Afirmace pro stálé zdraví a mládí / Ochrana proti negaci

26.4.2007 v Zajímavosti 0

Afirmace pro zasvěcení a obnovení a udržení neustálého zdraví a mládí.
(Opakujte si až do naprostého přesvědčení sama sebe, až do neochvějné víry – vnitřního přesvědčení).
Já jsem Světelná – Myšlenková Bytost nezávislá na hmotě čase a prostoru a věčné, moudré, všemocné, Duchovní Světlo (Vše-Vědomí Univerza) skrze mne neustále více a více září do všeho na co jen pomyslím co dělám a všude tam kde jsem. A tak to je, a tak to je, a tak to je, děkuji, děkuji, děkuji.
Též si vsugerujte – utvrďte se v tom, že vaše lebeční kost na třetím oku a temeni hlavy je čirá – průsvitná a tak Duchovní světlo může opět volně proudit a aktivovat podvěšek mozkový a šišinku na konci páteře (“anténu” do kosmu) a tím přijímat informace a moudrosti přímo z “databáze” Univerza – z Vše-Vědomí, nejvyšší úrovně Bytí.

Ochrana proti disharmonickým energiím, frekvencím – Bytostem.
Vymysli si kolem své Bytosti světelné zrcadlo, které svou vůlí a touhou – svým přáním ze svého srdce (které je světelnými vlákny propojené s Duchovním srdcem) naplň Láskou, čili harmonickou, Duchovní frekvencí – Duchovním Světlem. Pak do tohoto světelného, energetického štítu zadej následující informace. Od nyní a již na POŘÁD tento štít setrvává kolem celé mé fyzické a energetické podstaty Bytí a přeměňuje VEŠKERÉ disharmonické energie v harmonické Láskyplné, které přijaté energie následně vždy mnohonásobně zesílí a odesílá je zase zpět k původnímu zdroji – k odesilatelům. Disharmonické bytosti totiž nesnáší harmonické frekvence – Lásku a tak Vás brzo přestanou obtěžovat, neboť pro ně je toto harmonické pohlazení na duši a těle nepříjemné a nemilé jako řádný záhlavek. Přesvědči sám/sama sebe, že tomu tak již je, neboť VŠE čemu DOOPRAVDY – v hloubi své duše věříš se MUSÍ stát skutečností! Hodně zdaru a Lásky všem!

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek