84. Dotazník

26.3.2014 v Čtenáři 56

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Môže sa stať hocikto energetickým upírom? Teda ľudia sa stávajú energetickými upírmi nevedome, ale keby som sa chcel stať energetickým upírom, tak ako sa ním môžem stať?

Podrobně o energetických upírech, i různých způsobech jakými to praktikují, píšu ve své knize Svítání. Včetně doporučení, jak se proti nim bránit, případně jak s nimi komunikovat. Dělat to naschvál, ti opravdu nedoporučuji, vymstí se ti to.

2. Existujú aj diskuzní energetický upíri? Takí čo píšu komentáre a články ktorými rozčúlia tých čo si to prečítajú a tak im zoberú energiu?

Články ani ne, ale je spousta lidí, co se takto přes diskuze snaží přiživovat na mně (nebo pokud bychom byli úplně obecní, na autorovi textů). Protože plivnout někomu na jeho práci funguje líp a dá to míň práce, než sám něco vytvořit. Proto jdou tyhle plíživé typy po diskuzích… Jeden z důvodů, proč jsou u mne diskuze moderované. Nikdo na jejich hemzy není zvědavý.


3. Sprchuješ se každý den? Já si totiž myslím a slyšel jsem že sprchování každý den oslabuje imunitu člověka, a že úplně stačí sprchovat se obden. A rozhodně člověk pak nebude smrdět. Výjimka je pokud třeba spadneš do bláta, nebo pokud někdo dělá třeba s azbestem a šedou litinou, tam je to jasný.

Celé tělo obden, vybrané partie častěji. Každý den je to hlavně zbytečné, kůže se potřebuje taky trochu promastit, aby byla zdravá a vláčná. Vysušená rychleji stárne.

4. Nemáš nějakou radu/návod, jak udělat z divoké, samostatné a celkově nemazlivé kočky, kočku přítulnou a alespoň trochu mazlivou? Ta naše je strašná „potvora“ (samozřejmě nemyslím doslova) jenom kouše, škrábe a vůbec se nemazlí. Nemáš nějaký tip?

Kočka má danou osobnost. Mazlivý miláček bude kočka, která si přímo vybere tebe a ne že ty si vybereš ji. Je to kotě, co tě uvidí, hned jde k tobě a pak se od tebe už nehne na krok. To je kočka, která vnímá tvé energie, které se dokonale spojují s tou její i s její osobností. Taková k tobě přilne a bude to miláček.

Pokud si ale vybereš kočku ty, aniž by o tebe ona projevila nějaký významný zájem, nevytvoříte si nikdy tak úzký vztah. Může se postupem času naučit mít tě ráda, ale musíš si to zasloužit a výsledek není zaručený. Starou škrábavou potvoru na mazlíčka nepřeučíš, tohle se rozhoduje v době, kdy je to ještě malé ko’tátko a – jak už jsem řekla – to ono má rozhodnout, za kým půjde. Ne člověk. Kočka v tomto ohledu ví mnohem víc. Ví ke komu patří a koho bude milovat.

5. Pokud si stáhnu z youtube 432 Hz hudbu, nepřeformátuje se to nějak tím stažením na jinou frekvenci?

Ne, nic se nemění. To je stejné, jako kdyby ses mě zeptal, jestli film původně v češtině, když ho stáhneš, se sám předělá do slovenštiny – Blbost.

6. Do akej miery môže človek svojimi myšlienkami ovplyvniť realitu?

Do té, jaké má schopnosti a sílu vůle.

7. Nevieš o nejakých návodoch na to ako sa naučiť ovplyvňovať a vylepšovať realitu, viem len o kniháh Ovlivňovani reality od Zelanda a známe Tajemství, ktoré ale väčšine ľudí nefunguje.

Nejlepší tvorba tvé reality je práce na tvé osobnosti, dobré srdce, pilná práce a srovnaná psychika. A tomu jsem věnovala speciálně celou knihu.

8. Je dobré mať pripravené zásoby na horšie časy? Teda ono je dobré byť pripravený, mať núdzovú zásobu trvanlivých potravín, prípadne nejaký bunker a zbrane, ale nemôže si človek takto nejakú tú katastrofu privolať, keď to má takto pripravené?

Přečti si Ezopovu bajku Kobylka a mravenec. Když se připravíš na zlé časy, nic netvoříš. Jsi jen připravený.

Ale když se toho bojíš, schýzuješ, šílíš a vyvoláváš na ulici že všichni bídně zhynem, tak to už je ale úplně jiná kapitola.

9. Zajímala jsi se někdy o Illuminati Card Game?

Vím, že existuje a co v ní je…

10. Kolik měříš?

Asi 168, ale je to trochu starý údaj. Někdo by mě měl znova kontrolně přeměřit.

11. Chtěla bych se zeptat, jestli se můžu stýkat s člověkem, který sešel ze své životní cesty nebo jestli se mám od takového člověka držet dál. Děkuji.

Podle toho, jestli je dobrý a jestli tě dělá šťastnou… Tady nějaký osud vůbec nehraje roli.

12. Chtěla bych se zeptat, pokud něco chceme a po něčem toužíme, ale potřebujeme na to větší částku peněz. No tak je dobré po té ,,věci“ toužit a ty peníze už přijdou samy, nebo prostě být trpělivý a pomalu si postupem času na tu ,,věc“ našetřit?

Šetřit, makat a toužit dohromady naráz.. Ale hlavně makat. Bez toho se nikam nedostaneš.

13. Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s „xantan gumou“, nebo „xanthan“, podle některých je to přírodní, podle některých ne, a názory na nezávadnost této složky ve výrobcích se taky liší. Jak to vastně je? Našla jsem tuto složku např. v kosmetice, s označením bio.

Cituji knihu ,,VÍME CO JÍME?“: Xanthan je produkován několika druhy mikroorganismů (řízenou fermentací)…

Pokusy na zvířatech neprokázaly žádné nežádoucí účinky (kromě průjmu po požití vysokých dávek). Nežádoucí účinky nebyly pozorovány ani u lidí. Xanthan se v těle netráví, nezměněn odchází stolicí…

14. Četl jsem již poněkolikáté o čárovém kódu a jeho symbolice 666, a rád bych se zeptal, je-li možné jej přebít jiným kódem, když už je oscanováno čtečkou? Mám k dispozici čtečku a mohu si doma natisknout jiné kódy, a rád bych věděl jestli to má nějakou cenu? Např přepípnout to číslem 777, nebo nějakým jiným které by vibraci otočilo na konstruktivní? Nechci vyhodit vše, co má dcerka na sebe.

Nejsem expert na obměny čárových kodů. Znám jejich dva druhy a metodu, jak deaktivovat zakodované 666. Víc nevím a ani nechápu, proč by sis doma chtěl tisknout nějaké kody, když ty kody jsou v obchodech. To budeš přelepovat zboží v regálech, nebo jaký to má vlastně význam?

Vyhodit vše co je oskenované mi připadá jako poněkud extrémní myšlenka. Stačí začít kody správně přeškrtávat a je po problému, nedá to ani moc práce.

15. Myslíš, že hudební vkus souvisí nějak s inteligencí?? Dá se podle hudebního vkusu nějak poznat povaha dané osoby? Pokud ano a víš o tom něco, jaký typ lidí přitahují všemožné hudební žánry (pop, jazz, klasika…apod…)

Orientačně a pozorováním dojdeš k jednoduchým závěrům (ale jak říkám, je to ORIENTAČNÍ, ne že mě zase bude někdo chytat za slovíčka.)

Hip hop, rap (Řiťmus a jemu podobní) – Poslouchají většinou debili a vylepanci. Osobně jsem ještě nepoznala nikoho inteligentního, komu by se tato hudba líbila a nevsázím na to, že vůbec někdy v budoucnosti potkám. Kdo normální poslouchá hudbu, která pořád opakuje ,,čo ti jebe, si zabeu“, nebo v každém druhém slově vulgarita? – Jedině debil.

Techno – Lehčí forma pro další vylepance, ale v podstatě mezi nimi moc velký rozdíl není. Techno je speciální tím, že způsobuje neplodnost u žen, srůsty na vaječnících. Pozor, je to velmi nezdravá hudba a gumuje mozek stejně jako hip hop. Akorát, že je více nebezpečná pro lidské zdraví.

Elektronická hudba (taneční hudba, případně by se sem dal zařadit i trance) – Poslouchá taková normální směska. Člověk tam najde i debily i génie, ale tahle hudba není příliš vyhrazená, má hodně široké publikum. Taky proto že má nepřeberné množství podob. Vemte si třeba takové Imperio… To vůbec není debilní hudba, ba právě naopak.

Tvrdá hudba (metal, rock) – Je zajímavá tím, že má obrovské hromady odvětví a každé to odvětví má své publikum. V některém odvětví jsou hlavně vygumované mozky a vylepanci, v jiném odvětví se nejvíc soustřeďují melancholici, dalšímu dávají přednost lidé, co potřebují energickou rychlou hudbu, co zvyšuje jejich výkon.

Tady se to nedá říct úplně přesně, ale lehčí formy metalu přitahují většinou lidi citlivé, emotivní, melancholické. Drsný metal a rock, u kterého se řve a ,,blije“ do mikrofonu, už poslouchají vylepanci, protože to není hudba, ale jenom éééébblluuuue eechchhrrccchhhll. – No, to se normálním lidem líbit nebude.

Mně například lehčí metal dodává energii, sílu a inspiraci. Ale jako dítě jsem byla veliký melancholik, takže to vlastně sedí. A i když už jím dnes nejsem, tak mi láska k tomu zůstala.

Pop – je pro mainstreamového diváka. Málokdy se mezi pravidelnými konzumenty najde někdo intelektuálně a vkusem náročnější. Ten si najde pár písniček, ale stálým milovníkem se nestává. Je to hudba kvalitou průměrná, nebo podprůměrná, aby sedla hlavní mase. Důležité jsou primitivní rytmy a refrémy, aby to bylo chytlavé a nemuselo se u toho moc přemýšlet. (umbrella – la- la – la – under my umbrella – ela – ela -la -la…)

Klasická hudba – no to asi ani nemusím psát. To je pro lidi znalé a inteligentní, co jen tak nějakou srajdu poslouchat nebudou. Kdo má hudební sluch a vytříbený vkus, ten si to poslechne. Kdo kvalitu ocenit neumí, ten řekne, že ,,klasika je stará a nudná.“

Klasická hudba také rozvíjí dobré vlasnosti v člověku, kvalitou je asi na tom nejlépe ze všeho, co je vůbec dostupné. Navíc je léčivá, to dokázal i Masaru Emoto. Konkurovat už by klasice mohli jedině interpreti jako je Enya, Celtic woman, Oliver Shanti a jim podobní. Ale nepřekonají to, co do konstruktivního vlivu na člověka.

Jen si vemte, co s vámi udělá třeba taková Vltava, když ji srovnáte s čímkoliv jiným. Není právě tohle ta nejkrásnější hudba na světě? …. Dostáváte se myslí úplně někam jinam. – Výš… Možná bych ji mohla ještě předělat do 432 hz, to by byl úplný džin z lahve.

Vltava – Bedřich Smetana

http://www.youtube.com/watch?v=uI8iTETiSqU

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-26 04:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ritmusácky Hip hop, rap znižuje inteligenciu, Techno bolo nasadené na vymývanie mozgov mladým ľuďom,  takíto vymytí ľudia sú poslušnejší k systému a moc nerozmýšľajú nad dôležitými vecami, poslušne makajú celý týždeň niekde v továrni aby cez víkend mohli ísť na techno diskotéku, festival, to im dáva pocit slobody, ale je to len falošná sloboda.

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-03-26 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O hudbě by se dalo psát i více, rozebrla jsi jen pár stylů, co říkáš na další ? Já třeba krom klasiky mám rád folkovou a country hudbu(v té dávám přednost české produkci nebo aspoň česky nazpívané, jen jen málo písniček, které mi sedí v angličtině, povětšinou od johnyho cashe a kenyho rogerse)apk je to různé, podle příležitosti, třeba při práci nebo posezení ve ve sklípku nebo třeba na výstavě vína nedám dopustit na cimbálovou muziku, která mi přijde taky nabíjející. Jak to vidíš ty u těhle stylů ?

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-26 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AD 15: :-) Absolutně eňo ňuňo článek :-D

Ikona diskutujiciho Míra 2014-03-26 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Parmi 2014-03-26 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za názor ohledně hudby a inteligence. Také jsem se už delší dobu nad tím zamýšlela. Za sebe mohu říct, že metal a rock vede, i když si poslechnu od každého trochu. V mém repertoáru se velmi často objevuje také pagan metal (takové to kvalitní blitíčko :D ). Na něm mě uchvátila hlavně ta energie, která z něj a z autorů vyzařuje (viz. má oblíbená od Turisas "Stand up and fight!").

Ikona diskutujiciho Viktor 2014-03-26 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vltava je krásná ale víc se mi libí Beethoven sedmá sinfonie Allegretto

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-26 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ale Stand up and fight není to klasické hnusné blití, co jsem měla na mysli. Tahle skladba má melodii, slova a potkala jsem ho tam jenom krátce sem tam.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-26 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Samozřejmě je taky krásná, ale na Vltavě oceňuji hlavně to, jak je veselá a velice důstojná. Hrdá… A je naše. Je česká 🙂

Ikona diskutujiciho Alek 2014-03-26 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u té hudby, tak zamýšlel jste se tady někdo na písničkami Kluse? Pokud nad tím přemýšlíte tak zjistíte že že je v nich strašná moudrost. Velmi doporučuji Pocity

Ikona diskutujiciho Petal 2014-03-26 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To rozebrání hudby se mi líbí, dříve jsem si prošla snad vším, abych zjistila, co se mi líbí nejvíc. No a poslední dobou neposlouchám vůbec nic. Mám radši ticho nebo nějaké tóny…

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-26 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám ve svém životě jednu osobu, a to je takovej energetickej upír, že se s ním stačí bavit 5 minut po telefonu a člověk má uplně po náladě a vysátou veškerou energii. Když se s ním člověk baví osobně tak je to jak bavit se s mrtvolou, člověk má fakt pocit že v životě není nic dobrýho. Tento stav může trvat i tři hodiny než to odezní. Takže bacha na upíry.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-03-26 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 1: Mě na upíry nejlíp funguje je "přesytit", překvapivě se vrátí jen jednou, dvakrát a pak většinou už interagují normálně… Beztak žádná energie není "moje" aby mi ji někdo mohl ukrást a poslat ji s vřelou myšlenkou k někomu, kdo si ji dosud sám nedokáže opatřit jinak je fajn. Mám to nastavené tak, že když chtěně a s láskou dávám, okamžitě je to nahrazeno "zvrchu"  - holt dobrá smlouva s dodavatelem :D. Jiná věc jsou osobní hranice, to je dost jiný příběh a u upírských typů taky důležitý hlídat, o těch se v tomto případě nevyjednává.

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-03-26 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou hudbou to platí fakt na 100%.. Když už jsme u toho, tak se musím podělit o svoje nejoblíbenější skladby:

Ikona diskutujiciho David 2014-03-26 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Mike Oldfield ? 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=q7U1fvpuWWU

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-03-26 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Třeba Tomáš Klus a jeho písně, jeho nová deska Proměnamě je naprosto dokonalá. Jak se Ti líbí jeho nová deska?

Ikona diskutujiciho Annie7 2014-03-26 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborně. Tak jsem asi vygumovaný mozek a vylepanec, co poslouchá blití.. No nic, sto lidí, sto názorů.. Ale pobavilo mne to :x) Nicméně, to další rozebrání hudby se moc dobře čte.. Něco na tom je

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-03-26 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na šampony head and shoulders?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-03-26 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té poslední otázce: já mám ráda všechno, co má nápad…když je to pořád dokola to samý tuctuc tak mi z toho notně

Ikona diskutujiciho Marta 2014-03-26 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-03-26 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem poznala velmi inteligentního příjemného milého kluka, který poslouchá převážně rap a hip-hop. Ukázal mi, že tahle hudba je poslouchatelná a vybrané texty mají hlavu a patu – záleží na interpretovi. A Rytmuse nesnáší :D

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-03-26 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nie je Vltava náhodou už nahraná v 432hz?

Ikona diskutujiciho Omir 2014-03-26 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ted nevim jesi jako techno myslis takove to klasicke fetacke tekno (zlidovele receno) ale vim ze primo do techna zaradis plno stylu od trancu po pop ale vzdy je to trochu jine jakoby indie. Ja sem strasnej milovnik psy/goa trancu a znam umelce co sou v kapele a hrajou takovej pomaalejsi trance az to zni jako takove techno takze je to takove pomalejsi narozdil od tekna ale ani za nic bych nerek ze to je destruktivni

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-03-26 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co sa týka Rytmus, nemás celkom pravdu, podla mna aspon…

Ikona diskutujiciho sepťa 2014-03-26 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovoluji si upozornit na verzi Vltavy, která má blíž k současné hudbě, ale zároveň zachovává umělecký zážitek :-)

Ikona diskutujiciho leeth 2014-03-26 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak způsobuje techno neplodnost a srůsty na vaječnících? :O

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-03-26 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já poslouchám tak nějak všechno. No kromě techna a elekronické hudby.

Ikona diskutujiciho leeth 2014-03-26 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě něco, promiň:)

Ikona diskutujiciho K. 2014-03-26 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, podľa mňa si to s tým rapom trošku prepískla. Nesúhlasím, že ho počúvajú len, citujem, "debili a vylepanci". Ja osobne sa za debila nepovažujem, aspoň zatiaľ nie, a hoci si rada vypočujem či už klasickú hudbu (Celtic woman mám veľmi rada) alebo nejaký ten folk, hlavne zo severských oblastí, rada si vypočujem aj rap. Nie vždy je tento hudobný žáner o primitívoch, tak, prosím ťa, neškatuľkuj. Keď už sa prezentuješ ako inteligentný človek, ktorý všade bol a všetko vie, tak si túto formu udržuj. Len kvôli tomu, že sa Patrik Vrbovský nevie vpratať do kože, nemusí byť celý hip-hopový žáner primitívny. Nemyslím to v zlom, len som vyjadrila svoj názor. Dosť sa ma to dotklo, pretože mnoho hip-hopových skladieb má naozaj dušu a hĺbku. Keď môžem, odporučím tebe aj mnohým čitateľom tvojho blogu – ktorý mi mimochodom v živote veľmi pomohol a stále pomáha – niekoľko z nich: Soprano – Hiro, J. Cole – Can I Holla At ya, J. Cole – Crunch time a mnoho ďalších. Prajem pekný deň :-)

Ikona diskutujiciho Lejla 2014-03-26 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aký je podľa teba najlepší spôsob zdravého životného štýlu a chudnutia a čo by si odporúčala ľuďom z obezitou sú podľa teba niake jedlá , ktoré k tomu dopomáhajú ?

Ikona diskutujiciho Melinda 2014-03-26 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je všetko o viere a myšlienkah a okolo nás je samé žiarenie a rádioaktivita a pokiaľ veríme tomu , že nás to niakym spôsobom neohrozuje , tak prečo potom niekedy píšeš články , že by nás to žiarenie malo ohrozovať. Nie je to tak , že čomu skutočne veríš to pretrváva ?

Ikona diskutujiciho Zuzan 2014-03-26 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj je moc ťažké začať sa rozprávať s inými bytosťami , napr.: s víľami ? Ja viem , že niektorý ľudia , žijú inak a nechápu to , ale myslíš , že víly , alebo iné bytosti , toto dokážu vycítiť a tým správnym ľuďom sa zjaviť , alebo aj tí , čo o nich vedia musia na tom tvrdo pracovať. A ak áno , tak prečo je to tak ?

Ikona diskutujiciho Jana 2014-03-26 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje tipy – Dreamcatcher:Seventh Heaven,

Ikona diskutujiciho Parmi 2014-03-26 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:: Dooobře ale třeba Ensiferum už jsou trochu…ehm ok, hodně, vyřvaní a taky je ráda poslouchám (i když mě z jejich videoklipů, kde točí hlavou a pořád a pořád, bolí za krkem). Ideální tahle hudba, když střetneš blbce, nebo když jsi pražák a jezdíš pražským MHD :D :D[7]:

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2014-03-26 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten hudební styl by seděl jak tak pozoruju lidi okolo sebe. 🙂

Ikona diskutujiciho Adelaine 2014-03-26 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tou hudbou mi přijde jako vrcholná hloupost. Já mám ráda třeba několik popových moderních písní, jinak pop nemám ráda, je komerční a texty o ničem, ale ty píně mají třeba úžasný rytmus, prostě tóny a píseň mě nabíjí, dělá mi dobře. Pak mám ráda píš tvrdší hudbu, ale ráda si poslechnu i dubstep (To řadíš stejně, jako techno? Nevím, jestli na to odpovědíš, ale byla bych ráda!) protože mi taky dodává energii no a nejlepší na fantazii, snění a motivaci je epická hudba (co se používá třeba k trailerům. řekla bych že je to taková klasická hudba, jen trochu otřejší a tvrdší a to mi úplně vyhovuje)

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-26 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože; to je techno tak nebezpečné? Páni… já jsem, s velkým prominutím Aluško, myslel že nejtvrdší (a tím jakože nejhorší…) je právě metal :); sice nedám dopustit na svůj swing, ale techno- některé písničky- mi přišly takové divoké a veselé v dobrém slovasmyslu, celkem mě šokovalo, že píšeš, že může být tak nebezpečné! V čem spočívá nebezpečnost? (Příliš velká rychlost, basy, električnost, jednoduchost,…?)  Přišlo mi to jako evoluce po žánru disco a elektronických hudeb obecně= proto mě to šokuje. A přeladění na 432hz by jeho milovníkům nepomohlo?

Ikona diskutujiciho mk 2014-03-26 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 hehe, umbrella.. dobře si z toho udělali legraci norští bare egil band. a jak na yt u živého vystoupení kdosi trefně poznamenal, až v tomto videu nabírá ten deštník konečně na významu :D

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-26 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přál bych si, aby každý měl šanci říct, že je na svůj styl (hudby, oblékání, myšlení, …) hrdý, když pochází z čiré líbivosti (a ne z potřeby "jsem frajer")…

Ikona diskutujiciho Petra 2014-03-26 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,díky za Vltavu♥,už jsem ji dlouho neposlouchala.Smetana u mě vede  ….z těch cizích mám moc ráda Verdiho.Hezký den☼.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-03-26 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ač je Vltava krásná skladba, tak vás musím sklamat. Prvotní motiv je původně z Finské lidovky. Jednou ji dokonce Karel Gottů zazpíval (v originále – finsky) v nějakym pořadu v TV (Na plovárně?).

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-03-27 02:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo new age relaxačná hudba? Tá je k ezotericky zmýšlajúcim ľuďom najbližšie?

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-03-27 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty se celá meješ obden a je to podle tebe méně často?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-27 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Určitě jsem si s hudbou velké sousto neukousla, protože tučně a červeně píšu, že je to pouze orientační. Čili že to každý může vidět trochu jinak.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-27 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Pravda. Já za sebe jen dodám svůj vlastní názor vykvétající z osobní zkušenosti. Asi zřejmě nepatřím do žádné skupiny, protože poslouchám úplně všechno. Jedině snad jazz, country, blues a dechovky to fakt ne:D Člověk i hudba se musí společně energeticky slučovat, pak je vše v naprostém pořádku. Znám lidi, kteří poslouchají hip hop, rap i toho Rytmuse a jsou ok. A co třebas takový rock a punk? Je to všechno sice kategorizace, ale něco na tom asi fakt bude;) Ano, Vltava je opravdu překrásná O:-) A o Tomášovi Klusovi už Alue psala.

Ikona diskutujiciho benghi 2014-03-28 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V souvislosti s články o "ženství" bych se rád zeptal na názor na transsexualitu a její případné léčení.

Ikona diskutujiciho onni 2014-03-28 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jaky mas nazor na testy na tehotenskou cukrovku, ktere se delaji zhruba v 25. tydnu tehotenstvi? Sice to neni invazivni zakrok, ale stejne se mi na to moc nechce…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-28 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho onni 2014-03-28 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: jakoze o tom nic nevis, nebo te to nezajima? Ten test se provadi tak, ze ti nalacno vemou krev, pak ti daji vypit nejakou silenou sladkou smesku, pak dve hodiny sedis v cekarne, nesmis zas nic jist a pak ti zase vemou krev na porovnani.. mi to prijde pro tehotnou jako celkem drsna zatez, ale treba tomu nerozumim..

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-28 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, v souvislosti s tím technem jsem se ještě chtěl zeptat, jestli hudební sty

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-28 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(Pardon, mi se to nedopsalo… Zkrátka:)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek