95. Dotazník

29.5.2014 v Čtenáři 56

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Když si vezmu ze zahrady šnečí ulity, ve kterých už šneci umřeli, myslíš že je to dobré, nebo budou ulity vyzařovat cosi negativního?

Budou tě chodit strašit šněčí strašidla 🙂 ….. Dělám si srandu, klidně si je vezmi.

2. Ony existují jiné planety, kde roste fyzicky tráva a stromy atd. a chodí tam po zemi lidé jako my, a všude jinde na ostatních planetách je to lepší, lidé tam žijí podle původních hodnot a mají celkově lepší a zdravější život? Jako dávno vím že nejsme ve vesmíru sami, vím o existenci duše a jiných světech, úrovních, dimenzích ale toto je pro mě novinka. Je tedy pravda že zde na zemi je to ze všech „fyzických“ planet pro lidi v současné době úplně nejhorší?

Ano, my jsme jediná pokusná králikárna ve vesmíru, všude jinde to funguje jak má, ale řeč je nyní o lidských planetách. Byly vymezeny ještě jiné planety, kde vznikli nelidští mimozemšťané, jako jsou rasy Greys, Reptiliáni, Annunaki, nebo Animus. Tato stvoření spadají také pod pokusy padlých andělů.


3. A mohu další život prožít na těch nezkažených planetách?

Pokud si to budeš přát, tak ano. Ale o tuto králikárnu je největší zájem právě proto, že nabízí největší možnosti učit se i to, co jinde nezažiješ a přitom jsi pořád člověk. Do mutantů stylu Animus lidská duše nevstoupí, na to je až příliš čistá. Není s něčím takovým kompatibilní.

4. Proč právě tato planeta kde žijeme my se takto zkazila, jaktože ostatní ne? Byla to náhoda že se zde lidé k tomu sami uchýlili, nebo k tomu napomáhaly zlé vyšší světy?? A jak z toho ven, bude v budoucnu tady tak krásně jako tam někde na jiných planetách?

Existuje určitá dohoda mezi Konstruktivní silou Vesmíru a šesti padlými anděli. Byli pyšní a dospěli k závěru, že ukážou Stvořiteli, že oni dokážou udělat lepší svět než Vyšší síla a že dokážou i lidi – kteří jsou údajně tak úžasní, dokonalí a stvoření k božskému obrazu – tak zdebilizovat skazit, jak se jim bude chtít. Čili jeden z plánů je dokázat, že lidsvo je úplně tupé stádo. A konstruktivní síla Vesmíru dala andělům právo svobodné volby, protože kdyby jim to zakázana, porušila by své vlastní zákony. Říct jim ,,ne, teď vás všechny zničím, protože mě neposloucháte jak máte“, není ve Vesmíru možné. Kdyby Vesmír udělal něco proti svým vlastním zákonům, popřel by sám sebe a stvoření jako takové by už nebylo možné. Proto vznikla pokusná králikárka na planetě Země. Padlí andělé mají právě 6. pokus, aby dokázali, co chtějí. Poté už jim další nebude umožněn, králikárna (a vše co mezitím vytvořili včetně mutantních nelidských ras) se zruší a začne se tu opět fungovat podle pravidel Vesmíru. Takto je to HODNĚ zjednodušené, ale pokud k tomu chceš vědět víc, tak na internetu je (doufám) ještě jedno video, kde to máš v podstatě také řečeno. Je hodně těžké, člověk k tomu musí vědět hodně věcí aby po jeho vypnutí nebyl úplně zmatený (Původně jsem ho chtěla dávat na web jako článek, ale nechtěl se mi pak vysvětlovat ten zmatek, co by vzniknul, takže jsem si to zase hezky rozmyslela. Taky s vědomím, že to může nejednoho pořádně vyděsit, ten pán se tam totiž s tím moc nemaže, takže nic moc pro slečinky.), ale třeba ti to naopak dá možnost se nad tím víc zamyslet a třeba si i k tomu najít něco jiného. Nejsem jediný člověk na světě, co tohle ví, takže to dohledáš i jinde, když se budeš snažit, i s podrobnostmi. Každopádně video je tady: Roger Morneau – zkušenost s démony. Je tam toho v těch pár minutách celkem dost, hlavně o satanské moci, jakým způsobem manipuluje s lidmi i přes náboženství, i s ,,duchovními“ lidičkami co si myslí že vyvolávají duchy, ale je tam dost i o povaze Satana (to je těch 6 padlých andělů) a některých jeho plánech.

V podstatě – jak je řečeno i ve videu – je to trochu politika, ale na úplně jiném levelu. Buď jsi na straně Satana, nebo na naší. Levice, nebo pravice. Kdokoliv ,,mezi tím“, je v podstatě ovce, protože Satanisté (ne ti amatéři, co si na ně jen hrají) nejsou žádní blbci, ví toho opravdu hodně a na tomto světě mají moc. Nevědí ale, že je Satan také nenávidí a že po zásluze nebudou odměněni, jak jim slibuje. Jen je využívá pro realizaci svých plánů, což je součást jeho politiky, a to je, dokázat Konstruktivní síle Vesmíru, že lidstvo je úplně tupé a klidně se postaví i proti svému stvořiteli.

5. Bojíš se pavouků?

Odpověď najdeš ve videu TAG: 50 Faktů o mně … O pavoucích tam fakt je 🙂

6. Myslíš si, že bys mohla vyhrát MISS WORLD?

Jsem si naprosto jistá, že ne. A to z těchto praktických důvodů:

1. Nemám komplex méněcennosti a tím pádem nepotřebuji celému světu (a nikomu) dokázat, že jsem nejkrásnější ženská na světě, takže účast na takové soutěži by pro mě byla velice ponižující.

2. Nesnáším být středem pozornosti, necítím se dobře na místech kde jsou tisíce lidí, ještě aby na mě zářily reflektory a všichni čekali, co jim předvedu. Z principu se něčemu takovému vyhýbám, anebo se snažím být pouze jako divák. Nepotřebuji to a nechci to.

3. Veřejné obnažování a natřásání koz před cizími lidmi není zrovna moje hobby! 🙂

7. Udělala jsi v životě něco, z čeho jsi měla špatné svědomí?

Ano, vždy šlo o nehodu, případně jsem byla dítě a na něco jsem si nedala pozor, nebo jsem zapomněla domyslet následky, případně mě nenapadlo, co se pak stane. Ale co se dá dělat, občas něco pořádně podělat patří k vývoji dítěte.

8. Smazala by sis tyto stránky, kdyby šlo o život tvého kocoura?

Rozhodně ne, protože bez stránek bych ho stejně neměla čím živit. A chtěla bych vidět, jak bys mu usiloval o život. Tahle přerostlá obluda jednak rychle běhá, skáče hodně vysoko a má obrovské drápy. Ten by spíš usiloval o život tobě. Takže já bych si jenom hezky sedla opodál a uzavírala bych sázky na kocoura. Protože když ho někdy vidím, jaký je to obranář teritoria, jde z něho fakt strach.

9. Přemýšlela jsi někdy o registraci na fler.cz nebo ask.fm?

Ani jednu službu nepotřebuji, protože když něco umotám, můžu to nabídnout k prodeji přes svůj e-shop a místo ask.fm mám dotazníky.

10. Je něco pravdivého na tom, že pohané (třeba slovanští) při svých rituálech používali i lidských obětí?

Stejná smyšlená blbost, jako že oběti měli i Mayové.

11. Chtěla bych se zeptat čím vším se můžu chránit. Nosím atlantský prsten, co ho mám cítím se líp. Přesto bych se ráda zeptala co nosit na sobě, u sebe. Co mít doma. Jsem těhotná tak chci své miminko chránit co nejvíc.

Obecně: Obklopuj se hojně květinami, orgonity, polodrahokamy, křišťálem, šungitem, krásnými obrazy, příjemnými barvami a konstruktivními symboly. Podle tvých možností, k čemu se dostaneš a na co máš peníze.

12. Ako moc si všímaš svoje pocity a intuíciu ?

Nechápu tuto otázku.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-05-29 03:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, díky za článek. Taky mě hodně zajímá jak je to na ostatních planetách a kdo tomu tady vlastně šéfuje. K něčemu podobnému jako Ty, Alue jsem došel i já. Tak jsem rád že se mi to potvrdilo 🙂 Já se určitě chci narodit v dalším životě na této krásné planetce a vím přesně i čas a místo. Strašně se na ten život už těším.

Ikona diskutujiciho anelie 2014-05-29 05:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otazka č. 10. Alue, prosím Tě, jak to víš, že Mayové neměli lidskě oběti? Já hodně čerpám od Mnislava Zeleného – Atapany – Čecha, co byl adoptovám jedním indiánským kmenem v Amazonii. Strávil mezi různými kmeny  v jižní Americe opravdu hodně času, dokonce dostal návrh od jednoho šamana, že ho zaučí do jeho umění, což ale odmítl pro nesmírnou zodpovědnost, kterou si nemůže v tomto životě dovolit , atd atd, prostě expert jak z praktické tak i teoretické stránky v této oblasti. A on říkal, že pro nás, jako většinu lidí, je tento svět hlavě materiální, kdežto pro indiána je veskrze duchovní. Indián nic nemá a ani netouží nic vlastnit… při iniciaci si prožije svou vlastní smrt, takže se jí nebojí. Pro indiána život a smrt jedno jest.. a k těm obětem, nevím, který zrovna kmen, ale pořádali v minulosti něco jako olympijskě hry, a vítěze potom rituálně obětovali, to byla pro něj největší pocta… To je něco, čemu my nemůžeme rozumět, ale je to součástí jejich kultury… Nebo v jednom kmeni ještě dnes pojídají své mrtvé… Když se indián v tom kmeni na někoho naštve a řekne mu, "až umřeš, tak tě nesežeru " tak to je prý největší urážka. Tak to aspoň říká Atapana.

Ikona diskutujiciho lenka f 2014-05-29 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za připomenutí tohoto videa s démony. Kdysi jsem ho viděla na youtube v rámci seriálu snad o 50 dílech Arrivals a to jsem taky koukala jak kafka. Překvapilo mě už tehdy, člověk se pořád učí, že Lucifer a jeho padlí andělé jsou stejně tak krásní jako když byli vyhnáni z nebe. Tady se tyto bytosti – padlí andělé záměrně vykreslují do vzhledové podoby nějakých oblud, aby byli lidé zmatení.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-29 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tobě kanibalismus opravdu přijde ,,normální"? … Bez komentáře. K tomu nemám co říct.

Ikona diskutujiciho junior-star 2014-05-29 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na kung fu/taekwondo/karate /jogu? (nevím jak se píše dlouhé o :D) Jak si udržet jakžtakž štíhlou postavu i ve stáří? (např, na okinawě prý lidé s věkem nestárnou….) Co způsobuje ty "nevyléčitelné nemoci" jako např. ALS (kdy postupně slábnou svaly až člověk přestane dýchat) ? přece není žádná možnost aby to bylo jen otázkou štěstní a smůly a postihlo zdravého člověka.. A co způsobuje rakovinu kůže? (kromě slunečních spálenin atd…) :D promiň za tolik moc otázek :D

Ikona diskutujiciho Arleta 2014-05-29 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den vsem, dekuji za odpoved na otazku c.4, opet velmi obohacujici, poucne! Vzdycky jsem v ohromnem udivu, jak jsou ve skutecnosti veci proste a jasne, ve spleti vseobecnych informaci a "faktu", ze kterych je clovek akorat zmateny. Dost me prekvapilo tvrzeni, ve videu Rogera Morneau, ze jeden ze Satanovych triku, jak oblbnout lidi je nechat je uverit, ze "buh jsi ty" (20:20). Dosud jsem zkoumala teorii, ze buh je vsude, vcetne nas, toz me toto zase rozlozilo :)) Preju vsem hezky den!

Ikona diskutujiciho rytir smutne postavy 2014-05-29 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:[4]: anelie nerikala, ze ji kanibalismus prijde normalni. jen mluvila o tom, co se nekde docetla a podotkla, ze tomu nerozumime. a taky polozila otazku, kterou jsi nejspis prehlidla a reagovala misto toho na kanibalismus – jak vis, ze Mayove nemeli lidske obeti?

Ikona diskutujiciho L.G. 2014-05-29 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Alue,  tvá reakce na  anelii neodpovídá  smyslu jejího komentáře.  Anelie  nepíše,  že se jí zdá kanibalismus a lidské oběti  normální,  ale že  existovali!  A to je pravda.  Ať chceš nebo ne,  ani  ty nemáš patent na všechnu moudrost světa  a můžeš se mýlit, jako každý.  Viděla jsem několik dokumentů o rituálech a jsou o tom i písemné záznamy.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-29 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Však v pohodě, klidně tomu věřte, je to vaše volba.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-05-29 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborně. Tak když Padlí andělé mají opravdu poslední pokus o zničení  lidstva, tak se přece nemůžeme jen tak vzdát. Vždyť už to brzy musí zkončit. Nejposději v roce 2029 Jen se mě neptej, jak jsem k tomuto datumu přišla.

Ikona diskutujiciho Míra 2014-05-29 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-29 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To byl jen malý úvod do reality. Jednou se na mě naštval a skočil mi po ruce, to jsem fakt myslela, že mě trefí šlak. Ten by klidně mohl jít někam bojovat do arény.

Ikona diskutujiciho michaela kratka 2014-05-29 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc dekuji za odpoved c.11.jsem rada,ze je tolik moznosti.

Ikona diskutujiciho rytir smutne postavy 2014-05-29 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: a mohla bys odpovedet na tu otazku? jeste jednou – jak vis, ze Mayove nedelali lidske obeti?

Ikona diskutujiciho Yaen 2014-05-29 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mohla bys prosím někdy zveřejnit článek o těchto jiných rasách a o řízení tohoto světa? Popřípadě aspoň  odkazy na články o tomto tématu, ať hledám jak hledám, nemůžu nic najít 🙁

Ikona diskutujiciho Fox 2014-05-29 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No k těm Májům, já byl u jedné "šarlatánky" aby mi pověděla něco o mojich minulých životech, a mimo jiné říkala že sem žil mezi Máji a měl jsem mimo jiné na starost probodávání dívek nožem :D A že to je prý jeden z důvodů mého neúspěchu ve vztazích. Jestli to je pravda nevím, osobně si myslím že Májové nic takového nedělali, ale je pravda že mám s těma holkama nějakej energetickej blok. Dnes už to ale nepřisuzuji ze 100% minulému životu. Pověděla mi i jiné věci co jsem prý prováděl, a taky nic moc :D Fakt nevím jestli jí věřit nebo ne.

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-05-29 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:: Ty jo, nenapadlo Tě někdy, že je lepší žít tento, než se strašně už těšit na ten příští?

Ikona diskutujiciho Kuník 2014-05-29 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně by spíš zajímalo to, že démoni, duchové a ve videu zmiňovaná hypnóza se velice nebezpečně blíží až podobá astrálnímu cestování a OBE. Co když i toto je jedna z forem ovlivnění??

Ikona diskutujiciho D.O.V. 2014-05-29 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemohla by si, prosím ťa, napísať niečo málo o lykantropii a vlkolakoch? Táto téma ma veľmi zaujíma, no nikde nedokážem nájsť seriózne informácie. Viem, že si v jednom dotazníku písala, že touto témou sa nechceš zaoberať, no ak by si napísala aspoň zopár slov, veľmi by som to ocenila. Vopred ďakujem.

Ikona diskutujiciho Alek 2014-05-29 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaj, včera jsem dokoukal druhý díl Ickeho přednášky kde mluví o symolech, uctívání slunce, náboženství, satanismu…. Úžasné jak vše do sebe zaapadá. Dík za video.

Ikona diskutujiciho Otázkovač 2014-05-29 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8 – tu otázku jsem dala já… :D A nebylo to myšleno nijak výhružně, jenom mě zajímalo, co by jsi v takovém případě udělala … :D

Ikona diskutujiciho Mary 2014-05-29 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím alue nemohla by jsi nějak rozvést to 'Roger Morneau – zkušenost s démony'? Vždyť ty kruhy v obilí nedělá satan. Kdybys na to udělala článek bylo by to super. Tyhle ty informační články jsou vždycky nejzajímavější.

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-05-29 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, nevíšnáhodou,co znamená, když je např. kukuřice extrudovaná? Nějak se mi to nedaří najít,nebo spíš pochopit…:)

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-05-29 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě jsem chtěla pochválit tu nádhernou hudbu, co se objevila na tvém kanálu na youtube :), ta je úžasná. Kdysi jsem Shantiho hudbu taky poslouchala, ale pak jsem se dočetla něco v tom smyslu,že snnad měl vést nějakou sektu apod. Tak jsem hudbu přestala poslouchat. Avšak si myslím, žeta hudba je něčím zvláštní… třeba jedn až prvních skladeb, co mě zaujala, byla tato

Ikona diskutujiciho A. 2014-05-29 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si mylíš o údajných "zprávách", které mají být schovány v některých písních, když se přehrají po zpátku?

Ikona diskutujiciho Lyam 2014-05-29 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako si predstavuješ človeka , s ktorým chceš stráviť zvyšok sovjho života a ako si predstavuješ výchovu svojích detí ?

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-05-29 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dnes vyšel zajímavý článek na novinkách od vědců:

Ikona diskutujiciho Foxál 2014-05-29 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Já ho samozdřejmě žiju 🙂 (po přečtení Svítání 2x tak víc) ale těším se i na další tím stylem jako když se těšíš na zítřek protože víš že se Ti stane něco super :D

Ikona diskutujiciho dodino 2014-05-29 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cislo 11. Vsetkym tehotnym, viem ze sa opakujem, ale velmi ale velmi odporucam si vypocut posledne dve ale hlavne uplne poslednu relaciu z 23.5. – http://www.slobodnyvysielac.sk/cesta-vzostupu/m5/p19/r47 O tehotenstve a netusenych suvislostiach sa tam zacne hovorit niekde v druhej hodine.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2014-05-30 00:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Haha, takže na tuhle planetu se vlastně stojí fronty…No každá lidská bytost na Zemi si tedy může pogratulovat, že se sem dostala, protože je to vlastně minimálně jeden ,,úspěch" v životě každého z nás :).

Ikona diskutujiciho Anelie 2014-05-30 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Alue a ja jsem nekde psala, ze to je normalni? Nejak to v mem prispevku nevidim. Ale kdyz uz jsme u toho, slovo normalni je odvozeno od slova norma, a to, co je normou v nejakem indianskem kmenîv Amazonii, ocividne neni normou treba v CR.  Ja tu nejsem od toho, abych jim prikazovala, co maji nebo nemaji delat:)

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-05-30 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Vypadá to, že je to pravda, doporučuji shlédnout film o okultním pozadí hudebního průmyslu na yutube, je to tam docela dobře vysvětleno. Film je třeba zde :

Ikona diskutujiciho Anelie 2014-05-30 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Alue, me by to taky zajimalo, na zaklade ceho jsi dospela k nazoru, ze neprovadeli ritualni obeti, mas to z nejakych intuitivnich zdroju, nebo jsi to nekde vycetla? Pro me je to docela podstatne, aspon uved zdroj, nebo chces, aby tomu ctenari verili jen na zaklade Tve jedne vety? Pozor na to, protoze spousta deti tady zcela nekriticky prijima to, co napises.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-05-30 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Morneau byl adventista, tedy se není co divit, že mnohé jeho názory nejsou slučitelné s názory obvyklými u čtenářů těchto stránek; rozhodně u nich např. nepřipadá v úvahu, že by lidé byli součástí Boha, ten je totiž oddělená bytost – fyzický svět není jeho součástí ale dílem, jednoduše řečeno jako je třeba vztah mezi nějakým výtvorem a jeho autorem.

Ikona diskutujiciho Fred 2014-05-30 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Extrudovaná kukuřice jsou kukuřičné vločky:

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-05-30 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mohla bys nam něco rict o tech prvních peti pokusech sesti padlych andelu, prosim? Kdy byly? Vime o nich?

Ikona diskutujiciho Otázkovač 2014-05-30 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. Jak to Alue víš? Byla jsi tam? Ty jsi vlastně nebyla ve vesmíru ani nohou, takže tohle jsou prostě jenom tvé domněnky.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-30 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě strašně baví, jak se mě někteří ptají pomalu i na to čím si mají vytírat a když na to odpovím, tak se se mnou zkouší hádat, že nemůžu přece nic vědět :D Je úžasné to sledovat.

Ikona diskutujiciho rytir smutne postavy 2014-05-30 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: nikdo se nehada, jestli neco vis nebo ne. jen se tu nekteri dozaduji uvedeni zdroje tvych vedomosti. pokud tu budes neco tvrdit, nekdo se te zepta jak to vis a ty budes reagovat na neco jineho, odpovidat vyhybave nebo utocne, budes pusobit smesne. uz i odpoved "mela jsem vnuknuti a jsem si jista, ze je to tak" je lepsi, nez co tady predvadis.

Ikona diskutujiciho Otázkovač 2014-05-30 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Hmmm, tohle nebyla odpověď, ale pouhé zesměšnění mé otázky. U mě je zase úžasné sledovat tvé odpovědi neodpovědi.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-30 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Já ale nejsem ničí majetek a není moje povinnost rozvádět věci, které rozvádět nechci, nebo nemůžu. Dotazníky dělám zadarmo, pro zajímavost a to jediné, co v tuto chvíli máš udělat, je poděkovat. Taky jsem to mohla vynechat úplně.

Ikona diskutujiciho Otázkovač 2014-05-30 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Jak chceš. Chápu, že kdyby jsi tu pasala všechno, už by jsi nápor dalších otázek a lidí neunesla, ale prostě mě tvoje jistota v dané věci zaráží – a zároveň to i vyzní tak namyšleně, jako že jenom ty máš pravdu a ostatní jsou nesmysly. Možná je to ale tím, že to píšeš a tak samozřejmě nemůžu slyšet tón otázky, což často mění smysl věty.

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-05-30 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: o tom jsem už někdy slyšela, je to zajímavé, bylo to asi ve škole, tehdy jsem tomu nevěnovala takovou pozornost, bylo to tehdy "zpestření výuky", a sám vyučijící, jak si trochu vzpomínám, si nebyl jistý, co si o tom má myslet. Tak se na to rozpomínám, a příjde mi to zajímavé :-). Konkrétně tohle video, které se doporučuje v komentáři, jsme tehdy viděli, …

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-05-31 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych se chtěl zeptat, když už se nakouslo téma naší planety jako pokusné králíkárny, jak vlastně došlo k tomu, že temné síly neovládly povchr planety ? Nebo to snad zkoušely a byli neúspěšné A jak to, že tam byli núspěšné a tady uspěli ?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-31 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Dohoda platí pouze pro vnitřek, venku nemají černí andělé povolení a tím pádem ani moc.

Ikona diskutujiciho -A 2014-05-31 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže na jednu stranu jim Vesmír nic nezakazuje, ale na druhou stranu mají omezení jenom na určitý úsek? Kde je potom ta svobodná vůle?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-31 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Trochu přemýšlej: Vesmír je o synchronizované existenci všeho, co je. Kdyby se pokus uskutečnil v celém Vesmíru, došlo by k jeho absolutní destrukci a to nechtějí ani padlí andělé, jejich záměr je jiný, nepotřebují ničit celý Vesmír, aby si dokázali to svoje. Tím by přece zničili i sami sebe. – Vždykcy je to naprosto logické a jednoduché.

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-06-01 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby jsem si chtěl něco o těch šesti padlých andělích něco přečíst, kde se mám obrátit? Máš nějaký zdroj informací z kterých si tyto vědomosti čerpala?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-01 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: Další kdo má pocit, že všechno mám vyčtené z internetu, nebo z knížek. Já nejsem žádný zdroj sama o sobě?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek