88. Dotazník

20.4.2014 v Čtenáři 24

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Kedysi nám učiteľka hovorila, že dažďová voda je dobrá na vlasy, platí to aj pre dnešnú dobu, keď je taká zlá kvalita ovzdušia?

Dešťová voda je plná bordelu a zbytků chemtrailů. Kdysi to bývala pravda, tato voda je nejčistší, v umělých podmínkách její schopnosti pefektně napodobuje právě Levitovaná voda. Není to nic jiného, než vyčištění uložených dat, zbytkového bordelu a rozbití clusterů. Potom se z ní v podstatě stává to, co dávalo kdysi léčivé vlastnosti děšťovce. Největší sílu měla voda, co se proletěla v bouřkovém mraku.

Dnes to už ale není pravda, naopak je dobré se dešti vyhýbat. Všechny ty chemtraily a radioaktivní spad z Fukushimy ti pak ulpívají na vlasech. Pokud venku zmokneš, je dobré se jít rovnou doma co nejdříve osprchovat.

Co všechno jsme v děšťovce našli, sem raději psát nebudu, asi by hodně lidí zpanikařilo. Takže pouze takto: Používejte deštníky a kapuce, je tam toho hodně.


2. Vedela by si poradiť niake veci účinné proti depresii, aby ľudia nemuseli brať antidepresíva?

Musí se provést analýza zdravotního stavu a životního stylu jedince. Je-li deprese oprávněná, způsobená vnějšími okolnostmi, ,,léčí“ se změnou prostředí a odstraněním agresorů a dalších škodlivých vlivů. To si postižený může často zajistit i sám, pokud na to má sílu.

Je-li příčina vnitřní, je zdravotní. Poté je nutné odstranit z těla všechny parazity, kteří působí destruktivně na nervový systém, vyčistit játra a vydetoxikovat z mozku těžké kovy. Buď je nutná spolupráce s odborníkem, nebo k tomu musíš mít potřebné znalosti, abys věděla co máš dělat (alespoň základně). Více o depresích (z obou stran) písu ve své knize.

3. Ako poznáme, kedy k nám hovorí intuícia a kedy je to strach alebo rozum?

Metody jak to rozpoznat, popisují obě mé knihy. Z velké části je to i o cviku, člověk se musí naučit poslouchat jiným způsobem oba ,,živly“ uvnitř sebe. Lidé jsou učeni logice, na intuici se musí učit samostatně. Neříkám, že logika je kompletně špatná, ale musí se používat pouze na určité situace (počty), kdežto intuice se zase vyplatí při rozhodování se. Oboje funguje úplně jinak a jinak se aplikuje. Strach je zase třetí element.

4. Páčia sa ti filmy Planeta opic?

Sice už je to dlouho, co jsem něco takového viděla, ale vím, že ne.

5. Občas se mi stane, že mi začne v levém uchu pištět a v pravém mi to šumí jako ve vysílačce. Jednou to bylo, jako by někdo něco šeptal, myslela jsem si, že to byl někdo za mnou, ale když jsem se otočila, nikdo a nic. Co to může být?

Nech si vyšetřit uši, abys vyloučila zdravotní příčiny, zánět, nebo stafylokoka. Teprve potom lze uvažovat o nějaké jiné příčině.

6. Ohledně chemitralis, jak píšeš, že pomáhá třeba inhalování solné páry, může mít podobné účinky solná fajfka?

Solná fajfka je velmi slabá, ale pořád je to lepší, než nedělat vůbec nic.

7. Co bys udělala, kdyby na Zemi přistáli mimozemšťani a lákali nás, ať letíme s nimi – říkali by nám, jak nás převezou na jinou planetu a tak…?

Ověřila bych si je a pak se rozhodnu. Pokud by to byli naši, tak letím. Nic mě tu nedrží a svůj úkol můžu v pohodě plnit dál i odjinud.

8. Kdyby se ti stalo nejake vazne zraneni (ztrata koncetiny, operace … ) psala bys o tom na blog?

Z prvu stoprocentně ne, protože kdyby mě proti mé vůli (například) odvezli do nemocnice, tak nebudu mít k netu přístup. Já jsem ale šikovná, takže nemoci a problémy, co jsou pro jiné lidi kolikrát smrtelné, nebo kvůli nim jedou do nemocnice, řeším doma. Neinvazivně a vždycky se dám dohromady. A rozhodně bych si nepřála, aby kdokoliv věděl, že si třeba zrovna nechávám dorůstat ruku. To by byla kolem kopa kontroverze a taky by mi to mohl nějaký žalovníček nebo nelida zkomplikovat.

Na operaci bych v životě nešla, vše co se dnes operuje a co mě napadá, si umím vyřešit jiným způsobem. Jediné co uznávám, je chirurg co vás sešije dohromady, nebo zubař. Jiní doktoři neumí nic líp, než to umím já. A na rozdíl od nich to umím fakt vyřešit a nikoho při tom nerozřežu, ani nezabiju.

To by se fakt muselo stát, že mě v bezvědomí odvezou třeba po havárce. To je jediný způsob, jak bych se mohla objevit v nemocnici, ale samozřejmě by se tam se mnou asi dost trápili (nemohli by do mě napcat léky ani kapačky, to by byl řev) a hned co by to šlo, bych šla na reverz domů. Zase ale když se někde rozbijete, někde vás sešít musí, to je pravda. Ale na hojení bych odešla domů, dřív než by mě tam něčím nakazili. Nemocnice je zhoubné doupě zárodků všech nemocí a všech kmenů parazitů. Kdo chce být zdravý, nesmí prostě chodit k doktorům, protože to u nich všechno pochytá.

Jestli o tom něco psát nebo nepsat, to je otázka. Spíš ne, než ano. Koneckonců by to byla moje soukromá věc a když vám není dobře, tak fakt nejste zvědaví na ničí řeči kolem toho.

Je to asi trochu podobné, jako s dětmi, osobními problémy, nebo mužem. – To podle mě na internet v žádném případě nepatří.

9. Jsi puntičkářka?

Jak na co a je to otázka priorit.

Když je to podle mě důležité, když mě to reprezentuje, když je to určeno pro někoho druhého, když v tom lítají peníze, když to patří k mé profesi a když na tom fakt záleží, tak jsem. To jsou webové stránky, moji přátelé, moje knihy, moje učení se německy, moje kreslení, moje účty… A možná i zevnějšek, starám se o sebe ráda a hodně pečlivě, protože si sebe a svého těla vážím. A jsem prostě ženská, ženské chtějí být hezké.

Na ostatní věci v běžném životě puntičkářka nejsem. To jsou například smítka na podlaze, prach na poličce, roztahané papíry po stole, neumytý hrnek… Všechny tyto věci mi nestojí za rozčilování a nepřikládám jim žádnou váhu. Jsem sice pořádná, ale když někde něco chybí, nebo není utřený prach, tak se z toho nepodělám, protože jsou mnohem důležitější věci v životě než dokonale vypiglovaný barák. Když to překročí moji hranici únosnosti, tak to poklidím, jinak jsem flegmouš. Výjimkou jsou posmrkané kapesníky. Nemám ráda, když se válí všude možně, takže je hned uklízím. Sobě i ostatním… Podle mě je to nechutné.

Taky jiné lidi nebuzeruji. Když mám někoho ráda, nechávám ho, ať si žije jak chce a dokud mě jeho mouchy nějak výrazně neobtěžují a nekomplikují mi život, je mi v podstatě úplně jedno, co dělá a kde je. Hlavně musí nechat napokoji on mě a pak je všude mír.

Ale i tak, ještě jsem nezažila, že když někomu něco řeknu, tak že se kvůli mně polepší. Spíš se jenom naštve, takže flegmatický přístup je nejlepší skoro na všechno.

10. Jaky je tvuj nazor na morcata, krecky, potkany apod. ?

Ty já miluju. S morčaty jsem vyrostla.

11. Jaký máš názor na asexualitu? Je to jen „blok“ v mysli člověka, co se dá odstranit, nebo je to normální nebýt přitahován jiným pohlavím sexuálně nebo ani emocionálně? Poslední dobou mi to vrtá hlavou…

To je toxoplasmoza 🙂 Zajímavostí dnešní doby je, že se z nemocí dělá něco, co je moderní. Nedávno jsem totiž četla, že jakože vzniká asexuální hnutí a že je to strašně moc ,,in a nové“ …. Přitom je to jenom seskupení nakažených lidí zmutovaným a velmi odolným parazitem.

Udělat z lidí homosexuály, nebo jim úplně vypnout pohlavní pud, to je přece to, o co elity usilují už hromadu let v rámci jejich programu na kontrolované snížení populace. Není to vůbec nic nového, všude se o tom píše. Toxoplasmoza ze zkumavky toho docílila. Koho nesterilizuje mobil a antikoncepce, ten dostane toxoplasmozu a je to. Geniální řešení, nemyslíte?

A když už jsem u té neplodnosti: Zrovna před pár dny byl u mne přítel a říkal, že měl zajímavý rozhovor s paní, co dělá ve spermabance. 80% mužů, co tam chtějí odevzdat, je neplodných… To dělají mobily v kapse u kalhot. Stačí pár minut a všechny spermie jsou mrtvé. Nádory a další onemocnění přicházejí až po několika letech, ale tohle jde vidět okamžitě.

Ale jinak jsou mobily strašně moc super, vůbec nic nedělají a všichni je strašně moc potřebují mít neustále u sebe zapnuté… 🙂

12. Viděla, nebo slyšela si někdy český muzikál Dracula? A jak na tebe zapůsobil? 🙂

Neviděla.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míra 2014-04-20 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12. – Tak TOMU říkám problém :D Ale jestli si ho dosud neviděla, tak už teď nebude tak působivý…

Ikona diskutujiciho K. 2014-04-20 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, jak celkově svoje stránky neseš.. A to, jak tě vnímají ostatní.

Ikona diskutujiciho Lori 2014-04-20 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám rada dotazníky, človek sa zaujímavé veci dozvie, aj také zo života, poteši to 🙂

Ikona diskutujiciho Eva 2014-04-20 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :)) Má dotaz…Zajímalo by mě, jestli na Zemi ještě žijí lidé, kteří si dokážou zmaterializovat věci, které potřebují? Třeba jídlo, vodu nebo oblečení. Tedy pokud se to sem smí psát 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-20 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodíš ráda do divadla? :-)

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-04-20 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, Tvůj názor na Vánoce znám, ale zajímalo by mě, jak jsi na tom s Velikonocemi? 🙂 Barvíš vajíčka a otvíráš koledníkům nebo se na to všechno vybodneš a jedeš někam, kde je klid a nikdo tě netříská pomlázkou? :D

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-04-20 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se mám chránit před zářením z mobilu ve škole, kde je jich ve třídě 30 zapnutých a na chodbě  wifina?

Ikona diskutujiciho Kač 2014-04-20 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se to skutečně má s Da Vinciho Mona Lisou? 🙂

Ikona diskutujiciho Marta 2014-04-21 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď. :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-21 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K11 Asexualitu okrem iného vytvárajú aj médiá, všade (v telke, vo filmoch) je plno sexu, podprahoviek a úchylností a keď sú týmto ľudia neustále bombardovaný môže to mať efekt že to zabíja v ľudoch ich sexualitu.

Ikona diskutujiciho Alessa 2014-04-21 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč se hodně lidí bojí zrovna pavouků?

Ikona diskutujiciho Lar 2014-04-21 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosim proc si nezverejnila moji otazku? to tak vadi kdyz napisu ze sem teplej? tak jinak… Jak si to myslela s tou homosexualitou? To sem jen preprogramovany robot a jen si to o sobe myslim ze sem homosexualem? Ja si vzdy myslel ze to bylo proste tim jak sem vyrustal …

Ikona diskutujiciho mm 2014-04-21 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko chces mit nekdy deti a manzela ,nebo zustanes radeji sama?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-22 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tie plodiny čo pestujú záhradkári sú gmo? Teda ak má niekto ešte staré odrody tie niesu gmo, ale dnes už asi záhradkár v obchode nezoženie nič čo by nebolo gmo. Ale neviem, ešte som nevidel že by bolo na semenách na obale napísané že sú gmo.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-22 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Je to napsané přímo v dotazníku. Musí se přeléčit toxoplasmoza, anebo to ještě může být poškození díky ultrazvuku, kterým se vyšetřují děti ještě v prenatálním období. K tomuto je nutná spolupráce s odborníkem a nemá to co dělat s žádnými roboty. Je to čistě zdravotní problém.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-22 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veríš konšpiračným teóriám? Potvrdili sa niake ako pravdivé? (napríklad na tých o 11/9 je iste niečo pravdy že v tom majú prsty američania a ak by sa v daždi alebo pôde dokázatelne našli zbytky chemtrails tak by to bola dalšia potvrdená, ale tých konšpirácií o 11/9 a o chemtrails je tak veľa že sa v tom aj konšpirátori zamotávajú a nevedia ako to presne je)

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-04-22 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:No zajímalo by mne, jaké jsou podle tebe další příčiny homosexuality, nějaké být musí,protože i v dobách dávnějších byli homosexuálové, alespoň se o nich historie zmiňuje, především v smolných knihách..

Ikona diskutujiciho Leyla 2014-04-22 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ahoj, nechci být rýpal, ale kde nacházíš informace, jako je tato? Z druhé ruky, nějak na to přijdeš sama, nebo…?  Já jen… jak duvéryhodné třeba zrovna toto, nebo podobné věci jsou.

Ikona diskutujiciho Števo 2014-04-23 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpoveď 11:

Ikona diskutujiciho Lar 2014-04-23 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noo Alue celkem si me prekvapila, ze budes jeden z tech lidi co rikaji ze homosexualita je nemoc to sem fakt necekal… Sice mi to privodilo do zivota utrpeni ale to je potreba aby clovek rostl jen kazdy to ma jinak … A fakt si nepripadam nemocny jen kvuli toho ze mam zalibeni ve stejnem pohlavi vic nez v opacnem …Sak i v prirode se homosexualita nachazi.. Doufam ze aspon znas nejakeho opravdoveho gaye nebo tak a mluvis aspon z vlastni zkusenosti ….

Ikona diskutujiciho heureka 2014-04-23 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedy človek umiera? Rozhoduje si duša o tom sama? Dá sa to aj vedome? Trebárs poviem si, že už som na tomto svete splnila svoju úlohu? Ako to vlastne je?

Ikona diskutujiciho Gebula 2014-04-23 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Súvisí rast vlasov s vekom? Rastú ináč deťom, ináč teenagerom, ináč dospelým a starým?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-23 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mám stejný problém…taky nevím, co s tím, a to, že je mít zapnutý mobil ve třídě zakázané školním řádem, nikoho nezajímá…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-24 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Síce sa to nezdá ale cigáni majú docela kvalitný a čistý genetický kód, keďže sa pária len medzi sebou a nemiešajú sa s inými rasami. Majú geneticky danú dobrú plodnosť. Tým že žijú v špine majú vybudovanú dobrú imunitu a sú vcelku odolný. Fajčia a majú tak zasvinené pľúca a  odkašliavajú, v ich pľúcach chemtraily nemajú moc šancu. Neviem prečo nemajú ožiarené spermie od mobilu, asi ten mobil nenosia toľko v kapse u kalhot, zavesia si ho na krk, mobily majú skôr na okrasu a počúvanie Rytmusa. Mobily nepoužívajú tak často a nevolajú tak veľa ako biely (kam by asi volali, do práce?), takže niesu nimi tak intenzívne ožarovaný. Často mobily ani nemajú, kde by ich nabili keď neni elektrika. Síce majú deti ale asi sa nedožívajú moc vysokého veku. A je to aj o podmienkach, oni si proste môžu tých detí dovoliť viac.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek