99. Dotazník

5.7.2014 v Čtenáři 26

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Jak si se naučila anglicky? Bylo to jen díky škole, nebo jsi dělala i něco navíc?
Měla jsem štěstí na velmi dobrou a velmi talentovanou učitelku už na základní škole. Když jsem skončila devítku, uměla jsem lépe, než později na gymnáziu. Tam mě akorát popletli a zdemotivovali špatnými známkami.
Dneska cvičím tak, že si pouštím na youtube videa a také různá DVD v angličtině. Na youtube jsou videa krátká, tam titulky většinou nejsou potřeba a když si člověk najde někoho, kdo mluví hezky čistě, je to v pohodě.
Když nevím slovíčko, tak si ho najdu. Stačí to k tomu, abych nezapomněla, i se přiučím fráze. Ale kompletní články v AJ si nečtu. Sice je pochopím když fakt chci, ale je to strašně únavné a nepůsobí to na mě tak moc dobře, jako když to slyším a – v případě DVD – i vidím napsané. Titulky si – pokud to jde – pouštím také anglicky, abych mohla zároveň číst i slyšet. To se mi pak procvičuje nejlépe a vůbec mě to nevysiluje, i si u toho porelaxuji. Neříkám že jsem bůvíjaký profík, ale to moje intermediate u DVD v angličtině nezakrňuje. Měla jsem období, kdy už jsem nedala dohromady pořádnou větu, protože jsem to vůbec necvičila, ale už jsem zase na koni a nedalo mi to ani moc práce.

2. Co děláš, když se v tvé domácnosti objeví nějaký technický problém, jako jsou třeba netěsnící kohoutky? Umíš si s tím poradit? 🙂
Od toho jsou chlapi, případně domácí. To bych taky mohla dělat úplně všechno.


3. Ako si predstavuješ človeka , s ktorým chceš stráviť zvyšok svojho života a ako si predstavuješ výchovu svojích detí ?
V aktuální době mám poněkud jiné starosti, i když článek o teoretickém Panu dokonalém už tady v minulosti na webu vyšel v roce 2011.

4. Vnímám už delší dobu, že Česká republika je hodně „duchovně“orientovaná, že tu je hodně lidí, kteří se zajímají o osobní růst a snaží se měnit společnost k lepšímu. V souvislosti s tím se chci zeptat, jaký je v tom vyšší záměr – proč zrovna u nás se inkarnují vyspělé duše? Má naše země nějaké specifické poslání? Děkuji.
Byla jsi v poslední době někde v okolních zemích? Mluvila jsi s těmi lidmi? V Česku rozhodně nejsou lidé bůhvíjak lepší, vstřícnější, nebo moudřejší než jinde. Možná máš doma nějakou skupinku dobrých kamarádů, kteří jsou fajn a tak máš pocit, že Česko je duchovně na výši, ale já se – díky svému veřejnému působení – setkávám se vším možným a ne vždy jsem z toho zrovna nadšená. Upřímně, někdy je to až děsivé.
Abych ti ale nebrala úplně vítr z plachet, Slovanské národy mají obecně v genech mnohem lepší vlohy pro spirituální cítění a styl života. Máme to v sobě zakodované, to je něco, v čem nám například Amíci nesahají ani po kolena.
Platí to jednoznačně pro Slováky, Čechy, Rusy, Němce, Rakušáky a jiné…. Ale ne, Česko mezi nimi rozhodně nijak moc nevyčuhuje, i by se zdejší lidé mohli hodně přiučit o lidské slušnosti a úctě k druhým. A to nepočítám pověstnou Čecháčkovskou závistivost, pocit ukřivděnosti (já chudáček, všichni mě okradli a já jsem v tom nevinně) a zpátečnický způsob myšlení.

5. Co bys dělala, kdybys pracovala někde, kde by se ti líbilo, byla bys v prima kolektivu, ale byla bys otrávená ze svého protivného šéfa? (odešla bys/podala stížnost/…)
Proto podnikám a podnikám i ve všech paralelních Vesmírech, budoucnosti i myslitelných teoretických realitách. Já jsem myslitel, být někde zaměstnaná by mě zbytečně ubíjelo a ztrácela bych čas na skutečně důležité věci. Proč bych dělala někde pod někým, když můžu dělat něco, pro co jsem stvořená, na co mám velký talent a ještě mě to i baví?? Měnit nehodlám.

6. Poslouchal jsem tvojí hudbu co jsi dala na youtube.cz od Olivera Shantiho. Něco jsem si o tomto člověku zjistil. Zajímalo by mě, co říkáš na to, že tento člověk byl v Německu odsouzen na šest let a deseti měsícům za prokázaných 76 případů zneužití dětí. Ve vězení se prý pokusil o sebevraždu. Co si myslíš o tom, že člověk, který má takový dar od boha komponovat hudbu, páchá taková zvěrstva?
Nikdy jsem se nebrodila špínou na hudební interprety a upřímně, jsem i hodně opatrná na podobné výroky. M.Jacksona také neprávem obviňovali ze zneužívání dětí jenom kvůli jeho penězům, podobné problémy měl také David Copperfield a o mně se píše na internetu také strašná hromada nesmyslů a vůbec nechápu, jak to vůbec může někdo vymýšlet, psát a dokonce poté i konzumovat. To jsou úplně neuvěřitelné bláboly.
Neříkám, že to se Shantim nemůže být pravda, ale já o tom nic nevím, nezajímá mě to a je také na pováženou tvrzení, že ,,O. Shanti něco komponuje“. Jeho hudba existuje v mnoha verzích mnoha jiných interpretů a také se hodně inspiroval Indiánskou tradiční ,,lidovou“. Spíš je otázka, jestli tedy vůbec něco složil úplně sám ze své hlavy…? Nebo jenom posbíral všude po světě kde co a přehrál ve studiu.

7. Chtěl by jsem se ještě zeptat, kdy vydáš další knihu a o čem zhruba bude?
Představuji si, že bych ji ráda vydala v roce 2015, v ideálním případě na podzim. Jestli předem prozradím téma, si nejsem jistá, protože opar tajemství, který byl při psaní druhé knihy, mi celkem dost vyhovoval. Možná to udělám stejně i u třetí knihy.

8. Dá se v astrálním světě duši nějak ublížit? Například energeticky? Tak jako se na zemi dá ublížit tělu (ale i duši, resp. psychice)..
Nedá. Ublížit můžeš pouze sama sobě svým vlastním strachem a to tak, že tam zažiješ něco nepříjemného, co sis tam naprogramovala.

9. Plati že? – ,,Normalny ludia sa vždy dohodnu.“
Otázka je, co je to ,,normální“. Dnešní normálové neumí ani pořádně psát česky a rozumných je jako šafránu.

10. Znáš film/pohádku Spirit divoký hřebec? 🙂 pokud ano, jaký na ní máš názor?
Viděla jsem, je moc pěkná.

11. Su nahravky EVP duchov/zosnulych.. skutocne, teda pochadza zvuk z tych elektornickych zariadeni z inej dimenzie? /niekolko je ich aj na youtube/
EVP je reálný jev, ale musí na to být vhodné zařízení (podobně jako foťák, ne každé to zachytí dobře) a musí u toho být citlivý člověk, co neblokuje proces svojí nevhodnou rezonancí. Upřímně mě tento jev celkem zajímá, škoda že je duchařina bezpečný problematický a nevhodný koníček, jinak už bych asi běhala po hradech a nahrávala. 😀 …. Ale na co si zbytečně dělat problémy navíc.

12. Je obrácený satanský kříž stejně destruktivní jako křesťanský? 🙂
Smrtonosné jsou oba.

13.Není náhodou v místě Bermudského trojúhelníku nějaký vrt do vnější Země?
Není. Říkala jsem si, že bych o tom mohla udělat samostatně článek, vyplácnout to do dotazníku by byla škoda.

14. Můžeš prosím napsat nějaký článek o bermudském trojuhelníku? Moc by mě zajímaly Tvoje informace k této anomálii. Díky.
Mohla, asi fakt napíšu.

15. Jíš banány?
Moc ne, pokaždé se mi vybaví jak se k nám vozí zelené, zrají v atmosféře, kolikrát nemají žádnou chuť. Spíš by mě zajímalo, jaké jsou opravdu zralé, tam kde bych si je mohla čerstvé vzít ze stromu a rovnou sníst. Kupované ze supíku mě opravdu příliš nevzrušují, sama od sebe si to nekoupím.

16. Co dělat když na sobě člověk objeví klíště? (Myšleno, co pak dělat aby se minimalizovalo riziko rozvinutí encefalitidy nebo boreliózy)
Na to se dají vybrat preventivně homeopatika, ale borelka se rozstřikuje v chemtrailech, neviňte z toho klíšťata. Jsou to sice mají hajzlíci, ale nejsou primární zdroj této nemoci.

17. Ahoj Alue, co si myslíš o koních, jezdectví a jaký k nim máš vztah? 🙂
Ke koním chovám silný respekt, protože jsou hodně velcí a citliví, jinak jsem chovatel drobnější zvěře, na tu velkou se jenom dívám. Nemusím mít všechno.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Skřítek 2014-07-05 02:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kde je aktualizace slunéčních sil? Tu na to čekám, nespím, čučím na oblohu a on jen otazník? Aj ta, tak to abych se šel vyspat z toho! :D Už mi hrabe

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-05 03:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se těším na článek i na knížku, ale to si ještě počkáme. Jestli bude mít tak brutální sílu jako Svítání tak se těším dvojnásob 🙂

Ikona diskutujiciho Emma 2014-07-05 03:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,Alue.Chtěla bych se zeptat,co znamená symbol Fatiminy ruky?(V Izraeli mají tento symbol na každém rohu,zajímal by mě tvůj názor :-)

Ikona diskutujiciho leeth 2014-07-05 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, možná se zeptám úplně blbě nebo divně, ALE..

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-05 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Názor nemám a mám dojem, že už se mě někdo na ni i ptal. Tento symbol jsem zatím nikdy podrobně nezkoumala a nevěnovala mu pozornost. – To bych si musela ještě doplnit, naslepo nic střílet nebudu, protože v tom vidím dvojsmysly.

Ikona diskutujiciho Babe 2014-07-05 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je Velesova kniha padělek?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-07-05 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Fatimina ruka (Miriamina ruka) předchází jak židovství, tak islámu, což že odkazuje na starověký Středovýchodní období, kdy Bohyně jejíž ruka (někdy je znázorněno přirození) kohokoliv svým uhrančivým pohledem podrobuje. Protože Fatimina ruka chrání před uhrančivým pohledem, stává se, že v několika příkladech tento amulet zdobí oko. Takže si to viem predstaviť asi tak že si tento symbol dá niekto, napríklad obchodník na svoj obchod aby ho niekto neuhranul.

Ikona diskutujiciho Teri 2014-07-05 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tetování? Jak moc je to škodlivé? Prý pak lidé už nemůžou darovat krev, takže to udělá něco s krví? V budoucnu bych si malé tetování chtěla udělat (na zápěstí) ale teď váhám no.

Ikona diskutujiciho Dante 2014-07-05 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-07-05 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen mi něco prolétlo hlavou k otázce č. 4 a myslím, že by Vás tato příhoda také mohla pobavit- ve třídě mám spolužačku, která si myslí jak je duchovně založená a furt se chce se mnou bavit o spiritualitě a podobných věcech. Pochopila 1 Zákon Vesmíru a už ho cpe všude a všem- co vyzařuješ, to se ti vrátí.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-05 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:… ať tě ani nenapadne se nechat tetovat. Jestli se máš aspoň trochu ráda, kašli na to!

Ikona diskutujiciho Lossë 2014-07-06 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem viděla dokument, kde (myslím, že to byli germáni) malému dítěti formovali lepku. Má to něco z dočiněním s morfogenetickými poli, aby se pak v životě mohlo morfogenetická pole využívat?

Ikona diskutujiciho Lossë 2014-07-06 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na webu i v knize píšeš, že lesy mají strážce, kterých se víly ptají, když si nevědí rady, ale proč se ptají, když mají přístup k morfogenetickým polím?

Ikona diskutujiciho Pet 2014-07-06 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

všimla jsem si, že kdykoliv se zmiňuješ o tomáši marném, tak píšeš jeho jméno s malými počátečními písmeny (i on to tak asi píše), můžu se zeptat proč? zeptala bych se nějak jeho, ale nevím zda-li mívá nějaké dotazníky jako ty, tak se ptám tebe :D

Ikona diskutujiciho Sova 2014-07-06 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 4: Němci a Rakušáci nejsou Slované.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-06 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To nikdo netvrdí, to je jasné, pouze zhruba vyjmenovávám. Kdybys to chtěla ještě jinými slovy, tak: Bílí lidé žijící ve střední Evropě. Což jsou hlavně Germáni se Slovany.

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-07-06 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento dotazník měl zajímavé otázky a odpověďi :-).

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-07-06 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to vlastně humor? Jasně- hněv, smutek, radost- to umí vysvětlit každý. Ale humor? Proč nám vlastně věci připadají komické a umíme je vidět tak, že nás pobaví a řehtáme se tomu? Ani Wikina mi to moc nevysvětlila :D… Díky a hezký den!

Ikona diskutujiciho dodino 2014-07-06 23:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je trochu od veci, neviem kam to zaradit, toto video je kratke, vystizne a mozno by si zasluzilo aj samostatny clanok…: https://www.youtube.com/watch?v=T3yRg_rnVwA Na konci nikto netlieska….original v anglictine uz videlo miliony ludi za tych par dni.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-07-07 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Polodrahokam tyrkenit (howlit obarvený na modro, aby vypadal jako tyrkys) má stejné účinky jako bílý howlit nebo jako tyrkys nebo nějak smíchané?

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-07-08 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tem bananum – ted jsem prijela z Izraele, tam se vsude prodavaly banany takove zelenejsi barvy s lesklejsi slupkou (jakoby byla navoskovana). Nejdriv jsem si rikala ze to je humus ze tu maji nezraly banany ale pak jsem si jeden koupila a byl uplne stavnaty a vyborny. Takhle nejak asi chutnaji cerstve banany. To se vubec s temi nasimi neda srovnat :-(

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-07-08 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se co nejrychleji dostat domů(do světla)?? Nemůžu tu už vydržet.. Ne proto že bych neměl co jíst, ale proto že už se nechci dívat a zažívat to jak dnes lidé žijí, záčíná mě ten současný životní styl lidí doslova užírat zevnitř, mám z toho silné deprese a stavy smutku, nepomáhá ani dělat oblíbené věci a koníčky, stále na to musím myslet, mám to asi někde zakodované nebo už je to znamení že má smrt se přiblížila? Já už tu nemůžu dál být..

Ikona diskutujiciho Jiskra 2014-07-09 07:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímá mne téma homosexualita. Několikrát jsi se okrajově zmínila na webu a ne příliš lichotivě.  Můžeš tomu, prosím, věnovat část dotazníku? Je to podle tebe naprosto nepřirozené a považuješ to za něco na způsob nemoci? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Igimaster 2014-07-09 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Nevím, možná se pletu, ale u čtení tvého dotazu mě napadlo, že jsi zaměřený příliš na sebe. Co kdybys třeba zkusil pomáhat ostatním? Možná by tě to mohlo naplňovat.

Ikona diskutujiciho Erika 2014-07-10 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Neblázni:-)Každý citlivější člověk to vnímá podobně, ale zkus se zaměřit na to hezké a ty sám buď součástí toho lepšího v tomto světě:-)Drž se!

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-07-15 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:… na ostatní se vykašli, protože mají svou cestu, stejně tak, jako ty. Jinak, na naší planetě je takové obrovské množství krásných míst, kde se můžeš nabít. Každá cesta ke světlu má svůj čas, i ta tvoje. Přestaň myslet na smrt, páč na to máš ještě dost času. A ten čas je jen tvůj, tak neřeš ostatní.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek