83. Dotazník

21.3.2014 v Čtenáři 25

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jak vznikne duše?

Duše je úlomek vědomí, který pochází z Konstruktivní síly Vesmíru. Teoreticky by se tedy dalo říct, že duše nemá konkrétní počátek, tak jako ho nemá Vesmír, ani síla která jej udržuje v chodu. A nemá ani konec… Takže dobrá zpráva pro tebe: Jsi věčné světlo, které nikdy nezanikne.

2. Když už umíš vidět při AC, vidíš vždy při něm andílky nebo průvodce, když o ně požádáš? 🙂

Tohle jsem ještě přímo nezkoušela, ale je to jeden z pokusů, který mám v plánu. Jak se mi dařilo, se určitě na webu dočtete, pokud bude o čem psát. Není to můj primární cíl, protože jsem s nimi v kontaktu pořád, takže mi přišly jiné pokusy zajímavější. Každopádně zkusit to chci taky.

Rozhodně ale můžu potvrdit, že jsme v astrálním světě hlídaní, tedy že naši průvodci tam sice jsou, jen nezjevení. Hlídají naše skutky a každý krok, který tam uděláme.

3. Co si myslíš o skupinové meditaci, není to ztracený čas? Někteří si ji vychvalují, ale já jsem se při ní cítila divně a druhý den jsem byla nějak unavená.

Mně by tam nikdo nedostal, protože efekt záleží hodně na tom, co za lidi se sejde a kdo to vede s jakým záměrem. Ze zkušeností jiných lidí ale můžu potvrdit, že hodně převažují jejich špatné zkušenosti nad dobrými.

Nezavrhuji to, ale určitě se dá říct, že jsou mnohem lepší způsoby, kterými můžete trávit volný čas.


4. Jak poznám, že duše zemřelého dorazila “do světla”? Že nikde nebloudí a má se teď už lépe?

Pokud s nimi umíš komunikovat, tak si to v pohodě zjistíš, nebo požádáš o sen. Pokud ne, tak nijak.

5. Ako sa vyrovnávaš s tým, že vieš toľko vecí, o ktorých ostatný nevedia, a musíš sa pozerať na to ako všetci robia nejaké chyby z nevedomosti, a porušujú vesmírne zákony. Ale nemôžeš ľuďom nič povedať, pretože by ti neverili. Proste že vidíš tehotnú ako ide na ultrazvuk, alebo ľudí ako idú do Mc Donalda a nemôžeš im povedať, že ten Mc Donalds není až tak fajn, ako si myslia, to isté ultrazvuk, mikrovlnky, mobily, lieky a tak ďalej, a sú aj veci o ktorých nemôžeš ani písať na blog a musíš si ich nechať pre seba.

Není to jednoduchý život, ale tohle co jsi jmenoval snáším ještě dobře. Dá se na to zvyknout do určité míry. Horší je pro mne, když mi ten mobil někdo v MHD cpe k hlavě a já nemám kam uhnout, nebo když mě lidé kamenují za to, že jsem jiná než oni a hledají na mně pořád něco co je špatně a vymýšlí si o mně různé blbosti. Tady je ta rozdílnost už podstatně náročnější.

6. A vôbec načo je dobré, aby ľudia vedeli napríklad o chemtrails, keď sa proti tomu aj tak nemôžu brániť? Neni niekedy lepšie žiť v nevedomosti?

Proti chemtrails můžete ochránit své zdraví inhalováním solné páry a vykašláváním jedů z plic přes hleny. Také můžete octovat, návody jsme dali lidem na internet… Takže tady má osvěta smysl v každém případě. Doba, kdy lidé umírají na embolie plic (které jsou ucpané díky chemtrails) už je tady.

Kdo žije v nevědomosti, nemá nad sebou žádnou moc a tím pádem ani nad světem, ve kterém žije. Vědění je moc, nevědomí znamená NEMOC… To si pamatuj.

7. Někde jsem četla, že když mám překřížené ruce nebo nohy (nebo obojí), nevysílám ani nepřijímám energie. Je to pravda?

Je to pravda, ale platí to pouze do určité míry, nemá to efekt na 100% a záleží také na osobní dispozici, případně na konkrétní situaci a na tvé interakci s okolím. Takže ano, můžeš si překřížením nějak napomoci, nebo naopak schválně nekřížit abys třeba v přírodě nabrala energie víc, ale nefunguje to spolehlivě na všechno. Je to spíš pomůcka.

8. Co si myslíš o křišťálových věšteckých koulích? Jsou něco jako zrcadlo? Myslím v tom, že z nich může taky vylést něco nepříjemného.

Křišťálová koule (pravá) funguje, ale samozřejmě člověk s ní musí umět pracovat. To není jentak pro někoho, je to docela věda a navíc to stojí řádné prachy. Napodobeninu seženeš snadno, kvalitní kouli z křišťálu už hůř a platí čím větší, tím lepší. V malé kouli neuvidíš nic, nemá sílu a právě malé se prodávají :)… Na principu zrcadla stoprocentně nefunguje, nemusíš mít strach.

9. Jakou značku laků na nehty používáš?

Nevím. Vybírám si podle pěkné barvy, nebo třpytivosti.

10. Jak to máš s líčením?

Jak už jsem psala dřív, malování mě moc nebere. Nějaké hovadinky sice mám, ale používám minimum.

11. Čím se chráníš před otěhotněním?

Eee… další otázka? 😀

12. Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá?

Ve školce výtvarnicí, v 1.-3. třídě učitelka (to jsem vyčetla ze svých zápisků, jinak bych si to nepamatovala). Pak jsem dlouho nevěděla co a pak jsem objevila svůj dar písma. Tak píšu a píšu a píšu.

13. Keď chodíš do lesa, nebojíš sa niekedy divej zveri? 😀 Napríklad diviakov, medveďov a neviem čoho ešte 😀 Prípadne máš nejaký “návod” ako sa im vyhnúť? 🙂

Prase jsem ještě v lese v životě nepotkala, co jsem naživu. Asi je to i tím, že občas intuitivně uhnu z původně zamýšlené cesty, a někdy mi vyloženě řeknou, ať někudy nechodím… Neřeknou mi proč, prostě jen ať to obejdu. Tak je poslechnu.

A to přitom používám spíš stezky pro zvířata, než lidské koridory… Nikdy žádný konflikt nebyl. A medvědy tady nemáme 🙂

14. Co bys dělala, kdybys našla na ulici ztracenou peněženku? 🙂

Mně se něco podobného už stalo. To jsem byla hodně malá, šli jsme na procházku. Kousek podél lesa u cesty. A v brázdě byla černá peněženka. Tak jsme ji prohrabali a v ní byla jen občanka a zákaznická karta do supermarketu. Jinak nic. Peníze sice žádné (ty asi sebral ten lump, díky kterému jsme tu peněženku našli), ale zase na druhou stranu je lepší, když paní bude vědět, že ukradená občanka nebyla nikde zneužitá. A taky jsme si říkali, že kdyby si ještě nestihla pořídit jinou, tak jsme jí ušetřili práci a starosti.

Tak jsme se rozhodli pro dobrý skutek, že když už ji někdo okradl, tak alespoň něco…

Tu paní jsme podle adresy vyhledali v našem městě v takovém paneláku… Ale byla to nepříjemná zkušenost, protože jen co jsme zazvonili, tak nám otevřela nedůvěřivě jen na půl dveří a když jsme jí řekli co jsme našli, tak nám to vzala z rukou a rychle zabouchla.

Neřekla ani Dobrý den, nebo nedejbože Děkuji… Všechny nás to naštvalo a říkali jsme si, že příště se na to vykašleme, někomu vracet občanku, když ani nepoděkuje.

Dneska bych se takhle neobtěžovala. Na občance je adresa, tak bych to strčila do krabičky, poslala poštou a je to.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-21 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se zeptal jaký máš názor na animovaný serial Pokemon 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-21 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nestává se někdy, že jsi během působení na svém blogu na něco (třeba jen trochu) změnila názor či vhled a už bys třeba nepsala to, co jsi tehdy uveřejnila? Třeba, např. v jednom z dotazníků jsi psala, že ať se někdo podívá na online snář (ptal se na význam snu), pak o dost později jsi napsala, že snáře jsou pitomost, ptž sny jsou subjektivní (což je mi sympatičtější 🙂 ).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-21 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Výrok ,,snáře jsou pitomost" sis vymyslel. Psala jsem, že sen je subjektivní a že snář proto není spolehlivý zdroj výkladu. Pokud se do něho někdo podívá, může odpověd najít, ale spíš ji nenajde, protože málokterý snář je kvalitní a občas sedí. A pak už je potřeba hledat jinde.

Ikona diskutujiciho Albiii 2014-03-21 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když chceš astrálně vycestovat, tak kde máš ruky? :D kdysi jsem četl, že když je mám položené na sobě, a ještě k tomu propletené prsty, tak pak nejde vylézt ven, ale zas je to pro mě pohodlnější než je mít podél těla.. :/ poraď prosím 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-21 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sú slnečné okuliare zbytočnosť? Lebo na jednej strane sklá blokujú (deformujú) tie fotóny, ktoré sú zdravé, takže do oka sa dostávajú len "mŕtve" fotóny, plus časť škodlivého žiarenia ktoré okuliare neodfiltrovali (preniklo medzierkami okolo rámu). Slnečné okuliare majú tmavé sklá, takže sa pod nimi rozšíria zreničky a tým pádom sa do oka dostáva viac svinstva. Na druhú stranu okuliare majú asi celkom dobrú uv ochranu. I keď si už kedysi písala, že okuliare nedoporučuješ, tak neviem či si medzitým nezmenila názor, keďže si to asi myslela tak že žijeme v dutej zemi a tam je vnútorné slnko neškodné.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-21 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedysi nám učiteľka hovorila, že dažďová voda je dobrá na vlasy, platí to aj pre dnešnú dobu, keď je taká zlá kvalita ovzdušia?

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-03-21 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 8: Pokud máte talent na tyto věci, křišťálová koule je jen efektní doplněk. Jasně že má své vyzařování a to může napomoct, ale… Ty nejlepší vize jsem našla na stropě ložnice nebo v misce čaje. Aktuálně mě zajímá pořízení obsidiánového "zrcadla" (prostě plochý kus leštěného obsidiánu). Obsidián je sranda věc, ukazuje věci, které by jinak vědomí nikdy nepřipustilo (to, že to není hezké ani příjemné nemusím asi zmiňovat. O to užitečnější jsou. Kdo má zpracovaný vlastní stín, toho nerozhodí). Křišťál do šířky, obsidián do hloubky.

Ikona diskutujiciho Petal 2014-03-21 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, občas se mi stane, že mi začne v levém uchu pištět a v pravém mi to šumí jako ve vysílačce. Jednou to bylo, jako by někdo něco šeptal, myslela jsem si, že to byl někdo za mnou, ale když jsem se otočila, nikdo a nic. Co to může být?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-21 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ajo… pardon :).

Ikona diskutujiciho Marta 2014-03-21 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ohledně chemitralis, jak píšeš, že pomáhá  třeba inhalování solné páry, může mít podobné účinky solná fajfka?

Ikona diskutujiciho Lena 2014-03-21 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co bys udělala, kdyby na Zemi přistáli mimozemšťani a lákali nás, ať letíme s nimi – říkali by nám, jak nás převezou na jinou planetu a tak…?

Ikona diskutujiciho Bofinka 2014-03-22 06:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznám, že duše zemřelého dorazila "do světla":

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-22 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Jo na to jsem chtěla akorát taky tak nějak podobně reagovat;)Myslím, že člověk nemusí mít ani ty sny, stačí se jen naladit a vycítit to prostřednictvím své intuice. Potom jsou i případy, kdy ten člověk neodešel a je to jasné a zřetelné, protože vám ještě třebas zasahuje nějakým způsobem do hmonty…

Ikona diskutujiciho Dan 2014-03-22 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško :). Chtěl bych se zeptat: Kdybychom odečetli věci, které USA-čané přebrali odjinud a vydávají to za své a vyňaly bychom z toho ty věci, které tam opravdu vymysleli; tak které to jsou a za co jim vážně můžeme vděční být? (Od populární hudby, přes animáky, myslitele až po různé vynálezy a zlepšováky.) Moc děkuji

Ikona diskutujiciho Marty 2014-03-22 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě také, jaký konkrétně  ocet se dá proti chemitralis použít, jestli stačí obyčejný z obchodu, třeba líhový nebo tak.

Ikona diskutujiciho instruktor 2014-03-22 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby se ti stalo nejake vazne zraneni (ztrata koncetiny, operace … ) psala bys o tom na blog ?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-23 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Kup jakýkoliv ocet, na kvalitě ani značce vůbec nezáleží, jde o kyselost.

Ikona diskutujiciho Marty 2014-03-23 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Díky za odpoveď. :-)

Ikona diskutujiciho sheeni 2014-03-23 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: je to ironie nebo ne? Omlouvam se ale ted opravdu nevim

Ikona diskutujiciho vanilková 2014-03-24 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dělá kynetický test? Pořád o něm píšeš a já ne a ne něco o něm vygooglit.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-24 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Tohle se nedá naučit správně podle nějakého popisu na internetu, tak snadné to opravdu není. – Proto ho nepopisuji, nemá to smysl.

Ikona diskutujiciho DAvid 2014-03-24 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Petal 2014-03-25 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na asexualitu? Je to jen "blok" v mysli člověka, co se dá odstranit, nebo je to normální nebýt přitahován jiným pohlavím sexuálně nebo ani emocionálně? Poslední dobou mi to vrtá hlavou…

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-26 07:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AD 3.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-26 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ahoj, dovoluji si doporučit opravdu jakýkoli ocet :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek