových je zejména posledních 7 slov. Tobě to fuk samozřejmě je, dotyčnému třeba také (je natolik nad věcí – to by bylo fajn, a dokonce i zamilovanci můžou se vyskytnout i tací co jsou nad věcí), ale třeba také ne. Zmíněných kouzelných 7 slov může ušetřit spousty času a také dobré nálady (a ta by se docela hodila, známý nedávno dostal do zubů protože na zebře pro chodce v Praze nebyl dost rychlý resp. tvrdil že měl zelenou a řidič zas že červenou – zjevná malichernost, naprosto neúměrná fyzickému útoku, a to bez ohledu na to na čí straně byla pravda, ten řidič potřeboval uzdeřit zjevně někoho úplně jiného, což ale v praxi asi nešlo, tak si zjevně našel alespoň náhradníka), sice ne zrovna právě tobě, ale… Svět je teď jaký je, je dobrý na to prdět a jenom se tak klidně na to koukat, řekněme že jako na telku v hospodě co nemůžu přepnout/vypnout (venku třeba lije), a odejít třeba nejde/není kam/tvrdíš dokonce že je to pro toho co se takhle rozhodne těžký karmický průser či co (teď jsem tu hospu přirovnal k našemu pozemskému životu tady), nebo je dobrý do děje šahat? – co když to tím ale podělám ještě více? Kdoví vlastně, že…no nic.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-06-15 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fuf, docela prda :oD :oD. Se divím, že lidi mají takovou odvahu ti psát takový "srance"… To já nemám odvahu ti ani nepsat:"ahooj" :oD protože je to k ničemu a jen by to brzdilo chod…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-06-15 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Pozor, já běžně píšu, že nechápu, o čem je řeč, ale to v případě, že to evidentně má nějaký smysl. Nezodpovězené maily jsou velmi vzácné.

Ikona diskutujiciho Peter 2011-06-15 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:jo, to je pravda, za sebe potvrzuji…jenom jsem to chtěl hodit do pléna prostě děje se to…a omluva za rozvláčnost…

Ikona diskutujiciho Rajka 2011-06-15 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to si asi zasa niekto myli ezoteriku a erotiku. :D  Videla som na jednej slovenskej ezoterickej stranke, nejaka slecna ponukala (v komentaroch) sexualne sluzby.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-06-15 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach, bože o takových tupounech mi ani nepiš :D :D :D :D Denně se s nima setkávam a i když je to sranda pozorovat jak některá jejich "oběť" ztrácí nervy, někdy i já sama nedokážu přemýšlet a taky je mi občas těžké něco vysvětlit. Hm jako asi teď. Doša mi šťáva. No nic, mějte se všichni hezky 🙂

Ikona diskutujiciho Laia 2011-06-15 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě teda dodělal ten člověk, co to píše, že tě miluje a ty moudré rady do života. Takhle je to docela sranda nebo k zamyšlení, ale představ si, že by zjistil, kde bydlíš. Třeba je to duševně narušen člověk a mohl by ti něco udělat. Vůbec se ti nedivím, že nechceš prozradit svoje bydliště  (ani po dvou letech přátelství?!). Jen mě některé tvé reakce trošku zarážejí. Chápu, jak tě to už musí štvát, ale stejně. Hodně štěstí :-)

Ikona diskutujiciho eknea 2011-06-16 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Magazín to začal a zhrzený milenec mě dodělal. To je fakt moc :D

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-06-16 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyzerá to tak, že priveľa myslíme.

Ikona diskutujiciho hel 2011-06-16 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: :-)) anebo taky málo…ale když jsem si přečetla komentář od o.r.e.l., který mimochodem právě teď z komentářů zmizel (?!), připadala jsem si spíš jako v nějaké mučírně..nevím, asi to chce tu zdravou kontrolu srdcem…ve všem..

Ikona diskutujiciho hel 2011-06-16 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  "Svět je teď jaký je, je dobrý na to prdět a jenom se tak klidně na to koukat"…to si nemyslím, protože tím "prděním" ten svět bude spíš horší než lepší..a zbabělejší jako ten řidič..

Ikona diskutujiciho Dalastara 2011-06-16 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-06-16 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue,

Ikona diskutujiciho hel 2011-06-16 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Nejsem Alue, omlouvám se, ale nač to slovíčkaření, když u obého je podstatný tvůj cíl..je jedno, jak to nazveš..cokoliv sobeckého a nečistého by se mělo obrátit proti tobě zpět…tvůj nečistý úmysl tě zradí ve světle pravdy..někdy ten zpětný odraz ale trvá déle..

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-06-16 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:: No to je jasné, tomuhle rozumím. Jenom Alue kdesi psala, že i léčení pomoci magie je špatné, tak bych chtěl její vysvětlení 🙂

Ikona diskutujiciho Peter 2011-06-16 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Těžko říct..někdy může být snaha prostě kontraproduktivní (děti, hlavně ať vás nenapadne strkat si ty fazole do nosu) – a také, věci prostě často nedopadají dle očekávání-například, dneska všichni čekali dopravní megazácpu a bylo to přesně naopak, prostě, v podstatě jakýmkoli činem, ani nemůžeme tušit jeho VŠECHNY následky, naivně si myslíme že činíme dobro…jasněže není dobré se utopit ve svých pochybnostech ale ani přehnaná sebejistota nemusí být pravé ořechové…nevím:-)

Ikona diskutujiciho Daniela 2011-06-16 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ahoj, nechci tě poučovat. Ale třeba tě bude zajímat jeden názor. Já myslím, že magie není ani černá, ani bílá – je to prostě enegrie, něco co vysíláš a to je buď dobré nebo špatné. Ale to neznamená, že to nefunguje. Jenže, pokud uděláš něco špatného "černou magii", potom se ti to taky vrátí. Přečti si něco o zákonech Vesmíru. Podle mě žádná, ani "bílá" magie, není dobrá. Př. pokud je do někoho někdo zamilovaný a chce si ho přičarovat, ale nemá to tak být, tak na to stejně doplatí. Vždycky to bude něco za něco.

Ikona diskutujiciho Aran 2011-06-16 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Aran 2011-06-16 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

SIMS

Ikona diskutujiciho Liu 2011-06-17 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A hele zase jedan debata o tom co je jaká magie :D, že vás tyhle dohady baví. Magie je jen slovo pod kterým si většina lidí představuje věci, které jsou naprsto přirozenně jen se nacházejí za onou oponou neznalosti. Skoro každý člověk to vnímá malinko odlišně a cpe do tohohle šuplíčku se štítkem "magie" semtam něco trochu jiného. Je pak vždycky děsná sranda koukat jak se lidi hádají o tom co magie (či i nějaký jiný pojem) doopravdy je a co není i když se v podstatě jen snaží druhému vnutit právě ten svůj pohled na věc :D.

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-06-17 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím, že magie není bílá ani černá taky souhlasím, jenom mi veškeré rituály příjdou jako manipulace s energii, proto by mě zajímalo, co se podle názoru Alue už za magii považuje, a co ne?… Protože symboly využíváme při všem. I slovo je totiž symbol.

Ikona diskutujiciho Liu 2011-06-17 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tím, že někomu soukromě píšeš mu rozhodně nedáváš i souhlas ke zveřejnění a tak či tak je poněkud netaktní je zveřejňovat navíc takto výsměšně. Pokud tu v tom velkém množství článků je někde "zašoupnuté" varování, že korespondence může býti posléze zveřejněna a autor zesměšňován, tak minimálně já ji neviděl a myslím, že většina píšících také ne.

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-06-19 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:: U pravidel k odesílání mailů, přímo pod mailovou adresou Alue je to napsáno 🙂 To je myslím naprosto dostačující.

Ikona diskutujiciho Liu 2011-06-19 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Dobře beru zpět. To, že může být daná korespondence zveřejněna tam je. Ovšem to, že tu může být její autor veřejně zesměšnován už ne a to je to hlavní o co mi tu jde. Lidé ji píší s určitou důvěrou a ona pak bez jakýchkoliv výčitek zveřejnuje jejich texty a o co jde hlavně je to, že tu z nich dělá přede všemi blbce.

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-06-20 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:: Krajně netaktní to je, ale ne úplně všechno. Třeba Orlův komentář mi příjde jen jako vyjádření vlastního názoru. Ale to ostatní? Když mi někdo napíše do podpory přesně to, co nemá, tak je to hodno leda tak zesměšňování. Člověk by měl nejprve číst kam píše, pak se zamyslet proč píše a pak až psát.

Ikona diskutujiciho kaca 2011-06-22 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle me "slečna" Alue nemusí být žádná slečna, ale už pěkne postarší paní, která si hraje na bystrou mladou světici. Napadlo to už někoho? Naříkám, že to tak musí být, ale podle mě to stojí za zamyšlení… Pokud je to opravdu 18-ti letá slečna, tak musela ležet v knihách co se naučila číst a v tom případě smekám. ale moc tomu nevěřím.

Ikona diskutujiciho Suny 2011-06-30 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, ty jsi v Simps? No potěš koště…dneska jde snad už všechno..

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-02-26 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Proč jenom všichni posuzujete podle věku?? Proč?! Někdo v osmnácti je na úrovni Aluš, jiní chodí na diskotéky a tancují do šesti rána u tyče a mezitím do sebe stihnout nalít litr becherovky. Někdo se ve třinácti zajímá o esoteriku (já) a někdo vysedává u PC a většinu svého volného času stráví hraním stříleček (spolužák). Každý jsme jiný. To že jsi Čech neznamená, že máš stejné názory jako jiný Čech….A tak bych mohla pokračovat

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek