98. Dotazník

25.6.2014 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Doplňující prosba k otázkám do dotazníků

Často mi chodí otázky do dotazníků, mimo diskuze k tomu určené. Například jako off-topic pod jinými tématy, nebo dokonce soukromě e-mailem. Prosím, dodržujte tento jednoduchý princip: Otázky do dotazníků pokládejte do diskuzí pod dotazníky + ideálně pod dotazníky aktuální. Pod starými dotazníky mi to občas také uteče. Pokládáním otázek mimo prostor k tomu určený mi přidělává práci a dělá binec v mém pracovním systému. Nerozumím, proč mi je někdo posílá speciálně na soukromo, vždyť do diskuzí si může určit v přezdívce jakoukoliv anonymní identitu, navíc do dotazníků dávám otázky všeobecné, ne soukromé a osobní. (Na řešení soukromých záležitostí je mailová poradna) – O důvod více, proč tomuto novému zvyku nerozumím.

Dotazníkové otázky pokládané do e-mailu spadají pod klasickou e-mailovou poradnu, v případě že nejsou důležité, nebo se opakují, mailovou zprávu vynechám. Taktéž připomínám, že otázky třídím, odpovídám podle pořadí a snažím se zbytečně neopakovat. Mým záměrem jsou totiž články zajímavé a pestré. – Děkuji

1. Vždy jsem si myslela, že se řídím intuicí, pokud šlo o “pocit z něčeho” – např. z lidí, terapeutů, poučných knížek. Nedávno mě ale napadlo, ba dokonce mě spíš zachvátila panika, že co když na tom “pocitu” má nějaký podíl i ego? Respektive co když si vybírám tu příjemnější cestu(ze které tedy mám příjemný pocit), ale ten pocit mi dalo ego, lenost, nevímjaktonazvat? Co když je pravda ještě úplně jinde? Napadlo Tě toto někdy, že intuice se může prohazovat v pocitech s egem? Třeba ale je smysl tam, že tak nebo tak je to ve výsledku to nejlepší možné řešení v danou chvíli.

Intuice je první pocit, co tě napadne. Ego už je myšlenka založená na různých skutečnostech, které se pokládají dohromady, když na něco myslíš. Tato myšlenka není tak rychlá jako intuice. Vše je tedy o tom, umět sledovat své nitro.

Pokud člověk sám sebe neumí efektivně pozorovat a vystihnout vhodný okamžik, pak se mu to pomotá dohromady, že neví kde je nalevo a kde je napravo. Řešení na tento problém je prostě cvik a praxe. Všechno se dá postupně doučit, včetně pozorovacích schopností. Dvacetkrát to třeba popleteš, a pak se začneš konečně chytat. Chybami se člověk učí, tak se neboj udělat nějakou chybu a pak když ti to nevyjde, se nad sebou zamyslet a rozebrat si to.


2. Je nějaký způsob, jak se neopálit (vím, že to je do určité míry přirozený zdravý proces apod.)? Myslím třeba něco, co by nahradilo krém na opalování a fungovalo podobně. Samozřejmě rady typu nosit delší rukáv a vyhýýbat se sluníčku jsou mi jasné, ale nepotřebuji je slyšet znova:-)

Já spíš nechápu, co máš proti opálení. Odkud potom bereš vitamín D?

3. Četl jsem Alue, že ses nikdy moc neztotožnila se svým jménem Karolína a proto si říkáš Alue. Když člověk není stotožněn se svým oficiálním jménem, protože mu to jméno nějak nesedí, je směšné (Ko**t, Šašek, Pi**s), má nízké vibrace, nebo všechno toto dohromady, tak měl by si to jméno oficiálně změnit, když má kvůli tomu komplexy (méněcennost, potupa, nevhodné poznámky a posměšky ze stran lidi atd.)? I za cenu nepochopení ze strany rodiny, přátel a komplikacím v životě?

Já to jméno vyhodila ze slovníku, protože ho mám spojené s ne moc pěknými událostmi a lidmi. Navíc se mi fakt nikdy moc nelíbilo. Ale čím více let od té doby uplynulo, tím víc jsem s tím jménem zase zadobře. Díky času prostě vzpomínky blednou, což je dobře.

Jinak nemám nic proti změnám jména, vyloženě nutné je to v případě, že má jméno rezonanci 666. To nosí obrovskou smůlu. Jestli se někdo chce nebo nechce jmenovat po rodičích jako už zmíněný Ko**t, je to jeho volba. Já bych určitě na matriku s tímhle zašla. 😀

4. Zajímalo by mě jestli duchové dokážou brát energii i jinak než tím že děsí lidi?

Ještě se na tebe mohou energeticky ,,pověsit” a odčerpávat. To doprovází spousty problémů jako je únava, deprese, noční můry a celková duševní labilita. Děje se to lidem, co často chodí do kostelů, na hřbitovy, nebo mají psychické problémy. Tímto vším se oslabuje přirozená energetická ochrana, díky které na člověka podobné bytosti nemůžou.

5. Aká teplota vody je najlepšia na pitie? Niekto tvrdí že najlepšia je ľadová (4 stupňová), inde zas tvrdia že je lepšie piť teplú vodu, arabi pijú teplé čaje a tak si ušetria energiu, pretože telo pri prijatí studenej vody zbytočne vydáva energiu na jej zohriatie.

Ideální teplota je 4 stupně, taková voda má nejlepší molekulární vlastnosti a nejlépe se pak chová po vypití v těle.

Pití teplého čaje v pouštích je zase jiný princip, který říká, že v horku se má pít teplé nápoje a v zimě studené. Jestli je to z čínské medicíny, nebo se to týká energetických vlastností těla, se mě neptej, kdyžtak dohledej sám. Já piju studenou celý rok, nejsem Arab a nežiju v poušti.

6. Myslíš, že všetko má nejaký zmysel (aj to čo sa nám nepozdáva a nedáva nám zmysel), alebo sú niektoré veci naozaj úplne nezmyselné?

Nevím jestli smysl, ale důvod určitě, jinak by to neexistovalo. Pro tebe třeba jedy v potravě smysl nemají, ale pro výrobce ano, protože tím vydělá víc peněz a ještě přispívá k filozofii NWO, která chce snížení lidské populace. Nic není jentak samo od sebe.

7. Je vlastně znak míru od hippies ☮ konstruktivní, nebo je to jen další věc, čím se blbnou lidi?

Znak hippies je pyramida rozdělená na dvě poloviny a ještě v kruhu. Pyramida je symbol pro vědění (Většinou. Zaleží samozřejmě na kontextu), rozdělená na dvě poloviny značí zmatení a rozdělení lidstva. Kruh zesiluje sílu symbolu, který obklopuje. Tento znak je velmi destruktivní a lidé co ho nosí vůbec nevědí, na čem rezonují a co vlastně podporují.

8. Znáš písničku Gloomy Sunday? Myslíš, že jsou to povídačky, ty příběhy o ní?

Znám ji, podle mě jsou i horší, depresivnější skladby a nevím co je na ní tak strašného.

9. Jednou jsem na tvych strankach cetla, ze nedoporucujes noseni dioptrickych bryli. Co ma ale pak dělat clovek, ktery ma treba 5 dioptrii a nic nevidi? Pokud jsem si tvuj nazor vylozila spatne, tak se omlouvam.

Zkus si pořídit knihu DOBRÝ ZRAK BEZ BRÝLÍ (František Vícha), nebo ještě je velmi dobrá a také vtipná kniha JAK SE ZBAVIT BRÝLÍ (Mirzakarim S. Norbekov). Najdeš tam cviky a návody, jak se jich zbavit, ale není to kniha pro lenochy, ale pro ty co se opravdu chtějí uzdravit. Takže od tebe žádá aktivitu a spoluúčast.

10. Co bys poradila na celulitidu?

Celulitida jsou usazené toxiny v podkoží. Takže kompletně zdravá životospráva, stravovací návyky, pohyb a kompletní trvalá detoxikace. Není to o tom, jestli je člověk tlustý, ale jestli je vnitřně toxický, proto ji mají i štíhlé ženy… Ačkoliv tlustí lidé logicky bývají plní toxinů a nemocní, jinak by nebyli tlustí. Proto to mají nejvíc oni.

11. Jaký máš názor na kung fu/taekwondo/karate /jogu? (nevím jak se píše dlouhé o :D)

Žádný. Karate jsem dělala a zase takové terno to nebylo.

12. Jak si udržet jakžtakž štíhlou postavu i ve stáří? (např, na okinawě prý lidé s věkem nestárnou….)

Pro starší lidi je vhodný přechod na vegetariánství a částečné veganství (protože mají pomalý metabolismus a z tučného/živočišného jen zbytečně přibírají), hlavně kvalitní stravu (žádné GMO ze supíku a jogurt Tesco kvality), pít hodně vody (staří lidé většinou málo pijí). Hodně pohybu na čerstvém vzduchu, minimum starostí … samozřejmě všechno je o celoživotní životosprávě. Také je bezpodmínečně nutné si čistit každý rok játra od kamenů, bez toho bývá nafouklé tlusté břicho.

Když se člověk ke svému tělu za mlada chová jako ke skládce, nemůže ale čekat, že bude na stará kolena zdravý, nebo štíhlý. Starat se o sebe je nutné celý život.

13. Co způsobuje ty “nevyléčitelné nemoci” jako např. ALS (kdy postupně slábnou svaly až člověk přestane dýchat) ? přece není žádná možnost aby to bylo jen otázkou štěstní a smůly a postihlo zdravého člověka..

Je to smrtící koktejl neléčených virů a bakterií, které poškozují i mozek. Všechny tyto nemoci (spojené s poruchami mozku, postupnou atrofií, napadání nervů, demence atd.) lze léčit pomocí MMS nebo koloidního stříbra v kombinaci s detoxikační a homeopatickou medicínou. Nesmíte ale začít s někým, kdo už je na lůžku s vývodem z břicha a jednou nohou v hrobě, ale pustit se do toho hned na začátku nemoci, dokud mikroorganismy ještě nezhuntovaly všechno co se dá. Problém lidí je, že nemoci přecházejí, tlumí léky, říkají si ,,to nic není, dám si ibalgin”, pak to s nimi švihne. Najednou se strašně moc diví a to už jim nic nepomůže. Každá taková těžká nemoc vzniká mnoho let a je to výsledek dlouhodobého zanedbávání, nebo velmi vážného psychického konfliktu, který oslabuje imunitu.

Lidé se o sebe málo starají, preventivně se neléčí, přikládají si mobil k hlavě, ruší si hemoencefalickou bariéru a tím otevírají všem mikroorganismům přímou cestu do svého mozku. Píšu o tom neustále, mám na to i speciální rubriku, a lidé se na mě pořád zlobí, že je zbytečně straším. Nebudu se ale vůbec divit, až moje mobilní generace bude mít na stará kolena problémy s mozkem, všichni budou mít roztroušenou sklerozu, alzheimera a rakovinu (jestli se stáří dožijí). A pak už bude pozdě na přísloví ,,Já jsem vám to říkal.” A teď nikoho nestraším, jen odhaduji nejpravděpodobnější vývoj, jaký nastane, pokud lidé brzy nedostanou rozum. Vždyť dnes na nemoci z ozáření a rakovinu umírají i malé děti.

14. Co způsobuje rakovinu kůže? (kromě slunečních spálenin atd…)

Rakovinu kůže způsobují vysoce toxické ,,ochranné krémy” s faktorem. Které obsahují parabeny, ropné deriváty, brání vzniku vitamínu D v kůži… O tom, že jsou tyto krémy rakovinotvorné jsem publikovala článek už v roce 2010 zde: ,,Proč nepoužívat opalovací krémy / Čím se v tom případě natírat”. Komu utekl, doporučuji přečíst a zařídit se podle toho. Chráníte si tím ,,pouze” své zdraví. Svalování rakoviny kůže na slunce, je prodejní tah.

Rakovinu kůže způsobují i některá vysoce toxická éčka (aspartam), potraviny (GMO), nebo ozáření (mobilní telefon).

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-25 03:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tak jsem zjistil že můj oblíbený Nick -Fox- je 666 :(( Takže s ním končím.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2014-06-25 05:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-25 06:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jedna otázka, bude ještě někdy Alušpacír?

Ikona diskutujiciho Em. 2014-06-25 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tetování hodně špatné? I když je velice malé? třeba 5 na 5 cm.

Ikona diskutujiciho Petal 2014-06-25 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu znaku hippies, je něco podobného pyramida rozdělená svisle napůl, ale kruh je uvnitř? Pak mě taky zajímá logo kapely 30 Seconds to Mars, oni jich tedy mají víc, ale pyramida rozdělená vodorovně na dvě poloviny značí co? Díky za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-25 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To jo, nechtěla jsem ti to říkat, ale dobré že jsi na to přišel.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-06-25 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na cvičení intuice mě napadla taková technika- rozložím si před sebe balíček karet a zkouším vytušit na 1. pokus, kde je schovaná určitá karta, např. srdcové eso. Je to použitelné? (Sám neumím posoudit, své vnímání tušení mám značně zakrnělé…)

Ikona diskutujiciho TWE 2014-06-25 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad voda: Jaké molekulární vlastnosti tím máš na mysli? Krom toho, že voda má při 4°C největší hustotu.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-06-25 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za odpověď o znaku hippies, celkem šokující- ale tak nějak jsem to čekal. V návaznosti na to by možná bylo taky zajímavé vědět toto:

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-25 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli odpalovací krémy způsobují rakovinu kůže, ale u mě každopádně vždy vyvolávali alergii na slunce, takže proč ne i toho "rakace" že… taky jsem z toho mela i jiné vyrážky. Ted používám jen olejicky, eventuelne opalovak od Bione Cosmetics Duo Sun, který zvýší miru odpálení a přitom obsahuje min srajd než jiné. Obsahuje i výtažky z konopí atd. Je to značka která se snaží byt co nejmíň chemickou,navíc ten jejich opalovak ma SPF 16 a ja se bohužel cely den na silném slunci neobejdu jen s olejickem :(. Ta knížka o tom jak se zbavit brýlí vypadá dobre! Urcite si ji prectu, momentálně mám 3 dioptrie a nosim kontaktní cocky. Brýle mi dělají zle, bolí me po nich hlava…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-25 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: ,,ja se bohužel cely den na silném slunci neobejdu jen s olejickem"

Ikona diskutujiciho iriska 2014-06-25 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, můžeš doporučit knihu (knihy) o bylinkách a léčitelství?

Ikona diskutujiciho Skitty2 2014-06-25 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky by mě zajímala odpověď na otázku 2, když se nemají používat opalovací krémy a olej mě nejspíš neochrání před opálením, ale jenom před spálením. Opravdu nenávidím hnědou kůži a cítím se pak jak úplně jiný člověk.

Ikona diskutujiciho otazka 2014-06-25 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle čeho víš, že pyramida znamená vědění a kruh zesiluje symbol atd. kde se to můžu nějak naučit a jak se takovým znakům říká?

Ikona diskutujiciho Lou 2014-06-25 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím, mohla by jsi někdy napsat, jak si čistíš játra od kamenů ty?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-06-25 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může duše uvízlá zde na zemi v astrálu komunikovat s jinou duší( jako ve filmu Duch, kdy ten jeden učí toho druhého život v astrále bez těla) a krátit si tak ten nekonečný čas co má a být spolu třeba přáteli na věčnost, podobně jako  duše v lidských tělech? Nebo jak většinou uvízlé duše nakládají s tím nekonečným časem, žádnými povinostmi a nekonečným nicneděním se, může to třeba tomu kdo byl za života líný jak veš vyhovovat?

Ikona diskutujiciho Dada 2014-06-25 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té otázce číslo 3. Znáš nějakou tabulku, podle které se dá vypočíst číslo jména? Pokud by jsi my mohla odpovědět ještě teď v diskuzi.

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-06-25 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7. Mě se ten znak pořád nějak nezdál, a teď už asi vím proč :-)

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-25 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: No jenomže já se jako nespálím nikdy, to ne, ani v Egyptě jsem se nespálila a tehdy jsem se mazala taky jen olejem :). Ale já mám po taťkovi vrozenou hyperpigmentaci. Když jsem na sluníčku třeba 3 hodiny a víc (když je to slunce fakt silné), tak se mi dělají pigmentové skvrny. Jsou sice malé, ale bohužel jsou a dělají se mi stejně jak taťkovy jen v určitých částech těla. Ty si musím tedy vždycky namazat opalovákem, aby se to nedělalo… Začalo se mi to dělat až nedávno, v dětství nic. Kůži mám jinak zdravou, jím zdravě, takže nevím čím to může být. Ale na kožní s tím nepůjdu ani omylem, bůhví co by mi tam všechno navykládali… Jo a omlouvám se za chyby v mém předchozím komentáři, psala jsem to na mobilu a všimla si toho až teď 🙁

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-06-25 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda nevím, co ten hippies znak znamená, ale připomíná mi runu Algiz obrácenou vzhůru nohama. A obrácené runy nemají zrovna moc kunstruktivní význam.  A ještě ten kruh, který obvykle posiluje vše co v něm je…

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-06-25 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Na cvičení intuice my doma s dětma hrajeme "čáp ztratil čepičku" a tu barvu neřekneme nahlas, musí se "uhodnout" ;-)

Ikona diskutujiciho song ji-eun 2014-06-25 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak mít pevný a menší prsa?? :O

Ikona diskutujiciho TWE 2014-06-25 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se léčí ebola?

Ikona diskutujiciho Annamarie 2014-06-25 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Můj názor je ten, že tělo je chrám duše a po chrámech se "neškrábe". Je to hanobení těla. Stejně tak i móda plastických operací, které lidé většinou vůbec nepotřebují nebo vkládání kovových a nevím jakých předmětů do kůže, které brání proudění energií v těle. Máme o své tělo a zdraví pečovat, ale ne ho přetvářet umělými zásahy.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-06-25 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, a jak poznám, jakou má mé jméno rezonanci?

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-06-25 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jen drobnost, která ale trhá bulvy – v postranním panelu máš u doplňků a tak napsáno "významné datumy" – mělo by to být "významná data".

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-25 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Významná data jsem tam měla původně. Asi před rokem mě někdo sprcal, že prý to mám blbě, tak jsem to opravila, aby dal pokoj. A teď dojdeš ty, že to je špatně.

Ikona diskutujiciho Anousek 21 2014-06-25 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,říkáš,že se docela domluvíš anglicky a miluješ a učíš se němčinu.Baví tě,učíš se nebo se chceš naučit ještě i nějaký jiný jazyk ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-25 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Ne, data su informace. Malo by to byt významné dny.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-25 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue já bych měla taky jednu otázku do dotazníku :). A to: Jednou mi jedna paní, která prodávala v krámku s esoterickými potřebami ve Zlíně řekla, že v životě člověka se střídají určitá období po určitém počtu let, a to něco jako smolná období a šťastná období. Nikdy jsem nic podobného neslyšela. Co si o tom myslíš ty? Může na tom být něco pravdy?

Ikona diskutujiciho iv 2014-06-25 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho TWE 2014-06-25 23:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím, potřebuju to o ebole doopravdy vědět, první případy se už začínají objevovat i v Evropě a vláda nám nejspíš tají jak už se to rozlezlo. Existují nějaká homeopatika proti ebole?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-25 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz keď je to nové zloženie chemtrails ktoré sa rýchlejšie rozpúšta aby ho ľudia nevideli, funguje ešte proti nemu octovanie?

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-26 01:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsi mi říct klidně mohla, nevěděl jsem co je to v numerologii. Vlastně se divím že jsi mě tu na blogu, milá Alue s tímto nickem trpěla. Ale je mi to líto, protože jsem ho měl od F. Muldera z Akt x. A navíc je to prý indiánské jméno a česky liška. No jo, co už 🙁 takže teď i nový email a vše přesměrovat. Ale to je maličkost. Prosím kdybych tady v budoucnu dělal nějakou koninu tak mě Alue, nebo někdo znalejší nakopněte. Vřele děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-06-26 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak jsem si přečetla článek o používání pouze oleje na opalování, to je sice hezké, ale co má dělat člověk jaké já, který má velmi citlivou kůži? Mě stačí být chvilku za sluníčku a už jsem spálená. Doteď jsem musela i tady v létě používat vysoké faktory, abych vydržela venku. Minule jsem se jen procházela 10 minut po zahradě a měla jsem červená ramena, myslím že po oleji bych za chvíli vypadala jako opečený špekáček.

Ikona diskutujiciho Terka 2014-06-26 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veríš na čítanie z dlane? Môže byť naozaj ľudský charakter, talent, múdrosť a dokonca aj minulosť a budúcnosť zapísaná v dlani?

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-06-26 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-26 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som vymyslel taký cvik na intuíciu že uhádnuť presný čas. Raz keď som bol vonku a nemal som žiadne hodinky tak som len tak strelil nejaký čas a išiel som pozrieť na hodiny do nejakého auta (v niektorých autách tušim feldách bývajú digit.hodiny) a bol tam presne ten čas.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-26 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: No vidíš, já jsem to nakonec původně měla dobře… potřetí už to kvůli nikomu přepisovat nebudu.

Ikona diskutujiciho Fred 2014-06-26 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ostříž 2014-06-26 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fungují na zrak i ostatní hvězdy podobně blahodárně jako Slunce?

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-06-27 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o pránické výživě?

Ikona diskutujiciho avenetas 2014-06-28 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: A ty jsi ten olej zkoušela, že víš, že budeš opečená jako špekáček?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-06-29 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat co si myslíš o tzv. AVS přístrojích "psychowalkmanech" prý dokáží odstranit stres, únavu, deprese a rozvíjet skryté potenciály každého člověka atd. vše velmi účině. Už se prý vyvíjejí asi 20 let, zezačátku byli pro kosmonauty a lidi v ponorkách atd, aby nepropadli skepsi, strachu a depresi. Prý to celé funguje na vibraci barev které si pouštíš do spec. brýlí z nějakého úložiště, kde každá skladba barev působí na trochu něco jiného. Můžeš to doporučit, slyšela si o tom někdy, zde je odkaz a není to prý už dnes zas tak strašně drahé, i když levné taky ne to je jasné – http://www.galaxy.cz/

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-07-01 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli si to slyšela nebo četla ale naše hodná vláda si vymyslela že by mohla zjednodušeně odvádět brance muže i ženy! ve věku od 18-30 let na povinnou 3-měsíční vojenskou službu, protože to bezpečnostní situace v evropě vyžaduje. Ale parlament musí prvně schválit vyhlášení "ohrožení státu". První branci by prý mohli narukovat už na podzim. Důvodem je že branná povinnost a výcvik než je člověk vůbec použitelný jako voják je 72 dnů a to je v případě přímé hrozby na náš malý stát strašně dlouhá doba. Proto se musí cvičit už při pouhé spekulaci. Kde na to vezmou nevím, ani co civilní životy branců. Od zrušení povinné vojenské docházky v roce 2004 se nic nedělo a bylo to drahé, teď ale naši nenažraní papaláši mají pocit že možná budou v nebezpečí(že by zevnitř státu od vlastních lidí, nebo zhoršující se situací na ukrajině?) Nevím a je mi to jedno, mě ať do žádných takových akcí rozhodně netahají, nic jsem si nevymyslel a mě se to netýká. Chtěl jsem se tě zeptat co by si dělala kdyby tě chtěli odvést? A co poradíš klukům? Vždyť nikdo z nás nestojí o válku, nebo zachraňovat majetky papalášů vykořistěné od pracujícího lidu. A nebo si myslíš že vojna by dnešním klukům byla potřeba? Já si to nemyslím, je to omezování osobní svobody a i táta mě říkal – ztracený 2 roky, vojna z tebe lepšího člověka neudělá, to udělají jiné situace, vojna z tebe akorát může udělat buď psychickou trosku nebo zelený mozek, a co se týče fyzické kondice ta se taky dá udělat jinde, děkuji za odpovědi a názory.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-07-03 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš vztah k folklóru a proč?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-07-03 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomohlo by milovníkům techna, kdyby si ho překonvertovali do a'=432 Hz? Řekl bych, že metal (co se konstruktivnosti týče) je na tom jen o něco lépe, než techno (pokud to tak není, kdyžtak mě oprav- urážet opravdu nechci, vím že máš tento žánr ráda 😉 ). Je totiž pravda, že za svůj vkus (hudba, oblečení, účesy,…) v podstatě nemůžem, je to naše přirozenost. Jistě, pokud má ve Vesmíru všechno jasně danou hodnotu, je výhodné mít co nejkonstruktivnější vkus, ale co když právě někdo považuje za "krásné" něco nepříliš konstruktivního? Rozumíš… proto se ptám :). Moc děkuji

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-07-15 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existujú spôsoby ako si zlepšiť sluch?

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-15 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Alue, přeci jen, jsi taková naše duchovní máma. Proto bych se vůbec nebál na férovku někomu oznámit, že je něco špatně. Mára je teda dobrej, že na to přišel. Je to fakt propracovaný systém zla, tím, jak je vše důmyslně zakódováno. Přitom nick Fox, se mi líbil… Ale nás nedostanou! 🙂 DĚKUJI ZA VŠECHNY ALUE. 🙂

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-15 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:… já bych to snad ani nenazval "uvízlá", vždy a všude je prostor k pohybu. Ale myslím si, a třeba to tak není, ale já si myslím že je, ovšem při předpokladu, že se nemýlím, že než se narodíš, řekneš si co a do jaké míry si chceš v následujícím životě odčinit. Pokud jsi líná duše, moc toho nenaděláš a tvá cesta za světlem bude o to delší. Zase není dobré, pokud si toho naložíš příliš mnoho, to pak nemusíš vydržet a někde se oběsit. A to je pak pěkně v pr… Pokud si myslíš, že jsi líný, snaž se dělat vždy něco navíc. Např.: vidím stařičkého pána, jak jde ke kontejnerům vyhodit odpadky. Co udělám? Pomohu mu. I když je to maličkost, zahřeje u srdce. A pokud trpíš egem, nakrmí i jeho. :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek