86. Dotazník

8.4.2014 v Čtenáři 34

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Ahoj Aluško, 🙂 zajímala by mě jedna věc: Kdyby ze světa zmizelo (téměř) úplně zlo, bylo by to zas špatně? Tzn. jestli bychom pak znali lásku? (Někdo mi dokonce řekl: „Bez zla by tu byla velká nuda.“) Nebo by se naopak jeho (téměř) úplným vymizením dualita neporušila, protože bychom prostě věděli, co je to zlo a to by nám stačilo?

Lidská bytost se nemusí chovat zle a nemusí trpět, aby poté mohla žít šťastně. Láska, radost a spokojenost jsou jí přirozené, je takto původně nastavená. Zlo nemůže zmizet, je to určitý existující princip. Lidstvo se však může rozhodnout, jak se bude chovat a jak bude žít.

Pokud by se všichni lidé na světě rozhodli pracovat v zájmu lidí, mít dobré srdce a pomáhat potřebným, nastal by Zlatý věk lidstva. Kde jsou pouze čestní a dobří lidé, tam nikoho dělání špatných věcí ani nenapadne. I jejich děti budou takové. Přetvářce, lsti a nenávisti se děti naučí od okolí a od dospělých. Když tomu však nikdy nejsou vystaveny, zůstanou čisté a naivní celý život.

2. Je pravda, že máme každý taky osobního jemnohmotného jednorožce?

Podle toho, v jakém slovasmyslu se ptáš, protože osobní anděl se může člověku zjevit i v podobě jednorožce, speciálně pokud jsi žena. Jednorožec je jedna z podob, které na sebe mohou brát konstruktivní nehmotné bytosti. Takže odpověď na otázku je Ano, i Ne. Záleží na tom co chceš a co od nich očekáváš.


3. Jaký máš názor na užívání destilované vody a vody pí?

Obě jsou při správném užití vhodné a prospěšné, ale nejlepší je stejně levitovaná.

4. Jsou podle tebe k něčemu vymítači ďábla a myslíš si, že některé ty děsivé příběhy s fotkami i videi o tom, jak nějakou dívku zabil sám ďábel jsou pravdivé?

Pokud si někdo hraje s černou magií. vzývá šest čenrých andělů, nebo uzavře s démony pakt, může se stát cokoliv. Pokud jim upíšeš duši, nebo je vyvoláváš, mohou tě posednout, jakkoliv použít i zabít.

Pokud se s nimi ale nebratříkuješ a nikd yjsi jim nedala svolení aby tě použili, nebo pro ně nic neděláš, nespolupracuješ, jsi v bezpečí.

I tyto bytosti musí ctít Zákony Vemsíru a ty praví, že lidské bytosti smí být ubláíženo, pokud k otmu svolí a pokud si to sama přeje. V opačném případ ěmá silnou cohranu, přes kterou se do ní nikdo nedostane.

Posednutí Satanem (pokud je pravé), vždy předchází černé Satanistické praktiky a pakt s temnými silami. Bez toho to nejde.

5. Nesnaží se tě někdy až nepříjemně znovu kontaktovat tvojí bývalí partneři?

S bývalými partnery žádný problém nemám. Jednak kluci se kterými jsem krátkodobě chodila u mne nejsou žádní ,,partneři“, to jsou pouze známosti. Skutečných ,,bývalých partnerů“ moc není. Pokud už někdo tento status má, je to výjimečná pocta a takový člověk má určité osobnostní kvality, u kterých je podobné chování nepřípustné. Umím si pečlivě vybírat své skutečné přátele a lidi, kteří jsou mi blízko.

S kým mám naopak problém, jsou různí psychopati, kteří se mi snaží všemožně (i podvodem) vetřít do přízně a když se jich chci zbavit, jsou neskutečně otravní a dotěrní. Spamují, píšou, volají, snaží se vecpat na adresy, kde si myslí, že mě najdou. Proto taky u sebe nosím pomůcky na sebeobranu, kdyby někdy šlo do tuhého a normální slova už nestačila. Jsou velice nepříjemní a člověk nikdy neví, co může čekat.

Někteří chlápci, aniž by cokoliv věděli o vašem osobním životě, mají tu neskutečnou drzost a pýchu, že se domnívají, že když vás jednou někde viděli, tak jim rovnou rozhodíte nohy.

Přitom já nikdy s nikým o svém osobním životě nemluvím, ani o tom nic nepíšu, protože do toho prostě nikomu nic není a pokud si někoho chci k sobě pustit blíž, tak mu to řeknu na rovinu a dám jasně najevo. Nemám s tím žádný problém a nestydím se. Nepotřebuju si na nic hrát.

Pokud ale ne, tak nemám zájem. A nechápu proč má někdo pocit, že může automaticky čekat, že o něho budu mít zájem a že jsem volná. Vypadám snad jako někdo, kdo skočí kolem krku prvnímu nezajímavému cápkovi, kterého potká?

Nejhorší je, že proti nim skoro není obrana. Jenom utíkat, nebo ignorovat. Na normální ,,NE“ prostě nereagují. Když jste na lidi milí a přívětiví, hned to berou, jakože mají šanci. Přitom je to ode mne jenom normální slušnost.

Jestli si pamatujete toho stalktera, jak jsem o něm před časem psala, tak ten mi nedal pokoj doteď. Myslím, že i kdyby od někoho dostal nakládačku, tak to stejně ničemu nepomůže. Je prostě psychicky nemocný.

6. Jakou kosmetiku (myslím šampony,pleťové mléka atd.) používáš? Kupuješ si nebo si vyrábíš? 🙂

Mezi moje neojblíbenější značky patří Lavera. Někdy Weleda, Saloos, nebo Sonett. Ten dělá skvělá tekutá mýdla. Taky mám hodně ráda firmu Pleva.

Kosmetiku si nevyrábím, jedině si občas dělám vývary, nebo zábaly z toho, co člověk běžně sežene venku, nebo koupí v potravinách.

7. Zajímá mě, jak je to s pamatováním si informací při převtělování. Když přijdeme sem na svět, máme jakoby okno, ale jak je to se zkušenostmi z minulých životů? Když se v tomto životě naučím pracovat s myšlenkou (např. podle Tajemství), zůstane mi to i do příštího života, nebo si to musím neustále dokola zjišťovat a učit se to znovu a znovu?

Pokud pouhá znalost přejde do osobní zkušenosti, tak ti zůstává.

8. Slyšela jsem, že údajně v roce 2015 dojde k selhání systému a ti, kdo budou připraveni odejdou do jiné dimenze, pro nepřipravené bude realita přeměněna. Trochu mi to přijde jako ten konec v Matrixu. Ale čekala jsem to v roce 2012. Co si o tom myslíš ty?

Jestli je to pravda, tak se těším. Už aby to bylo. Tento svět kriticky potřebuje změnu a tak jak je teď nastavený, už nemůže dlouho vydržet.

2012 mělo být, ale nestalo se, protože si ho lidé nepřáli. Místo aby vizualizovali konstruktivní změnu, tak se báli. Lidstvo zkrátka není mentálně dostatečně zralé na něco podobného. Je to sice velké zklamání, ale holt naše současná realita.

9. Jestli teda jsme v duté zemi, tak jak to je vlastně celá Astrologie jedna velká lež? Jak potom přišli na galaxii? A jestli je měsíc nějaká mateřská loď mimozemšťanů, tak jak teda může měsíc působit na lidský organismus? A na příliv a odliv? Jak mám brát vesmír, když už vlastně nevím co je pravda a lež, všechno to co jsem znala, už nevím co si o tom mám myslet. Ale poslední dobou je vidět měsíc v poloze, která není podle normálních astronomických pravidel vysvětlitelná, kromě teorie duté země.

Astrologie není kompletně celá blábol. Pravda ale je, že se na ni nelze spoléhat a nelze se podle ní řídit, protože to co počítá není založeno na realitě. Vše je otočené a silně zkreslené, takže to příliš neodpovídá skutečnému stavu.

Měsíc není ničí mateřská loď, normálně existuje. I když na jeho odvrácené straně je základem spousta, nijak to jeho sílu nemění. Mlhoviny, souhvězdí a planety které lze vidět na obloze, skutečně existují. Akorát, že jsou mnohem menší a obíhají kolem černé hvězdy. To co vidí dalekohledy, je skutečné. Akorát mnohem blíž než si myslíme a mnohem menší.

Vesmír a planety, které vidíme jako ,,miniatury“ na obloze, jsou vidět stejně i z povrchu planety. Je to podle analogie ,,Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu.“ Uvnitř planety je malinká věrná kopie toho, co je i venku.

10. Co si myslíš o neposkvrněném početí?

Všechno jde, když se ,,chce“. Spermie a vajíčko nejsou jediná metoda. To že lidé znají jenom ji, ještě neznamená, že to nejde i jinak. Lidské tělo je mnohem geniálnější, než si lidé myslí.

11. Kolik článků už máš dohromady celkově na svém blogu?

Nevím, můžeš to klidně spočítat podle archivu. Iniciativě se meze nekladou.

12. Jak řešíš situaci když k někomu jdeš na delší dobu a oni nemají to bez čeho ty nechceš být, například kvalitní med? Kvalitní jídlo atd… S sebou si to asi netaháš ne?

Já se hlavně nestýkám s lidmi, kteří nejsou uvědomělí a je jim jedno, co do sebe nacpou. Uvědomělost, i duševní kvality jdou ruku v ruce s láskou k přírodě a k vědomému jezení, starání se o své zdraví. Když si sám sebe vážíš, nebudeš jíst hnusy, není ti to jedno… Pokud si s někým hodně rozumím, vždy je to člověk uvědomělě žijící a myslící, který si svého zdraví umí vážit. Ten kdo o tom jenom mluví a vůbec podle toho nežije, není někdo, ke komu bych jela na nějaký pobyt.

Když mě náhodou někdo omylem zatáhne k někomu, kdo žije z odpadků, piju neslazený čaj, poděkuji mu a zavčas vypadnu.

V nejhorším případě znám byliny, takže vždycky z venku něco jedlého dotáhnu, nebo zajdu něco koupit. Tohle prostě není žádný problém. Navíc i v česku jsou pekárny, které pečou dobrý chleba. Máslo, pokud se najde, se vždy dá jíst a bez medu člověk vydrží. Uvařím těstoviny, přikoupím pár surovin a bude dobré jídlo kdekoliv. Vtip je v tom, nebýt líný si pro to zajít a zařídit si to. Představa že někam přijdu a ,,Obletujte mě, už nezvednu zadek ze židle“, je směšná. Když chceš servis, musíš si ho zajistit.

13. Při četbě tvé knížky Svět za oponou mě napadla otázka: Když se ty stromy ničí a lesy, co pak dělají dévy a ochránci lesů? A jak silně vnímají tu situaci? (pochopitelně s toho nejsou asi nadšení, ale já si to nějak nedovedu představit) A kam pak vlastně jdou?

Déva/víla zůstává u rostliny tak dlouho, dokud je živá září z ní energie. Poté odchází do jiné dimenze, kde vyčká a znovu se vrátí s další rostlinou.

14. Co si myslíš o značkách ako su nike a adidas?…ja osobne z nich nemam dobry pocit.

Nemyslím si nic, to mě nechává úplně chladnou.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho tera 2014-04-08 06:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si mam najit kluka? :-D Nebo spíš, není divné když 16ti letá holka ještě žádného neměla? (je docela stydlivá) :-D

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-08 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nad tím č. 7 jsem se taky zamýšlela. Bylo by zajímavé to nějak víc rozvést.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-08 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně měsíce mám jiné informace:

Ikona diskutujiciho Petal 2014-04-08 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že existuje něco/někdo jako amor? Ne přímo se šípy, ale zkrátka anděl, co sblíží ty dva vyvolené…

Ikona diskutujiciho leeth 2014-04-08 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak já zase skoro spadla ze židle z 10. odpovědi na mojí otázku :D !! děkuji alue :)  (jak je možné že se to na světě děje náhodou? nebo ty holky vědí něco víc a počaly samy naschvál? 😮 )

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-08 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sem tam si v článkoch spomenula chupacabru, mala si na mysli toto?: http://www.topky.sk/cl/13/1388935/Manzelia-z-Texasu-tvrdia–Zajali-sme-mlada-krvilacnej-cupakabry-?clsc=1

Ikona diskutujiciho děda 2014-04-08 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ačkoliv se jedná o chemicky čistou látku, destilovaná voda není vhodná dlouhodobě k pití. Destilovaná voda je lidskému zdraví nebezpečná tím, že neobsahuje (na rozdíl od běžné pitné vody) žádné minerály. To může významně narušit metabolismus, rozvrácením rovnováhy iontů v organismu. Některé starší práce uvádějí i přímou hrozbu zánětů zažívacího traktu, ale jejich výsledky byly později zpochybněny

Ikona diskutujiciho Domča 2014-04-08 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co nejčastěji děláš když je ti smutno?

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-04-08 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už dlouho mě napadá jedna otázka.. Když je náboženství, církev, kříže a tak všechno takový hnus ( já tomu věřím, a uvnitř sebe i vím že to tak je), jaktože tomu věří a obětují život takoév masy lidí? A to v součastnosti i minulosti? Nějak to nechápu, oni nevidí že je to ovládá a tak? Nechci at to zní namyšleně a tak, myslím to naprosto vážně..

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-08 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: čupakabra je jen výsledek hrátek s genetikou, někdo si hrál na boha, takových mutantů pobíhá po celé planetě spousta.

Ikona diskutujiciho kikina 2014-04-08 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je v pořádku když mám radši noc než den? A co znamena když se mi pořád zdá o magii?

Ikona diskutujiciho Otazník 2014-04-08 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je důležité mít vysokou školu?

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-04-08 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Je to normální. Já začala s prvním klukem chodit v 17 a on začal s první (tedy se mnou:-) ) dokonce až v 19. A všechny mé nejbližší kamarádky-to znamená trochu podobné mě a ne tak zatížené na módu a styl apod. si našli prvního kluka až kolem jejich 16 či 17.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-08 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: nejsi sama :-). A v Tomhle věku to máš ještě dobré, podle mě :-D

Ikona diskutujiciho Monika 2014-04-08 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám šanci vidět nehmotné bitosti, i když je v mém bytě mnoho wifin a jsem hodně dobrá v logickém myšlení?

Ikona diskutujiciho Monika 2014-04-08 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych se chtěla zeptat, jaký je tvůj názor na seriál Doctor Who? Pokud ho zedy znáš.

Ikona diskutujiciho Petr 2014-04-09 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ahoj Téro, rád bych Ti odpověděl a Alušku poprosím o zveřejnění, jen pokud bude souhlasit, s mím názorem, alespoň z větší části souhlasit. Zároveň se chci předem omluvit za gramatiku, je to má nejslabší stránka a obšírnost mé odpovědi;-) věřím,že souvislosti, Ti lépe pomohou pochopit, jak to vidím.

Ikona diskutujiciho Ahoj Aluško 2014-04-09 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mohla bych se zeptat? 🙂 Já nevím, jestli zrovna teda mám digitální vidění, ale když se dívám pozorně – např. na oblohu, vidím rychle kmitající se malé částečky (vypadá to, jak tvary z takového toho točícího se dětského "dalekohledu). Je možné, že to jsou vibrace?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-09 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ahoj :-) Víš, nejsi jediná, je sice menšina lidí, kteří to tak mají, ale NEJSI JEDINÁ. Dneska je i v mých 14 divné, že jsem ještě nikdy neměla kluka, a když jsem se ptala některých spolužaček, tak říkaly: že moc kluků neměly, jen asi šest nebo sedm. Jestli je tohle v tomto věku normální, nevím. Ale ve větší části společnosti to tak je :-)

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-04-09 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Od dnešního rána začínám věřit, že některé "holky" to ovládají a dělají to určitě naschvál – náš pejsek například. A přitom jsme všichni schopní odpřisáhnout, že nám neutekla:-D. Takže kdyby chtěl někdo štěně…

Ikona diskutujiciho J 2014-04-09 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Článok na wiki nezaručuje pravdivosť. Že destilovaná voda je jed nás učili aj v škole. 5 rokov pijem len destilku, žijem a je mi stále lepšie a lepšie.

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-04-09 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj čo si myslíš o paralélnom svete ? Ako ho vnímaš ty a kde podľa teba existuje ?

Ikona diskutujiciho Kač 2014-04-09 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o potopě lidstva z Bible, myslíš, že něco takového (nemyslím úplně do detailu stejného) někdy proběhlo? 🙂

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-04-09 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:Inak to som si vsimol aj ja… Akoby také červy či čo, jednoducho sa to mrvý vidím to hlavne ked sa pozriem na oblohu a je cih tisíce…

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-10 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Mám dojem, že u dětí cca. do těch 14 let mnohdy splývá kamarádství a "chození" v jedno a ty děti to nedokážou moc od sebe rozlišit, ve skutečnosti bych řekla, že to v tomhle věku je spíš jednoduše kamarádství, takhle mladí ještě nedokážou pochopit, v čem spočívá láska.

Ikona diskutujiciho Eli 2014-04-10 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká jsou rizika u Lucidního snění a jak na to? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Veryu 2014-04-10 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc za odpověď na otázku číslo 6 :). Výrobky od uvedených značek vypadají dobře. Určitě si nějaký koupím!

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-04-11 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj farbíš si hlavu henou alebo normálnou farbou  ? Čo si myslíš o farbách , ktoré sa predávajú v drogériach ?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-12 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Záleží, jestli to člověk bere, jako že "dostal diplom" nebo že se naučil něco, co ho opravdu hodně zajímá a chce tomu rozumět. V tom druhém případě je to přínos ;). Ale stejně člověk musí být v dnešním systému spíš samovzděllávací ;).

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-12 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je velký problém, když se člověk zamiluje do někoho, kdo je jiné "rasy"? Chci říct; jestli mohou mít míšenci (ať už mulaté, zambové, mestikové a další) nějakou degradovanou DNA, či větší náchylnost k nemocem nebo je to v podstatě "rasistická" hloupost? A pokud není; co mají dělat?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-12 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je vážná hudba pro člověka nejlepší, tak jaký typ klasické hudby konkrétně nejlépe tedy má nejlepší vlastnosti (románská, gotická, secesní, … http://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Bjiny_um%C4%9Bn%C3%AD )?

Ikona diskutujiciho Dan 2014-04-12 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško :). Prosímtě, chtěl bych se tě zeptat ještě s tou hudbou: Poslouchám hodně klasiku a jazz a nedávno jsem našel úžasného zpěváka s orchestrem https://www.youtube.com/watch?v=smVK9QSJt2g – nádhera; ikdyž hrajou dávno složené věci- interpretace báječná. Jenže pak jsem zjistil, že je tvůrcem toho úchylného seríálu Griffinovi!! Šok… Čili, ikdyž člověk poslouchá "inteligentní" hudbu, může to být blbec (a naopak)?

Ikona diskutujiciho Eee 2014-04-13 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Co potřebuji k astralnímu cestování?

Ikona diskutujiciho BBSeeker 2014-04-13 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :)nemohla by si nám povedať ako si čistiť pľúca od "chemtrailsových" nánosov? Hľadala som to na stránke, ale našla som len len inhaláciu káliovou a himalájskou soľou. Je to ono? Ako často sa má takáto očista robiť?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek