94. Dotazník

22.5.2014 v Čtenáři 54

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Je možné splniť si niečo na pohľad nesplniteľné? Veľmi by som chcela mať raz vlastný ranč a pomáhať zvieratám, no každý ma hneď vytrhne z krásnych snov a pýta sa ma kde na to asi tak zoberiem. Myslíš, že keby som si za tým tvrdohlavo išla a bolo by to moje poslanie, tak mi vesmír pomôže? Aj keď je to nepredstaviteľná suma a všetko okolo, ako mi každý rád objasní keď mu prezradím môj najväčší sen…Nemám predstavu kde mám asi tak začať makať, aby som si to jednoducho mohla dovoliť 😀

To nevím ani já. Ale drž se svého snu. Možná nebudeš mít přímo a doslova ranč, ale tato touha, pokud je dost silná, tě může i oklikou přivést k něčemu, co tě bude naplňovat a co bude prospěšné. Vždy jak se ti do života připlete nějaký takový pud, co tě někam táhne, prostě ho následuj a nenech si ho ničím vzít. Já to takto dělám celý život a nikdy jsem nešlápla vedle, protože za tím vždy je nějaký vyšší smysl a poslání.

Třeba založíš nějaký útulek pro hospodářská zvířata, získáš na něj dotace a dobrovolníky, nebo se provdáš a přijde to nakonec samo. Všechno má zkrátka nějaký smysl. A jestli máš za úkol starat se o zvířata, tak se o ně starat budeš.


2. Je to pár let zpět, co jsem začala odmítat násilí, přestala se koukat na televizi, a příliš jsem ani nečetla. No a před několika měsíci jsem vzala do ruky knížky, které se mi v minulosti hodně moc líbily a nyní jsem při čtení úpěla a měla jsem, co dělat abych to vůbec dočetla. Příběh je sice zajímavý, ale strašně silně jsem vnímala násilí. Dřív mi to tak nepřišlo. Někdy si ale přijdu až přecitlivělá, protože to násilí vidím všude kolem a hodně mi to vadí. Třeba mi stačí, když si pustím pohádku a v ní je nějaký povedený padouch a já se celá stáhnu, začne to ve mě vřít a celou tu pohádku jsem napjatá a nedokážu se ani soustředit na děj. Myslíš si, že je to normální, nebo jsem jen nějaká přecitlivělá?

Myslím, že jsi normální a nezkažená osobnost. Já se taky vyhýbám filmům a knihám s padouchy, protože si u nich neodpočinu. Jsme tím obklopení, aby lidstvo začalo být vůči násilí otupělé a stalo se dekadentním. Je jenom dobře, že nejsi v tom davu.

3. Jakou zubní pastu bys doporučovala? Klidně i konkrétněji značku 🙂

Aloe Vera Toothgel od Forever Living Products. Nakupuji ZDE Používám ji už 5 let, je skvělá.

4. Je pravda, že při astrálním cestování můžeš náhlednout do minulosti či budoucnosti?

Je to možné, ale nejsem si jistá, jak člověk pozná, kde přesně se ocitl. U mě už k přesunu v čase došlo, ale bylo to v řádu několika hodin. Co jsem tam viděla, se pak stalo, ale dopředu jsem nevěděla, o co jde… Takže je to takové zmatečné, protože k tomu dochází i spontánně, aniž bys to přímo chtěl.

5. Když obrázky nosí energii jejich autora, funguje to stejně s knihami? Například jsem se procházela knihovnou a v oddělení poezie (kde je většina děl depresivních) se mi dělalo zle, zatímco jedna kniha (román) si mě doslova přivolala a nenechala odejít bez ní.

Samozřejmě. Jak jinak myslíš že to funguje, když lidé popisují své úžasné duchovní zážitky i při/po četbě mých knih? (Nebo jiných s hodně dobrou energií, a že jich je na trhu dost) Napojují se jednoduše přes knihu nahoru. O čem kniha pojednává, ve spojení se zkušeností autora, s tím se čtenář propojí četbou. Když je kniha dobrá, konstruktivní, tak to umí. Není jedno, co čteš.

6. Jakou největší šílenost jsi v životě udělala?

Je toho hodně, těžko vybrat a taky nevím, který typ zážitků by tě vlastně zajímal. Protože risk z nerozvážnosti, nebo vyloženě pitomosti, jsem nedělala v podstatě nikdy, anebo jen velmi ojediněle v pubertě. Mockrát jsem už ale udělala něco, za čím nikdo jiný neviděl smysl a pokládal to za chybu či pitomost, ale já vím moc dobře, co proč dělám a taky se mi to vyplatí. – Dá se něco takového označit za šílenost? ….. Tedy v podstatě nevím co odpovědět.

7. Který bojový sport je ti nejsympatičtější? (kung fu\taichi\šermování…)

Hezky se mi kouká na šerm, nebo ten styl. Když to lidi umí a mají dobře nacvičenou sestavu.

8. Je nezdravé nosit často černé oblečení?

Může to být známka nějakého vnitřního problému, ale znám lidi, co černou hodně nosí z praktických důvodů. Protože je elegantní, univerzální, zeštíhluje, člověk je v ní většinou i méně výrazný na ulici a to spoustě lidí vyhovuje.

Pokud ale nemusíš, nemáš nadváhu a nevadí ti pohledy kolemjdoucích, je lepší černou s něčím vždy zkombinovat. Pouze černý úbor vypadá dost ,,tvrdě” a také černá barva pohlcuje energii, takže se zbytečně vysiluješ. Je tedy dobré ji vždy něčím energeticky vyvážit.

9. Chtěl by jsem se tě zeptat jaký je podle tebe smysl života. Myslíš, že smyslem života je rozvázat se z koloběhu převtělování a dosáhnout osvícení?

Převtěluješ se proto, že to potřebuješ a že ses tak rozhodl. Až nabudeš potřebné znalosti, tak už se převtělovat nebudeš, protože to nebudeš potřebovat a nebude to mít pro tebe smysl. Smyslem života JE ŽIVOT!!!

10. Myslíš, že alkohol v menším množství může bránit v duchovním rozvoji?

Alkohol v menším množství chvilkově zatemní mysl, takže si člověk i odpočine od neustálého myšlenkového bla bla bla, napětí a stresu. Ve vyšších dávkách poškozuje organismus a může se stát psychicky návykovým, ale v malých dávkách je to primárně léčivo, za druhé relaxační pomůcka. Která je ale zrádná a nesmí se přehánět. S duchovností to nemá nic společného.

Charakterově kvalitním člověkem se stáváš přes své čisté myšlení a dobré skutky, jestli si u toho občas dáš pivko nebo skleničku vína, je úplně jedno. Záleží na tom, jak k alkoholu přistupuješ a jestli ho umíš využít jako lék. Přecejenom, do čeho naložit ořechy, když se chceš přírodně odčervit? Do vody se ti léčivo nerozpustí… Nebo kloktání slivky, když je problém s infekcí v ústech? – Stará dobrá vesnická metoda.

11. Co je vlastne ten system? Myslim tim hlavne kdo za nim stoji a ovlada nas.

Doporučuji načíst alespoň základní údaje o Illuminátech a Zednářích.

12. Cetla nebo videla si Hunger games? Strasne se to tomu podoba.

Viděla jsem dva filmy, a ačkoliv jsem od toho nečekala žádnou extra podívanou, myšlenka filmu až děsivě symbolicky sedí na tuto dobu.

13. Co si myslíš o Feng Shui? Četla jsem si o tom knížku a přišlo mi, že by si z toho někteří lidé opravdu měli vzít příklad.

Občas o tom něco zaslehnu, jinak toto mě zatím nechává úplně neutrální, nezabývám se tím.

14. Co bys poradila ženě, která chce rozvíjet svoji ženskost a přitom se nechce účastnit takových těch kurzů pro ženy? (kromě čtení knížek…:))

Knížku Rudý měsíc, nebo se naučit mít ráda a respektovat sebe samu. Co to vůbec je, ,,rozvíjet ženství”? – To znamená stát se tím, kým opravdu jsi. Na to nepotřebuješ workshop, na to se ,,stačí” mít ráda a přijmout se. To ostatní pak přijde samo s tvým zájmem.

15. Co si myslíš o tom, že když někdo na sobě začne pracovat a dostane se ke svým starým traumatům, řeší to třeba na nějakých terapiích, a v důsledku toho začne být “v depce”? Je možné, aby si někdo tímto způsobem zpracovával svoje traumata a bolesti třeba několik let? Myslíš si, že k tomu, aby se člověk zbavil nepříjemného traumatu z dětství, si musí znovu prožít ty bolestivé stavy a emoce (tak je to často různými terapeuty propagováno)?

Je to samozřejmě úplná blbost. Pokud jsi v depresi, tak vůbec nic neřešíš, nečistíš. Řešení přichází s úlevou, úleva přichází s odpuštěním, odpuštění přichází se sebeláskou. Píšu o tom v knize SVÍTÁNÍ. Znovu prožívat stará traumata, je jako znovu si rozřezat starou jizvu a sypat si do ní sůl. To tě nikam neposouvá, jen oslabuje.

Dá se třeba znovu vizualizovat staré trauma a v duchu té osobě něco říct, odpustit jí a představit si jiný vývoj situace. To je způsob, ja se dají některé staré problémy dodatečně řešit a jak se s nimi vyrovnat, ale není to o tom prožít si znovu to zlo, je to o tom promluvit s odstupem a s rozvahou (například) k osobě co nám ublížila a odpustit jí. Po skončení vizualizace přichází úleva, žádná deprese!! – Pokud se však nedostaví úleva, znamená to, že zkrátka nedošlo k odpuštění, tedy že vizualizace byla dělaná strojeně, ale ne s citem a skutečně otevřeným srdcem.

Pokud nějaký terapeut propaguje utrpení jako cestu k řešení starých traumat, potom to není žádný terapeut, ale šarlatán, co evidentně nemá ani elementární zkušenosti s problematikou. Od takových rychle pryč, nadělají více škody než užitku. Podobně je na tom i reiki. Takové ty řeči ,,Teď se vám budou čistit vztahy a energie, takže můžete být nemocní a opustí vás rodina, je to úplně v pořádku,” jsou jenom bludy a kecy. Je to následek spojení s démonickou silou. Nejedná se v žádném případě o žádné ,,čištění”.

16. Jak je to s pripravou jidla a mixery? Co kdyz se noze nebo nastavec mixeru toci doleva, je bezpecne jidlo pak jist?

Není to ,,nebezpečné”, jen pak jídlo není tak dobré, než míchané/mixované doprava. Směr míchání má vliv na energii jídla a na chuť, ale v žádném případě nelze mluvit o ,,nebezpečí”.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho jaanne 2014-05-22 05:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se koupit mixér který se točí doprava?

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-05-22 06:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapilo mě, že ses koukala na Hunger games, protože to jsou docela násilné filmy… ale za to jsou mrazivě pravdivé…

Ikona diskutujiciho JiKa 2014-05-22 07:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Em. 2014-05-22 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká je vhodná antikocepce? Nechci žádnou s hormony ale nějak se chránit musím. Napadlo mě nitroděložní tělísko, myslíš že je to v pořádku?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-22 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odp.č.5- Ahoj 🙂 takže to samé je i u zvukových záznamů a u filmů- nosí energii zaznamenané osoby, že?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-22 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že kdyby k nám do Evropy od r. 1900 nezačala přicházet populární hudba (jakákoliv neklasická muzika) z USA a Anglie, tak bychom v Česku žádnou neměli, resp. bychom neměli takový výběr? https://www.youtube.com/watch?v=cpq2LooCkKI#t=10 Díky za případný názor 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-22 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je růže symbolem ochrany, tak jaktože keřové růže mohou někdy uvěznit ve svých trnech nějaké malé zvířátko (pták, zajíc,…) a pak si z nich ještě berou živiny? Teda tak mi to říkal děda. Děkuji

Ikona diskutujiciho Luz 2014-05-22 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Černá je krásná, pro mnohé je to součást stylu. Ale taky se cítím líp, když ji nosím v kombinaci s jinými barvami než mít černé všechno. Po pár letech nošení převážně černé mi to začalo připadat omezující, když existují i jiné krásné barvy. Lidi, kteří  ji nekombinují s jinými barvami, skoro vůbec nepotkávám, je to docela výjimečný jev.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-05-22 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi pohádku Frozen (Ledové království)? Jestli ano, jak se ti líbilo?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-22 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čierna farba pohlcuje energie. Ak by bol na prsteni atlantu atlatnský znak čierny, pohltilo by to jeho energiu (takže by bol nefunkčný)?

Ikona diskutujiciho Markéta 2014-05-22 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždy jsem si myslela, že se řídím intuicí, pokud šlo o "pocit z něčeho" – např. z lidí, terapeutů, poučných knížek. Nedávno mě ale napadlo, ba dokonce mě spíš zachvátila panika, že co když na tom "pocitu" má nějaký podíl i ego? Respektive co když si vybírám tu  příjemnější cestu(ze které tedy mám příjemný pocit), ale ten pocit mi dalo ego, lenost, nevímjaktonazvat? Co když je pravda ještě úplně jinde? Napadlo Tě toto někdy, že intuice se může prohazovat v pocitech s egem? Třeba ale je smysl tam, že tak nebo tak je to ve výsledku to nejlepší možné řešení v danou chvíli. … Pokud je můj dotaz srozumitelný, děkuji za odpověď, reakci 🙂

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-05-22 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nějaký způsob, jak se neopálit (vím, že to je do určité míry přirozený zdravý proces apod.)? Myslím třeba něco, co by nahradilo krém na opalování a fungovalo podobně. Samozřejmě rady typu nosit delší rukáv a vyhýýbat se sluníčku jsou mi jasné, ale nepotřebuji je slyšet znova:-)

Ikona diskutujiciho Ira 2014-05-22 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2) k tomu násilí, já si někdy poslechnu nějaký takový film, protože je to jako "trénink", vytvořit si určitou imunitu vůči tomu, to se myslím dá. Horší ale je, když do takových věcí "spadneme", a začneme to vidět všude kolem, nebo se nám to dokonce bude líbit, to je potom asi problém :-).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-22 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ano, to je taky pravda. Jeden z mnoha důvodů, proč máš taky například lepší zážitek z filmů s originálním dabingem, i kdybys u toho četl titulky. Když tě někdo namluví, energie nesedí.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-22 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Taky jsem půlku filmu koukala jinam, na řežbu se fakt dívat nemusím. Rozhovory byly ale zajímavé.

Ikona diskutujiciho Kelioné 2014-05-22 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Na to jsem se taky původně plánovala zeptat, tu pohádku miluji, vzala jsem si z ní spoustu ponaučení. 🙂

Ikona diskutujiciho Ira 2014-05-22 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To zní drasticky :-(

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-22 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkáš Alue, že smyslem života je život: Jaký život? Předpokládam, že být dobrým člověkem, žít naplněný život, splnit si své sny atd. Je to pochopení správné?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-22 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: vždyť je to jasné

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-05-22 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem Alue, že ses nikdy moc neztotožnila se svým jménem Karolína a proto si říkáš Alue. Když člověk není stotožněn se svým oficiálním jménem, protože mu to jméno nějak nesedí, je směšné (Kokot, Šašek, Pičus), má nízké vibrace, nebo všechno toto dohromady, tak měl by si to jméno oficiálně změnit, když má kvůli tomu komplexy (méněcennost, potupa, nevhodné poznamky a posměšky ze stran lidi atd.)? I za cenu nepochopení ze strany rodiny, přátel a komplikacím v životě?

Ikona diskutujiciho Cuki 2014-05-22 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Četl jsem nějaké tvoje články o Shambale, Reiki a jiných podvodnících. Ted jsem narazil na metodu Falun Gong. Vypadá to dobře, ale člověk nikdy neví. Chtěl by jsem vědět co si o této duchovní disciplíně myslíš.

Ikona diskutujiciho Proč 2014-05-22 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2) Není doba na to, abys ses proti něčemu takovému obrňovala. Násilí je všude a vždycky to bylo. Podle mě jsi, možná nezkažená osobnost, ale v tomto světě ještě dřív, než se budeš obrňovat proti násilí, budeš muset být tvrdá a makat na tom, ať se to zlepší. Tím, že se jenom uzavřeš – a ani ti to teď nic nepřinese – akorát budeš v životě trpět. Ještě není doba na takové věci, gór v takové. Proto nesouhlasím s Alue, to, cos jí napsala není žádná rada.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-22 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 15: S dovolením kategoricky nesouhlasím. Důvod, proč některé skutečnosti v člověku žijí vlastním životem, je ten, že nikdy nebyly správně zpracovány a prožity. Normalizovány jako součást osobní historie. Vezmu extrémní příklad posttraumatického stresu, který krásně ukazuje, jak může trauma pracovat. V zásadě dochází k odříznutí části sebe, která trauma prožila, pro rychlé utišení bolesti. Cesta k tomu, být znovu úplný, vede přes to tuto složku probudit, aktivovat a prožít – přesně to, co bylo tak strašné, že ze sebe člověk kus raději uřezal aby právě tohle nemusel. Co mám zkušenost je to i v ideálním případě záběr, který člověka klidně vyřadí na týden a to jsem ještě zvláštní případ s extrémní schopností regenerace. Na druhou stranu je pravda, že u mě jde o dost šťavnaté záležitosti. Dlouhotrvající deprese opravdu může znamenat, že se na to jde špatně – aktivace vzpomínky bez možnosti uzavřít (třeba i z důvodu rezistence k procesu). Má to i název – retraumatizace – a např u regresních terapií bych právě z toho měla obavu, pokud není vedena dobře. Ale také to může být deprese z odhalení pravdy o sobě a svém životě, ztráta jistot a směru – to je naopak znak posunu, něco jako temná noc duše. Pokud se tomu člověk vzpírá, může tento mezistav trvat i celkem dlouho. Jestliže vše jde dobře, mělo by se to ustálit a přebudovat. Jako fénix. Slabou verzí takovéhoto procesu jsem si prošla právě celkem nedávno a ventilovala jsem to na těchto stránkách – posunulo mě to zase příjemný kousek.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-22 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Rady dávám soukromě v mailové poradně.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-22 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Falun Gong do dotazníku zatím nezařadím, nemám žádné – ani cizí zprostředkované – zkušenosti s metodou. Není co psát.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-05-22 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Hodně jsem toho četla o takovém malém přístroji, kterým si každý den měříš teplotu a on ti přesně řekne, kdy máš plodný den, no a to potom stačí použít kondom:)Jmenuje se tuším Pearly. Sama nemám zkušenost, jen to píšu pro inspiraci, když nechceš brát HA…

Ikona diskutujiciho lil 2014-05-22 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě jestli duchové dokážou brát energii i jinak než tím že děsí lidi?

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-05-22 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 5 – S tímto naopak souhlasím 🙂 Někdy, když mám rozečtenou knihu, mívám dojem, jako bych o tom, co čtu, skoro debatovala s autorem – doplňuje věci, co v knize vyloženě nejsou, osvětluje názory… Mám podezření, že se tam nějáké spojení buduje. To jsem se takhle ocitla na fóru, kde mj také přispívala oblíbená autorka. Snad stačí říct, že jsem ve tři ráno v polospánku automaticky pouštěla počítač, když mi právě v tu dobu odpověděla do tématu. Stalo se opakovaně :D

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-05-22 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 1:

Ikona diskutujiciho foxcz. 2014-05-22 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím že bys měla stejný názor i na trilogii divergence /knihy nikoli film – ten má několik změn atd./ opravdu bych se nedivila kdybychom někdy dopadli tak, jak v těch knížkách..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-22 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aká teplota vody je najlepšia na pitie? Niekto tvrdí že najlepšia je ľadová (4 stupňová), inde zas tvrdia že je lepšie piť teplú vodu, arabi pijú teplé čaje a tak si ušetria energiu, pretože telo pri prijatí studenej vody zbytočne vydáva energiu na jej zohriatie

Ikona diskutujiciho Proč 2014-05-22 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ok, dobře. To jsem nevěděla. Promiň.

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-05-22 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Teď se vám budou čistit vztahy a energie, takže můžete být nemocní a opustí vás rodina, je to úplně v pořádku,"  Toto se často děje po podání konstitučním homeopatickém léku, že lidi mění partnery, kteří jim již dlouho nevyhovují, nebo odchází z práce, která je nenaplňuje a jdou cestou svého srdce, v homeopatické literatuře se to popisuje jako homeopatické zhoršení, po kterém náasleduje zlepšení. U homeopatie to je nebo není v pořádku?

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-05-22 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je v hudbě Eminema a Imagine dragons také něco zakódováno (Myšleno Ilimináti atd.). Děkuji moc. Jsou to jediný interpet a skupina, kterou z dnešní hudby poslouchám. Jinak na Nightwish nemá ani jedno- to je moje number one! 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-05-22 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popisuješ ve své první knize rozhovor s některou světelnou bytosti, která Lence říká mimo jiné: Všechny tyto "nadpřirozené schopnosti" jste dříve všichni uměli(jasnozřivost, levitace, intuice atd.) a není to tak dávno a zanedlouho je zase budete umět.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-05-23 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat… Jde nějakým způsobem vyléčit epilepsie a autismus, popřípadě jiná postižení? Pokud ano, byla by ta léčba hodně komplikovaná? Trochu mi to totiž vrtá hlavou… děkuji

Ikona diskutujiciho Míra 2014-05-23 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Anabeth 2014-05-23 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o fyzioterapii, masážach a keď už tak konkrétne reflexológii? Funguje to a je to telu prospešné?

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-05-23 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: No já si myslím, že to máš ve svém komentáři přímo napsané.Když ti něco dlouhodobě nevyhovuje, např.práce, která tě nenaplňuje a vyčerpává,po nějaké terapii opustíš/ztratíš, protože ti to pomůže, uleví se ti, je to pro tvé vyšší dobro.Může být sice zpočátku těžké žít s málo penězi a tak,ale po čase třeba najdeš něco lepšího, co jsi vždycky chtěl dělat.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-24 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: V každém dotazníku je to napsané hned nahoře kurvízou.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-24 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: *kurzívou. Pardon.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-24 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  keby si sa neopravila ani si to nikto nevšimne 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-24 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-05-24 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :-) Znáš písničku Gloomy Sunday? Myslíš, že jsou to povídačky, ty příběhy o ní?

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-05-24 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jak jsem si četla komentáře pod následujícím článkem (o hledání někoho určitého v lucidním snění), tak v tam píšeš, že agenti ve tvých snech fungují prakticky stejně, jako ve filmu Matrix – kdybychom ale byli ovládání ilumináty/zednáři/agenty kýmkoliv, proč by ten někdo dovolil natočit takový film, který do puntíku odpovídá tomu, co se zjevně snaží jinak skrývat? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2014-05-25 02:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Ahoj Ameline, souhlasím. Jasně, že když z něčeho máme dlouhodobé deprese a jednoduše cítíme, že nám to nedělá dobře, bude asi někde chyba. Na druou stranu emoce jako takové nejsou dle mého názoru špatné, pokud se v nich neutopíme a tudíž krátkodobější smutnění či dokonce deprese způsobená vytažením nějakého problému na světlo a jeho následným zpracováním, mohou našemu zdraví spíš prospět…

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-05-25 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadá, jestli nevíš, proč se říká "vzít si na paškál", když je paškál "takováta" svíčka? :D

Ikona diskutujiciho Fred 2014-05-25 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: tady je vysvětlení "vzít si na paškál":

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-05-25 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyskytovalo se i kdysi klíště obecné (a jiné jeho druhy) přisáté na lidech v takových počtech, jako je tomu dnes? Nebo je to záležitost poslední doby, eventuálně ještě podpořená všemi těmi prostředky proti nim (=zvykli si na ně a ještě je to láká, když to ucítí)? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alek 2014-05-25 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je v Pohanském nebo keltském naboženství, bozích, či mytologii nějaké destruktivní symboly nebo bohové? Patří taky k těm náboženstvím které uctívají Reptiliány nebo je to jsou to jen náboženství uctívající síly přírody? (vím že se k tomu řadí Wicca či magie ale pokud to vynecháme) A poslední otázka, jaký je význam tohoto symbolu http://www.malacarodejka.com/fotky23952/fotos/_vyr_240trojna-bohyne.jpg ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek