91. Dotazník

5.5.2014 v Čtenáři 46

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Zajímalo by mě, jak je to s tím časem. Jak je možné, že minuty na hodinách ubíhají rychleji? Podle mě by se měly hodiny tedy zpožďovat nebo jak je možné, že tomu tak není? Nechystáš na toto téma článek?

Článek nechystám. Tohle téma přednášel mnohokrát tomáš marný i s podrobnostmi. Proč se to děje a jakým způsobem se to vlastně počítá. Tedy nejde o moje téma. Já můžu jedině říct ,,ano, je to tak“, když už se mě na to někdo přímo zeptá. Kdo chce vědět víc, na internetu to nenajde a ani si nemyslím, že to na internet patří.

2. Ve Světě za oponou píšeš, jak se Lenka odhmotnila a dostala své tělo do vyšší sféry. To je trošku vlezlá otázka, ale taky jsi to někdy udělala? Je to pro lidi se schopnostmi podobnými Lence jednoduché?

Zrovna tato část je inspirovaná něčím, co se mi opravdu stalo, ale podrobnosti k tomu raději psát nechci. Dovolila jsem si to zanést do knihy, protože skutečná realita je tak moc krásná, že by jí stejně nikdo nevěřil… V příběhu ale trochu uvěřitelná je. Navíc to skutečně považuji za osobní zkušenost.


3. Lenka musela na konci knihy něco udělat (nechci spoilerovat pro ostatní :D) – stává se to lidem, že za duchovním učením musí toto podstoupit?

To je celkem běžná praxe. Abys jedno získal, musíš jiné pustit. Vše je něčím vyváženo.

4. Slysel jsem, ze zacli cipovat ovoce a zeleninu. Mam z toho strach, protoze pak clovek sni cip v jidle a nebude o tom vedet a budou nas moct vsechny sledovat… vis o tom neco?

Vím o tom, že se dávají čipy do jídla i do oblečení formou nanotechnologie, ale to už se dělá delší dobu, to není žádná nová praktika. Také se to dává do mnoha značek vyhlášené (nebio) kosmetiky. Čipy jsou tak malinké, že nejsou okem viditelné, takže se dají dát prakticky do všeho. Jednou z forem obrany je jíst co nejvíc doma, ze surovin které sis vypěstoval, nebo pocházejí od soukromníka. A používat kosmetiku, která má důvěryhodného výrobce a která se dělá spíše v malém, než ve velkém.

Stejně se tomu ale člověk nevyhne a i kdybys neměl v těle žádné čipy, když tě chtějí najít, tak tě stejně najdou. V občance máš čip, dnešní družice vidí vše co je na zemi a je to velké alespoň jako cent, vidí přes zdi, skrz střechy a zachytí vše, včetně odposlechu. Případně máš čip i v mobilu, nebo PC… Ohledně družic a jejich schopností monitorovat všechny lidi psala nedávno velmi zajímavě Enigma. To mi bylo až fyzicky zle z toho, co všechno tam bylo jmenováno, včetně konkrétních potvor, co už lítají na orbitě. Mám dojem že to bylo právě dubnové vydání r.2014.

Nejvíc čipů bylo nalezelo v jednom obchodním řetězci, nevím jestli ho můžu přímo jmenovat, ale začíná na písmeno ,,L“ a lidé si ho chválí pro nízké ceny… Tam nedoporučuji nic nakupovat.

5. Je jedlá soda závadná?

Proč by měla být závadná? Já znám pouze její dobré účinky a praktická využití. Nic špatného.

6. Chtěla jsem se ještě zeptat, plánuješ vytvořit nějaký další film?

Pokud chceš mít přehled o nejnovějších příspěvcích, odebírej můj účet YouTube, ale už teď nemám v plánu dělat nic, co by mělo třeba 2 hodiny (pokud máš na mysli tohle). Spíše menší, kratší dílka, ideálně komedie. Na druhou stranu ale neříkám, že už nikdy nic podobného dlouhého nevznikne. Třeba budu chtít dělat nějaký dokument, nebo něco podobného, jeden nikdy neví… Třeba budu cestovat a třeba bude o čem točit.

7. Můžeme se do budoucna těšit na nějaká Tvá nová videa na youtube? 🙂

Účet YouTube chci dlouhodobě rozvíjet spolu s blogem a videa používat jako doplňující podpůrný občasný obsah. Takže samozřejmě ano. Brzdí mě pouze časové a technické možnosti, takže videa nejsou tak častá jak bych si osobně přála, každopádně alespoň neutrpí kvalita a je to koukatelné.

8. Kde by si se víc bála jít v noci – V hlubokém lese, nebo v zapadlých uličkách města?

Nebezpečné jsou zapadlé uličky, naopak v lese po setmění nikdo není. Nebezpeční jsou na světě pouze lidé a lidé jsou ve městech. Ne v lesích.

9. Zajímalo by mě, jak celkově svoje stránky neseš.. A to, jak tě vnímají ostatní.

Přece jenom lidé jsou k alternativnímu pohledu na svět a věcem, které vidíš strašně skeptičtí. A všechny okamžitě označují za cvoky. Tvoje názory sdílím, ale pořád mi vrtá hlavou, jak se s označeními typu cvok, že patříš do blázince atd vypořádáváš. Mně osobně totiž představa, že mě jednoho dne někde zavřou a lidé si na mě začnou ukazovat strašně děsí.

Upřímnou soustrast, pokud máš pouze takové lidi okolo sebe. Zato já se s takovými vůbec nevídám, ani nepotkávám. Ne že bych se jich stranila, ale přijdou mi povětšinou blbí a nemáme si moc co říct. Pokud to tak není, bývá to spíše výjimka a i tak se spolu dokážeme skvěle pobavit.

To že jsem blázen, nebo že mě někam zavřou, to píšou akorát trollové na internetu, kteří nemají svůj vlastní život. Jsou to nepotřební jedinci bez přátel a sociálního kontaktu. Svoji frustraci, to že jsou k ničemu, nemají pořádnou práci, a nic v životě nedokázali, si vybíjí na zcela cizích lidech, kteří se proti jedovatým pomlouvačným slinám většinou nemají jak bránit. To zkrátka dělají pouze tyto nízké existence, slušný člověk vůbec nemá zapotřebí někomu nadávat, nebo někoho pomlouvat, případně ho obtěžovat a vyhrožovat mu.

Ztracených pomlouvačných existencí není zase až tak moc, ale jejich pomluvy jsou hodně slyšet, protože klasické publikum více reaguje na pomluvy a kontroverzi, než že je něco fajn a v pohodě. Lidé chtějí drama. Pak vzniká dojem, že je jich víc, nebo že se to píše, ale není to tak. Tito asociálové spíš žijí z ozvěny, která vzniká, když se někdo pomlouvá.

Jinak v reálném životě jsem vážená, přátel mám mnoho a pokud zrovna někdo úplně nesouhlasí s tím co dělám, řekne mi to úplně normálně a já ho samozřejmě respektuji, nebo si pro sebe klidně pomyslím že je debil a zase se v míru rozejdeme. Ale nikdy mi nikdo do očí neřekl, že jsem cvok a patřím do blázince. To si lidé ke mně z očí do očí nikdy nedovolí, ale dovolí si to na internetu, protože ten snese každý sliz.

Kdyby to co dělám a to co píšu byly nesmysly, tak by to nikomu nepomáhalo, neměla bych úspěch a tím pádem ani publikum. Za mě tedy mluví výsledky a nezastaví mě ani bludné balvany, ani diskuzní trolling, ani pomlouvači, kteří jsou natolik primitivní, že žijí z uměle vytvářených tragédií, které si vymýšlí o cizích lidech. Toto zkrátka nejsou lidé, které uznávám, nikdy ani nebudu a nemá absolutně smysl se takovými ,,názory“ zabývat, případně je číst.

Protože – jak už jsem psala – reálně mám skvělé výsledky, nepočitatelně mnoho lidí kteří mají z toho co dělám prospěch a pokud někdo o mně píše že jsem blázen, píše jedině sám o sobě. K mým uším se to nedostane, já žiji naopak ve světě, kde si mě lidé velmi váží za to, jaká jsem. Celkově vůbec neřeším žádné situace, kdy by mě někdo utlačoval, nebo byl na mě zlý, nebo že bych byla nějaká opuštěná, neuznaná. To vůbec není můj život 🙂

10. Zajímalo by mě, jestli na Zemi ještě žijí lidé, kteří si dokážou zmaterializovat věci, které potřebují? Třeba jídlo, vodu nebo oblečení. Tedy pokud se to sem smí psát 🙂

Jsou tady, ale je jich velmi málo. Pokud jsou ve společnosti, nesmí své schopnosti používat (jinak je systém odstřelí), případně musí mít specální povolení. Anebo žijí na místě, kde jsou absolutně odříznutí od civilizace, stát o nich vůbec neví, nejsou nikde registrovaní, neplatí daně, neodebírají elektřinu, nemají žádné technologie a vůbec nikdo je nezná.

Čili buď mlží protože musí, anebo vůbec nejsou v dosahu.

11. Chodíš ráda do divadla? 🙂

Pravidelně ne, ale když už se tam dostanu, tak si to samozřejmě užiju.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míra 2014-05-05 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-05 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dala si si vyložiť osud z knihovne palmových listov?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-05 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Přednáška o palmových listech bude možná i v Bratislavě, takže když si na ni dojdeš, všechno se dozvíš. Moje téma to není, nebudu to zařazovat do dotazníku. Kdo měl opravdový zájem, mohl přijet v sobotu do Brna.

Ikona diskutujiciho xorah 2014-05-05 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Ira 2014-05-05 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Novinky na youtube odebírám, takže se těším na další videa, a třeba i hudbu v 432 Hz :-)

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-05-05 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám také otázku. Jeden člověk se mě nedávno zeptal a já pořád nějak nedokážu zformulovat odpověď.  Jaký je smysl existence energie? Nejde mi o smysl života, ale o smysl existence všeho, celku. Proč?:)

Ikona diskutujiciho Judita 2014-05-05 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Chtěla bych se tě na něco zeptat… když má matka 1 dítě, které je třeba ve smrtelném nebezpečí a zachrání ho jenom matčina smrt (matka musí umřít, aby dítě mohlo žít, např. jsou někde uvěznění a když se matka zabije, způsobí to rozruch takže dítě má naději, že se mu v tom zmatku podaří utéct),tak co se stane s duší matky? Taky bude navždy bloudit, její duše protože spáchala sebevraždu a zachránila tím třeba několik lidí před jejich smrtí?

Ikona diskutujiciho All 2014-05-05 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som to o zrýchlení času počula na jednom seminári a poznám viacero ľudí, ktorí o tom vedia, na nete som to ale ešte nevidela

Ikona diskutujiciho miš 2014-05-05 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je nezdravé nosit často černé oblečení?

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-05 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1)Chtěl by jsem se tě zeptat jaký je podle tebe smysl života. Myslíš, že smyslem života je rozvázat se z koloběhu převtělování a dosáhnout osvícení?

Ikona diskutujiciho Hmm 2014-05-05 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No čo sa týka tej sódy. Ako pri všetkom čo človek zje a vo všeobecnosti sa to dá považovať za jedlé, tak to závisí od toho ako pre koho. Každý je iný a niekomu môže aj taká jedlá sóda ublížiť. Napr. človeku, ktorý má určitý druh zažívacích, či tráviacich ťažkostí.. Takže všetko závisí od konkrétneho človeka…

Ikona diskutujiciho Lenny 2014-05-05 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, vím, že to není tvoje téma, ale v jednom zápisu z přednášky tomáše marného jsem četla, že pokud podepíšeme nějaký papír s čárovým kódem, že se může stát něco hrozného a že to nemusí jít vrátit zpátky. Dnes jsem byla nucená podepsat nějaký maturitní nesmysly, tak jako všichni, a tam těch kódů bylo plno.. Napadá mě symbolika s upsáním se ďáblu.. Opravdu to může mít tak negativní dopad? a co s tím?

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-05 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ohledně odhmotnění, mám známého, který se umí vytěsnit z těla. Vyprávěl mi fascinující zážitky, jenže on se umí napřed ochránit, páč když je tam v onom světě, je tam spousta černejch, kteří ho napadají. Dlouho jsem ho neviděl, rád bych ho zase potkal. Jeho vyprávění mě vždy dostalo. Bylo to dokonce období, kdy jsem měl, ale jen na chvilku zvláštní schopnosti, ale protože jsem začal víc fungovat přes to ohavný EGO, zatrhli mi to.

Ikona diskutujiciho Teri 2014-05-05 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co je vlastne ten system? Myslim tim hlavne kdo za nim stoji a ovlada nas. Cetla nebo videla si Hunger games? Strasne se to tomu podoba.

Ikona diskutujiciho jgvgf 2014-05-05 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co si myslíš o Feng Shui? 🙂 Četla jsem si o tom knížku a přišlo mi, že by si z toho někteří lidé opravdu měli vzít příklad :D

Ikona diskutujiciho L? 2014-05-05 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten řetězec je Lidl? Ráda tam nakupuju a je to celkem šok, jestli je to on.

Ikona diskutujiciho lessie 2014-05-05 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,tvoju farbu vlasov máš takú svetlú od prírody alebo si farbíš?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-06 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Menovat sa tu asi nesmie ale je jasné že sa jedná o reťazec ktorý má svoje vlastné značky (polské a nemecké). Už dávnejšie sa hovorilo že tam sú nanočastice v jogurtoch. Ale keď si v tomto reťazci kúpim napríklad kečup heinz, ktorý neni ich značkou tak ten by mal byť v poriadku.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-06 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ty co se dávají do potravin jsou většinou trochu jiné. Ale na sledování + rakovinu stačí.

Ikona diskutujiciho barva spící zmije 2014-05-06 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak je to s pripravou jidla a mixery? co kdyz se noze nebo nastavec mixeru toci doleva, je bezpecne jidlo pak jist?

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-06 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-06 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Systém je to co tě nutí dělat to co tě uzavírá do nízké vibrace,aby jsi neviděla realitu, aby tvoje intuice byla blokovaná.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-06 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: … milá Juditko, to jsou bludy. Ty bludné duše. nejspíš jsi to slyšela od nějakého … co je ducha mdlého. Pokud někdo spáchá sebevraždu, nebude nikde jeho duše bloudit. Ten člověk si to prostě musí odžít, nebo ta duše v něm, jak chceš, a pokud to ukončí, stejně se té události nevyhne v dalším životě. Dám ti příklad: Někomu jsem ublížil, a abych pochopil, že se to nedělá, ublíží mi někdo jiný, abych věděl, že je to fuj, že se to nedělá. Když si to ale před tím hodím, aby mi neublížil, nezažiju ten pocit, a neřeknu si: "sakra!" Co jsem to jen udělal? 🙂 Chápeš? 🙂 Ve všem je spravedlnost a většinou hlavně v tom, co bolí. Pamatuj, že na této planetě nejsme na dovolené. Ahojky

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-06 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co má vlastně smysl?

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-05-06 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,když si vezmu ze zahrady šnečí ulity,ve kterých už šneci umřely.Myslíš,že je to dobré,nebo budou ulity vyzařovat cosi negativního?

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-05-07 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: RFID čipy se dají vyřadit z funkce jednoduše nacvaknutím obyčejné kancelářské kovové sponky. Jinak např. Teslův transformátor (vytvářející jiskřící vysoké napětí) dokáže spolehlivě zlikvidovat všecchny elektronické čipy v blízkém okolí. Kdo si chce zaexperimentovat, tak k tomu postačí dvě věci ze staré Škodovky – baterka 12V a indukční zapalovací cívka :-)

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-05-07 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozumiem tým cipom v jedle…. Žalúdočná stava ich náhodou nerozlozi, alebo neposkodi keď su tak malé? A ak nie tak načo je to dobre keď to len prejde traviacim systémom a potom to človek vy…….  ?

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-07 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: VŠECHNO. 🙂

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-07 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ještě sem zapomněl dodat k Osvícení.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-05-08 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ony existují jiné planety, kde roste fyzicky tráva a stromy atd. a chodí tam po zemi lidé jako my, a všude jinde na ostatních planetách je to lepší, lidé tam žijí podle původních hodnot a mají celkově lepší a zdravější život? Jako dávno vím že nejsme ve vesmíru sami, vím o existenci duše a jiných světech, úrovních, dimenzích ale toto je pro mě novinka.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-05-08 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímalo by mě, jestli je šungit konstruktivní, jelikož píšeš, že černé kameny "nejsou nic moc konstruktivního", avšak šungit by měl pomáhat proti nějakým "zářením", např. z mobilu, jak to teda je?

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-05-08 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: TO: Roztomilý medvídek.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-08 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Jistěže existují miliardy různých obydlených planet, na kterých je různý stupeň vývoje, někde jsou na tom lépe než my a jinde třeba hůře, ale to bych neřešil, tvoje duše si vybrala "výuku" zde na Zemi , tak si to užij, protože nikde jinde není lépe, jsi tady a teď, žij život a nech se nést na vlně synchronicity..

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-08 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: V podstatě je to jedno odkud Bashar je, důležité je , že dává pravdivé informace a tím pomáhá k transformaci Země.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-08 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: nebo taky nic. Něják mi čím dál víc lidský život připomíná děcka, co si na pískovišti hrají na dospělost. Jo, některé z těch báboviček mám hodně ráda a kdyby na mě vlezla stonožka, tak bych úplně "umřela", ale nemohu se zbavit dojmu, že věci, na něž jako lidé vůbec dokážeme dohlédnout, jsou ve velkém schématu věcí přesně tohle – bábovičky z písku.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-08 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: mám z tebe pocit, že zbytečně moc přemýšlíš o věcech, na které stejně nepřijdeš a okrádáš se tak o svůj drahocený čas. Není dobré, když se moc myslí. Já například, když nemusím, nemyslím. Mám tak lehčí život. 🙂

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-05-09 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Člověk ani moc myslet nemusí, stačí jen nechat proudit přes své tělo ŽIVOT a synchronicita se o vše postará..

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-09 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: tak tenhle příspěvek nemá chybu. Jasně, stručně, výstižně a naprosto pravdivě. 🙂

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-09 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Osvícení chci dosáhnout, aby jsem se na toto místo utrpení zvané země nemusel už nikd narodit. Zbavit se všech připoutaní, která mě svazují k zemi jako je žárlivist, žádostivost, připoutaní k alkoholu atd. Tomu říkám osvícení, osvobození se z koloběhu utrpení.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-09 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Co teď dělám je, že se zbavuju berliček falešné jistoty, které mi umožňují pocit, že mám vše pevně ve svých rukou, pod kontrolou. Tato potřeba kontroly jde ruku v ruce s voláním po sebezničení, což je věc, kterou jsem také připouštěla velice nerada, a která se de-facto transformovala už v momentě pochopení (u mě probíhala sublimací do sebeobětování – sama sobě nemohu pomoci, protože bych vzniklou sílu nemusela UDRŽET POD KONTROLOU, ale když nemůžu mít já, tak ať alespoň mají druzí). Naštěstí jsem takovýto tlak nikdy necítila stran druhých lidí, takže se můj sklon ovládat omezoval na mou osobu a anonymní okolnosti, jak to jde na lidi, tak je už fakt zle. Pravdu mají ti, kteří říkají, že vývoj probíhá po spirále, potýkám se se stále jemnějšími projevy, které mě postupně vedou k plnému včlenění toho, co jsem kdysi dávno vnímala jako děsivé monstrum někde v nitru. Přijmout je velký krok. Naučit se mít rád a ocenit také. Bezvýhradně důvěřovat je však to, co ještě chybí. Někde jsem četla krásný obrat "druhotná naivita", která vyjadřuje postoj už poučeného člověka, který se i přes to ke světu obrací s důvěrou dítěte. Myslím, že je podstatou příspěvku RoztomiléhoMedvídka.

Ikona diskutujiciho felicitas 2014-05-10 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Tak to jste jeden z mála, protože se Vám podařilo žít v přítomnosti. Většina lidí žije v minulosti nebo utíká, aniž si to uvědomuje, do "budoucnosti" ,

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-11 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:… no, je to nelehké žití, mezi lidmi. Minulost nemá smysl, to bylo. Budoucnost? Neřeším, co má prijít, tomu se nevyhnu. Takže žijeme přítomností. 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2014-05-11 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: [37]: Super tyto dva příspěvky, také si už uvědomuju, že je fajn zbavit se nadbytečného přemýšlení – o nic se tak neochudím, velmi často to totiž jsou myšlenky naprosto neužitečné pořád dokola omílané.

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-05-15 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: TO Roztomilý medvídek:

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-05-15 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Celé 4 minutové video dále popisuje jejich planetu a Bashar jasně říká, že my lidé jsme předkové jejich civilizace, a proto se snaží skrz Darylla o channelling. A odkaz na ten blok, který jsem posílal v komentáři před několika týdny, ve kterém se o jejich civilizaci Esassani píše, je valstně převyprávění tohoto Daryllova videa. https://www.youtube.com/watch?v=jI7hZpzyNeE

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-05-15 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: TO Roztomilý medvídek:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek