93. Dotazník

15.5.2014 v Čtenáři 44

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Ahoj, zaujímalo by ma ako sa detoxikuješ napr. črevá či pečeň. Môžeš mi prosím, poradiť nejakú knihu alebo link z ktorého čerpáš?

Své vědomosti nemám z internetu a knihy jsou pouze doprovodný materiál, kterým si doplňuji mozaiku. Takže nemám na co odkázat a pokud už narazím na dobrou knihu, recenzi na ni píšu do stejné rubriky, jak jsme zvyklí. Pokud si jako ,,laik“ chceš provést očistu organismu, vyhledej odborníka.

2. Jak se vyrovnat se zlem ve světě, zachovat si psychickou pohodu, i když se dozvídáme o velmi deprimujících jevech, které nemůžeme ovlivnit (např. zprávy o sexuálním nebo pracovním zotročování lidí nebo týrání zvířat, když se o tom dozvídám, úplně mi to bere radost ze života).

Věci které nedokážeš žádným způsobem ovlivnit, si poslechni a pak ignoruj. Když se tím budeš stresovat, nepomůžeš ničemu, jenom děláš zle sama sobě. Naopak když s tím můžeš něco dělat, je to v tvých silách a víš co konkrétně dělat, tak pracuj. Jinak se svět nikdy nezlepší.


3. Jaká je Tvá nejoblíbenější pohádka (je jedno jestli kreslená, hraná, nebo vyprávěná)

Ani nevím. Líbí se mi skoro každá, když je pěkně udělaná, není nevkusně moderní a dopadne dobře.

4. Myslíš že se hladovkou (půsty) hubne nebo spíše přibereš?

Hladovka a půst VŮBEC není to samé. Takže na co se vlastně ptáš? – Projdi si pro začátek stránky www.pust.cz a podívej se, jaký je mezi těmito pojmy rozdíl. Najdeš tam i spoustu jiných dat k tématu.

5. Proč nemáš ráda opice?

Protože jsou to mutanti a ne zvířata? Třeba proto? 🙂

6. Máš nějaké rady na bolest zubů?

(Za předpokladu že se nejedná o zubní kaz) Když bolí zuby, bývá to skrytý zánět. A ten se dá léčit doma i lidovou medicínou, nebo MMS.

7. Ahoj ako sa staras o svoje zuby?

Já se starám o tělo jako celek. Když je uvnitř čisté, zuby se nekazí. Ale preventivně se čistím ještě s MMS.

8. Chodis k zubarovi?

Jen pokud se vyskytne problém, který nutně žádá chirurgický zákrok. To si doma prostě už neudělám a někdy se to stane i se sebelepší péčí. Třeba zubařka mi musela vytáhnout kdysi malý úlomek mléčného zubu, co zůstal v dásni a byl živý. Prostě si tam koukal vedle dospělých… To si prostě sama udělat nemůžu a tady byla pomoc nutná.

9. Co robis ked mas zubny kaz?

Podle toho kde. Když je to na povrchu zubu, dá se to léčit a zub se zatáhne. Stačí vědět co a jak. Ale před lety se mi udělal pod starou plombou uvnitř zubu (někdo to kdysi prostě zmrvil) a na ten už jsem se nedostala, to už musel udělat zubař. Ale od té doby jsem se zuby neměla problém, jak říkám když je tělo zdravé, zuby se jen tak nekazí.

10. Co by si poradila ludom ktory tam neradi chodia?

Kompletně detoxikovat celý svůj organismus. Dlouhodobě, po celý život. Orgán po orgánu, okruh za okruhem, jednu zátěž za druhou, odčervit… Zuby jsou ukazatelé vnitřního zdraví. Když je zdraví chatrné, jsou špatné a kazivé.

11. Nevíš jak správně pečovat o svoji pleť? 🙂 Například asiatky ji mají hebkou, takže vypadají mladší.. nevíš co dělají jinak než evropanky a američanky?

Někde jsem četla, že nemají akné proto, že jedí velmi střídmě, jen čerstvé ryby, řasy, rýži a VŮBEC nepijí mléko. – Však si všimni, že když žačnou žít u nás a jedí ty naše hnusky, mají problémy s jebáky jako každý jiný. Pleť je (stejně jako zuby, vlasy, nehty atd.) ukazatel vnitřního zdraví. Když jsi zdravá a vnitřně čistá, je v pořádku i pleť.

12. Aký máš názor na eutanáziu a na trest smrti?

Nějaká optimističtější otázka by nebyla?

13. Prosim ta, nemohla by si napísať nieco viac o fyzignomii? Veľmi má to zaujíma, no nemôžem o tom nič nájsť. Aspon nejaké základné črty, ak by sa dalo.

Spíš máš asi na mysli FYZIOGNOMIKU. Fyziognomie je nauka o stavbě těla. Něco trošku podobného, ale přesto jiná věda (koukám že i na wiki je to napsané blbě, to však není nic nového, píšou to amatéři). Zkus googlit správný název a uvidíš, že najdeš.

14. Četla jsi taky některou z knih Dana Browna? Jaký na ně případně máš názor? 🙂

Vím o něm, vím co napsal, ale nic jsem od něho nečetla. Mě zajímají učebnice biologie, atlasy hub, rostlin, případně jakákoliv jiná četba, která mě něco naučí, čili i osobnostní rozvoj. Pokud vím D.Brown píše spíš příběhy částečně fiktivní, částečně založené na skutečných událostech, částečně konspirátorské… To není téma, které chci číst.

15. Jen bych se chtěla zeptat na tu Fukušimu. Jsou nějaké nové informace?

Nic nového, pořád platí ta samá výzva, ale je očividně velký problém chtít po lidech, aby si večer před spaním jen něco přáli. Úplně je mi za tu lidskou nesoudržnost stydno. Až nám to spadne na hlavu, budou se lidi ptát ,,proč já“ a pak už bude pozdě… Já na tom pracuji pořád dál.

16. A když jde někdo na plastickou operaci(např. nosu), ovlivní to nějak (i třeba jen trošku) jeho vlastnosti?

Nezmění se tím vůbec nic, mozek napíná svaly podle charakteru, to utváří rysy a pokud to někdo chirurgicky ořeže a upraví podle svého, tak to jenom bude jinak vypadat. Čili člověk něco zakamufluje, ale na jeho povaze se nespraví/nezhorší vůbec nic.

17. Četla jsi o fyziognomii nějakou knihu? Jakou?

Četla jsem i knihy o FYZIOGNOMICE, jedna (snad) trochu dostupná je Jak číst obličeje, napsal Rodney Davies. Ale když zagooglíš, určitě najdeš i jiné. Není to nic nového.

18. fyziogonomie (jestli je ta tak dobře napsané), je „věda“, která se zabývá spojitostmi mezi vzhledem člověka a jeho psychikou, nebo povahou? Chápu to dobře? Zajímalo by mě, na kolik je to „přesné“ a důvěryhodné, jestli se to dá říci 🙂

FYZIOGNOMIKA zkoumá rysy tváře. Fyziognomie stavbu těla. – Čtení z rysů tváře, když tomu člověk rozumí, když to umí správně porovnat a má na to cit, je velmi přesné. Ale záleží na cviku a i na tohle je potřeba mít trochu talent. Samozřejmě když si někdo přečte jednu knížku, vůbec neporovnává rysy mezi sebou a nemá cit, tak se utne velmi snadno. Připadá mi to trochu jako irisdiagnostika, akorát jednodušší na výklad a učení se.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-05-15 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka 16. Co takle znatelný nárůst ega,  tedy změna vlastnosti, na  kterou ne všichni mohou být dobře připraveni. Nemyslíš, že by bylo dobré asoň tohle zmínit?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-15 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Které? – Nepamatuji si, že bych za poslední dobu viděla nějaký komentář od někoho, kdo se podepisuje jako ty. Musíš komentář první odeslat, abych ho vůbec mohla zveřejnit! 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2014-05-15 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skvělé odpovědi 🙂

Ikona diskutujiciho Míra 2014-05-15 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-05-15 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj poslední dotaz zněl, proč v každém druhém článku označuješ skupiny lidí(ať už jde o koholi) za blbce, omezence a pod. Na stránce pojednávají o duchovnu, jsem z podobné formulace trochu překvapen. Pokud se pletu, jedině dobře, ale cítit z toho dobrý záměr neumím.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-15 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Když je někdo idiot, nebo podvodník, tak to řeknu. Jestli nějaký přecitlivělý duchovní človíček dostane kopřivku z toho, že ,,Aluška není dostatečně duchovní", tak ať. Stejně být duchovní, je pro mě spíš nadávka, než pocta. Četl jsi tento článek?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-05-15 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak dopadla ta petice za bezpodmínečný příjem?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-15 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To se musíš ptát těch, co ji založili a propagovali 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-15 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ze zdrojů, co čtu, jsi asi největší sluníčkář :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-15 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To jsou hnusné pomluvy :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-15 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  keď porovnáme tento blog s väčšinov bežných blogov a webov, tak ano :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-15 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vieš o niečom proti zápachu z úst?

Ikona diskutujiciho Corny 2014-05-15 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na to že, že v Číně mají zákaz objímaní stromů?

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-05-15 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moooc tě prosím, dáš sem ten "návod" jak si spravit zubní kaz? :D Právě jeden mám, nechci k zubařce!:D JE mi 15, mamka už nás brzo bude objednávat.. 🙁 Moc prosíím Aluško, poděl se:D

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-05-15 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: O duch-hovních lidičkách to není. Je to o jistotě, že máš pravdu. Tedy o přesvědčení, že máš právo rozhodovat o tom, kdo je a není blbej. Je spousty situací, kdy podvodník se nakonec ukáže jako podvedený a idiot, jako ten kdo měl větší rozhled. Pokud máš tedy univerzální návod na pravdu a v každé situaci vidíš jak ty skryté okolnosti, tak ty viditelné až z jiné perspektivy, jsem překvapen, že jsi se už dávno nerozplynula v éteru 😉

Ikona diskutujiciho Kač 2014-05-15 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš kreslířku Marii Brožovou? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-15 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já píšu své zkušenosti a názory. Jak si je kdo přebere, je na něm. Pokud tě dráždí moje sebevědomí, máš patrně nějaký problém, ale nehaž ho prosím na mě, protože já nejsem zdroj toho, co tě dráždí.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-05-15 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za objasnění pojmů, fyziognomika a fyziognomie. :-)

Ikona diskutujiciho Bubble 2014-05-15 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: achjo, a takže jiné řešení než zubaře nemám? :D

Ikona diskutujiciho iriska 2014-05-15 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je zdravé pít mléko a jíst mléčné výrobky? (Podle čínské medicíny a makrobiotiky není mléko vůbec zdravé). Způsobuje mléko akné, jak naznačuješ u otázky 11? ….vím že názorů je mnoho, zajímají mě tvé poznatky. díky

Ikona diskutujiciho Mou 2014-05-15 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na seriál Doctor Who?

Ikona diskutujiciho All 2014-05-15 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevsimla si si, ze v poslednej dobe sa zmenili chemtrails? ciary sa ovela rychlejsie rozpijaju po oblohe. Nevies preco to zmenili?

Ikona diskutujiciho Clar 2014-05-15 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš seriál Sběratelé kostí? Co si o něm myslíš?:) Já se z něj i dost naučila:D

Ikona diskutujiciho daisy 2014-05-15 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto a preco vytvoril opice?

Ikona diskutujiciho daisy 2014-05-15 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na pust.cz pisi, ze behem pustu se ma pit pouze destilovana voda. Ale pokud vim, po te z vetsich mnostecb praskaji bunku. Navic si nejsem jista, jestli je bezpecne pit neco z lekarny… co si o tom myslis?

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-15 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je smsl života? Ptám se podruhé. Jestli se zeptam ještě jednou, tak to bude potřetí, protože dva a jedna jsou tři! Znáš odpověď na to co je mým smyslem života? Je to utrpení, nemoc, stáří a smrt, aby jsem splatil karmu a potěšil bohy?

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-15 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všiml jsem si jak kritizuješ duch-hovně založené lidi. Ty Alue nejsi duch-hovní člověk, když píšeš o doch-hovních věcech a žiješ duch-hovně?

Ikona diskutujiciho podkoleno 2014-05-15 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ak sa teda zmenim povahovo, zmnenia sa aj moje crty tvare?

Ikona diskutujiciho podkoleno 2014-05-15 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A odkial beries informacie ak nie s internetu a knih?

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-05-15 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat, jak se dá přijít na to, že je jistý druh zvířete mutant? Jak jsi dospěla k tomu, že opice jsou mutanti? A prosím nepiš nic ve smyslu "k tomu nemáš přístup" nebo "když nevíš, tak si to dohledej na internetu". Prosím, dej se buď nějaký odkaz, příp. krátce vysvětli. A ještě – co je podle tebe mutant? Jelikož z určitého úhlu pohledu jsme mutanti všichni, tak bych si chtěla ujasnit pojmy. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho xiulan 2014-05-15 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o Kim Jong-Unovi a dění v KLDR? 🙂

Ikona diskutujiciho Dalibor Zástěra 2014-05-16 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Proti zápachu úst se hodí čistit si je a navíc použít roztok se stříbrem, viz. pan Gargulák z Moravy. Ten Vám to pošle.Proti bolesti je dobrý rozeběhnout se proti zdi. Ale pořádně.Jinak musíš za lékaři, či na černý trh.A co se týká slepého střeva, nevěřím že je na prd, ale holt musí někdy ven. Dali

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-16 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Otázka vyjde, až přijde na řadu. Opakované pokládání nemá smysl.

Ikona diskutujiciho Kallis 2014-05-16 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Kač 2014-05-16 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké jsou tvé nejoblíbenější knihy z pubertálních – školních let (příběhové)? 🙂

Ikona diskutujiciho Kač 2014-05-16 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejhorší knížka, jakou jsi kdy četla? :D

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-05-16 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čteš i knížky s příběhem, nebo jen učebnice? :D

Ikona diskutujiciho Alek 2014-05-17 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na stranu NE Bruselu? Je ta strana tak jak se tváří nebo je to jen hra vysoce postavených lidí? Půjdeš k volbám a má tam vůbec smysl jít?

Ikona diskutujiciho anelie 2014-05-17 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, napiš prosím, jak je to s těmi opicemi. Vím, že jsi kdysi psala, že se o tom radši nechceš moc rozepisovat, ale stejně to tu hodně lidí zajímá (včetně mě) a na internetu se to moc dohledat nedá. Ke mě se akorát dostala informace, že v podstatě je to degenerovaný člověk (jako že opice se vyvinula z člověka a ne naopak). Tak by mě zajímalo, nakolik je to pravda. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Susan 2014-05-18 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak mám po dlouhé době zase nutkání se tě zeptat na tvůj názor. Mě by totiž zajímalo, co si myslíš o Ježíši Kristovi? Já vím, že na křesťanství máš velmi negativní názor( já jsem na tom podobně), ale Ježíš Kristus jako samotná postava mi připadá velmi unikátní a zajímavá. Tak by mě zajímalo, jaké o něm máš informace? Byl to obyčejný člověk jako my nebo doopravdy někdo, kdo byl vysoce duchovně vyvinutý a možná to nebyl ani člověk? Děkuji za případnou odpověď, měj se hezky! :-)

Ikona diskutujiciho Pražák 2014-05-19 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Jestli to nesouvisí s plánovaným uzavřením HAARPu?

Ikona diskutujiciho Nepamatuji se 2014-05-19 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, videla jsi film Ink ? Mohl by se libit 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-20 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  I ja som si to všimol, v poslednej dobe čiary po lietadlách okamžite miznú, pretože to už neni to chemtrails, čo bývalo.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-05-20 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám doma řetízek s přívěskem skarabea z Egypta. Můžu ho nosit? Není to taky nějaký destruktivní symbol?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek