89. Dotazník

25.4.2014 v Čtenáři 39

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chodíš někdy plavat do bazénu/na koupaliště?

Jen velmi málo. Mám problém s chlorovanou vodou. Dráždí mi oči, plíce a strašně vysušuje kůži. Takže když už v létě někam chci, jdu raději k nějakému rybníku, kde je i větší klid. Nelíbí se mi ani tlačenice ve vodě, ani binec, ani nahlas hrající rádio, ani ten hluk… Nebo když jsou špinavé bazény, případně toalety ve špatném stavu.

Přírodní nádrže ještě sem tam někdy ujdou a i když to zní zvláštně, tak ze zelené vody alespoň nemám pak problém se suchou kůží. Naopak mám hebkou pleť, vyživené vlasy a můžu nohama chodit po dně, kde je pořádné bahno. Taky tam do mě nikdo nestrká a nikdo mě neruší.

2. Aký je podľa teba najlepší spôsob zdravého životného štýlu a chudnutia a čo by si odporúčala ľuďom z obezitou sú podľa teba niake jedlá , ktoré k tomu dopomáhajú ?

Nadváha může být způsobená zdravotními problémy. Takže kdyby byla čistě řeč o obezitě (tedy ne pár kilo navíc, žádné že je někdo podsaditý, ale vyloženě se mu pneumatiky třepou a sotva chodí), to je VŽDY problém životního stylu. Ten člověk nic nedělá a jenom jí. Když jste nějakým způsobem nemocní, ale přitom jíte správně a trochu se hýbete, nikdy nebudete obézní. Můžete být maximálně podsadití, či plnoštíhlí.


Pár kilo navíc můžete mít proto, že vám nefunguje lymfatický systém, nebo máte špatnou štítnou žlázu. (To pak můžete žít jak chcete a pořád tam ten špíček bude. To už musíte řešit detoxikací a podpořením správných orgánů. Není to nutně o špatné životosprávě. I genetické predispozice lze napravit detoxikací a ozdravěním organismu.)

Ale když je někdo vyloženě obézní, může si za to sám a k nápravě stačí málo. Stačí přiměřeně jíst, neflákat se pořád jenom u počítače a přestat jezdit autem. Některé případy si jezdí autem i pro rohlíky, přitom to mají pět minut chůze. Zbytek práce by udělala vhodná detoxikace, protože pokud se někdo dokáže projíst až k obezitě, bude v sobě mít zaručeně tolik odpadu a toxinů, že to bude ze sebe intenzivně dostávat ještě 5 let poté.

Mohla bych napsat nějaké články o tom, jak si udržet normální postavu… V dotazníku na to není moc prostor.

3. Je moc ťažké začať sa rozprávať s inými bytosťami , napr.: s víľami ? Ja viem , že niektorý ľudia , žijú inak a nechápu to , ale myslíš , že víly , alebo iné bytosti , toto dokážu vycítiť a tým správnym ľuďom sa zjaviť , alebo aj tí , čo o nich vedia musia na tom tvrdo pracovať. A ak áno , tak prečo je to tak ?

Pro každého je to trochu jiné. Někdo má talent, takže komunikuje, někdo ho nemá, tak si to musí vydřít. Rozhodující je čistá mysl, styl života, láska k přírodě a správná metoda. Tedy know how… A pak se to většinou podaří, když je člověk pilný a upřímně se snaží.

Hodlám lidem v tomto směru ještě hodně vědomostí poskytnout, ale nechci předbíhat, všechno má své načasování.

4. Chodíš do divadla?

Pravidelně ne, ale když se jednou za čas poštěstí, tak si to užiju.

5. Opila jsi se někdy tak, až bys zvracela?

Bez komentáře 🙂

6. Máš ráda tanec?

Jak který. Třeba moderní tance (stylu hip hop) se mi vůbec nelíbí.

7. Viděla jsi někdy pořad Jste to co jíte?

Pamatuji si, že něco takového dávali v televizi před delší dobou, to jsem snad ještě chodila na základku.

8. Nemáš někdy chuť odjet na nějaký opuštěný ostrov a vyprdnout se už tady na to všechno?

Těžko říct. Kdyby tam bylo pořád teplo a dost jídla, tak je to hezká představa, ale to si užiju tak první rok nebo dva a pak se začnu nudit. Potřebuji něco dělat, vytvářet nějakou hodnotu. Celý život se jenom válet, to není pro mě. Musím mít alespoň koníčky a nevím, jaké bych si na opuštěném ostrově našla a jestli by naplnily moji potřebu. Taky by mi tam samotné bylo smutno a mít tam třeba s sebou pouze jediného člověka, tak za chvilku budeme mít ponorkovou nemoc. – Mít s sebou v chatrči notebook, mohla bych tam psát třeba svoje knihy. To by jich vzniklo hodně a byly by krásné, ale ve vzduchu visí otázka, jestli by – až bych vyčerpala předem vymyšlená témata – byly ty knihy psané z opuštěného ostrova nějak praktické pro moderního člověka?

Ale ano, vím jak to vlastně myslíš: Bývám unavená z této společnosti. Z placení daní, ze zničeného prostředí, ze zlých lidí co závidí a sami nic nedělají, nebo z různých otrapů a úchylů… ale odjet na opuštěný ostrov nic nevyřeší. Není tam dořešený sociální kontakt a nedostatek kreativního vybití.

Asi každý člověk si takhle občas řekne ,,No jet tak někam a na všechno se úplně vy***t!” – Ale po čase přijde nuda a stereotyp. A to taky není žádná sranda. Nebo když člověk procestuje svět a na všechno se ,,vy***e”, tak pak třeba zjistí, že vlastně nemá nikde domov a chce se znovu usadit. A začne mu zase ta samá realita, od které kdysi třeba utekl a na kterou se chtěl původně ,,vy***t”.

Mně vyhovuje něco mezi tím. Něco jako opuštěný ostrov, který ale kdykoliv můžeš opustit, přejít do civilizace a pak se zase na ten ostrov vrátit zpátky. Takhle já vlastně žiju a když to někdy zrovna nešlo fyzicky, tak to dělám v mysli. Bývám duchem úplně nepřítomná a žiju v jiném světě. Každý z nás si může opuštěný ostrov vyrobit ve své hlavě a tam si odpočinout.

9. Myslíš si, že se může stát ze zdravého, vyrovnaného a stabilního člověka, který se má rád, nějakým způsobem úplná troska?

Může. Každý člověk má nějakou slabinu a když na ni správně zatlačíš, vždy existuje určité riziko, že se ti úplně sesype.

Tak třeba máš člověka, co se zdá být úplně v pohodě. Měl dobré dětství, rodiče ho mají rádi, nikdy nezažil pořádný prolém, peněz má dost… Ale najednou mu třeba umře manželka, dítě, nebo mu zkrachuje podnik.

Nebo se pořád tváří jak je strašně v cajku, ale když mu před očima začne někdo umírat, tak ho neumí ani držet za ruku. Nakonec dostane strach a uteče od toho…

Jsou dva typy lidí. Jeden se z toho úplně sesype a druhý to vydrží. Záleží na tom, jestli jsi nebo nejsi silná osobnost. I silná osobnost má slabiny, ale když na ně zatlačíš, otřepe se a jde dál, posílená novou zkušeností. Slabá osobnost se z toho složí. To jestli jsi nebo nejsi silná osobnost je hodně o povaze i inteligenci. Když se máš ráda, jsi samozřejmě o hodně silnější, ale pokud se zavčas nemáš kde zocelit, pořád tu to riziko existuje. Znám hodně lidí, kteří se mají rádi, vypadají vyrovnaně a jsou zdraví, ale když přijde na lámání chleba, selžou. (Případně selhali.) …. Ale takový je prostě život.

10. V článku o špatném obědě z restaurace píšeš, že držíš půsty. Zajímá mě jaké a kdy. Sama držím půsty dle lunárního kalendáře, ve dnech Ekadaši a k tomu třídenní a pětidenní půsty párkrát do roka, kdy piji jen vodu. Musím říci, že tělu to opravdu vyhovuje a kolikrát se na půst vyloženě těší. Díky za odpověď.

Já držím jednodenní půsty, většinou o víkendu a většinou v první polovině svého plodnému cyklu (takže to není přímo závislé na fázi měsíce na nebi, ale na měsíci v mém těle). V druhé polovině bývám unavenější a hladovější, takže v tu dobu mi půsty nedělají dobře a nemám na ně ani náladu.

Mnohokrát jsem slyšela i četla, že delší než jednodenní půsty vyčerpávají organismus a člověk je pak jako lunt. Takže ty zatím nedělám… Já bych na delší půsty najela v případě, že bych se chtěla stát breathariánkou, nebo bych měla nějaký závažný zdravotní problém. Jinak jako prevenci beru zatím jednodenní a je to opravdu příjemné. Mohu doporučit.

11. Budou tu ještě nějaké tvé nové kresby?

Kreslím pořád, ale méně, protože mám víc práce než před lety. A když už kreslím, je to většinou účelové. Ne ,,jen tak”, ale na něco to většinou potřebuji. A to jsou třeba knihy, takže ilustrace jdou do knih a ne na web. Určitě sem ještě nějaké v budoucnu přibudou, ale v poslední době to vychází takto, jak jsem říkala. Rozhodně s kreslením nepřestávám.

12. Jak dlouho ti trvá jednu nakreslit?

Za normálních okolností dva dny. První den dělám náčrtek, který objedu tužkou a vygumuji přetahy. Druhý den pracuji na barvách… Ale pokud je to černobílá ilustrace do knihy, tak jenom jeden den. Přitom pozornost ztrácím běžně za dvě hodiny, takže jedna barevná kresba zabere v průměru 4-5 hodin práce.

13. A natočíš někdy opět záznam z kreslení? :-))

Mohla bych. Minule to bylo moc fajn. Problém ale je, že mi nemá kdo držet kameru. – Potřebovala bych nějaký stojan, asi i teleskopický na foťák. Teď mám klasický malý digitální Nikon, čili jestli máte někdo tip, ráda se nechám poučit o tom, co koupit.

14. Čo ak je niekto neveriaci a neplánuje žiť podľa Biblie, môže si ju len zo zvedavosti prečítať bez toho aby to malo na neho nejaký manipulatívny vplyv?

Podprahová data v Bibli působí na každého čtenáře, na jeho vědomí nezáleží. Je to velmi zlá kniha, doporučuji maximálně na zatopení v krbu. Bez pardonu.

15. Chráni orgonit proti chemtrails? Teda viem že malý orgonit neochráni, ale kebyže pri sebe nosím taký stredne veľký tak by to trochu pomohlo?

Já mám za to, že orgonit je na elektrosmog. Pokud se však pletu, opravte mě prosím. Třeba už je někdo vylepšil…?

16. Přijde ti jako nesmysl, když se někdo zamiluje do člověka během pár dní?

To samozřejmě nesmysl není. Ono to jde za jednu vteřinu i za deset minut a kolikrát je to i mnohem silnější, než když se k sobě dva dostávají třeba půl roku. Někdy se ti prostě stane, že někoho vidíš a hned víš, ,,to je on, mého srdce šampion”.

Limonádový Joe: Když v báru houstne dým

http://youtu.be/tf–BzkuiXQ

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho sepťa 2014-04-25 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nový dotaz:

Ikona diskutujiciho Fox 2014-04-25 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Účastnila jsi se někdy ať už jako spolujezdec nebo jako divák pouličních automobilových závodů? Díky za odpoveď 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-25 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odkud víš, že Bible je zlá?

Ikona diskutujiciho Persefona 2014-04-25 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zaujímalo by ma ako sa detoxikuješ napr. črevá či pečeň. Môžeš mi prosím, poradiť nejakú knihu alebo link z ktorého čerpáš? Ďakujem

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-25 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se vyrovnat se zlem ve světě, zachovat si psychickou pohodu, i když se dozvídáme o velmi deprimujících jevech, které nemůžeme ovlivnit (např. zprávy o sexuálním nebo pracovním zotročování lidí nebo týrání zvířat, když se o tom dozvídám, úplně mi to bere radost ze života).

Ikona diskutujiciho Kocmeister 2014-04-25 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče stojanu na foťák, říká se tomu stativ a k malému Nikonu velmi dobře poslouží i ty nejlevnější za cenu kolem 400,-. Prodávají to skoro v každém elektru. Takže se toho neboj.

Ikona diskutujiciho HASIE 2014-04-25 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych tu bibli tak neodsuzovala. Přeci jenom, je tam několik věcí, které jsou opravdu pravdivé a moudré. A to nejsem žádná křesťanka… ale ono víš, v každém náboženství je špetka pravdy.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-25 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě musím dodat ohledně bible, že existuje mnoho lidí, kterým právě víra v Ježíše naprosto změnila život (k lepšímu) a díky ní přestali např. s drogami nebo jinými destruktivními zvyky a začali rozvíjet svůj charakter dobrým směrem, tedy myslím, že je nespravedlivé to tolik hanět. Jistě žije mnohem lépe upřímně věřící křesťan než materialista vychovávaný televizí a většinovou společností a kulturou, která se nezabývá hlubšími hodnotami.

Ikona diskutujiciho Míra 2014-04-25 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-04-25 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15. O tom že orgonit je aj proti chemtrails sa už písalo  všelikde, napríklad tu: http://www.osud.cz/orgonit-chemtrails-obrana-pred-ovlivnovanim-lidi

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-25 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :-) Díky za zodpovězení mých zaručeně zapeklitých otázek :D Mě totiž v poslední době chytlo kreslit a koukat se, jak se kreslí ostatní :-) A ty tvoje kresby se mi moc líbí, jsou takové roztomilé ♥

Ikona diskutujiciho Vic 2014-04-25 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obezita většinou bývá hlavně psychický problém. A není tak lehké se zbavit depresí a záchvatového přejídání, což je vlastně porucha příjmu potravy a závislost.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-25 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(3) Já bych to viděl tatko: Ta původní bible nezmanipulovaná by zas tak špatná být nemusela, no a ta verze co si ji přepsal Vatikán k obrazu svému určitě nebude dobrá.. Proč by to jinak někdo přepsal že a co ty tajné spisy v jejich knihovnách, které jsou tajné, proč to nedají svým ovečkám k nahlédnutí? Ježíš sám o sobě přišel hodně brzo, jeho učení je hodně zmanipulované a spousta lidí to zneužívá pro svůj cíl. Nikdy jsem Bibli nečetl a ani ji číst nebudu, jsou jiné lepší zdroje informací..

Ikona diskutujiciho lL 2014-04-25 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Minulý rok, jsem potkala osobu, do které jsem se zamilovala na první pohled. Celý ten rok ho miluji pořád stejně, i když už spolu nemáme kontakt, nevídáme se, zkrátka nic. Ale mě příjde, že je to čím dál tím silnější. Chvilkama si příjdu jako nemocná, nedokážu to ovládat. Prostě věřím, že je to moje pravá láska, a nedokážu si představit být s někým jiným.. Je možné že jsme si byli souzeni, ale něco se "pokazilo"? Opravdu už nevím, co mám dělat

Ikona diskutujiciho Petal 2014-04-25 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už v mnoha knihách jsem četla, že ten pravý partner pro život přijde, když máš představu a víš, že chceš mít vztah. Je pravda, že nás život svede dohromady, nebo musím hledat stylem pokus/omyl? (Mám totiž tendence někde ho pořád vyhlížet a už mi to začíná lézt na mozek. :))

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-04-25 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že se hladovkou (půsty) hubne nebo spíše přibereš?

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-04-25 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nemáš ráda opice?

Ikona diskutujiciho Corny 2014-04-25 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš nějaké rady na bolest zubů? samozřejmě kromě čištění a taky návštěvy zubaře prosím.. A taky na vybělení pokud víš 🙂

Ikona diskutujiciho Linden 2014-04-25 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ako sa staras o svoje zuby ? Chodis k zubarovi ? Co robis ked mas zubny kaz ? Co by si poradila ludom ktory tam neradi chodia ?

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-25 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2:54 je zajímavý čas na přidání příspěvku, já osobně mám nejsilnější spojení s Jednotou mezi 3:00 – 4:00, jak říká Dušek v tuto dobu operují Světelní mystři :D

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-25 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud se vezme v potaz zákon rezonance (možná i analogie) tak chápu, že např. podobné povahy lidí se navzájem přitahují; ale jak je možné že se navzájem přitahují záporně nabité částice s kladnými? (Nejen u elektřiny, ale též jaks psala, že vně kostela jsou záporné ionty (dobré) a uvnitř kladné (špatné).)

Ikona diskutujiciho jarka 2014-04-25 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš jak správně pečovat o svoji pleť? 🙂 Například asiatky ji mají hebkou, takže vypadají mladší.. nevíš co dělají jinak než evropanky a američanky?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-25 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není vlastně instinkt pudem a tedy pravým opakem intuice (=tušení, předtucha, vnuknutí)? Ve slovníku http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/instinkt sice píšou, že instinkt je pud=tušení=vnuknutí (podle nich), ale podle mě je pud přece totálním opakem tušení-vnuknutí-předtuchy a tudíž mylným překladem slova "instinkt", který tedy myslím správně znamená pouze "vrozený pud"- čili produkt tvrdé matérie, DNA. Je moje domněnka správná?

Ikona diskutujiciho Ventrue 2014-04-25 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U výmluv jako jsou mám nemocnou štítnou žlázu se musím vždycky začít smát. Několik let jsem jezdila s mamkou na endokrinologii a nejtlustší člověk v čekárně jsem byla tak maximálně já a to ne kvůli nemoci, ale kvůli sladkostem 😉

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-04-25 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz: Četla jsi Transformaci vědomí od Tomáše Keltnera? Tam si právě bere příklady z Bible, přičemž vynechává tu manipulaci v ní (případně na ni upozorní) a vezme si jen to základní a užitečné, pravdu z ní.

Ikona diskutujiciho knb 2014-04-26 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten opuštěný ostrov až pojedeš bude cenná zkušenost. Nikdo neříká že tam musíš zůstat, jde o ten pocit svobody na duši, který je k nezaplacení a který ti nikdy tahle zvrácená společnost nedá to si pamatuj! Jde o ten pocit!

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-04-26 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o písni Gloomy Sunday?

Ikona diskutujiciho Anon 2014-04-26 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na eutanáziu a na trest smrti?

Ikona diskutujiciho Vic 2014-04-26 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jsi z blogu smazala kurz sebelásky? Ještě to mohlo hodně lidem pomoci… Chápu, že Tvé knihy také, ale ne každý si je může dovolit, nebo chce kupovat "zajíce v pytli".

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-26 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Moje knihy nejsou žádný zajíc v pytli. Zdarma publikuji článek každý den (tedy styl psaní je každému jasný) a pokud jsi kurz sebelásky četla, potom zhruba víš, co bude v knize.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-04-26 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Myšlenka záměrných změn v textech Bible se nedá dokázat, jednoduše protože původní rukopisy se nezachovaly. Z těch nejstarších opisů, které se našly, se ale neprokázaly významné odchylky od moderních verzí.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-26 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Tyto vědomosti jsou mé, takže já rozhoduji o tom, co bude nebo nebude na internetu trvale.

Ikona diskutujiciho Kamilie 2014-04-26 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jak je to prosímtě s tím časem? nedávno jsi psala, že den má kolem 18 hodin..jak si to mám vysvětlit?myslím, že čas je celkově hodně relativní pojem,ale zajímalo by mě, jak to tedy je. Děkuju

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-26 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: :D zajeď si do Vatikánu a chtěj nahlédnout do jejich tajné knihovny a ať ti ukážou originál Bibli, možná že pak přestaneš být naivní.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-04-26 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Tam obyčejného smrtelníka nikdy nepustí. Musíš být vědec, lingvista, musíš mít povolení, osvědčení. A taky všechny staré spisy, ve kterých je ještě nějaká uložená pravda, jsou většinou v Sanskritu, nebo v Latině.

Ikona diskutujiciho Ira 2014-04-26 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V souvislosti s tím, jak se tady řeší Bible, mě napadlo, zmínit jeden film, na který jsem se zaměřila souvislosti s podprahovými daty. Jednalo se konkrétně o film final fantasy, ve kterém jsem našla (pokus se to dá považovat za podprah. Dat.) např. minimálně dvakrát slovo heaven (nebe, ráj), to by ještě asi nebylo tak strašné, pak třeba slovo/a loveless (něco jako „méně  lásky“ nebo „bez lásky“). 4astá čísla, kterých jsem si všimla, byly devět, sedm, sem tam i šest. Také se mi zdá, že tu je nějaký náboženský podtext, třeba to, že je tam kostel, ale to je asi ještě to nejmenší, zdá se mi, že je tam toho víc, co ukazuje kromě křesťanství obecně i na jiná náboženství. A kromě toho, v rychlých scénách může být prakticky schované cokoli, co nejsme schopni postřehnout, když nemáme správnou techniku (nejspíš), a takových scén tam je dost :-). To mě jen tak napadlo napsat, pokud by se to sem moc nehodilo, tak aspoň díky za přečtení :-)

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-04-27 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sebevražda je zlá a nepřípustná, ale když už se to bohužel stalo, co bys poradila té dotyčné duši za další počínání? Sebevraždu jsme měli v rodině..

Ikona diskutujiciho Nikola 2014-04-29 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíš o něčem, co by pomohlo od bolesti kloubů? Nebo přesněji od ztuhlosti kloubů po ránu?

Ikona diskutujiciho Fred 2014-05-01 17:31:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek