97. Dotazník

12.6.2014 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jaké jsou tvé nejoblíbenější knihy z pubertálních – školních let (příběhové)? 🙂

Já jsem v pubertě četla hlavně andělské knížky stylu Doreen Virtue. Příběhové knihy a pohádky jen velmi výjimečně. Nebo když jsem na půdě vyhrabala ze zaprášených krabic něco alternativního, co mamka kdysi dávno dokázala ochránit před nenechavými fanatiky, co měli všechno alternativní za satanské… Mám po ní dodnes hned několik knih jako památku, samé zajímavé tituly. Žádná krabice s knížkama nebyla přede mnou v bezpečí, schovávat to mohli jak chtěli.

Když se mi podařilo naškudlit nějaké korunky, dávala jsem to do knih, které pro mě tehdy byly jako poklad. Kapesné jsem sice nikdy nedostávala, ale občas někde nějaká kačka kápla a když člověk fakt chce, tak prostě nějak našetří na svoji vysněnou knihu, děj se co děj. – Ještě se mi dost líbila jedna kniha o výzkumech pana Masaru Emoto, o ní jsem i dělala referát do školy (byla plná obrázků, moc krásně graficky udělaná a názorná), ale třída knihu nepochopila (po skončení referátu všichni seděli s otevřenou pusou) a učitelka mi ještě tak divně skepticky řekla, že ,,V tomto věku bych měla číst knížky pro děcka a že to co teď čtu jsou věci, kterým ve svém věku ještě nemůžu rozumět…“

Přitom jsem ten referát pojala fakt jednoduše, ukazovala jsem obrázky, zkrátka na tom nebylo co chápat, bylo to úplně jednoduché… Stejně nic. – V tu chvíli mi konečně došlo, že i moje třídní je na tohle prostě hloupá a dělala jsem tedy referáty na tituly, co jsem ve skutečnosti vůbec nečetla, jenom aby byla spokojená. Já jsem rozuměla perfektně svým oblíbeným knihám, nemůžu přece za to, že jsem ve škole zrovna natrefila na hloupou třídní, co ničemu nerozuměla a posuzuje lidi podle fyzického věku.

2. Nejhorší knížka, jakou jsi kdy četla?

Ta kniha se jmenuje Deník/deníček jedné šestnáctky (nebo tak nějak podobně… ,,Z deníku jedné šestnáctky?“ Ani Google mi to nechce vygooglit. Zkrátka je to tak špatná kniha, že ani google ji raději nezná. Fakt už nevím přesně název, jen zhruba. Asi už se dlouho ani neprodává.). Dostala jsem ji myslím ke 14. narozeninám a knihy co dostanu darem, většinou poslušně čtu, anebo se o to alespoň pokusím. – Bylo to takové hororové, hodně záživné, že se člověk fakt i celkem bál. Prostě celá kniha dobrý, dobrý, dobrý, vzrušující, děsivé.. Ale úplně to zabil konec. Ve chvíli kdy se příběh rozuzlí a pro hlavní hrdinku se anděl stane člověkem z čisté lásky, obětuje svoji nesmrtelnost a jde k ní domů, aby spolu mohli být, tak ho na křižovatce přejede auto, on umře a je konec knížky.


Když jsem to dočetla, děsně jsem se rozčílila, že vědět takový debilní špatný konec, tak s tím vůbec nezačnu a byla to pro mě absolutně ztráta času. Nesnáším špatné konce, ještě k tomu tak nelogické a stupidní, co vsázejí na pravděpodobnost stylu ,,zítra mi na hlavu spadne meteorit/přejede mě bus, zrovna když půjdu za svojí láskou jí říct, že jsem člověk a můžeme být spolu.“ WTF?!?

Takhle čtenáři skazit radost kvůli tomu, že se ten blbec pořádně nerozhlídne na silnici… Nejhorší kniha na světě, jednoznačně. … Pak se mi ještě podařilo šlápnou vedle s nějakou knížkou, co se jmenovala ,,Eva“, ,,Ema“, nebo tak nějak. Našla jsem ji v krabici na půdě, byla tenká, krátký název o jednom jménu, velmi stará, béžová, bez obrázků, úplně nenápadná. Musela vyjít někdy za totality… Staré knihy jsou pro mě zajímavé, i sledovat změny v češtině, takže jsem to s ní zkusila. – Pořád čtu čtu čtu, čekám až se to nějak rozběhne a začne se trochu něco dít, čekám až to začne být trochu zajímavé, když tu najednou konec knížky a ještě takový nijaký, jako kdyby to prostě někdo nedopsal a vykašlal se na to. Jo, to jsem byla pěkně zklamaná, taky to nakonec byla úplná ztráta času. Celou dobu se tam nějak motá hlavní hrdinka, chová se rozpolceně, nelogicky, neděje se nic zajímavého a konec vyšumí do ztracela…. Takže to jsou za mě dva absolutní knižní odpady a můžu to říct na plnou pusu, protože jedna knížka je šíleně stará a ta druhá se nedá ani vygooglit, takže nikomu stejně nepokazím kšeft.

3. Čteš i knížky s příběhem, nebo jen učebnice?

Já na rekreační četbu hlavně nemám čas. Každý den vydávám článek, každý den pracuji v poradně a do toho se ještě snažím sestavovat třetí knihu. Takže každý den píšu a čtu ostošest, je to pro mě práce na kterou se musím soustředit a která má vysoké nároky. Když si chci odpočinout, tak přece zase nepůjdu číst nějaký román, ale jdu ven s kamarády. – Takže čtu jen praktické a naučné knihy, kde zúročím každou minutu četby ve znalosti.

Ještě mi chybí pořádný atlas hub, pořádný atlas ptáků a podrobný atlas brouků. – V září mám 22, tak snad mi nějaká dobrá duše pomůže doplnit knihovnu, ty obecné atlasy co mám, už znám zpaměti, už to není dobrodružství… Budu si letos přát nové atlasy.

4. Jaký máš názor na stranu NE Bruselu? Je ta strana tak jak se tváří nebo je to jen hra vysoce postavených lidí? Půjdeš k volbám a má tam vůbec smysl jít?

Připomínám video 50 faktů o mně, kde jako první fakt říkám, že nesnášm politiku, politiky a všechny řeči, články a otázky orientované tímto směrem, protože je to úplně zbytečné. Zbytečné rozčilování, které nikdy nic nevyřeší. Já bych hlavně celý ten systém úplně zrušila a ne abych ho ještě podporovala. Takže politické otázky vynechávám, nebudu na ně odpovídat a samozřejmě nevolím. Nejsem vůl, tak co bych chodila ,,volit voly“, když výsledek už je stejně rozhodnutý předem. Ať si jiní volové chodí volit nějaké voly. – Nikoho to ještě nenapadlo, co to je VOLIT? někoho si zVOLIT?

5. Dá se koupit mixér který se točí doprava?

Copak prodávám mixéry?

6. Když člověk potřebuje vyhnat z hlavy opakující se špatné myšlenky, je lepší nahrát si svoje vlastní afirmace a pouštět si je denně do sluchátek, třeba při jiných činnostech? Nebo je účinnější když si afirmace říká VĚDOMĚ? A je lepší zaměřit se nejdřív na jednu afirmaci, nebo je možné opakovat si jich víc dokolečka, i když je každá o něčem jiném – jedna se týká rodiny, jedna zdraví, jedna práce..? Na internetu je ke stažení spousta mluvených relaxačních nahrávek. Nevěřím tomu, že jsou všechny „nezávadné“. Můžeš doporučit nějaký konkrétní zdroj? Popř. poradit, podle čeho je (ne)vybírat?

Já doporučuji primárně řešit zdroj problému. Říkat si že to bude dobré a přitom nic pro to zlepšení nedělat, žádný efekt mít nebude.

7. Jaký máš názor na Silvovu metodu?

Nemám s ní zkušenost.

8. Jaká je vhodná antikocepce? Nechci žádnou s hormony ale nějak se chránit musím. Napadlo mě nitroděložní tělísko, myslíš že je to v pořádku?

Co takhle prostě počítat plodné dny a používat kondom? Mít zodpovědný přístup je lepší, než nějaké tělísko.

9. Když je růže symbolem ochrany, tak jaktože keřové růže mohou někdy uvěznit ve svých trnech nějaké malé zvířátko (pták, zajíc,…) a pak si z nich ještě berou živiny? Teda tak mi to říkal děda.

Ty jsi už někdy nějaké ,,uvězněné zvířátko“ v keři viděla? Já ještě nikdy v životě, leda by to byla nějaká strašlivá mutovaná zrůda z pralesa s chapadly… Růže má trny proto, aby se chránila před spásáním, protože obzvláště její květy jsou velmi chutné pro zvířata… To si z tebe dělal srandu.

10. Čierna farba pohlcuje energie. Ak by bol na prsteni atlantu atlantský znak čierny, pohltilo by to jeho energiu (takže by bol nefunkčný)?

Otestuj to a uvidíš.

11. Z tej fyziognomiky dokážeš vyčítať len povahové črty, alebo myslíš že je možné vyčítať aj zdravotný stav (choroby)?

Fyziognomika sleduje hlavně osud, povahu a sklony jedince. Ale zdraví se z tváře dá také číst. Podle zabarvení kůře, kruhů pod očima, vrásčitosti, nebo žilek se dá hodně poznat. Jinak kompletní mapa fyzického zdraví je v oku na duhovce, tím se zabývá Irisdiagnostika.

12. Dokážeš podľa fyziognomiky prečítať aj cudzích ľudí o ktorých nič nevieš, už sa ti niekedy podarilo niekoho správne odhadnúť?

S trochou praxe to není moc těžké a o to větší radost pak člověk má, že to sedí. Protože je to pro něj ujištění, že nejde o šarlatánskou metodu.

13. ….Tak napríklad ako sú na tom Rychtár a Macura, ktorý z nich je vlastne ten zlý a ktorý dobrý? 😀

Psychopati jsou oba dva, tady je pravda přesně uprostřed. Jeden je násilník, co saje jako pijavice z neštěstí jiných lidí a ten druhý je upnutý chudák, co by chtěl pořád někoho zachránit a přitom neví ani co sám se sebou. Taková ztracená existence, která se neustále zkouší realizovat naprosto nevhodným způsobem. Jejich boje, co pořád lítají v médiích, jsou opravdu směšné a je to prvotřídní ukázka nemocných lidí, kdy ani jeden není ten moudřejší a tudíž ani jeden neustoupí z ringu. Samozřejmě oba mají rádi pozornost a ,,slávu“, takže se zesměšňují pořád dál…. Ale takových pochybných existencí je přece hodně, které cpou bulváru cokoliv. Ať už zadek, psa, nebo suchý šušeň, hlavně že se o nich nějak bude psát. – To jsou všechno velice nešťastní a nemocní lidé se silným komplexem méněcennosti. A to ani nemusíš dělat něco jako fyziognomiku, aby ti to bylo jasné.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-12 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super dotazník. Já taky nesnáším zlé konce. Trochu mě mrzí konec 1. knihy, vím že jsi mi psala že není zlý, ale že je konstruktivní. No sice na něm něco konstruktivního je, ale ať přemýšlím jak přemýšlím tak toho ponurého se mi tam pořád jeví výrazně víc. Prosím nebrat jako kritiku!!!! Ta knížka je jinak moc skvělá. Je to jen můj názor, nekritizuji.

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-06-12 07:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8: Počítej plodné doby, pokud máš měsíčky jednou za měsíc a půl, podruhé za dva, pak zas za 4 týdny. To počítání počítá s pravidelnou menstruací. A když ji pravidelnou nemáš, co pak?

Ikona diskutujiciho zlá žena 2014-06-12 07:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U té knížky o andělovi, co se stal člověkem jsem si hned vzpomněla na film Město andělů. Skončilo to totiž skoro stejně. Anděl se stal člověkem z lásky k ženě, až na to, že to auto pak přejelo ji. Možná je to tou knihou inspirované. Jo a taky mě ten konec docela naštval.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-06-12 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 8: Mám alergii na latex. Kondomy jsou příšerně nepohodlný i tak, do bezlatexových investovat nebudu (když on "splácne" celej nástroj až je to jen beztvarej kus něčeho nepojmenovatelného – jsem nejvíce citlivá uvnitř, ne venku, a tohle mi fakt vadí. S tím podrážděním a vysoušením bych si ještě něják poradila, ale když je to všechno dohromady bych si sex málem raději odpustila)

Ikona diskutujiciho Kamienky 2014-06-12 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alušik  čítala si knižku Chyby v Matrix?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-12 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To jsi byl ty, který v knize přeskakoval na konci stránky a pak nevěděl o čem byl konec a myslel si že někdo umřel, nebo to byl někdo jiný?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-12 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existujú ešte nejaký další padlí anjeli okrem tých 6? Jakto že sú tí 6 čierny anieli vyobrazený práve v českom kostole v krtinách?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-06-12 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko poradit tomu, kdo má alergii na latex, ale pro ty, kdo nemají, považuju kondomy za dobré řešení. Nemám s tím problém (po překonání několika měsíců jistého nepohodlí, což ale nebylo kondomy ale nezkušeností – začátky jsou těžké), navíc používám lubrikant (přestože kondomy už nějaký v sobě mají, je mnohem příjemnější mít ho víc).

Ikona diskutujiciho Luz 2014-06-12 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Máš nějakou fotku k tomu? Zvláštní. Katolická ani jiné církve nemluví o žádných 6, jen o satanovi a démonech, jejichž počet ale asi není možné zjistit (pokud jsou, tak jich určitě ale bude o dost víc než 6).

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-12 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo by možné prosím ty neustálé diskuze kolem kondomů trochu omezit a krotit? 30% zdejších čtenářů není plnoletých a už mě to osobně i celkem otravuje, protože se to tu rozebralo odpředu odzadu, opakují se pořád ty samé rady a i ty samé výmluvy nebo důvody, proč něco nejde. Když se někomu žádná metoda nezdá dobrá, tak ať si třeba abstinuje, ale prosím, už mi to sem nepište a taky na to už nechci znovu odpovídat v dotazníku. Prostě to na tyhle stránky nepatří, rozebírat jestli gumu nebo co teda… Od toho jsou jiné weby. Dík.

Ikona diskutujiciho Mandala 2014-06-12 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Skús spermicídny krém, Pharmatex. Lokálna antikoncepcia.

Ikona diskutujiciho trubadur 2014-06-12 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: soulozit se muze od patnacti, plnoletost nastava v osmnacti… a rekl bych, ze uz i mladsi patnacti let moc dobre vedi, o co kraci. ukaznena diskuze a ukazka zodpovedneho pristupu snad neni pohorsujici ani sokujici.

Ikona diskutujiciho Jan 2014-06-12 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-06-12 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Tak neplnoletost nevadí, když sexovat se může od 15 let.

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-06-12 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1)Chtěl by jsem se tě zeptat Alue, jestli se ti podařilo změnit (porazit?) osud. Pokud ano, tak jak si toho docílila a co ti to dalo. Nebo jsi neměla potřebu svůj osud měnit?

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-06-12 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta pětka mě vážně rozesmála :-D

Ikona diskutujiciho Kešava 2014-06-12 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj odborný názor na Rychtáře a Macuru je takový:

Ikona diskutujiciho lil 2014-06-12 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue fabíš si vlasy na blond?

Ikona diskutujiciho lil 2014-06-12 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o J.R.R. Tolkienovi ktorý napísal Hobita, Pána prsteňov….má pekný obraz elfov myslíš že ich bol schopný vidieť alebo je to len jeho fantázia?

Ikona diskutujiciho barva spící zmije 2014-06-12 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak je to se zakazem starych zarovek? nemuzou ty nove, urcene EU, treba vyzarovat neco, co nam skodi nebo nas ovlada?

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-12 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ano já :D ale už jsem to četl znova pomalu a bez podvádění.

Ikona diskutujiciho L. 2014-06-12 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se koupit záchod, který splachuje doleva?

Ikona diskutujiciho avenetas 2014-06-12 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce č.9: To asi děda vyprávěl pohádku Slavík a růže od Oscara Wildea :D

Ikona diskutujiciho L. 2014-06-12 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě jestli se dá koupit pračka, která pere doprava?

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-06-12 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznávají tě lidi na ulici?

Ikona diskutujiciho Devenny 2014-06-12 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta knížka s tím špatným koncem…Myslím, že se jmenuje ''Deník neobyčejné patnáctky''.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-13 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Oni asi čakajú nejakú zázračnú radu, ako sexovať bez obmedzení (bez tej nepohodlnej gumy, bez antikoncepcie..). Holt keď si chce niekto užívať, musí tomu niečo obetovať, nič neni zadarmo.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-13 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: :D ! check.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-06-13 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Jasně, tak to je i podle bible a křesťanských církví, že to je původně anděl, jen nic o tom, že by to bylo ve skutečnosti šest bytostí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-13 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Jasne, v biblii je spomenutý iba jeden padlí anjel Lucifer, že je to v skutočnosti 6 padlých čiernych anielov sa nikde nespomína. Možno alue by o tom mohla niečo vedieť, ale asi nám nepovie. No chcel som len vedieť koľko je padlých anielov (na nete bol tušim nejaký zoznam, viac ako sto mien) , ale keď to berieme tak že padlí anjeli sú demoni tak ich bude veľa.

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-06-13 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

@6 ja nechápem… ako to že Satan je podla vás nejakých 6 padlých anjelov? To si oni akože delia moc? Nie je to také… hmm… divné, žeby boli tak tolerantní a delili sa s ostatnými?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-13 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tohle jsem řešila v některém z nedávných dotazníků.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-13 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tak použij nějakou jinou část partnerova těla a je to vyřešeno. :D

Ikona diskutujiciho Moniestrada 2014-06-13 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat jak je to s pátkem třináctého. Jsou to jen vymyšlené doměnky , že se na tento den dějí zlé věci, nebo je na tom něco pravdy?

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-06-14 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom, že Česká republika chce znovu zavést povinnou vojnu? V říjnu o tom budou politici hlasovat.

Ikona diskutujiciho Ivka 2014-06-14 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co pomáhá proti ateroskleróze/ischemické chorobě dolních končetin? (Kromě cvičení, nekouření, zdravého jídla).

Ikona diskutujiciho Badatel 2014-06-14 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psala jsi, že informace, jak je to skutečně s mimozemšťany, planetami apod. se dají najít na internetu a že sem je psát nebudeš. Mohla bys dát tip na nějaké stránky, příp. co napsat do vyhledávače. Ptám se, protože je spousta vymyšlených informací, tak jak narazit na ty správné(jen prosím nepiš že intuicí apod. :-D )

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-06-15 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak přežít noční směnu,když nemůžeš před tim spát.Páč máš nervy z toho,že máš celej týden noční? 😮

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-06-15 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě teda je odpočinek číst si knihu. S 6 naprosto souhlasím a co říkáš na metodu Aleše Kaliny?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-15 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koľko dní môže človek vydržať bez spánku?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-15 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Aj zlé bytosti môžu spolu spolupracovať, myslím že keď je ich 6 majú ešte väčšiu moc a zvládnu toho viac, ako keby to bola len 1 bytosť. A oni majú obrovskú moc, žiadna iná deštruktívna bytosť neni mocnejšia.

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-06-16 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co metoda: léčení objetím?

Ikona diskutujiciho Fred 2014-06-16 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: V pátek 13.10.1307 zahájil francouzský král Filip IV. proces zničení Templářského řádu, aby se zmocnil jejich obrovského majetku.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-16 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Aha ano 95.dotazník to video od Morneau sa ešte len chystám pozrieť.

Ikona diskutujiciho benetka 2014-06-20 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: A já k otázce č. 35 jen doplním: tiskem také proběhlo, že  návrh zákona počítá s brannou povinností i pro ženy od 18 do 30 let. Pokud tuto zhovadilost vláda schválí, můj dotaz zní: Jak se vyhneš povinné vojenské službě? :-)

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-22 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím šušněm mě dostalo :D Jinak já se ještě musím vyjádřit k těm kondomum, nedá mi to. Lidi si vždycky najdou výmluvu že něco nejde. Já s přítelem používám kondomy, pocitam hezky plodné dny (pokud člověk zná svoje tělo, pozná kdy je má a kdy ne a nemusí ani počítat, stačí si o tom něco přečíst…), soulozime i bez kondomu (přerušovány sex) a nikdy se nám ještě nestal žádný prusvih. Pokud má někdo alergii na latex, tak at si koupi bezlatexove, pokud na to nemá peníze, tak zkuste anální sex :D ne jako já fakt nevím, to jsou všechno jenom vymluvy…

Ikona diskutujiciho kik 2014-06-22 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, aká je tvoja najobľúbenejšia bylinka z prírody, z ktorej si najradšej varíš čaj? (okrem zeleného čaju):D

Ikona diskutujiciho lei 2014-06-24 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 3: a o čem tedy bude tvá třetí kniha?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-06-24 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, zajímalo by mě, jestli je prakticky možné, aby lidé v chemických vědách (a ve všech, které s ní souvisí) dosáhli tak velkého poznání, že by dokázali v případě nutné potřeby uměle (=zde vážně od slova UMĚT–> uměle) vyrobit určitou látku či sloučeninu (např. ZDRAVÝ chemický jód, atp.)? A v případě jódu, nevíš prosím tě, co dnes chemici dělají špatně, čili jinak, než příroda? Elektrony se kolem takového uměl. chemic. jódu točí levotočivě, nebo co? Moc děkuji

Ikona diskutujiciho moncaa 2014-07-10 05:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že ta kniha co jsi četla se jmenuje Deník neobyčejné patnáctky…nebo nějak tak…taky jsem to četla. :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek