96. Dotazník

5.6.2014 v Čtenáři 43

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. můj blízký přítel mi tvrdí, že kočky jsou kamerky mimozemšťanů a špatných entit- prý to dokazují jejich reptiliání oči, které mají kočky jako jediné ze všech kočkovitých šelem- a taky fakt, že před dobou starého Egypta není o kočkách ani zmínka, a Egypťané je uctívali, protože „byly darem od bohů“. Co na to říkáš ty? (Mně přijde, že kdybych neměla ráda psy pro jejich povahy, taky si můžu vygooglit nějakou konspirační teorii a pak ji ukazovat jako důkaz milovníkům psů. Sama mám kočku, a vím, že ty taky, tak asi chápeš, co to se mnou dělá. Ale sedí mi to v žaludku, chtěla bych vědět od tebe, jak to cítíš. I když myslím, že andělé by tě varovali, kdyby kočky nebyly v pořádku.

Kočka je nádherné zvíře a rozhodně to žádná kamerka není. To spíš má tvůj kamarád nějaký problém, co hází na kočky, které za to ale nemůžou.

Specialitou kočky jsou vlastnosti, které nemá pes a naopak. Například kočka je nejcitlivější seismograf na světě, je lepší než naše nejmodernější přístroje.

Její vrnění odpovídá frekvencím podobným rytmům země a jejího magnetismu. Proto vrnící kočka stahuje z člověka destruktivní energii a léčí jeho vnitřní tkáně. To je třeba něco, co pes neumí a co kočku činí zcela jedinečnou a vzácnou.

Kočka také pozná blížící se smrt člověka, vidí duchy i energie. – Není proto divu, že měla v Egyptě takové uznání a byla brána jako dar od bohů. Ale u Egypťanů to bylo prý i vyloženě logické, milovat kočky. Jak jsem četla v knize Magie koček, kočky strážily zásoby potravin před myšmi a jim podobnými hlodavci. Prohlásit je za svaté a dát je všude možně, aby likvidovaly hlodavce, bylo od nich moudré. Tu knihu určitě doporučuji, je velmi krásná a je tam toho o kočkách fakt hodně.

Mimochodem, zajímalo by mě, co je podle tvého přítele koza se svým okem… Strašlivý mutant z pekla? 🙂 Nebo taková žába?


2. Už jsi někdy na někoho křičela? Vzteky?

Pokud víš alespoň orientačně či mlhavě něco o mé minulosti, nebo jsi četl knihu Svítání, potom je odpověď naprosto jasná. Je to někdy dobrá forma sebeobrany.

3. Vieš o niečom proti zápachu z úst?

Vyléčit si nemocný zažívací trakt. Pokud někomu táhne z úst, jde to většinou ze žaludku a ten smrdí, když je člověk nemocný, nebo vnitřně hodně toxický.

4. Čo by si robila keby ťa bolel zub (alebo niečo iné), dala by si si tabletky proti bolesti alebo máš iný trik proti bolesti?

Proti každému druhu bolesti existuje přírodní nebo přirozené řešení. Podle toho, co o jde. Jestli vyloženě o nemoc, chvilkový stav, nebo zub… Prášky určitě neberu, je to totiž naprosto zbytečné a navíc hodně tvrdě pracuji na tom, abych byla hodně zdravá, tím bych si doslova ,,kálela do vlastního hnízda“ a vyhazovala svoji práci i peníze oknem. Když chceš být zdravý a každý den se svému zdraví věnuješ, nemůžeš u toho brát chemku.

5. Bola si už na operácii slepého čreva?

Ne a i kdyby, tak bych ani nešla, v počáteční fázi se totiž dá zánět vyléčit doma. A to jestli vzniká, se dá v homeopatické medicíně snadno změřit, takže to víš předem. Nejlepší prevence je zdravě jíst, udržovat střeva zdravá a čistá. Potom v nich zánět nemůže vzniknout.

6. Písala si že nepotrebuješ chodiť do nemocnice, tak toto je jedna z vecí kvôli ktorým tam budeš musieť ísť, veci ako slepé črevo po domácky nedáš. Napíšeš knihu o zdraví liečení a detoxikácii?

Možná ano, ale to je ještě daleko a navíc by to byla strašná bichle, to abych si spíš rozkouskovala témata.

7. Co říkáš na to že, že v Číně mají zákaz objímaní stromů?

Chudáci stromy.. Chudáci lidi.

8. Znáš kreslířku Marii Brožovou? 🙂

Osobně ne.

9. Je zdravé pít mléko a jíst mléčné výrobky? (Podle čínské medicíny a makrobiotiky není mléko vůbec zdravé). Způsobuje mléko akné, jak naznačuješ u otázky 11? ….vím že názorů je mnoho, zajímají mě tvé poznatky.

Já bych se řídila individuálně. Zkusit co ti dělá dobře, co ne a podle toho se rozhodnout. Když sleduješ své tělo, nemůžeš si vybrat špatně.

Já třeba s mléčnými výrobky nemám problém, protože mám zdravá střeva, dobrou imunitu a neustále si dělám očistné kůry, takže případné toxiny co by tam mohly být a co by tělo nechtělo, ve mě nezůstávají. Čili nemám ani to zmíněné akné. Ono totiž ještě i záleží na tom, co konkrétně jíš. Třeba není sýr jako sýr.

A ještě bych zmínila, že Čínská medicína je čínská… Pro Číňany. 🙂 Oni mají o trochu jiný metabolismus, pochází z jiného prostředí, kdežto my Evropané jsme na mléko zvyklí. Neříkám že je to úplná blbost, nebo že je zbytečné se to učit, ale nemůžeš aplikovat Čínskou medicínu na bělocha ve všech případech stejně, jako na Číňana. To je nesmysl.

Kdybys jela do Afriky, pomáhat tam chudým černým lidem, tak tam taky mají jiné léky. Kdyby sis vzala léky pro černocha, tak ti nezaberou, musíš mít lék pro bělocha a naopak. Černocha nemůžeš léčit lékem, co zabírá bělochovi, protože mu nezabere. Naše těla reagují jinak na určité látky. – Podobně je to s Čínskou medicínou, jsou tam zkrátka rozdíly. Takže zkoumej, zkoušej, neber všechno hned okamžitě jako platné. Hlavní je osobní zkušenost a individuální přístup k lidem.

A pokud už nějakou medicínu, radši bych se orientovala například na GNM – Germanische Neue Medizin. Ta je na míru evropským lidem.

…. Takže ano, Čínský poznatek o tom že mléko je nezdravé a že ho vůbec nepijí, je pro nás sice zajímavé, ale zkusit si to musí každý sám za sebe. Co se týče makrobiotiky, tak bych si tady svůj názor raději nechala pro sebe, aby náhodou někoho nepopudil.

10. Nevsimla si si, ze v poslednej dobe sa zmenili chemtrails? Ciary sa ovela rychlejsie rozpijaju po oblohe. Nevies preco to zmenili?

V chemtrails je teď vylepšená směska, že se rychleji rozpadá ve vzduchu a není tedy tak dlouho vidět na nebi. Jinak účinky jsou samozřejmě pořád stejné, postupem času horší, pomalu každý půlrok se dozvídám, že zase něco přidali. Důvod je prostý, lidé si toho začali až moc všímat.

Ono to chemtrails téma, když už je mnohokrát v televizi přiznané dokonce i veřejně (jenom úplný idiot by ještě dnes mohl říct, že se vůbec nic neděje, když to má úplně všude, v novinách, časopisech, rozhlase..), hýbe žlučí celému světu a je tedy logické, že na to elity zareagovaly.

11. Znáš seriál Sběratelé kostí? Co si o něm myslíš? Já se z něj i dost naučila

Prosím, nepokládejte mi otázky na různé seriály, hlavně ty nové. Já měla televizi v domácnosti naposledy v roce 2008, nebo tak nějak. Co se v ní děje po této době, absolutně nemám šajn, nechci to vědět a jsem za to i ráda.

12. Na pust.cz pisi, ze behem pustu se ma pit pouze destilovana voda. Ale pokud vim, po te z vetsich mnostech praskaji bunky. Navic si nejsem jista, jestli je bezpecne pit neco z lekarny… co si o tom myslis?

Destilační mašinu si můžeš koupit a dělat si destilku doma. Jinak půst.cz znám a je tam řečeno, že pití destilky je pouze jeden z druhů půstu, my obyčejní jednodeňaři pijeme normální vodu filtrovanou, nebo studánkovou. Doporučuji i tobě.

13. Ak sa zmenim povahovo, zmenia sa aj moje crty tvare?

Ano, pokud se změní povaha, mění se i obličej. (ale jde to pomalu, v řádech let) To je třeba to, proč někteří lidé stárnou do krásy… Vidíte jejich fotku když jim bylo 20 a říkáte si ,,No takové tuctové ucho nezajímavé, kde nic tu nic“. Dneska je jim třeba 40, nebo 50 a jsou nejenom mnohem krásnější, ale od pohledu i zajímavější. Jejich krása jsou zkušenosti a moudrost, kterou s věkem nabírají. Kdo naopak s věkem vypadá pořád hůř, buď jen kysne, hloupne, kazí ho systém, nebo je zkrátka nemocný.

Čas vždy jasně ukáže, kdo na tom jak je a kdo se o sebe správně stará. Já znám osobně celou řadu lidí, co za mlada nebyli nic moc a za 20-40 let jsou mnohem krásnější. I ty vrásky jim sluší.

A tady jedna tématická…

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-05 04:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My měli taky dřív kočičku. Já v té době dost experimentoval s telekinezí, a měl jsem na poličce psi-wheel. Jednou u mě byl kamarád a popíjeli jsme, když tu náhle jsme si všimli že kočka upřeně hledí na psi-wheel a ten se motá jak splašený. Zaječeli jsme jak holky a utekly z pokoje :D Takže některé kočky zvládají i telekinezi.

Ikona diskutujiciho Auri 2014-06-05 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jen k otazce cislo 9 pidavam tip na paradni dokument o mlece: http://www.youtube.com/watch?v=owAR56l1xu8

Ikona diskutujiciho Míra 2014-06-05 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 2. otázce se omlouvám, ale ke Svítání jsem se ještě nedostal. Zatím ještě čtu Svět za oponou 🙂

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-06-05 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Poslouchal jsem tvojí hudbu co jsi dala na youtube.cz od Olivera Shantiho. Něco jsem si o tomto člověku zjistil. Zajímalo by mě, co říkáš na to, že tento člověk byl v Německu odsouzen na šest let a deseti měsícům za prokázaných 76 případů zneužití dětí. Ve vězení se prý pokusil o sebevraždu. Co si myslíš o tom, že člověk, který má takový dar od boha komponovat hudbu, páchá taková zvěrstva?

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-06-05 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl by jsem se ještě zeptat, kdy vydáš další knihu a o čem zhruba bude?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-05 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Míro, já nejsem typ zaměstnance. Vyhovuje mi soběstačnost, nesnesu když mi někdo u práce dýchá za krk. – Proto podnikám a jinak to nebude.

Ikona diskutujiciho k 2014-06-05 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue,chci se tě jen zeptat že proč nikdy do dotazníku nedáš otázky na které se zeptám? Už jsem to udělala asi 3 krát (pokaždé jiná otázka) ale nikdy si ho do dotazníku nedala (neber to ve zlém, jen se tě ptám).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-05 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Buď se opakovaly, nebo k nim už nebylo co napsat.

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-06-05 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, má otázka zní – dá se v astrálním světě duši nějak ublížit? Například energeticky? Tak jako se na zemi dá ublížit tělu (ale i duši, resp. psychice)..

Ikona diskutujiciho Corny 2014-06-05 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 11. otázce- já se dívám na pc, ne v tv :D ale škoda že to neznáš, zajímal mě tvůj nazor 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2014-06-05 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3: zápach z úst dobre neutralizuje citrónová voda, odporúča sa teplá a bez cukru. Ja pijem však aj studenú a väčšinou ráno kedy je pachuť v ústach, takže môžem povedať, že fakt pomáha 🙂

Ikona diskutujiciho Alek 2014-06-05 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat co si myslíš o Ickeho teorii, že na vrcholu pyramidy v tomto světě jsou pokrevní linie a dál to pokračuje přes reptiliány až k šesti padlým andělům?

Ikona diskutujiciho Vojta 2014-06-05 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-05 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když má člověk práci která ho baví a je oblíben v kolektivu, hrozného šéfa, myslím že dřív či pozděj odejde, protože to s ním nevydrží. Taky jsem to tak měl, ale u mě to bylo spiš o tom že šéf byl neuvěřitelnej kolenovrt :D Pro mnoho lidí je fakt nejlepší cesta podnikání. Já až dojedu tu moji šílenost na kterou jsem se teď dal, tak zbalím peníze a někde v pěkném prostředí koupím malou útulnou hospůdku / pizzerii a zdár. Ono většina českých pracovních míst jsou jen novodobá forma otrokářství. Samozdřejmě se dají lidi zaměstnávat i tak aby byly šťastní a spokojení, ale na spokojenost svých zaměstnanců hledí jen minimum managerů. Bohužel tak škodí jak jim, tak sobě.

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-06-06 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

plati že ?Normalny ludia sa vždy dohodnu

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-06 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tento dotaz by patří spíš do mailové poradny, ale když už tady je: Úrazy kloubů jsou rizikové, blbě se hojí a často právě pak dochází k vyskakování. Co na to funguje, je zapůjčit nebo koupit magnetoterapii DIMAP, která regeneruje (krom mnoha jiného i) šlachy a vazy, takže kloub se opět upevní jak má. V tomto případě bych doporučila minimálně dvě hodinky každý den.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-06 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Já bych to až tak neextremizovala, jsou horší a lepší zaměstnavatelé, ale s čím nesouhlasím, není jen to že máš šéfa, ale i to, jak stát strašně ojebe jak zaměstnavatele, tak i zaměstnance. Stát si narazí naprosto nemyslitelné daně, takže firma musí být jooo dobrá a jooo hodně prodávat, aby vůbec ty daně poplatila. Na jednu stranu se pořád vykládá, jak je těžké sehnat práci, ale kdo se tomu diví? Málokterý zaměstnavatel má na to, aby ty daně utáhl. Když chce stát víc zaměstnanců, tak ať jim přestane kálet na hlavu a dá rozumné daně, aby si každý podnikatel zaměstnance směl dovolit, to by najednou bylo všude práce habaděj.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-06 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

10. Tiež som si to všimol, pred pár rokmi bývala na oblohe častokrát pavučina z chemtrails, bolo to pekne vidieť pri západe slnka ako ho zaťahujú, a teraz to nejak zmizlo. Teraz keď nebude chemtrails vidieť a ešte k tomu američania vypli haarp, tak budeme my čo tomu veríme za bláznov, už sa nemáme čoho chytiť a nikto nám už neuverí 🙁

Ikona diskutujiciho Míra 2014-06-06 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To samozřejmě chápu, ale ne každý si může zaměstnání vybrat. Já se ptal, protože ta osoba, mě blízká, se s tímto problémem dost trápí a já nevím, jak bych jí mohl pomoci. A s tím dýcháním za krk si to docela vystihla :D

Ikona diskutujiciho josh 2014-06-06 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, su nahravky EVP duchov/zosnulych.. skutocne, teda pochadza zvuk z tych elektornickych zariadeni z inej dimenzie? /niekolko je ich aj na youtube/ DAKUJEM ZA ODPOVED

Ikona diskutujiciho Fialka 2014-06-06 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-06-06 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No co se týká toho, že jen debil by nevšiml toho chemtrailování, máš Alue pravdu, ale další smutná pravda je, že co jsem se bavil ve svém okolí, tak debilů je neuvěřitelné kvantum a další smutnou pravdou je, že to ani lidi moc nezajímá. doknce jsem se setkal i s několika lidmi, kteří řekli, že i kdyb jim byla řečena úplná pravda, tak je jim to jedno, protože jejich zájem je žít dobře a přežít do smrti. Neskutečné, jak duševně postižení lidé se u nás vyskytují.

Ikona diskutujiciho Kač 2014-06-06 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Je obrácený satanský kříž stejně destruktivní jako křesťanský? 🙂

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-06 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: S daněmi bych si vůbec hlavu nelámal. Každý průměrný účetní to umí zašmoulit tak aby se zaplatila almužna. Je na to mnoho jednoduchých fíglů. U větších firem je to těžší ale u malých podnikatelů nou problémo. Ale samozdřejmě je tu i pár slušných lidí kteří podvádět nechtějí.

Ikona diskutujiciho Katherine 2014-06-06 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Marta 2014-06-06 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli mohu, zajímalo by mě, co si myslíš o "teorii Gaia". Podle mě to je docela pravděpodobné, avšak stejně by mě zajímal tvůj názor. 🙂

Ikona diskutujiciho Kocmeister 2014-06-06 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen dodatek k otázce na slepé střevo. Ano dá se to vyléčit doma, není nutné jít do nemocnice. Takto mě toho zbavili rodiče, když jsem byl malý. Neustále přikládali led na ono místo a opravdu postupně bolest přešla. Bolest to byla strašná, nejhorší v mém životě, nedalo se ani pohnout, udělat krok, nic. Myslím si, že tak úplně netušili vážnost situace. Upřímně, kdyby věděli jak se cítím, asi by mě do tý nemocnice dali :-)

Ikona diskutujiciho Igimaster 2014-06-06 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není náhodou v místě Bermudského trojúhelníku nějaký vrt do vnější Země?

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-07 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se že neomaleně spamuji diskuzi. Otázka do dotazníku: Můžeš prosím napsat nějaký článek o bermudském trojuhelníku? Moc by mě zajímaly Tvoje informace k této anomálii. Díky.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-07 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No vidíš, to je vlastně dobrý nápad a je to i publikovatelné veřejně.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-07 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Ako vieš že DIMAP funguje, vlastné skúsenosti? A keď nemá 1300 eur na DIMAP, má ísť do nejakej nemocnice, robia niekde magnetoterapiu?

Ikona diskutujiciho iriska 2014-06-07 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jíš banány?

Ikona diskutujiciho Yaen 2014-06-07 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak vypadají chemtrailsové mraky?

Ikona diskutujiciho Yaen 2014-06-07 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A proč o některých tématech říkáš, že jseou nepublikovatelné, nebo o nich nechceš psát s tím, že jsou ty informace dohledatelné? Já je teda nikdy nenašel :-(

Ikona diskutujiciho Igimaster 2014-06-07 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co dělat když na sobě člověk objeví klíště? (Myšleno, co pak dělat aby se minimalizovalo riziko rozvinutí encefalitidy nebo boreliózy)

Ikona diskutujiciho Kač 2014-06-07 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi pro osamostatnění Tibetu? A jaký máš na něj vůbec názor? 🙂

Ikona diskutujiciho Ferda 2014-06-08 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vadí stromům, když po nich děti lezou?

Ikona diskutujiciho Naty 2014-06-08 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Lourdes 2014-06-09 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevieš mi prosímťa vysvetliť , prečo sú niektorý ľudia sprostý ? Ja viem , že by sa ľudia nemali posudzovať , ale oni si asi neuvedomujú , že sú aj horšie veci v živote , ako ich sebectvo…

Ikona diskutujiciho S. 2014-06-09 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pročítala jsem si nějaké tvé starší dotazníky. snažila jsem se spojit se svými anděli/andělem. Nic jsem neviděla, ale měla jsem pocit, že u mě jsou. Tak začala mé automatické psaní. U tebe jsem našla důvod proč je zřejmě nevidím. Jsem pokřtěná. Mohu se toho nějak zbavit? Sestra je už viděla a pokřtěná není. Nebo je to něčím jiným? 🙂

Ikona diskutujiciho stepan 2014-06-09 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosimte zajimalo by me co je pravdu na tom ze jsou ozonove diry,ze  usime pred slunecnim zarenim chranit jinak budememe mit rakovinu kuze,  a jestli je vubec bezpecne pouzivat opalovaci kremy. Predem moc dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-06-10 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, já by jsem se chtěl ještě vrátit k tématu 6 padlých andělů.

Ikona diskutujiciho ktosi 2014-06-11 00:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

píše main stream :

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek