85. Dotazník

1.4.2014 v Čtenáři 26

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Prináša youtube kanál nejaké výhody? Keď tvoje video zhliadne veľké množstvo ľudí, dostávaš za to peniaze? Lebo ak za to neplatia, tak potom nechápem prečo všetci tak naháňajú ľudí na svoje youtube videá. A nevie niekto prečo youtube tak vadí, keď si videá niekto stiahne, proste že chcú aby bolo na youtube čo najviac ľudí online?

Moje videa na youtube nejsou zpoplatněná a ani to nemám v plánu, protože po úpravě jejich podmínek stačí mít ve videu 5 vteřin cizí hudbu a už na něm nevyděláváš ty, ale autor té hudby, přestože celý další obsah je tvůj. A já mám ráda hudbu v pozadí, takže peníze za moji sledovanost plynou interpretům. Nevadí mi to. Krásná hudba si zaslouží ocenění, alespoň jim to můžu nějak vrátit. Takže potvrzuji jejich nároky a nelámu si s tím hlavu. – Videa mám pro radost, abych se s nimi potěšila já a diváci.

Přínos to má také ten, že video-obsah přiblíží autora divákům kolikrát o dost lépe, než čistě psaný projev a může nadchnout i někoho nového.

A proč autoři nahánějí diváky na svoje videa? – Důvod je stejný jako když napíšeš knihu, nebo dobrý článek. Když něco stvoříš pro lidi, chceš aby se to k nim dostalo. Vtip je ale v tom, že dobré věci nepotřebují velkou reklamu, aby byly úspěšné. Lidé si je předají sami.

2. Stává se, že naši andělé mění svoji povahu a vlastnosti v souvislosti s tím, jak se vyvíjíme my sami a čím zrovna v životě procházíme? Anebo je to tak, že mají přirozeně dané různorodé, neomezené vlastnosti (tedy nepotřebují se vyvíjet nebo měnit) a projevují se v komunikaci s námi podle toho, co zrovna v dané fázi života potřebujeme?

Andělské bytosti mají také povahu a talenty, ale pokud máš u sebe jednoho životního průvodce, ten s tebou zůstává celý život. Když během života máš konkrétní období, přijde někdo nový, aby tě podpořil.

Je potřeba si uvědomit, že andělů je tak strašně moc, že se nemusíme omezovat na jednoho, nebo určitý počet. Přijde vždy ten, kterého potřebujeme a který je pro nás vhodný. I když se během života různě měníš, tvoje základní podstata zůstává stejná, stejně jako tvého průvodce.


3. Je podprsenka opravdu třeba-respektive pomáhá nějak? Má smysl ji nosit, pokud má někdo menší prsa-jako že se mu „nevytahají“? Nebo je to jen otázka konvence a co komu přijde pohodlné?

Za pevnost a elasticitu kůže/vazů/prsou odpovídá primárně kolagen (a další) a toho máš v těle dost, pokud máš zdravou štítnou žlázu. Povislá beztvará visící prsa tedy jsou znakem problémů štítné žlázy, která také vytváří velké spektrum hormonů. – Což samozřejmě na stará kolena mají všechny ženy. Když celý život bereš sůl s chemickým jodem a ozařuješ se mobilem, jasně že ztratíš předčasně plodnost a prsa ztratí svoji krásu.

Podprsenka může zamezit mechanickému poškozování vazů a tím prodloužit jejich životnost, ale má to smysl hlavně když jsou prsa větší. Pokud jsou to jedničky, není moc co řešit. To stačí bolerko na sport, nebo sportovní podprsenka, ale nemusíš se v tom trápit pořád, i když se nehýbeš.

Jestli nosit nebo nenosit, si každá musí rozhodnout svobodně sama za sebe, v čem se cítí dobře a kdy. I když si můžeš dovolit podprsenku nenosit, taky ti nemusí dělat dobře ta nadměná pozornost, které se díky tomu vystavíš. Některá si ji ale naopak i užívá, to je u každé trochu jiné.

4. Víš o nějakém čistícím rituálu aury?

Aura září podle toho, jaká jsi ty. Pokud chceš mít čistou auru, musíš být čistá hlavně uvnitř a být zdravá.

5. Je pravda, že by člověk neměl mít sex s někým, s kým by nechtěl mít vážný vztah?

Mně to připadá naprosto odporné, ale dneska je to moderní, takže proti gustu…. Nakonec je to tvoje tělo a tvoje zodpovědnost, nikoho jiného. Podle mě to ale nemá tu kvalitu, význam, ani hloubku bez lásky. Prostě v tom nevidím cenu.

6. Uklízím každou neděli v kostele a vždycky se tam po večerech modlí skupina lidí ( a divně dýchají) , tak by mě zajímalo, jestli mi zasyflí auru, když se pak vyskytuji v té místnosti.

Energeticky se ,,zasyflíš“ pouze vstupem do kostela, takže je úplně jedno, jestli tam někoho potkáš nebo nepotkáš. Pokud na sebe nechceš zbytečně nabalovat bordel, vyskytuj se u kostelů z jejich vnější strany, ale nikdy nechoď dovnitř.

7. Co si myslíš o tom, že když se někdo např. stěhuje do menšího bytu, nebo z jiných rodinných důvodů, se rozhodne dát pryč (někomu jinému) svého domácího mazlíčka: kočku, psa nebo papouška? Mně osobně to nebere hlava, ale v poslední době jsem to slyšel od více lidí, že své zvíře, se kterým mnoho let žili, dali někomu jinému. Dala by jsi Ty někomu svého kocoura v podobné situaci?

Jde vidět, že jsi se asi nikdy nouzově nestěhoval a nezažil jsi, co to je, řešit existenční problémy. Kdy pořádně nemáš kam dát ani sám sebe a za co… Já se už jednou všech svých zvířat musela vzdát a opravdu ti gratuluji, že žiješ v takovém luxusu, že se ti nikdy nic podobného nestalo. Važ si toho, ale nesuď za to druhé, protože je to hlavně o penězích. Všichni jich chtějí mít hodně aby si mohli nechat všechno, ale život funguje trochu jinak.

8. Kdy je pravda krutá a bolí?

Když ti ji někdo řekne přímo a ty ji přitom nechceš slyšet.

9. Myslíš, že existují bigfooti? Nebo celkově, v odlehlích lesích, různá monstra, na která můžeš narazit a nebudeš mít tušení, co je to za stvoření?

Buď jsou to mutanti – výsledky genetických pokusů. Takových laboratoří je po světě celá řada. (Chupacabra)

Nebo jsou to živočichové vysazení na Zemi z jiných planet. Důvodů bývá víc. Buď jsou to například poslední přeživší, kteří byli nouzově umístěni do podobného prostředí (Yetti. Jeho původní planeta byla zničena. Stejně je na tom Loch Ness), nebo jsou to mimozemšťané, co tady testují podmínky k životu, aby nás později mohli osídlit. (Někteří to chtějí udělat silou, jiní chtějí koexistovat bez toho abychom o nich věděli, jiní chtějí otevřenou mírovou smlouvu. Podle toho, co to je za rasu.)

Vzpomínaný Bigfoot může být cokoliv, o něm moc zpráv nemám. Klidně to můžou být zbytky zmutovaných lidí z minulého matrixu, akorát se z nich nestaly přímo opice, ale něco ,,tak napůl“. To už ale jsem u teorií, tohle nevím. Je to jen úvaha.

10. Dostala si někdy nějakou špatnou kritiku na knihy? Nemyslím si, že je to vůbec možné, ale zajímá mě to 😀

Vyloženě kritiku ne, ta nepřišla nikdy.

Ale 2x se mi stalo, že někdo si knihu přečetl a pak mi napsal hodně dlouhý dopis o tom, co by jak napsal on, případně co mám podle něho ,,špatně nebo nepřesně“. Nebyla to kritika jako taková, tito dva spíš jen slušnou formou vyjádřili svoje názory a potřebovali mě vyloženě poučit, protože jsem ,,přece ještě mladá a přece nemůžu vědět víc než oni“. Oba dopisy byly velice ,,duch-hovní“, jestli víte co tím mám na mysli. Žádné praktické poznámky to nebyly.

Takovým lidem mohu jen doporučit, ať si napíšou a překopávají svou vlastní knížku, já ty svoje kvůli nikomu a ničemu překopávat nebudu, protože vím, že jsou přesné a správné.

Takže to beru jako že si potřebovali napsat svoje, ale jinak tam žádný konkrétní záměr být nemohl, protože cizí knihu nepřepíšou a pokud jsem to napsala nějak, tak si za tím samozřejmě stojím. Kdybych byla blbá a řídila se podle názoru cizích lidí, tak nemá smysl nějaké knihy psát a už vůbec bych nedosáhla toho, čeho jsem dosáhla. To bych nikam nedošla a nikomu bych nepomohla.

11. Mažeš své e-maily co ti chodí od lidí nebo si je nějak ukládáš a zálohuješ?

Normálně zůstávají v historii a když je schránka přecpaná, tak udělám hromadnou čistku, aby se to rychleji načítalo.

To co má smysl archivovat vychází na webu, nemá smysl to někde ještě hromadit. K čemu?

12. Když někoho miluješ, dokázala by ses pro něj i obětovat?

Podle toho pro koho, proč, za jakých podmínek, o jakou konkrétní oběť by šlo, jestli by to bylo rozumné řešení, jestli by se mi to v konečném důsledku vyplatilo.

Třeba nechat se místo své lásky zastřelit, s tím bych neměla sebemenší problém.

Ale kdyby moje láska přišla a řekla mi, že moje knížky jsou špatné a že moje webovky stojí za hov. a ať se jdu někam léčit, tak v zájmu naší ,,lásky“ knihy ani web samozřejmě neobětuji. Řeknu ,,Hochu, tak teď jsme spolu nadobro skončili, nejsi hoden toho se mnou být. Adios, s debilama nechodím.“

Taková ,,láska“ totiž nemá vyšší cenu než moje celoživotní dílo.

13. Když zjistíš že je nějaký výrobek/písnička illuminátská přestaneš to kupovat/poslouchat? 🙂

Nechápu moc otázku. Illumináti řídí tento svět a tedy vše s čím zacházím, s nimi většinou nějak přímo/nepřímo souvisí. Pokud je to myšleno na hudbu s jejich podprahovkami, tak to jsou mainstream srajdy, které neposlouchám. Ne kvůli symbolice, ale protože jsem náročnější posluchač. Mám sluch, mám do jisté míry hudební vzdělání a hudbu šitou horkou jehlou, nebo text který složil nějaký debil, prostě poznám. Skoro všechna tahle ,,jejich“ hudba je na mě strašně primitivní.

Proto třeba neposlouchám rádio a pár lidem už jsem ho i znechutila. Protože já opravdu slyším, co v tom hraje, zatímco jiní to mají jako kulisu a nevnímají to. A když začnu rozebírat a zdůvodňovat, proč je ta či ona skladba debilní a primitivní, mnozí to raději vypnou…

A není to žádná škoda. Proč někteří zapínáte rádio, když tu hudbu ve skutečnosti neposloucháte a musí přijít nějaká Alue a začít ji komentovat, abyste si uvědomili, co tam vlastně hraje a co ta hudba říká? Vždyť to přece vůbec nedává smysl.

Není tedy jednodušší mít jako kulisu nějakou instrumentální klasiku, než si nechat programovat do mozku něco, co si ani neuvědomíte?

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Parmi 2014-04-01 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážně se těším, až vydáš nějaký ten článek časem o hudbě a jejích posluchačích. Vážně by to stálo za to ^^

Ikona diskutujiciho Cherryna 2014-04-01 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím rádiem s tebou naprosto souhlasím! Taky nechápu proč to lidi poslouchají a nevnímají to. Já to naopak vnímám a kolikrát mě to i ruší. Nebo taky nechápu lidi, co musí mít puštěný nějaký zvuk protože jim vadí ticho. Kamarádka říkala že když je doma, tak musí mít puštěnou alespoň televizi, aby jí tam něco hrálo…tak jsem jí řekla že ticho je taky fajn a ona na to že jí ticho vadí.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-01 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Když někomu vadí ticho, je to známka vnitřního neklidu, nebo konfliktu. Pokud neustále musíš mít vnější stimul, není to úplně OK. V tichu slyšíš své vlastní myšlenky a víc stahuješ vědomí sama do sebe. Pokud tam uvnitř je něco, co tě děsí, co není vyřešené, zkrátka nějaký mindrák, začneš se tichu co nejvíce vyhýbat a budeš ho přehlušovat čímkoliv. Jen abys neslyšela tolik své myšlenky. Také to tam může být zasutý strach ze samoty a snaha jej potlačovat.

Ikona diskutujiciho leeth 2014-04-01 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, děkuji za odpověď 🙂 vždycky je tak jedna odpověď z dotazníku úplně dechberoucí.. a vyvolávající další otázky 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-04-01 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Já třeba v tichu nedokážu pracovat. Musím mít puštěnou hudbu, nebo lépe, film. V tichu moc přemýšlím a nic neudělám, nebo se naopak příliš uvolním a nic neudělám :D Defaultní introspektivní nastavení, potřebuju externí stimulaci abych fungovala v externím světě.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-01 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Na to by ses musela zeptat někoho, kdo maká ve Wellnesu. 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2014-04-01 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Jo taky znám takové lidi a moc dobře tomu nerozumím,protože já když mám v sobě něco nevyřešené, vyhledávám zejména ticho, klid a samotu. Nechci být zbytečně hnusná a nepříjemná na ostatní lidi, když vím, že za to oni nemohou.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-04-01 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že se může stát ze zdravého, vyrovnaného a stabilního člověka, který se má rád, nějakým způsobem úplná troska?

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-01 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se ještě zaptat, je tohle ten správný symbol, který by měl být na prstenu atlanťanů?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-01 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Zrejme myslíš že Korán je zlý pretože ponižuje ženy, ale neni to až tak drsné, Korán neni horší ako Biblia. Biblia je najčítanejšia kniha na svete a preto je aj najnebezpečnejšia. Korán ani prorok nenariadili ženám nosiť oblečenie, ktoré je ako stan, ani smutne známe burky, ani nič podobné. Toto obmedzujúce oblečenie treba označiť za kultúrny a etnický výmysel.  http://slovakia.humanists.net/bak.htm

Ikona diskutujiciho Števo 2014-04-01 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozumiem, prečo sa tu stále rieši tá hudba. Je dokázané, že klasická hudba pôsobí dobre na všetko živé. Rastliny, zvieratá a ľudí.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-01 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně nachytání bordelu do Aury, osobně používám dvě vychytávky, první je toto:

Ikona diskutujiciho Kač 2014-04-01 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechtěla bys zase přidat nějakou hudbu 432 hz na svůj youtube kanál? Já u tebe vždy objevím takové úžasné skvosty 🙂 :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-01 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Další na programu by mělo být něco od Olivera Shantiho a Vltava. Ale musím si na to najít čas.

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-04-02 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V článku o špatném obědě z restaurace píšeš, že držíš půsty. Zajímá mě jaké a kdy. Sama držím půsty dle lunárního kalendáře, ve dnech Ekadaši a k tomu třídenní a pětidenní půsty párkrát do roka, kdy piji jen vodu. Musím říci, že tělu to opravdu vyhovuje a kolikrát se na půst vyloženě těší. Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-02 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-02 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-02 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo ak je niekto neveriaci a neplánuje žiť podľa Biblie, môže si ju len zo zvedavosti prečítať bez toho aby to malo na neho nejaký manipulatívny vplyv?

Ikona diskutujiciho B. 2014-04-02 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde ti jako nesmysl, když se někdo zamiluje do člověka během pár dní?

Ikona diskutujiciho Cherryna 2014-04-02 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Díky za objasnění ;).

Ikona diskutujiciho Domča 2014-04-03 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Asi těžko, když Alue někde psala, že zažila lásku na první pohled…

Ikona diskutujiciho malé srdce 2014-04-03 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli neplánuješ někdy v budoucnu prodávat ty své kreslené obrázky, které máš vystavené v galerii. Jde z nich velmi pěkná energie a pokaždé, když se na ně dívám, cítím jakýsi léčivý vnitřní dotek. Opravdu rád se na ně dívám. Je mi s nimi tak nádherně! Když se někdy necítím dobře, tak se jenom dívám na ty kresby a už za malou chvilku se všechny ty vnitřní bolístky a chmury začnou vyjasňovat, až se nakonec začnu usmívat. Vyzkoušel jsem si to již několikrát a pokaždé to funguje. Čím to je, že jsou Tvé obrázky tak léčivé?

Ikona diskutujiciho Mary 2014-04-05 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsi už někdy o Kim Noble? Co si o ní myslíš a celkové o této nemoci?http://highlife.sk/kim-noble-zena-ktora-sa-deli-o-telo-s-dalsimi-20-personami/

Ikona diskutujiciho Kač 2014-04-05 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je na tom Vladimir Putin podle fyziognomie? 🙂

Ikona diskutujiciho All 2014-04-06 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako na telo vplýva čistenie pleti ultrazvukom? teraz sa miesto manuálneho čistenia robí takmer u každej kozmetičky ten ultrazvuk.

Ikona diskutujiciho Shila 2014-04-07 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže opice jsou lidé z minulého matrixu? Nenapsala bys o tom prosím článek, nebo nepřidala odkaz, kd eje možno dozvédět se o tom víc, prosím?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek