87. Dotazník

14.4.2014 v Čtenáři 57

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Znáš spisovatele Paula Coelha, četla jsi některou z jeho knížek…a co si o něm myslíš + o jeho knížkách?

Samozřejmě ho znám, ale žádnou z jeho knih jsem zatím nečetla.

2. Jaký máš názor na detoxikační náplasti?

Slyšela jsem na ně opakovaně chválu, ale zatím to nemám osobně vyzkoušeno.

3. Neplánuješ v budoucnu napsat článek o mimozemských rasách?

Těžko říct, mám dojem že jsem to kdysi dokonce i zmínila, že možná někdy napíšu stručné shrnutí… Zatím se na to ale nechystám, třeba přijde vhodná doba později.


4. Co myslíš, že se děje lidem, kteří jsou „lékařskou vědou“ označovaní, jako schizofrenici?

Buď je to poškození mozku parazity a těžkými kovy, nebo posednutí. Oboje lze vyléčit, ale levné ani snadné to není.

5. Myješ nádobí v ruce, nebo máš doma myčku?

Mám k dispozici myčku, ale ani jednou jsem ji nepoužila.

6. Zajímá mě cvičení Pět Tibeťanů, zdali bys to tu mohla maličko probrat.

Kdysi jsem je zkoušela, ale žádný efekt to nemělo. Znám ale někoho kdo je cvičí už kopu let a ten naopak říká, že jsou super. Problém ale je, že se to člověk musí správně naučit cvičit a že i různá instruktážní videa na netu jsou plná chyb. Takže asi to k něčemu dobré je, ale člověk musí mít učitele, který ho do těch cviků zasvětí správně. Internetu nevěřit, ten nás to dobře nenaučí.

7. Jak je to s imaginárními přáteli – skutečně je dítě vidí? Nebo je to jen nějaká bytost, kterou vedle sebe cítí, a tak s ní vede rozhovory na základě své fantazie? To, jak se dítě uzavírá do vlastního světa, že je v zápalu hry – má to něco společného s těmi imaginárními přáteli?

Pokud je to skutečný imaginární přítel, tak ho samozřejmě nevidí, jen si ho živě představuje. Pokud vidí anděla/skřítka, tak je to samozřejmě něco úplně jiného, ale to už není ,,imaginární přítel“. Taky bych se ohradila vůči tomu, že ,,se dítě uzavírá do sebe v rámci zápalu hry“. Ono se neuzavírá, akorát je mentálně v úplně jiném světě a uzavřeně působí, protože dospělí do toho světa neumí vstoupit s ním.

Já to umím dodnes. Umím si udělat vymyšleného kamaráda a můžu mu i tři hodiny povídat svoje názory, když chci. Umím si vejít do svého světa, tam si zůstat pár hodin a vůbec přitom nevnímat, co se děje okolo mě a kdo mi zrovna co říká. Někdo kdo tomu nerozumí by mi řekl, že ,,mám svoje mouchy“, ale tohle je právě něco, odkud člověk jednak může brát miliardy nápadů, kopy inspirace a kde si taky odpočine, protože je tam sám sebou a může si popřemýšlet. To že si dospělí už neumí hrát, ani si neumí nic představovat, není problém těch, co to naopak umí.

A nejsou to mouchy, ani uzavírání se do sebe. Je to obrovská výhoda, protože pak máte bohatý vnitřní svět, ze kterého můžete čerpat i celý život, když na něho nezanevřete.

8. Je mozne jest vacsie mnozstva medu denne bez priberania? Samozrejme v kombinacii s orechmi a ovocim, pri dodrziavani zdravej vyzivy?

To jsi četla kde, že se z medu přibírá? Přibírá se z rafinovaného cukru, med je pro tělo něco úplně jiného. Při mé spotřebě půl kila na týden bych musela být asi úplná bečka sádla 🙂

9. Ako velmi je cas zrychleny? Niekde som pocula ze den ma momentalne okolo 18 hodin, je to pravda?

To jsi asi četla u mne, ale aktuálně je to už pod 18 hodin. Čili 17 a něco k tomu. Každý rok je to o něco méně.

10. Si proti noseniu veci zo second-handu? Ak to clovek vyperie a vedome si povie, ze akukolvek energiu predchadzajuceho majitela odstranuje, moze toto oblecenie nadalej negativne posobit?

Mám věci na odstranění energie ze starého oděvu, ale k tomuto účelu je nepotřebuji, protože si nic odtud nekupuji. Ani jako puberťák jsem to nedělala, když už, zašla jsem k šikmoočkovi, ten měl v maloměstě dobré ceny i pro toho, kdo neměl skoro nic v kapse.

Vizualizací nebo přáním by to mohlo jít deaktivovat, ale spíš jen částečně a jenom tomu, kdo to fakt umí. Já do těchto obchodů vůbec nechodím. Od toho přece pracuji, abych si mohla dovolit na sebe pořídit něco nejetého a nějak reprezentativně vypadat. Jako malá jsem pořád po někom něco ,,dědila“ a vracet se do té doby rozhodně už nehodlám.

,,Proti Second-handům“ nejsem. Ať si každý chodí v tom na co má peníze a co je mu příjemné. A pokud někdo zrovna nevydělává, nemá příbuzné, rodiče ho nezaloží, nebo prostě nesehnal práci, tak kam jinam má jít, když je nouze? Když chudý člověk něco urgentně potřebuje třeba na zimu, tak je mu pak úplně ukradené, kdo to měl, proč to prodal do sekáče, nebo jestli v tom někdo umřel… Hlavně že mu bude teplo.

11. Bude mít někdy v budoucnu Tomáš Marný přednášky i v Praze?

Jak už jsem mnohokrát psala, musel by se najít někdo, kdo najde vyhovující prostory a kdo to zorganizuje.

12. Rád bych se zeptal jaký máš názor na animovaný serial Pokemon 🙂

O tom, že kdysi malé děti kvůli němu skákaly ze střechy, nemusíme asi nic moc rozebírat. Podprahovky jsou tam totiž nasekané všude. Na deprese, noční můry, sebevraždy…. Zkrátka radost nad radost.

13. Nestává se někdy, že jsi během působení na svém blogu na něco (třeba jen trochu) změnila názor či vhled a už bys třeba nepsala to, co jsi tehdy uveřejnila?

Pokud vím, tak jsem za ty roky zmírnila názor na vegetariány a taky jsem postupem času došla na to, že s vtělenými pozemskými anděly je to úplně jinak, než jak se všude píše. Na to jsem ale došla celkem dost rychle, to nebylo něco, za co bych se svého času bila, nebo o čem bych nějak extra moc psala. Jen jsem krátkou dobu o tom přebírala texty. Taky jsem praxí zjistila, že oni ti různí démoni a temné bytosti vlastně nejsou nic tak strašného, že vlastně nejsou původ ničeho, jen průvodním jevem již existujících problémů.

Jinak si vědomosti pouze rozšiřuji a prohlubuji, takže různé věci se třeba jen víc konkretizují a dávají do širších souvislostí. Musí se vzít v úvahu, že to tady píšu od třinácti let! 😀 – A aby jeden zůstal stejný celých 8 let, to je samozřejmě blbost.

14. Když chceš astrálně vycestovat, tak kde máš ruky? 😀 Kdysi jsem četl, že když je mám položené na sobě, a ještě k tomu propletené prsty, tak pak nejde vylézt ven, ale zas je to pro mě pohodlnější než je mít podél těla.

To vůbec neřeš. Rozhoď si ruce jak chceš.

Prostě se probudíš, poznáš tu vhodnou chvilku a vylezeš ven. Nevím o tom, že by někdo spal s rukama propletenýma přes sebe a i kdyby: Když chceš fakt vylézt, tak vyležes a je jedno, kde máš prsty. Protože v tu správnou chvíli si ani neuvědomíš fyzické tělo. Je to otázka vteřiny a to už pak máš jenom ty astrální ruce.

Já akorát vím, že většinou když lezu ven, tak zrovna ležím na zádech, ruce mám ,,kdesi“, ale je to úplně jedno.

15. Sú slnečné okuliare zbytočnosť? Lebo na jednej strane sklá blokujú (deformujú) tie fotóny, ktoré sú zdravé, takže do oka sa dostávajú len „mŕtve“ fotóny, plus časť škodlivého žiarenia ktoré okuliare neodfiltrovali (preniklo medzierkami okolo rámu). Slnečné okuliare majú tmavé sklá, takže sa pod nimi rozšíria zreničky a tým pádom sa do oka dostáva viac svinstva. Na druhú stranu okuliare majú asi celkom dobrú uv ochranu. I keď si už kedysi písala, že okuliare nedoporučuješ, tak neviem či si medzitým nezmenila názor, keďže si to asi myslela tak že žijeme v dutej zemi a tam je vnútorné slnko neškodné.

UV záření je stejně potřebné pro oči a kůži, jako fotony. To jsou všechno jenom způsoby, jak zblbnout lidi, vyvolat v nich strach z přirozených věcí a pak je moct léčit na různé choroby. Protože kam nechodí slunce, tam chodí vrah v bílém ,,doktor“.

Kdyby pro oko bylo UV záření ( a celkově slunce) špatné, dala by nám příroda něco proti tomu automaticky, případně automaticky upraví vlastnosti těla. Lidské tělo je perfektně stavěné na podmínky, které v přírodě panují a nechápu, proč se pořád lidi do toho cpou se svými ,,vynálezy“ a teoriemi.

Vždyť si to vemte, podle současného diktátu moderní společnosti je všechno v přírodě ,,špatné“: Brouci koušou, roznášejí nemoci, vysoká tráva je zlá, protože jsou tam klíšťata, v lese není bezpečno, na nic se nesmí sahat, aby na tom nebyly bakterie, slunko je rakovinotvorné a likviduje oči… Tak se všichni zabalíme do igelitu, zůstaneme doma a budeme přijímat sterilní výživu nitrožilně kapačkou? 😀

Však přece lidé věří, že se člověk vyvinul z nějaké opice v rámci podmínek na této planetě během strašné hromady let… Takže zcela logicky i podle téhle oficiální pseudoteorie by měli tedy věřit, že jsou perfektně uzpůsobeni pro život na této planetě. Vždyť popírají svoje vlastní učebnice! Člověk by řekl, že když něčemu věřím, tam to mám trochu domyšlené a mám důvod, proč tomu tak je. Ne že budu automaticky papouškovat to, co je někde napsané, nebo co mi kdo řekl. Od toho mám přece svůj mozek.

Ačkoliv je to samozřejmě nesmysl, přesto se to lidé učí a říkají to ,,vědci“. Tak proč ti samí vědci nejsou věrní své vlastní pseudoteorii? Když chci ostatní lidi učit o tom že jsme vyvinutí opičáci, tak přece nemůžu druhým šmahem svoji vlastní teorii vyvracovat tím, že budu tvrdit, že slunce – které nás stvořilo – je rakovinotvorná potvora. Protiřečí tím sami sobě.

Kdyby se například v učebnicích psalo, že nás před 1000 let sem uměle vysadili nějací mimozemšťani, dávalo by to s tím rakovinotvorným sluncem už trochu smysl, protože bysme si mohli myslet, že nejsme dokonale uzpůsobeni pro tuto planetu a že soudruzi mimozemšťani udělali někde možná chybu… Ale takhle? 😀 Takhle je to úplná volovina.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-14 04:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15. to platilo donedávna, ale nemyslíš že dnes je už ozónová vrstva dosť poškodená lietadlami a preniká k nám príliš silné žiarenie na ktoré niesme uspôsobený?

Ikona diskutujiciho Alek 2014-04-14 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak je to vlastně s tím vývojem?

Ikona diskutujiciho Sarah 2014-04-14 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško.Jak je to prosím Tě s tím časem? Mně tedy příjde,že minuty na hodinách jsou nějak rychlejší..kolikrát si  tyto měsíce říkám,že ten čas utíká rychleji,než jindy.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-14 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do sekáče se nechodí jenom kvůli ušetření ale také kvůli šanci sehnat originální kousky odlišné od těch, co jsou v běžné konfekci všechny na jedno brdo (vlastní zkušenosti) 🙂 Pokud máte štěstí na ten správný sekáč.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-04-14 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho All 2014-04-14 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4) ano kvôli originálnym kúskom a je to aj eko-friendly, dnes je v sekáčoch aj plno nových vecí..a keď porovnám cenu a kvalitu v obchodoch typu New Yorker atď tak sú predražené

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-14 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď máš mačku nebojíš sa že dostaneš toxoplazmózu? Ale nechcem strašiť majiteľov mačiek, pravdepodobnosť toxoplazmózy od mačky je veľmi malá http://sk.wikipedia.org/wiki/Toxoplazm%C3%B3za

Ikona diskutujiciho iriska 2014-04-14 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4 jj, v sekáči kupuju věci které jsou zcela zánovní ze zahraničních výprodejů, levné a originální…na sekáče nedám dopustit, v normálním obchodě si nevyberu, oblečení mi tam přijde nudné a předražené. jde o to si umět vybrat 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-14 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:… a taky musíš znát dobré sekáče. To že je to sekáč ještě neznamená, že se tam dá dobře nakoupit. :D

Ikona diskutujiciho Eliška 2014-04-14 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Já jsem se tě chtěla zeptat; jaké jsou tvé oblíbené knihy nebo spisovatelé? To je jen taková otázka pouze pro moji zvědavost, ale pak jsem se chtěla ještě zeptat, zda si myslíš, že mají psi vliv na zdraví, člověka (ať už psychické nebo fyzické) :-). S pozdravem, Eliška.

Ikona diskutujiciho K. 2014-04-14 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím ťa, mohla by si bližšie vysvetliť, čo je zlé na kresťanskej viere ako takej? Nech sa nad tým zamýšľam koľko chcem, nedokážem prísť na nič, prečo by som ju mala odsudzovať.

Ikona diskutujiciho Coloray 2014-04-14 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12. aha, tak to je výborný, mě se ten seriál, když jsem byla malá, docela líbil :-D, ale je asi pravda, že ze seriálu podobného "stylu" jsem mívala zvláštní pocity, a ne moc příjemné, takže to dává docela smysl…

Ikona diskutujiciho Fred 2014-04-14 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Ohledně únosů lidí mimozemšťany pojednávají různé knihy, některé byly přeloženy do češtiny, např.:

Ikona diskutujiciho anonymous 2014-04-14 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímá mě, jak se může čas zrychlovat, když ve skutečnosti neexistuje? Jinak sám pozoruji, že "čas" se opravdu zrychluje. 🙂

Ikona diskutujiciho Garvell 2014-04-14 23:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš seriál DragonBall Z? Pokud ano, jaký máš na něj názor? 🙂

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-04-15 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, zajímalo by mě, jak je to s tím časem. Jak je možné, že minuty na hodinách ubíhají rychleji? Podle mě byse měli hodiny tedy zpožďovat nebo jak je možné, že tomu tak není? Nechystáš na toto téma článek? Děkuji za odpověď. V.

Ikona diskutujiciho leeth 2014-04-15 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

strašně jsem se smála těm soudruhům mimozemšťanům :DDD

Ikona diskutujiciho barva spící zmije 2014-04-15 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. slysel jsem, ze zacli cipovat ovoce a zeleninu. mam z toho strach, protoze pak clovek sni cip v jidle a nebude o tom vedet a budou nas moct vsechny sledovat… vis o tom neco?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-15 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Zrýchľuje sa frekvencia Zeme, to je ako keby sa zrýchľoval čas a keď sa zrýchli čas zrýchli sa všetko aj hodiny,  neni dôvod aby hodiny meškali, hodiny sú len stroj a neukazujú skutočnú rýchlosť času.

Ikona diskutujiciho bludny matematik 2014-04-15 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: pokud se dohodneme, ze mesic ma 4 tydny, pak mi pul tydne vychazi jako osmina mesice, tudiz 12.5%.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-15 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Stejně to moc nechápu :-(

Ikona diskutujiciho Albiii 2014-04-15 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kdy se to zrychlování času zastaví? přece se nemůže zrychlovat pořád…a děje se to vlastně nějak přirozeně, nebo to je vyvolaný uměle, tak jako počasí třebas?

Ikona diskutujiciho Eee 2014-04-15 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Co potřebuji k astralnímu cestování?

Ikona diskutujiciho Skitty2 2014-04-15 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 12 – překvapuje mě, že zrovna ty věříš médiím. Že je tvá odpověď blbost je snad každému jasné, ale to, že se oháníš věcmi, které proběhly jen skrz televizi a internetu mě vážně překvapuje, myslela jsem, že seš tímto nezmanipulovaná.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-15 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Já bych zase myslela, že moji čtenáři jsou natolik inteligentní, že jim podprahovky v tak mainstreamovém seriálu jako je Pokemon přijdou jako naprostá samozřejmost, skoro v podstatě je i zbytečné se na to ptát a je trochu směšné, že se ještě dnes najde někdo, kdo mi napíše to co ty.

Ikona diskutujiciho Skitty2 2014-04-15 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: "Tak jako mě přijde směšné, že se dnes ještě najde někdo, jenž hlásá jak jsou média špatná a pak je stejně papouškuje." 🙂 Já tomu upřímně nerozumím, nějaké tvé články (především o zdravotnictví, vodě, nebo víře) jsou vynikajicí a pak si dokážeš tak protiřečit a někomu tvrdit, že jeho existence je v podstatě směšná.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-15 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Chceš tím říct, že moje názory musí být vždy v naprosto jasné opozici oproti tomu, co se tvrdí/tvrdilo veřejně?

Ikona diskutujiciho Skitty2 2014-04-15 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: No, vlastně jsem mluvila o té první části, "že děti kvůli tomu skákaly ze střechy", což se vsadím, že určitě z médii máš, protože by ses k téhle informaci jinak nedostala.

Ikona diskutujiciho Jindra 2014-04-15 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Že je v masmédiích často propaganda ještě neznamená, že úplně vše je vymyšlené. To snad každý chápe. Nějak jsi to vzala za špatný konec, nevím, o co ti jde.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-04-15 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, já si taky myslím, že je sluníčko dobré, sluneční brýle odmítám, ale nevím, jestli se to zdá jen mě, ale shodli jsme se na tom celá rodina i kamarádi, že je slunce poslední dobou mnohem ostřejší, docela mě z toho bolí oči a musím mhouřit. Pamatuji si, že dřív ( je to pár let ) takhle ostré nebývalo… přitom nás neustále zakrývají chemtrails mraky, ale mám pocit, že přes ně to bolí dvakrát tolik…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-16 04:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ano Takže u mňa pocitové zrýchlenie asi 20% (30-20%=24 dní)

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-16 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Četla jsem už před pár lety, že se zrychluje ta frekvence, ale jak to tedy "poznají" ty hodiny, že taky jdou rychleji a nejsou pozadu, když byly původně vyrobeny pro menší frekvenci? A jaký to vůbec má vliv na nás lidi? Kromě toho pocitu, že čas ubíhá rychleji, který mám taky, ale to prý je běžné s postupujícím věkem člověka a žádný nový jev.

Ikona diskutujiciho Robert 2014-04-16 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Dovol abych ti poděkoval za tvou důležitou práci. Líbí se mi jak informace podáváš i tvá trpělivost. Důležité na tvé práci ani tak nejsou sdělené informace, ale hlavně to, že učíš lidi přemýšlet. Je těžké vysvětlovat prvňáčkovi učivo osmého ročníku a to přesně se děje. Každý z nás je na jiné úrovni a většinou prvňáci vykřikují jak ti zkušenější jsou hloupí. V tuto důležitou dobu jsme přišli na zem z různých koutů nejen našeho vesmíru aby jsme pomohli zemi v přechodu z 3D do 5D. Práce je to těžká neboť lidé jsou několik století vychováváni pouze ve lži. Dovolím si odpovědět na pár dotazů a nechám na tobě zda je předáš dál.

Ikona diskutujiciho bludny matematik 2014-04-16 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: aha. a je to filmove prirovnani vhodne zvolene? pokud chces rici, ze mame min casu, tak neni. duvod: ve zrychlenem filmu se stihnou stat vsechny udalosti, ktere se stanou ve filmu nezrychlenem. tudiz subjektivne plyne vsechno normalne, zrychlenim vseho vcetne sama sebe nemas sanci si vsimnout, ze je neco jinak. musel bys vsechno pozorovat odnekud zvenci, coz napriklad ja neumim. mas nejake jine prirovnani, podle ktereho by se to dalo lepe uchopit ci pochopit?

Ikona diskutujiciho Alek 2014-04-16 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jedlá soda závadná?

Ikona diskutujiciho Shila 2014-04-16 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukala jsem na podprahovky v Harrym Potterovi, a podle videí jde většinou o nápis "sex". Proč nám chtějí sdělit zrovna tohle?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-16 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Film=čas

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-16 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak je to s DDT, jak poznat, které potraviny jsou bez něj? Dá se to vůbec poznat? (spíš asi ne),co říkáš na to, že se tato chemikálie dodnes používá v některých zemích světa?

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-04-16 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1.Zaujímalo by ma, aký máš názor na Putina a jeho politiku?

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-04-16 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

*** pardon, zabudla som k otázke s Putinom doplniť – nemyslím tím len momentálnu situáciu (s Ukrajinou alebo napr. že sa vzpiera Monsatu), ale aj jeho minulosť, ktorá skôr hovorí proti nemu… (čečenské vojny…)

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-16 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se ještě zeptat, plánuješ vytvořit nějaký další film? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-16 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  o DDT vím jen okrajově, víc mě vzrušuje GMO a klasická éčka.

Ikona diskutujiciho bludny matematik 2014-04-16 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: takze kdyz rikas, ze se zrychli vsechno, tak nemyslis vsechno plosne vcetne lidi, ale vsechno krome lidi, protoze kazdy clovek se zrychli jinak?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-16 21:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Asi tak.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-16 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Putinova politika neni vždy košér, no je to jediný človek ktorý dokáže vzdorovať amerike (inak by to tu už bolo pod kontrolou američanov a ešte by nás nebodaj očipovali), musí to byť na Putina obrovský tlak a následkom toho môže byť Putin tak trochu šialený a nevyspytateľný 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-16 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každopádne zrýchľovanie času neni pre ľudí nič dobré a príjemné, zaujímalo by ma prečo sa to deje, chce sa nás matička Zem zbaviť? Alebo nás má vysšia frekvencia Zeme nejak pozdvihnúť, previbrovať do vyššej dimenzie?

Ikona diskutujiciho Robert 2014-04-16 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu co máte pořád s tím časem. Čas je pouze imaginární a vnímáme ho pouze my tady a ted. Jinak ve skutečnosti se vše odehrává najednou. Neexistuje minulost ani budoucnost. Nevím jak to napsat srozumitelně pro většinu lidí. Pokud vám to nedá spát tak si najděte ,, Schumannova Frekvence´´ Když byla zhruba před půl stoletím objevena tak frekvence země byla myslím 6,7. V dnešní době je cca 10,2. Souvisí to s přechodem do 5D. Jak tady někdo píše že kdo se nepřizpůsobí tak vymře je totální blbost! Smrt totiž vůbec neexistuje. Kdo je pevně zakotven ve 3D tak se znovu reinkarnuje do 3D. Už určitě ale ne na planetě zemi protože ta vstoupí do 5D. Pokud někdo odkazuje na 21.12.2012 tak to byl významný den kdy planeta země procházela přes galaktický rovník a byl to vlastně začátek velkých změn. Doopravdy ale nemá vůbec cenu se zabývat tím jak se zrychluje čas. Každý to cítí prostě jinak a někdo vůbec.

Ikona diskutujiciho Laufen 2014-04-17 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ako si farbíš vlasy ? Je podľa teba lepšie farbenie henou alebo klasickými farbami z drogérie ?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-18 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Tohle je hodně individuální podle toho, jaký máš původní odstín a jaký chceš mít. U henny je mnohdy výsledek odlišný od barvy na obrázku na obalu, protože záleží právě na tom původním odstínu. A pokud chceš nějakou světlejší barvu, než máš, tak si jen s hennou nevystačíš, před barvením je musíš odbarvit, což henna nedělá.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-18 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jak tak koukám někdy do komentářů pod články, lidi často na Tebe začnou zbytečně útočit proto, že "nevědí" (nebo dělají, že nevědí), že se často v Tvých článcích vyskytuje tvůj vlastní názor, osobní pohled (=né univerzálně platné pravidlo apod., ale VLASTNÍ postoj k dané věci). Máš moc krásný úvod na svých stránkách a chtěl jsem se zeptat, jestli tam neplánuješ připsat i něco jako "Najdete zde také osobní názory autorky blogu"?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek